Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Robert Fabian
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Bloguri. Pagini Personale > Bloguri > Blog ninina
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28
meaw_ela
intru zilnic la voi in "casa" , ma minunez de tot ce vad...va trimit virtual toata dragostea mea si plec!!! azi iti si scriu..nu mai vin doar ca o hoatza mica...LOL... partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif
USA
Cat de dulce doarme el acolo.......e un ingeras mamy......si nu iti mai face griji..e inca micut..nu uita ca este nascut prematur..so e putintel mai in urma(ma refer la calcule de lunite)...so, rabdare multa..si nu il lasa deloc sa se uite peste cap ori in extremee......tine-l numai sa priveasca drept.....decizii daca vor fii sa fie dupa anisor zic yo......
Un pupik printul meu...stie nasa ca tu esti super puternic si ok...mamy face excezz de grijii... tzuc.gif blush.gif yes.gif hug.gif
ninina
...cateva noutati....
..sunt mare...si manac mult....

va place mingea mea??? mie da...

...dupa cap la tati e super bine...ma distrez de minune...

..la plimbare..

asta e baiatul meu!!!!!

am dintisori...

cu mercedesul meu...

sub bradutul care l-a plantat mami de vreo doua luni...
ruxy
QUOTE(ninina @ Jun 10 2010, 07:46 PM) *
...cateva noutati....

am dintisori...

Am fost foarte rapida...si am papat deja...gingiute, dintisori, nasuc si ochisori minunati...nah doh.gif ...ca nu v-am mai lasat nimic...ale mele au fost toate eating.gif yami.gif Doamne!!! E atat de scump...ca nu am rezistat sa nu-l pap love1.gif hug.gif tzuc.gif hug.gif tzuc.gif oFloare.gif
ninina
multi pupiki imi da mami....ma albeste ...

...asa ne jucam noi..

..i-am furat ochelarii la mami..

va place ce am cumparat de la magazin???

a venit tati!!!!!

...si ma mananca tot...
ruxy
QUOTE(ninina @ Jun 10 2010, 07:50 PM) *

Deja sunt la Careffour...pe ce raft sa-l gasesc...si la ce raion? liwlol.gif biggrin.gif biggrin.gif mamiiiii....m-ai facut sa merg degeaba la magazin...asa comoara nu gasesti nicaieri crybaby.gif anima1.gif oFloare.gif adorabil Ninina love1.gif love1.gif love1.gif
ninina
QUOTE(ruxy @ Jun 10 2010, 07:49 PM) *
Am fost foarte rapida...si am papat deja...gingiute, dintisori, nasuc si ochisori minunati...nah doh.gif ...ca nu v-am mai lasat nimic...ale mele au fost toate eating.gif yami.gif Doamne!!! E atat de scump...ca nu am rezistat sa nu-l pap love1.gif hug.gif : tzuc.gif oFloare.gif

QUOTE(ruxy @ Jun 10 2010, 08:05 PM) *
Deja sunt la Careffour...pe ce raft sa-l gasesc...si la ce raion? liwlol.gif biggrin.gif biggrin.gif mamiiiii....m-ai facut sa merg degeaba la magazin...asa comoara nu gasesti nicaieri crybaby.gif anima1.gif oFloare.gif adorabil Ninina love1.gif love1.gif love1.gif

Ruxy..mami noastra draga si scumpa.....te iubim mult...te adoram....ne esti asa de draga... partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif
...deci ai fost in Carefour??!!!!....hmmmm dar nu ai cautat la raionul MAramures??? liwlol.gif cel cu copii...
iti multumim ca ne iubesti partners.gif partners.gif
ruxy
QUOTE(ninina @ Jun 10 2010, 08:46 PM) *
Ruxy..mami noastra draga si scumpa.....te iubim mult...te adoram....ne esti asa de draga... partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif
...deci ai fost in Carefour??!!!!....hmmmm dar nu ai cautat la raionul MAramures??? liwlol.gif cel cu copii...
iti multumim ca ne iubesti partners.gif partners.gif

