Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Robert Fabian
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Bloguri. Pagini Personale > Bloguri > Blog ninina
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28
ninina
..haideti la o hora...

..cu familia mea...





ninina
..inca nu am terminat.... liwlol.gif




...saracu...a adormit la atatea poze... liwlol.gif

....mami nu mai pot de somn....


ninina
..oare le-am pus pe toate 23?? laugh.gif RAmona ajunge????
USA
QUOTE(ninina @ Dec 10 2009, 09:11 PM) *


Offfff ce mumuseteeeeee are nasa aici love1.gif love1.gif ......dulceata....sa nu il albesti in pupiciiii???...hmmm zi tu!...... super.gif super.gif

"Mamiii..daca iti dau un pumnn....scoate tata!!!!!!!" liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif hug.gif hug.gif
USA
QUOTE(ninina @ Dec 10 2009, 09:25 PM) *

O papusa vie......Doamne, si ce furmos cosumas..... bouncy.gif bouncy.gif love1.gif
Sara1
Mami, mami, ti-ai tras papusa vie! laugh.gif E un bulgaras de aur, o minune! love1.gif Si acu' un sfat! TIne-l cit mai putin in fundulet, e mult prea devreme! floare2.gif
gabrielle2003
mey mama ce creste baiatul tau rolleyes.gif
pe zi ce trece e tot mai schimbat! partners.gif
ce frumos doarme el.............cum sa nu-l papi? tzuc.gif
ninina
QUOTE(USA @ Dec 10 2009, 09:29 PM) *
Offfff ce mumuseteeeeee are nasa aici love1.gif love1.gif ......dulceata....sa nu il albesti in pupiciiii???...hmmm zi tu!...... super.gif super.gif

"Mamiii..daca iti dau un pumnn....scoate tata!!!!!!!" liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif hug.gif hug.gif

..multumesc Usa draga mea....il pupacesc mereu...mai am un pic pana il albesc... tongue.gif

QUOTE(USA @ Dec 10 2009, 09:32 PM) *
O papusa vie......Doamne, si ce furmos cosumas..... bouncy.gif bouncy.gif love1.gif

trandafir.gif partners.gif

QUOTE(Sara1 @ Dec 10 2009, 09:52 PM) *
Mami, mami, ti-ai tras papusa vie! laugh.gif E un bulgaras de aur, o minune! love1.gif Si acu' un sfat! TIne-l cit mai putin in fundulet, e mult prea devreme! floare2.gif


..multumesc Sara...de sfat...nu il tin decat la poze..este inca mic....
QUOTE(gabrielle2003 @ Dec 10 2009, 10:20 PM) *
mey mama ce creste baiatul tau rolleyes.gif
pe zi ce trece e tot mai schimbat! partners.gif
ce frumos doarme el.............cum sa nu-l papi? tzuc.gif

trandafir.gif partners.gif
..multumesc mami drag....
...pai crestemmm..prea repede... trandafir.gif
Alondra
QUOTE(ninina @ Dec 10 2009, 08:11 PM) *


Pup ochisorii ceia mari! tzuc.gif
Aici parca ar spune : "mami, mai faci mult parada modei cu mine? " laugh.gif
E un scump! Sa va traiasca! wub.gif floare2.gif tzuc.gif
perla163
ce bait frumusel si cuminte ai! tu chiar ca il imbraci si dezbraci ca pe o papusaaaa!!!!!!! pup mult pe amandoi ! partners.gif
ninina
QUOTE(Alondra @ Dec 11 2009, 01:08 PM) *
Pup ochisorii ceia mari! tzuc.gif
Aici parca ar spune : "mami, mai faci mult parada modei cu mine? " laugh.gif
E un scump! Sa va traiasca! wub.gif floare2.gif tzuc.gif

trandafir.gif partners.gif ...multumesc mult.... trandafir.gif

QUOTE(perla163 @ Dec 11 2009, 04:40 PM) *
ce bait frumusel si cuminte ai! tu chiar ca il imbraci si dezbraci ca pe o papusaaaa!!!!!!! pup mult pe amandoi ! partners.gif

trandafir.gif partners.gif
..pupiki si de la noi...multi, multi....
raela
QUOTE(ninina @ Dec 10 2009, 10:27 PM) *
..oare le-am pus pe toate 23?? laugh.gif RAmona ajunge????


