Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Robert Fabian
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Bloguri. Pagini Personale > Bloguri > Blog ninina
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28
ninina
QUOTE(roxanne @ Mar 6 2011, 11:59 AM) *
liwlol.gif liwlol.gif

Wow, Ninina, de-acum ai ajutor la curatenie de incredere... bere.gif
Nu-l strang pantofii aia, sa nu cumva sa-i faca bataturi...! liwlol.gif
Pupam dulce, sa treaca bubitza de pe frunte! tzuc.gif tzuc.gif


...da...da....am ajutor... biggrin.gif
...toata ziua numai in dulapul cu papuci sta...si in cutiile cu lenjerie...am gasit in seratrele lui numa bikini de ai mei liwlol.gif
...multumim de pupiki si noi va puapcim ca sunteti tare frumoase.... trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif
QUOTE(cristina321711 @ Mar 6 2011, 02:30 PM) *
cat e de scump in poza asta cu pantofii lu tati...Alexandra a avut un cucui de toata frumusetea saptamana asta, o "fetita" i-a dat cu o galetusa de lemn in cap wink.gif

.....toata ziua are treaba Fabi ...si e tare grabit...de aia a si facut rana...a cazur si a dat de scaun..l/am vazut numai cu sange.... sad.gif ...sper sa se vindece.....sa nu ramana cicatrice....
..pupam cucuiul Alexandrei sa treaca repede... partners.gif partners.gif
...si multumim de vizita partners.gif
simina_ana
anku


la multi ani de 8 martie!!!
_maia_
tzuc.gif tzuc.gif motanasul meu incaltat love1.gif love1.gif
ruby
QUOTE(ninina @ Mar 6 2011, 12:05 PM) *
cu pantofii lui Flavius....


....asa fac eu curatenie in fiecare zi....

Are inclinatii catre moda si frumos . yes.gif in mod sigur cauta prin dulap materiale pt noua colectie ! trandafir.gif
plus probatul pantofilor ,sa verifice daca au calapodul corect ...mai ceva ca Mihai Albu .
Tania_25
QUOTE(ninina @ Mar 6 2011, 10:05 AM) *
semne de buna purtare de aseara..... biggrin.gif






cu pantofii lui Flavius....


....asa fac eu curatenie in fiecare zi....



Ce scump e Fabi incaltat in pantofi... biggrin.gif tzuc.gif
o ajuta si pe mami la curatenie..... eusa_clap.gif smile.gif
ninina
QUOTE(simina_ana @ Mar 8 2011, 12:23 AM) *

////multumesc mult draga mea.....esti o dragutza partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif

QUOTE(anku @ Mar 8 2011, 01:05 AM) *


la multi ani de 8 martie!!!


Anku...atenta ca intodeauna...multumesc din suflet....
..la fel si eu iti doresc...o primavara super minunata.... partners.gif partners.gif
QUOTE(_maia_ @ Mar 10 2011, 01:47 PM) *
tzuc.gif tzuc.gif motanasul meu incaltat love1.gif love1.gif


wink.gif .....te imbratisam frumoasa mea gravidutza....si te asteptam de fiecare data cu mare drag sa ne vizitezi....
....abia astept sa iasa si puiul tau la lumina sa il vad mai bine yes.gif
QUOTE(ruby @ Mar 10 2011, 01:54 PM) *
Are inclinatii catre moda si frumos . yes.gif in mod sigur cauta prin dulap materiale pt noua colectie ! trandafir.gif
plus probatul pantofilor ,sa verifice daca au calapodul corect ...mai ceva ca Mihai Albu .

