Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Robert Fabian
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Bloguri. Pagini Personale > Bloguri > Blog ninina
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28
ninina
QUOTE(kerstin09 @ Nov 25 2009, 10:01 PM) *
UN DULCE FABIAN tzuc.gif
SI VOI LA FEL trandafir.gif partners.gif

..multumesc Kerstin trandafir.gif partners.gif
..si de la noi un pupik dulce partners.gif trandafir.gif

QUOTE(kyra @ Nov 26 2009, 12:25 PM) *
Ai avut dreptate Ninina ca saman un pic Fabian cu Aryana..si sa stii ca salopetica alba cu iepuras si ursulet are si Aryana ,cand ne mai imbracam cu ea aducem si dovada...Sa fiti sanatosi si fericiti in continuare.....un pooooooooooooooooooooooooooooooooooooop mare pt toti de la noi, A&K&R&I( adica Aryana(fiica-mea),Kyra(catelul),Roxana(eu) si Ionut(sotul), Fam Iliescu......ca o mica glumita.. rolleyes.gif

OOOOOOOOOOO Kira multumesc de vizita trandafir.gif partners.gif
...eu salopetica o am din Madrid....i-a adus-o tati inainte sa fie nascut.....ii imbracam la fel...si avem gemeni.. laugh.gif ..chestia ca la FAbaina nu o sa ii mai fie buna..cred ca maxim o saptamana sau doua o sa pot sa io mai dau...el nu s-a ingrasat..dar s-a lungit....tare mult...
..multumim incaodata Akri.... trandafir.gif
camyR
Sunteti o familie frumoasa si implinita!sa fiti sanatosi!
kyra
QUOTE(ninina @ Nov 26 2009, 03:57 AM) *
..multumesc Kerstin trandafir.gif partners.gif
..si de la noi un pupik dulce partners.gif trandafir.gif
OOOOOOOOOOO Kira multumesc de vizita trandafir.gif partners.gif
...eu salopetica o am din Madrid....i-a adus-o tati inainte sa fie nascut.....ii imbracam la fel...si avem gemeni.. laugh.gif ..chestia ca la FAbaina nu o sa ii mai fie buna..cred ca maxim o saptamana sau doua o sa pot sa io mai dau...el nu s-a ingrasat..dar s-a lungit....tare mult...
..multumim incaodata Akri.... trandafir.gif

M-ai facut sa rad..eu o am de la verisoara mea din Italia....chiar e mica lumea.... laugh.gif
ninina
QUOTE(camyR @ Nov 26 2009, 02:08 PM) *
Sunteti o familie frumoasa si implinita!sa fiti sanatosi!

..multumesc mult Camy trandafir.gif partners.gif ..la fel si voua va doresc... partners.gif

QUOTE(kyra @ Nov 26 2009, 02:17 PM) *
M-ai facut sa rad..eu o am de la verisoara mea din Italia....chiar e mica lumea.... laugh.gif

...da..chiar asa este....
..dar nu este doar salopeta pe langa era mai erau vreo 3 piese... rolleyes.gif
natsandrea
un dulcic Fabian, mami....a crescut, i s-a mai definit forma fetei....si ce ochi are...superb
va pupam tzuc.gif
ninina
QUOTE(natsandrea @ Nov 26 2009, 03:02 PM) *
un dulcic Fabian, mami....a crescut, i s-a mai definit forma fetei....si ce ochi are...superb
va pupam tzuc.gif

..multumesc mult trandafir.gif
USA
Happy Thanksgiving la iubiti mei!!!!!!!!
Si am trecut sa va invit la bucatarie la o cura de curcan umplut, a la USA!
ouoik delicios la iubi meu Fabi!(si la mai drag, too)
ninina
QUOTE(USA @ Nov 26 2009, 10:23 PM) *
Happy Thanksgiving la iubiti mei!!!!!!!!
Si am trecut sa va invit la bucatarie la o cura de curcan umplut, a la USA!
ouoik delicios la iubi meu Fabi!(si la mai drag, too)

Waw...Usa ce onoare pe capul nostru.... trandafir.gif partners.gif
..iti multumim din sufleet.... trandafir.gif partners.gif
..venim cu mare placere.... trandafir.gif
..esti minunata trandafir.gif
..te imbratisam cu mare drag partners.gif
simina_ana
QUOTE(ninina @ Nov 24 2009, 07:12 PM) *
...noi crestem mari in fiecare zi...asa ca venim mereu cu noutati....
...mai ales ca FAbian are o mai putin dusa...care toata ziua sta cu aparatul in mana liwlol.gif



