Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Robert Fabian
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Bloguri. Pagini Personale > Bloguri > Blog ninina
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28
gabrielle2003
Pentru ca am avut o absentza de pe aici dar acum ca am trecut peste(logarea bate-o vina) am venit sa vedem cat a crescut, ce mai face si m-am minunat sa gasesc un rege in toata splendoarea lui notworthy.gif
Faby multi poop , sa cresti mare si voinic, esti minunat! super.gif
anku
QUOTE(ninina @ Nov 18 2010, 10:16 PM) *
crestem incet incet.....

o bijuterie... love1.gif
crste tare frumos si mult si repede... tzuc.gif
anku
QUOTE(ninina @ Nov 29 2010, 06:55 PM) *
....am un mic print...

adorabil... tzuc.gif
ninina
QUOTE(gabrielle2003 @ Dec 3 2010, 07:42 PM) *
Pentru ca am avut o absentza de pe aici dar acum ca am trecut peste(logarea bate-o vina) am venit sa vedem cat a crescut, ce mai face si m-am minunat sa gasesc un rege in toata splendoarea lui notworthy.gif
Faby multi poop , sa cresti mare si voinic, esti minunat! super.gif

....te imbratisam mami frumoasa....
...si ne bucuram mult pt vizita...ne era dor de voi...pupacim si un dulce Casian trandafir.gif

QUOTE(anku @ Dec 4 2010, 10:19 AM) *
o bijuterie... love1.gif
crste tare frumos si mult si repede... tzuc.gif



QUOTE(anku @ Dec 4 2010, 10:21 AM) *
adorabil... tzuc.gif

Anku...iti multumesc....si iti trimit multi pupici in fulgii de nea.... trandafir.gif trandafir.gif partners.gif partners.gif
anku
QUOTE(ninina @ Dec 7 2010, 12:09 PM) *
Anku...iti multumesc....si iti trimit multi pupici in fulgii de nea.... trandafir.gif trandafir.gif partners.gif partners.gif

cand mai pui pozici???
ceva cu printisorul in zapada...
ati gatat la casuta???
maria26
ninina, ai un pui suberb.... cum trece timpul asta.. parca ieri ai nascut... hug.gif
anku
QUOTE(maria26 @ Dec 8 2010, 08:45 AM) *
ninina, ai un pui suberb.... cum trece timpul asta.. parca ieri ai nascut... hug.gif

si mie tot asa mi se pare.....
parca nu de mult ne punea poze din SPANIA
ninina
QUOTE(anku @ Dec 8 2010, 09:29 AM) *
cand mai pui pozici???
ceva cu printisorul in zapada...
ati gatat la casuta???

Draga mea....poze.....vreau sa mai pun...dar imi merge exagerat de greu calculatorul...trebuie sa reinstalez windows.ul....
...cat despre zapada.....stam in vraful muntelui si nu aveam pic de zapada decat ploaie oFloare1.gif ..sper sa avem si noi zapada de Craciun.....
La casutza mai avem destul de lucru...doar cat am tencuit si am dat gletul.....dar incet incet....e un pic nasol ca tot banutul acolo se duce......centrala costa mult.....iar pe urma deja puteam sa turna sapele si sa punem parchet....incepe sa oprinda contur a casa....
DArius ce face??....te pupik draga mea ....
anku
QUOTE(ninina @ Dec 8 2010, 09:12 AM) *
Draga mea....poze.....vreau sa mai pun...dar imi merge exagerat de greu calculatorul...trebuie sa reinstalez windows.ul....
...cat despre zapada.....stam in vraful muntelui si nu aveam pic de zapada decat ploaie oFloare1.gif ..sper sa avem si noi zapada de Craciun.....
La casutza mai avem destul de lucru...doar cat am tencuit si am dat gletul.....dar incet incet....e un pic nasol ca tot banutul acolo se duce......centrala costa mult.....iar pe urma deja puteam sa turna sapele si sa punem parchet....incepe sa oprinda contur a casa....
DArius ce face??....te pupik draga mea ....

rolleyes.gif ohhhh...pai...va doresc zapada de Craciun cel putin....asa...sa se aseze frumos...dar sa nu fie prea frig

Darius este bine.....sanatos...creste....dar cam nazdravan... liwlol.gif ori o fi firea lui asa....
mna...le rabd p toate nu conteaza...si ma bucur ca mi-a dat Dumnezeu si mie un copil....si ca este sanatos...

