Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Robert Fabian
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Bloguri. Pagini Personale > Bloguri > Blog ninina
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28
simina_ana
QUOTE(ninina @ Apr 27 2010, 08:29 PM) *
VAnesa esti f frumoasa.....dar eu am deja o iubita....


Frumusete mica.....deja fringi inima fetelor????
Pupam dulce dulce....un baietel mumos cu ochi de peruzea
Lusha&Zbenguica
QUOTE(ninina @ Apr 26 2010, 08:13 PM) *
...chiar intrasem la tine la blog....si uite ca te-am gasit si la mine in vizita...
..da e mare ....si dragostea lui e tot mai mare....de a mea ...nu am cuvinte...
..am fsot fericiti...ne iubeam mult....dar FAbian a adus asa multa dragoste ca da peste....
..de ceva timp iubi meu zice ca e mai indragostit de mine ca niciodata....chiar acum sambata a fsot invitat la niste prieteni si de acolo urma sa mearga la biserica......fara stirea lui m-am imbracat si eu si pe FAbian pt biserica si am plecat ....cand ne-a vazut...inca nu intrase inauntru...a uitat intr.un fel zis de toti....a venit in fata noastra ...si ne-a spus ca se bucura enorm ca suntem acolo ....
..ajunsi acasa...mi-a marturisit....ca atunci cand ne.a vazut a simntit numai fluturasi in stomac....ii venise sa fuga inaintea noastra....
..poate multa lume....zica ca nu e posibil....la 7 ani de casatorie sa mai simnti fluturasi in stomac....sau sa fi indragostit....dar pot sa confirm din tot sufletul ca se poate....
....si tu ne esti draga......si ma rog la Dumnezeu sa fie cu tine...si cat de curand sa vedem poze cu puisorul tau trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif

ba da Ninina se poate ...si eu pot confirma si ma bucur ca ai parte si tu de acealeasi sentimente
cat despre Fabian ..ce sa spun ..mi se pare ca e atat de delicat ... va fi un mare cavaler .... vad ca deja incep sa vina fetitele smile.gif
anku
QUOTE(ninina @ Apr 27 2010, 07:29 PM) *
VAnesa esti f frumoasa.....dar eu am deja o iubita....



....cu tati...iar in spate e casa mea ...dar nu e gata...pana ma fac mare sa ma insor poate se gata...

wowwwwwwwww!!!! anima1.gif
absolut adorabil!!!
doamne ce ochi frumoasi are...ptiu ptiu sa nu fie cu deochi!!!
bineinteles ca nici prietena lui nu ete mai prejos!!! wub.gif
deci este absolut deosebit bebicul tau!!!
va poopam cu drag!!! tzuc.gif
ninina
QUOTE(simina_ana @ Apr 27 2010, 09:07 PM) *
Frumusete mica.....deja fringi inima fetelor????
Pupam dulce dulce....un baietel mumos cu ochi de peruzea

...va pupam si noi frumoasilor...ne sunteti dragi trandafir.gif

QUOTE(Lusha&Zbenguica @ Apr 27 2010, 10:36 PM) *
ba da Ninina se poate ...si eu pot confirma si ma bucur ca ai parte si tu de acealeasi sentimente
cat despre Fabian ..ce sa spun ..mi se pare ca e atat de delicat ... va fi un mare cavaler .... vad ca deja incep sa vina fetitele smile.gif


ce ma bucur de mult Lusha draga sa aud asta....sunt cu dea dreptul incantata sa vad familie fericite ..care se iubesc cu adevarat,,,,desi parca sunt din ce in ce mai putine ...
...multumim mult....si iti trimitem muklti multi pupici tie si frumoasei tale printese... trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif
QUOTE(anku @ Apr 28 2010, 10:27 AM) *
wowwwwwwwww!!!! anima1.gif
absolut adorabil!!!
doamne ce ochi frumoasi are...ptiu ptiu sa nu fie cu deochi!!!
bineinteles ca nici prietena lui nu ete mai prejos!!! wub.gif
deci este absolut deosebit bebicul tau!!!
va poopam cu drag!!! tzuc.gif

Anku...esti tu dragutza de fiecare data.....si asta ne face sa ne bucuram....
ne fericesti de fiecare data cand ne vizitezi...multumim de cuvintele frumoase....
...si noi te pupam cu mare mare drag trandafir.gif
ninina
QUOTE(pustiks @ Apr 26 2010, 08:32 PM) *
Ninina intotdeauna ai fost o persoana speciala si minunanta! Meriti atat iubire si fericire! love1.gif partners.gif Orice ar spune lumea, eu cred in iubirea care dureaza o viata. Noi suntem casatoriti de 6 ani, dar suntem impreuna de 10 ani si in loc sa scada iubirea, pot sa spun ca a crescut.


