Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Robert Fabian
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Bloguri. Pagini Personale > Bloguri > Blog ninina
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28
ruxy
QUOTE(ninina @ Jul 1 2010, 10:19 PM) *
noi 3...


soferul lui mami...

ma uit dupa gagici..


Doamne Ninina cat de frumosi sunteti...nici nu mai stiu la ce poza sa ma uit si sa va admir partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif Sunteti extraordinari ...iar Fabi...e chiar printul muntilor love1.gif Asa sa va iubiti mereu love1.gif Sunteti perfecti smile.gif
laurab
vai tu.... anima1.gif
simina_ana
Nu am avut timp sa ma plictisesc in seara asta.....pe langa distractia ce-am avut-o cu Iancu.....vin la voi in vizita si vad o multime de poze, care mai de care mai frumoasa.....
Fabian s-a facut un dulce .....si seamana foarte bine cu tati.....cel putin in unele poze e copia fidela.....
De la mami vad ca aluat veselia.....si zambetul frumos.....
Va pupam cu mare drag!!!
ninina
QUOTE(cristina321711 @ Jul 1 2010, 10:02 PM) *
ce frumusete de familie trandafir.gif ...cat de mare e acum bebitul tau yes.gif

partners.gif partners.gif multumesc mult trandafir.gif

QUOTE(USA @ Jul 1 2010, 10:05 PM) *
Vai, iubiticii meu pufosi......ce frumosss e acolo..ce frumosii sunteti...puiul e minunat..nici nu stiu unde sa ma pierd in ochisorii lui, in zambetul la mamy..ori in frumosul peisaj....
Pupik de la nasica virtual..va iubim!

Nasica nooastra preferata......te iubim... partners.gif partners.gif

QUOTE(USA @ Jul 1 2010, 10:19 PM) *
Si al nasei...e un iubit..si un cuceritor de inimi...... trandafir.gif

trandafir.gif trandafir.gif

QUOTE(gabrielasv24 @ Jul 1 2010, 10:41 PM) *
superbe toate pozele!!!
faby e tare dulce ...are niste ochisori superbi!!!sunteti o familie tare frumoasa!!!
va pupam

partners.gif Gabriela.....multumim mult....si voi sunteti la fel de minunati...
ninina
QUOTE(ruxy @ Jul 1 2010, 10:45 PM) *
Doamne Ninina cat de frumosi sunteti...nici nu mai stiu la ce poza sa ma uit si sa va admir partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif Sunteti extraordinari ...iar Fabi...e chiar printul muntilor love1.gif Asa sa va iubiti mereu love1.gif Sunteti perfecti smile.gif


Ruxy mereu faci risipa de cuvinte frumoase la adresa noastra.... partners.gif partners.gif esti minunata.... partners.gif
QUOTE(laurab @ Jul 1 2010, 10:55 PM) *
vai tu.... anima1.gif


rolleyes.gif
QUOTE(simina_ana @ Jul 1 2010, 11:02 PM) *
Nu am avut timp sa ma plictisesc in seara asta.....pe langa distractia ce-am avut-o cu Iancu.....vin la voi in vizita si vad o multime de poze, care mai de care mai frumoasa.....
Fabian s-a facut un dulce .....si seamana foarte bine cu tati.....cel putin in unele poze e copia fidela.....
De la mami vad ca aluat veselia.....si zambetul frumos.....
Va pupam cu mare drag!!!


Ne bucuram mult ca ne vizitati si ne iubiti.... partners.gif
si noi pupacim pe delicioasul Iancu...si pe mami lui... partners.gif partners.gif
mir0108
f frumoase pozele!m-au rapit!!sa fiti sanatosi si mereu veseli!
pupici pt 3 frumosi! partners.gif partners.gif partners.gif
gabrielle2003
cred ca ma repet de fiecare data cand spun ca imi este foate drag de voi 3!
va imbratisam cu drag! trandafir.gif
ninina
QUOTE(mir0108 @ Jul 2 2010, 09:51 AM) *
f frumoase pozele!m-au rapit!!sa fiti sanatosi si mereu veseli!
pupici pt 3 frumosi! partners.gif partners.gif partners.gif