ma bucur ca mergeti tot inainte cu casuta....
pfffffff...am facut eu cu mama o casuta....groaznic....papa la bani de zici ca nu-i adev
acum ai ceva banuti si te bucuri ca-i ai..s.i ce stii ce faci la casa....si...te trezesti ca au intrat acolo si nu-i mai ai....
sanatosi sa fiti....
si de abia astept sa va vad casuta....gata...la final... tzuc.gif
ninina
QUOTE(anku @ Dec 8 2010, 10:54 AM) *
rolleyes.gif ohhhh...pai...va doresc zapada de Craciun cel putin....asa...sa se aseze frumos...dar sa nu fie prea frig

Darius este bine.....sanatos...creste....dar cam nazdravan... liwlol.gif ori o fi firea lui asa....
mna...le rabd p toate nu conteaza...si ma bucur ca mi-a dat Dumnezeu si mie un copil....si ca este sanatos...

ma bucur ca mergeti tot inainte cu casuta....
pfffffff...am facut eu cu mama o casuta....groaznic....papa la bani de zici ca nu-i adev
acum ai ceva banuti si te bucuri ca-i ai..s.i ce stii ce faci la casa....si...te trezesti ca au intrat acolo si nu-i mai ai....
sanatosi sa fiti....
si de abia astept sa va vad casuta....gata...la final... tzuc.gif

....da....se anunta frig.....
...ooooooooooo si FAby e un nazdravan........da asa....cel mai important e ca sunt sanatosi......o imbratisare mare la DArius din partea mea....si una pt tine partners.gif partners.gif partners.gif hug.gif hug.gif
.....cand incepi la o casa...nici nu iti vine sa crezi ca ca e nevoie de asa multi bani.....oricum noi vroiam o casa mica...dar toata lumea ne/a sfatuit sa facem si masarda...ca doar nu e nevoie decat de cativa boltari in plus,....si asa e...doar ca la interioare.....costa mult sa arnajezi si masarda.....
...incet incet cu ajutorul lui D/zeu....sper sa terminam.....
...te pup mami frumoasa... partners.gif
ninina
pozitia mea preferata de somn....

...prima zapada pe anul asta....





anku
uite mai si zapada si printisorul si bradul.....
a venit zapada la voi.....
se bucura de zapada.....mai ales ac ear si soare...ce frumete!!!
exact asa doarme si Darius!!! liwlol.gif
multi poopici si imbratisari!!! tzuc.gif
ssimmona
QUOTE(ninina @ Dec 11 2010, 10:49 AM) *

Oooo Domane, ce aer curat aici la voi, ce prospetime! Hmmmmm .. ia sa trag bine aer in piept! rolleyes.gif
Imaginea asta pare dezlipita de pe o felicitare de iarna ... e superb mosuletul tau in mijlocul naturii ... caaat de frumos! hi.gif Pupici calduti la manute mici si inghetate! partners.gif
gabrielle2003
QUOTE(ninina @ Dec 11 2010, 01:49 PM) *

A venit zapada si la voi super.gif , sa va bucurati de ea mult timp bananab.gif
Faby se vede ca e incantat de tot ce e in jurul lui
Cum a reactionat la atingrea zapeii?
Casian al meu prima data a papat liwlol.gif ceea ce face si acum cand e afara liwlol.gif

va pupacim si ne bucuram ca va vedem mereu!
miha_23
QUOTE(ninina @ Dec 11 2010, 11:49 AM) *


Superbe pozele!!!E un scump!
In Baia Mare nu esta atata zapada sad.gif
ninina
QUOTE(anku @ Dec 11 2010, 11:58 AM) *
uite mai si zapada si printisorul si bradul.....
a venit zapada la voi.....
se bucura de zapada.....mai ales ac ear si soare...ce frumete!!!
exact asa doarme si Darius!!! liwlol.gif
multi poopici si imbratisari!!! tzuc.gif


...da draga mea...avem si noi un strop de zapada.....
...da s/a bucurat dar in acelasi timp a fsot surprins..... trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif
...coincidentza...dorm la fel puii nostri.... trandafir.gif
..de un timp ii place sa adoarma pe pieptul sau burta mea... yes.gif
QUOTE(ssimmona @ Dec 11 2010, 12:32 PM) *
Oooo Domane, ce aer curat aici la voi, ce prospetime! Hmmmmm .. ia sa trag bine aer in piept! rolleyes.gif
Imaginea asta pare dezlipita de pe o felicitare de iarna ... e superb mosuletul tau in mijlocul naturii ... caaat de frumos! hi.gif Pupici calduti la manute mici si inghetate! partners.gif