.hmmmmmmm.....sper sa nu fie chair asa.....ca nu am bani sa ii satisfac capriciile..... wife.gif
...... trandafir.gif

QUOTE(Tania_25 @ Mar 10 2011, 03:09 PM) *
Ce scump e Fabi incaltat in pantofi... biggrin.gif tzuc.gif
o ajuta si pe mami la curatenie..... eusa_clap.gif smile.gif

...o da draga mea TAnia...mereu ma ajuta .....cum sa nu....eu adun pe o parte si el imprastie pe cealata...
...dimineata mi/am cautat panatalonii si tricoul cred ca mai mult de 10 minute.....mereu mi le pun foarte aproape de pat sa le am la indemana pe un scaun.....zici ca intrasera in pamant.....si tocamicand ma gandeam sa merg sa imi caut alte sosete si alta imbracaminte....in cutia cu sosete am gasit si panatalonii si soetele si tricoul....deci ce a zis printul meu?...sa nu mai las haniele aruncate...totulse pune in dulap liwlol.gif
...aseara am cautat sticluta lui pt ceai...iar o gramada de vreme...si am gasit.o dupa dupa pachetul de pampersi.... biggrin.gif
anku
ce stii ce cariera in lumea modei il asteapta.... anima1.gif
scump... tzuc.gif
ninina

...am promis poze ...dar numai azi le/am descarcat.....
...si ca sa vedeti ca stie sa faca curatenie...va punem cateva poze.... aveam niste bobine de mohair pt ca sa ii fac lui o vestutza....dar.....nu stiu daca mai reusesc...... biggrin.gif


,,,si dupa ce fac boacane mai si rad...

...asa stau si doua ore....nu ma plictisesc repede sa ma joc cu pixurile...


....invat de pe acum....

....la prietenul meu in vizita....


ninina
venim cu poze de azi.....
...printre florile primaverii.....

...waw mami ce frumos miroase!!!!!!

wawwwwwwwww!!!!

biggrin.gif yes.gif ...!!!!

...a venit primavara!!!!!!!!!



...culeg floricele...sa daruiesc mamei deocamdata...

ninina
..meditez....ma relaxez....

admir floricelele....

...tocmai ce am ajuns de la biserica....sunt ff obosit...trebuia sa fi dormit la ora asta...


....acum ca a venit primavara...o sa venim mai des cu poze....
Tania_25
QUOTE(ninina @ Mar 21 2011, 03:10 PM) *
..meditez....ma relaxez....

admir floricelele....

...tocmai ce am ajuns de la biserica....sunt ff obosit...trebuia sa fi dormit la ora asta...


....acum ca a venit primavara...o sa venim mai des cu poze....



Un baietel minunat e Fabi!Imi place cum il imbraci mami! partners.gif Va pup cu drag!!! tzuc.gif partners.gif trandafir.gif
ninina
QUOTE(Tania_25 @ Mar 21 2011, 04:28 PM) *
Un baietel minunat e Fabi!Imi place cum il imbraci mami! partners.gif Va pup cu drag!!! tzuc.gif partners.gif trandafir.gif

multumim Tania draga mea. partners.gif partners.gif partners.gif trandafir.gif ...pozele cele mai multe sunt pe penultima pagina./.....poate le.ai vazut.... trandafir.gif
...si noi te imbratisam cu drag... partners.gif partners.gif
Alondra
QUOTE(ninina @ Mar 21 2011, 04:07 PM) *

Ce frumos e !!! wub.gif
ninina
QUOTE(Alondra @ Mar 21 2011, 05:04 PM) *
Ce frumos e !!! wub.gif

partners.gif partners.gif multumim burticutza frumoasa.... trandafir.gif trandafir.gif partners.gif
..incurand o sa admiram si noi un bebe dulce si scump/.... trandafir.gif
rami
sa ii maninc eu lui gurita de frumos si delicat ......neaparat sa faceti si o fetita o sa fie o printesa
anku
QUOTE(ninina @ Mar 21 2011, 03:10 PM) *
..meditez....ma relaxez....

