Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Robert Fabian
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Bloguri. Pagini Personale > Bloguri > Blog ninina
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28
ninina
..azi am fost afara...prima zi de primavara...

vreau si eu flori mami....

...am cules doua flori pt mami....si pt gagica mea...care e departe de mine... crybaby.gif

..pisoiul meu nu ma baga in seama crybaby.gif

...a venit tati cu bunatati....

USA
QUOTE(ninina @ Mar 19 2010, 09:02 AM) *

Offf Doamne, floricica cea mai frumoasa din poiana..pupik dulce si pufos! floare2.gif floare2.gif floare2.gif
ninina
QUOTE(USA @ Mar 19 2010, 04:11 PM) *
Offf Doamne, floricica cea mai frumoasa din poiana..pupik dulce si pufos! floare2.gif floare2.gif floare2.gif

..multumim mult nasica delicata...
...uite o dedicatie pt tine...direct de la artist...
Saya
Foarte frumos ,puiul vostru!multa sanatate si noroc! tzuc.gif are ochi expresivi!
Mikaell
QUOTE(ninina @ Mar 19 2010, 03:02 PM) *

Oau ce de floricele frumoase,iar printisorul e atat de frumos love1.gif va pupicim dulce si parfumat tzuc.gif tzuc.gif hug.gif
mir0108
am venit in vizita la copil scump ..care creste atat de frumos la sanul mamei! partners.gif
gabrielle2003
mey frumosule ,.............cum a iesit soarele .............hop si tu in gradina notworthy.gif
foarte frumos........... trandafir.gif
bv mama k il ti afara la aer curat!
va pupam cu mult drag! wub.gif

QUOTE(ninina @ Mar 11 2010, 04:14 PM) *
..multumim Gabriella....il pupacim pe CAsian...si mi.ar place sa ne vedem....
..daca venim la Brasov la rude te anuntzam....
te pup partners.gif

mi-ar face mare placere sa ne vedem daca veniti in vizita!
aly80r
M-am uitat la pozele din urma.....ingerasul tau e mai frumos pe zi ce trece.......si cum exploreaza el tot ce-l inconjoara....cu cata atentie studiaza tot......e de vis.

Va imbratisam cu drag si trimitem mii de pupici puiului frumos tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif
ninina
QUOTE(ocristina @ Mar 21 2010, 06:05 PM) *
Foarte frumos ,puiul vostru!multa sanatate si noroc! tzuc.gif are ochi expresivi!

partners.gif
trandafir.gif trandafir.gif
QUOTE(Mikaell @ Mar 21 2010, 06:45 PM) *
Oau ce de floricele frumoase,iar printisorul e atat de frumos love1.gif va pupicim dulce si parfumat tzuc.gif tzuc.gif hug.gif

trandafir.gif trandafir.gif va pupam cu mult drag..... trandafir.gif
QUOTE(mir0108 @ Mar 21 2010, 07:16 PM) *
am venit in vizita la copil scump ..care creste atat de frumos la sanul mamei! partners.gif

OOOOOOOOo...ce onoare....multumim de vizita si te mai asteptam..... trandafir.gif
partners.gif
QUOTE(gabrielle2003 @ Mar 21 2010, 07:25 PM) *
mey frumosule ,.............cum a iesit soarele .............hop si tu in gradina notworthy.gif
foarte frumos........... trandafir.gif
bv mama k il ti afara la aer curat!
va pupam cu mult drag! wub.gif
mi-ar face mare placere sa ne vedem daca veniti in vizita!

...da ne place afara...si azi am stat mai mult pe afara de cat in casa.... trandafir.gif
QUOTE(aly80r @ Mar 21 2010, 07:28 PM) *
M-am uitat la pozele din urma.....ingerasul tau e mai frumos pe zi ce trece.......si cum exploreaza el tot ce-l inconjoara....cu cata atentie studiaza tot......e de vis.

Va imbratisam cu drag si trimitem mii de pupici puiului frumos tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif

...esti minunata...si te imbratisam.....
..da deja a inceput sa studieze tot...mai ales tastatura de la calculator.... liwlol.gif
Mih@ela
QUOTE(ninina @ Mar 19 2010, 02:47 PM) *
..multumim mult nasica delicata...
...uite o dedicatie pt tine...direct de la artist...

