Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Robert Fabian
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Bloguri. Pagini Personale > Bloguri > Blog ninina
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28
gabrielle2003
QUOTE(ninina @ Aug 20 2010, 09:56 PM) *
gabrielle va iubim.....si va multumim mult de vizita... trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif
...da merge....tot alergand pe aici...si acum e cu gentutza cu epialtorul si face ture prin casa.....
...inca un filmulet...

deci tu draga mami de acum incolo sa te tot ti!
cand vei intra in camera te vei intreba unde este rolleyes.gif
e un dulce si un viteaza de altfel!
bravo lui!
ninina
QUOTE(simina_ana @ Aug 20 2010, 10:13 PM) *
Cred ca m-am uitat de 5 ori la filmuletz si tot nu-mi vine sa cred ce-a crescut Fabi...Acum un an pe vremea asta te incurajam cu nasterea si-ti admiram burtica si acum admir mandrete de fecior.....
Doamne, Doamne ce dulce este......
Pe cand si o surioara Ninina? wink.gif
Va trimitem milioane de pupici si imbratisari tzuc.gif hug.gif trandafir.gif


.....da Simina...ce repede trece timpul.....prea repede.....
..o surioara???!!!!....pai daca as sti ca vine o surioara acum m-as pune la treaba......daca vine tot baiat...mai stau un pic.... biggrin.gif ......
...dar voi????
...avem o nunta la Sibiu pe duminica......nustiu sigur ce sa facem...ne tot gandim....chestia este ca nu avem verificare la masina.....
...ce mi-ar place sa ne vedem.... trandafir.gif trandafir.gif
..pupam un Iancu delicioas.... trandafir.gif trandafir.gif
QUOTE(gabrielle2003 @ Aug 20 2010, 10:55 PM) *
deci tu draga mami de acum incolo sa te tot ti!
cand vei intra in camera te vei intreba unde este rolleyes.gif
e un dulce si un viteaza de altfel!
bravo lui!

OOOOOOOOO Gaby sa sti ca ma tot tin deja..dar to degeaba....vineri a facut un cucui intr.o parte...iar azi dimineata altul in cealata parte...asa ca acum are doua coarne.....mici....dar important e ca are... biggrin.gif
...pana acum ziceam ...sa creasca mare sa umble..sa stau si eu linistita ...nu numai cu el in brate...dar...acum.,,,,nustiu ce sa mai zic....sa fie bebe...sau sa fie mai mare.... liwlol.gif biggrin.gif
..pupik trandafir.gif trandafir.gif
simina_ana
QUOTE(ninina @ Aug 22 2010, 11:31 AM) *
.....da Simina...ce repede trece timpul.....prea repede.....
..o surioara???!!!!....pai daca as sti ca vine o surioara acum m-as pune la treaba......daca vine tot baiat...mai stau un pic.... biggrin.gif ......
...dar voi????
...avem o nunta la Sibiu pe duminica......nustiu sigur ce sa facem...ne tot gandim....chestia este ca nu avem verificare la masina.....
...ce mi-ar place sa ne vedem.... trandafir.gif trandafir.gif
..pupam un Iancu delicioas.... trandafir.gif trandafir.gif


Wowwwww.....asa cum ar spune Iancu....Ar fi tare fain sa ne vedem. Eu sper ca raspunsul vostru sa fie favorabil venirii la Sibiu....Mi-ar placea tare mult sa va cunosc....mai ales pe Fabi mic si dulce foc.....
Noi pe a sfarsitul anului vrem sa ne punem pe treaba ...dar vrem un fratior pentru Iancu si apoi o surioara liwlol.gif....
Va pupam dulce de milioane de ori....si astept un raspuns afirmativ pentru Sibiu.... pray.gif trandafir.gif
ninina
...poze de azi.....ne-am bucurat in familie...in gradina...

..mami ce bine e la pieptul tau.....

...ne iubim...suntem nedespartiti....


...cu tati....sunt la inaltime...


..mami ma prinzi...???