Simonel draga....aer avem din plin..e asa tare cand e rece...ca te doare nasul....il scoat mereu chiar daca e rece...si chiar daca doar 10 minute pe FAbi...sa ne obisnuim ince tincet cu iarna....
..pupiki si de la noi... trandafir.gif

QUOTE(gabrielle2003 @ Dec 11 2010, 01:09 PM) *
A venit zapada si la voi super.gif , sa va bucurati de ea mult timp bananab.gif
Faby se vede ca e incantat de tot ce e in jurul lui
Cum a reactionat la atingrea zapeii?
Casian al meu prima data a papat liwlol.gif ceea ce face si acum cand e afara liwlol.gif

va pupacim si ne bucuram ca va vedem mereu!

....Pai primadata s/a uitat ciudat...parca ii era frica sa calce pe ia...pe urma a inceput sa ii placa...a pus mana un pic pe ia..dar nu a bagat in guritza...si o scutura sa cada jos de pe mana....iar cand a cazut in zapada,...si a pus amandoua manutele jos..a inceput sa planga sail i/au....
..pupiki un CAsian dulce.....

QUOTE(miha_23 @ Dec 11 2010, 01:15 PM) *
Superbe pozele!!!E un scump!
In Baia Mare nu esta atata zapada sad.gif

...lasa draga mea ca vine si la voi zapada...de fiecare data cand am venit de la BAia MAre...am prins pe Gutin zapada......si am patinat cu masina...am zis ca nu mai ajung in seara aia casa...
pupiki la dulcele Horia trandafir.gif anima1.gif
Alondra
QUOTE(ninina @ Dec 11 2010, 11:49 AM) *

Chiar vedere! acute.gif
Ia uite , a venit zapada si la voi! acute.gif
Ce incantat e Faby! wub.gif
ninina
QUOTE(Alondra @ Dec 11 2010, 08:50 PM) *
Chiar vedere! acute.gif
Ia uite , a venit zapada si la voi! acute.gif
Ce incantat e Faby! wub.gif

...Vedere___??...Uite ce imbufnat sta...de zici ca vrea sa fugareasca zapada....oricum ii se parea ceva tare ciudat....
...
USA
Asa cum spun si fetele.....e vedere..e perfectul romanesc.....va cuprind cu drag si mult dor de tarisoara!
Pupik la iubitelul meu frumos si mamy drag!
ninina
QUOTE(USA @ Dec 11 2010, 10:01 PM) *
Asa cum spun si fetele.....e vedere..e perfectul romanesc.....va cuprind cu drag si mult dor de tarisoara!
Pupik la iubitelul meu frumos si mamy drag!

frumoasa mea frumoasa....te pupacim...si va iubim cu drag.... trandafir.gif trandafir.gif
ninina
.a noi ninge in continuu....
...am fost un pic pe afara.....ne place mult...dar daca pica si ajunge cu manutele in zapada...plange...nu ii place....parca ii e frica...
,,,cateva poze ..facute de vreo ora....acum deja e mult mai multa zapada ca ninge in continuu...



...am si dintisori....si sunt fericit.....




...in spate e casuta mea....
ninina


ninina
ultimile poze nu au mers...mai incerc odata.....


asta era cu casuta in spate...
_maia_
mos martin liwlol.gif tare frumoase sunt iernile la voi, sunt pastrate mai multe obiceiuri...
fabi ti s-a inrosit nasucul tzuc.gif
ninina
QUOTE(_maia_ @ Dec 13 2010, 03:39 PM) *
mos martin liwlol.gif tare frumoase sunt iernile la voi, sunt pastrate mai multe obiceiuri...
fabi ti s-a inrosit nasucul tzuc.gif

liwlol.gif ....asa e iarna....nasul mai mult inghetat...daca nu avem nasusi liwlol.gif
,....te pupik gravidutza frumoasa partners.gif
Luka

asta era cu casuta in spate...