Ingeras mic si dulce...
Alondra
QUOTE(ninina @ Nov 24 2009, 05:18 PM) *

Wow, Ninina, liwlol.gif ce mami zuza esti tu, te inspira Fabian? laugh.gif
Ce frumos creste micutul tau, sa-l iubiti mult! Pupici pt o familie frumoasa! tzuc.gif partners.gif
ssimmona
Frumosilor, va puuuup!
Abia astept sa vad ce tinuta i-a pregatit mami romanasului mic, ca doar in Mm exista inca traditia ! rolleyes.gif
Mikaell
mai,mai dar ce mari a-ti crescut...si mami ce de idei are liwlol.gif liwlol.gif l-as manca de tot pe fabian e asa de scump si de dragalasi love1.gif iar voi suntei niste parinti minunati...va pupik dulce si va imbratisej cu drag tzuc.gif hug.gif
mamiralu
frumosilorrr....dar faby ai o mama tare zuza...liwlol.gif
ninina
QUOTE(simina_ana @ Dec 1 2009, 05:38 PM) *
Ingeras mic si dulce...

partners.gif trandafir.gif

QUOTE(Alondra @ Dec 1 2009, 05:46 PM) *
Wow, Ninina, liwlol.gif ce mami zuza esti tu, te inspira Fabian? laugh.gif
Ce frumos creste micutul tau, sa-l iubiti mult! Pupici pt o familie frumoasa! tzuc.gif partners.gif

laugh.gif ...si de la noi multi pupiki trandafir.gif

QUOTE(ssimmona @ Dec 1 2009, 05:51 PM) *
Frumosilor, va puuuup!
Abia astept sa vad ce tinuta i-a pregatit mami romanasului mic, ca doar in Mm exista inca traditia ! rolleyes.gif

...oooo Simo trebuie sa mai crestem un pic...ca asa incapem doar intr.un panatalon de asta de aici.... liwlol.gif
...dar cand vom fi mai mari...o sa te surprindem... trandafir.gif

QUOTE(Mikaell @ Dec 1 2009, 08:06 PM) *
mai,mai dar ce mari a-ti crescut...si mami ce de idei are liwlol.gif liwlol.gif l-as manca de tot pe fabian e asa de scump si de dragalasi love1.gif iar voi suntei niste parinti minunati...va pupik dulce si va imbratisej cu drag tzuc.gif hug.gif


partners.gif trandafir.gif ..multumim mult Mikaell..... trandafir.gif ....pupici draga mea.... trandafir.gif ..si nastere usoara iti zic de pe acum...
QUOTE(mamiralu @ Dec 2 2009, 11:58 AM) *
frumosilorrr....dar faby ai o mama tare zuza...liwlol.gif

laugh.gif ,,ce vrei sa zici ca sunt mai zuza ca tine...?? liwlol.gif liwlol.gif


perla163
MAMI draggggaaaaa,ce nebunici esti.......vreau si eu o poseta de aiaaaa floare2.gif pupici muuulti partners.gif
ninina
,,,papusa mea...



ninina
,,noi 3...

hanuk26
QUOTE(ninina @ Dec 4 2009, 10:05 AM) *
,,noi 3...



sad.gif

SA-I DAI UN PUPIC MAAAAREEEEE DIN PARTEA MEA...BINE NININA? ASTEPT SI-O POZA CU DOVADA.....TARE MELANCOLICA SUNT....AZI NOAPTE IAR AM VISAT CA AVEAM SI EU UNUL MIC ASA CA TINE....
Miha79
QUOTE(ninina @ Dec 4 2009, 10:03 AM) *
,,,papusa mea...



ce dulce si scump si frumos e si ce drag imi este si ce l-as mai pupaci si smotoci si eu un pic partners.gif love1.gif tzuc.gif

QUOTE(ninina @ Dec 4 2009, 10:05 AM) *
,,noi 3...

ce frumosi sunteti toti trei si fericiti partners.gif partners.gif partners.gif
ninina
QUOTE(perla163 @ Dec 3 2009, 08:15 PM) *
MAMI draggggaaaaa,ce nebunici esti.......vreau si eu o poseta de aiaaaa floare2.gif pupici muuulti partners.gif

...multumesc Perla trandafir.gif partners.gif
..o sa ai si tu o poaseta ..sigur...fi optimista trandafir.gif

QUOTE(hanuk26 @ Dec 4 2009, 11:20 AM) *
sad.gif

SA-I DAI UN PUPIC MAAAAREEEEE DIN PARTEA MEA...BINE NININA? ASTEPT SI-O POZA CU DOVADA.....TARE MELANCOLICA SUNT....AZI NOAPTE IAR AM VISAT CA AVEAM SI EU UNUL MIC ASA CA TINE....