ce splendoare..... love1.gif love1.gif love1.gif tzuc.gif hug.gif
anku
QUOTE(rami @ Mar 22 2011, 08:21 AM) *
sa ii maninc eu lui gurita de frumos si delicat ......neaparat sa faceti si o fetita o sa fie o printesa

chiar asa... inger.gif wub.gif
mi-o dai mie de nora... wub.gif
USA
O Doamne finutzul meu dulce wub.gif wub.gif ...mamy a crescut de cand l-am admirat ultima data, se vede clar la trasaturile fetei...e un print frumos intre flori, parka am simtit si yo mirosul lor privind asa!...pupik dulce parfumat sid e la noi!
ninina
QUOTE(rami @ Mar 22 2011, 09:21 AM) *
sa ii maninc eu lui gurita de frumos si delicat ......neaparat sa faceti si o fetita o sa fie o printesa

partners.gif partners.gif
...hmmmm.....si eu pupacesc printul tau scump.... partners.gif
...sper sa ai guritza aurita.... partners.gif
QUOTE(anku @ Mar 22 2011, 02:23 PM) *
ce splendoare..... love1.gif love1.gif love1.gif tzuc.gif hug.gif

trandafir.gif partners.gif

QUOTE(anku @ Mar 22 2011, 02:24 PM) *
chiar asa... inger.gif wub.gif
mi-o dai mie de nora... wub.gif

trandafir.gif trandafir.gif
....hmmmmmm...deci avem prima cerere in casatorie....
...primul venit primul serivit....asa ca Anku....sa te rogi la DD sa vina nora ta pe lume cat mai repede.... yes.gif
..esti o dragutza draga mea...

QUOTE(USA @ Mar 22 2011, 02:50 PM) *
O Doamne finutzul meu dulce wub.gif wub.gif ...mamy a crescut de cand l-am admirat ultima data, se vede clar la trasaturile fetei...e un print frumos intre flori, parka am simtit si yo mirosul lor privind asa!...pupik dulce parfumat sid e la noi!

Nasica noastra draga....creste puiul pe zi ce trece.....
..iti trimitem un buchet mare de ghiocei.. trandafir.gif trandafir.gif ..si Arisei unul de braduse..... trandafir.gif trandafir.gif
...va imbratisam.....si va multumim... trandafir.gif
ruxy
QUOTE(ninina @ Mar 21 2011, 04:07 PM) *
...waw mami ce frumos miroase!!!!!!


O splendoare de printisor Ninina ...si ce peisaj...magic partners.gif partners.gif partners.gif il privesc si simt primavara partners.gif partners.gif love1.gif love1.gif
ssimmona
Wooow ... am nimerit in plina primavara la voi! super.gif Crescut intr-un asa mediu fara indoiala Fabi va fi un romantic ... un Eminescu ceva! rolleyes.gif Ne bucuram ca v-am vazut si ca de-acum va reinflori topicul asta si ne va incanta cu muulte poze! partners.gif
P.S. Hanoracul frumosului imi suna a zara ... aberez? oFloare1.gif
ninina
QUOTE(ruxy @ Mar 22 2011, 09:30 PM) *
O splendoare de printisor Ninina ...si ce peisaj...magic partners.gif partners.gif partners.gif il privesc si simt primavara partners.gif partners.gif love1.gif


partners.gif partners.gif ...multumim frumoasa mea!!!! partners.gif
QUOTE(ssimmona @ Mar 23 2011, 08:09 PM) *
Wooow ... am nimerit in plina primavara la voi! super.gif Crescut intr-un asa mediu fara indoiala Fabi va fi un romantic ... un Eminescu ceva! rolleyes.gif Ne bucuram ca v-am vazut si ca de-acum va reinflori topicul asta si ne va incanta cu muulte poze! partners.gif
P.S. Hanoracul frumosului imi suna a zara ... aberez? oFloare1.gif

...da....da....a venit primavara...desi inca e destul de rece dimineata si seara...
...sa sti ca e un mare romantic FAbi.......ii place sa miroase florile...vine la mine ma ia de gat si ma pupa.... trandafir.gif
....da hanoracul e din Zara...si sa sti ca e din Zara din MAdrid wink.gif
....va imbratisam ....ca ne sunteti tare , tare dragi..... tzuc.gif tzuc.gif
mia22_ro
Robert, tare mare si dulcic mai esti!
pupam dulce voinicel de Ninina tzuc.gif
Tania_25
QUOTE(ninina @ Mar 21 2011, 03:32 PM) *
multumim Tania draga mea. partners.gif partners.gif partners.gif trandafir.gif ...pozele cele mai multe sunt pe penultima pagina./.....poate le.ai vazut.... trandafir.gif
...si noi te imbratisam cu drag... partners.gif partners.gif



