Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Robert Fabian
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Bloguri. Pagini Personale > Bloguri > Blog ninina
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28
ninina
QUOTE(loredana03 @ Oct 16 2010, 12:18 PM) *
nu am sunt pe la mamici de martie 2009 si mai nou la mamici de aprilie 2011
tzuc.gif

....O SA TE URMARESC......FI PE FAZA... liwlol.gif
loredana03
QUOTE(ninina @ Oct 19 2010, 11:02 AM) *
....O SA TE URMARESC......FI PE FAZA... liwlol.gif

tzuc.gif notworthy.gif
roxa82
Hey frumoaso salutare!De vreo ora ma tot uit la pozele voastre....sunt absolut superbe!Sunteti asa de scumpi!Am avut un pic de timp liber si am rasfoit pe aici.....mi-a placut tare mult!Mai vin pe la voi:)dar timpul asta nu ma lasa deloc...abia am timp pt forum-ul celalalt:(
Ce mai faceti voi? occasion.gif occasion.gif occasion.gif pt dulceatza de Faby!Am vazut k a facut 1 anisor....nu imi vine sa cred...mai are si Karla un pic...Doamne ce trece timpu...

Hai te pupacesc dulce!
ninina
Roxa...frumoasa mea...iti multumesc de vizita....te asteptam mereu.....pupacim si noi o dulce printesa Karla.....si imbratisam o familie minunata si draga noua..... partners.gif partners.gif partners.gif

....pt inceput vreau sa va spun ca am fost ieri la familia despre care am mai povestit.....pana acum nu am intrat in casa...decat pana aproape de intrare......asa ca ieri trebuia sa intru desi va spun sincer ca mi-a fost un pic sila....am fost cu mami si tati si iubi si FAby.....am avut toti mainile incarcate....
....s-au bucurat enorm de mult cand ne-au vazut....batranelul s-a dus direct la Flavius si la pupat....era u ochii in lacrimi.....el deja ne-a iesit inainte.....
..in casa era dezastru....nu am facut multe poze ca imi era jena...sa nu se simnta ei rau....
..peretii erau negri...aveau ceva icoane cum se poarta pe la MM....nu se vedeau aproape deloc de negreala de pe perete....pe jos lut si peste pus o patura.....sa nu va mai zic de par....este din fier...si pus ceva plapuma peste....nu are saltea...... sad.gif
...si da...m-am bucurat vazand la capatul patului o carte cu Psalmi(in zona noastra se zice Psaltire)...si am intrebat.o daca citeste ....a zis ca da ..in fiecare zi....si spre surprinderea noastra..ne-a spus ca citeste fara ochelari...si ca vede foarte bine.....si vreau sa specific ca nu era o carte cu scris f mare.... nu era A4......era mai mica.....
...s-a bucurat in mod special de cadru.....mi-a zis doar atat cu ochii in lacrimi...Dumnzezeu sa binecuvinteze fata care l-a trimis cu tot ce are nevoie...sa aibe noroc in viata si multa fericire.....Ruxy la fel iti spun si eu....esti minunata....ieri ai bucurat enorm pe acesti batranei prin cadru primit si alimente..... partners.gif partners.gif partners.gif
...casa batranilor...





Flavius ii monteaza cadru....

batranica probeaza cadru...


cateva dintre alimente..
ninina
...cateva poze si cu piticul meu.....
..ii place asa de mult la padure....si nu vrea in brate desi era un pic de noroi.....tot pe jos....asta e...noroc ca e apa destula...



ce frumoasa e padurea,mami!!!!

ma odihnesc un pic....


...

...inainte sa plecam la biserica...mai vreau un biscuite...
ninina
trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif
ruxy
QUOTE(ninina @ Oct 25 2010, 09:51 AM) *
Roxa...frumoasa mea...iti multumesc de vizita....te asteptam mereu.....pupacim si noi o dulce printesa Karla.....si imbratisam o familie minunata si draga noua..... partners.gif partners.gif partners.gif

....pt inceput vreau sa va spun ca am fost ieri la familia despre care am mai povestit.....pana acum nu am intrat in casa...decat pana aproape de intrare......asa ca ieri trebuia sa intru desi va spun sincer ca mi-a fost un pic sila....am fost cu mami si tati si iubi si FAby.....am avut toti mainile incarcate....
....s-au bucurat enorm de mult cand ne-au vazut....batranelul s-a dus direct la Flavius si la pupat....era u ochii in lacrimi.....el deja ne-a iesit inainte.....
..in casa era dezastru....nu am facut multe poze ca imi era jena...sa nu se simnta ei rau....
..peretii erau negri...aveau ceva icoane cum se poarta pe la MM....nu se vedeau aproape deloc de negreala de pe perete....pe jos lut si peste pus o patura.....sa nu va mai zic de par....este din fier...si pus ceva plapuma peste....nu are saltea...... sad.gif
...si da...m-am bucurat vazand la capatul patului o carte cu Psalmi(in zona noastra se zice Psaltire)...si am intrebat.o daca citeste ....a zis ca da ..in fiecare zi....si spre surprinderea noastra..ne-a spus ca citeste fara ochelari...si ca vede foarte bine.....si vreau sa specific ca nu era o carte cu scris f mare.... nu era A4......era mai mica.....
...s-a bucurat in mod special de cadru.....mi-a zis doar atat cu ochii in lacrimi...Dumnzezeu sa binecuvinteze fata care l-a trimis cu tot ce are nevoie...sa aibe noroc in viata si multa fericire.....Ruxy la fel iti spun si eu....esti minunata....ieri ai bucurat enorm pe acesti batranei prin cadru primit si alimente..... partners.gif partners.gif partners.gif
...casa batranilor...





cateva dintre alimente..