[/quote]

Ochiosel cel frumusel ! tzuc.gif
Frumoase poze !
Pai draga mea ti-ai facut "norma" : o casa , un copil , pomul cred ca l-ai plantat ....poate vine si "bebelina" ! hug.gif love1.gif wub.gif
ninina
QUOTE(Luka @ Dec 14 2010, 04:47 PM) *
Ochiosel cel frumusel ! tzuc.gif
Frumoase poze !
Pai draga mea ti-ai facut "norma" : o casa , un copil , pomul cred ca l-ai plantat ....poate vine si "bebelina" ! hug.gif love1.gif wub.gif

trandafir.gif trandafir.gif te pup frumoasa mea.....
...pai daca va vrea DD va veni si bebelina la vremea ei..... trandafir.gif trandafir.gif
...casa nu e gata...poate vrea sa intre direct in ia.... biggrin.gif
Miha79
de cate ori intru pe forum asa in fuga vin sa va vad ca imi sunteti dragi partners.gif
Doamne cat poate fi de scump puiul tau mic care nu mai e mic ca e un flacau mare si frumos pe care il pup dulce si pe care ti l-as smotoci un pic mai mult tongue.gif tzuc.gif , cresc repede copilasii nostri
pup si o mami frumoasa tzuc.gif
Mikaell
QUOTE(ninina @ Dec 12 2010, 04:56 PM) *
ultimile poze nu au mers...mai incerc odata.....


asta era cu casuta in spate...

E o splendoare de baietel,iar ochisorii lui o sa rupa inima la multe fete love1.gif tare frumos e la voi acolo cu multa zapada,de cateva zile avem si noi zapada dar nu asa multa...mii de pupicei dulci si lipiciosi tzuc.gif
ninina
QUOTE(Miha79 @ Dec 17 2010, 07:41 PM) *
de cate ori intru pe forum asa in fuga vin sa va vad ca imi sunteti dragi partners.gif
Doamne cat poate fi de scump puiul tau mic care nu mai e mic ca e un flacau mare si frumos pe care il pup dulce si pe care ti l-as smotoci un pic mai mult tongue.gif tzuc.gif , cresc repede copilasii nostri
pup si o mami frumoasa tzuc.gif

Mami Miha...
esti o dragutza.....ma bucur de fiecare data cand ne vizitezi.... trandafir.gif trandafir.gif
..va veni si ziua cand ne vom intalni ai sa vezi..... trandafir.gif pana atunci multi pupiki la comorile tale scumpe.... trandafir.gif trandafir.gif ...si o imbratisare pt tine... partners.gif
QUOTE(Mikaell @ Dec 17 2010, 09:24 PM) *
E o splendoare de baietel,iar ochisorii lui o sa rupa inima la multe fete love1.gif tare frumos e la voi acolo cu multa zapada,de cateva zile avem si noi zapada dar nu asa multa...mii de pupicei dulci si lipiciosi tzuc.gif

..pupacim si noi o Erika frumoasa foc....
..ma bucur ca aveti zapada...la noi deja e fff foarte multa...poate reusesc maine sa iesim cu saniutza un pic.....si o sa fac cateva poze....cel putin 20 de km are zapada...defapt cred ca si mai mult....
...acum e soare...dar ff frig.... trandafir.gif trandafir.gif
meaw_ela
Desavarsit puiul tau!!!!atat de pur si frumos....se asorteaza cu zapada!!! e o sarbatoare de copil!!! va pupam in pragul Sarbatorilor cu deosebita dragoste!!! partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif
anku
Sarbatorile se apropie cu pasi repezi. Zapada cade usor pe trotuar, globuletele asteapta in sertare nerabdatoare. Toti ne pregatim de Craciun
Cu ocazia acestei mari sarbatori va urez cu multa dragoste si caldura Sarbatori fericite!!!Sper ca mos Craciun smile.gif sa va aduca tot ce va doriti si multa sanatate
.



ninina
QUOTE(meaw_ela @ Dec 19 2010, 03:56 AM) *
Desavarsit puiul tau!!!!atat de pur si frumos....se asorteaza cu zapada!!! e o sarbatoare de copil!!! va pupam in pragul Sarbatorilor cu deosebita dragoste!!! partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif


...multumesc mult mult frumoasa mami....la fel va dorim si voua..... partners.gif partners.gif
QUOTE(anku @ Dec 19 2010, 07:42 AM) *
Sarbatorile se apropie cu pasi repezi. Zapada cade usor pe trotuar, globuletele asteapta in sertare nerabdatoare. Toti ne pregatim de Craciun
Cu ocazia acestei mari sarbatori va urez cu multa dragoste si caldura Sarbatori fericite!!!Sper ca mos Craciun smile.gif sa va aduca tot ce va doriti si multa sanatate
.