Ce mandrete de ginerel am eu,,,, partners.gif partners.gif partners.gif
ninina
QUOTE(raela @ Dec 11 2009, 10:26 PM) *
Ce mandrete de ginerel am eu,,,, partners.gif partners.gif partners.gif

...multumim mult..... trandafir.gif
....un pic pt Catinca.... trandafir.gif partners.gif
roxanne
QUOTE(ninina @ Dec 10 2009, 08:25 PM) *
..inca nu am terminat.... liwlol.gif


...saracu...a adormit la atatea poze... liwlol.gif

....mami nu mai pot de somn....




Papusel scump ce esti tu!
mir0108
QUOTE(ninina @ Dec 14 2009, 01:47 PM) *
...multumim mult..... trandafir.gif
....un pic pt Catinca.... trandafir.gif partners.gif

binecuvantarea familiei..bine ai spus ninina ..ei sunt comorile noastre cele mai de pret! partners.gif

un pupic pentru fabian si pt tine!mi se pare ca seamana din ce in ce mai bine cu tine... rolleyes.gif
si aud ca deja l-ai arvunit?are mami flacau! floare2.gif
ninina
QUOTE(roxanne @ Dec 14 2009, 01:56 PM) *
Papusel scump ce esti tu!

...multumesc Roxane draga mea...si noi pupam o printesa scumpa si dulce .... trandafir.gif

QUOTE(mir0108 @ Dec 14 2009, 02:13 PM) *
binecuvantarea familiei..bine ai spus ninina ..ei sunt comorile noastre cele mai de pret! partners.gif

un pupic pentru fabian si pt tine!mi se pare ca seamana din ce in ce mai bine cu tine... rolleyes.gif
si aud ca deja l-ai arvunit?are mami flacau! floare2.gif

...multumim Mir...asa este....
...si noi trimitem multi pupiki la doua fete frumoase si la mami lor.... trandafir.gif partners.gif
...hmmmmmm,,,ce sti tu draga mea...ca mi-am gasit o moldoveaca frumoasa.... laugh.gif tongue.gif ...am zis ca ii pun nume Solomon..ca sa aibe 1000 de femei liwlol.gif ..dar numai una va fi SAlome...
simina_ana
QUOTE(ninina @ Dec 10 2009, 10:13 PM) *



Frumosilor...... tzuc.gif
...incepe sa semene tot mai mult cu tine , mami drag....
Va pup dulce si astept cu sufletul la gura poze noi cu Fabi....
De la Iancu pentru tine mami scump trandafir.gif ...si de la mine un milion de pupici pentru voi.... partners.gif
ninina
QUOTE(simina_ana @ Dec 16 2009, 02:04 AM) *
Frumosilor...... tzuc.gif
...incepe sa semene tot mai mult cu tine , mami drag....
Va pup dulce si astept cu sufletul la gura poze noi cu Fabi....
De la Iancu pentru tine mami scump trandafir.gif ...si de la mine un milion de pupici pentru voi.... partners.gif

...multumesc Simina... trandafir.gif
...si de la noi multi...multi multi pupiki pt voi....
..poze noi nu mai avem....ca am pus 23,,,,ca sa ajunga liwlol.gif
simina_ana
QUOTE(ninina @ Dec 16 2009, 01:39 PM) *
...multumesc Simina... trandafir.gif
...si de la noi multi...multi multi pupiki pt voi....
..poze noi nu mai avem....ca am pus 23,,,,ca sa ajunga liwlol.gif



Am vazut ca ai pus cele 23.....dar eu nu ma satur niciodata......daca nu as avea nimic de facut, toata ziua as sta si m-as uita la poze.....sa-i faci cat mai multe si in fiecare zi.....
Va tzuc cu foc .....si va trimit calde imbratisari hug.gif
ninina
QUOTE(simina_ana @ Dec 16 2009, 01:42 PM) *
Am vazut ca ai pus cele 23.....dar eu nu ma satur niciodata......daca nu as avea nimic de facut, toata ziua as sta si m-as uita la poze.....sa-i faci cat mai multe si in fiecare zi.....
Va tzuc cu foc .....si va trimit calde imbratisari hug.gif

,,,esti minunata Simina... trandafir.gif partners.gif
...ma bucur ca ne iubesti...si noi va iubim pe voi mult...mult... trandafir.gif partners.gif
...pupiki trandafir.gif
kerstin09
QUOTE(ninina @ Dec 10 2009, 10:25 PM) *
..inca nu am terminat.... liwlol.gif


...saracu...a adormit la atatea poze... liwlol.gif

....mami nu mai pot de somn....