..Pustiks toate femeile merita multa iubire....asa suntem create de Dumneeu sa nu ne saturam de iubire oricat am primi...
,,,si tare mult ma bucur ca sunteti fericiti....acum bebelesulul vostru va aduce si mai multa iubire ....si ce frumos va fi...
QUOTE(ruxy @ Apr 26 2010, 08:36 PM) *
Esti o minunata Ninina mea draga partners.gif partners.gif partners.gif

.....daca e cineva minunata de aici aceia esti tu draga mea.... hug.gif si sunt fericita sa am o prietena ca tine trandafir.gif
Mikaell
QUOTE(ninina @ Apr 26 2010, 10:46 AM) *
Mikel...tu ma uimesti...mereu ne vizitezi ....si ne daruiesti cuvinte din inima...multumim...sa primeste din partea nostra multe imbratisari hug.gif partners.gif


Vin aici cu cel mai mare drag ,va iubesc pt ca sunteti minunati si plini de iubire:love1: love1.gif love1.gif
QUOTE(ninina @ Apr 27 2010, 08:29 PM) *
waw cate flori...


....cu tati...iar in spate e casa mea ...dar nu e gata...pana ma fac mare sa ma insor poate se gata...

Doamne cat sunt de frumosi si dulci partners.gif iti vine sa-i papi...mii de pupicei dulci si parfumati tzuc.gif tzuc.gif hug.gif
si casuta voastra e superba ,sanatate sa va dea DD caci o s-o terminati voi,incet ,incet ,...pupicei tzuc.gif
ninina
QUOTE(Mikaell @ Apr 28 2010, 11:08 PM) *
Vin aici cu cel mai mare drag ,va iubesc pt ca sunteti minunati si plini de iubire:love1: love1.gif love1.gif

Doamne cat sunt de frumosi si dulci partners.gif iti vine sa-i papi...mii de pupicei dulci si parfumati tzuc.gif tzuc.gif hug.gif
si casuta voastra e superba ,sanatate sa va dea DD caci o s-o terminati voi,incet ,incet ,...pupicei tzuc.gif

trandafir.gif ...asa e...sanatate ca apoi celelalte se fac incet incet.....
te imbratisez incaodata... trandafir.gif
dolly3
QUOTE(ninina @ Apr 27 2010, 08:29 PM) *
VAnesa esti f frumoasa.....dar eu am deja o iubita....


Fabian imi place de tine....ce pacat ca ai iubita..

ce fetita frumoasa, si fabian o trateaza cu supozitoare de paracetamol liwlol.gif

felicitari pentru casuta, deja s-a ridicat eusa_clap.gif inca putin si-i gata, e foarte frumoasa ! trandafir.gif
ninina
QUOTE(dolly3 @ Apr 29 2010, 05:34 PM) *
ce fetita frumoasa, si fabian o trateaza cu supozitoare de paracetamol liwlol.gif

felicitari pentru casuta, deja s-a ridicat eusa_clap.gif inca putin si-i gata, e foarte frumoasa ! trandafir.gif

liwlol.gif liwlol.gif ce comica esti liwlol.gif
...multumim mult draga mea.... trandafir.gif
ninina
Buna dimineata!!!!
poze noi....

sunt un pic smecher....

un peisaj de la noi de pe scari.....miroase asa fain...

caut un trifoi cu 4 foi...

voi va catarati in copaci???

niciodata nu am vazut asa multe flori pe sus...


....mimi place in iarba ca pot manca ce vreau..


tati se gandeste la iubita lui.....si eu la iubita mea....CAtinca...
Lusha&Zbenguica
buna dimineatza minunatzie mica smile.gif
manu1981
QUOTE(ninina @ May 5 2010, 10:13 AM) *
caut un trifoi cu 4 foi...

voi va catarati in copaci???

Un adevarat barbatel! Foarte faine pozele si peisajele! Si casuta e frumoasa si cu ajutorul lui Dumnezeu o sa o terminati sa va mutati in ea inainte de nunta lui Fabian smile.gif
trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif
anku
QUOTE(ninina @ May 5 2010, 09:13 AM) *
Buna dimineata!!!!
poze noi....

caut un trifoi cu 4 foi...

voi va catarati in copaci???

niciodata nu am vazut asa multe flori pe sus...