Mir draga mea....multumim... partners.gif partners.gif
QUOTE(gabrielle2003 @ Jul 2 2010, 11:14 AM) *
cred ca ma repet de fiecare data cand spun ca imi este foate drag de voi 3!
va imbratisam cu drag! trandafir.gif

GAbrielle te imbratisam si ne bucuram ca vin mereu in micutza noastra"casutza".....va iubim partners.gif partners.gif
Lusha&Zbenguica
am tot stat sa ma uit ce poza sa aleg sa comentez dar sunt prea frumoase toate si nu ar fi drept smile.gif
va pup sunteti minunati
raspamditi atata fericire ca nu mai ai nevoie de nimik
ninina
QUOTE(Lusha&Zbenguica @ Jul 2 2010, 11:47 PM) *
am tot stat sa ma uit ce poza sa aleg sa comentez dar sunt prea frumoase toate si nu ar fi drept smile.gif
va pup sunteti minunati
raspamditi atata fericire ca nu mai ai nevoie de nimik

esti minunata draga burtica...pupik
ninina
...si ce daca sunt baiat....tot sunt ajutorul mamei de nadejde...

...mi-a pus mami pe cap...ca cica asa se framanta...sa nu cada par in paine...

...mai vreau putina faina, ca prea ma ingrop in aluat.... liwlol.gif
ssimmona
liwlol.gif liwlol.gif Doooamne, asa poze numai la tine puteam sa gasesc ... esti totala! liwlol.gif liwlol.gif pupa puiul mic si imparte si cu noi o feliuta de paine trudita de manutele lui Fabi in felul descris mai sus! rolleyes.gif Pupici!!!!!!
ninina
QUOTE(ssimmona @ Jul 4 2010, 05:59 PM) *
liwlol.gif liwlol.gif Doooamne, asa poze numai la tine puteam sa gasesc ... esti totala! liwlol.gif liwlol.gif pupa puiul mic si imparte si cu noi o feliuta de paine trudita de manutele lui Fabi in felul descris mai sus! rolleyes.gif Pupici!!!!!!

biggrin.gif daca ai sti ce buna a iesit painica.... eating.gif
...l-am pus odata si la cozonac sa framante.....si a iesit un cozonca pufos...parca niciodata nu a iesit asa super....ori....pt mine ca mama a avut un gust deosebit de pe manutele lui....
..pupik multi la Carlos trandafir.gif
Lusha&Zbenguica
QUOTE(ninina @ Jul 4 2010, 04:20 PM) *
...si ce daca sunt baiat....tot sunt ajutorul mamei de nadejde...

...mi-a pus mami pe cap...ca cica asa se framanta...sa nu cada par in paine...

...mai vreau putina faina, ca prea ma ingrop in aluat.... liwlol.gif

waaawwww !!!!!!!!!!!!!!!!cea mai buna painica ..sunt convinsa
va pupam
Claudia94
QUOTE(ninina @ Jul 1 2010, 09:05 PM) *
...printul muntilor....



Un adevarat cavaler love1.gif ! mai e si blond cu ochi albastri love1.gif tzuc.gifhug.gif trandafir.gif
ninina
QUOTE(Lusha&Zbenguica @ Jul 4 2010, 09:15 PM) *
waaawwww !!!!!!!!!!!!!!!!cea mai buna painica ..sunt convinsa
va pupam


...da Lusha...cea mai buna painica.....l-am pus pe Aby de mic sa faca treaba...sa stie sa isi ajute sotia ... biggrin.gif
QUOTE(Claudia94 @ Jul 4 2010, 09:30 PM) *
Un adevarat cavaler love1.gif ! mai e si blond cu ochi albastri love1.gif tzuc.gifhug.gif trandafir.gif

...te pupik....multumim trandafir.gif trandafir.gif
flori-de-cimp
QUOTE(ninina @ Jul 4 2010, 03:20 PM) *

pupici ajutorului de bucatar tzuc.gif e minunat dragul de el , si mamica dealtfel trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif
ninina
QUOTE(flori-de-cimp @ Jul 7 2010, 07:04 PM) *
pupici ajutorului de bucatar tzuc.gif e minunat dragul de el , si mamica dealtfel trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif

...si noi trimitem multi pupiki spre tine...
..esti o dragutza...si ne bucuram ca ne vizitezi mica noastra "casutza" trandafir.gif
USA
O noua metoda de a face paine yes.gif .....adica mai bine zis, secretul sa creasca painea wink.gif .....pai numai privind la el si iti cresti si inima, nu numai painea.....pupik la harnicut! tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif
Alondra
QUOTE(ninina @ Jul 4 2010, 04:20 PM) *
.

