Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Robert Fabian
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Bloguri. Pagini Personale > Bloguri > Blog ninina
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28
_maia_
orice as scrie mi se pare prea putin fata de ce simt pt voi... felicitari pt frumusetea cu care va traiti viata
va astept la paltinu sa pooop si sa zmotocesc si eu putin o asa dulceata de baietel
ninina
QUOTE(anku @ Sep 26 2010, 02:27 PM) *
pagina 100 a acestui topic
si 12000 postari in cap...
ce coincidenta...

v-am vazut in padure...absolut superbi sunteti amundoi!!
!ochisorii albastrii nua re rosta sa-i mai laud....
va poopam cu drag!!! tzuc.gif

...da chiar ce coincidentza!!!!!!!!!!!
...si acum la fel coincidentza...pagina 101...si 1001 replays trandafir.gif
...ce atenta esti draga mea....vezi toate detaliile....multumesc....
te imbratisez....

QUOTE(ruxy @ Sep 26 2010, 06:05 PM) *
Draga mea Ninina...de ce oare calitati precum bunatatea si darnicia ies mereu din normalitate?

Eu asa am fost de cand ma stiu, saritoare acolo unde am auzit strigat de ajutor, asa mi-e firea yes.gif nu e nimic de inteles din asta tzuc.gif hug.gif si restul vorbim pe mess...chiar imi doresc sa ii putem ajuta pe batranei smile.gif


Ruxy sti de ce ma minunez???....pt ca in ziua de azi greu mai gasesti asemenea calitati...putin oameni mai dauriesc un colt de paine la cel lipsit.....toata lumea e afecatat de criza.....suntem tot mai ocupati si tot mai egoisti...totul pt noi.....
...ma bucur ca esti asa....sa ajute Dumnezeu sa fie multi oameni ca tine....sa ii iubim pe cei de langa noi....
...te imbratisez doamana minunata partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif
QUOTE(_maia_ @ Sep 27 2010, 03:32 PM) *
orice as scrie mi se pare prea putin fata de ce simt pt voi... felicitari pt frumusetea cu care va traiti viata
va astept la paltinu sa pooop si sa zmotocesc si eu putin o asa dulceata de baietel

...Vai Maia ce dulce poti sa fi......chiar imi doresc mult mult sa ne intalnim....sigur va veni si ziua aia...cand ai sa-l imbratisez pe piticul meu...iar eu sa pun mana pe burtica ta si sa simnt o comara mare acolo.....
te pup...si ma face asa fericita vizitele tale.... trandafir.gif trandafir.gif
_maia_
QUOTE(ninina @ Sep 28 2010, 10:53 AM) *
...Vai Maia ce dulce poti sa fi......chiar imi doresc mult mult sa ne intalnim....sigur va veni si ziua aia...cand ai sa-l imbratisez pe piticul meu...iar eu sa pun mana pe burtica ta si sa simnt o comara mare acolo.....
te pup...si ma face asa fericita vizitele tale.... trandafir.gif trandafir.gif

SA MA ANUNTI CU O ZI DOUA INAINTE, SA INGHIT COMOARAAAA liwlol.gif
ninina
QUOTE(_maia_ @ Sep 28 2010, 04:25 PM) *
SA MA ANUNTI CU O ZI DOUA INAINTE, SA INGHIT COMOARAAAA liwlol.gif

liwlol.gif liwlol.gif ....ce mai facut sa rad.....comica tare mai esti !!!!! liwlol.gif liwlol.gif
...te anunt de pe acum ca o sa vin...tu pregateste-te.... trandafir.gif trandafir.gif
elena-koller
Albastrelule, ce minune de puiut...Sa fie sanatos mami!


tzuc.gif
miha_23
QUOTE(ninina @ Sep 24 2010, 04:32 PM) *
..gata plecam spre casa...


Pozele sunt minunate!!!Ai un copil absolut minunat!!!Sunteti niste scumpi!
ninina
QUOTE(miha_23 @ Sep 29 2010, 10:59 PM) *
Pozele sunt minunate!!!Ai un copil absolut minunat!!!Sunteti niste scumpi!

