Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Robert Fabian
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Bloguri. Pagini Personale > Bloguri > Blog ninina
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28
gabrielle2003
QUOTE(ninina @ May 10 2010, 10:17 PM) *
ms....o GAbi daca ai sti ce ingandurata sunt...maine iubi pleaca la BRasov...si nustiu daca sa merg si eu cu el sau nu....acum zic ca as vrea sa merg si peste 2 secunde ma razgandesc...cel mai mult ma gandesc la pititc....e un drum lung totusi...si...chiar nustiu ce sa fac....bagajul lui tati l-am pregatit ...dar noi tot ne gandim....
..pupik...si tare mi-ar place sa ne vedem

oooooooo ninia!
decizia va apartine......................dar ne-ar face placere sa va vedem partners.gif
cat despre drum e adevarat ca este lung dar acum stiu ca pe Fabi nu-l va afecta ft mult pt ca va dormi mai mereu
rau va fi cand va mai creste oFloare1.gif

imi aduc aminte anul trecut in perioada asta am mers in vacantza la parintii mei si nu am avut nici o treaba cu casian
a mancat si a dormit tot timpul notworthy.gif

in schimb cand am fost acum 2 saptamani.............nu s-a odihnit deloc si in plus ne-a si vomitat pe drum!

acum e mai curios, sta numai cu ochii pe geam rolleyes.gif
cand a fost mai mic................nici nu am stiut ca este in masina!

orice ai decide ai nr meu si daca veniti .......va asteptam cu mare drag!

perla163
DRaga mea NInina si scumppelul de FABI.......va trimit muuuulti puuupicei dulci si plini de love1.gif ....e un dulce fabi SI A CRESCUT FF MULT........MULTA SANATATE SOTULUI TAU ....AVETI grija de voi! eu am cam lipsit de pe forum dar sper de acum sa intru mai des! va imbratisez cu drag! wub.gif
ninina
Buna dimineata....
..incepem cu cateva poze....
nu am plecat bine....si FAbi...

...intalnirea cu fetele....CArmen, NAtalia, eu si FAby

...si o alta mami draga e langa noi...dar mai mult cu ochii dupa puiul ei nazdravan...

...hmmmmm ce ma bucur sa te cunosc NAtalia.....esti asa delicata si frumoasa....
Fabi...tot ma uit la tine si nu imi vine sa cred ca ne-am intalnit.....

...hm..noi doi cavalerii...doar ca ,Casian....e ocupatat sa se uite si dupa gagici...

...stim sa ne jucam impreuna....



revin si cu alte poze.....un pic mai traziu.....
ninina
FAby iti place ce fata frumoasa avem intre noi???

GAby tot catarata dupa cataratorul ei.... liwlol.gif

mamiiiiiiii m-a furat mami de Casian...vrea sa aibe doi baieti....

FAbi stai linistit ca nu vrea u doi baieti...uuite mie imi plac mult si fetitele...

Naty hai sus de aici...sa fugim sa ne jucam....

...uite la Casian...ce voinic e....hai si noi dupa el....

haide vi....hai ca te astept....
ninina
...frumoasa noastra printesa....


...de mult doream sa ne intalnim....


ghiciti dupa ce ma uit????...dupa ceva ce nu am mai vazut in viata mea....

,,uitati ce vedeam eu...un porumbel care vea sa ii manance cosuletul NAtaliei

NAtalia a cazut la datorie...

...si FAbi la fel...doar ca nu am mai facut poze.....
a fsot o zi deosebita si tare m-am bucurat sa cunosc mamicile si puii lor.....


mai dupa amiaza restul pozelor din calatoria noastra....
gabrielle2003
QUOTE(ninina @ May 19 2010, 10:21 AM) *
FAby iti place ce fata frumoasa avem intre noi???

va pupam dragilor notworthy.gif
ce copii ganditori partners.gif
ninina
QUOTE(gabrielle2003 @ May 19 2010, 02:26 PM) *
va pupam dragilor notworthy.gif
ce copii ganditori partners.gif

si noi va pupam cu drag.....si multumim pt jucarie....tare se mai joaca Fabi cu ia....de ma doare capul hug.gif liwlol.gif
ninina
continuam cu poze....
ce distractie pe capul meu.....sa ma invart pe scaun....