...ia sa vedem ce are mami aici ???...waw cred ca am descoperit ceva.....!!!!!!!1
_maia_
liwlol.gif
gabrielle2003
QUOTE(ninina @ Aug 22 2010, 10:06 PM) *
...ia sa vedem ce are mami aici ???...waw cred ca am descoperit ceva.....!!!!!!!1

ce minunati sunteti toti! partners.gif

de acum incolo sa te ti notworthy.gif ....la cate locuri va descoperi, la cate va scoate de peste tot
cum va trebui sa muti totul de unde ajunge el
si cum vei sta cu rafturile goale, eventual pline cu jucarii jucaus.gif
gabrielle2003
sa vezi haine aranjate de el liwlol.gif
vasele din bucatarie puse la locul lor mai bine de el decat de tine liwlol.gif
ninina
QUOTE(_maia_ @ Aug 25 2010, 04:21 PM) *
liwlol.gif

...ce simpatica esti....si noi te iubim...si iti trimitem pupiki trandafir.gif

QUOTE(gabrielle2003 @ Aug 25 2010, 05:00 PM) *
ce minunati sunteti toti! partners.gif

de acum incolo sa te ti notworthy.gif ....la cate locuri va descoperi, la cate va scoate de peste tot
cum va trebui sa muti totul de unde ajunge el
si cum vei sta cu rafturile goale, eventual pline cu jucarii jucaus.gif



QUOTE(gabrielle2003 @ Aug 25 2010, 05:01 PM) *
sa vezi haine aranjate de el liwlol.gif
vasele din bucatarie puse la locul lor mai bine de el decat de tine liwlol.gif

.....da...o sa fie dezastru la cat e de energic...azi a tras o cazatura peste parg.....offffffff...ori cat as vrea sa ma tin dupa el nu reusesc.....
.....da deja am inceput sa strang de prin casa.....este un colt de dulap de care imi e frica si deja am kl-am bandajat liwlol.gif
...sunteti delicati si ne bucuram enorm ca am avut ocazia sa va cunoastem.....va trimitem multi multi pupiki si multe imbratisari trandafir.gif trandafir.gif
USA
QUOTE(ninina @ Aug 22 2010, 10:06 PM) *

Ma indragostesc iar si iar de voi..sunteti idilici! love1.gif love1.gif love1.gif love1.gif love1.gif tzuc.gif
meaw_ela
Este un pufos...este de reclama!!!! Va adoram- suntetzi atat de buni si dragi si frumosi si.... si...si va iubesc!
ninina
QUOTE(USA @ Aug 25 2010, 10:04 PM) *
Ma indragostesc iar si iar de voi..sunteti idilici! love1.gif love1.gif love1.gif love1.gif love1.gif tzuc.gif

....

QUOTE(meaw_ela @ Aug 25 2010, 10:05 PM) *
Este un pufos...este de reclama!!!! Va adoram- suntetzi atat de buni si dragi si frumosi si.... si...si va iubesc!

....



va multumim de aprecieri si complimente....
.--..sunt cea mai fericita ca am intalnit persoane minunate ca voi partners.gif partners.gif trandafir.gif trandafir.gif
Sara1
QUOTE(ninina @ Aug 22 2010, 12:06 PM) *
..mami ce bine e la pieptul tau.....


Ninicutza, cita frumusete....! love1.gif
alexandra81
QUOTE(ninina @ Aug 22 2010, 05:06 PM) *
...ia sa vedem ce are mami aici ???...waw cred ca am descoperit ceva.....!!!!!!!1


Am intrat si eu sa-l vad pe Fabian si am avut o surpriza...Una pozitiva si frumoasa!!!!! Este un scump... partners.gif partners.gif partners.gif
Luka


...cu tati....sunt la inaltime...


Iti multumesc pentru gandurile si urarile frumoase ! tzuc.gif Am venit la voi , sa vad ce mai faceti .... ma bucur ca sunteti asa de frumosi love1.gif , Fabi creste ca un aluat "bine facut " eusa_clap.gif si l-as manca cu tot cu sosetutele portocalii liwlol.gif !
giulia_0319
draga mea, ce dor mi-a fost de voi.... oFloare1.gif
dumnezeule, nu imi vine sa cred ce mare a crescut fabian....si ce ochisori are, anima1.gif moooooamaaaa, m-a cucerit! partners.gif
sunteti minunati....sa firi mereu asa fericiti, va doresc din toata inimia mea!
va pupacim! tzuc.gif
ninina
QUOTE(Sara1 @ Aug 26 2010, 08:53 PM) *
Ninicutza, cita frumusete....! love1.gif

