Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Robert Fabian
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Bloguri. Pagini Personale > Bloguri > Blog ninina
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28
puka
Felicitari draga mea Ninina oFloare1.gif partners.gif acum esti o mamica implinita si fericita.
Sanatate multa si sa fiti iubiti ! hug.gif
ninina
QUOTE(puka @ Nov 16 2009, 12:34 AM) *
Felicitari draga mea Ninina oFloare1.gif partners.gif acum esti o mamica implinita si fericita.
Sanatate multa si sa fiti iubiti ! hug.gif

...multumesc mult Puka.... partners.gif trandafir.gif
pupiki la puii tai trandafir.gif partners.gif ...si tie bineinteles trandafir.gif partners.gif floare2.gif
ninina
...vedeti ce bibelou are mami???



..un salut pt voi mamici si bebelusi utile copii..



casutza mea...

,,in pat la mami..






ninina

...fetelor mi-a inflorit floarea...va place??


ninina
...hmmmm mami credea ca nu am limba...asa ca i-am aratat.o....
dyana
Nepretuit bibeloul tau wub.gif
Si imi plac si ipostazele in care l-ai pus rolleyes.gif Cea din ghiveci e geniala liwlol.gif
ninina
....cred ca va plictiseste mami cu poze...dar imaginativa cat ma chinuie pe mine cateodata laugh.gif ..ma face bibleou...floare....vrea poze de familie...hmmmmm.....dar asa cum ma chinuie imi place mult....


..cu mami..cam imbufnat....ca imi era somn...


..cu parintii mei dragi...


,,,aici imi place cel mai mult.....
ninina
QUOTE(dyana @ Nov 16 2009, 05:02 PM) *
Nepretuit bibeloul tau wub.gif
Si imi plac si ipostazele in care l-ai pus rolleyes.gif Cea din ghiveci e geniala liwlol.gif

partners.gif tzuc.gif
...sa vezi ce se prindea de floare...cred ca intepa ca se mai stramba liwlol.gif ...cand sa.l i-au de acolo de abia i-am desfacut mana sa lase floarea... liwlol.gif
..sarcu ce stie el ca are o mami dusa...crede ca e papusa...nu om liwlol.gif
laurab
wacko.gif mai da unde pui copilul? nu ai un pic de mila de el ... tare scumpic e si un grasut ... tzuc.gif hug.gif
ninina
QUOTE(laurab @ Nov 16 2009, 05:13 PM) *
wacko.gif mai da unde pui copilul? nu ai un pic de mila de el ... tare scumpic e si un grasut ... tzuc.gif hug.gif

liwlol.gif hug.gif trandafir.gif ...lasa draga ...ca asa creste el mare....
multumim trandafir.gif partners.gif
USA
Vai vai ce facusi cu printul meu delicios.......ya uite.. unsure.gif ...si in vitrina si pe floare..Doamne, ninina sa imi stea inima....
Dar e o nebunie de pitic...iar pe rosuu ii sta si mai bine.....
Pupik muuulti multiii! love1.gif love1.gif
ruxy
QUOTE(ninina @ Nov 16 2009, 04:05 PM) *
....cred ca va plictiseste mami cu poze...dar imaginativa cat ma chinuie pe mine cateodata laugh.gif ..ma face bibleou...floare....vrea poze de familie...hmmmmm.....dar asa cum ma chinuie imi place mult....


,,,aici imi place cel mai mult.....

Zuzi mic si dulce ce te mai joci cu puiul tau bb.gif ....acum ca peste doua luni nu mai poti... hug.gif hug.gif hug.gif frumoasa esti si frumos e printuletul tau hug.gif hug.gif hug.gif
ninina
QUOTE(USA @ Nov 16 2009, 06:10 PM) *
Vai vai ce facusi cu printul meu delicios.......ya uite.. unsure.gif ...si in vitrina si pe floare..Doamne, ninina sa imi stea inima....
Dar e o nebunie de pitic...iar pe rosuu ii sta si mai bine.....
Pupik muuulti multiii! love1.gif love1.gif

trandafir.gif .... laugh.gif sa vezi seara cand facem sport.....ce ne disram....si de multe ori cand il schim ma joc cu el...il trag de picioruse...mfacem ca si bicicleta.....nu mai poate de drag...si noapte nu are treaba ii place mult sa.l schimb....