Miha draga mea....iti multumim...si puiul tau e un print desavarsit.....dulce....
...pe valea Izei cand veniti??....
ninina
...cateva poze-....



aseara am vrut sa prind balonase....

ruxy
QUOTE(ninina @ Oct 4 2010, 05:46 PM) *
...cateva poze-....



aseara am vrut sa prind balonase....


Mai vrei o surioara iubit mic ce esti?....Ai grija ce iti doresti pentru mami ca s-ar putea sa....te pup cu drag Ninina si de fiecare data raman in admiratie totala privind puiul tau minunat! partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif
USA
Am trecut sa imi mai pupacesc pufosul....ooo, Doamne, e tot mai mandru si mai frumos pe zii ce trece......pupik mamy cu dor...dar nu te scap...sunt cu ochii pe voi mereu!
Love ya! trandafir.gif
ninina
QUOTE(ruxy @ Oct 4 2010, 07:56 PM) *
Mai vrei o surioara iubit mic ce esti?....Ai grija ce iti doresti pentru mami ca s-ar putea sa....te pup cu drag Ninina si de fiecare data raman in admiratie totala privind puiul tau minunat! partners.gif partners.gif


mami ar putea sa se apuce de treaba...nu? partners.gif partners.gif partners.gif
...frumoasa doamna te imbratisam.... partners.gif
QUOTE(USA @ Oct 5 2010, 04:17 PM) *
Am trecut sa imi mai pupacesc pufosul....ooo, Doamne, e tot mai mandru si mai frumos pe zii ce trece......pupik mamy cu dor...dar nu te scap...sunt cu ochii pe voi mereu!
Love ya! trandafir.gif

Nasica noastra draga si scumpa......esti o dragutza....
..finutul tau face vineri un anisor...asa ca ne apucam sa umflam baloane biggrin.gif yes.gif ...ca o sa sarbatorim in casa cu familia....va invitam si pe voi la o feliutza de tort....si pe toata familia utilecopii trandafir.gif trandafir.gif

..pupik la papusica cea dulce si draga mie partners.gif partners.gif
USA
QUOTE(ninina @ Oct 5 2010, 04:59 PM) *
Nasica noastra draga si scumpa......esti o dragutza....
..finutul tau face vineri un anisor...asa ca ne apucam sa umflam baloane biggrin.gif yes.gif ...ca o sa sarbatorim in casa cu familia....va invitam si pe voi la o feliutza de tort....si pe toata familia utilecopii trandafir.gif trandafir.gif

..pupik la papusica cea dulce si draga mie partners.gif partners.gif

Ooo, mamy am lacrimat de drag......as venii precum vantul sa va fiu acolo..sa il pot salta pe genunchi pe cel drag inimii mele..sa te imbratisez si sa te pup cu dor si enorm drag!

Spun de pe acum La multi ani, printisor iubit!...sa cresti mare, voios, iubit si iubaret, sanatos si binecuvantat de Dumnezeu! occasion.gif occasion.gif occasion.gif occasion.gif
meaw_ela
Na ca a zis-o ! Acum trecetzi la treaba! Ca sa iasa fetitza trebuie sa "trecetzi la treaba" inainte de ovulatzie cu o zi..apoi pauza!!!!! asa ca afla ziua ovulatziei! Fabulos Fabian!!! partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif
ninina
QUOTE(USA @ Oct 5 2010, 05:23 PM) *
Ooo, mamy am lacrimat de drag......as venii precum vantul sa va fiu acolo..sa il pot salta pe genunchi pe cel drag inimii mele..sa te imbratisez si sa te pup cu dor si enorm drag!

Spun de pe acum La multi ani, printisor iubit!...sa cresti mare, voios, iubit si iubaret, sanatos si binecuvantat de Dumnezeu! occasion.gif occasion.gif occasion.gif occasion.gif

da da nasica trebuie sa fie prima...e normal....
..iti multumim...si te iubim...