Sara mea draga....esti o fata minunata partners.gif partners.gif partners.gif

QUOTE(alexandra81 @ Aug 27 2010, 10:46 AM) *
Am intrat si eu sa-l vad pe Fabian si am avut o surpriza...Una pozitiva si frumoasa!!!!! Este un scump... partners.gif partners.gif partners.gif


Alenxandra..ne era dor de tine...de voi....va trimitem multi multi pupiki...in mod special la Stefy cel dulce.... trandafir.gif partners.gif
QUOTE(Luka @ Aug 27 2010, 01:30 PM) *
Iti multumesc pentru gandurile si urarile frumoase ! tzuc.gif Am venit la voi , sa vad ce mai faceti .... ma bucur ca sunteti asa de frumosi love1.gif , Fabi creste ca un aluat "bine facut " eusa_clap.gif si l-as manca cu tot cu sosetutele portocalii liwlol.gif !


....sosetule nostre preferate...il asorteaza mami si cu nasturi de la haine...si cu tot...ce conteaza ca e baiat...doar si tati are tricouri rosi portocalii..... biggrin.gif
..te imbratisam draga nostra prietena....
QUOTE(giulia_0319 @ Aug 28 2010, 09:35 PM) *
draga mea, ce dor mi-a fost de voi.... oFloare1.gif
dumnezeule, nu imi vine sa cred ce mare a crescut fabian....si ce ochisori are, anima1.gif moooooamaaaa, m-a cucerit! partners.gif
sunteti minunati....sa firi mereu asa fericiti, va doresc din toata inimia mea!
va pupacim! tzuc.gif

...Vai ce surpriza mare!!!!!!!!!!!!!...Giulia daca ai sti de cate ori m-am gandit la tine...si cand te-am vazut intr-o zi ca ai scris pe aici pe forum...chiar m-am bucurat....
...am vazut ca ai scris ca esti mai tot timpul ocupata....oricum ne era dor tare tare de tine....si ne bucuram asa de mult ca ne-ai vizitat.....
....va imbratisam...si daca veniti pe la socrii in vizita....poate aveti timp sa ne vedem....
..pupam un Alex mare si voinic trandafir.gif trandafir.gif


ruxy
QUOTE(ninina @ Aug 22 2010, 10:06 PM) *
...poze de azi.....ne-am bucurat in familie...in gradina...
....




Ce pui minunat , sunteti superbi amandoi Ninina...toti trei de fapt...formati o familie extraordinara partners.gif partners.gif partners.gif
Spune-mi te rog cum se simte tati dupa problema cu spitalul?...S-a refacut? S-a vindecat complet?
ninina
QUOTE(ruxy @ Aug 29 2010, 06:52 PM) *
Ce pui minunat , sunteti superbi amandoi Ninina...toti trei de fapt...formati o familie extraordinara partners.gif partners.gif partners.gif
Spune-mi te rog cum se simte tati dupa problema cu spitalul?...S-a refacut? S-a vindecat complet?

partners.gif partners.gif partners.gif te iubim....
....Tati e bine....chiar ff bine....a ramas doar o cicatrice.....atat...cea din partea de sus e vindecata chiar de tot nici nu se mai vede aproape nimic....
..mai simnte cate o intepatura cand se schimba vremea.....
..multumim ca te gandesti la noi....si iti multumeste si tati de grija... partners.gif partners.gif
ruxy
QUOTE(ninina @ Aug 29 2010, 07:19 PM) *
partners.gif partners.gif partners.gif te iubim....
....Tati e bine....chiar ff bine....a ramas doar o cicatrice.....atat...cea din partea de sus e vindecata chiar de tot nici nu se mai vede aproape nimic....
..mai simnte cate o intepatura cand se schimba vremea.....
..multumim ca te gandesti la noi....si iti multumeste si tati de grija... partners.gif partners.gif

Sigur ca ma gandesc la voi....imi sunteti tare tare tareeee dragi partners.gif partners.gif partners.gif
ninina
....din ce in ce mai bine mergem...
perla163
Ninina mea draga ce frumosi sunteti va puuupic tare tare!
EMY2000
mami ce puiut dulce si frumos ai tu aici... love1.gif . te omoara ce ochisori frumosi are.eu sunt innebunita dupa ochii albastri si verzi. tzuc.gif love1.gif
ninina
QUOTE(perla163 @ Sep 2 2010, 01:05 AM) *
Ninina mea draga ce frumosi sunteti va puuupic tare tare!