Doamne Ninina...am ramas muta de uimire ...au fost uitati de lume...si ma bucur ca nu au fost uitati de Dumnezeu...care lucreaza prin oameni...iti multumesc din suflet pentru bunatatea ta...esti o minune de fata Ninina! partners.gif partners.gif partners.gif Ai luminat putin viata acestor oameni atat de saraci...cuvintele sunt putine sa pot exprima tot ce am simtit privind aceste fotografii....am sa incerc sa fac mai mult pentru ei...vorbim pe mess...
ruxy
QUOTE(ninina @ Oct 25 2010, 09:58 AM) *
...cateva poze si cu piticul meu.....
..ii place asa de mult la padure....si nu vrea in brate desi era un pic de noroi.....tot pe jos....asta e...noroc ca e apa destula...



ce frumoasa e padurea,mami!!!!


Printisorul muntilor...e superb...iar albastrul ochisorilor lui m-a cucerit definitiv! love1.gif love1.gif love1.gif
ninina
QUOTE(ruxy @ Oct 25 2010, 09:56 PM) *
Doamne Ninina...am ramas muta de uimire ...au fost uitati de lume...si ma bucur ca nu au fost uitati de Dumnezeu...care lucreaza prin oameni...iti multumesc din suflet pentru bunatatea ta...esti o minune de fata Ninina! partners.gif partners.gif partners.gif Ai luminat putin viata acestor oameni atat de saraci...cuvintele sunt putine sa pot exprima tot ce am simtit privind aceste fotografii....am sa incerc sa fac mai mult pentru ei...vorbim pe mess...

esti o dragutza....o bunatate de femeie.... trandafir.gif trandafir.gif
multe imbratisari virtuale...pana o sa vina una adevarata partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif

QUOTE(ruxy @ Oct 25 2010, 09:59 PM) *
Printisorul muntilor...e superb...iar albastrul ochisorilor lui m-a cucerit definitiv! love1.gif love1.gif love1.gif

tu ne-ai cucerit demult.... partners.gif
ninina
am promis poze...de dimineata....asa ca ma tin de cuvant....desi nu prea sunt reusite...iar imbracamine ne este prea mare....am imprumutat-o sa vad cum ii vine...ca vreau sa ii fac si eu....
printul meu popular...



...sunt foarte hotarat...am plecat dupa gagica...

hai calutu meu duma la printesa mea..


a cam obosit calutu...


il duc la grajd sa se odihneasca un pic...

mami nu mai vreau poze....am obosit atat la plimbarea cu calutu...
ninina
seaman cu Pomoaci?
ruxy
QUOTE(ninina @ Oct 26 2010, 04:58 PM) *

Printul tau maramuresean...o minune! love1.gif love1.gif love1.gif
ninina
QUOTE(ruxy @ Oct 26 2010, 05:01 PM) *
Printul tau maramuresean...o minune! love1.gif love1.gif love1.gif

partners.gif partners.gif partners.gif hug.gif
...esti o dragutza frumoasa mea... partners.gif partners.gif
USA
QUOTE(ninina @ Oct 26 2010, 04:57 PM) *

Vai cat e de pufos si frumos.....mi s-au umezit ochii privind la el...e o nebunie de fecior de Maramu'.....un imens pupik si de la noi..... tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif
Asa cum stiam, suntem o familie unikata in lume..o familie de oameni minunati...Ruxy, Ninina, mi s-a rupt inima privind acele poze cu batranii....si cat bucurie trebuie sa fii fost dupa venirea voastra acolo la ei..... floare2.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif
ruxy
QUOTE(USA @ Oct 26 2010, 06:04 PM) *
Vai cat e de pufos si frumos.....mi s-au umezit ochii privind la el...e o nebunie de fecior de Maramu'.....un imens pupik si de la noi..... tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif
Asa cum stiam, suntem o familie unikata in lume..o familie de oameni minunati...Ruxy, Ninina, mi s-a rupt inima privind acele poze cu batranii....si cat bucurie trebuie sa fii fost dupa venirea voastra acolo la ei..... floare2.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif

Eu nu am ajuns iubita mea,...dar Ninina minunata a facut totul...esti o scumpa asa cum te stiu partners.gif partners.gif partners.gif
ninina
QUOTE(USA @ Oct 26 2010, 06:04 PM) *
Vai cat e de pufos si frumos.....mi s-au umezit ochii privind la el...e o nebunie de fecior de Maramu'.....un imens pupik si de la noi..... tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif
Asa cum stiam, suntem o familie unikata in lume..o familie de oameni minunati...Ruxy, Ninina, mi s-a rupt inima privind acele poze cu batranii....si cat bucurie trebuie sa fii fost dupa venirea voastra acolo la ei..... floare2.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif

...frumoasa noastra nasica...te pupam cu drag.....
..cam lipsesti de pe aici de cateva zile...intri mai mult in viteza......dar oricum suntem langa tine...si te simntim si pe tine aproape de noi....
...da iubita mea...sunt oameni care sufera...sunt oameni care nu au ce manca....si cand ma uit la mine...ca sunt zile ca nu sunt multumita de anumite chesti....
...si da a fost si Ruxy acolo cu inima sufeltul....si darurile pt batranei....
...din partea ei este cadru si alimentele..... trandafir.gif trandafir.gif

QUOTE(ruxy @ Oct 26 2010, 06:26 PM) *
Eu nu am ajuns iubita mea,...dar Ninina minunata a facut totul...esti o scumpa asa cum te stiu partners.gif partners.gif partners.gif

....eu te-am simntit cu mine,..... partners.gif partners.gif partners.gif
..si acei batranei te-au simnntit si mai mult in casa lor.....prin ceeace ai trimis... partners.gif
USA
Daaa, sunt asa in scurt de ceva vreme..de acasa printre treburi ori inca de la serviciu...dar mii gandul numai la voi asta clar...numai ca vremurile s-au mai schimbat pe aici, fata de cele cand aveam mult mai multi timp....
Va imbratisez cald, imi sunteti speciali si voi stiti.....chiar de intru un minutel pe la voi si pe la micul meu tot trec!! floare2.gif floare2.gif floare2.gif
gabrielle2003
In primul rand vreau sa te felicit pentru tot ce ai facut in legatura cu batranei notworthy.gif
Domane ce viata....mi-au dat lacrimile la vederea lor... oFloare1.gif

QUOTE(ninina @ Oct 26 2010, 04:58 PM) *
seaman cu Pomoaci?

E minunat Fabian! partners.gif
Nu am cuvinte....foarte frumos totul! trandafir.gif
ninina
QUOTE(USA @ Oct 26 2010, 08:04 PM) *
Daaa, sunt asa in scurt de ceva vreme..de acasa printre treburi ori inca de la serviciu...dar mii gandul numai la voi asta clar...numai ca vremurile s-au mai schimbat pe aici, fata de cele cand aveam mult mai multi timp....
Va imbratisez cald, imi sunteti speciali si voi stiti.....chiar de intru un minutel pe la voi si pe la micul meu tot trec!! floare2.gif floare2.gif floare2.gif

te pup delicioasa mea.... trandafir.gif trandafir.gif
...si fi optimista...vor veni si zile mai bune....

QUOTE(gabrielle2003 @ Oct 26 2010, 08:43 PM) *
In primul rand vreau sa te felicit pentru tot ce ai facut in legatura cu batranei notworthy.gif
Domane ce viata....mi-au dat lacrimile la vederea lor... oFloare1.gif
E minunat Fabian! partners.gif
Nu am cuvinte....foarte frumos totul! trandafir.gif

trandafir.gif trandafir.gif ...da Gabi.....sunt oameni care traisesc in situati rele.....
...sa nu iti mai zic ...ca am fost la BAia MAre...si am mers cu ocazie.....bineinteles ca am inceput sa povestec cu cei din masina.....erau tot de prin zona.....si fata mergea tot la cursuri.....am vazut ca avea cativa saci plini(saci menajeri)....dar nu am intrebat nimic....doar ca si-au cerut scuze ca nu prea e loc sa imi puna geanta mea in spate ca au plin...si asa am inceput discutiile....mi-au spus ca au intalnit o fata de vreo 11 ani...noaptea traziu..statea la ocazie....mergea sa ii cumpere fratiorului lui lapte.....si luand.o la ocazie au descoperit ca sunt foarte saraci, tatal lor paralizat...iar mama cu 8 copii....aproape ca nu se poate descurca cu treburile....plus ca nu au bani decat din alocatiile copiilor.....si fata si-a golit dulapurile(avea si ea un baietel de 13 ani. si o fata ii murise)......a umplut vreo 4 sau 5 saci nici nu am vazut bine.....si le-a dus si cev amancare la copii aia....nu le-am vazut casa bine...dar i-am vazut pe cei 8 copii....era unul cu vreun jumate de an mai mare ca FAby...dezbracat de tot de la brau in jos.....si sa nu va zic ca mie imi era rece si in masina....era chiar ff frig....pur si simplu am inceput sa pplang cand l-am vazut pe cel mic....ce fericire pe capul lui ca am venit acolo la ei...ceilasti copii l-au luat in barte,...dar vazand sacii l-au lasat jos...si saracu pe nisip, pietre,,,asa alegra pe acolo.....
...am plecat cu inima stransa....si cu ochii in lacrimi....
..acei oameni au zis ca o sa mai treaca sa le mai duca si mancare din cand in cad....
...unii oameni traiesc vremuri grele....

...te pupik...si iti multumesc......esti o dragutza....

.pupam un Casian dulce...
_maia_
nina am ramas fara cuvinte... in primul rand de costumul lui fabi, e de poveste imbracat asa love1.gif , si apoi de povestile astea de viata... felicitari notworthy.gif
ninina
QUOTE(_maia_ @ Oct 27 2010, 12:24 PM) *
nina am ramas fara cuvinte... in primul rand de costumul lui fabi, e de poveste imbracat asa love1.gif , si apoi de povestile astea de viata... felicitari notworthy.gif

partners.gif partners.gif partners.gif
multumesc burticutza draga..... partners.gif
...cand vi pe aici o sa imbracam si pe bebe tau...ce zici??'
Mikaell
QUOTE(ninina @ Oct 26 2010, 04:57 PM) *
am promis poze...de dimineata....asa ca ma tin de cuvant....desi nu prea sunt reusite...iar imbracamine ne este prea mare....am imprumutat-o sa vad cum ii vine...ca vreau sa ii fac si eu....
printul meu popular...