..il face mami sportiv rolleyes.gif trandafir.gif

..merci mult nasica pretioasa..... trandafir.gif
QUOTE(ruxy @ Nov 16 2009, 06:15 PM) *
Zuzi mic si dulce ce te mai joci cu puiul tau bb.gif ....acum ca peste doua luni nu mai poti... hug.gif hug.gif hug.gif frumoasa esti si frumos e printuletul tau hug.gif hug.gif hug.gif

partners.gif scumpa mea....te imbratisam mult amandoi....faby a addormit aici pe picioarele mele...si imi trage la zambete prin somn....mor de dragul lui...sigur stie ca va scriu voua ...fetelor mele dragi,,,,
..pupiki multi minunata mea draga...si te astept sa ma colinzi... trandafir.gif
ninina
QUOTE(Tania_25 @ Nov 10 2009, 02:38 AM) *
Ce bine iti sta ninina cu puisorul tau in brate.....e asa micut si dragalas. Sa fie sanatos si sa va bucurati de el! partners.gif partners.gif partners.gif trandafir.gif


Ce topit e tati dupa minunea sa scumpa.... love1.gif love1.gif love1.gif partners.gif

partners.gif trandafir.gif floare2.gif
...multumim tare mult.... floare2.gif
USA
QUOTE(ninina @ Nov 16 2009, 06:22 PM) *
trandafir.gif .... laugh.gif sa vezi seara cand facem sport.....ce ne disram....si de multe ori cand il schim ma joc cu el...il trag de picioruse...mfacem ca si bicicleta.....nu mai poate de drag...si noapte nu are treaba ii place mult sa.l schimb....

..il face mami sportiv rolleyes.gif trandafir.gif

..merci mult nasica pretioasa..... trandafir.gif

Off iubitaaaa.....cat o sa te mai hranesti din aceste clipe pretioasee.....Babys a mea are doar 3 ani...dar asa ce dor imi e de vremea cand era papusica asa precum Faby......Babys nu a stiut sa planga pana tarziu....zambea si zambeste la toata lumea-precum a spus doctorul la nastere-copil care sa nascut zambind......o bijuterie.....mergeam in park cu ea in carut, ca sa imi fac temele ptr scoala....si nu imi puteam dezlipii ochii de pe ea cand dormea in soare, uneori..uitam de timp, de mine si de tot.....Doamne, ce clipe...
ninina
QUOTE(USA @ Nov 16 2009, 09:02 PM) *
Off iubitaaaa.....cat o sa te mai hranesti din aceste clipe pretioasee.....Babys a mea are doar 3 ani...dar asa ce dor imi e de vremea cand era papusica asa precum Faby......Babys nu a stiut sa planga pana tarziu....zambea si zambeste la toata lumea-precum a spus doctorul la nastere-copil care sa nascut zambind......o bijuterie.....mergeam in park cu ea in carut, ca sa imi fac temele ptr scoala....si nu imi puteam dezlipii ochii de pe ea cand dormea in soare, uneori..uitam de timp, de mine si de tot.....Doamne, ce clipe...

..da usa draga mea...mi se pare ca zboara timpul desi stau toata ziua cu el acasa...nu ma plictisesc deloc..si il vad puur si simplu cum creste sub ochii mei....
...desi la fiecare varsta un bebe e dulce si scump....dar parca imi scapa clipele printre degete....stiu ca va fi dulce cand va rade..cand ne vom putea juca mai mult cu el....cand va spune mami...dar parca imi vine sa plng dupa clipele trecute....
Usa...daca tie dor...poti gandi la bebe 2, nu?
USA
QUOTE(ninina @ Nov 16 2009, 09:09 PM) *
..da usa draga mea...mi se pare ca zboara timpul desi stau toata ziua cu el acasa...nu ma plictisesc deloc..si il vad puur si simplu cum creste sub ochii mei....
...desi la fiecare varsta un bebe e dulce si scump....dar parca imi scapa clipele printre degete....stiu ca va fi dulce cand va rade..cand ne vom putea juca mai mult cu el....cand va spune mami...dar parca imi vine sa plng dupa clipele trecute....
Usa...daca tie dor...poti gandi la bebe 2, nu?