Are mama un ochios,frumusel foc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 partners.gif partners.gif partners.gif Va pupam cu drag,frumosilor!
USA
Offf frumosul meu, pupik dulce apasat pui delicat...... tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif si ptr mamy un pupik, too tzuc.gif blush.gif
ninina
QUOTE(Mih@ela @ Mar 21 2010, 08:10 PM) *
Are mama un ochios,frumusel foc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 partners.gif partners.gif partners.gif Va pupam cu drag,frumosilor!

partners.gif esti o dragutza ca intodeauna si de aia te iubim noi mult....
...si noi va pupacim pe voi.... trandafir.gif trandafir.gif
QUOTE(USA @ Mar 22 2010, 04:39 PM) *
Offf frumosul meu, pupik dulce apasat pui delicat...... tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif si ptr mamy un pupik, too tzuc.gif blush.gif

...Nasica delicata.....si noi iti trimitem multi multi multi multi pupiki....tie si printesei tale....
va iubim....si asteptam septembrie....sa te stim aici aproape de noi...si....cine stie...poate sa va vedem... trandafir.gif
Tania_25
QUOTE(ninina @ Mar 19 2010, 02:02 PM) *

vreau si eu flori mami....

...am cules doua flori pt mami....si pt gagica mea...care e departe de mine... crybaby.gif

...a venit tati cu bunatati....

L-a scos mami pe bb scump afara.... wub.gif wub.gif wub.gif ...e tare dulce ninina! partners.gif
Pupicei dulci! tzuc.gif
manu1981
Cum maine vom pleca de acasa si nu vom reveni decat la o saptamana dupa Sfintele sarbatori va uram de pe acum.
Lumea cea cereasca si nespusa bucurie a Sfintei Invieri sa se salasluiasca intre noi, iar Hristos, Cel ce a biruit moartea, sa reverse asupra noastra pace, sanatate si belsug de bucurii duhovnicesti!!! Sarbatori fericite alaturi de cei dragi!

miha_23
QUOTE(ninina @ Mar 19 2010, 04:02 PM) *

Doamne ce mare a crescut!Parca ieri ai nascut!Sa va traiasca!!E un dulce.
N-am mai intrat de mult pe aici si nici la mamicile de baia mare.
ninina
...venim cu noutati....
...sunt smecher....

...eu dorm in picioare... liwlol.gif

...sunt pui de maramuresan...

..a venit primavara...

Sara1
QUOTE(ninina @ Mar 31 2010, 10:51 AM) *
...venim cu noutati....
...sunt smecher....

...eu dorm in picioare... liwlol.gif

..a venit primavara...

Ninicutza, cel mai frumos ghiocel, si cel mai smecherel cu palarie, e scumpul tau mic! Va pua si va doresc un Paste fericit!
pustiks
Ninina ce mult a crescut puiutul tau! Deja e baiat mare, are si prietena! E absolut fermecator in pozele cu palaria...mi-l dai mie? Va trimt cate un pupic dulce si cate o imbratisare calda in Maramures. hug.gif tzuc.gif
gabrielle2003
pupam si noi pe Fabi....................care s-a facut un adevarat cavaler! notworthy.gif
Mikaell
QUOTE(ninina @ Mar 31 2010, 08:51 PM) *
...venim cu noutati....

E bestial de frumos love1.gif ...iar palaria ii vine asa de bine wink.gif ,....si ochisorii lui ma inebunesc wub.gif mii de pupicei dulci si parfumati tzuc.gif hug.gif
meaw_ela
Vai ce parfum .. ce dragoste mare...ce frumusetze de baiat ai mai mami... toate pozele sunt absolut superbe dar cea cu pisoiul m-a facut sa torc....Fabian este frumos rau!!!Are o dulceatza in ochi, zambet...nici nu se putea altfel cu asa parintzi. Va pup de milioane de ori cu mare mare dragoste!!!!!!!!!!! love1.gif love1.gif love1.gif love1.gif love1.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif
ninina
QUOTE(Sara1 @ Mar 31 2010, 09:24 PM) *
Ninicutza, cel mai frumos ghiocel, si cel mai smecherel cu palarie, e scumpul tau mic! Va pua si va doresc un Paste fericit!

trandafir.gif te imbratisez draga mea....si iti multumesc...