trandafir.gif trandafir.gif partners.gif partners.gif ...si noi trimitem multi multi pupiki pt tine...
QUOTE(EMY2000 @ Sep 2 2010, 08:35 PM) *
mami ce puiut dulce si frumos ai tu aici... love1.gif . te omoara ce ochisori frumosi are.eu sunt innebunita dupa ochii albastri si verzi. tzuc.gif love1.gif

...ooo Emy...multumim de vizita....si de complimente....
...si puisorii tai sunt superbi...dulci si frumossi foc.... trandafir.gif trandafir.gif partners.gif partners.gif
..pupiki multi de la noi trandafir.gif trandafir.gif
Lusha&Zbenguica
draga Ninina ca Faby e un frumos si jumatate stii deja nu? dar totusi iti mai spun si eu o data.
si iti mai spun ca sunteti o familie extraordinara ...imi place foarte mult cum aratati impreuna ..cred ca sunteti facuti unul pentru celalalt
si iti mai spun ca ai o voce frumoasa si calda ...am pus filmuletul de vreo 4-5 ori ca sa te aud ce frumos vorbesti cu Faby ...si ca sa il vad si pe el normal
felicitari pentru Faby al nostru precoce care intr-adevar merge extrem de bine smile.gif bravo lui !!!!!!!!!!!!
hug.gif hug.gif hug.gif hug.gif
mia22_ro
QUOTE(ninina @ Aug 22 2010, 10:06 PM) *
...poze de azi.....ne-am bucurat in familie...in gradina...

..mami ce bine e la pieptul tau.....

...ne iubim...suntem nedespartiti....


...cu tati....sunt la inaltime...


..mami ma prinzi...???

...ia sa vedem ce are mami aici ???...waw cred ca am descoperit ceva.....!!!!!!!1



frumusete de baietel tzuc.gif mami, sa va creasca mare, sanatos si voinic hug.gif
ninina
QUOTE(Lusha&Zbenguica @ Sep 5 2010, 04:27 PM) *
draga Ninina ca Faby e un frumos si jumatate stii deja nu? dar totusi iti mai spun si eu o data.
si iti mai spun ca sunteti o familie extraordinara ...imi place foarte mult cum aratati impreuna ..cred ca sunteti facuti unul pentru celalalt
si iti mai spun ca ai o voce frumoasa si calda ...am pus filmuletul de vreo 4-5 ori ca sa te aud ce frumos vorbesti cu Faby ...si ca sa il vad si pe el normal
felicitari pentru Faby al nostru precoce care intr-adevar merge extrem de bine smile.gif bravo lui !!!!!!!!!!!!
hug.gif hug.gif hug.gif hug.gif

...Lusha scumpa..esti o dragutza....iti multumesc pt complimente...ma faci chiar sa rosesc blush.gif
...va imbratisam dragilor....sunteti minunati...pupacim fetitza vostra scumpa... trandafir.gif
QUOTE(mia22_ro @ Sep 5 2010, 04:32 PM) *
frumusete de baietel tzuc.gif mami, sa va creasca mare, sanatos si voinic hug.gif

multumesc draga mea.... trandafir.gif
Mikaell
QUOTE(ninina @ Aug 22 2010, 10:06 PM) *
...poze de azi.....ne-am bucurat in familie...in gradina...

..mami ce bine e la pieptul tau.....

...ne iubim...suntem nedespartiti....


...cu tati....sunt la inaltime...


..mami ma prinzi...???

...ia sa vedem ce are mami aici ???...waw cred ca am descoperit ceva.....!!!!!!!1


Ce superbi si frumosi sunteti toti trei. love1.gif ..micutul Fabi vad ca devine din ce in ce mai barbatel si e pe piciorusele lui bravo eusa_clap.gif mii de pupicei dulci si lipiciosi tzuc.gif tzuc.gif hug.gif
ninina
QUOTE(Mikaell @ Sep 5 2010, 08:01 PM) *
Ce superbi si frumosi sunteti toti trei. love1.gif ..micutul Fabi vad ca devine din ce in ce mai barbatel si e pe piciorusele lui bravo eusa_clap.gif mii de pupicei dulci si lipiciosi tzuc.gif tzuc.gif hug.gif

Mikael....mereu vi la noi si ne bucuri zilele prin cuvintele minunate.... partners.gif partners.gif partners.gif
..te imbratisam si iti multumim partners.gif
ninina
.....ce stit voi.???!!!..cand mami e plecata pe forum eu imi fac de cap....
...m-am ascuns in masca de la chiuveta...era cat pe ce sa nu ma gaseasca mami....dar mi-am lasat picioarele afara liwlol.gif

...i-am spus mamei ca eu vreau sa stau acolo....ea vroia sa ma scoata si sa lipeasca usa sa nu mai pot intra...