Anku esti o dragutza...iti multumesc tare mult......la fel iti doresc si tie si familiei tale....tot ce e mai bun si mai frumos partners.gif partners.gif partners.gif
anku
QUOTE(ninina @ Dec 19 2010, 11:27 AM) *
Anku esti o dragutza...iti multumesc tare mult......la fel iti doresc si tie si familiei tale....tot ce e mai bun si mai frumos partners.gif partners.gif partners.gif

asa sa fie...sa ai gura aurita tzuc.gif
ninina
.....dupa cum spun cei de la meteo.....ca vine ploaia pe sfarsitul saptamanii.....asa ca ne/am gandit sa profitam de zapada....
....puiului i.a placut tare mult.....











ninina
ce moale e....


gabrielle2003
Asa cum am spus si la noi , va admir mereu in frumosul vostru peisaj, de basm de altfel rolleyes.gif
Sunteti minunati si mereu veseli si nu ratati nici un moment in a va bucura de tot ce va inconjoara
Bravo voua!
Multi poop la un ingerash foarte drag mie si tot binele din lume si mai ales sa va indepliniti tot ce va doriti. trandafir.gif
alinutza_872000
doamne ce copil frumos partners.gif
cand m uit la pozele voastre mi-amintesc ca si noi eram la fel anul trecut rolleyes.gif
ninina
QUOTE(gabrielle2003 @ Dec 19 2010, 02:06 PM) *
Asa cum am spus si la noi , va admir mereu in frumosul vostru peisaj, de basm de altfel rolleyes.gif
Sunteti minunati si mereu veseli si nu ratati nici un moment in a va bucura de tot ce va inconjoara
Bravo voua!
Multi poop la un ingerash foarte drag mie si tot binele din lume si mai ales sa va indepliniti tot ce va doriti. trandafir.gif

....va iubim frumoasa Gabriela......
...da ma bucur si ne bucuram ca si copii...chiar acum impodobesc bradutul....cam traziu.....dar am ceva in stomac de emotie si fericire..... bananab.gif bananab.gif bananab.gif ....ce frumosa e viata...cand lasi totul deoparte si te bucuri de putin sau de mult.....impreuna cu cei dragi......
..pupiki multi de la noi partners.gif partners.gif

QUOTE(alinutza_872000 @ Dec 19 2010, 04:51 PM) *
doamne ce copil frumos partners.gif
cand m uit la pozele voastre mi-amintesc ca si noi eram la fel anul trecut rolleyes.gif

...Alina trece repede timpul.....poate prea repede.....
...va imbratisam cu drag si ne bucuram ca ne/ati vizitat.... partners.gif
USA
Va pupik, dragii mei....va dorim Sarbatori de vis, Craciun magic plin de iubire, un Nou an al unui nou inceput=nou bebe!!!!!!!!!!!
Va iubim si va trimitem si noi fulgi de nea cu pupicei!...de ieri ninge si la noi, totul e alb! nanner.gif nanner.gif
_maia_
ma uitam sa vad cine e copilul mai mare de pe sanie liwlol.gif
faby a venit mosul la tine?
Luka
Bine ca-i in rosu ca sa nu-l deochi .... hug.gif hug.gif hug.gif
...nici nu am cuvinte sa-ti spun cat imi place ! wub.gif
Sper ca ai rezolvat problema cu cismele ude !? yes.gif
ninina
QUOTE(USA @ Dec 21 2010, 04:34 PM) *
Va pupik, dragii mei....va dorim Sarbatori de vis, Craciun magic plin de iubire, un Nou an al unui nou inceput=nou bebe!!!!!!!!!!!
Va iubim si va trimitem si noi fulgi de nea cu pupicei!...de ieri ninge si la noi, totul e alb! nanner.gif nanner.gif

multumim multumim....va iubim si noi...

QUOTE(_maia_ @ Dec 27 2010, 10:36 AM) *
ma uitam sa vad cine e copilul mai mare de pe sanie liwlol.gif
faby a venit mosul la tine?

...da....a venit dar nu l/a vazut decat cadourile i le/a pus sub bradut...imediat vin pozele....

QUOTE(Luka @ Dec 27 2010, 12:21 PM) *
Bine ca-i in rosu ca sa nu-l deochi .... hug.gif hug.gif hug.gif
...nici nu am cuvinte sa-ti spun cat imi place ! wub.gif
Sper ca ai rezolvat problema cu cismele ude !? yes.gif

...Luka iubia mea....te imbratisam...venim imediat cu alte poze in rosu.....
..cu cizmele am rezolvat.... partners.gif partners.gif partners.gif
ninina
...am promis poze....dar numai azi am reusit cu calculatorul....
...asa ca o sa pun multe multe...ca poate ma iertati.... yes.gif
..ii cant bradutului....


