Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Robert Fabian
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Bloguri. Pagini Personale > Bloguri > Blog ninina
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28
Saya
Ce frumosi sunteti!sunteti o familie implinita! trandafir.gif
MiniMe
ninina.... ce copil frumos ai..... eu una cred ca toata ziua l-as pupa intr-una! sunteti o familie minunata! sa va iubiti mult....sa ii aratati micului robert ce e dragostea
natsandrea
cum se simte printul? e mai bine?
va pupam tzuc.gif
ninina
QUOTE(ocristina @ Nov 3 2009, 01:24 AM) *
Ce frumosi sunteti!sunteti o familie implinita! trandafir.gif

partners.gif trandafir.gif ..multumesc CRsitina... trandafir.gif

QUOTE(MiniMe @ Nov 5 2009, 03:25 PM) *
ninina.... ce copil frumos ai..... eu una cred ca toata ziua l-as pupa intr-una! sunteti o familie minunata! sa va iubiti mult....sa ii aratati micului robert ce e dragostea

trandafir.gif floare2.gif ..nu prea am cum sa.l pup asa mult ca doarme inncontiunuu liwlol.gif
..multumesc draga mea... floare2.gif

QUOTE(natsandrea @ Nov 5 2009, 03:42 PM) *
cum se simte printul? e mai bine?
va pupam tzuc.gif

Andrea...puiul e un pic mai bine...nu a vomitat asa mult ca pana acum....
..azi avem si noi 4SAPTAMANI...suntem deja mari...
..pupik la printesa ta..
natsandrea
occasion.gif occasion.gif occasion.gif occasion.gif occasion.gif occasion.gif occasion.gif occasion.gif occasion.gif
Alondra
La multe lunite Fabian! occasion.gif
Sa cresti mare sanatos!
Sa va traiasca draga Ninina!
floare2.gif
ninina
QUOTE(natsandrea @ Nov 5 2009, 06:38 PM) *
occasion.gif occasion.gif occasion.gif occasion.gif occasion.gif occasion.gif occasion.gif occasion.gif occasion.gif

..multumesc draga mea... trandafir.gif

QUOTE(Alondra @ Nov 5 2009, 06:46 PM) *
La multe lunite Fabian! occasion.gif
Sa cresti mare sanatos!
Sa va traiasca draga Ninina!
floare2.gif

Ramo....mereu atenta... trandafir.gif partners.gif
..multumesc draga mea....un pupik de la FAbian... trandafir.gif partners.gif ..pt prima matusica... trandafir.gif
USA
La multe luniteeee scumpul meu!......sa cresti frumos si puternic ca un stejar, sanatos tuun, mancacios mare, baftos si binecuvantat!
Cine te iubeste enorm de foarte departe! occasion.gif occasion.gif occasion.gif occasion.gif occasion.gif occasion.gif
ssimmona
Wooow, ce mari sunteti! Ati implinit deja 4 saptamani? Inca cateva zile si veti implini 1 luna calendaristica! Bravo, voinicilor! Va pup mult! jucaus.gif Sa fiti sanatosi in continuare si sa cresteti maaaari! wub.gif
P.S. Vrem sa vedem baiatul ! love1.gif
ninina
..poze mai noi....

..e tare comic cu caciula asta....

..asa ne distram noi....zici ca are coroana de la VAtican.... laugh.gif

..aici sunt smecher.... tongue.gif

...am ajuns de la medic....waw ce bine...

...mami am dormit asa bine in masina acum nu imi mai este somn...
ninina
...aici este dormitorul meu..... biggrin.gif ..dar e mai bun cel din bratele mamei....

...eu cu tati....


mir0108
ninina ..sa stii ca am vazut toate pozele ,mereu...sunteti topiti dupa bebe ,asa cum e si normal..si eu va doresc ca vraja sa nu se topeasca niciodata... partners.gif

ma uit la tine cum te-ai transformat..erai o femeie ,dar acum pe chipul tau straluceste satisfactia de a fi mami...iar tati!hmmm ,nu isi mai incape in piele de fericire si de mandru ce este..

va imbrtaisez cu drag ..
ninina
...mami da repede tricoul jos..ca am gasit ceva aici...


..vedeti ce scrie pe tricoul mamei....mai e nevoie de un N......o sa.l deseneze mami...