pana sa ies de la dus...puii mei scumpi au adormit....acum spuneti si voi daca am loc sa ma bag intre ei.....

ma dus mami in parc...si m-a dat pe leagan....nu mi-a fsot frica deloc...asa mult imi place......

ca nu am mai vrut sa plec...ma tineam tare de lanturi...dar mami e mai puternica sad.gif

cu verisoara lui tati....

noi 3....
ninina
am gresti o poza...am pus-o de doua ori....
...asta era...
ca nu am mai vrut sa plec...ma tineam tare de lanturi...dar mami e mai puternica sad.gif
ninina
....suntem fericiti...

tati zice ca sunt baiat mare....asa ca la joaca cu mine...


...si acum poze de la POIANA NARCISELOR....



smecherii lui mami....

sunt pe urmele lui tarzan....
ninina
cu mami prin iarba....
..ce frumos se vede orasul CODLEA....

CU VERISOARA LUI TATI...

....IMI PLACE SA COSESC IARBA CU MANUTELE...

ce mult ne iubim....

sunt un rasfatat...toata lumea se joaca cu mine...



.....iubirea mea preetioasa....

tare mult ii place in natura...
USA
QUOTE(ninina @ May 19 2010, 04:59 PM) *
pana sa ies de la dus...puii mei scumpi au adormit....acum spuneti si voi daca am loc sa ma bag intre ei.....


Doamne ce am ras la prima poza......asa patesc si yo......o termin pe fata si il las pe tac'so sa o culce...si tot cam asa ii gasesc si yo.......
Iar in ultima....pupe nasica pe Robin Hood, al meu iubit.......si in poza cu narcisele sunteti parfumatiii la maxim de iubire!
Un pupik pufos de la noi cu mare drag!
meaw_ela
FRUMOS, PUFOS...DESAVARSHIT!! VA PUP CU DRAG IUBITII MEI!!!! partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif
ninina
...si gata...plecam spre casa....cum am iesit din Brasov....Fabi a tras pe dreapta

...s-a trezit super fericit...

iar tati i-a cumparat o minge mare...mare...

...toti trei....
meaw_ela
SO MUCH LOVE.....CUM SPUNE MAJA... partners.gif
USA
QUOTE(ninina @ May 19 2010, 05:57 PM) *

Uite, tu la el...zici ca e un pitic tare romantic....cu o privire atat de profunda..sa nu mori de drag si sa pupacesti pana albesti?
ninina
QUOTE(USA @ May 19 2010, 06:00 PM) *
Doamne ce am ras la prima poza......asa patesc si yo......o termin pe fata si il las pe tac'so sa o culce...si tot cam asa ii gasesc si yo.......
Iar in ultima....pupe nasica pe Robin Hood, al meu iubit.......si in poza cu narcisele sunteti parfumatiii la maxim de iubire!
Un pupik pufos de la noi cu mare drag!



QUOTE(meaw_ela @ May 19 2010, 06:02 PM) *
FRUMOS, PUFOS...DESAVARSHIT!! VA PUP CU DRAG IUBITII MEI!!!! partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif



QUOTE(meaw_ela @ May 19 2010, 06:04 PM) *
SO MUCH LOVE.....CUM SPUNE MAJA... partners.gif



QUOTE(USA @ May 19 2010, 06:06 PM) *
Uite, tu la el...zici ca e un pitic tare romantic....cu o privire atat de profunda..sa nu mori de drag si sa pupacesti pana albesti?




