Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Robert Fabian
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Bloguri. Pagini Personale > Bloguri > Blog ninina
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28
ninina
Ruxy iti multumesc din inima partners.gif partners.gif partners.gif
....si cate poze proapsete de azi....
--piticul meu priveste spre viitor....


...cu tati meu drag....

...waw tati hai sa ii ducem acasa....


..zburam cu mami dupa porumbei..

...noi cei 3 fericiti...

---hmmm eu nu am voie sa ma uit....
ruxy
QUOTE(ninina @ Sep 8 2010, 09:18 PM) *
Ruxy iti multumesc din inima partners.gif partners.gif partners.gif
....si cate poze proapsete de azi....
--piticul meu priveste spre viitor....




Splendide fotografii Ninina...sunteti atat de frumosi si asa de tare se citeste dragostea voastra...radiati iubire in jurul vostru...iar piticul vostru e minunat! partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif
ninina
QUOTE(ruxy @ Sep 8 2010, 09:21 PM) *
Splendide fotografii Ninina...sunteti atat de frumosi si asa de tare se citeste dragostea voastra...radiati iubire in jurul vostru...iar piticul vostru e minunat! partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif

partners.gif partners.gif partners.gif
...splendide cuvintele tale care mereu imi incazeste sufletul si imi lumineaza ziua... trandafir.gif trandafir.gif
Alondra
QUOTE(ninina @ Sep 6 2010, 12:41 PM) *


Hahhaa...ce nazbatios e Fabi! Sa creasca mare sanatos, restul nu conteaza , le face mama fata cu brio! tongue.gif
La multe lunite Fabi! occasion.gif
QUOTE(ninina @ Sep 7 2010, 06:08 PM) *
....Sara....e un dezastru de poznas.....deja stie sa deschida usa sa iasa afara....vai de capul meu...si avem o gramada de scari...apasa frumos pe clantza si gata....majoritatea dulapurilor le-am lipit sa nu mai trebaluiasca el pe acolo....dar si-a gasit acum biroul....nu stiu ce sa fac...am plin de fire pe aici...de abia le mai stiu eu rostul..dar daca isi baga el manutele iti dai seama ca nu o sa mai stiu care pt ce e....
...Sara...scumpa mea Sara...daca ai sti cat de mult imi doresc sa merg....deci mai mult decat ff mult.....dar.....si iar dar....iti spun care e problema...am buzunarul gol crybaby.gif crybaby.gif ...maine merg sa ma inscriu la o scoala..ceva cursuri....si asta pe bani imprumut... crybaby.gif ..ma rog la Dumnezeu sa trimita soare si pe strada noastra..
,,,iubi meu sarcu stiind cat imi doresc a zis sa ma imprumut si sa merg....ma iubeste enorm......dar nu prea pot sa fac asta........acum pt scoala da...ca e urgent...dar pt o iesirea de a mea...parca.....nu prea ma indur....
....ti-am spus of-ul meu.... partners.gif partners.gif ...si asta pt ca ma intelegi si esti o scumpa....
...multi pupiki sa zboare peste ocean la o fata scumpa si la puii ei delicati partners.gif

Heehee...ce bine te-nteleg Ninina..suntem exact in aceeasi situatie! Ce coincidenta! doh.gif
Pupici si sa le razbiti pe toate! partners.gif
ninina
QUOTE(Alondra @ Sep 9 2010, 09:28 AM) *
Hahhaa...ce nazbatios e Fabi! Sa creasca mare sanatos, restul nu conteaza , le face mama fata cu brio! tongue.gif
La multe lunite Fabi! occasion.gif