Hanuk...daca ai sti ce mult te inteleg....of...cum imi scadea si mie sperantza cu fiecare luna care trecea si nu se intampla nimic...credema ca de multe ori fara sa ma vada iubi meu ...lacrimam singura...si sufeltul meu tanjea dupa un pui mic....si noi am avut 2 ani de incercare..plus unul in care am asteptat sa dupa pierderea sarcinii....
..fi tare si increde-te in Dumnezeu ...El are si pt tine un pui..roga.l sa ti-l trimita....
..te imbratisez...si stiu ca intr-o zi ne vei da marea veste...pupik si de la mine si de la Fabian partners.gif

QUOTE(Miha79 @ Dec 4 2009, 11:20 AM) *
ce dulce si scump si frumos e si ce drag imi este si ce l-as mai pupaci si smotoci si eu un pic partners.gif love1.gif tzuc.gif
ce frumosi sunteti toti trei si fericiti partners.gif partners.gif partners.gif

partners.gif trandafir.gif ...pupik mare Miha..si iti multumesc ca de fiecare data esti minunata....si ne pupacesti cu drag... trandafir.gif partners.gif ..simtim pupikurile de la tine partners.gif trandafir.gif
Imi30
Ninina scumpa, sa-ti traiasca ingerasul...e o minune de copil, frumos si cu o privire tare inteligenta...ca un adult...imi vine sa-l pap tot!
Mikaell
QUOTE(ninina @ Dec 4 2009, 10:03 AM) *
,,,papusa mea...



ce scump e si dulce aici... wub.gif tzuc.gif

QUOTE(ninina @ Dec 4 2009, 10:05 AM) *
,,noi 3...

o familie frumoasa,fericita si implinita...multi pupici dulci de la mine si de la erika tzuc.gif
natsandrea
mai mami da' ce ti-a mai crescut "papusica"....e un dulce si il pupam de mii de ori tzuc.gif...
hanuk26
QUOTE(ninina @ Dec 4 2009, 12:09 PM) *
Hanuk...daca ai sti ce mult te inteleg....of...cum imi scadea si mie sperantza cu fiecare luna care trecea si nu se intampla nimic...credema ca de multe ori fara sa ma vada iubi meu ...lacrimam singura...si sufeltul meu tanjea dupa un pui mic....si noi am avut 2 ani de incercare..plus unul in care am asteptat sa dupa pierderea sarcinii....
..fi tare si increde-te in Dumnezeu ...El are si pt tine un pui..roga.l sa ti-l trimita....
..te imbratisez...si stiu ca intr-o zi ne vei da marea veste...pupik si de la mine si de la Fabian partners.gif


Stiu ninina....toate fetele care am fost la VSFM au trecut si inca trec prin asta....uneori ma las doborata de atatea probleme care nu se mai termina si devin trista...apoi iarasi apare ceva care imi reda speranta sa merg mai departe.......sunt convinsa ca pana la urma voi ajunge si eu asa....dar " cand" asta ma termina psihic....ma gandeam ieri ca deja a trecut 1 an si 3 luni de la pierdere...si tot nu sunt ok.....s-ar putea ca eu sa fiu menita a nasi pe acel topic.......dar si cand mi-o veni mie randul.. laugh.gif
ninina
QUOTE(Imi30 @ Dec 4 2009, 01:20 PM) *
Ninina scumpa, sa-ti traiasca ingerasul...e o minune de copil, frumos si cu o privire tare inteligenta...ca un adult...imi vine sa-l pap tot!