Am vazut si pozele de pe penultima pagina. yes.gif O frumusete de baiat ai ninina! partners.gif love1.gif
ninina
QUOTE(mia22_ro @ Mar 24 2011, 09:58 AM) *
Robert, tare mare si dulcic mai esti!
pupam dulce voinicel de Ninina tzuc.gif

partners.gif partners.gif partners.gif
,,,trece timpul Mia draga,,,, partners.gif ..multumim...

QUOTE(Tania_25 @ Mar 24 2011, 02:43 PM) *
Am vazut si pozele de pe penultima pagina. yes.gif O frumusete de baiat ai ninina! partners.gif love1.gif

...multumim.....
..te imbratisam incaodata hug.gif partners.gif
ninina
..luati aminte cum se citeste....

cu tati pe deal la plimbare...

ce floare ciudata am gasit...

..imi place mult pe deal...

wawwwww...foc!!!


...si ce imi place ...sa vad lucruri noi..


tati eu nu vreau sa plec...vreau sa mai stau...
ninina
....Pozeeeeeee...
...daca puii vostri sunt nazdravani....sa stiti ca si Faby e nazdravan...


...in nisip...



cu mami printre flori..

ma manaca mami din pupiki...

ganditor...

..printre flori...
Alondra
QUOTE(ninina @ Apr 4 2011, 05:20 PM) *

Doamne Doamne si cat iti doreai tu o fetita ! biggrin.gif ......dar are mama un baiet , vorba nasei voastre smile.gif , sa nu -l dea pe 1000 de fete! smile.gif
Alex_Andra
Ceau Ninina!
Mi s-a facut dor sa vad doi ochi albastri ca cerul si n-am fost deloc dezamagita. Fabian e tot mai frumusel, dragul de el. Ma bucur mult cand mai aflu vesti despre voi, cand va vad in poze.
Va pup cu mult drag
ninina
QUOTE(Alondra @ Apr 4 2011, 05:53 PM) *
Doamne Doamne si cat iti doreai tu o fetita ! biggrin.gif ......dar are mama un baiet , vorba nasei voastre smile.gif , sa nu -l dea pe 1000 de fete! smile.gif

biggrin.gif
da...da imi doream.....dar sunt cea mai fericita ca il am pe Fabi hug.gif
...te pup cu drag frumoasa gravidutza si asteptam sa facem cunostintza si cu bebe tau..... trandafir.gif
QUOTE(Alex_Andra @ Apr 12 2011, 05:46 PM) *
Ceau Ninina!
Mi s-a facut dor sa vad doi ochi albastri ca cerul si n-am fost deloc dezamagita. Fabian e tot mai frumusel, dragul de el. Ma bucur mult cand mai aflu vesti despre voi, cand va vad in poze.
Va pup cu mult drag

OOOO ce ne bucuram de vizita!!!!
..Multumim de complimente.... partners.gif partners.gif ...toti copilasi sunt frumosi...nu/i asa?
...aaaaa...prin august mergem la Sibiu pe data de 18/22...mi/ar place mult sa ne vedem...mai este pana atunci....mai vb oricum..... partners.gif
..pupam cu drag pe frumoasa Andra.... trandafir.gif trandafir.gif partners.gif
anku
QUOTE(ninina @ Apr 4 2011, 04:20 PM) *
....Pozeeeeeee...
...daca puii vostri sunt nazdravani....sa stiti ca si Faby e nazdravan...

ce faceti voi???
deci si tu ai un nazdravanel...cred ac acum incepe!!! wink.gif
sunteti 2 frumosi....
va poopam cu drag... tzuc.gif
altfel..sanatosi,voiosi???ce mai spuneti???
ninina
QUOTE(anku @ Apr 14 2011, 10:55 AM) *
ce faceti voi???
deci si tu ai un nazdravanel...cred ac acum incepe!!! wink.gif
sunteti 2 frumosi....
va poopam cu drag... tzuc.gif
altfel..sanatosi,voiosi???ce mai spuneti???