Heehee...ce bine te-nteleg Ninina..suntem exact in aceeasi situatie! Ce coincidenta! doh.gif
Pupici si sa le razbiti pe toate! partners.gif

partners.gif partners.gif
...of...of...asta e...nu totdeauna ni se implinesc dorintele...nu? oFloare1.gif
..va veni si vrmea nostra... trandafir.gif
gabrielle2003
Mey frumusete....ce dulce esti!
multi poop de la noi notworthy.gif
ninina
QUOTE(gabrielle2003 @ Sep 9 2010, 10:33 AM) *
Mey frumusete....ce dulce esti!
multi poop de la noi notworthy.gif

partners.gif partners.gif partners.gif ....
..si noi si noi si noi si noi vrem la intalnire ca sa va pupam
roxanne
Ce mare a crescut piciulica! tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif bere.gif blush.gif Mai cāta si face un anisor! partners.gif Sa-ti traiasca, Ninina! hug.gif hug.gif hug.gif hug.gif
mirela bz
nu am mai trecut cam demult pe aici .......tare frumos a crescut fabi ........LA MULTE LUNITE BAIAT FRUMOS !!!
MAMI MAI AVETI LA CASA ???
ninina
QUOTE(roxanne @ Sep 9 2010, 05:27 PM) *
Ce mare a crescut piciulica! tzuc.gif : tzuc.gif bere.gif blush.gif Mai cāta si face un anisor! partners.gif Sa-ti traiasca, Ninina! hug.gif hug.gif hug.gif hug.gif


partners.gif partners.gif ...multumesc Roxane....da ...doar un pic....
..pupacim si noi printesuca dulce a ta... partners.gif
QUOTE(mirela bz @ Sep 9 2010, 05:40 PM) *
nu am mai trecut cam demult pe aici .......tare frumos a crescut fabi ........LA MULTE LUNITE BAIAT FRUMOS !!!
MAMI MAI AVETI LA CASA ???

Mirela...ne bucuram ca ne-ai vizitat...cat despre casa.....mai avem destul...am terminat de tencuit...suntem la gletuit....am pus usile de interior..rigips pe tavane...dar totsui mai este o gramada...ca acum ne-am facut si garajul si camera pt centrala...
...voi pe unde sunteti???
..daca ai ceva ideii..poze pt decoarea interioara...as vrea si eu....pupik
miha_23
QUOTE(ninina @ Sep 8 2010, 09:18 PM) *
...noi cei 3 fericiti...


Minunate pozele, sunt facute in ziua cand ai fost in oras si eu eram in concediu sad.gif
Sper sa mai veniti!
Pupici dulci pt Fabi mic si dulce wub.gif
meaw_ela
Cand intru la tine ma zaharisesc instantaneu!!!!! serios... suntetzi asab dulci si frumosi si lipicioshi!!!! va pup cu drag indragostitzilor!!!!sa fitzi asa forever! partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif
anku
poopici multi si de la noi...
cresti Fabi ....e flacau mare si frumos tzuc.gif
Luka
QUOTE(ninina @ Sep 8 2010, 09:18 PM) *
...cu tati meu drag....

...waw tati hai sa ii ducem acasa....


..zburam cu mami dupa porumbei..

...noi cei 3 fericiti...

---hmmm eu nu am voie sa ma uit....



Ce frumosi sunteti ! partners.gif partners.gif partners.gif
Imi place tare mult parul tau ! hug.gif

De Fabi ce sa mai spun ... love1.gif love1.gif love1.gif
Imi pare rau de perioada mai grea prin care treceti dar este bine ca esti cu parintii tai si ca va intelegeti si iubiti (ma refer la voi , ca parteneri )asa poti depasi mai usor greutatile ! oFloare.gif

Mih@ela
Dulceilor,vi se vede fericirea si iubirea ,va doresc sa fiti mereu asa! partners.gif partners.gif Pupici frumusetei de Fabi! partners.gif partners.gif tzuc.gif hug.gif
ninina
QUOTE(miha_23 @ Sep 14 2010, 06:43 PM) *
Minunate pozele, sunt facute in ziua cand ai fost in oras si eu eram in concediu sad.gif
Sper sa mai veniti!
Pupici dulci pt Fabi mic si dulce wub.gif


...da...da....atunci le-am facut....
..o sa vina si ziua noastra ai sa vezi..... trandafir.gif
QUOTE(meaw_ela @ Sep 14 2010, 06:51 PM) *
Cand intru la tine ma zaharisesc instantaneu!!!!! serios... suntetzi asab dulci si frumosi si lipicioshi!!!! va pup cu drag indragostitzilor!!!!sa fitzi asa forever! partners.gif