QUOTE(meaw_ela @ Oct 5 2010, 05:31 PM) *
Na ca a zis-o ! Acum trecetzi la treaba! Ca sa iasa fetitza trebuie sa "trecetzi la treaba" inainte de ovulatzie cu o zi..apoi pauza!!!!! asa ca afla ziua ovulatziei! Fabulos Fabian!!! partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif

Ela esti sigura de reteta????,,,tu asa ai facut?? biggrin.gif
...eu cu Faby am ramas in ziua 17 cm....
...mi-ar place sa am si o fetitza...
esti pretioasa ... partners.gif partners.gif
simina_ana
trilioane de pupici si imbratisari calde pentru un pufos delicios wub.gif
hug.gif hug.gif hug.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif
trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif
miha_23
QUOTE(ninina @ Oct 1 2010, 10:23 AM) *
Miha draga mea....iti multumim...si puiul tau e un print desavarsit.....dulce....
...pe valea Izei cand veniti??....


Off...nu am mai fost demult, ultima data in Mara la peste si cam atat.Sotul meu merge saptamanal in interes de serviciu, dar din pacate nu ne poate lua cu el.

QUOTE(ninina @ Oct 4 2010, 05:46 PM) *
...cateva poze-....


Ce mesal puiut scump smile.gif, eu zic sa insisti la mami si la tati, poate se rezolva smile.gif
In rest esti un scump, ma topesc ochisorii tai!!
ninina
QUOTE(simina_ana @ Oct 5 2010, 09:29 PM) *
trilioane de pupici si imbratisari calde pentru un pufos delicios wub.gif
hug.gif hug.gif hug.gif
trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif

...si noi va iubim si va trimitem multi multi pupik trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif

QUOTE(miha_23 @ Oct 5 2010, 10:02 PM) *
Off...nu am mai fost demult, ultima data in Mara la peste si cam atat.Sotul meu merge saptamanal in interes de serviciu, dar din pacate nu ne poate lua cu el.
Ce mesal puiut scump smile.gif, eu zic sa insisti la mami si la tati, poate se rezolva smile.gif
In rest esti un scump, ma topesc ochisorii tai!!

....va veni si ziua noastra mai traziu sau mai devreme.....
...si piticul tau e un dulce si are ochisorii superbi.... trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif
..ne bucura vizitele tale... trandafir.gif
_maia_
MUUULTI ANI TRAIASCA, MUUUULTI ANI TRAIASCA, LA MUUULTI ANI
CINE SA TRAIASCAAA, CINE SA TRAIASCA, LA MUUULTI ANI
FABY SA TRAIASCAAAA, FABY SA TRAIASCA, LA MUUUUUUUULTI ANI
stefi-dani
LA MULTI ANI DARGUL MEU PRINTISOR CU OCHISORII CA CERUL..........TE IUBESC MULT SI TARE MULT AS FI VRUT SA TE IMBRATISEZ SI SA TE PUP
SA FI SANATOS DRAGUL MEU SI PETRECERE FRUMOASA,MAMI TAU TI-A PREGATIT CASA CU BALOANE biggrin.gif
NININA ASTEPT POZE DE LA PETRECERE anima1.gif
FELICITARI PT CUM TI-AI CRESCUT PUIUL trandafir.gif
ninina
QUOTE(_maia_ @ Oct 8 2010, 03:15 PM) *
MUUULTI ANI TRAIASCA, MUUUULTI ANI TRAIASCA, LA MUUULTI ANI
CINE SA TRAIASCAAA, CINE SA TRAIASCA, LA MUUULTI ANI
FABY SA TRAIASCAAAA, FABY SA TRAIASCA, LA MUUUUUUUULTI ANI

trandafir.gif trandafir.gif
...multumesc mult fata frumoasa... trandafir.gif

QUOTE(stefi-dani @ Oct 8 2010, 09:03 PM) *
LA MULTI ANI DARGUL MEU PRINTISOR CU OCHISORII CA CERUL..........TE IUBESC MULT SI TARE MULT AS FI VRUT SA TE IMBRATISEZ SI SA TE PUP
SA FI SANATOS DRAGUL MEU SI PETRECERE FRUMOASA,MAMI TAU TI-A PREGATIT CASA CU BALOANE biggrin.gif
NININA ASTEPT POZE DE LA PETRECERE anima1.gif
FELICITARI PT CUM TI-AI CRESCUT PUIUL trandafir.gif

esti o dragutza draga mea....
...desi sunt super, extra obosita...o sa pun cateva poze....a fost o petrecre acasa...cu famila si cativa prieteni....unii au venit si azi....
ninina
....piticul meu a implinit un anisor.....a trecut asa de repede....timpul....
...tortul ff gustos(de casa)



...baloane...si biletelele cu meserii si binecuvantari....

acest copilas a ales ca meserie pilot si mecanic....(erau scrise si chesti comice, salahor, schimbattor de pampers...)