Doamne ,Ninina cat de frumos e Fabi...o sa cucereasca multe inimi la viata lui love1.gif
Felicitari din suflet pt ce ai facut pt batranei eusa_clap.gif ,mi se rupea sufletul uitandu-ma la ei si la ce viata mizerabila traiesc,macar le-ati adus un strop de fericire ,felicitari si lui Ruxy care are o inima enorm de mare. hi.gif ..DD sa va dea multa sanatate ...mii de pupicei dulci si lipiciosi tzuc.gif
ninina
QUOTE(Mikaell @ Oct 27 2010, 09:25 PM) *
Doamne ,Ninina cat de frumos e Fabi...o sa cucereasca multe inimi la viata lui love1.gif
Felicitari din suflet pt ce ai facut pt batranei eusa_clap.gif ,mi se rupea sufletul uitandu-ma la ei si la ce viata mizerabila traiesc,macar le-ati adus un strop de fericire ,felicitari si lui Ruxy care are o inima enorm de mare. hi.gif ..DD sa va dea multa sanatate ...mii de pupicei dulci si lipiciosi tzuc.gif

Mikaell iti multumesc.....esti o dragutza...pupacim pe Erika cea scumpa.... trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif partners.gif partners.gif
_maia_
QUOTE(ninina @ Oct 27 2010, 03:54 PM) *
partners.gif partners.gif partners.gif
multumesc burticutza draga..... partners.gif
...cand vi pe aici o sa imbracam si pe bebe tau...ce zici??'

yes.gif abia astept tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif bine bine pe fabi
alexandra81
QUOTE(ninina @ Oct 26 2010, 11:57 AM) *
am promis poze...de dimineata....asa ca ma tin de cuvant....desi nu prea sunt reusite...iar imbracamine ne este prea mare....am imprumutat-o sa vad cum ii vine...ca vreau sa ii fac si eu....



mami nu mai vreau poze....am obosit atat la plimbarea cu calutu...

Frumos este Fabian! Un adevarat print, insa si parintii sunt pe masura tzuc.gif ...Stii, se zice ca atunci cand vin pe pamant copiii isi aleg mai inainte parintii...si uite asa Fabian v-a ales pe voi...pentru ca sunteti deosebiti partners.gif partners.gif

QUOTE(ninina @ Oct 27 2010, 06:13 AM) *
te pup delicioasa mea.... trandafir.gif trandafir.gif
...si fi optimista...vor veni si zile mai bune....
trandafir.gif trandafir.gif ...da Gabi.....sunt oameni care traisesc in situati rele.....
...sa nu iti mai zic ...ca am fost la BAia MAre...si am mers cu ocazie.....bineinteles ca am inceput sa povestec cu cei din masina.....erau tot de prin zona.....si fata mergea tot la cursuri.....am vazut ca avea cativa saci plini(saci menajeri)....dar nu am intrebat nimic....doar ca si-au cerut scuze ca nu prea e loc sa imi puna geanta mea in spate ca au plin...si asa am inceput discutiile....mi-au spus ca au intalnit o fata de vreo 11 ani...noaptea traziu..statea la ocazie....mergea sa ii cumpere fratiorului lui lapte.....si luand.o la ocazie au descoperit ca sunt foarte saraci, tatal lor paralizat...iar mama cu 8 copii....aproape ca nu se poate descurca cu treburile....plus ca nu au bani decat din alocatiile copiilor.....si fata si-a golit dulapurile(avea si ea un baietel de 13 ani. si o fata ii murise)......a umplut vreo 4 sau 5 saci nici nu am vazut bine.....si le-a dus si cev amancare la copii aia....nu le-am vazut casa bine...dar i-am vazut pe cei 8 copii....era unul cu vreun jumate de an mai mare ca FAby...dezbracat de tot de la brau in jos.....si sa nu va zic ca mie imi era rece si in masina....era chiar ff frig....pur si simplu am inceput sa pplang cand l-am vazut pe cel mic....ce fericire pe capul lui ca am venit acolo la ei...ceilasti copii l-au luat in barte,...dar vazand sacii l-au lasat jos...si saracu pe nisip, pietre,,,asa alegra pe acolo.....
...am plecat cu inima stransa....si cu ochii in lacrimi....
..acei oameni au zis ca o sa mai treaca sa le mai duca si mancare din cand in cad....
...unii oameni traiesc vremuri grele....



.pupam un Casian dulce...