Wowww...Faby face painica, ce frumos! wub.gif O sa fie de mare ajutor in viitor!
Pupici pt voi harnicutzilor! tzuc.gif tzuc.gif
ruxy
QUOTE(ninina @ Jul 4 2010, 04:20 PM) *
...si ce daca sunt baiat....tot sunt ajutorul mamei de nadejde...

...mi-a pus mami pe cap...ca cica asa se framanta...sa nu cada par in paine...

...mai vreau putina faina, ca prea ma ingrop in aluat.... liwlol.gif

love1.gif liwlol.gif biggrin.gif liwlol.gif biggrin.gif adorabil...imi da si mie o reteta de painica de Maramu? wub.gif
ninina
QUOTE(USA @ Jul 7 2010, 10:55 PM) *
O noua metoda de a face paine yes.gif .....adica mai bine zis, secretul sa creasca painea wink.gif .....pai numai privind la el si iti cresti si inima, nu numai painea.....pupik la harnicut! tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif

...da da....daca ai sti ce gustoasa a fsot painica trandafir.gif

QUOTE(Alondra @ Jul 7 2010, 11:10 PM) *
Wowww...Faby face painica, ce frumos! wub.gif O sa fie de mare ajutor in viitor!
Pupici pt voi harnicutzilor! tzuc.gif tzuc.gif


...da ALondra...e bucataraul casei.....
QUOTE(ruxy @ Jul 7 2010, 11:10 PM) *
love1.gif liwlol.gif biggrin.gif liwlol.gif biggrin.gif adorabil...imi da si mie o reteta de painica de Maramu? wub.gif

...da...da...cum sa nu....
..paninca trebuie framanatata bine bine...de manute pufoase si dragalase..... biggrin.gif
..te imbratisam... partners.gif


....A trecut timpul .....asa repede......si avem deja 9 luni.....
....cele mai frumoase luni din viatza mea....cele mai fericite clipe petrecute alaturi de puiul meu dulce.......
A fi mama.....cea mai minunata meserie. cel mai frumos lucru care te implineste si te face fericita.....
....sunt atat de fericita...ma topesc toata cand Faby imi zambeste.....imi dau lacrimile de fericire....
...parca el ma facut mai buna, mai rabdatoare, mi-a scos iubirea la suprafatza, m-a facut sa iubesc mai mult.....si mult multe altele....
Iubitul meu pui...mami si tati te iubesc mult....si iti doresc multe zile fericite, clipe minunate petrcute impreuna.... occasion.gif occasion.gif occasion.gif
...de dimineatza mami si tati i-a cantat la multi ani...si l-au pupam de multe, multe, multe ori.... partners.gif occasion.gif occasion.gif ....
ruxy
QUOTE(ninina @ Jul 8 2010, 09:02 AM) *
...da da....daca ai sti ce gustoasa a fsot painica trandafir.gif
...da ALondra...e bucataraul casei.....

...da...da...cum sa nu....
..paninca trebuie framanatata bine bine...de manute pufoase si dragalase..... biggrin.gif
..te imbratisam... partners.gif
....A trecut timpul .....asa repede......si avem deja 9 luni.....
....cele mai frumoase luni din viatza mea....cele mai fericite clipe petrecute alaturi de puiul meu dulce.......
A fi mama.....cea mai minunata meserie. cel mai frumos lucru care te implineste si te face fericita.....
....sunt atat de fericita...ma topesc toata cand Faby imi zambeste.....imi dau lacrimile de fericire....
...parca el ma facut mai buna, mai rabdatoare, mi-a scos iubirea la suprafatza, m-a facut sa iubesc mai mult.....si mult multe altele....
Iubitul meu pui...mami si tati te iubesc mult....si iti doresc multe zile fericite, clipe minunate petrcute impreuna.... occasion.gif occasion.gif occasion.gif
...de dimineatza mami si tati i-a cantat la multi ani...si l-au pupam de multe, multe, multe ori.... partners.gif occasion.gif occasion.gif ....