Fabi si-a ales Medic si Meseria lui tati.....

...hmmmmm uite ce binecuvantare frumoasa mi-a picat mie....

...am primit si cadouri...mami inca nu mi-a facut poze cu toate cadourile....unul preferat este un calutz...

....puisorii se joaca cu baloanele...
ninina
Faby se bucura de mesajele primite....

a venit tortul...........!!!!!!!!!!!!!!


...avem multe poze...dar am selectat doar cateva.....
...dupa petrecere urmeaza si o plimbarica....la munte...acolo unde ii place puiului...

...si la manastire...


...ne iubim ....

...mami....distrata...danseaza pe masina....


ninina
...poze cu calutu care canta....
..fetele i l-au adus...

...aici se imprieteneste cu calutul...

...sunt smecher ma tin numai cu o mana....asa o sa si conduc...

...stau si ma uit la desene....



...si inca o poza...Faby isi alege meseria...
ninina
....si daca tot m-am gandit sa va plictisesc un pic.....mai vin si cu alte poze...de acum o ora....
am iesit la plimbare cu Rex



...ce frumos miroase a toamna...


..ce frumos canta frunzele....


...ce mi-ar place sa fie aici si prietena mea....

...waw m-am scufundat in frunze...
ninina
...imi place aici...


...m-am urcat sa scutur nucile....iar acum ma odihnesc un pic....


...si acum plec...ca ma cheama mami in casa...ca deja incepe sa fie frig...
ruxy
QUOTE(ninina @ Oct 11 2010, 06:00 PM) *
...imi place aici...

...si acum plec...ca ma cheama mami in casa...ca deja incepe sa fie frig...


O papusica de baiat ai Ninina! E o frumusete partners.gif partners.gif partners.gif

si noi toate ti-am urat si aici...

http://www.utilecopii.ro/forum/index.php?s...=9879&st=80

sa te bucuri de puiul tau minunat!
ruxy
QUOTE(ninina @ Oct 10 2010, 09:26 PM) *


Heyyy mami frumoasa...cum se vede lumea de sus? partners.gif partners.gif partners.gif
oauuuuuuuuuuuuuuuuu rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif arati splendid!!!! partners.gif
ninina
QUOTE(ruxy @ Oct 11 2010, 06:19 PM) *
O papusica de baiat ai Ninina! E o frumusete partners.gif partners.gif partners.gif

si noi toate ti-am urat si aici...

http://www.utilecopii.ro/forum/index.php?s...=9879&st=80

sa te bucuri de puiul tau minunat!


....da multumesc....am raspuns aseara...asta datorita mesajului tau.....doar ca din cauza netului nu am reusit sa iti multumesc.... trandafir.gif
....da...am fost iar la batraneii aia duminica....mi-au zis ca au avut un radiou si nu le mai merge.....(asta printre alte povesti)......ne-a intrebat dca nu stim sa il reparam....dar avem noi un radio si casetofon...care merge si cu baterii(ei nu au curent electric) si am zis ca il ducem noi....saptamana asta sper sa ajunga si cadru.....si daca ajunge ...duminca le facem o vizita.....
banii au ajuns...am fost saptamana trecuta si am vazut....Dumnezeu sa te rasplateasca... partners.gif
..o sa facem si poze cand mergem....
QUOTE(ruxy @ Oct 11 2010, 06:22 PM) *
Heyyy mami frumoasa...cum se vede lumea de sus? partners.gif partners.gif partners.gif
oauuuuuuuuuuuuuuuuu rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif arati splendid!!!! partners.gif