doamne iisuse ca zici ca e inger ...
ce idee minunata in copac
chiar i-am aratat sotului....minunat
ce i se asorteaza ochii in primile poze
Nina cu adev traiti in Paradis,Colt de Rai
nici nu am bagat de seama casuta voastra...in pozele anterioare...
minunaytaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
felicitari din suflet...cel mai mult cred ca imi plac geamurile....
sa nu va zguduie nimeni si nimic Paradisul cel aveti acasa...
stefi-dani
printisorul meu frumos love1.gif
ninina
QUOTE(Lusha&Zbenguica @ May 5 2010, 10:31 AM) *
buna dimineatza minunatzie mica smile.gif

trandafir.gif trandafir.gif

QUOTE(manu1981 @ May 5 2010, 10:39 AM) *
Un adevarat barbatel! Foarte faine pozele si peisajele! Si casuta e frumoasa si cu ajutorul lui Dumnezeu o sa o terminati sa va mutati in ea inainte de nunta lui Fabian smile.gif
trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif


multumim draga mea....ne dorim sa intram cat de repede....daca Dumnezeu ne ajuta..poate chiar la primavara.... trandafir.gif
QUOTE(anku @ May 5 2010, 10:41 AM) *
doamne iisuse ca zici ca e inger ...
ce idee minunata in copac
chiar i-am aratat sotului....minunat
ce i se asorteaza ochii in primile poze
Nina cu adev traiti in Paradis,Colt de Rai
nici nu am bagat de seama casuta voastra...in pozele anterioare...
minunaytaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
felicitari din suflet...cel mai mult cred ca imi plac geamurile....
sa nu va zguduie nimeni si nimic Paradisul cel aveti acasa...


esti tare dragutza ....draga mea.....
...ne place si noua tare mult aici...dupa 5 ani de MAdrid...este cu adevarat un mic colt de liniste si pace....
..multumim tare mult...si te asteptam in coltisorul nostru.....cand ai ocazia.... trandafir.gif
...multi pupiki trandafir.gif
QUOTE(stefi-dani @ May 5 2010, 12:26 PM) *
printisorul meu frumos love1.gif

oFloare1.gif trandafir.gif trandafir.gif
meaw_ela
Este mortal... iar pozele....jos palaria. eu n-am nici un pom inflorit prin preajma altfel nu l-ash fi ratat.... Ma bucur de pomii tai. Fermecator, pufos, perfect Fabian......va iubesc!!!!!! partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif
ruxy
QUOTE(ninina @ May 5 2010, 10:13 AM) *
Buna dimineata!!!!
poze noi....



Vai ce era sa ratez...asa minunatie...raiul pe pamant si fabian un micut coltisor desprins din el...o feerie Ninina partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif
flori-de-cimp
QUOTE(ninina @ May 5 2010, 09:13 AM) *
Buna dimineata!!!!
poze noi....
un peisaj de la noi de pe scari.....miroase asa fain...


niciodata nu am vazut asa multe flori pe sus...

draga mea, nu am mai intrat demultisor pe la voi, dar asa ma bucur ca am facut-o astazi, m-am umplut de bucurie si viata , e asa frumos la tine acolo, un coltisor de rai , si liniste, o placere, si puiuletul tau a crescut mare si frumos.
tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif
gabrielle2003
Fabian ............esti minunat! notworthy.gif
despre mama si tata .....nu mai zic partners.gif
va pupam si multe multe imbratisari va trimitem!
Miha79
QUOTE(ninina @ Apr 14 2010, 04:39 PM) *
...poze.....



QUOTE(ninina @ Apr 18 2010, 06:13 PM) *
....suntem fericiti impreuna....






QUOTE(ninina @ May 5 2010, 08:13 AM) *
Buna dimineata!!!!
poze noi....

sunt un pic smecher....



voi va catarati in copaci???

niciodata nu am vazut asa multe flori pe sus...




am venit si eu in vizita la un puiut scump si dulce de care mi-a fost dor si care a crescut mare partners.gif si o familie frumoasa si fericita partners.gif partners.gif partners.gif
ninina ce mare a crescut Fabian , ce scump si dulcic e ca-ti vine lsa-l papi tot tzuc.gif
va pupam dulce tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif frumosilor partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif
USA
QUOTE(ninina @ May 5 2010, 10:13 AM) *
sunt un pic smecher....

tati se gandeste la iubita lui.....si eu la iubita mea....CAtinca...

Off Doamne...cat este de adorat....e o frumusete vie......si eeee micut dar cu o privire de om mare.....il pup dulce de tot, sa stii....
Cat despre barbateii tai inamoratii....e o frumusete poza..buna de rama....
Pupik la iubitca mea si la finutul meu! tzuc.gif hug.gif love1.gif
ninina
QUOTE(meaw_ela @ May 5 2010, 08:57 PM) *
Este mortal... iar pozele....jos palaria. eu n-am nici un pom inflorit prin preajma altfel nu l-ash fi ratat.... Ma bucur de pomii tai. Fermecator, pufos, perfect Fabian......va iubesc!!!!!! :partners.gif partners.gif

Ela...ce surpriza sa te gasim pe la noi.... trandafir.gif
..multumim mult....de ceva timp numai prin copacii suntem...tare mult ne place pe afara...in casa doar la somn...