...in sacul meu cu jucarii...
_maia_
QUOTE(ninina @ Sep 6 2010, 12:41 PM) *
.....ce stit voi.???!!!..cand mami e plecata pe forum eu imi fac de cap....
...m-am ascuns in masca de la chiuveta...era cat pe ce sa nu ma gaseasca mami....dar mi-am lasat picioarele afara liwlol.gif

...i-am spus mamei ca eu vreau sa stau acolo....ea vroia sa ma scoata si sa lipeasca usa sa nu mai pot intra...

...in sacul meu cu jucarii...

chiar ca jucarie pt mami si tati esti love1.gif cea mai frumoasa jucarie tzuc.gif
ninina
QUOTE(_maia_ @ Sep 7 2010, 03:52 PM) *
chiar ca jucarie pt mami si tati esti love1.gif cea mai frumoasa jucarie tzuc.gif

partners.gif partners.gif partners.gif
...da.....jucarie vie.....
...e un dulce..un scump...asa ma iubeste de mult....dar eu pe el si mai mult....cand il privesc in ochii imi dau lacrimile...are o privire atat de cuceritoare de nu ii pot rezista.... partners.gif
...te imbratisam frumoasa noastra trandafir.gif
Luka

Hei , ochiosule -frumosule , ce faci ? hug.gif love1.gif Unde sunt ciorapeii portocalii ? liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif Acum vad ca ai si doi dintisori jos ....
Ninina draga,te rugam sa ne lasi sa stam cu copilul de vorba , ca acum ne intelegem...ca oamenii mari ! yes.gif
Sa-ti traiasca coconul ! tzuc.gif
ruxy
QUOTE(ninina @ Sep 6 2010, 12:41 PM) *
.....ce stit voi.???!!!..cand mami e plecata pe forum eu imi fac de cap....
...m-am ascuns in masca de la chiuveta...era cat pe ce sa nu ma gaseasca mami....dar mi-am lasat picioarele afara liwlol.gif

...i-am spus mamei ca eu vreau sa stau acolo....ea vroia sa ma scoata si sa lipeasca usa sa nu mai pot intra...

...in sacul meu cu jucarii...


Cucu...bau Fabi....bijuterie de baietel ai Ninina...ti-l pap cu sac cu tot love1.gif anima1.gif eating.gif partners.gif
Am pupacit si doi dintunei biggrin.gif
ninina
QUOTE(Luka @ Sep 7 2010, 05:12 PM) *
Hei , ochiosule -frumosule , ce faci ? hug.gif love1.gif Unde sunt ciorapeii portocalii ? liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif Acum vad ca ai si doi dintisori jos ....
Ninina draga,te rugam sa ne lasi sa stam cu copilul de vorba , ca acum ne intelegem...ca oamenii mari ! yes.gif
Sa-ti traiasca coconul ! tzuc.gif

...acum are ciorapi roz.....asa ca te rog frumos.....i-am primit de vreo 4 ani....asa ca nu o sa ii mai tin in dulap...cand o sa vina fetitza o sa ii cumparam altii mai la moda biggrin.gif
...da nu.i asa cu nu esti bucuresteanca 100%??? biggrin.gif
...sigur ca va las sa povestiti...cum sa nu??.... trandafir.gif
ninina
QUOTE(ruxy @ Sep 7 2010, 05:14 PM) *
Cucu...bau Fabi....bijuterie de baietel ai Ninina...ti-l pap cu sac cu tot love1.gif anima1.gif eating.gif partners.gif
Am pupacit si doi dintunei biggrin.gif