Ruxy...sunt prea slaba...multumesc oricum .....dar zici ca sunt un schelt....as vrea sa mai pun cateva kg.....nustiu daca resuesc....
...esti minunata... partners.gif
ruxy
QUOTE(ninina @ Oct 12 2010, 11:08 AM) *
....da multumesc....am raspuns aseara...asta datorita mesajului tau.....doar ca din cauza netului nu am reusit sa iti multumesc.... trandafir.gif
....da...am fost iar la batraneii aia duminica....mi-au zis ca au avut un radiou si nu le mai merge.....(asta printre alte povesti)......ne-a intrebat dca nu stim sa il reparam....dar avem noi un radio si casetofon...care merge si cu baterii(ei nu au curent electric) si am zis ca il ducem noi....saptamana asta sper sa ajunga si cadru.....si daca ajunge ...duminca le facem o vizita.....
banii au ajuns...am fost saptamana trecuta si am vazut....Dumnezeu sa te rasplateasca... partners.gif
..o sa facem si poze cand mergem....

Ruxy...sunt prea slaba...multumesc oricum .....dar zici ca sunt un schelt....as vrea sa mai pun cateva kg.....nustiu daca resuesc....
...esti minunata... partners.gif

Sa le fie de folos Ninina partners.gif
Si cum...prea slaba?...Cate femei nu ar da averi sa arate ca tine...arati perfect partners.gif
ninina
QUOTE(ruxy @ Oct 12 2010, 11:15 AM) *
Sa le fie de folos Ninina partners.gif
Si cum...prea slaba?...Cate femei nu ar da averi sa arate ca tine...arati perfect partners.gif

partners.gif partners.gif
...am 53 de kg...putin pt 1.70m....nu?...dar sanatatea conteaza cel mai mult.....
...ti-am zis ca vocabularul tau e plin de cuvinte frumoase, incurajatoare.....??? te imbratisez...
ruxy
QUOTE(ninina @ Oct 12 2010, 01:12 PM) *
partners.gif partners.gif
...am 53 de kg...putin pt 1.70m....nu?...dar sanatatea conteaza cel mai mult.....
...ti-am zis ca vocabularul tau e plin de cuvinte frumoase, incurajatoare.....??? te imbratisez...

....ai cat am si eu la 168....si crede-ma nu ma vad deloc prea slaba biggrin.gif pupici si muuuulte imbratisari....si inca ceva...indiferent de ce crezi tu...pentru mine esti cea mai cea mami dulce de Fabi love1.gif
tunderke
Toate pozele sunt superbe, iar Faby o sa franga inimi cand o sa creasca. Ninina draga nu esti deloc slaba, arati perfect, cred ca multi am dori sa aratam ca tine. floare2.gif
ninina
QUOTE(ruxy @ Oct 12 2010, 05:15 PM) *
....ai cat am si eu la 168....si crede-ma nu ma vad deloc prea slaba biggrin.gif pupici si muuuulte imbratisari....si inca ceva...indiferent de ce crezi tu...pentru mine esti cea mai cea mami dulce de Fabi love1.gif

partners.gif partners.gif partners.gif trandafir.gif
..nu mai zic nimic decat ca esti atat de minunata partners.gif partners.gif

QUOTE(tunderke @ Oct 12 2010, 05:39 PM) *
Toate pozele sunt superbe, iar Faby o sa franga inimi cand o sa creasca. Ninina draga nu esti deloc slaba, arati perfect, cred ca multi am dori sa aratam ca tine. floare2.gif