QUOTE(ruxy @ May 5 2010, 09:21 PM) *
Vai ce era sa ratez...asa minunatie...raiul pe pamant si fabian un micut coltisor desprins din el...o feerie Ninina partners.gif partners.gif

OOOOOOOo Ruxy....esti o super minunata fata.....azi noapte te-am visat...hmmmm si asa de clar si de fain...erai cu puii tai in vizita la mine...daor ca erau mai mici cam 10 , 13 ani...pregatisem pizza si mai multe si parca tot ma gandeam ce sa va mai dau ca sa fiti multumiti la noi....a doua zi a venit si sotul tau......si am plecat cu totii la vizitat.....cat de real parea totul....
...hm vezi ce mult te iubesc...ca deja visez cu tine tzuc.gif partners.gif

QUOTE(flori-de-cimp @ May 5 2010, 10:16 PM) *
draga mea, nu am mai intrat demultisor pe la voi, dar asa ma bucur ca am facut-o astazi, m-am umplut de bucurie si viata , e asa frumos la tine acolo, un coltisor de rai , si liniste, o placere, si puiuletul tau a crescut mare si frumos.
tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif

waw ..ce surpriza..... trandafir.gif multumim.....
te astteptam sa vizitezi coltisorul nostru... trandafir.gif

QUOTE(gabrielle2003 @ May 5 2010, 10:38 PM) *
Fabian ............esti minunat! notworthy.gif
despre mama si tata .....nu mai zic partners.gif
va pupam si multe multe imbratisari va trimitem!

ce dragutza esti trandafir.gif

QUOTE(Miha79 @ May 6 2010, 12:39 PM) *
am venit si eu in vizita la un puiut scump si dulce de care mi-a fost dor si care a crescut mare partners.gif si o familie frumoasa si fericita partners.gif partners.gif partners.gif
ninina ce mare a crescut Fabian , ce scump si dulcic e ca-ti vine lsa-l papi tot tzuc.gif
va pupam dulce tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif frumosilor

multumesc draga mea....trece timpul...si vad asta cand ma uit la Fabian......e deja mare.... trandafir.gif
ruxy
QUOTE(ninina @ May 6 2010, 09:31 PM) *
Ela...ce surpriza sa te gasim pe la noi.... trandafir.gif
..multumim mult....de ceva timp numai prin copacii suntem...tare mult ne place pe afara...in casa doar la somn...
OOOOOOOo Ruxy....esti o super minunata fata.....azi noapte te-am visat...hmmmm si asa de clar si de fain...erai cu puii tai in vizita la mine...daor ca erau mai mici cam 10 , 13 ani...pregatisem pizza si mai multe si parca tot ma gandeam ce sa va mai dau ca sa fiti multumiti la noi....a doua zi a venit si sotul tau......si am plecat cu totii la vizitat.....cat de real parea totul....
...hm vezi ce mult te iubesc...ca deja visez cu tine tzuc.gif partners.gif
waw ..ce surpriza..... trandafir.gif multumim.....
te astteptam sa vizitezi coltisorul nostru... trandafir.gif
ce dragutza esti trandafir.gif
multumesc draga mea....trece timpul...si vad asta cand ma uit la Fabian......e deja mare.... trandafir.gif

Doamne cat esti de scumpa....sigur va veni si ziua ai sa vezi partners.gif partners.gif partners.gif daca ajung la prietenii din Maramu...nu te ratez sa fii convinsa partners.gif partners.gif partners.gif
ninina
QUOTE(USA @ May 6 2010, 04:32 PM) *
Off Doamne...cat este de adorat....e o frumusete vie......si eeee micut dar cu o privire de om mare.....il pup dulce de tot, sa stii....
Cat despre barbateii tai inamoratii....e o frumusete poza..buna de rama....
Pupik la iubitca mea si la finutul meu! tzuc.gif hug.gif love1.gif

nasica draga mea.....iti multumim ca de fiecare data ne resfeti cu cuvinte frumoasa...te iubim...multi pupiki de la noi partners.gif partners.gif
ninina
QUOTE(ruxy @ May 6 2010, 09:33 PM) *
Doamne cat esti de scumpa....sigur va veni si ziua ai sa vezi partners.gif partners.gif partners.gif daca ajung la prietenii din Maramu...nu te ratez sa fii convinsa partners.gif partners.gif partners.gif

te astept cu mare mare drag.....aaaaaaaaaaa si sa sti ca m-am tuns...am tinut mare cont de sfatul tau si al Elei....m-am si vopsit...dar ff approape de natural..un pic mai inchis....imi scoate mai in evidentza ochii....si doar varfurile stricate le-am taiat....
multumesc mult de sfat...sunt multumita cum mi-a iesit...si ma bucur ca nu mi-am bagat permanent...si ca nu am taiat mult...ii place si iubitului meu f mult....si-a dat seama din prima ca m-am vopsit desi nu stia .....si nu e nici mare diferentza....
..multumesc mult trandafir.gif
USA
QUOTE(ninina @ May 6 2010, 09:41 PM) *
te astept cu mare mare drag.....aaaaaaaaaaa si sa sti ca m-am tuns...am tinut mare cont de sfatul tau si al Elei....m-am si vopsit...dar ff approape de natural..un pic mai inchis....imi scoate mai in evidentza ochii....si doar varfurile stricate le-am taiat....
multumesc mult de sfat...sunt multumita cum mi-a iesit...si ma bucur ca nu mi-am bagat permanent...si ca nu am taiat mult...ii place si iubitului meu f mult....si-a dat seama din prima ca m-am vopsit desi nu stia .....si nu e nici mare diferentza....
..multumesc mult trandafir.gif