Frumoasa mea delicata.....te iubim....cand ne imbratisam si noi???? partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif
..ce frumoasa intalnire ati avut...ce mi-as fi dorit sa fiu acolo... partners.gif partners.gif
ruxy
QUOTE(ninina @ Sep 7 2010, 05:19 PM) *
Frumoasa mea delicata.....te iubim....cand ne imbratisam si noi???? partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif
..ce frumoasa intalnire ati avut...ce mi-as fi dorit sa fiu acolo... partners.gif partners.gif

Ce dulce esti Ninina...abia astept sa vina momentul partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif Ce mult mi-as fi dorit sa te am alaturi partners.gif
meaw_ela
NU MA SATUR, NU MA SATUR, NU MA SATUR, NU MA SATUR......MA INTZELEGI???? MAI VREAU POZE! ESTE ABSOLUT CUCERITOR, PUFOS, FRUMOS...VA IUBESC! partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif
ninina
QUOTE(ruxy @ Sep 7 2010, 05:23 PM) *
Ce dulce esti Ninina...abia astept sa vina momentul partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif Ce mult mi-as fi dorit sa te am alaturi partners.gif


....pana atunci te imbratisez virtual hug.gif hug.gif hug.gif
QUOTE(meaw_ela @ Sep 7 2010, 05:26 PM) *
NU MA SATUR, NU MA SATUR, NU MA SATUR, NU MA SATUR......MA INTZELEGI???? MAI VREAU POZE! ESTE ABSOLUT CUCERITOR, PUFOS, FRUMOS...VA IUBESC! partners.gif partners.gif partners.gif

Ella...mami draga mi-a fost tare dor de tine....esti o raza de soare pe forum care imi incazeste inima....
....poze nu prea am facut in ultimul timp....nu prea a fsot timp de stat pe afara decat asa cate o ora doua...si cam rece.....
..si adevarul adevarat e ca nu imi mai place cum ies pozele cu camera asta...deja a imbatranit wub.gif
..va trimitem multi pupiki deliciosi.... partners.gif partners.gif
Sara1
Deci, dupa ce ca e frumos de te seaca, mai e si poznas! Sa te tii mami de acuma, sa-i pui clopotei, ca sa stii de unde sa-l iei! Ai mei mi se ascundeau prin dulapuri, iar odata Tom a sarit geamul afara si l-a gasit mama in fata casei-noi stam la parter si e si foarte aproape de pamint, asta asa ca sa nu scandalizam! Deci, Nini, faci un efort si te duci la Brasov? Cred ca o sa fie superb si ca o sa merite! tzuc.gif
ninina
QUOTE(Sara1 @ Sep 7 2010, 06:00 PM) *
Deci, dupa ce ca e frumos de te seaca, mai e si poznas! Sa te tii mami de acuma, sa-i pui clopotei, ca sa stii de unde sa-l iei! Ai mei mi se ascundeau prin dulapuri, iar odata Tom a sarit geamul afara si l-a gasit mama in fata casei-noi stam la parter si e si foarte aproape de pamint, asta asa ca sa nu scandalizam! Deci, Nini, faci un efort si te duci la Brasov? Cred ca o sa fie superb si ca o sa merite! tzuc.gif