OOOOOOO ce vizitatoare minunata avem noi aici.....
..multumesc mult ....pupik la printesa ta .... partners.gif
USA
...amm zarit un fotomodel de mamica ..stiam ca esti frumoasa dar am descoperit ca de fapt esti rapitoare.....iar Faby, te soarbe dein priviri.....va iubesc scumpii meii......asa sa ramaneti forever!
meaw_ela
Mai mai mai ,frumoasa mea...in primul rand..aratzi betonelu! Daca tu esti slaba la 170..53..eu sunt WHAT? la 174....54.Sa nu te mai aud. stii ce sa faci?...desi nu te-am vazut la piele...nu stiu cati muschi ai tu..LOL....dar daca te simtzi slaba lucreaza la muschiuletzi nintzel...ca ei imbraca cel mai natural si sanatos scheletul. ceva abdomene, cateva alergari..ceva stretch /yoga mai in fiecare zi si gata! nu o sa te mai "simtzi" slaba. ci in forma! trust me! eu ma intind in joaca cu copiii de nu mai pot...ma pune Maja sa fac si shpagatul ..si cu Nikolas la piept sa vezi ce abdomene fac....ce bine ma simt!! anima1.gif apoi tati.... bouncy.gif
Puiul tau este absolut... breath-taking.stunning..ca pe romaneste am cam folosit toate cuvintele! il ador , l-ash pune in linguritza si l-ash manca cu totul.. cred ca asa a inceput canibalismul... liwlol.gif)) va pupam rau rau!!!! partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif
AmyChris
In primul rand sa-ti traiasca minunea scumpa si sa iti aduca numai bucurii tzuc.gif . Vreau sa-ti spun ca esti super frumoasa si arati extraordinar floare2.gif . Eu ma chinui de nu mai pot sa slabesc si ... nervi.gif . Eu nu te vad prea slaba , te vad doar FRUMOASA , o mamica frumoasa eusa_clap.gif trandafir.gif floare2.gif .
ninina
QUOTE(USA @ Oct 12 2010, 08:16 PM) *
...amm zarit un fotomodel de mamica ..stiam ca esti frumoasa dar am descoperit ca de fapt esti rapitoare.....iar Faby, te soarbe dein priviri.....va iubesc scumpii meii......asa sa ramaneti forever!

...da.....ce sa mai zic....cuvintele tale sunt atat de calde si dulci...ca nu mai am replica....
..-multumim pt dragostea neconditionata ce ne-o porti.... partners.gif partners.gif

QUOTE(meaw_ela @ Oct 12 2010, 08:58 PM) *
Mai mai mai ,frumoasa mea...in primul rand..aratzi betonelu! Daca tu esti slaba la 170..53..eu sunt WHAT? la 174....54.Sa nu te mai aud. stii ce sa faci?...desi nu te-am vazut la piele...nu stiu cati muschi ai tu..LOL....dar daca te simtzi slaba lucreaza la muschiuletzi nintzel...ca ei imbraca cel mai natural si sanatos scheletul. ceva abdomene, cateva alergari..ceva stretch /yoga mai in fiecare zi si gata! nu o sa te mai "simtzi" slaba. ci in forma! trust me! eu ma intind in joaca cu copiii de nu mai pot...ma pune Maja sa fac si shpagatul ..si cu Nikolas la piept sa vezi ce abdomene fac....ce bine ma simt!! anima1.gif apoi tati.... bouncy.gif
Puiul tau este absolut... breath-taking.stunning..ca pe romaneste am cam folosit toate cuvintele! il ador , l-ash pune in linguritza si l-ash manca cu totul.. cred ca asa a inceput canibalismul... liwlol.gif)) va pupam rau rau!!!! partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif

Ela mea scumpa.....
...sa sti ca muschiuleti am ...sau asa cred....cand ma urc pe tocuri...sa vezi ce muschi de barbat am...poate prea mari....si la maini la fel....la cat l-am carat pe Faby....se minuneaza si iubi ce forta pot sa am ..si nu vreau sa ma laud...dar IL RIDIC PE IUBI MEU CARE ARE 84 KG.....deci forta am...nustiu muschi doh.gif
..si la fel cum ai scris...toata ziua ma joc cu Fabi....in patru labe alerg dupa el prin casa...il pun pe picioare si cica mergem cu avionul.....oricum bustul nu e lucrat asa cum mi-ar place.....
...sti ce nu am ....hmmmm mi-am pierdut sanii decand am terminat cu alaptatul..... liwlol.gif
.....vai ce am ras cu canibalismul liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif comica tare mai esti liwlol.gif partners.gif
..uite o poza ...ca sa vezi pielea....doar ca e dinainte cu luna sa raman insarcinata....aveam cu un kg maxim mai mult.....sper ca pana la Craciun sa vin si cu una recenta......anul asta nu am fost la piscina...de aia nu am....


QUOTE(AmyChris @ Oct 12 2010, 09:14 PM) *
In primul rand sa-ti traiasca minunea scumpa si sa iti aduca numai bucurii tzuc.gif . Vreau sa-ti spun ca esti super frumoasa si arati extraordinar floare2.gif . Eu ma chinui de nu mai pot sa slabesc si ... nervi.gif . Eu nu te vad prea slaba , te vad doar FRUMOASA , o mamica frumoasa eusa_clap.gif trandafir.gif floare2.gif .