Tareeee frumosi sunteti tzuc.gif
Micuzul Fabian e o splendoare hug.gif
Va imbratisam si va uram Sarbatori Fericite,alaturi de ce-i dragi trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif
ninina
QUOTE(kerstin09 @ Dec 16 2009, 02:00 PM) *
Tareeee frumosi sunteti tzuc.gif
Micuzul Fabian e o splendoare hug.gif
Va imbratisam si va uram Sarbatori Fericite,alaturi de ce-i dragi trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif

...multumim mult Kerstin draga.... trandafir.gif
...si noi va imbratisam si trimitem multi pupici la Diandra si Kerstin...... trandafir.gif partners.gif
pustiks
Mami ce papusa de baiat ai ! Pe zi ce trece tot mai frumos e! Acum iti fac fetele coada la usa! Pupicei la o familie de frumosi! floare2.gif
ninina
QUOTE(pustiks @ Dec 16 2009, 09:32 PM) *
Mami ce papusa de baiat ai ! Pe zi ce trece tot mai frumos e! Acum iti fac fetele coada la usa! Pupicei la o familie de frumosi! floare2.gif

...multumesc mult Pustiks draga...
...pupiki multi de la noi...si sa.ti aduca mosu si tie un asemenea cadou ca al meu... trandafir.gif
USA
QUOTE(ninina @ Dec 17 2009, 07:59 PM) *
...multumesc mult Pustiks draga...
...pupiki multi de la noi...si sa.ti aduca mosu si tie un asemenea cadou ca al meu... trandafir.gif

Pupik la dulcetele mele delicioase.....spor la treburi mami scump....poze noi Aici!
simina_ana
Mikaell
AdeDia
ana80
ninina
...fetelor va multumim mult pt urari....
...va pupam noi...famila fericita....



..papusica mea...

...il mananc tot...
simina_ana
Sunteti minunati!!! hug.gif

Va doresc un An Nou fericit cu sanatate, bucurii, realizari si tot e va propuneti sa se implineasca......si de ce nu....o surioara pentru Fabi!!!
ninina
QUOTE(simina_ana @ Jan 2 2010, 12:34 AM) *
Sunteti minunati!!! hug.gif

Va doresc un An Nou fericit cu sanatate, bucurii, realizari si tot e va propuneti sa se implineasca......si de ce nu....o surioara pentru Fabi!!!

...multumesc mult draga mea... trandafir.gif
...la fel va dorim si voua.... trandafir.gif
ninina
....de Craciun...in vizita la o prietena....



ninina
...cu mami...

...cu tati....

..doriti o bombonica?

..in culcusul meu...


...am si eu limba...

...hmmmm ma doare capul de la atata concentrare...

...sunt baiat mare...imi tin sticlutza singur...
ninina
...la zapada....dar nu am sanie....nu s-a pregatit mami...credea ca sunt prea mic pt asa ceva---



..ma bagat mami cu picioarele in omat....

gabrielasv24
superbe pozele....si peisajul...de faby nici nu are rost sa mai spun...are niste ochi asa de frumosi...e dulce dulce....te pup tzuc.gif
Tania_25
Foarte frumosi sunteti..... partners.gif si bb creste asa frumos! love1.gif Un an nou plin de bucurii si numai impliniri va doresc! trandafir.gif
ssimmona
Oooo ohmy.gif .. cat de frumosi sunteti, dragilor! wub.gif
Eu doresc o bombonica de Fabian, sa-i savurez obrajorii! love1.gif O gingasie de bebelus din ce in ce mai mare si mai puternic! rolleyes.gif
Va puuup! hug.gif tzuc.gif partners.gif
raela
QUOTE(ninina @ Jan 5 2010, 02:09 PM) *
...la zapada....dar nu am sanie....nu s-a pregatit mami...credea ca sunt prea mic pt asa ceva---



..ma bagat mami cu picioarele in omat....



Frumos printisor!
Ninina, ai grija de el, ca daca raceste te baaat eu. Asa dezbracat l-ai scos afara?? Lasa, ca ai timp sa il calesti tu. Ai grija de el acum cat e mic.
natsandrea
draga mea, am venit in vizita, ca anul asta nu am fost...si constat ca puiul a crescut, are 3 luni imediat....trece timpul peste noi...e un scump....si are niste ochi wub.gif wub.gif ....
va pup si aveti grija de voi
USA
QUOTE(ninina @ Dec 30 2009, 04:28 PM) *
..papusica mea...