QUOTE(gabrielle2003 @ Mar 31 2010, 10:36 PM) *
pupam si noi pe Fabi....................care s-a facut un adevarat cavaler! notworthy.gif

partners.gif
QUOTE(Mikaell @ Mar 31 2010, 10:49 PM) *
E bestial de frumos love1.gif ...iar palaria ii vine asa de bine wink.gif ,....si ochisorii lui ma inebunesc wub.gif mii de pupicei dulci si parfumati tzuc.gif hug.gif

....da..palaria lui tati...incape tot in ia liwlol.gif ..multumim tare mult...si va pupam cu drag... trandafir.gif

QUOTE(meaw_ela @ Mar 31 2010, 11:25 PM) *
Vai ce parfum .. ce dragoste mare...ce frumusetze de baiat ai mai mami... toate pozele sunt absolut superbe dar cea cu pisoiul m-a facut sa torc....Fabian este frumos rau!!!Are o dulceatza in ochi, zambet...nici nu se putea altfel cu asa parintzi. Va pup de milioane de ori cu mare mare dragoste!!!!!!!!!!! love1.gif love1.gif love1.gif love1.gif love1.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif

......o dragutza mea.....si mami sexy ...multumim mult.....ai facut o risipa de cuvinte ff mare...cred ca o sa primesti amenda oFloare.gif floare2.gif partners.gif ...pupam si noi familia frumoasa,....
ninina
trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif oFloare1.gif
..va pup printese faine trandafir.gif
alexandra81
QUOTE(ninina @ Mar 9 2010, 02:09 PM) *
...hm mami nu prea ma lasa mult la calculator...

Superb baiat am gasit eu aici. wub.gif Nu l-am mai vazut de mult timp si chiar imi era dor de el. Si de voi 2...Multi pupici floricelei voastre si o primavara frumoasa si linistita partners.gif
alexandra81
QUOTE(ninina @ Mar 9 2010, 02:09 PM) *
...hm mami nu prea ma lasa mult la calculator...

Superb baiat am gasit eu aici. wub.gif Nu l-am mai vazut de mult timp si chiar imi era dor de el. Si de voi 2...Multi pupici floricelei voastre si o primavara frumoasa si linistita partners.gif
Tania_25
ninina
QUOTE(alexandra81 @ Apr 1 2010, 02:09 PM) *

multumesc mult draga mea...multi pupici la Stefy.... trandafir.gif

QUOTE(Tania_25 @ Apr 1 2010, 05:26 PM) *

multumesc TAnia....
USA
PASTE PLIN DE BINECUVANTARE, LUMINA SI IUBIRE!
CIOC CIOC.....HAI SA CIOCNIM......GATA'S OUTELE?? floare2.gif
Mikaell
perla163
Imi30
anku
sarbatori fericite din partea noastra!!!

ninina
....cateva noutati ......
mergeam la bunicu in vizita...

noi 3///

...am primit ou de paste....

...azi am fsot la munte...dupa ghiocei si braduti si leurda.....

...waw ce ne placea intre ghiocei...

ninina
puiul meu scump intre ghiocei...

..toata ziua ne place sa stam cu picorusele in guritza...
USA
QUOTE(ninina @ Apr 6 2010, 12:22 PM) *

Iubitelul meu dulce...Doamne ce repede creste!...te ameteste cand te priveste in ochi....un ghiocel al ghioceilor....
Pupik dulce de la nasa..si de la Babys (treci pe la noi pe acasa!)
floare2.gif
USA
Aaaa...si mai vroiam sa iti spun ca imi place enorm hanoracelul la puiuc.....il prinde extrem de bine! love1.gif love1.gif love1.gif
ruxy
QUOTE(ninina @ Apr 6 2010, 07:20 PM) *
noi 3///