Frumoasa mea..multumim!!!! partners.gif
...da noi suntem bine sanatosi......doar ca ieri am fost cu Fabi la 80 de km sa ii facem pasaportul si a vomitat si dus si la intors...si sunt cam ingrijorata...sper sa nu aibe mereu rau de masina...pana acum niciodata nu am avut treaba...ii place la nebunie cu masina.....iubi mereu il ducea cu masina cand pleca undeva..tocmai pt ca ii placea.....sper totusi sa ii se fi facut rau din cauza curbelor...e un munte f mare cu multe curbe,serpentine...
...asteptam cu dor caldura...ca nu mai vine odata...tot frig , ploaie...azi a iesit un pic soareledar e asa frig....!!!
...voi ce faceti??...ce face dulceata cea mica?? partners.gif partners.gif
_maia_
fabi da-mi si mie un pupic de baietel dulce dulce dulce tzuc.gif
simina_ana
QUOTE(ninina @ Apr 4 2011, 05:20 PM) *
....Pozeeeeeee...

cu mami printre flori..


Nu stiu la care sa ma uit mai intai....La Fabi...sa pupacesc ochisorii aia care ma innebunesc....sau la tine care radiezi toata???
Sunteti 2 frumosi......si va pupam cu mare mare drag!!! trandafir.gif
anku
QUOTE(ninina @ Apr 14 2011, 10:03 AM) *
Frumoasa mea..multumim!!!! partners.gif
...da noi suntem bine sanatosi......doar ca ieri am fost cu Fabi la 80 de km sa ii facem pasaportul si a vomitat si dus si la intors...si sunt cam ingrijorata...sper sa nu aibe mereu rau de masina...pana acum niciodata nu am avut treaba...ii place la nebunie cu masina.....iubi mereu il ducea cu masina cand pleca undeva..tocmai pt ca ii placea.....sper totusi sa ii se fi facut rau din cauza curbelor...e un munte f mare cu multe curbe,serpentine...
...asteptam cu dor caldura...ca nu mai vine odata...tot frig , ploaie...azi a iesit un pic soareledar e asa frig....!!!
...voi ce faceti??...ce face dulceata cea mica?? partners.gif partners.gif

curios.... hug.gif
sa fi avut el o zi mai proasta???
nu stiu ce sa zic...ieri mi-a varsat si mie ptr prima data ptr ca nu a mestecat ....
poate exista med ptr asa ceva....sau???
unde vreti sa plecati???
si eu sper sa-i fi fost rau numai ieri....si dc plecati in vacanta sa-i placa de minune
dulceata noastra...creste...deja pune intrebari....si face afiramtii eronate.... liwlol.gif
imi spunea zilele trecute ca el vrea sa doarma in cer,ca si el vrea un job...ca si el vrea sa aiba un fiu....
sin ieri a vazut o reclama la tv cu mancare si ma-intrebat ...mami cum este mancare de acolo??? liwlol.gif
in rest...asteptam si noi cu nerabdare sa mai treac a2 luni ca sa putem veni acasa biggrin.gif
in ce stadiu sunteti cu casuta???
va poopam cu drag!!! tzuc.gif
giulia_0319
ce ochi albastrii am vazuuuuuuuuuuuuuuuuuuuut pe aiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiici anima1.gif ....m-am indragostit! love1.gif
e splendid printisorul tau, ninina, sa va traiasca!
iar tu o frumoasa ca intotdeauna... floare2.gif
va pupacim cu muuuult dor de la cluj tzuc.gif
LoriG
QUOTE(ninina @ Mar 21 2011, 05:07 PM) *
venim cu poze de azi.....
...printre florile primaverii.....