...multumesc tare mult.... trandafir.gif partners.gif
..pupik.. trandafir.gif

QUOTE(Mikaell @ Dec 4 2009, 01:57 PM) *
ce scump e si dulce aici... wub.gif tzuc.gif
o familie frumoasa,fericita si implinita...multi pupici dulci de la mine si de la erika tzuc.gif

multumesc draga mea.... trandafir.gif partners.gif
...esti minunata... trandafir.gif

QUOTE(natsandrea @ Dec 4 2009, 02:31 PM) *
mai mami da' ce ti-a mai crescut "papusica"....e un dulce si il pupam de mii de ori tzuc.gif...

trandafir.gif ..da creste pe zi ce trece... trandafir.gif

QUOTE(hanuk26 @ Dec 4 2009, 03:19 PM) *
Stiu ninina....toate fetele care am fost la VSFM au trecut si inca trec prin asta....uneori ma las doborata de atatea probleme care nu se mai termina si devin trista...apoi iarasi apare ceva care imi reda speranta sa merg mai departe.......sunt convinsa ca pana la urma voi ajunge si eu asa....dar " cand" asta ma termina psihic....ma gandeam ieri ca deja a trecut 1 an si 3 luni de la pierdere...si tot nu sunt ok.....s-ar putea ca eu sa fiu menita a nasi pe acel topic.......dar si cand mi-o veni mie randul.. laugh.gif

...da..si eu am pierdut o sarcina..si pana l-am avut pe FAbi au trecut 2 ani jumate....aproape 3....deci nu te descuraja....
pupik trandafir.gif
USA
QUOTE(ninina @ Dec 4 2009, 11:05 AM) *
,,noi 3...


Iubitii mei....Doamne cat e de dulce Fabian.....o acadea in putere......sper ca nu te taie vreo idee, mami meu drag, sa il agati si in pomul de Craciun! oFloare1.gif ...
ninina
QUOTE(USA @ Dec 4 2009, 05:49 PM) *
Iubitii mei....Doamne cat e de dulce Fabian.....o acadea in putere......sper ca nu te taie vreo idee, mami meu drag, sa il agati si in pomul de Craciun! oFloare1.gif ...

liwlol.gif liwlol.gif ...pai mi-ai dat o idee.... liwlol.gif ..de vine proptectiia copilului...o sa.i trimit la tine..ca tu mi-ai dat ideea... liwlol.gif liwlol.gif
...daor ca imi trebuie un pom solid...ca Fabi a crescut... laugh.gif ..am in gradina cativa brazi...asa ca merg si il pun acolo....ca aia sunt mari liwlol.gif
USA
.....de azi......si iti doresc alaturi de iubiti tai din echipa...numai clipe de vis, de iubire, de fericire si bunastare....

Claudia94
frumosilor love1.gif sunteti minunati trandafir.gif a crescut fabian biggrin.gif
meaw_ela
Nu am mai trecut de ceva timp pe la tine scumpa mea dar nu te-am uitat. de fapt ma gandesc la tine, la voi zilnic, ca si tu ai un baiat, imi imaginez cum te iubeste, cum il alintzi, cum papa multzumit la pieptul tau... am atata timp liber ca imi permit sa visez.LOL....Bucura-te acum de linistea lui ca in cateva luni o sa fi ca mine....dupa el toata ziua... Nikolas a ajuns sa se urce in pat singur .. nici o clipa nu-l mai las nesupravegheat.. asta e.. ma rapeste de langa voi dar imi ofera clipe pline de totala satisfactie si dragoste.....este un iubaretz. Fabian parca seamana cu frumosul de tati mai mult. o sa fie un cavaler pe cinste!!! rolleyes.gif Va pup cu drag si La multzi Ani mandra mamica! occasion.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif
Alondra
La multi ani tanara mamica frumoasa!
Anul trecut pe vremea asta te numeam "frumoasa fata" love1.gif acum esti o frumoasa mamica! eusa_clap.gif
Sa fiti fericiti alaturi de bulgarasul vostru Fabian care creste, creste......atat de frumos! Anul asta va fi primul Craciun al lui!Sa faceti poze multe! yes.gif
Sa ai o zi frumoasa si petrecere asemenea! occasion.gif
ninina
QUOTE(USA @ Dec 4 2009, 08:11 PM) *
.....de azi......si iti doresc alaturi de iubiti tai din echipa...numai clipe de vis, de iubire, de fericire si bunastare....