...somn de voie...

ninina
...mami cred ca ar trebui sa te mai tunzi..altfel parul tau va fi jucaria mea...
natsandrea
frumosilorrrrrrrrrrrrrrr.....va pupam cu drag tzuc.gif
kerstin09
CE FRUMOS CRESTE MICUZUL FABIAN hug.gif
SI VOI SUNTETI TOPITI DUPA EL,SE VEDE PE CHIPURILE VOASTRE,SUNTETI O FAMILE FRUMOASA SI IMPLINITA partners.gif
VA IMBRATISAM CU MAREEEE DRAG! trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif
ninina
QUOTE(mir0108 @ Nov 6 2009, 03:12 PM) *
ninina ..sa stii ca am vazut toate pozele ,mereu...sunteti topiti dupa bebe ,asa cum e si normal..si eu va doresc ca vraja sa nu se topeasca niciodata... partners.gif

ma uit la tine cum te-ai transformat..erai o femeie ,dar acum pe chipul tau straluceste satisfactia de a fi mami...iar tati!hmmm ,nu isi mai incape in piele de fericire si de mandru ce este..

va imbrtaisez cu drag ..

..multumesc Mir draga mea.... trandafir.gif oFloare1.gif
...sper sa ne treaca gripa si sa fim dinou fericiti..ca sunt tare trista... sad.gif

QUOTE(natsandrea @ Nov 6 2009, 03:16 PM) *
frumosilorrrrrrrrrrrrrrr.....va pupam cu drag tzuc.gif

floare2.gif ..si noi va pupam pe voi.... floare2.gif partners.gif

QUOTE(kerstin09 @ Nov 6 2009, 03:26 PM) *
CE FRUMOS CRESTE MICUZUL FABIAN hug.gif
SI VOI SUNTETI TOPITI DUPA EL,SE VEDE PE CHIPURILE VOASTRE,SUNTETI O FAMILE FRUMOASA SI IMPLINITA partners.gif
VA IMBRATISAM CU MAREEEE DRAG! trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif

..da asa este Kerstin draga mea....este un dulce si un cuminte foc....
..pupik si pt voi... trandafir.gif partners.gif
USA
QUOTE(ninina @ Nov 6 2009, 03:12 PM) *

Vai cat de frumos e si costumasul......super frumos...yo sunt topita dupa lucrusoare lucrate de mana.....
Sotul tau ninina e obosit rupt, are ochii rosii, se cunoaste ca e proaspat tatic....iar tu mamy arati splendoare.....plina de iubire.....
La multe lunite pe mai departe...si nu mai fii trista ptr ca puiul te simte......
partners.gif partners.gif partners.gif
ninina
QUOTE(USA @ Nov 6 2009, 04:51 PM) *
Vai cat de frumos e si costumasul......super frumos...yo sunt topita dupa lucrusoare lucrate de mana.....
Sotul tau ninina e obosit rupt, are ochii rosii, se cunoaste ca e proaspat tatic....iar tu mamy arati splendoare.....plina de iubire.....
La multe lunite pe mai departe...si nu mai fii trista ptr ca puiul te simte......
partners.gif partners.gif partners.gif

partners.gif trandafir.gif .multumesc draga Nasica... partners.gif
.....da tati a muncit la acoperis la casa..si de aia era asa...plus ca este si racit....
..si eu sunt racit si FAbian la fel...e dezastru la noi in casa... cu gripa asta...
azi noapte stateam cu FAbi in brate si ma uitam la el plangand...mie mila de el..ca tot vomita....of....si ma apucat plansul pe la 4 dimineata....si el saracu a facut niste ochii la mine...parca imi zicea mami nu plange...si a stat asa nemiscat o gramada ..pur si simplu ma privea..desi eu vb cu el....
Claudia94
sunteti adorabiiiiiiili , pupici lui fabian cel mic tzuc.gif , sa creasca mare si sanatos !!! tzuc.gifhug.gif trandafir.gif
USA
QUOTE(ninina @ Nov 6 2009, 05:45 PM) *
partners.gif trandafir.gif .multumesc draga Nasica... partners.gif
.....da tati a muncit la acoperis la casa..si de aia era asa...plus ca este si racit....
..si eu sunt racit si FAbian la fel...e dezastru la noi in casa... cu gripa asta...
azi noapte stateam cu FAbi in brate si ma uitam la el plangand...mie mila de el..ca tot vomita....of....si ma apucat plansul pe la 4 dimineata....si el saracu a facut niste ochii la mine...parca imi zicea mami nu plange...si a stat asa nemiscat o gramada ..pur si simplu ma privea..desi eu vb cu el....