...waw mami ce frumos miroase!!!!!!

wawwwwwwwww!!!!

biggrin.gif yes.gif ...!!!!

...a venit primavara!!!!!!!!!



...culeg floricele...sa daruiesc mamei deocamdata...





wooow! mari si frumosi mai sunteti!
ninina
Fetelor va multumesc pt complimente....Giulia ce surpriza !!!!!...ma bucur mult ca mai dai cate un semn de viata...sti bine ca ne e dor de voi.....aaaaaaaa si vreau sa iti zicca pe data de 1 iunie o sa fim in Cluj ...dupa amiaza avem zborul....dar noi ajungem cam pe la 10 acolo...mi/ar place sa ne vedem..... trandafir.gif trandafir.gif
Simina, Anku, Lori , Maia....sunteti asa dragutze...stiti ca va iubim, da?? trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif

..mai venim cu cateva poze.....
..pt primadata pe masinutza.....

...am invatat sa beau cu paiul....a mai incercat mami cand aveam vreo 10 luni...dar atuncinu prea am reusit...acumma descurc de minune...nu mai poate mami sa ma opreasca biggrin.gif


..hmmmmm cam asa ma leagan eu cu calul...eu rad si mami tremura liwlol.gif

am adormit in brate la tati...

un pic cam smecher...

cu tusica mea...


ninina
...sa ziceti voi ca nu sunt eu viteaz!!!!

..mie nu mi/a fost deloc frica....dar mami nici ca reusea sa faca bine poze.... biggrin.gif

offffffff eu am vrut sa mai stau in pom...dar mami nu a vrut sa ma lase...

...cu tusi..
oana.c
sunteti niste frumosi....


va pupam.... tzuc.gif
ninina
...intr.un parc..


...sunt foarte hotarat....

..ia sa vad eu ce motor are masina asta....imi place ca e rosie...

..mami si cu tusa au dat in mintea mea... liwlol.gif


...toata ziua .....se iubesc!!!!


...cica asa se miroase florile liwlol.gif

mami mea draga....
ninina
...manac ca sa cresc mare.... biggrin.gif

..mami...imi invadeaza topicul meu...dar o iert de data asta... biggrin.gif

..stau adese ori pe ganduri si privesc...

..la joaca cu tusi..

...cu sapca lui tusi...nu.i asa ca as fi frumos si daca as fi fetitza??? biggrin.gif liwlol.gif

..privesc....cum joaca fotbal fara mine...

nu le mai tin galerie ...vreau si eu sa joc....dar....m/am suparat...

privesc...

ma odihnesc un pic....

mi/am gasit repede ceva de facut daca de fotbal sunt prea mic...
ninina
a zis mami ca nu prea mai are treaba.....nu mai are ce sa se spele...asa ca am zis sa o ajut un pic....

...sunt asa fericit!!!






...ma joc de/ascunsa...
ssimmona
Frumosilor, asortatelor ... ce peisaje aveti acolo, sunteti norocosi! Iar Fabi un cumintel si-un visator! Pup mare! :*:*
USA
QUOTE(ninina @ Apr 25 2011, 05:23 PM) *



Hristos a Inviata!
Doamne Doamne, frumosilor...fiecare poza e un tablou cat mai perfect si o definitie clara la intrebarea "De ce iubesc Romania?...de ce ne e asa de dor?... ce ne face sa revenim acasa cat de des se poate!...."
Mamyy, sunte-ti enorm de norocosi...ori nu stiu cum sa spun...dar viata ce o aveti, locul unde stati, totul e un miracol viu..e atat de frumos acolo, incat am ramas pe ganduri privind la voi, la peisaj....e superb si iti multumesc....
Mamy, tu esti o copila, o fetita jucausa si ce bine e...esti o frumoasa si parka nici nu zici ca puiul superb e al tau....si te admir pentru asta, clar.....(bine, stiu ca tu ai si un ajutor la papica delicioasa si super sanatoasa ca sa poti tine lookul asa..dar oricum, mult vine si din interiorul tau frumos plin de iubire)...off ce dor imi e de casa!......
Fabi, esti un vis de puiuk....te pupaces apasat pe fiecare obrajor!!!!!!!!!!!!! (I'm in loved, again!)
ninina
QUOTE(oana.c @ Apr 21 2011, 11:20 AM) *
sunteti niste frumosi....
va pupam.... tzuc.gif