nooo.....nu prea cred...imbatranesc mai repede decat ar trebuii...iar comlpicatiile mele medicale, ar insemna un risk prea mare ptr mine sau bb....dar, stiu sigur, ca daca Domnul va decide va fii bine.....so, eu/noi...suntem cumva si mai disperatii dupa fiecare clipa din copilaria minunii noastre! notworthy.gif
ninina
QUOTE(USA @ Nov 16 2009, 09:13 PM) *
nooo.....nu prea cred...imbatranesc mai repede decat ar trebuii...iar comlpicatiile mele medicale, ar insemna un risk prea mare ptr mine sau bb....dar, stiu sigur, ca daca Domnul va decide va fii bine.....so, eu/noi...suntem cumva si mai disperatii dupa fiecare clipa din copilaria minunii noastre! notworthy.gif

...asa este cum este mai bine pt tine...si cum vrea DD.....pana atunci bucurati-va de printesa vostra scumpa....si traiti fiecare clipa la maxim....
...hm...si nu zice ca imbatranesti...ca nu e asa de abia acum suntem in plina tinerete, nu.i asa?
Mih@ela
Mami ninina,adevarate ipostaze..si inspirate!!:lol: O scumpete de bebelus frumos ai,nu e de mirare ca il pozezi oriunde.laugh.gif Sa-i papei guritza scumpa scumpa!!! partners.gif floare2.gif
natsandrea
bibelou scumpic...te face mama fotomodel de mic...
sunteti foarte frumosi iubitii mei partners.gif partners.gif partners.gif
sa va dea DD sanatate sa va puteti bucura unii de altii
ninina
QUOTE(Mih@ela @ Nov 16 2009, 09:27 PM) *
Mami ninina,adevarate ipostaze..si inspirate!!:lol: O scumpete de bebelus frumos ai,nu e de mirare ca il pozezi oriunde.laugh.gif Sa-i papei guritza scumpa scumpa!!! partners.gif floare2.gif

Mihaela scumpa mea...itt multumesc.... trandafir.gif partners.gif
...nu are el chef tot timpul de poze..dar si cand are chef...sa te ti bine...ii face mami cate prinde... laugh.gif
..pupik mare de la noi.... trandafir.gif
Mikaell
nu am mai trecut demult pe la voi,am vazut ca ingerasul a crescu mult si s-a facut foarte frumos wub.gif , a venit si tati acasa ...va doresc multa sanatate si va imbratisez cu drag!!! tzuc.gif hug.gif
ninina
QUOTE(Mikaell @ Nov 16 2009, 10:09 PM) *
nu am mai trecut demult pe la voi,am vazut ca ingerasul a crescu mult si s-a facut foarte frumos wub.gif , a venit si tati acasa ...va doresc multa sanatate si va imbratisez cu drag!!! tzuc.gif hug.gif

...multumesc Mikaell....da crestem...crestem....
..pupik trandafir.gif partners.gif
Alondra
QUOTE(ninina @ Nov 16 2009, 03:56 PM) *

Mai mami ce-ai facut cu baiatu'! liwlol.gif L-ai ascuns in floare!
O dulce floricica ai tu, care creste si infloreste pe zi ce trece! eusa_clap.gif
USA
QUOTE(Alondra @ Nov 16 2009, 11:43 PM) *
Mai mami ce-ai facut cu baiatu'! liwlol.gif L-ai ascuns in floare!
O dulce floricica ai tu, care creste si infloreste pe zi ce trece! eusa_clap.gif