Of....printesele mele iubite...va multumim din sulfet ca ne iubiti....
....va imbratisam cu toata dragostea ....
....sunt atatea momente superbe....atatea clipe minunate...pe care as vrea sa le filmez sau pozez....ca trece asa reepde timpul... trandafir.gif
...multi pupici partners.gif partners.gif partners.gif
Lusha&Zbenguica
QUOTE(ninina @ May 19 2010, 06:02 PM) *

super super super super super suuupeeerr
sunteti extraordinar de frumosi smile.gif
Ninina cum te-ai tuns/vopsit acuma iti sta foarte bine smile.gif
izamami
Nina ai facut niste poze superbe .
Si Faby este asa de scump , iar voi sunteti o familie minunata
laurab
sunteti tare frumosi toti 3
si Casian, Natalia superbi .... tzuc.gif hug.gif
gabrielle2003
QUOTE(ninina @ May 19 2010, 04:52 PM) *
si noi va pupam cu drag.....si multumim pt jucarie....tare se mai joaca Fabi cu ia....de ma doare capul hug.gif liwlol.gif

sunteti minunati partners.gif
acum cunoscandu-va..................am vazut ca sunteti si reali! notworthy.gif
minunate poze! rolleyes.gif
ninina
QUOTE(Lusha&Zbenguica @ May 19 2010, 06:19 PM) *
super super super super super suuupeeerr
sunteti extraordinar de frumosi smile.gif
Ninina cum te-ai tuns/vopsit acuma iti sta foarte bine smile.gif


....esti tu o dragutza ca intodeauna....
imi sta bine???....super ciufulita liwlol.gif ...era super naspa vremea....a plouat in conituu de la Brasov pana acasa...nici cel putin 1 minut nu s.a oprit....cam nasol....ca ne doream sa ne mai oprim....sa mai vizitam...dar ....asta e...altadata....
...pupam doua fete dragi noua trandafir.gif
QUOTE(izamami @ May 19 2010, 06:29 PM) *
Nina ai facut niste poze superbe .
Si Faby este asa de scump , iar voi sunteti o familie minunata


multumim mami de copii superbi...
..pupik trandafir.gif
QUOTE(laurab @ May 19 2010, 07:34 PM) *
sunteti tare frumosi toti 3
si Casian, Natalia superbi .... tzuc.gif hug.gif

LAuric draga iti multumesc..... trandafir.gif

QUOTE(gabrielle2003 @ May 19 2010, 08:27 PM) *
sunteti minunati partners.gif
acum cunoscandu-va..................am vazut ca sunteti si reali! notworthy.gif
minunate poze! rolleyes.gif

GAbi si tu esti minunata, frumoasa....si draga inimi mele....
esti o mami super.... trandafir.gif si sunt super fericita ca te-am cunoscut... hug.gif trandafir.gif
Alondra
Felicitari pt intalnire Ninina si Gabi! eusa_clap.gif
Fabi e un dragut, ce repede creste , se face un barbatel tare frumusel yes.gif wub.gif

P.S.Ninina, te asteptam si la spanzuratoarea in spaniola sa ne lasi un cuvant nou biggrin.gif
ninina
QUOTE(Alondra @ May 19 2010, 09:36 PM) *
Felicitari pt intalnire Ninina si Gabi! eusa_clap.gif
Fabi e un dragut, ce repede creste , se face un barbatel tare frumusel yes.gif wub.gif

P.S.Ninina, te asteptam si la spanzuratoarea in spaniola sa ne lasi un cuvant nou biggrin.gif

partners.gif
...da Alondra trece prea repede timpul atunci cand nu vrei...iar cand vrei ....parca sta pe loc...
...mii de scuze....chiar uitasem de spanzuratoare...plus ca am fsot plecatata....si nu prea am intrat decat in viteza....
multumesc...si hug.gif
perla163
CE frumoase poze si voi .....sunteti minunati . tzuc.gif .......pupicei si ma bucur ca te-ai intalnit cu fetele! floare2.gif
Tania_25
QUOTE(ninina @ May 19 2010, 04:57 PM) *
cu mami prin iarba....
..ce frumos se vede orasul CODLEA....

CU VERISOARA LUI TATI...

....IMI PLACE SA COSESC IARBA CU MANUTELE...

ce mult ne iubim....

sunt un rasfatat...toata lumea se joaca cu mine...



.....iubirea mea preetioasa....

tare mult ii place in natura...