trandafir.gif trandafir.gif partners.gif
QUOTE(Claudia94 @ Dec 4 2009, 08:13 PM) *
frumosilor love1.gif sunteti minunati trandafir.gif a crescut fabian biggrin.gif

trandafir.gif partners.gif

QUOTE(meaw_ela @ Dec 5 2009, 03:15 AM) *
Nu am mai trecut de ceva timp pe la tine scumpa mea dar nu te-am uitat. de fapt ma gandesc la tine, la voi zilnic, ca si tu ai un baiat, imi imaginez cum te iubeste, cum il alintzi, cum papa multzumit la pieptul tau... am atata timp liber ca imi permit sa visez.LOL....Bucura-te acum de linistea lui ca in cateva luni o sa fi ca mine....dupa el toata ziua... Nikolas a ajuns sa se urce in pat singur .. nici o clipa nu-l mai las nesupravegheat.. asta e.. ma rapeste de langa voi dar imi ofera clipe pline de totala satisfactie si dragoste.....este un iubaretz. Fabian parca seamana cu frumosul de tati mai mult. o sa fie un cavaler pe cinste!!! rolleyes.gif Va pup cu drag si La multzi Ani mandra mamica! occasion.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif

trandafir.gif partners.gif

QUOTE(Alondra @ Dec 5 2009, 09:49 AM) *
La multi ani tanara mamica frumoasa!
Anul trecut pe vremea asta te numeam "frumoasa fata" love1.gif acum esti o frumoasa mamica! eusa_clap.gif
Sa fiti fericiti alaturi de bulgarasul vostru Fabian care creste, creste......atat de frumos! Anul asta va fi primul Craciun al lui!Sa faceti poze multe! yes.gif
Sa ai o zi frumoasa si petrecere asemenea! occasion.gif

trandafir.gif trandafir.gif partners.gif


,,,fetelor...sunteti minunate....
....sunt o rasfatata aici cu voi.....va iubesc...si va multumesc din suflet pt cuvintele frumoase...... trandafir.gif
Imi30
La multi ani si din partea mea...chiar daca am intarziat putin!Sa fii fericita si sanatoasa, sa te poti bucura cat mai multi ani de familia frumoasa pe care o ai! occasion.gif occasion.gif occasion.gif
perla163
Frumoasa mamicuta ,LA MULTI ANI ,cu intarziere,dar asa cum se spune niciodata nu e prea tarziu.........multa sanatte ,fericire si implinirea tuturor dorintelor .......pupik! love1.gif love1.gif
ninina
QUOTE(Imi30 @ Dec 7 2009, 01:47 PM) *
La multi ani si din partea mea...chiar daca am intarziat putin!Sa fii fericita si sanatoasa, sa te poti bucura cat mai multi ani de familia frumoasa pe care o ai! occasion.gif occasion.gif


multumesc mult.... trandafir.gif partners.gif
QUOTE(perla163 @ Dec 8 2009, 05:27 PM) *
Frumoasa mamicuta ,LA MULTI ANI ,cu intarziere,dar asa cum se spune niciodata nu e prea tarziu.........multa sanatte ,fericire si implinirea tuturor dorintelor .......pupik! love1.gif love1.gif

...nu e traziu draga mea....
..azi are si FAby 2 luni...asa ca inca tot sarbatorim..... trandafir.gif
USA
La mai multe luniti frumos meu drag!!!!!!!!!!!!!!!!!
ninina
QUOTE(USA @ Dec 8 2009, 10:09 PM) *
La mai multe luniti frumos meu drag!!!!!!!!!!!!!!!!!

..multumim din suflet draga mea...
..esti minuntata si te iubim.... trandafir.gif partners.gif
..te imbratisam.... partners.gif
cristina321711
La multi ani si la bebe si la mamica occasion.gif ,sa fiti sanatosi !!!!!
ninina
QUOTE(cristina321711 @ Dec 8 2009, 10:51 PM) *
La multi ani si la bebe si la mamica occasion.gif ,sa fiti sanatosi !!!!!

...multumim mult draga mea.... trandafir.gif partners.gif
..pupiki multi,,,, partners.gif
Mikaell
Am trecut si eu sa va las 2 urari:
La multi ani,mamica frumoasa!!!Sa ai parte numai de bucurii si clipe minunate alaturi de familia ta!!!