QUOTE(ninina @ Apr 6 2010, 07:22 PM) *

Din parinti ca niste flori si care se iubesc atat de mult...cum putea sa iasa altfel decat o minunatie mica??? love1.gif Ma inclin in fata iubirii voastre Ninina notworthy.gif ...si sa dea bunul Dumnezeu sa va iubiti la nesfarsit...o iubire pentru o viata love1.gif love1.gif love1.gif
perla163
love1.gif ce dulci sunteti wub.gif .......si tu mami ......ai o linie de invidiat.......cum faci??va pupik tare
Mih@ela
QUOTE(ninina @ Apr 6 2010, 06:22 PM) *

Sa-l mananci,nu alta!!!Miros de bebe cu ghiocei,o mixtura minunata!!! partners.gif partners.gif partners.gif
mamiralu
un bebe superb cu o familie splendida....bv bv bv ....jos palaria pentru asa familie
meaw_ela
FOTOGRAFII PERFECTE.......VA IUBESC! notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif
_maia_
multi multi multi pupici pt fiecare fotografie, ca de personajul principal nici nu mai avem cuvinte sa vb, e scos din reclame
ninina
QUOTE(ruxy @ Apr 6 2010, 07:28 PM) *
Din parinti ca niste flori si care se iubesc atat de mult...cum putea sa iasa altfel decat o minunatie mica??? love1.gif Ma inclin in fata iubirii voastre Ninina notworthy.gif ...si sa dea bunul Dumnezeu sa va iubiti la nesfarsit...o iubire pentru o viata love1.gif love1.gif love1.gif

Ruxi frumoasa mea....multumim din suflet...esti minunata si sti asta....
....daca dragoste nu e nimic nu e.....ii iubesc enorm pe cei doi cavaleri ai mei.....nu am nevoie de nimic nici bogatie...doar de ei si cei dragi mie....ma rog mereu lui Dumnezeu pt sanatatea lor...si doar El sa le poarte de grija....
..te imbratisez draga mea... trandafir.gif
QUOTE(perla163 @ Apr 6 2010, 07:44 PM) *
love1.gif ce dulci sunteti wub.gif .......si tu mami ......ai o linie de invidiat.......cum faci??va pupik tare

trandafir.gif multumim tare mult...
QUOTE(Mih@ela @ Apr 6 2010, 07:47 PM) *
Sa-l mananci,nu alta!!!Miros de bebe cu ghiocei,o mixtura minunata!!! partners.gif partners.gif partners.gif

trandafir.gif pupacim si noi doi frumosi....

QUOTE(mamiralu @ Apr 6 2010, 08:56 PM) *
un bebe superb cu o familie splendida....bv bv bv ....jos palaria pentru asa familie

multumim si te pupam....
ninina
QUOTE(meaw_ela @ Apr 6 2010, 09:13 PM) *
FOTOGRAFII PERFECTE.......VA IUBESC! notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif partners.gif partners.gif

...si noi si noi va iubim.... trandafir.gif
QUOTE(_maia_ @ Apr 7 2010, 03:42 PM) *
multi multi multi pupici pt fiecare fotografie, ca de personajul principal nici nu mai avem cuvinte sa vb, e scos din reclame

...multi multi si de la noi... trandafir.gif
ninina
trandafir.gif trandafir.gif
Mikaell
QUOTE(ninina @ Apr 6 2010, 07:20 PM) *

ce frumosi sunteti si se vede cat de mult va iubiti love1.gif love1.gif love1.gif ,Fabi e atat de dulce si delicat wub.gif ...pupicei multi tzuc.gif
stefi-dani
la multi ani fabi
te pupic si sa fi sanatos occasion.gif occasion.gif occasion.gif
kerstin09
Nina draga mea,ce frumos creste ingerasul tau hug.gif tare dulce-i tzuc.gif
Si voi un cuplu perfect si frumos trandafir.gif
Tania_25
QUOTE(ninina @ Apr 6 2010, 06:22 PM) *

O frumusete de copil e Fabian... love1.gif pup dulce dulce! tzuc.gif hug.gif
camyR
QUOTE(ninina @ Apr 6 2010, 07:22 PM) *

Ninia e taaare dulce Faby, si ii sta de minune intre ghiocei! Pooop ochisorii albastrii!!! partners.gif
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.