Doamneeee cat e de perfect...pufosul meu scump.....ma pierd in ochisorii lui..Il pupaaa nasa cu mullt drag pe noul an...sa te faci mare, maree.....
Pupik la o echipa sublima! tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif
ninina
Fetelor va multumesc mult...de vizita si de complimente.....
..Fabian va pupa mult mult.... trandafir.gif trandafir.gif
GAbriela, TAnia, Simona, Raela...si nasica noastra scumpa...va multumim ca ne iubiti...si noi va iubim mult mult... trandafir.gif trandafir.gif
Alondra
Ce bebe scump avem aici ...face 3 luni imediat.........si acum cliseul "ce trece timpul" ..whistling.gif Dar chiar asa e!
meaw_ela
trece si mai repede cand este masurat de o minune de Fat Frumos....care creste intr-o zi ca altzii in shapte....LOL... pupici Fatului si voua , Preafrumoasa Regina si Rege....Mii de imbratzishari din Regatul nostru.LOL!
ninina
QUOTE(Alondra @ Jan 5 2010, 09:42 PM) *
Ce bebe scump avem aici ...face 3 luni imediat.........si acum cliseul "ce trece timpul" ..whistling.gif Dar chiar asa e!

...multumim Ramona draga... trandafir.gif trandafir.gif
...exact....trece prea repede....parca am uitat deja cum e sa fi insarcinata si cum am nascut....
...of...clipele frumoase trec repede....incerc sa ma bucur de fiecare zi pe care o am alturi de iubita mea familie... trandafir.gif

QUOTE(meaw_ela @ Jan 5 2010, 10:02 PM) *
trece si mai repede cand este masurat de o minune de Fat Frumos....care creste intr-o zi ca altzii in shapte....LOL... pupici Fatului si voua , Preafrumoasa Regina si Rege....Mii de imbratzishari din Regatul nostru.LOL!

..da Ela...draga mea asa e....
...draga mea...ti-am mai zis eu tine..ca faci risipa de cuvinte faine....
..te imbratisam si noi frumoasa mamica....si nu doar pe tine...ci pe toti ai tai...facem si noi risipa de pupikuri trandafir.gif
anku
QUOTE(ninina @ Dec 30 2009, 02:28 PM) *
...fetelor va multumim mult pt urari....
...va pupam noi...famila fericita....

..papusica mea...

...il mananc tot...

il mananac si eu tot... wub.gif tzuc.gif
dulce tare
va poopam p toti... tzuc.gif
ninina
QUOTE(anku @ Jan 6 2010, 01:35 PM) *
il mananac si eu tot... wub.gif tzuc.gif
dulce tare
va poopam p toti... tzuc.gif

partners.gif .....va multumim de vizita si va pupacim si noi..... trandafir.gif trandafir.gif
Mih@ela
QUOTE(ninina @ Jan 5 2010, 11:09 AM) *
...la zapada....dar nu am sanie....nu s-a pregatit mami...credea ca sunt prea mic pt asa ceva---



Nu pot sa cred..trece timpul atat de repede..ce frumusete de baiat,tot mai mare,care va frange muuulte inimi! partners.gif partners.gif partners.gif Pupam o delicatesa de baietel si pe mami ce radiaza de iubire!l!!! trandafir.gif
ninina
QUOTE(Mih@ela @ Jan 6 2010, 07:27 PM) *
Nu pot sa cred..trece timpul atat de repede..ce frumusete de baiat,tot mai mare,care va frange muuulte inimi! partners.gif partners.gif partners.gif Pupam o delicatesa de baietel si pe mami ce radiaza de iubire!l!!! trandafir.gif

...da Mihaela draga mea.....trece timpul.....
..incerc sa profit de fiecare clipa .....sa ma bucur cu familia mea de momentele frumoase.....
..pupik si eu o mami frumoasa.... trandafir.gif trandafir.gif
alexandra81
QUOTE(ninina @ Jan 5 2010, 08:05 AM) *
..doriti o bombonica?


...la zapada....dar nu am sanie....nu s-a pregatit mami...credea ca sunt prea mic pt asa ceva---


Ce baiat frumos! S-a facut maricel, iar eu, cum intru mai rar pe site, vad diferenta. Sa fie sanatos si sa va bucure in fiecare zi, asa cum a facut pana acum... wub.gif love1.gif
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.