Of, am citit si eu ce ai scris si parca am si vazut pe acel copilas dezbracat...Si pe mine ma apuca plansul cand vad/aud asa despre copilasi care nu au parte de nici un ajutor....si nu numai de copilasi...ca sunt acum multi care nu mai au nimic. Daca as sta sa socotesc cati bani cheltuiesc pe luna, ar trebui sa ma gandesc de unde ii mai scot...ca multe mai sunt cheltuielile, insa multumesc lui Dumnezeu ca am un copil sanatos si ca si noi suntem sanatosi si cu putere de munca...M-am bucurat cand am vazut ce ai intreprins tu si cu Ruxy. Rare sunt persoanele care se mai gandesc si la altii pe vremurile astea... notworthy.gif partners.gif partners.gif
ninina
QUOTE(_maia_ @ Oct 28 2010, 10:12 AM) *
yes.gif abia astept tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif bine bine pe fabi


te pup gravidutza frumoasa...
QUOTE(alexandra81 @ Oct 28 2010, 12:24 PM) *
Frumos este Fabian! Un adevarat print, insa si parintii sunt pe masura tzuc.gif ...Stii, se zice ca atunci cand vin pe pamant copiii isi aleg mai inainte parintii...si uite asa Fabian v-a ales pe voi...pentru ca sunteti deosebiti partners.gif partners.gif
Of, am citit si eu ce ai scris si parca am si vazut pe acel copilas dezbracat...Si pe mine ma apuca plansul cand vad/aud asa despre copilasi care nu au parte de nici un ajutor....si nu numai de copilasi...ca sunt acum multi care nu mai au nimic. Daca as sta sa socotesc cati bani cheltuiesc pe luna, ar trebui sa ma gandesc de unde ii mai scot...ca multe mai sunt cheltuielile, insa multumesc lui Dumnezeu ca am un copil sanatos si ca si noi suntem sanatosi si cu putere de munca...M-am bucurat cand am vazut ce ai intreprins tu si cu Ruxy. Rare sunt persoanele care se mai gandesc si la altii pe vremurile astea... notworthy.gif partners.gif partners.gif

Alexandra ne era dor de tine...intri un pic mai rar ca inainte.....
..multumim de complimente...creste,,,crestem....dar m-am uitat la poza cu Stefy...e asa dulce...si ce mult a crescut......e mare...ai baiat mare mami frumoasa.....
...asa e ...sa multumim lui Dumnezeu de sanatate...ca fara ia e dezastru.....
..te pup...si sa il pupi mult din partea mea pe Stefi cel frumos... partners.gif partners.gif partners.gif
alexandra81
QUOTE(ninina @ Oct 28 2010, 12:00 PM) *
Alexandra ne era dor de tine...intri un pic mai rar ca inainte.....
..multumim de complimente...creste,,,crestem....dar m-am uitat la poza cu Stefy...e asa dulce...si ce mult a crescut......e mare...ai baiat mare mami frumoasa.....
...asa e ...sa multumim lui Dumnezeu de sanatate...ca fara ia e dezastru.....
..te pup...si sa il pupi mult din partea mea pe Stefi cel frumos... partners.gif partners.gif partners.gif


Ma bucur ca va ganditi si la mine. Eu intru mai rar pe forum, dar intotdeauna trec pe la voi ca sa il vad mai intai pe Fabian si apoi pe voi, dar voi 2 sunteti cam scumpi la vedere...Stefi este bine, merge la gradi si chiar ii place partners.gif ...Eu am de lucru la job plus ca am noroc si de alte activitati extra job in care am de castigat ceva banuti...Ceea ce ma bucura ca pe vremurile astea orice banut pus deoparte conteaza...mai ales ca lunile de iarna sunt "scumpe" la bloc...Insa cum am zis...noi sa fim sanatosi ca restul vine de la sine...
Va pupam cu mare drag si va urmarim din umbra partners.gif partners.gif partners.gif
ninina
QUOTE(alexandra81 @ Oct 29 2010, 10:11 AM) *
Ma bucur ca va ganditi si la mine. Eu intru mai rar pe forum, dar intotdeauna trec pe la voi ca sa il vad mai intai pe Fabian si apoi pe voi, dar voi 2 sunteti cam scumpi la vedere...Stefi este bine, merge la gradi si chiar ii place partners.gif ...Eu am de lucru la job plus ca am noroc si de alte activitati extra job in care am de castigat ceva banuti...Ceea ce ma bucura ca pe vremurile astea orice banut pus deoparte conteaza...mai ales ca lunile de iarna sunt "scumpe" la bloc...Insa cum am zis...noi sa fim sanatosi ca restul vine de la sine...
Va pupam cu mare drag si va urmarim din umbra partners.gif partners.gif partners.gif

....ma bucur mult draga mea.... trandafir.gif trandafir.gif
..noi ..da suntem scumpi la vedere.....sti de ce....ca pana acum nu aveam nimic ce sa ne umbreasca.....eeeeeeee acum FAbi e in toate pozele...aparatul foto ii apartine.....si sa nu iti mai zic ...cand pun obrajoruil lui atat de perfect pe langa al meu..........imi vine sa o i-au la fuga liwlol.gif
...ma bucur ca iti merge bine cu munca.....desi e cam greu peste tot..... partners.gif partners.gif
...poate mai pui poze sa il vedem mai des pe Stefi.....
...te pup frumoasa mea... partners.gif partners.gif
USA

Happy Halloween!
Tania_25
QUOTE(ninina @ Oct 25 2010, 07:58 AM) *
...cateva poze si cu piticul meu.....
..ii place asa de mult la padure....si nu vrea in brate desi era un pic de noroi.....tot pe jos....asta e...noroc ca e apa destula...



ce frumoasa e padurea,mami!!!!

ma odihnesc un pic....


...

...inainte sa plecam la biserica...mai vreau un biscuite...