Wau, poza.....hai ca vreau sa te vad....sunt sigura ca esti mortala....pupik si felicitari..... nanner.gif nanner.gif nanner.gif
flori-de-cimp

am venit iara ,in vizita ,sa stii ca ma bucur ca nu te-ai tuns,(citisem ieri pe topic.) de prima oara cind ti-am vz pozele, tare mi-a placut cum iti statea si cum era tuns, bine...pe linga multe altele...... trandafir.gif trandafir.gif
ninina
QUOTE(USA @ May 6 2010, 09:46 PM) *
Wau, poza.....hai ca vreau sa te vad....sunt sigura ca esti mortala....pupik si felicitari..... nanner.gif nanner.gif nanner.gif

Usa...am una sau doua poze...dar sunt oribile...ca nu prea am dormit noaptea trecuta.....Faby a fsot cam nelinistit....si azi pe la spital cu iubi...am ajuns acasa super obosita....

QUOTE(flori-de-cimp @ May 6 2010, 09:51 PM) *
am venit iara ,in vizita ,sa stii ca ma bucur ca nu te-ai tuns,(citisem ieri pe topic.) de prima oara cind ti-am vz pozele, tare mi-a placut cum iti statea si cum era tuns, bine...pe linga multe altele...... trandafir.gif trandafir.gif

....multumesc...nu e mare diferenetza..intre primele poze si cum sunt acum.....doar ca trebuia sa io vopsesc ca deja aveam cateva fire albe...si de ceva timp tot le scot cu penseta...daca continuam poate ramanem fara par liwlol.gif
...iti multumesc...esti o dragutza.... trandafir.gif
ruxy
QUOTE(ninina @ May 6 2010, 09:41 PM) *
te astept cu mare mare drag.....aaaaaaaaaaa si sa sti ca m-am tuns...am tinut mare cont de sfatul tau si al Elei....m-am si vopsit...dar ff approape de natural..un pic mai inchis....imi scoate mai in evidentza ochii....si doar varfurile stricate le-am taiat....
multumesc mult de sfat...sunt multumita cum mi-a iesit...si ma bucur ca nu mi-am bagat permanent...si ca nu am taiat mult...ii place si iubitului meu f mult....si-a dat seama din prima ca m-am vopsit desi nu stia .....si nu e nici mare diferentza....
..multumesc mult trandafir.gif

Ma bucur mult ca ai luat decizia cea mai buna pentru tine si iubi al tau....sa-ti fie de bine frumoasa fata partners.gif partners.gif partners.gif Sunt sigura ca esti un vis partners.gif
Mikaell
QUOTE(ninina @ May 5 2010, 10:13 AM) *
Buna dimineata!!!!
poze noi....

sunt un pic smecher....

un peisaj de la noi de pe scari.....miroase asa fain...

caut un trifoi cu 4 foi...

voi va catarati in copaci???

niciodata nu am vazut asa multe flori pe sus...


....mimi place in iarba ca pot manca ce vreau..


tati se gandeste la iubita lui.....si eu la iubita mea....CAtinca...


Woaw cat e de superb,micutul Fabian wub.gif Si ce frumos e acolo la voi,aer curat,pomi infloriti,multa verdeata e de vis ce mai...multi pupicei dulci,dulci si cu multi lipici tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif hug.gif
USA
Happy Friday!
La spital?..de ce?.......sper din suflet ca sunteti ok..... oFloare1.gif
meaw_ela
QUOTE(ninina @ May 6 2010, 02:41 PM) *
te astept cu mare mare drag.....aaaaaaaaaaa si sa sti ca m-am tuns...am tinut mare cont de sfatul tau si al Elei....m-am si vopsit...dar ff approape de natural..un pic mai inchis....imi scoate mai in evidentza ochii....si doar varfurile stricate le-am taiat....
multumesc mult de sfat...sunt multumita cum mi-a iesit...si ma bucur ca nu mi-am bagat permanent...si ca nu am taiat mult...ii place si iubitului meu f mult....si-a dat seama din prima ca m-am vopsit desi nu stia .....si nu e nici mare diferentza....
..multumesc mult trandafir.gif

psssssss. pozaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa....la urgentza. Ma bucur cane-ai ascultat- sunt convinsa ca aratzi bestial! abia astept poze. Eu vin la voi mereu..daca nu scriu e ptr ca nu mai apuc...cu ai mei copii. vin sa ma imbib cu al tau pufos perfect albastrui parfumat a primavara!!! partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif
ruxy
QUOTE(USA @ May 7 2010, 05:43 PM) *
Happy Friday!
La spital?..de ce?.......sper din suflet ca sunteti ok..... oFloare1.gif

.....despre ce vorbesti?