...si daca am cantat....uitati ce am primit....






cu mami mea draga...

...si cu tati meu drag...
ninina
cu taticii....

...ea este Cami...prietena mea draga....asa mult ma iubeste....cand plec de langa ea plange...

...si mami a primit cadouri...


...asa mult ma iubeste mami...ca ma manaca tot...


...nu vroiam sa stau la poze....aveam chef de joaca...

cu tati....

imi place sa ma joc cu el...
ninina
...
.....m/am jucat cu bradul....saracul numai brad impodobit nu mai arata...azi mami a zis ca il strange...ca pe unde am ajuns eu l/am cam golit de globuri si bombonele...

..in seara de ajun...am trimis multe mesaje la toti prietenii dragi...

maria26
sunt superbe pozele.. ce de cadouri a adus mosul.. se pare ca a fost foarte cuminte smile.gif
_maia_
fabiii vi si la mine sa te pupacesc si eu putin?
nina ai idee cat sunteti de minunati? pur si simplu nu ma mai satur uitandu-ma la voi love1.gif imi place ca bradutul vostru e natural... am si eu niste pasarele, si asta e una din ele... sa fie brad natural, sa miroasa a brad in casa...
cadoul ala mare de langa brad pe care nu l-a desfacut nimeni era pt mine? biggrin.gif
ninina
QUOTE(maria26 @ Dec 30 2010, 01:15 PM) *
sunt superbe pozele.. ce de cadouri a adus mosul.. se pare ca a fost foarte cuminte smile.gif

...nu a adusprea multe cadouri mosu,MAria,....a fost cam saracut...la FAby 3 cadouri nu prea mari,,mie 1, la tati 1 si la parintii mei cate 1....sper ca la anu sa fie mai bogat.....si sanu mai treabuiasca sa bagam asa multi bani in casa....
..te pup

QUOTE(_maia_ @ Dec 30 2010, 02:05 PM) *
fabiii vi si la mine sa te pupacesc si eu putin?
nina ai idee cat sunteti de minunati? pur si simplu nu ma mai satur uitandu-ma la voi love1.gif imi place ca bradutul vostru e natural... am si eu niste pasarele, si asta e una din ele... sa fie brad natural, sa miroasa a brad in casa...
cadoul ala mare de langa brad pe care nu l-a desfacut nimeni era pt mine? biggrin.gif

Maia...tu vb??...sunteti doi frumosi si acum o sa vina al 3/lea si mai frumos....multumesc.... trandafir.gif
...si daca veneai in Mm...sigur gaseai sub bradut si un cadou pt tine.... trandafir.gif trandafir.gif
Bradutul...e natural...dar cam ciufulit....a tras Fabi de toate...si de insalatie de tot ce prindea....azi deja l/;am strans..oricum ma bucur ca i/a placut s/a bucurat de el...
...vam trimis multi pupiki pe socrul meu care ieri seara a plecat de la noi inspre CAmpina....sper ca i/atiprimit...??!! trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif
_maia_
QUOTE(ninina @ Dec 30 2010, 04:37 PM) *
...nu a adusprea multe cadouri mosu,MAria,....a fost cam saracut...la FAby 3 cadouri nu prea mari,,mie 1, la tati 1 si la parintii mei cate 1....sper ca la anu sa fie mai bogat.....si sanu mai treabuiasca sa bagam asa multi bani in casa....
..te pup
Maia...tu vb??...sunteti doi frumosi si acum o sa vina al 3/lea si mai frumos....multumesc.... trandafir.gif
...si daca veneai in Mm...sigur gaseai sub bradut si un cadou pt tine.... trandafir.gif trandafir.gif
Bradutul...e natural...dar cam ciufulit....a tras Fabi de toate...si de insalatie de tot ce prindea....azi deja l/;am strans..oricum ma bucur ca i/a placut s/a bucurat de el...
...vam trimis multi pupiki pe socrul meu care ieri seara a plecat de la noi inspre CAmpina....sper ca i/atiprimit...??!! trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif

daaaa, m-au izbit niste pupici cu miros proaspat de maramures asa love1.gif eu abia va astept la vara pe la Paltinu
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.