Si la noiii e tot cam asa..mai ales yo..am o tuse nesuferita.....dorm la separeu, in dormitor singura! nanner.gif
Offf puiuc dulce bolnavior....o sa se faca el bineee....e el putin mai sensibil acum, trebuie sa tii temp constanta in casa ca sa nu iti raceasca....si cand il scoti afara, nu il scoate direct din caldura...imbracal si mai stai putin intr-o alta camera mai rece...apoi la plimbare.....nu iesi afara doar daca are febra, cel putin asa faceam noi, altfel ieseam, chit ca stai 5/10 minute cu el in brate putin afara.....trebuie sa isi formeze si el anti-corpii.....
Doamne, ce mi-ar fii placut sa fim mai aproape...sa te ajut si sa va iubim asa cum meritati! love1.gif love1.gif
ninina
QUOTE(Claudia94 @ Nov 6 2009, 05:47 PM) *
sunteti adorabiiiiiiili , pupici lui fabian cel mic tzuc.gif , sa creasca mare si sanatos !!! tzuc.gifhug.gif trandafir.gif


..multumim Caludia draga mea....
pupik si din partea noastra... trandafir.gif
QUOTE(USA @ Nov 6 2009, 05:49 PM) *
Si la noiii e tot cam asa..mai ales yo..am o tuse nesuferita.....dorm la separeu, in dormitor singura! nanner.gif
Offf puiuc dulce bolnavior....o sa se faca el bineee....e el putin mai sensibil acum, trebuie sa tii temp constanta in casa ca sa nu iti raceasca....si cand il scoti afara, nu il scoate direct din caldura...imbracal si mai stai putin intr-o alta camera mai rece...apoi la plimbare.....nu iesi afara doar daca are febra, cel putin asa faceam noi, altfel ieseam, chit ca stai 5/10 minute cu el in brate putin afara.....trebuie sa isi formeze si el anti-corpii.....
Doamne, ce mi-ar fii placut sa fim mai aproape...sa te ajut si sa va iubim asa cum meritati! love1.gif love1.gif

...multumesc mult de sfaturi....
..si azi l-am scos pe FAbian afara..a fsot mai cald...si am stat cam o jumate de ora sau mai mult....
...ce dragutza esti....si mi.ar place sa fim aproape...dar niciodata nu se stie..poate intr.o zi vom fi... partners.gif trandafir.gif
ruxy
O minune e baietelul tau Ninina...iar tie tare bine iti sta mamica love1.gif love1.gif love1.gif ...cu asa un tati...formati cea mai frumoasa familie din Maramures partners.gif partners.gif partners.gif
ninina
QUOTE(ruxy @ Nov 6 2009, 07:05 PM) *
O minune e baietelul tau Ninina...iar tie tare bine iti sta mamica love1.gif love1.gif love1.gif ...cu asa un tati...formati cea mai frumoasa familie din Maramures partners.gif partners.gif partners.gif

trandafir.gif partners.gif ...multumim mult..iar Fabian iti trimite multi pupiki.-....
...si...te asteptam sa ne colinzi.... trandafir.gif partners.gif
simina_ana
Unde sunt pozele noi de care spuneai? biggrin.gif
Abia astept sa vad cum arata Faby la o luna!!!
Pupici cu lipici!
meaw_ela
QUOTE(ninina @ Oct 29 2009, 01:58 PM) *


..bebe e tare suparat pe noi..ca l-am lasat si am plecat....uitati numai la el ce nervos este liwlol.gif

Suntetzi superbi toti trei partners.gif rolleyes.gif ... iar tu stralucesti..zambetul acesta l-am descoperit si eu dupa ce am devenit mamica....este un zambet care zice...."am descoperit secretul fericirii, secretul iubirii...." sa-l purtatzi amandoi pe buze toata viatza! imi era dor de voi. Va dores sanatate multa!
Tania_25
QUOTE(ninina @ Nov 6 2009, 01:12 PM) *
...mami da repede tricoul jos..ca am gasit ceva aici...


..vedeti ce scrie pe tricoul mamei....mai e nevoie de un N......o sa.l deseneze mami...


...somn de voie...




Ce bine iti sta ninina cu puisorul tau in brate.....e asa micut si dragalas. Sa fie sanatos si sa va bucurati de el! partners.gif partners.gif partners.gif trandafir.gif
Tania_25
QUOTE(ninina @ Nov 6 2009, 01:09 PM) *
...aici este dormitorul meu..... biggrin.gif ..dar e mai bun cel din bratele mamei....

...eu cu tati....





Ce topit e tati dupa minunea sa scumpa.... love1.gif love1.gif love1.gif partners.gif
ninina
...poze...8 noiembrie...o luna de la nastere....







ninina
...eu cu eroul meu...