Amy ....esti o dulce...multumesc de vizita....pupiki multi la puiul tau dulce... ...si te astept mereu in casutza noastra....
meaw_ela
Ta na na naaaaaaa...liwlol.gif))) stai sa-mi rulez limba iar in gura! Mami aratai superb inainte de sarcina! De obicei la asa conformatzie perfecta totul revine la normal repede- cum s-a si intamplat. Sarcina insa slabeste muschii abdominali...adica ii intinde,,ii cam muta din loc...de aceea trebuie lucrati mai intens dupa sarcina. Eu una nu am facut mare lucru , dar intotdeauna partea preferata a corpului meu a fost abdomenul...si acolo s-au intamplat tot ce e frumos si drag in viatza mea si de aceea ii acord cred, subconstient , atata atentie. Cand ma dezbrac la el ma uit inainte de orice. Arata bine din profil, din fatza?..LOL.... culoarea....textura..liwlol.gif)) buricul...liwlol.gif))))`se vad putzin muschii...ca nu-mi plac nici prea multi ..doar asa..sa se vada ca sunt in forma...Intzelegi ce vreau sa zic? De bust... ce sa zic..de bustul meu sunt multumita. de al tau - iubitul tau sotz trebuie sa fie multzumit- asta conteaza. si sa-ti mai zic un secret...daca lucrezi acei mushchi se mai "umfla" si ei...dar tzine in mare parte de grasime. Dupa alaptat , dupa ce i-ai simtzit plini de lapte atata vreme. este normal sa ti se para mai mici dar daca faci comparatzie cu vremea cand erai dom'shora nu e mare diferentza...asa ca gandeste asa: am sani de domnishoara!Si spune-i si iubitului! La mine functioneaza! liwlol.gif)))))In rest.. te imbratzishez cu mare drag- si bucura-te de ce ai azi- azi esti mai tanara decat maine! partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif
ninina
Ella esti asa de dragutza...iti multumesc din sufelt pt sfaturi.... partners.gif partners.gif sa sti ca o sa ma apuc de un pic de treaba..... wink.gif cat despre iubi...hmm...el e foarte multumit.....mereu imi zice ca sunt fotomodelul lui.....

asa ca sa va mai plictisesc un pic...am facut o baie cu FAby...si am cateva poze....


mi-a intrat in ochisori....dar nu are nimic...imi place prea mult la baie ca sa plang.....



...ce fericit sunt....!!!!

meaw_ela
un puf in puf!!!!! happy.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Daca iubi e multzumit- tu sa fii multzumita de multzumirea lui! partners.gif partners.gif partners.gif te iubi!
ninina
QUOTE(meaw_ela @ Oct 13 2010, 10:33 PM) *
un puf in puf!!!!! happy.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Daca iubi e multzumit- tu sa fii multzumita de multzumirea lui! partners.gif partners.gif partners.gif te iubi!

partners.gif partners.gif ....de la 3 luni numai in cada facem baie impreuna...ii place asa mult....de o vreme face mai mult cu tati...eu doar sfarsitul de saptamana mai apuc.....dar aseara am vrut sa ma relaxez un pic...asa incat sa ud tot prin baie....numai spuma era peste tot... biggrin.gif cat pe ce sa ma bata mama liwlol.gif biggrin.gif partners.gif
un pupik pleaca spre voi partners.gif partners.gif asa de dimineata... partners.gif
_maia_
nina ce de pozeeee super.gif nu stiu la care sa ma uit mai intai anima1.gif sunteti MINUNATI, faby creste frumos si sanatos cu un asa mediu de viata... te felicit ca de fiecare data hi.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif pt minunea ta
ninina
QUOTE(_maia_ @ Oct 15 2010, 11:53 AM) *
nina ce de pozeeee super.gif nu stiu la care sa ma uit mai intai anima1.gif sunteti MINUNATI, faby creste frumos si sanatos cu un asa mediu de viata... te felicit ca de fiecare data hi.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif pt minunea ta