Oh Doamne!!! Puiul tau mic si frumos implineste noua lunite! La multe lunite copil scump...sa cresti mare sanatos si sa aduci multe bucurii parintilor tai care te iubesc atat de mult! Sa-ti traiasca Ninina! love1.gif love1.gif love1.gif occasion.gif trandafir.gif
ssimmona
La multi ani, Fabi dulce! Sa va traiasca, Ninina, sa va bucure viata in continuare cel putin ca pana acum! yes.gif
USA
QUOTE(ninina @ Jul 8 2010, 09:02 AM) *
....A trecut timpul .....asa repede......si avem deja 9 luni.....
....cele mai frumoase luni din viatza mea....cele mai fericite clipe petrecute alaturi de puiul meu dulce.......
A fi mama.....cea mai minunata meserie. cel mai frumos lucru care te implineste si te face fericita.....
....sunt atat de fericita...ma topesc toata cand Faby imi zambeste.....imi dau lacrimile de fericire....
...parca el ma facut mai buna, mai rabdatoare, mi-a scos iubirea la suprafatza, m-a facut sa iubesc mai mult.....si mult multe altele....
Iubitul meu pui...mami si tati te iubesc mult....si iti doresc multe zile fericite, clipe minunate petrcute impreuna.... occasion.gif occasion.gif occasion.gif
...de dimineatza mami si tati i-a cantat la multi ani...si l-au pupam de multe, multe, multe ori.... partners.gif occasion.gif occasion.gif ....

La mult mai multe, iubitel mic......si noi de departe, te pupik dulce..si iti dorim ca fiecare clipa din viata sa iti fie iubire, zambet, sanatate si mult mult noroc in toate!
Esti o binecuvantare! floare2.gif
Sa va traiasca, draga mea!
izamami
QUOTE(ninina @ Jul 1 2010, 09:54 PM) *
....am lipsit cateva zile.....si mi.a fsot dor tare de voi.....
...lipsa noastra se datoreaza.......mai bine o sa va povesteasca pozele....

Cascada cailor(Borsa)
se vede foarte putin cascada...este pe la mijlocul norului....



ce fericiti suntem....ne place natura....


...puiul meu fericit...


in drum spre cascada...


...si am ajuns la cascada....


anima1.gif AM ADMIRAT FIECARE POZA SI FABY ESTE ASA DE SCUMP IAR VOI O FAMILIE MINUNATA
INTR-UN PEISAJ DE VIS.
tzuc.gif
Mikaell
La multe lunite puiut frumos!!!Sa ai partede tot binele din lume si de multe clipe minunate alaturi de parintii tai minunati!!!Esti atat de frumos si de adorabil esti cel mai frumos vis love1.gif ...mii de pupicei dulci si parfumati tzuc.gif tzuc.gif hug.gif
laurab
cand mai pun de o paine , ceva il chem pe Fabi la framantat ... tongue.gif liwlol.gif
Irina, cascada cailor, e spre muntii Rodnei? pe acel drum? cum sa urci muntele? unsure.gif


esti un scump , Fabi ...
ninina
QUOTE(ruxy @ Jul 8 2010, 02:17 PM) *
Oh Doamne!!! Puiul tau mic si frumos implineste noua lunite! La multe lunite copil scump...sa cresti mare sanatos si sa aduci multe bucurii parintilor tai care te iubesc atat de mult! Sa-ti traiasca Ninina! love1.gif love1.gif love1.gif occasion.gif trandafir.gif

da Ruxy asa repede trece timpul....
...multumesc mult partners.gif partners.gif

QUOTE(ssimmona @ Jul 8 2010, 03:22 PM) *
La multi ani, Fabi dulce! Sa va traiasca, Ninina, sa va bucure viata in continuare cel putin ca pana acum! yes.gif


trandafir.gif partners.gif multumim draga mea
QUOTE(USA @ Jul 8 2010, 03:47 PM) *
La mult mai multe, iubitel mic......si noi de departe, te pupik dulce..si iti dorim ca fiecare clipa din viata sa iti fie iubire, zambet, sanatate si mult mult noroc in toate!
Esti o binecuvantare! floare2.gif
Sa va traiasca, draga mea!