E adorabil Fabian! love1.gif Va pupacesc cu drag frumosilor! tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif
ninina
QUOTE(perla163 @ May 21 2010, 12:23 AM) *
CE frumoase poze si voi .....sunteti minunati . tzuc.gif .......pupicei si ma bucur ca te-ai intalnit cu fetele! floare2.gif


...Perlutza nostra draga....te imbratisam cu mare drag....
..iti multumim si ne bucuram de fiecare data cand ne vizitezi.... trandafir.gif trandafir.gif
QUOTE(Tania_25 @ May 21 2010, 04:02 PM) *
E adorabil Fabian! love1.gif Va pupacesc cu drag frumosilor! tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif

....esti minunata si te imbratisam
..pupik si la DArius... trandafir.gif trandafir.gif
ninina
...am pus o poza de doua ori....si nu am reusit sa sterg atunci din cauza ca mi-a picat netul....
asta e cea care urma....dupa ce a dormit...

USA
QUOTE(ninina @ May 24 2010, 07:05 PM) *

Doamne Doamne, ce puiuc iubittt....e un dulceeeeee.........Mamy are Fabi niste ochii, secretul frumusetii! love1.gif love1.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif
ninina
QUOTE(USA @ May 24 2010, 07:36 PM) *
Doamne Doamne, ce puiuc iubittt....e un dulceeeeee.........Mamy are Fabi niste ochii, secretul frumusetii! love1.gif love1.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif

multumesc mami frumoasa....dar sunt un pic trista...mi se pare ca din cand in cand FAbi se uita rau cu un ochi, vreau sa merg sa il vada un oftalmolog....sau nustiu...poate primadata ar trebui un pediatru... sad.gif
ninina
..uite in poza cu fetele....se uita cu ochiul stang un pic rau....dar nu tot timpul...doar cateodata...cel mai des am obiservat ...daca are o spaca pe cap.... sad.gif ...am citit mai multe articloe...si toate scriu ca pana in 6 luni se mai uita rau...dar el are 7 sad.gif
ninina
...La iarba verde.... cool.gif

ssimmona
Frumosilor, v-am vazut toate pozele! Ce bine ca v-ati intalnit si ce frumoasa e vremea la Bv ... ce peisaje minunate ... dar protagonistii fac totul! Poza care mi-a placut cel mai tare si care mi s-a parut plina de dragoste estea cea din poiana narciselor in care tati iti dadea un pup in par! wub.gif ce frumooos! ma bucur ca s-a recuperat tati ... va pup si mai trec sa va vad ca tare eram curioasa de cum a crescut Fabi ... si m-am convins ca e un barbatel voinic!!! super.gif Va iubesc! tzuc.gif tzuc.gif
ninina
QUOTE(ssimmona @ May 27 2010, 04:33 PM) *
Frumosilor, v-am vazut toate pozele! Ce bine ca v-ati intalnit si ce frumoasa e vremea la Bv ... ce peisaje minunate ... dar protagonistii fac totul! Poza care mi-a placut cel mai tare si care mi s-a parut plina de dragoste estea cea din poiana narciselor in care tati iti dadea un pup in par! wub.gif ce frumooos! ma bucur ca s-a recuperat tati ... va pup si mai trec sa va vad ca tare eram curioasa de cum a crescut Fabi ... si m-am convins ca e un barbatel voinic!!! super.gif Va iubesc! tzuc.gif tzuc.gif

Draga mea....ne bucuram ca ai venit pe la noi.... partners.gif partners.gif
...
...va imbratisam si va pupam cu mare drag... trandafir.gif trandafir.gif
Luka
Nu l-am vazut pe Fabian de ce vreme si tu, Ninina , tare frumos baiat ai ! S-a deschis , a crescut , o minunatie de cocon !
Uite asa i-as face toata ziua tzuc.gif hug.gif tzuc.gif !
Foarte frumosi sunteti si voi ! partners.gif
Si m-am bucurat ca l-am vazut si pe Casian ! love1.gif
Ma bucur ca v-ati intalnit super.gif eusa_clap.gif !
ninina
QUOTE(Luka @ May 27 2010, 09:09 PM) *
Nu l-am vazut pe Fabian de ce vreme si tu, Ninina , tare frumos baiat ai ! S-a deschis , a crescut , o minunatie de cocon !
Uite asa i-as face toata ziua tzuc.gif hug.gif tzuc.gif !
Foarte frumosi sunteti si voi ! partners.gif
Si m-am bucurat ca l-am vazut si pe Casian ! love1.gif
Ma bucur ca v-ati intalnit super.gif eusa_clap.gif !