Stai sa vezi cand so urca singurel...si o vrea mamy sa salveze floarea si sa vezi razboi.... blush.gif laugh.gif laugh.gif
gabrielle2003
ma uit la voi cat sunteti de frumosi
si cum creste el Fabian pe zi ce trece
acum e pus cum vrea mama peste tot dar acum il vad cum va sta pe unde vrea el
mama sa faci multe poze acum la flori k mai tarziu nu vor mai fi asa rolleyes.gif
va pupam dulce pe toti trei!
ninina
QUOTE(Alondra @ Nov 16 2009, 11:43 PM) *
Mai mami ce-ai facut cu baiatu'! liwlol.gif L-ai ascuns in floare!
O dulce floricica ai tu, care creste si infloreste pe zi ce trece! eusa_clap.gif

laugh.gif liwlol.gif ....ce floare are mami care infloreste iarnaa.... rolleyes.gif
..pupik Ramo partners.gif

QUOTE(USA @ Nov 16 2009, 11:53 PM) *
Stai sa vezi cand so urca singurel...si o vrea mamy sa salveze floarea si sa vezi razboi.... blush.gif laugh.gif laugh.gif

liwlol.gif liwlol.gif ...atunci scoatem florile din casa liwlol.gif

QUOTE(gabrielle2003 @ Nov 16 2009, 11:59 PM) *
ma uit la voi cat sunteti de frumosi
si cum creste el Fabian pe zi ce trece
acum e pus cum vrea mama peste tot dar acum il vad cum va sta pe unde vrea el
mama sa faci multe poze acum la flori k mai tarziu nu vor mai fi asa rolleyes.gif
va pupam dulce pe toti trei!

..multumi GAbrielle draga mea....crestem...suntem pe urmele voastre....
...o sa fie ca si CAsian...alergand din dormitor in salon in baie.... liwlol.gif
..dar lasa ca si atunci sunt super dulci...cand incep sa faca nazdravenii
natsandrea
QUOTE(natsandrea @ Nov 16 2009, 08:46 PM) *
bibelou scumpic...te face mama fotomodel de mic...
sunteti foarte frumosi iubitii mei partners.gif partners.gif partners.gif
sa va dea DD sanatate sa va puteti bucura unii de altii

vin cu o completare: ce pijamalute frumoase ai mami tongue.gif
ninina
QUOTE(natsandrea @ Nov 17 2009, 02:22 PM) *
vin cu o completare: ce pijamalute frumoase ai mami tongue.gif

..ce simpatica esti.... partners.gif trandafir.gif
..multumesc...sunt inebunita dupa lenjerie intimpa...camasute de dormit si pijamale....am peste 20 de camasi si pijamale,.... laugh.gif ...camasutele sunt din alea mai sexi....dar le,port si acum cu bebe..sa vezi ce placere are sa imi vomite pe ele liwlol.gif ...si aseara tocmai pe pijamalele alea faine la fel a facut..asa ca sunt la spalat laugh.gif ...dar ce comteaza...el sa aibe mami frumoasa si aranjata, nu? tongue.gif
natsandrea
QUOTE(ninina @ Nov 17 2009, 01:38 PM) *
..ce simpatica esti.... partners.gif trandafir.gif
..multumesc...sunt inebunita dupa lenjerie intimpa...camasute de dormit si pijamale....am peste 20 de camasi si pijamale,.... laugh.gif ...camasutele sunt din alea mai sexi....dar le,port si acum cu bebe..sa vezi ce placere are sa imi vomite pe ele liwlol.gif ...si aseara tocmai pe pijamalele alea faine la fel a facut..asa ca sunt la spalat laugh.gif ...dar ce comteaza...el sa aibe mami frumoasa si aranjata, nu? tongue.gif

bineinteles, ca doar este apa si dero
va pupacesc iubitilor partners.gif partners.gif partners.gif
max
partners.gif :love1:draga mea, esti mamica!!! felicitari, sa va dea Dumnezeun sanatate si bucurii!!! acum sunteti si mai frumosi!!! ai facut un flacau.....extraordinar. love1.gif love1.gif love1.gif love1.gif love1.gif love1.gif
ninina
QUOTE(max @ Nov 20 2009, 07:45 AM) *
partners.gif :love1:draga mea, esti mamica!!! felicitari, sa va dea Dumnezeun sanatate si bucurii!!! acum sunteti si mai frumosi!!! ai facut un flacau.....extraordinar. love1.gif love1.gif love1.gif love1.gif love1.gif love1.gif

trandafir.gif multumesc MAx....cam rar intri pe forum...cred ca esti cam ocupata..oricum eu te imbratisez..si inca astept sa ma vizitezi.....cand vi in Mm....
..pupik partners.gif trandafir.gif
ninina
...noi crestem mari in fiecare zi...asa ca venim mereu cu noutati....
...mai ales ca FAbian are o mai putin dusa...care toata ziua sta cu aparatul in mana liwlol.gif




...cu mami..