Uite ca acolo mi-a scapat liwlol.gif ...e o iubire neconditionata Ninina wub.gif wub.gif wub.gif Amandoi sunteti adorabili, cine oare poate sa nu va iubeasca? love1.gif
gabrielle2003
mey voi sunteti adorabili cu totii notworthy.gif
felicitari pentru dintzoci

fabian se schimba pe zi ce trece partners.gif
dar tot cu tati seamana mai mult notworthy.gif

va pupam..... love1.gif
meaw_ela
nu le-am vazut pe toate...nu se descarca...dar ce-am vazut m-a fermecat...este minunat...ametzitor ..hipnotizant....se da..seamana din ce in ce mai mult cu tati...care si el e un frumos. notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif va pup cu maaaaaare drag partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif

V-AM VAZUT...PUPICI PE DINTZISHORI!!!!! wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
ninina
QUOTE(ruxy @ Jun 10 2010, 08:57 PM) *
Uite ca acolo mi-a scapat liwlol.gif ...e o iubire neconditionata Ninina wub.gif wub.gif wub.gif Amandoi sunteti adorabili, cine oare poate sa nu va iubeasca? love1.gif

tzuc.gif tzuc.gif

QUOTE(gabrielle2003 @ Jun 10 2010, 09:13 PM) *
mey voi sunteti adorabili cu totii notworthy.gif
felicitari pentru dintzoci

fabian se schimba pe zi ce trece partners.gif
dar tot cu tati seamana mai mult notworthy.gif

va pupam..... love1.gif

multumim.... trandafir.gif
...ne bucuram mereu pt vizitele voastre...

QUOTE(meaw_ela @ Jun 10 2010, 10:56 PM) *
nu le-am vazut pe toate...nu se descarca...dar ce-am vazut m-a fermecat...este minunat...ametzitor ..hipnotizant....se da..seamana din ce in ce mai mult cu tati...care si el e un frumos. notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif va pup cu maaaaaare drag partners.gif partners.gif partners.gif
V-AM VAZUT...PUPICI PE DINTZISHORI!!!!! wub.gif wub.gif wub.gif

Ela ...suntem super fericiti ca vi la noi in vizita.....ne faci feirciti.....s noi va iubim mult... partners.gif partners.gif

ca un bun primitor de oaspeti va servesc cu o bucatica de tort....
Alondra
QUOTE(ninina @ Jun 10 2010, 07:46 PM) *
...cateva noutati....

Iooooiiiiiii ce dulce e Fabi mic..pardon, fabi mare ca are dintzi deja laugh.gif super.gif bravo:

liwlol.gif liwlol.gif Ce tare! Mi-as cumpara si eu asa ceva daca ar fi asa simplu! biggrin.gif
Sunteti tare haiosi!
ninina
QUOTE(Alondra @ Jun 11 2010, 10:29 AM) *
Iooooiiiiiii ce dulce e Fabi mic..pardon, fabi mare ca are dintzi deja laugh.gif super.gif bravo:
liwlol.gif liwlol.gif Ce tare! Mi-as cumpara si eu asa ceva daca ar fi asa simplu! biggrin.gif
Sunteti tare haiosi!

Ramonik frumoasa mea...ce surpriza....!!!
....sigur ca o sa gasesti si tu curand ceva asemanator de cumparat...ai sa vezi.... partners.gif partners.gif
..multi pupiki cu lipici zboara de la noi spre Sibiu tzuc.gif
USA

liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif ...ahhhaaaa....so, la Carrefour se gasesc bebey atat de dulci cu privirea ca cerul si cu zambet parfumat!!!!!! super.gif super.gif super.gif ......cred ca dau o fuga in toamna cand ajungem in tara...sa ma imbogatesc si yo cu asa comoara de baiat!
Pupik la o echipa superba! tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif
raela
In sfarsit imi vad ginerele mare si frumos, tot mai mult cu ochii dupa fete smile.gif

Am vazut-o si pe finuta mea, Natalia cu mami ei si pe Casian cu Gaby.