O minune de copil ai ninina draga! love1.gif Sa va traiasca sa fie sanatos! partners.gif tzuc.gif
Miha79
Buna frumosilor partners.gif
am venit in vizita la voi sa vad minune de baiat partners.gif , Doamne ce mare si frumos e si am ratat ziua cea mare cand a implinit un an dar nu e tarziu nici acum sa-i spun LA MULTI ANI !!! sa creasca mare sa fie sanatos ca de frumos e frumos rau de tot si ochii lui ma topesc ..........va pupacim dulce frumosilor si mai trecem pe la voi tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif hug.gif
ninina
QUOTE(Tania_25 @ Nov 5 2010, 02:38 PM) *
O minune de copil ai ninina draga! love1.gif Sa va traiasca sa fie sanatos! partners.gif tzuc.gif

...multumim TAnia draga...te pupam cu drag.... trandafir.gif trandafir.gif partners.gif

QUOTE(Miha79 @ Nov 6 2010, 12:15 PM) *
Buna frumosilor partners.gif
am venit in vizita la voi sa vad minune de baiat partners.gif , Doamne ce mare si frumos e si am ratat ziua cea mare cand a implinit un an dar nu e tarziu nici acum sa-i spun LA MULTI ANI !!! sa creasca mare sa fie sanatos ca de frumos e frumos rau de tot si ochii lui ma topesc ..........va pupacim dulce frumosilor si mai trecem pe la voi tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif hug.gif

multumim frumoasa MAmi Miha......nu e traziu niciodata.....
..pupik la gemanuti... partners.gif trandafir.gif
miha_23
Hello!
Ti-am admirat cu mare drag flacaul love1.gif e un scump, superb in costum de morosan :)Sper sa-l si cunosc pana la urma, si pe mami lui normal.Imi ce scuze ca atunci cand ai fost in oras n-am putut sa ne vedem, mai da cate un mesaj cand mai vi poate reusesc sa te intalnesc.

M-a miscat gestul vostru cu batraneii aceia, felicitari!As putea si eu contribui pe viitor cu una alta.Mess-ul meu mihaela_robas.

Va pupacesc!!!
ninina
QUOTE(miha_23 @ Nov 10 2010, 10:50 PM) *
Hello!
Ti-am admirat cu mare drag flacaul love1.gif e un scump, superb in costum de morosan :)Sper sa-l si cunosc pana la urma, si pe mami lui normal.Imi ce scuze ca atunci cand ai fost in oras n-am putut sa ne vedem, mai da cate un mesaj cand mai vi poate reusesc sa te intalnesc.

M-a miscat gestul vostru cu batraneii aceia, felicitari!As putea si eu contribui pe viitor cu una alta.Mess-ul meu mihaela_robas.

Va pupacesc!!!

...multumesc tare mult.... trandafir.gif trandafir.gif
...trece remea...si puii nostri cresc.....si eu intru destul de des pe la IAnuarie....si iti/va admiri puii....
....azi iubi vroia sa merg cu el la BAia AMre...dar nu am avut deloc dispozitia necesara.....vroia sa mergem pe la Ambient...sa ne uitam sau mai bine zis deocamdata sa ne scaldam ochii...pana la primavara...
....da...sigur ne vom intalni candva.....ca eu am cursuri in decembrie...si poate stau o saptamna si ceva pe acolo....te pup trandafir.gif
ninina
crestem incet incet.....




mami floarea asta nu are miros....

am fost afara si m/am murdarit.....

...ajutor...vreau sa ies din jungla liwlol.gif

...o da am reusit..



am pregatit o cutie...cu maruntisuri..lucrusoare care vreau sanu se piarda...se le am cand va fi piticul meu mare....

ninina
....si ca sa vedeti ca stim sa jucam fotbal..... biggrin.gif
meaw_ela
De fiecare data intru si inainte sa deschid ochii asupra baiatului tau inspir profund...de parca stralucirea lui o sa aiba un impact profund asupra mea....si asa se si intampla! Sunteti o pastila de fericire pe care nu ratez sa o iau zilnic..doar ca nu-ti mai zic sa nu ti se urce la cap.liwlol.gif imi sunteti enorm de dragi. :partners:am urmarir incatata filmuletzul...este perfect! Te simt la voce atat de calda , atat de indragostita de el si stiu exact ce simti.Iubirea aceasta de nedescris o simt si eu x2...Abia astept clipa cand ne vei spune ca mai faci un pui...Aveti asa talent ca nici nu vreau sa aud altfel...Dar sa mai creasca Fabian, sa-ti fie mai ushor! Va pup din nou, cu drag-! traieste clipa !!! wub.gif wub.gif wub.gif
ninina
QUOTE(meaw_ela @ Nov 19 2010, 12:33 AM) *
De fiecare data intru si inainte sa deschid ochii asupra baiatului tau inspir profund...de parca stralucirea lui o sa aiba un impact profund asupra mea....si asa se si intampla! Sunteti o pastila de fericire pe care nu ratez sa o iau zilnic..doar ca nu-ti mai zic sa nu ti se urce la cap.liwlol.gif imi sunteti enorm de dragi. :partners:am urmarir incatata filmuletzul...este perfect! Te simt la voce atat de calda , atat de indragostita de el si stiu exact ce simti.Iubirea aceasta de nedescris o simt si eu x2...Abia astept clipa cand ne vei spune ca mai faci un pui...Aveti asa talent ca nici nu vreau sa aud altfel...Dar sa mai creasca Fabian, sa-ti fie mai ushor! Va pup din nou, cu drag-! traieste clipa !!! wub.gif wub.gif wub.gif