..cu iubitii mei...
ninina
...sunt deja baiat mare...


...cu maimutoii..


..asa bine dorm eu aici...

ninina
...mi-am pregatit gentutza de plecare... liwlol.gif (faceti exceptie de parul meu ciufulit)

...va place poseta mea??


roxanne
QUOTE(ninina @ Nov 24 2009, 05:18 PM) *
...mi-am pregatit gentutza de plecare... liwlol.gif (faceti exceptie de parul meu ciufulit)

...va place poseta mea??




Cat e de dulce si cat a crescut! Tare frumosi sunteti amandoi!
laurab
QUOTE(ninina @ Nov 24 2009, 07:18 PM) *
...mi-am pregatit gentutza de plecare... liwlol.gif (faceti exceptie de parul meu ciufulit)

...va place poseta mea??






hmmm sunteti tare frumosi, pupici tzuc.gif
USA
O dulceata intre plusuri.....cred ca nu te poti oprii din pupacit...creste frumos...
Si noi venim cu mai multi pupici!
ssimmona
Ce frumos creste si se rotunjeste micul Fabian! bouncy.gif
O bomboana de baietel! wub.gif
Va pup mult! Sa cresteti mari! partners.gif
ninina
QUOTE(roxanne @ Nov 24 2009, 06:36 PM) *
Cat e de dulce si cat a crescut! Tare frumosi sunteti amandoi!

partners.gif notworthy.gif trandafir.gif ..multumim mult Roxane trandafir.gif partners.gif
..trece repede timpul trandafir.gif

QUOTE(laurab @ Nov 24 2009, 06:49 PM) *
hmmm sunteti tare frumosi, pupici tzuc.gif

trandafir.gif partners.gif ...da ..semanam cu voi.... rolleyes.gif partners.gif ..pupiki la IOana... trandafir.gif

QUOTE(USA @ Nov 24 2009, 06:50 PM) *
O dulceata intre plusuri.....cred ca nu te poti oprii din pupacit...creste frumos...
Si noi venim cu mai multi pupici!


...creste,,si parca prea repede....deja a inceput sa gangureasca putin....asa cand vrea el..si zambeste mai ales cand vorbesc cu el...
..si noi va imbratisam si va trimitem pupiki caldurosi din MM trandafir.gif
QUOTE(ssimmona @ Nov 24 2009, 06:54 PM) *
Ce frumos creste si se rotunjeste micul Fabian! bouncy.gif
O bomboana de baietel! wub.gif
Va pup mult! Sa cresteti mari! partners.gif

trandafir.gif partners.gif
..multumim ca ne vizitezi si ca te gandesti la noi mereu,,,,
..de abia astept sa ttte vad si pe tine cu puisorul in brate trandafir.gif partners.gif
pustiks
QUOTE(ninina @ Nov 24 2009, 05:18 PM) *
...mi-am pregatit gentutza de plecare... liwlol.gif (faceti exceptie de parul meu ciufulit)

...va place poseta mea??



Vreau si eu o astfel de poseta! Imi spui de unde pot sa iau asa ceva? tongue.gif
Ce mami zuzi are Fabian! E un norocos! Creste asa frumos! Cred ca abia astepti sa spuna MAMA si sa plece in picioruse! partners.gif
ninina
QUOTE(pustiks @ Nov 24 2009, 07:40 PM) *
Vreau si eu o astfel de poseta! Imi spui de unde pot sa iau asa ceva? tongue.gif
Ce mami zuzi are Fabian! E un norocos! Creste asa frumos! Cred ca abia astepti sa spuna MAMA si sa plece in picioruse! partners.gif

partners.gif trandafir.gif .....o poti procura de la iubitul tau sot.... tongue.gif
...da creste puiul meu....da astept sa vad cum zice mama...cum rade.....dar in acelasi timp ma bucur de fiecare clipa....
dolly3
QUOTE(ninina @ Nov 24 2009, 05:12 PM) *
...noi crestem mari in fiecare zi...asa ca venim mereu cu noutati....
...mai ales ca FAbian are o mai putin dusa...care toata ziua sta cu aparatul in mana liwlol.gif