....Sara....e un dezastru de poznas.....deja stie sa deschida usa sa iasa afara....vai de capul meu...si avem o gramada de scari...apasa frumos pe clantza si gata....majoritatea dulapurilor le-am lipit sa nu mai trebaluiasca el pe acolo....dar si-a gasit acum biroul....nu stiu ce sa fac...am plin de fire pe aici...de abia le mai stiu eu rostul..dar daca isi baga el manutele iti dai seama ca nu o sa mai stiu care pt ce e....
...Sara...scumpa mea Sara...daca ai sti cat de mult imi doresc sa merg....deci mai mult decat ff mult.....dar.....si iar dar....iti spun care e problema...am buzunarul gol crybaby.gif crybaby.gif ...maine merg sa ma inscriu la o scoala..ceva cursuri....si asta pe bani imprumut... crybaby.gif ..ma rog la Dumnezeu sa trimita soare si pe strada noastra..
,,,iubi meu sarcu stiind cat imi doresc a zis sa ma imprumut si sa merg....ma iubeste enorm......dar nu prea pot sa fac asta........acum pt scoala da...ca e urgent...dar pt o iesirea de a mea...parca.....nu prea ma indur....
....ti-am spus of-ul meu.... partners.gif partners.gif ...si asta pt ca ma intelegi si esti o scumpa....
...multi pupiki sa zboare peste ocean la o fata scumpa si la puii ei delicati partners.gif
Sara1
QUOTE(ninina @ Sep 7 2010, 08:08 AM) *
....Sara....e un dezastru de poznas.....deja stie sa deschida usa sa iasa afara....vai de capul meu...si avem o gramada de scari...apasa frumos pe clantza si gata....majoritatea dulapurilor le-am lipit sa nu mai trebaluiasca el pe acolo....dar si-a gasit acum biroul....nu stiu ce sa fac...am plin de fire pe aici...de abia le mai stiu eu rostul..dar daca isi baga el manutele iti dai seama ca nu o sa mai stiu care pt ce e....
...Sara...scumpa mea Sara...daca ai sti cat de mult imi doresc sa merg....deci mai mult decat ff mult.....dar.....si iar dar....iti spun care e problema...am buzunarul gol crybaby.gif crybaby.gif ...maine merg sa ma inscriu la o scoala..ceva cursuri....si asta pe bani imprumut... crybaby.gif ..ma rog la Dumnezeu sa trimita soare si pe strada noastra..
,,,iubi meu sarcu stiind cat imi doresc a zis sa ma imprumut si sa merg....ma iubeste enorm......dar nu prea pot sa fac asta........acum pt scoala da...ca e urgent...dar pt o iesirea de a mea...parca.....nu prea ma indur....
....ti-am spus of-ul meu.... partners.gif partners.gif ...si asta pt ca ma intelegi si esti o scumpa....
...multi pupiki sa zboare peste ocean la o fata scumpa si la puii ei delicati partners.gif

Si noi am avut o mare problema cu biroul, caci tot asa, fire si prize peste tot si era de-a dreptul periculos. Si am pus o inchizatoare din aia simpla, de aluneca de la stinga la dreapta un cui care intra intr-o gaica-metalica-orice fel de incuietoare poti pune ca sa-ti usureze viata. Caci de acum incolo va fi din ce in ce mai mult de muca sa-l tii in siguranta. Cit despre mersul la Brasov, offf puica, ce rau imi pare! Stiu ca e greu, dar sunteti tineri si sanatosi si va iubiti, deci e doar chestie de timp-cit mai putin sper eu, sa iasa soarele pe strada voastra . Inteleg perfect ce spui, si noi aici de multe ori trebuie sa ne bugetam cheltuielile drastic ca sa le putem plati la sfirsitul lunii, sau mai scapam in credit carduri atunci cind nu ne putem stapini-aici eu sunt mai mereu vinovata! Dar iti tin pumnii sa va mearga bine in tot ceea ce intreprindeti, oameni buni si frumosi ce sunteti! wub.gif
ninina
QUOTE(Sara1 @ Sep 7 2010, 06:49 PM) *
Si noi am avut o mare problema cu biroul, caci tot asa, fire si prize peste tot si era de-a dreptul periculos. Si am pus o inchizatoare din aia simpla, de aluneca de la stinga la dreapta un cui care intra intr-o gaica-metalica-orice fel de incuietoare poti pune ca sa-ti usureze viata. Caci de acum incolo va fi din ce in ce mai mult de muca sa-l tii in siguranta. Cit despre mersul la Brasov, offf puica, ce rau imi pare! Stiu ca e greu, dar sunteti tineri si sanatosi si va iubiti, deci e doar chestie de timp-cit mai putin sper eu, sa iasa soarele pe strada voastra . Inteleg perfect ce spui, si noi aici de multe ori trebuie sa ne bugetam cheltuielile drastic ca sa le putem plati la sfirsitul lunii, sau mai scapam in credit carduri atunci cind nu ne putem stapini-aici eu sunt mai mereu vinovata! Dar iti tin pumnii sa va mearga bine in tot ceea ce intreprindeti, oameni buni si frumosi ce sunteti! wub.gif