...nasica draga.....ms mult trandafir.gif
QUOTE(izamami @ Jul 11 2010, 02:10 PM) *
anima1.gif AM ADMIRAT FIECARE POZA SI FABY ESTE ASA DE SCUMP IAR VOI O FAMILIE MINUNATA
INTR-UN PEISAJ DE VIS.
tzuc.gif

...mami draga de copii minunati.....te imbratisam... trandafir.gif

QUOTE(Mikaell @ Jul 11 2010, 06:28 PM) *
La multe lunite puiut frumos!!!Sa ai partede tot binele din lume si de multe clipe minunate alaturi de parintii tai minunati!!!Esti atat de frumos si de adorabil esti cel mai frumos vis love1.gif ...mii de pupicei dulci si parfumati tzuc.gif tzuc.gif hug.gif


...da...e cel mai frumos vis....ce frumos ai zis....multumim
ninina
QUOTE(laurab @ Jul 11 2010, 11:01 PM) *
cand mai pun de o paine , ceva il chem pe Fabi la framantat ... tongue.gif liwlol.gif
Irina, cascada cailor, e spre muntii Rodnei? pe acel drum? cum sa urci muntele? unsure.gif
esti un scump , Fabi ...

LAura....da cascada cailoe este situata in muntii Rodnei......
..si ieri am fsot acolo...au fsot asa multi turisti...foarte multi straini....e un loc frumos...noua ne place muntele...poate si de aia ni se pare asa frumos...
...o sa pun vezi dovada mai traziu un pic.....
cristina321711
La multi ani micutului Fabian sa fie sanatos si sa va aduca numai bucurii si fericire!
este ceva de vis acolo la voi love1.gif ...
ninina
QUOTE(cristina321711 @ Jul 12 2010, 10:05 AM) *
La multi ani micutului Fabian sa fie sanatos si sa va aduca numai bucurii si fericire!
este ceva de vis acolo la voi love1.gif ...

...te invitam si asteptam sa vi sa gusti un pic din acest colt de tara frumos trandafir.gif trandafir.gif
..multumim trandafir.gif
pustiks
La multe lunite printisorului scump! Sa va aduca in continuare numai bucurii Ninina!
Sunteti o familie tare frumosa! Imi place ca va plimbati cu Fabi, il invatati de mic sa aprecieze frumusetile naturii.
Va pup dulce scumpilor si astept alte poze, poate si o bucatica de painica a la Faby. smile.gif
tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif
ninina
.....de la cascada....

asa imi place sa ma plimbe tati....


sunt fericit ....

..cu prietenii nostri...
_maia_
wooow nina, cand au trecut 9 luni? ce minune de baiat aveti partners.gif partners.gif sanatate muuuulta, si tot ce va doriti in continuare occasion.gif
ninina
QUOTE(pustiks @ Jul 12 2010, 01:41 PM) *
La multe lunite printisorului scump! Sa va aduca in continuare numai bucurii Ninina!
Sunteti o familie tare frumosa! Imi place ca va plimbati cu Fabi, il invatati de mic sa aprecieze frumusetile naturii.
Va pup dulce scumpilor si astept alte poze, poate si o bucatica de painica a la Faby. smile.gif
tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif


partners.gif trandafir.gif multumesc burtica draga partners.gif
QUOTE(_maia_ @ Jul 12 2010, 02:47 PM) *
wooow nina, cand au trecut 9 luni? ce minune de baiat aveti partners.gif partners.gif sanatate muuuulta, si tot ce va doriti in continuare occasion.gif

...au trecut asa repede....chiar azi ma uitam la pozele de la maternitate....cata schimbare!!
te imbratisez draga mea partners.gif
ruxy
QUOTE(ninina @ Jul 12 2010, 02:41 PM) *
.....de la cascada....

asa imi place sa ma plimbe tati....


sunt fericit ....

..cu prietenii nostri...