...te iubim...te iubim.....si il rugam pe DD ...sa iti daruiasca si tie un pui mic pe care sa il admiram.....te imbratisez.... trandafir.gif trandafir.gif partners.gif
loredana03
QUOTE(ninina @ Oct 13 2010, 10:18 PM) *
Ella esti asa de dragutza...iti multumesc din sufelt pt sfaturi.... partners.gif partners.gif sa sti ca o sa ma apuc de un pic de treaba..... wink.gif cat despre iubi...hmm...el e foarte multumit.....mereu imi zice ca sunt fotomodelul lui.....

asa ca sa va mai plictisesc un pic...am facut o baie cu FAby...si am cateva poze....



...ce fericit sunt....!!!!


o minune cu ochii albastrii.
multi pupicei.
ninina
QUOTE(loredana03 @ Oct 16 2010, 11:18 AM) *
o minune cu ochii albastrii.
multi pupicei.

...multumesc Loredana...... trandafir.gif
...vad ca si tu ai un prichindel dulce mic......si acum esti insarcinata, nu.i asa???....inca nu sti ce este urmatorul bebe???
...sarcina usoara iti doresc si iti multumesc de vizita......te pup trandafir.gif
loredana03
QUOTE(ninina @ Oct 16 2010, 11:21 AM) *
...multumesc Loredana...... trandafir.gif
...vad ca si tu ai un prichindel dulce mic......si acum esti insarcinata, nu.i asa???....inca nu sti ce este urmatorul bebe???
...sarcina usoara iti doresc si iti multumesc de vizita......te pup trandafir.gif

da sunt la bebe doi iar la 13 saptamani mi-a spus ca e fetita acum sa vedem.va vizitam mereu dar nu e timp s lasam comentarile ca denis e f energic iar acum are o manuta in gips si trebuie supravegheat si mai mult..
numai bine si voua.
ninina
QUOTE(loredana03 @ Oct 16 2010, 11:42 AM) *
da sunt la bebe doi iar la 13 saptamani mi-a spus ca e fetita acum sa vedem.va vizitam mereu dar nu e timp s lasam comentarile ca denis e f energic iar acum are o manuta in gips si trebuie supravegheat si mai mult..
numai bine si voua.

cred ca iti doresti sa ai pereche nu???
...si eu mi-am dorit fetitza.....dar ii multumesc lui DD ca am un baiat care mi-a cucerit toata inima.....in primul rand sanatos sa fie....nu.i asa.....?
....te pup trandafir.gif
loredana03
QUOTE(ninina @ Oct 16 2010, 11:54 AM) *
cred ca iti doresti sa ai pereche nu???
...si eu mi-am dorit fetitza.....dar ii multumesc lui DD ca am un baiat care mi-a cucerit toata inima.....in primul rand sanatos sa fie....nu.i asa.....?
....te pup trandafir.gif

da ar fi minunat insa cum ai spus si u sa fie santos inainte de toate.
si eu am vrut fetita prima data si chiar eram putin "suparata" cadn am auzit ca o sa am baiat insa acum nu l-as da nici pe o mie de fete smile.gif
am vazut ca faby te completeaza f mult sunteti o pereche minunata.
ninina
QUOTE(loredana03 @ Oct 16 2010, 12:02 PM) *
da ar fi minunat insa cum ai spus si u sa fie santos inainte de toate.
si eu am vrut fetita prima data si chiar eram putin "suparata" cadn am auzit ca o sa am baiat insa acum nu l-as da nici pe o mie de fete smile.gif
am vazut ca faby te completeaza f mult sunteti o pereche minunata.

.....exact asa si eu....parca povestesti de mine....
...tu nu ai blog??...unde va pot vedea??
.m-as bucura sa ti se indeplineasca dorintza....cum o vrea DD... trandafir.gif
loredana03
QUOTE(ninina @ Oct 16 2010, 12:16 PM) *
.....exact asa si eu....parca povestesti de mine....
...tu nu ai blog??...unde va pot vedea??
.m-as bucura sa ti se indeplineasca dorintza....cum o vrea DD... trandafir.gif


nu am sunt pe la mamici de martie 2009 si mai nou la mamici de aprilie 2011
tzuc.gif
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.