Toti frumosi si mari!

Pupam cu drag!
simina_ana
Pupici racorosi va trimitem......ne era dor de voi!!!
hug.gif
ninina
QUOTE(USA @ Jun 11 2010, 07:41 PM) *
liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif ...ahhhaaaa....so, la Carrefour se gasesc bebey atat de dulci cu privirea ca cerul si cu zambet parfumat!!!!!! super.gif super.gif super.gif ......cred ca dau o fuga in toamna cand ajungem in tara...sa ma imbogatesc si yo cu asa comoara de baiat!
Pupik la o echipa superba! tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif

...sa nu uiti ....sa treci pe la CArrefourul din MAramures sa iei modelu liwlol.gif ....nasica delicata te iubim....si ne bucuram mult ca am vazut poze cu printesa ta...care e o adevarata printesuca.... trandafir.gif
QUOTE(raela @ Jun 12 2010, 01:00 PM) *
In sfarsit imi vad ginerele mare si frumos, tot mai mult cu ochii dupa fete smile.gif

Am vazut-o si pe finuta mea, Natalia cu mami ei si pe Casian cu Gaby.

Toti frumosi si mari!

Pupam cu drag!

OOOOOOOO ce surpriza sa o vedem pe cuscra pe aici....ne bucuram ca ati rezolvat cu Pc-ul.....
pupiki la norica mea scumpica.... trandafir.gif

QUOTE(simina_ana @ Jun 12 2010, 03:08 PM) *
Pupici racorosi va trimitem......ne era dor de voi!!!
hug.gif

...si de la noi...multi multi multi pt frumosul IAncu partners.gif partners.gif partners.gif
ninina
Hello...

...sunt suparat..

....hmmmm sunt murdarici...am gustat cenusa ..........

.cucu.bau...

mami, mami...am un trandafir pt tine....

au inflorit trandafirii....

de mic sunt smecher...

un zambet pt mamicile dragi de pe utile...

mami cred ca pe acolo pe jos nu ai sters bine praful...
ninina
...am gresit....am pus ultima poza de doua ori...asta e defapt ultima
perla163
FAbi e un duuulce ,pupacesc tare ,tare ! love1.gif love1.gif
meaw_ela
Formidabil!!!!!!!!!!!!! partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif
ninina
QUOTE(perla163 @ Jun 16 2010, 12:55 AM) *
FAbi e un duuulce ,pupacesc tare ,tare ! love1.gif love1.gif

Perlutza ne era dor de tine...si ce mult ne bucuram ca ai venit pe la noi....
multi, multi pupici de la noi partners.gif partners.gif
QUOTE(meaw_ela @ Jun 16 2010, 01:20 AM) *
Formidabil!!!!!!!!!!!!! partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif

hmmmmmmmm cine vorbeste......cine are doi formidabili biggrin.gif ...dar lasa ca te ajung eu din urma...si o sa am si eu doi ca tine...am visat azi noapte, ca culegeam flori...erau portocali si roz si mov.....deci...poate vine mai traziu o fetitza......inainte sa raman insarcinata cu FAby am visat de multe ori flori albastre si albe...odata culegeam pe camp...odata am visat ca am primit de la o femeie...si odata ca am primit de la iubi....si pana la urma ma primit de la Dumnezeu cea mai frumoasa floare FABIAN trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif
Mikaell
Doamne cat poate fii de frumos Fabi...am urmarit cu mare drag fiecare poza pe care n-o vazusem...chiar daca nu am timp sa trec des pe la voi,nu v-am uitat,imi sunteti tare dragi. love1.gif ..mii de pupicei dulci,dulci si cu multi lipici tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif
ninina
QUOTE(Mikaell @ Jun 16 2010, 05:27 PM) *
Doamne cat poate fii de frumos Fabi...am urmarit cu mare drag fiecare poza pe care n-o vazusem...chiar daca nu am timp sa trec des pe la voi,nu v-am uitat,imi sunteti tare dragi. love1.gif ..mii de pupicei dulci,dulci si cu multi lipici tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif

Mikell esti o dragutza...multumim ca nu ne uiti... partners.gif partners.gif partners.gif ...si noi va iubim pe voi partners.gif partners.gif
..pupik multi la printesa cea frumoasa Erika trandafir.gif
Luka
Un bobocel de trandafir care pe zi ce trece se deschide tot mai frumos ! Un ochios scump si fin , l-as manca tot !
hug.gif yes.gif tzuc.gif yes.gif love1.gif
Miha79
QUOTE(ninina @ Jun 10 2010, 05:46 PM) *
asta e baiatul meu!!!!!

am dintisori...

QUOTE(ninina @ Jun 14 2010, 02:37 PM) *
un zambet pt mamicile dragi de pe utile...

ai un baiat mami draga minunat partners.gif .....creste asa de frumos si e asa de dulce ca ti l-as pupaci non stop ti-am mai spus eu asta .......mi drag drag partners.gif partners.gif partners.gif
tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif si tu mami frumoasa hug.gif partners.gif
felicitari pentru dintisori trandafir.gif
va pup dulce dulce si sa sti ca trec mai des pe la voi dar nu am timp sa scriu de fiecare data
ninina
QUOTE(Luka @ Jun 18 2010, 10:03 AM) *
Un bobocel de trandafir care pe zi ce trece se deschide tot mai frumos ! Un ochios scump si fin , l-as manca tot !
hug.gif yes.gif tzuc.gif yes.gif love1.gif

OOOOOO Luka draga mea...esti speciala....
ne bucuram de fiecare vizita a ta...imi aduc aminte...ca din prima clipà de cand mi-a facut blog ai fsot prezenta....si ne-ai urat cu mare drag sa avem un bebe.....si uite ca Dumnezeu a avut grija sa implineasca urarea ta si a celorlate fete....
pupiki multi ...si partners.gif partners.gif partners.gif
QUOTE(Miha79 @ Jun 18 2010, 12:31 PM) *
ai un baiat mami draga minunat partners.gif .....creste asa de frumos si e asa de dulce ca ti l-as pupaci non stop ti-am mai spus eu asta .......mi drag drag partners.gif partners.gif partners.gif
tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif si tu mami frumoasa hug.gif partners.gif
felicitari pentru dintisori trandafir.gif
va pup dulce dulce si sa sti ca trec mai des pe la voi dar nu am timp sa scriu de fiecare data

Miha...multumim mult.....ne face mare placere ca vi in "casutza" noastra partners.gif
...pupiki pufosi pt printisorii tai dulci partners.gif partners.gif
ninina
azi am facut o mica plimbare....
trecem podul peste Iza...

....
...tati ne uitam dupa fete...tu dupa mami si eu dupa CAtinca...bine?

...sunt si eu un soldat a lui Bogdan Voievod....

...waw...ce mare e soldatul asta.....dar eu il intrec, nu?

...

...noi 3...cam greu sa mai stea FAby la poze....

kerstin09
NINA....ce frumos creste puiuzul tau tzuc.gif hug.gif
E atit de dulce....nu am avut ocazia sa intru pe la tine....sunt tot pe picazele pe aici...dar acuma v-am ochit love1.gif tareeeee dulci si frumosi sunteti tzuc.gif ...frumoase poze...frumoase peisaje....pupici multi de la noi trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif
Lusha&Zbenguica
ce frumosi sunteti smile.gif
ce zambet cuceritor are Fabi !!!! o sa le termine pe fete ..o sa faca coada dupa el, ai sa vezi smile.gif
va puuupaaam
ninina
QUOTE(kerstin09 @ Jun 20 2010, 10:33 PM) *
NINA....ce frumos creste puiuzul tau tzuc.gif hug.gif
E atit de dulce....nu am avut ocazia sa intru pe la tine....sunt tot pe picazele pe aici...dar acuma v-am ochit love1.gif tareeeee dulci si frumosi sunteti tzuc.gif ...frumoase poze...frumoase peisaje....pupici multi de la noi trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif

Kerestin ce mult ne bucuram ca ne-ai vizitat......multi pupiki tie si papuselor tale dulci.....sunteti o familie minunata partners.gif partners.gif
QUOTE(Lusha&Zbenguica @ Jun 21 2010, 09:49 AM) *
ce frumosi sunteti smile.gif
ce zambet cuceritor are Fabi !!!! o sa le termine pe fete ..o sa faca coada dupa el, ai sa vezi smile.gif
va puuupaaam

Lusha mami de printesa superba...te pupam.....si iti dorim ca sa ai si tu un bebe care sa fie la fel de cuceritor...sau si mai mult...... partners.gif partners.gif
..multi pupiki partners.gif partners.gif
Lusha&Zbenguica

QUOTE(ninina @ Jun 21 2010, 11:49 AM) *
Kerestin ce mult ne bucuram ca ne-ai vizitat......multi pupiki tie si papuselor tale dulci.....sunteti o familie minunata partners.gif partners.gif

Lusha mami de printesa superba...te pupam.....si iti dorim ca sa ai si tu un bebe care sa fie la fel de cuceritor...sau si mai mult...... partners.gif partners.gif
..multi pupiki partners.gif partners.gif

se poate si mai cuceritorde atat?????
nu cred ...
va pupam si noi
ninina
QUOTE(Lusha&Zbenguica @ Jun 21 2010, 12:23 PM) *
se poate si mai cuceritorde atat?????
nu cred ...
va pupam si noi

...ce simpatica esti draga mea......iti spun sigur ca se poate...o sa vezi cand o sa ai tu printul tau...o sa fie cel mai cel..... partners.gif partners.gif partners.gif
...cati anisori are Amera, de te-ai hotarat sa ii faci un fratior sau surioara???.....si eu vreu mai un bebe...si sa fie apropiati ca varsta...mai astept un pic..... partners.gif partners.gif partners.gif
gabrielle2003
frumosii mei!!!
super plimbarea voastra si mai ales fabi mirat de tot ce evdea1
va imbratisam cu mare drag! partners.gif
Mikaell
QUOTE(ninina @ Jun 20 2010, 10:26 PM) *

....
...tati ne uitam dupa fete...tu dupa mami si eu dupa CAtinca...bine?

...sunt si eu un soldat a lui Bogdan Voievod....

...waw...ce mare e soldatul asta.....dar eu il intrec, nu?

...

...noi 3...cam greu sa mai stea FAby la poze....

Sunteti superbi. love1.gif love1.gif love1.gif ..mii de pupicei dulci,dulci si cu multi lipici tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif
simina_ana

Pupam ochisorii lui frumosi .....si nasucul drag.....
O familie frumoasa.....ma uit mereu cu drag la voi.... trandafir.gif
hug.gif
ninina
QUOTE(gabrielle2003 @ Jun 21 2010, 03:10 PM) *
frumosii mei!!!
super plimbarea voastra si mai ales fabi mirat de tot ce evdea1
va imbratisam cu mare drag! partners.gif

...da....nu trece o masina fara sa nu se uite dupa ia pana nu o mai vede.....
pupiki si la CAsian cel voinic.... trandafir.gif trandafir.gif

QUOTE(Mikaell @ Jun 21 2010, 05:21 PM) *
Sunteti superbi. love1.gif love1.gif love1.gif ..mii de pupicei dulci,dulci si cu multi lipici tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif

...pupiki deliciosi pt Erika...printesa frumoasa.... partners.gif partners.gif partners.gif
QUOTE(simina_ana @ Jun 21 2010, 06:11 PM) *
Pupam ochisorii lui frumosi .....si nasucul drag.....
O familie frumoasa.....ma uit mereu cu drag la voi.... trandafir.gif
hug.gif

va iubim si va imbratisam cu draggg partners.gif partners.gif
Mih@ela
Sa-i pap eu ochisorii lui de frumos ce e!!!!!Frumoase imagini ati imortalizat, scumpa mea,voi sunteti o familie tare frumoasa! partners.gif partners.gif partners.gif
gabrielasv24
ft frumosi sunteti toti 3....faby e un scump...e tare dragals...
am vazut si la octombrie poze dar aici sunt mereu in numar mai mare...
pupici
USA

Va imbratisam dulce!
SUNTETI UN TRIO FORMIDABIL! tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif love1.gif
ninina
QUOTE(Mih@ela @ Jun 21 2010, 08:38 PM) *
Sa-i pap eu ochisorii lui de frumos ce e!!!!!Frumoase imagini ati imortalizat, scumpa mea,voi sunteti o familie tare frumoasa! partners.gif

partners.gif partners.gif partners.gif
QUOTE(gabrielasv24 @ Jun 21 2010, 11:38 PM) *
ft frumosi sunteti toti 3....faby e un scump...e tare dragals...
am vazut si la octombrie poze dar aici sunt mereu in numar mai mare...
pupici

Gabi multumim mult de vizita....
QUOTE(USA @ Jun 21 2010, 11:47 PM) *
Va imbratisam dulce!
SUNTETI UN TRIO FORMIDABIL! tzuc.gif tzuc.gif love1.gif

nasica draga va iubim.... partners.gif partners.gif partners.gif
Luka
Va pupacesc asa pe toti trei "la pachet" ! tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif yes.gif
ninina
....am lipsit cateva zile.....si mi.a fsot dor tare de voi.....
...lipsa noastra se datoreaza.......mai bine o sa va povesteasca pozele....

Cascada cailor(Borsa)
se vede foarte putin cascada...este pe la mijlocul norului....

ce fericiti suntem....ne place natura....

...puiul meu fericit...

in drum spre cascada...

...si am ajuns la cascada....
cristina321711
QUOTE(ninina @ Jul 1 2010, 08:54 PM) *
....am lipsit cateva zile.....si mi.a fsot dor tare de voi.....
...lipsa noastra se datoreaza.......mai bine o sa va povesteasca pozele....

Cascada cailor(Borsa)

ce fericiti suntem....ne place natura....

...puiul meu fericit...

in drum spre cascada...

ce frumusete de familie trandafir.gif ...cat de mare e acum bebitul tau yes.gif
USA
QUOTE(ninina @ Jul 1 2010, 09:54 PM) *
Cascada cailor(Borsa)

Vai, iubiticii meu pufosi......ce frumosss e acolo..ce frumosii sunteti...puiul e minunat..nici nu stiu unde sa ma pierd in ochisorii lui, in zambetul la mamy..ori in frumosul peisaj....
Pupik de la nasica virtual..va iubim!
ninina
...printul muntilor....

...hmmmmmm dernajati de fotograf intr.un moment intim...

indragostiti pentru totdeauna...

ninina
in drum spre manastire...

....doar noi doi...

puiul meu doarme in sigurantza ca e mami langa el..

ne.am oprit sa manaca o placinta.....

..puiul meu in carul cu fan...

ne-am asortat un pic...

smecherul meu...
ninina
noi 3...

....il pupacim pana il albim...

soferul lui mami...

ma uit dupa gagici..

cu tati meu drag...
USA
QUOTE(ninina @ Jul 1 2010, 10:13 PM) *
smecherul meu...

Si al nasei...e un iubit..si un cuceritor de inimi...... trandafir.gif
gabrielasv24
superbe toate pozele!!!
faby e tare dulce ...are niste ochisori superbi!!!sunteti o familie tare frumoasa!!!
va pupam
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.