Ce peisaj feeric scumpa mea partners.gif iar printul muntilor este extraordinar de scump partners.gif
ninina
QUOTE(ruxy @ Jul 12 2010, 08:44 PM) *
Ce peisaj feeric scumpa mea partners.gif iar printul muntilor este extraordinar de scump partners.gif

partners.gif partners.gif trandafir.gif trandafir.gif multumesc scumpa mea.... partners.gif partners.gif
Miha79
Buna seara frumosilor partners.gif

am trecut sa va salut si am gasit o gramada de pozici frumoase cu voi partners.gif partners.gif partners.gif sunteti minunati
Fabian e un scump si ce frumos creste love1.gif se vede ca e hranit cu multa iubire si dragoste partners.gif
va trimit multi pupici dulci


azi m-am gandit la tine si la gogosile care le-ai facut o data cand ziceam ca mie nu-mi ies bune dar dupa mai multe incercari azi mi-au iesit delicioase ...................pun o pozica sper sa nu te superi .........si va invit si pe voi eating.gif
gabrielle2003
mi-a fost dor de voi asa ca am venit sa vad ce mai faceti
ca de obicei minunati, veseli si merei frumosi!
va pupam! partners.gif


miha ....dementiale gogosi! notworthy.gif
si noi mai avem cateva de ieri!
ninina
QUOTE(Miha79 @ Jul 17 2010, 09:00 PM) *
Buna seara frumosilor partners.gif

am trecut sa va salut si am gasit o gramada de pozici frumoase cu voi partners.gif partners.gif partners.gif sunteti minunati
Fabian e un scump si ce frumos creste love1.gif se vede ca e hranit cu multa iubire si dragoste partners.gif
va trimit multi pupici dulci
azi m-am gandit la tine si la gogosile care le-ai facut o data cand ziceam ca mie nu-mi ies bune dar dupa mai multe incercari azi mi-au iesit delicioase ...................pun o pozica sper sa nu te superi .........si va invit si pe voi eating.gif

Wawwwwwwwww ce mare surpriza avem noi aici!!!!!!!!!!!!!!!!!!
...daca ai sti in ce zi speciala ai venit sa ne servesti cu gogosi........e ziua tatalui meu..............multumim mult....arata superb...sunt sigura ca sunt super delicioase........... partners.gif partners.gif
...esti minunata....o bucatareasa super...o mami tare draga noua....
...multumim mult...mult....
QUOTE(gabrielle2003 @ Jul 17 2010, 09:15 PM) *
mi-a fost dor de voi asa ca am venit sa vad ce mai faceti
ca de obicei minunati, veseli si merei frumosi!
va pupam! partners.gif
miha ....dementiale gogosi! notworthy.gif
si noi mai avem cateva de ieri!

Gabriella frumoasa mamica....multumim de vizita...si noua n este dor de voi....am trecut in viteza intr-o zi si te-am vazut....cu un tort asa de fain...defapt cu doua......
...te imbratisam draga noastra....si pe CAsian il pupam mult mult..... partners.gif partners.gif
Miha79
QUOTE(ninina @ Jul 17 2010, 08:05 PM) *
Wawwwwwwwww ce mare surpriza avem noi aici!!!!!!!!!!!!!!!!!!
...daca ai sti in ce zi speciala ai venit sa ne servesti cu gogosi........e ziua tatalui meu..............multumim mult....arata superb...sunt sigura ca sunt super delicioase........... partners.gif partners.gif
...esti minunata....o bucatareasa super...o mami tare draga noua....
...multumim mult...mult....


multumesc draga mea notworthy.gif dar nu sti tu ce mult timp mi-a luat pana am reusit sa le fac sa-mi iasa bune astea sunt (sau mai bine zis au fost ) delicioase
La Multi Ani tatalui tau occasion.gif multa sanatate ii doresc si sa se bucure mult timp deacum inainte de voi si in special de nepotelul Fabian !!!

o seara frumoasa va doresc trandafir.gif
ninina
...mami imi este asa de cald....

distractie....

...te prind tati...

iar ma pus mami sa framant painea...

cam grea e treaba asta...

...ce gust ciudat...desi culoarea imi place mult...

..am gasit o ciuperca ...mami zice ca e de plop....

i-a sa vedem daca nu are viermi...
ruxy
QUOTE(ninina @ Jul 24 2010, 09:37 PM) *
..
iar ma pus mami sa framant painea...