...am vazut acum...
ninina
QUOTE(Mikaell @ May 7 2010, 05:06 PM) *
Woaw cat e de superb,micutul Fabian wub.gif Si ce frumos e acolo la voi,aer curat,pomi infloriti,multa verdeata e de vis ce mai...multi pupicei dulci,dulci si cu multi lipici tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif hug.gif


draga mea...iti multumesc....ca de fiecare ne vizitezi si ne bucuri cu cuvinte frumoase...te imbratisam... trandafir.gif
QUOTE(USA @ May 7 2010, 05:43 PM) *
Happy Friday!
La spital?..de ce?.......sper din suflet ca sunteti ok..... oFloare1.gif


iubita mea...suntem bine....adica am fsot azi la alt spital acolo unde unchiul meu este director...chiar el l-a pansat pe iubi si a zis ca merge spre bine...deja incepe sa se vindece....
..e super ca, capul nu il mai doare....si piciorul e spre bine....
..multumim mult de grija.... trandafir.gif
QUOTE(meaw_ela @ May 7 2010, 06:36 PM) *
psssssss. pozaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa....la urgentza. Ma bucur cane-ai ascultat- sunt convinsa ca aratzi bestial! abia astept poze. Eu vin la voi mereu..daca nu scriu e ptr ca nu mai apuc...cu ai mei copii. vin sa ma imbib cu al tau pufos perfect albastrui parfumat a primavara!!! partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif


trandafir.gif si eu fac la fel...nu e o zi sa nu trec pe la voi sa ma umplu cu energie pozitiva...si sa ma bucur din sufelt pt iubirea voastra....
poza?????...hmmmmmmmmmam incercat aseara sa incar una dar nu am reusit....probabil s-a speriat photobuket de mine liwlol.gif liwlol.gif
...dar sigur nu sapati de mine...poate de multe ori si plictisesc cu atatea poze.....dar stiu ca voi ma iubiti si le pun special trandafir.gif
QUOTE(ruxy @ May 7 2010, 06:37 PM) *
.....despre ce vorbesti?
...am vazut acum...

Ruxi iubi a fsot vreo 6 zile in spital.....internat.....anestezie in coloana....durere de cap din cauza asta....
...acum e mai bine...multumesc lui Dumnezeu....iubi meu este mai orasan sa zic asa...nu prea se pricepe cu lucruile de la tara...dar isi da toata silinta sa faca cate ceva...sa ii ajute pe parintii mei....si s-a lovit cu furca...i-a intrat pe o parte si i-a iesit pe alta parte....
... trandafir.gif
ruxy
QUOTE(ninina @ May 7 2010, 07:41 PM) *
draga mea...iti multumesc....ca de fiecare ne vizitezi si ne bucuri cu cuvinte frumoase...te imbratisam... trandafir.gif
iubita mea...suntem bine....adica am fsot azi la alt spital acolo unde unchiul meu este director...chiar el l-a pansat pe iubi si a zis ca merge spre bine...deja incepe sa se vindece....
..e super ca, capul nu il mai doare....si piciorul e spre bine....
..multumim mult de grija.... trandafir.gif
trandafir.gif si eu fac la fel...nu e o zi sa nu trec pe la voi sa ma umplu cu energie pozitiva...si sa ma bucur din sufelt pt iubirea voastra....
poza?????...hmmmmmmmmmam incercat aseara sa incar una dar nu am reusit....probabil s-a speriat photobuket de mine liwlol.gif liwlol.gif
...dar sigur nu sapati de mine...poate de multe ori si plictisesc cu atatea poze.....dar stiu ca voi ma iubiti si le pun special trandafir.gif

Ruxi iubi a fsot vreo 6 zile in spital.....internat.....anestezie in coloana....durere de cap din cauza asta....
...acum e mai bine...multumesc lui Dumnezeu....iubi meu este mai orasan sa zic asa...nu prea se pricepe cu lucruile de la tara...dar isi da toata silinta sa faca cate ceva...sa ii ajute pe parintii mei....si s-a lovit cu furca...i-a intrat pe o parte si i-a iesit pe alta parte....
... trandafir.gif