Oana esti o dragutza...iti trimitem multi pupki... trandafir.gif trandafir.gif

QUOTE(ssimmona @ Apr 25 2011, 06:44 PM) *
Frumosilor, asortatelor ... ce peisaje aveti acolo, sunteti norocosi! Iar Fabi un cumintel si-un visator! Pup mare! :*:*

Ssimonamultumim de aprecieri... trandafir.gif trandafir.gif ..te ateptam pe la noi ....sa savurezi live peisajul... trandafir.gif

QUOTE(USA @ Apr 25 2011, 07:00 PM) *
Hristos a Inviata!
Doamne Doamne, frumosilor...fiecare poza e un tablou cat mai perfect si o definitie clara la intrebarea "De ce iubesc Romania?...de ce ne e asa de dor?... ce ne face sa revenim acasa cat de des se poate!...."
Mamyy, sunte-ti enorm de norocosi...ori nu stiu cum sa spun...dar viata ce o aveti, locul unde stati, totul e un miracol viu..e atat de frumos acolo, incat am ramas pe ganduri privind la voi, la peisaj....e superb si iti multumesc....
Mamy, tu esti o copila, o fetita jucausa si ce bine e...esti o frumoasa si parka nici nu zici ca puiul superb e al tau....si te admir pentru asta, clar.....(bine, stiu ca tu ai si un ajutor la papica delicioasa si super sanatoasa ca sa poti tine lookul asa..dar oricum, mult vine si din interiorul tau frumos plin de iubire)...off ce dor imi e de casa!......
Fabi, esti un vis de puiuk....te pupaces apasat pe fiecare obrajor!!!!!!!!!!!!! (I'm in loved, again!)

Usa....nasica noastra dulce si frumoasa.....iti multumesc din sufelt ca ne.ai reamintit ca suntem norocosi...ca noi mai uitam asta....si poate uneori ne./am dori alceva partners.gif ....
..deocamdata padurea nu e inverzita...dar totusi ne.am bbucurat din plin ca a venit si la noi primavara....in gradina au inflorit ciresii...e un peisaj de poveste.....chiar o sa fac cateva poze azi.....
...Fabi mi/a zis sa iti spun ca va iubeste enorm...si va multumeste ca si voi il iubiti tzuc.gif partners.gif
..cat despre mine tinerica.....noroc caam avuts sapca si nu m/ai vazut bine liwlol.gif
...te imbratisez scumpa mea prietena hug.gif
fata_cu_chibrite
QUOTE(ninina @ Apr 20 2011, 01:10 PM) *
...sa ziceti voi ca nu sunt eu viteaz!!!!

..mie nu mi/a fost deloc frica....dar mami nici ca reusea sa faca bine poze.... biggrin.gif

offffffff eu am vrut sa mai stau in pom...dar mami nu a vrut sa ma lase...

...cu tusi..

Ce mare s-a facut Fabian!!!va pupam dulce!
ninina
QUOTE(fata_cu_chibrite @ Apr 26 2011, 05:37 PM) *
Ce mare s-a facut Fabian!!!va pupam dulce!

...multumim draga mea de vizita.....si noi va imbratisam si ii trimitem pupicei Lisei tzuc.gif trandafir.gif trandafir.gif
gabrielle2003
Fabian...un adevarat barbatel, mami esti o rasfatata cu asa baieti in jurul tau!
Tu radiezi ca de fiecare data.va imbratisam cu mare drag
Sa nu uitati sa treceti pe la noi cand veniti in Bv, va asteptam cu mare drag!
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.