Am venit sa ma bucur de bebele tau superb, splendid, adorabil...e atat de dulce ca ma topesc de dragul lui Ninina iubita mea partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif Si are niste ochisori magici love1.gif

P.S...Sa stii ca tot mai astept reteta formidabila de painica...muuuuulti pupici cu lipici si sclipici....
mamiralu
demult nu mai trecusem pe aici....va invidiez,,,,sunteti familia.....model....superbi....am visat si eu la asta....cand eram mica....dar acum ...nu mai pot.!!!!insa ma bucur sa vad ca se poate!!!!faby...nu mai zic....esti constienta irina ca vor sta fetele pe la poarta ??????/ha?nu ma refer numai la catinca...catnca daca nu e observata de faby...poate sa treaca pe la denis
Mih@ela
QUOTE(ninina @ Jul 24 2010, 08:37 PM) *
cam grea e treaba asta...

Frumosilor,am venit sa ma albastresc de tot,cu asa ochi!!!!!!!!Pupe mama pe el de frumos cavaler ce e deja!Tot mai frumos se face,mami!Ce interesat era el de aluat. smile.gif Va pupacim de mii de ori! love1.gif love1.gif
Mikaell
Buna frumosilor,am trecut pe la voi sa ma delectez cu superbele poze si sa va spun ca-mi era tare dor de voi,mai ales de Fabi si de ochisorii lui minunati...mii de pupicei dulci si parfumati tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif
PS:Vreau si eu o bucatica din painica framantata de Fabi cred ca e extrem de delicioasa ,pufoasa si parfumata yes.gif
Luka
O minune si mandrete de copil ! love1.gif hug.gif tzuc.gif
Tare frumos totul ! oFloare.gif
gabrielle2003
dragii mei partners.gif
nebunie acolo la voi rolleyes.gif
va si plimbati, gatiti, faceti de toate
bravo voua nanner.gif
e un rasfat Faby de catre toti !
va pupam si sa ramaneti asa mereu yes.gif
ninina
QUOTE(ruxy @ Jul 24 2010, 10:33 PM) *
Am venit sa ma bucur de bebele tau superb, splendid, adorabil...e atat de dulce ca ma topesc de dragul lui Ninina iubita mea partners.gif partners.gif Si are niste ochisori magici love1.gif

P.S...Sa stii ca tot mai astept reteta formidabila de painica...muuuuulti pupici cu lipici si sclipici....


partners.gif partners.gif
...Ruxy la cate rete de painica ai tu...nu cred ca mai incape una simpla.....apa , faina, sare si drojdie.....doar atat...framantata de doua ori....
QUOTE(mamiralu @ Jul 24 2010, 11:41 PM) *
demult nu mai trecusem pe aici....va invidiez,,,,sunteti familia.....model....superbi....am visat si eu la asta....cand eram mica....dar acum ...nu mai pot.!!!!insa ma bucur sa vad ca se poate!!!!faby...nu mai zic....esti constienta irina ca vor sta fetele pe la poarta ??????/ha?nu ma refer numai la catinca...catnca daca nu e observata de faby...poate sa treaca pe la denis

OFFFFFFF draga mea RAlu...esti o mami curajoasa si deosebita.....sunt alaturi de tine in momentele mai grele prin care treci...va pupam cu drag.... partners.gif

QUOTE(Mih@ela @ Jul 24 2010, 11:52 PM) *
Frumosilor,am venit sa ma albastresc de tot,cu asa ochi!!!!!!!!Pupe mama pe el de frumos cavaler ce e deja!Tot mai frumos se face,mami!Ce interesat era el de aluat. smile.gif Va pupacim de mii de ori! love1.gif love1.gif


...si noi va albastrim cu voi mereu... partners.gif
QUOTE(Mikaell @ Jul 25 2010, 01:56 PM) *
Buna frumosilor,am trecut pe la voi sa ma delectez cu superbele poze si sa va spun ca-mi era tare dor de voi,mai ales de Fabi si de ochisorii lui minunati...mii de pupicei dulci si parfumati tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif
PS:Vreau si eu o bucatica din painica framantata de Fabi cred ca e extrem de delicioasa ,pufoasa si parfumata yes.gif


multumesc draga mea....ooooooo numai sa vi pe la noi...ca iti dam o painica mare ...nu doar o bucatica trandafir.gif partners.gif
QUOTE(Luka @ Jul 25 2010, 10:50 PM) *
O minune si mandrete de copil ! love1.gif hug.gif tzuc.gif
Tare frumos totul ! oFloare.gif


....esti deosebita...si iti trimitem pupiki....
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.