Si pt puiutul tau frumos,la multe lunite,sa cresti mare,sanatos si dd sa-ti lumineze fiecare pas pe care il faci in viata!!!
gabrielle2003
CU SCUZELE DE RIGOARE SPUNE SI EU LA MULTI ANI
am lipsit in aceste zile dar stiu ca nu e tarziu
SA FI FERICITA ALATURI DE FAMILIA TA SI TOT BINELE DIN LUME!
trandafir.gif trandafir.gif
Mih@ela
Si eu cu urari tardive..La multi ani tie,mami frumoasa care mereu radiezi de fericire,si ma binedispui si pe mine cu pozele minunate cu bb Fabian,La multe lunite si lui ,sa creasca sanatos!!! notworthy.gif trandafir.gif partners.gif
ninina
QUOTE(Mikaell @ Dec 8 2009, 11:21 PM) *
Am trecut si eu sa va las 2 urari:
La multi ani,mamica frumoasa!!!Sa ai parte numai de bucurii si clipe minunate alaturi de familia ta!!!


Si pt puiutul tau frumos,la multe lunite,sa cresti mare,sanatos si dd sa-ti lumineze fiecare pas pe care il faci in viata!!!

trandafir.gif partners.gif

QUOTE(gabrielle2003 @ Dec 8 2009, 11:23 PM) *
CU SCUZELE DE RIGOARE SPUNE SI EU LA MULTI ANI
am lipsit in aceste zile dar stiu ca nu e tarziu
SA FI FERICITA ALATURI DE FAMILIA TA SI TOT BINELE DIN LUME!
trandafir.gif trandafir.gif

trandafir.gif partners.gif

QUOTE(Mih@ela @ Dec 8 2009, 11:32 PM) *
Si eu cu urari tardive..La multi ani tie,mami frumoasa care mereu radiezi de fericire,si ma binedispui si pe mine cu pozele minunate cu bb Fabian,La multe lunite si lui ,sa creasca sanatos!!! notworthy.gif trandafir.gif partners.gif

trandafir.gif partners.gif

...Fetelor sunteti minunate.....
..niciodata nu e traziu.....va multumesc mult...
..va imbratisez....
natsandrea
occasion.gif occasion.gif occasion.gif occasion.gif occasion.gif occasion.gif occasion.gif
ssimmona
QUOTE(ninina @ Dec 4 2009, 09:05 AM) *
,,noi 3...


Hello!
Imi scapasera aceste pozici tongue.gif ... ce s-a rotunjit, Fabi! super.gif Chiar zici ca-i o papusica! partners.gif Ca sa nu mai spun de mami blush.gif f fresh si sexy love1.gif ... se vede ca e topit tatai dupa voi! bouncy.gif
Va pupez biggrin.gif si sa cresteti mari! hug.gif
Sara1
Mamica frumoasa, vin si eu cu putina intirziere, sa-ti urez o viata frumoasa, plina de dragoste, fericire, binecuvintare!
La Multi Ani impliniti alaturi de familia minunata! Pupici obrajorilor mici si scumpi, care infloresc pe zi ce trece! floare2.gif
ninina
QUOTE(ssimmona @ Dec 9 2009, 06:20 PM) *
Hello!
Imi scapasera aceste pozici tongue.gif ... ce s-a rotunjit, Fabi! super.gif Chiar zici ca-i o papusica! partners.gif Ca sa nu mai spun de mami blush.gif f fresh si sexy love1.gif ... se vede ca e topit tatai dupa voi! bouncy.gif
Va pupez biggrin.gif si sa cresteti mari! hug.gif

partners.gif trandafir.gif
..multumim frumoasa mea...
..astept nerabdatoare sa.l cunosc pe Carlos.... trandafir.gif

QUOTE(Sara1 @ Dec 9 2009, 06:55 PM) *
Mamica frumoasa, vin si eu cu putina intirziere, sa-ti urez o viata frumoasa, plina de dragoste, fericire, binecuvintare!
La Multi Ani impliniti alaturi de familia minunata! Pupici obrajorilor mici si scumpi, care infloresc pe zi ce trece! floare2.gif

...nu este traziu draga mea....
..multumim din suflet ca te gandesti la noi...
..te pupacim si pe tine si pe cei doi nazdravani frumosi trandafir.gif
Alondra
VREM POZE NOI!


tongue.gif tongue.gif tongue.gif
ninina
QUOTE(Alondra @ Dec 10 2009, 01:31 PM) *
VREM POZE NOI!


tongue.gif tongue.gif tongue.gif

RAmona draga mea...te-am ascultat....23 de poze ...acum le pun....
..cum sa nu te ascult eu pe tine..cea care mi-ai facut primirea pe forum... partners.gif
ninina
..poze de azi....









Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.