OOOOOO da frumoasa mea Ella....iti multumesc mult.....ca ne vizitezi...e o mare placere pt noi....si da e adevarat sunt indragostita de FAbi.....sti bine asta.......
...sti ca va iubesc, da?
va imbratisez.....si iti doresc o zi frumoasa alaturi de dragostele tale biggrin.gif trandafir.gif trandafir.gif partners.gif
roxikira
Va trimitem un pupic tzuc.gif ...Fabi e cel mai cel...m-am topit ca inghetata wub.gif wub.gif wub.gif
Intram rar (la scris)...dar nu am ratat nici o poza wub.gif wub.gif
Nu-mi vine sa cred ca din mogaldeata aia mica...a crescut asa un barbatel tzuc.gif love1.gif
Va iubim...Roxi&Company (matze si catei) biggrin.gif
ninina
QUOTE(roxikira @ Nov 19 2010, 05:44 PM) *
Va trimitem un pupic tzuc.gif ...Fabi e cel mai cel...m-am topit ca inghetata wub.gif wub.gif wub.gif
Intram rar (la scris)...dar nu am ratat nici o poza wub.gif wub.gif
Nu-mi vine sa cred ca din mogaldeata aia mica...a crescut asa un barbatel tzuc.gif love1.gif
Va iubim...Roxi&Company (matze si catei) biggrin.gif

Roxy ce dor imi era de tine,,,,,ma bucur ca esti acum mai mult cu noi ....
...da trece timpul repede..... trandafir.gif
...si noi va iubim......si te asteptam cu mare drag mereu pe la noi......si nu doar aici...ci si in nordul tarii... wink.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif
USA
QUOTE(ninina @ Nov 19 2010, 12:22 AM) *
....si ca sa vedeti ca stim sa jucam fotbal..... biggrin.gif

Sa pupe nasa pe el de fotbalist minunat...Doamne, ma si vad in patru dupa el pe acolo pe covor si cu mingea dupa noi!
Ce m-as mai parfuma putin cu privirea lui si vorba dulce dulce de la mamy...daca ne vedem candva, am sa te las sa vorbestiiii numai tu si non stop...asa ce drag si frumos e accentul de la voi! wub.gif wub.gif yes.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif hug.gif
alexandra81
QUOTE(ninina @ Oct 29 2010, 04:15 PM) *
....ma bucur mult draga mea.... trandafir.gif trandafir.gif
..noi ..da suntem scumpi la vedere.....sti de ce....ca pana acum nu aveam nimic ce sa ne umbreasca.....eeeeeeee acum FAbi e in toate pozele...aparatul foto ii apartine.....si sa nu iti mai zic ...cand pun obrajoruil lui atat de perfect pe langa al meu..........imi vine sa o i-au la fuga liwlol.gif
...ma bucur ca iti merge bine cu munca.....desi e cam greu peste tot..... partners.gif partners.gif
...poate mai pui poze sa il vedem mai des pe Stefi.....
...te pup frumoasa mea... partners.gif partners.gif


Am intrat si eu sa vad ce mai faceti. Am vazut un Fabi tare scump, cu un pulovar minunat...Are mami gusturi la hainute partners.gif partners.gif Atasez aici 2 poze cu Stefi...



ruxy
QUOTE(ninina @ Nov 18 2010, 11:16 PM) *
crestem incet incet.....


mami floarea asta nu are miros....


am pregatit o cutie...cu maruntisuri..lucrusoare care vreau sanu se piarda...se le am cand va fi piticul meu mare....


E chiar o binecuvantare Fabi...ai un baietel minunat Ninina! partners.gif partners.gif partners.gif Iar tu esti chiar o mami speciala! love1.gif love1.gif love1.gif Ce frumos ai pus lucrusoarele love1.gif parca te si vad cum le mangai peste ani wub.gif wub.gif wub.gif
pustiks
Ninina ce mare a crescut Faby! E cavaler in toata regula si din cate vad pe zi ce trece devine tot mai frumos. Sa vezi ce vor trage fetele la el! Esti o fericita cu asa o minune in casa! partners.gif
ninina
QUOTE(USA @ Nov 19 2010, 06:58 PM) *
Sa pupe nasa pe el de fotbalist minunat...Doamne, ma si vad in patru dupa el pe acolo pe covor si cu mingea dupa noi!
Ce m-as mai parfuma putin cu privirea lui si vorba dulce dulce de la mamy...daca ne vedem candva, am sa te las sa vorbestiiii numai tu si non stop...asa ce drag si frumos e accentul de la voi! wub.gif wub.gif yes.gif tzuc.gif

...deja visez draga mea... wub.gif
....astept cu drag ziua...cand sa iti @traduc@ din maramuresenste......si sa iti spun multe povesti.. partners.gif partners.gif

QUOTE(alexandra81 @ Nov 19 2010, 07:17 PM) *
Am intrat si eu sa vad ce mai faceti. Am vazut un Fabi tare scump, cu un pulovar minunat...Are mami gusturi la hainute partners.gif partners.gif Atasez aici 2 poze cu Stefi...