...cu mami mea draga...



ninina
...la mine deja a venit vara..plus ca mami crede ca sunt mare..ma pune in fundulet...
simina_ana
QUOTE(ninina @ Nov 10 2009, 07:27 PM) *
...poze...8 noiembrie...o luna de la nastere....










Multumesc!!!! hug.gif

Parca mai ieri iti "mangaiam" burtica si acuma.....nu ma mai satur sa-l privesc pe flacau......Il pupam pe el de soricel micut si dragalas....
gabrielle2003
QUOTE(ninina @ Nov 10 2009, 07:35 PM) *

mey frumosilor ce mari v-ati facut
va pupam cu mare drag!
ssimmona
Vaaai ce repede trece vremea!!!! rolleyes.gif Si Fabian are deja 1 luna si este din ce in ce mai rotunjor si mai frumos! O iubire de baietel! wub.gif Sa fiti sanatosi in continuare, sa cresteti mari! love1.gif Va trimit pupici pufosi si caldurosi tongue.gif tzuc.gif tzuc.gif
Sara1
Dragilor, sa va traisca papusica, sa fiti sanatosi si sa va bucurati de el pentru muuuulti ani de acum incolo! Va imbratisez cu drag! La Multe Lunite baietel frumos! love1.gif
USA
QUOTE(ninina @ Nov 10 2009, 06:35 PM) *

Hihiii ce puiuc dulceee.....parca deja se uita in jur "iaa sa vad yo ce mai stric azi!"...
Creste si creste frumos.....sunteti o nebunie curata! love1.gif love1.gif La cat mai multe luniteee!
ninina
QUOTE(simina_ana @ Nov 10 2009, 06:53 PM) *
Multumesc!!!! hug.gif

Parca mai ieri iti "mangaiam" burtica si acuma.....nu ma mai satur sa-l privesc pe flacau......Il pupam pe el de soricel micut si dragalas....

partners.gif trandafir.gif ...suntem deja mari.... trandafir.gif
..multi pupici la IAncu... partners.gif

QUOTE(gabrielle2003 @ Nov 10 2009, 06:56 PM) *
mey frumosilor ce mari v-ati facut
va pupam cu mare drag!

...Da Gabrielle va ajungem imediat...doar ca voi fugiti de noi... liwlol.gif partners.gif trandafir.gif

QUOTE(ssimmona @ Nov 10 2009, 06:58 PM) *
Vaaai ce repede trece vremea!!!! rolleyes.gif Si Fabian are deja 1 luna si este din ce in ce mai rotunjor si mai frumos! O iubire de baietel! wub.gif Sa fiti sanatosi in continuare, sa cresteti mari! love1.gif Va trimit pupici pufosi si caldurosi tongue.gif tzuc.gif tzuc.gif

...da trece tare repede..mai un pic si te vad si pe tine cu puiul in brate..de abia astept...
..multumi de pupici si noi va trimitem multi . multi pupici... trandafir.gif partners.gif

QUOTE(Sara1 @ Nov 10 2009, 07:19 PM) *
Dragilor, sa va traisca papusica, sa fiti sanatosi si sa va bucurati de el pentru muuuulti ani de acum incolo! Va imbratisez cu drag! La Multe Lunite baietel frumos! love1.gif

Sara draga mea..multumim mult...
...si noi te imbratisam mult...mult...si pupiki la puii tai draguti... partners.gif trandafir.gif
ninina
QUOTE(USA @ Nov 10 2009, 08:17 PM) *
Hihiii ce puiuc dulceee.....parca deja se uita in jur "iaa sa vad yo ce mai stric azi!"...
Creste si creste frumos.....sunteti o nebunie curata! love1.gif love1.gif La cat mai multe luniteee!

...da Usa sa.l vezi cum isi intoarce capul dupa mine....peste tot prin casa..se uita peste cap..numai sa ma vada....este un dulce..incepe sa schiteze zambete....mor de dragul lui....cand il pup adoarme asa frumos... trandafir.gif
..pupici nasica draga la babys trandafir.gif partners.gif
USA
QUOTE(ninina @ Nov 10 2009, 08:38 PM) *
...da Usa sa.l vezi cum isi intoarce capul dupa mine....peste tot prin casa..se uita peste cap..numai sa ma vada....este un dulce..incepe sa schiteze zambete....mor de dragul lui....cand il pup adoarme asa frumos... trandafir.gif
..pupici nasica draga la babys trandafir.gif partners.gif