Ups...Doamne...sper ca e bine acum...offfffffff... partners.gif
USA
Ooo Doamne, iubitica.......si nu zisei nik........multa sanatate la iubitc..sa se refaca repejor...si grija cat casa...si noi mai avem mici accidente...multumim Domnului ca's mai mici....yo's mai indemanatica prin ale curtii, casei..dar sotul meu e nascut, crescut in Bucuresti la bloc...dar tot asa..nu ar staa locului(nici nu prea are incotro..singuri pe aici)....se urca pana si pe acoperis....si yo mor de inimaa....si el, dar nu-mi spune...
Pupik si imbratisare enorma.....aveti grija mare de voi......mare de tot..... pray.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif
ninina
QUOTE(ruxy @ May 7 2010, 07:42 PM) *
Ups...Doamne...sper ca e bine acum...offfffffff... partners.gif


da e mai bine hug.gif
QUOTE(USA @ May 7 2010, 07:56 PM) *
Ooo Doamne, iubitica.......si nu zisei nik........multa sanatate la iubitc..sa se refaca repejor...si grija cat casa...si noi mai avem mici accidente...multumim Domnului ca's mai mici....yo's mai indemanatica prin ale curtii, casei..dar sotul meu e nascut, crescut in Bucuresti la bloc...dar tot asa..nu ar staa locului(nici nu prea are incotro..singuri pe aici)....se urca pana si pe acoperis....si yo mor de inimaa....si el, dar nu-mi spune...
Pupik si imbratisare enorma.....aveti grija mare de voi......mare de tot..... pray.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif

....multumim de grija....

va iubesc enorm .....sunteti minunate.... trandafir.gif trandafir.gif
meaw_ela
VAI IUBITA. mi s-a strans stomacul citind ce accident nefericit...tzzztzttz... regret din suflet...Ii doresc refacere rapida... oFloare1.gif oFloare1.gif oFloare1.gif oFloare1.gif oFloare1.gif oFloare1.gif Noi te iubim tare mult si ne bucuram de poze cat mai multe- nici sa nu te gandesti ca plictisesti pe cineva- asta e casutza ta asa ca cinev se plictiseste sa nu mai vina. Pupici unei familii extra speciale!!! trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif notworthy.gif
ninina
QUOTE(meaw_ela @ May 7 2010, 08:11 PM) *
VAI IUBITA. mi s-a strans stomacul citind ce accident nefericit...tzzztzttz... regret din suflet...Ii doresc refacere rapida... oFloare1.gif oFloare1.gif oFloare1.gif oFloare1.gif oFloare1.gif oFloare1.gif Noi te iubim tare mult si ne bucuram de poze cat mai multe- nici sa nu te gandesti ca plictisesti pe cineva- asta e casutza ta asa ca cinev se plictiseste sa nu mai vina. Pupici unei familii extra speciale!!! trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif notworthy.gif

esti minunata...si multumesc la DD ca te-am intalnit trandafir.gif
...am 3 poze..dar nustiu ce sa schimbat ope photobuchet si nu reusesc deloc sa le incarc....tot imi scrie ca e nevoie sa descarc nustiu ce....am descarcat si tot degeaba ca nu merge.....daca stiti ceva va rog un ajutor oFloare1.gif trandafir.gif
laurab
occasion.gif occasion.gif occasion.gif occasion.gif occasion.gif occasion.gif occasion.gif occasion.gif occasion.gif occasion.gif occasion.gif occasion.gif occasion.gif occasion.gif occasion.gif occasion.gif occasion.gif occasion.gif occasion.gif occasion.gif occasion.gif occasion.gif ROBERT FABIAN
ninina
....una cu mami....
ninina
QUOTE(laurab @ May 8 2010, 03:17 PM) *
occasion.gif occasion.gif occasion.gif occasion.gif occasion.gif occasion.gif occasion.gif occasion.gif occasion.gif occasion.gif occasion.gif occasion.gif occasion.gif occasion.gif occasion.gif occasion.gif occasion.gif occasion.gif occasion.gif occasion.gif occasion.gif occasion.gif ROBERT FABIAN

multumesc din suflet ca te gandesti la noi...
....va iubim mult.... trandafir.gif
laurab
QUOTE(ninina @ May 8 2010, 03:58 PM) *
multumesc din suflet ca te gandesti la noi...
....va iubim mult.... trandafir.gif




pai se poate sa nu ma gandesc la voi?
pai Fabi este cu o saptamana mai mare ca Ioana..... nu pot uita 68.gif
azi nu stiu ce am avut, dar am citit din urma, cum ne-ai trimis pe toate la nascut.... data ti-e dor.... intra la octombrie 2009 pagina 1500 wub.gif wink.gif
ssimmona
La multi ani si multe lunite, Fabian dulce! occasion.gif Am admirat pozele voastre! Sunteti niste ingeri intr-un absolut paradis! E de o puritate rara bebelinul tau ... si cu asa aer si asa natura in jur va fi strasnic de sanatos! Pupici caldurosi! hug.gif tzuc.gif
Sanatate multa sotului tau si recuperare rapida! oFloare1.gif
Mikaell
QUOTE(ninina @ May 8 2010, 03:58 PM) *
....una cu mami....


ce frumosi sunteti partners.gif partners.gif multa sanatate la iubi tau...Si la multe lunitze la puiutul tau frumos occasion.gif occasion.gif occasion.gif ...mii de pupicei dulci tzuc.gif tzuc.gif hug.gif
ruxy
QUOTE(ninina @ May 8 2010, 03:58 PM) *
....una cu mami....