.........Alexandra draga mea........ce mult ma bucur sa il vad pe Stefy....ce mare eeee....si super scump....iar ochisorii lui sunt mai mult decat frumosi....
...va trimitem multi multi pupiki.....si ms de poze... partners.gif partners.gif
QUOTE(ruxy @ Nov 19 2010, 07:21 PM) *
E chiar o binecuvantare Fabi...ai un baietel minunat Ninina! partners.gif : Iar tu esti chiar o mami speciala! love1.gif love1.gif love1.gif Ce frumos ai pus lucrusoarele love1.gif parca te si vad cum le mangai peste ani


Ruxy...sti ca toata ziua m/am gandit la tine???.....nu prea te/am vazut pe forum...si am zis ca daca nu te vad azi...te deranjez un pic pe alta cale...(mesenger, tel)....dar uite ca ai aparut...si ma bucur tare mult.....sper ca esti bine?
..te imbratisez minunata prietena....si inca ma gandesc la ziua cand ne vom intalni.... partners.gif partners.gif
QUOTE(pustiks @ Nov 19 2010, 07:27 PM) *
Ninina ce mare a crescut Faby! E cavaler in toata regula si din cate vad pe zi ce trece devine tot mai frumos. Sa vezi ce vor trage fetele la el! Esti o fericita cu asa o minune in casa! partners.gif

....da...Pustiks...sunt fericita...si incerc sa ma bucur de fiecare clipa......mai ai si tu putin....pana cand iti vei tine minunea mica in brate.... partners.gif partners.gif
ninina
....am un mic print...









of of de capul meu...
USA

Plutesc..dar, plutesc pe un albastru infinit....cam asa simt acum , privind in ochisorii lui, printu-lui...e nebunie de frumos...pupe nasa pe el!...mamy, ai o binecuvantare vie! wub.gif blush.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif
meaw_ela
of mai mami..m-ai adus un zambet asa de mare pe buze...se vede treaba ca tu esti partenera de joaca a printzului...iti cam faci de cap liwlol.gif)) dar imi place. eu abia am terminat lectia de frizura...l-am tuns si i-am aratat cum se face in oglinda....si el isi sufla perishorul care-i gadila nasul..asa ca te intzeleg total. Asa facem noi dragoste! esti dementiala...iar Fabi- cum sta el tzeapan pe cal...asa mandru si frumos ca un Fat Frumos! Il pup cu mare mare afectiune - la fel si pe tine! muuuuuuuuaaaaaahhhh! partners.gif partners.gif partners.gif
Mih@ela
QUOTE(USA @ Nov 29 2010, 06:59 PM) *

Plutesc..dar, plutesc pe un albastru infinit....cam asa simt acum , privind in ochisorii lui, printu-lui...e nebunie de frumos...pupe nasa pe el!...mamy, ai o binecuvantare vie! wub.gif blush.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif

nasa?cum,cand?

Fabi,copilas divin,atat de frumos cresti partners.gif ,cat ma bucur cand vad evolutia unui copilas inca de la nastere! partners.gif partners.gif partners.gif Va pupam cu drag! trandafir.gif
ninina
QUOTE(USA @ Nov 29 2010, 07:59 PM) *
Plutesc..dar, plutesc pe un albastru infinit....cam asa simt acum , privind in ochisorii lui, printu-lui...e nebunie de frumos...pupe nasa pe el!...mamy, ai o binecuvantare vie! wub.gif blush.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif


....Usa draga mea......ne distram si noi....si profitam de timpul frumos petrecut impreuna....e ceva de vis.....te imbratisam iubita mea.... trandafir.gif
QUOTE(meaw_ela @ Nov 29 2010, 08:51 PM) *
of mai mami..m-ai adus un zambet asa de mare pe buze...se vede treaba ca tu esti partenera de joaca a printzului...iti cam faci de cap liwlol.gif)) dar imi place. eu abia am terminat lectia de frizura...l-am tuns si i-am aratat cum se face in oglinda....si el isi sufla perishorul care-i gadila nasul..asa ca te intzeleg total. Asa facem noi dragoste! esti dementiala...iar Fabi- cum sta el tzeapan pe cal...asa mandru si frumos ca un Fat Frumos! Il pup cu mare mare afectiune - la fel si pe tine! muuuuuuuuaaaaaahhhh! partners.gif partners.gif partners.gif


Ela frumoasa mami....da e adevarat ca sunt partenera lui de joaca si de nebunii....impreuna rasturnam casa....si tot impreuna o punem la loc....il vad cum in fiecare zi pricepe tot mai multe...inteleget aproape tot ce ii zic....doar ca inca nu zice cuvinte decat putine....dar stie cand ii zic sa imi aduca ceva......
...ce ciudat parca ne/am fi vorbit...si eu l/am tuns pe FAby de vreo 3 zile...parca vineri.....a stat asa cuminte....ii sta mai bine cu parul un pic mai mare...dar o sa ii creasca....
va imbratisam...si va trimitemmultimulti pupici...in mod specil la printul si printesa ta..... trandafir.gif trandafir.gif
QUOTE(Mih@ela @ Nov 29 2010, 09:22 PM) *
nasa?cum,cand?

Fabi,copilas divin,atat de frumos cresti partners.gif ,cat ma bucur cand vad evolutia unui copilas inca de la nastere! partners.gif partners.gif partners.gif Va pupam cu drag! trandafir.gif

Mihaela chiar zilele trecute citeam inceputul acestui topic.....si cand am gandesc ca ce repede a trecut timpul.......da...da...Usa...este nasica virtuala a lui FAby de cand s/a nascut sau chiar inainte.....
..pupiki la albastrelul tau frumos...
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.