Offf deliciosii mei....
Sfat(sper ca nu te terorizez cu sfaturile mele).....nu il lasa sa se uite peste cap...nooo radical......el e micut(ca si tot bb in primele lunite) si nu are muschii ochilor bine formati inca.....si apar problemute mai tarziu..so, sub nici o forma nu il lasa sa se uite peste cap..il asezi asa fel incat sa te poata urmarii privind drept...si nu peste cap....
Sper ca nu te supar cu sfaturile mele....
Va iubim mult...si vrem numai bine si frumos in jurul vostru ever! partners.gif
ninina
QUOTE(USA @ Nov 10 2009, 08:41 PM) *
Offf deliciosii mei....
Sfat(sper ca nu te terorizez cu sfaturile mele).....nu il lasa sa se uite peste cap...nooo radical......el e micut(ca si tot bb in primele lunite) si nu are muschii ochilor bine formati inca.....si apar problemute mai tarziu..so, sub nici o forma nu il lasa sa se uite peste cap..il asezi asa fel incat sa te poata urmarii privind drept...si nu peste cap....
Sper ca nu te supar cu sfaturile mele....
Va iubim mult...si vrem numai bine si frumos in jurul vostru ever! partners.gif

...sunt super fericita ca suntem iubiti de voi....cum as putea sa ma supar...chiar imi prind super bine sfaturile tale... trandafir.gif
...nu il prea las..incerc sa il pun sa poata vedea cat mai mult prin casa asa cum ai zis si tu....
..chiar acum imi arata mami ca il ridica de maini si isi ridica capul..dar stiu ca nu e bine....doar ca ne uitam cat de bine isi tine el capusorul asa de mic... trandafir.gif
..iti multumim mult draga mea...esti o dulce ca intodeauna trandafir.gif
USA
QUOTE(ninina @ Nov 10 2009, 08:44 PM) *

Esti o minune de mamica.....stiu sigur.... partners.gif
ninina

QUOTE(ninina @ Nov 10 2009, 08:44 PM) *
Esti o minune de mamica.....stiu sigur.... partners.gif

..asa vrea eu sa fie asa...dar tot incepatoare sunt... trandafir.gif partners.gif
..pupik trandafir.gif
Miha79
QUOTE(ninina @ Nov 10 2009, 05:44 PM) *
...la mine deja a venit vara..plus ca mami crede ca sunt mare..ma pune in fundulet...

am venit si eu sa pap niste bulanase de bebe dulce partners.gif si sa pup obrajorii lui tzuc.gif tzuc.gif
ninina
QUOTE(Miha79 @ Nov 11 2009, 01:13 PM) *
am venit si eu sa pap niste bulanase de bebe dulce partners.gif si sa pup obrajorii lui tzuc.gif tzuc.gif

partners.gif trandafir.gif ..esti minunata..si eu pup doi puisori trandafir.gif partners.gif
mamiralu
faby am trcut si noi sa iti spunem cat esti de dulce si ce familie minunata ai....o sa fii un copil frumos,bun si educat,,,,stiu eu...
felicitari mami si tati pentru minune de baietel oFloare1.gif
ninina
QUOTE(mamiralu @ Nov 12 2009, 10:09 AM) *
faby am trcut si noi sa iti spunem cat esti de dulce si ce familie minunata ai....o sa fii un copil frumos,bun si educat,,,,stiu eu...
felicitari mami si tati pentru minune de baietel oFloare1.gif

....multumim de vizita si de complimente....si noi va iubim mult....
..si cine stie..poate intr.o zi ne vom vedea..... trandafir.gif trandafir.gif partners.gif
perla163
MAI frumosilor!!!!!!!! da cresteti repede....repede......hai ca peste putin.......va arat eu cate stiu sa fac.......cam asa mi se pare ca zice FABY!!!!-va pupik duuulce !!!!! partners.gif
ninina
QUOTE(perla163 @ Nov 13 2009, 11:29 PM) *
MAI frumosilor!!!!!!!! da cresteti repede....repede......hai ca peste putin.......va arat eu cate stiu sa fac.......cam asa mi se pare ca zice FABY!!!!-va pupik duuulce !!!!! partners.gif

..da crestem,,,,crestem....
.multumim perla frumoasa mea...astept ca barza sa vina si la tine cat mai repede...
pupik trandafir.gif
meaw_ela
Am trecut sa va pup si sa va spun cat de dragi imi suntetzi. trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif partners.gif rolleyes.gif
ninina
QUOTE(meaw_ela @ Nov 14 2009, 09:27 PM) *
Am trecut sa va pup si sa va spun cat de dragi imi suntetzi. trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif partners.gif rolleyes.gif

...ce dragutza esti..... partners.gif trandafir.gif
..iti multumesc mult....si voi imi sunteti dragi.... partners.gif
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.