..cu iubitii mei...

ooo, ce baiat mare si frumos love1.gif n-am mai fost pe aici de vreo luna, si se cunoaste o diferenta... eusa_clap.gif
dar e baiatul tatii, mai trebuie o fata, a a mamei wink.gif
ninina
QUOTE(dolly3 @ Nov 24 2009, 09:54 PM) *
ooo, ce baiat mare si frumos love1.gif n-am mai fost pe aici de vreo luna, si se cunoaste o diferenta... eusa_clap.gif
dar e baiatul tatii, mai trebuie o fata, a a mamei wink.gif

multumesc Dolly partners.gif trandafir.gif
...da asa e seamna cu tati mai mult....desi toata lumea zice ca baietii seamana cu mamele..al meu a schimbat tiparul laugh.gif ..sanatos sa fie..are mami doi baieti identici tongue.gif
...multumim de vizita..... partners.gif trandafir.gif
AdeDia
QUOTE(ninina @ Nov 24 2009, 05:12 PM) *
...noi crestem mari in fiecare zi...asa ca venim mereu cu noutati....
...mai ales ca FAbian are o mai putin dusa...care toata ziua sta cu aparatul in mana liwlol.gif
..cu iubitii mei...



QUOTE(ninina @ Nov 24 2009, 05:17 PM) *
...sunt deja baiat mare...
...cu maimutoii..

....mai mami frumoasa floare2.gif ....ce mare a crescut ingerasul tau...si cat e de frumos si scump si dulce love1.gif tzuc.gif hug.gif
....ce familie minunata!!!!!!D-zeu sa va binecuvinteze in tot ceea ce faceti si ce sunteti si cu tot ce aveti nevoie!!! pray.gif
ninina
QUOTE(AdeDia @ Nov 24 2009, 10:34 PM) *
....mai mami frumoasa floare2.gif ....ce mare a crescut ingerasul tau...si cat e de frumos si scump si dulce love1.gif tzuc.gif hug.gif
....ce familie minunata!!!!!!D-zeu sa va binecuvinteze in tot ceea ce faceti si ce sunteti si cu tot ce aveti nevoie!!! pray.gif

Multumesc Vio draga mea.... trandafir.gif ..esti minunata.... trandafir.gif
..la fel va doresc si voua...multe binecuvantari ceresti trandafir.gif
gabrielle2003
ninia asa cum spui si tu zilnic se schimba!
parca cu tati seamana mai mult! love1.gif
pupik mare la Fabian si la voi
cum il veti striga dupa botez ?Fabi sau Fabian? love1.gif
ninina
QUOTE(gabrielle2003 @ Nov 25 2009, 09:22 PM) *
ninia asa cum spui si tu zilnic se schimba!
parca cu tati seamana mai mult! love1.gif
pupik mare la Fabian si la voi
cum il veti striga dupa botez ?Fabi sau Fabian? love1.gif

....da Gabriella crestem pe zi ce trece....
...multumim si noi trimitem la CAsian multi pupiki...
eu ii zic si Fabian si FAbi....dar creed ca FAbian....imi suna mai bine....mai cald... trandafir.gif
kerstin09
UN DULCE FABIAN tzuc.gif
SI VOI LA FEL trandafir.gif partners.gif
kyra
Ai avut dreptate Ninina ca saman un pic Fabian cu Aryana..si sa stii ca salopetica alba cu iepuras si ursulet are si Aryana ,cand ne mai imbracam cu ea aducem si dovada...Sa fiti sanatosi si fericiti in continuare.....un pooooooooooooooooooooooooooooooooooooop mare pt toti de la noi, A&K&R&I( adica Aryana(fiica-mea),Kyra(catelul),Roxana(eu) si Ionut(sotul), Fam Iliescu......ca o mica glumita.. rolleyes.gif
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.