Luca...draga mea....iti multumesc ca ne bucuri ziua cu vizitele tale...esti minunata..ne-ai iubit chiar de la inceput....si noi pe tine la fel.....
te imbratisam si te pupam cu mare drag trandafir.gif trandafir.gif
ninina
Aseara puiul a adormit la noi in pat...ca un ingeras....



..iar eu nu mai puteam de dragul lui...

ruxy
QUOTE(ninina @ May 28 2010, 08:49 PM) *
Aseara puiul a adormit la noi in pat...ca un ingeras....


Tu de dragul lui...si eu de dragul vostru partners.gif esti o mamica splendida Ninina...iti prieste foarte tare rolul partners.gif iar micul Fabi e o comoara...chiar un ingeras ....atat de senin...ca te topeste partners.gif asa imbujorat si adormit...e desprins parca dintr-o poveste minunata partners.gif O imagine duioasa mama fiu si asa de multa iubire partners.gif


si inca ceva...mie nu mi se pare ca se uita rau asa cum spui...pentru linistea ta consulta un oftalmolog....se va indragosti de ochisorii lui albastrii...
gabrielle2003
doi ingerashi............minunati!
va pupam! notworthy.gif
Luka
[quote name='ninina' date='May 28 2010, 08:49 PM' post='1355880']
Aseara puiul a adormit la noi in pat...ca un ingeras....





Eu zic ca el nu a adormit ca un ingeras ..... el CHIAR este un ingeras !
Foarte frumos s-a bucalat si colorat in obraji !...imi da senzatia ca si miroase frumos ! ...o bomboana de copil ! tzuc.gif hug.gif love1.gif
Sara1
QUOTE(ninina @ May 28 2010, 10:49 AM) *
Aseara puiul a adormit la noi in pat...ca un ingeras....



..iar eu nu mai puteam de dragul lui...


Cita frumusete si fericire!!! Ai un ingeras superb Ninicutza! Eu vin si va vad, nu mereu scriu, dar Fabian e una din febletile mele! Are niste ochisori superbi iar mie nu mi se pare ca ar fii vreo problema cu uitatura-cel putin din poze.
Daca cumva chiar ii fuge un ochisor, se acopera cel bun si se pune la munca cel care fuge. Dar nu stiu de la ce virsta. oricum, daca e vreo problema reala iti spune un oftalmolog ce sa faci! Va pup cu drag si sa aveti un week-end minunat!!! tzuc.gif
ninina
QUOTE(ruxy @ May 28 2010, 09:58 PM) *
Tu de dragul lui...si eu de dragul vostru partners.gif esti o mamica splendida Ninina...iti prieste foarte tare rolul partners.gif iar micul Fabi e o comoara...chiar un ingeras ....atat de senin...ca te topeste partners.gif asa imbujorat si adormit...e desprins parca dintr-o poveste minunata partners.gif O imagine duioasa mama fiu si asa de multa iubire partners.gif
si inca ceva...mie nu mi se pare ca se uita rau asa cum spui...pentru linistea ta consulta un oftalmolog....se va indragosti de ochisorii lui albastrii...