Sara mea draga trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif partners.gif partners.gif
..o sa incerc sa tin totul sub control....sa se poata juca in liniste si sigurantza....uite chiar acum am pus un scaun in usa...si l-a tras pe el...noroc ca nu e plangacios...a ras...bine asta a insemnat ca nici nu s-a lovit prea tare....si pe ruma tragea de scun dupa el...e asa puteric la varsta lui.....de abia maine avem 11 luni...si el alearga pe aici...acum mai nou trecem praguri....cand pica...se prinde si cu gura sa se ridice...wink.gif)
...cat despre bani...am investit tot banutul in casa...ne dorim si noi casutza noastra...si am investit mai mult de cat ne programasem...dar ne revenim noi....
..nu stiu daca sunt singura...dar mereu cand am ceva frumos...sau bun de facut atunci raman in pana...probabil e vina mea..nu ma organizez prea bine....
..cand sunt reduceri...eu atunci nu am bani...asa ca in loc sa dau pe un panatalon 10 euro eu il i-au cu 30....
..asa si acum tocmai cand incepe scoala....eu cu buzunarul gol....
.....sanatate sa avem....asta e cel mai important....si iubire, intelegere.....D-zeu are grija de toti....
..iti multumesc pe sfaturi....si pt ca existi...esti minunata... partners.gif partners.gif partners.gif
Rose68
La multe lunite ochisori albastri !
Noi am mai intrat pe la voi dar fara sa lasam vreun mesaj.
Mami drag, stiu ce mult l-ai dorit pe FABI............si eu am asteptat 17 ani o minune.
Il pupam cu drag si ii dorim o viata frumoasa si lipsita de griji.
ninina
QUOTE(Rose68 @ Sep 8 2010, 07:42 AM) *
La multe lunite ochisori albastri !
Noi am mai intrat pe la voi dar fara sa lasam vreun mesaj.
Mami drag, stiu ce mult l-ai dorit pe FABI............si eu am asteptat 17 ani o minune.
Il pupam cu drag si ii dorim o viata frumoasa si lipsita de griji.

Vai draga mea ce surpriza de cu dimineata.....!!!!
...esti o dragutza...iti multumesc din suflet... trandafir.gif partners.gif partners.gif partners.gif
..la fel va dorim si noi voua....
...multumesc incaodata ca mi-ai trimis un zambet cald prin acest mesaj partners.gif partners.gif
Luka
Multe ganduri bune si frumoase !
Fabian la cat mai multe zile, luni, ani ... hug.gif love1.gif tzuc.gif
_maia_
hug.gif din pacate si eu o sa ratez intalnirea asta, dar sigur se vor gandi fetele la noi, si le vom simti dragostea pana la noi acasa tzuc.gif
_maia_
QUOTE(Rose68 @ Sep 8 2010, 07:42 AM) *
La multe lunite ochisori albastri !
Noi am mai intrat pe la voi dar fara sa lasam vreun mesaj.
Mami drag, stiu ce mult l-ai dorit pe FABI............si eu am asteptat 17 ani o minune.
Il pupam cu drag si ii dorim o viata frumoasa si lipsita de griji.

ros te asteptam la vsfm2 sa ne impartasesti si noua secretul asteptarii, felicitari pt minune, muuuulte imbratisari tzuc.gif
simina_ana
La multe lunite Fabi!!!

Mai ai putin si faci un anisor!!!

Sa fii sanatos si iubit!!!


ninina
QUOTE(Luka @ Sep 8 2010, 08:35 AM) *
Multe ganduri bune si frumoase !
Fabian la cat mai multe zile, luni, ani ... hug.gif love1.gif tzuc.gif

partners.gif partners.gif partners.gif

QUOTE(_maia_ @ Sep 8 2010, 03:15 PM) *
hug.gif din pacate si eu o sa ratez intalnirea asta, dar sigur se vor gandi fetele la noi, si le vom simti dragostea pana la noi acasa tzuc.gif


...lasa ca vine si randul nostru.... partners.gif partners.gif
QUOTE(simina_ana @ Sep 8 2010, 03:24 PM) *
La multe lunite Fabi!!!

Mai ai putin si faci un anisor!!!

Sa fii sanatos si iubit!!!



Simina draga mea...iti multumesc din suflet..... trandafir.gif trandafir.gif partners.gif
...la fel ii spun si la IAncu la muti ani occasion.gif occasion.gif ...mai are putin si face doi anisori....ai deja baiat mare...
ruxy
La multe lunite Fabi dragul, nostru printisor cu ochii precum cerul partners.gif partners.gif partners.gif
Sa cresti mare sanatos! Sa-ti bucuri toata viata parintii! Sa ai o viata binecuvantata! love1.gif love1.gif love1.gif
Sa-ti traiasca scumpa mami Ninina! love1.gif
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.