Doi minunati!!! occasion.gif occasion.gif occasion.gif partners.gif partners.gif partners.gif love1.gif love1.gif love1.gif love1.gif love1.gif
Sa-ti fie sanatos Ninina, sa-ti traiasca baiatul iubit! love1.gif
simina_ana
La multe lunitze Fabian......pui si drag!!!!
Ninina.....te-a schimbat foarte tare tunsoarea.....imi place foarte mult cum iti vine....erau tu frumoasa.....dar acum
wub.gif wub.gif partners.gif partners.gif
Multi pupici de la noi!!!!! tzuc.gif
SI ma vreau pozeeeeeeeeeee!!!!!

PS. Ii dorim lui iubi tau sa se faca repede bine!!!!!
gabrielle2003
LA MULTE LUNITZE FABIAN!

Si mama notworthy.gif ..........iti sta foarte bine asa

va pupam! partners.gif
ninina
QUOTE(laurab @ May 8 2010, 04:27 PM) *
pai se poate sa nu ma gandesc la voi?
pai Fabi este cu o saptamana mai mare ca Ioana..... nu pot uita 68.gif
azi nu stiu ce am avut, dar am citit din urma, cum ne-ai trimis pe toate la nascut.... data ti-e dor.... intra la octombrie 2009 pagina 1500 wub.gif wink.gif

multumim esti o dragutza...sigur ...si noi ne amintim mereu de Ioana....doar e maramuresanca noastra scumpa... trandafir.gif

QUOTE(ssimmona @ May 8 2010, 06:15 PM) *
La multi ani si multe lunite, Fabian dulce! occasion.gif Am admirat pozele voastre! Sunteti niste ingeri intr-un absolut paradis! E de o puritate rara bebelinul tau ... si cu asa aer si asa natura in jur va fi strasnic de sanatos! Pupici caldurosi! hug.gif tzuc.gif
Sanatate multa sotului tau si recuperare rapida! oFloare1.gif


...mamica delicata...fiecare bebelus e un dulce si un scump.....iti multumim ca ne iubesti trandafir.gif si te-am mai zis ca te asteptam pe la noi.... trandafir.gif
QUOTE(Mikaell @ May 8 2010, 08:54 PM) *
ce frumosi sunteti partners.gif multa sanatate la iubi tau...Si la multe lunitze la puiutul tau frumos occasion.gif occasion.gif ...mii de pupicei dulci tzuc.gif

da suntem deja mari 7 lunitze..... trandafir.gif
..multumesc

QUOTE(ruxy @ May 8 2010, 08:56 PM) *
Doi minunati!!! occasion.gif partners.gif love1.gif
Sa-ti fie sanatos Ninina, sa-ti traiasca baiatul iubit!

frumoasa mea...iti multumesc din inima.....si ma bcur ca ne vizitezi si ne lasi cuvinte minunate....te iubim trandafir.gif trandafir.gif

QUOTE(simina_ana @ May 8 2010, 10:55 PM) *
La multe lunitze Fabian......pui si drag!!!!
Ninina.....te-a schimbat foarte tare tunsoarea.....imi place foarte mult cum iti vine....erau tu frumoasa.....dar acum

Multi pupici de la noi!!!!! tzuc.gif
SI ma vreau pozeeeeeeeeeee!!!!!

PS. Ii dorim lui iubi tau sa se faca repede bine!!!!!

Simina.... trandafir.gif
..i-am zis si a Iubi ca ii doresti sanatate si iti multumeste.....
..si l-am pupat si pe FAbi din partea ta si a lui IAncu...si a fsot super incantat...
a zis ca ii trimite multii pupicei si el la IAncu... trandafir.gif
ninina
QUOTE(gabrielle2003 @ May 8 2010, 11:39 PM) *
LA MULTE LUNITZE FABIAN!

Si mama notworthy.gif ..........iti sta foarte bine asa

va pupam! partners.gif

ms....o GAbi daca ai sti ce ingandurata sunt...maine iubi pleaca la BRasov...si nustiu daca sa merg si eu cu el sau nu....acum zic ca as vrea sa merg si peste 2 secunde ma razgandesc...cel mai mult ma gandesc la pititc....e un drum lung totusi...si...chiar nustiu ce sa fac....bagajul lui tati l-am pregatit ...dar noi tot ne gandim....
..pupik...si tare mi-ar place sa ne vedem
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.