Ruxy totdeauna ne rasfeti cu cuvinte frumoase.....iti multumim... trandafir.gif trandafir.gif te iubim...
QUOTE(gabrielle2003 @ May 28 2010, 10:56 PM) *
doi ingerashi............minunati!
va pupam! notworthy.gif

si noi va trimitem multi pupiki trandafir.gif

QUOTE(Luka @ May 29 2010, 12:46 AM) *
Eu zic ca el nu a adormit ca un ingeras ..... el CHIAR este un ingeras !
Foarte frumos s-a bucalat si colorat in obraji !...imi da senzatia ca si miroase frumos ! ...o bomboana de copil ! tzuc.gif hug.gif love1.gif

hmmmmmmm Luca...miroase super....l-as manca tot.....
..pupik mare de la noi partners.gif

QUOTE(Sara1 @ May 29 2010, 02:35 AM) *
Cita frumusete si fericire!!! Ai un ingeras superb Ninicutza! Eu vin si va vad, nu mereu scriu, dar Fabian e una din febletile mele! Are niste ochisori superbi iar mie nu mi se pare ca ar fii vreo problema cu uitatura-cel putin din poze.
Daca cumva chiar ii fuge un ochisor, se acopera cel bun si se pune la munca cel care fuge. Dar nu stiu de la ce virsta. oricum, daca e vreo problema reala iti spune un oftalmolog ce sa faci! Va pup cu drag si sa aveti un week-end minunat!!! tzuc.gif

multumim mult ca ne vizitezi....stim asta...ai facut.o din prima zi cand am avut blog....de atunci ne-ai cucerit cu complimente..... partners.gif
mamiralu
sunteti bestialiiiiiiiiiiiiiiiii....va iubim
QUOTE(ninina @ May 19 2010, 05:57 PM) *
cu mami prin iarba....
..ce frumos se vede orasul CODLEA....

CU VERISOARA LUI TATI...

....IMI PLACE SA COSESC IARBA CU MANUTELE...

ce mult ne iubim....

sunt un rasfatat...toata lumea se joaca cu mine...



.....iubirea mea preetioasa....

tare mult ii place in natura...
ninina
QUOTE(mamiralu @ May 30 2010, 02:27 PM) *
sunteti bestialiiiiiiiiiiiiiiiii....va iubim

....waw ce surpriza.....ne era dor de voi....si noi va iubim mult..,,
.multi pupiki pufosi si de la noi hug.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif
simina_ana
La multi ani pentru 1 iunie!!!!
Sa fiti fericiti, sanatosi si voiosi!!!
Pupici mari!!!
Mih@ela
QUOTE(ninina @ May 25 2010, 08:20 PM) *
...La iarba verde.... cool.gif


O minunatie albastra!!!!!!!!!! partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif VA PUP CU MARE DRAG,MAMI DRAGA MIE!!! partners.gif
manu1981
QUOTE(ninina @ May 28 2010, 08:49 PM) *

Superba poza!
Am admirat si pozele facute in natura, se vede ca micutului Fabian ii place natura tzuc.gif
ninina
QUOTE(simina_ana @ Jun 1 2010, 10:59 PM) *
La multi ani pentru 1 iunie!!!!
Sa fiti fericiti, sanatosi si voiosi!!!
Pupici mari!!!

trandafir.gif multumim mult draga mea...si noi il pupam pe IAncu cu drag trandafir.gif

QUOTE(Mih@ela @ Jun 1 2010, 11:04 PM) *
O minunatie albastra!!!!!!!!!! partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif VA PUP CU MARE DRAG,MAMI DRAGA MIE!!! partners.gif

...frumoasa mea.....de fiacare data ne lasi ganduri minunate...multumim...pupiki la frumosul tau drag... trandafir.gif

QUOTE(manu1981 @ Jun 1 2010, 11:39 PM) *
Superba poza!
Am admirat si pozele facute in natura, se vede ca micutului Fabian ii place natura tzuc.gif

oooo da ii place....poate prea mult...numai pe afara stau mai mult cu el...
..acum zilele astea a ploau mult....dar printre picaturi tot am mai iesit...acum e afara cu mama mea...am un strop de pauza...
..multumim trandafir.gif
ruxy
Toata lumea iti iubeste puiutul minunat Ninina partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif
ninina
QUOTE(ruxy @ Jun 2 2010, 12:10 PM) *
Toata lumea iti iubeste puiutul minunat Ninina partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif

...OO iubita mea...daca ai sti cat va iubim noi ,,,,.... partners.gif partners.gif partners.gif
...multumesc la Dumnezeu pt familua UTILECOPII trandafir.gif partners.gif
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.