Cand intri la mine ......ziua mi se face frumoase...soarele iese de sub nori.....
...multumesc ca esti mereu o dragutza..... trandafir.gif
QUOTE(anku @ Sep 14 2010, 07:34 PM) *
poopici multi si de la noi...
cresti Fabi ....e flacau mare si frumos tzuc.gif


...da...da...imediat il insor... trandafir.gif
QUOTE(Luka @ Sep 14 2010, 09:08 PM) *
Ce frumosi sunteti ! partners.gif partners.gif partners.gif
Imi place tare mult parul tau ! hug.gif

De Fabi ce sa mai spun ... love1.gif love1.gif love1.gif
Imi pare rau de perioada mai grea prin care treceti dar este bine ca esti cu parintii tai si ca va intelegeti si iubiti (ma refer la voi , ca parteneri )asa poti depasi mai usor greutatile ! oFloare.gif


...si noi te iubim.....
...sigur trecem....deja am trecut ipeste jumatate de pod.....incet incet....ajungem la liman...
QUOTE(Mih@ela @ Sep 14 2010, 09:28 PM) *
Dulceilor,vi se vede fericirea si iubirea ,va doresc sa fiti mereu asa! partners.gif partners.gif Pupici frumusetei de Fabi! partners.gif partners.gif tzuc.gif hug.gif

...da...da....suntem fericiti...foarte fericiti.....ma bucur de fiecare zi petrecuta langa cele mai pretioase fiinte.....
..pupik trandafir.gif trandafir.gif
ninina
....poze proaspete.....
...vine toamna incet incet...




...frumosii mei dragi...

...tati ii explica ce inseamna apa...padure...

....ce frumos se plimba ei..


...cu dulceata mea....

ninina
...asa dorm feciorii mei...

..ingerasul meu....

....la baie...

...vb cu gagica mea...
alinutza_872000
doamne parca ieri vorbeam cu voi ca trebuie s nasteti..si azi...ai un barbat in toata firea!
sa va bucurati de el si s fie sanatos!
ninina
QUOTE(alinutza_872000 @ Sep 15 2010, 09:49 PM) *
doamne parca ieri vorbeam cu voi ca trebuie s nasteti..si azi...ai un barbat in toata firea!
sa va bucurati de el si s fie sanatos!

partners.gif partners.gif partners.gif ...da..imediat facem un anisor.... bananab.gif bananab.gif
..multumesc mult.... partners.gif partners.gif
,,va pupam
miha_23
QUOTE(ninina @ Sep 15 2010, 09:42 PM) *
...vb cu gagica mea...


Si ea ce zicea? wink.gif
Minunate poze!!!!
E un scump cu ochii lui mari si albastrii!!! trandafir.gif
meaw_ela
Poze una si una...de la funze , la carare, la spalare...LOL...mi-ai pus un mare zambet pe buze cu desavarsitul si extrem de dulcele Fabian. ...nici voi nu suntetzi mai prejos!!! love1.gif anima1.gif
ruxy
QUOTE(ninina @ Sep 15 2010, 09:39 PM) *
....poze proaspete.....
...vine toamna incet incet...


...cu dulceata mea....



May mami, voi sunteti copiii naturii atat de aproape de ea...sunteti niste frumosi, iubiti si tare fericiti acolo , va incadrati perfect cu peisajul, o frumusete de vis partners.gif partners.gif partners.gif
ruxy
QUOTE(ninina @ Sep 15 2010, 09:42 PM) *
...asa dorm feciorii mei...

..ingerasul meu....


Cum sa nu te topesti de drag? partners.gif E ca un ingeras de frumos partners.gif
ninina
....frumoasele mele dragi.....faceti asa multa risipa de cuvinte frumoase ..... partners.gif partners.gif partners.gif ...chiar daca ploua afara in sufeltul meu straluceste soarele alaturi de voi....va iubesc....
....si ...ceva ce am omis ieri....am adus un catelus tare frumos pt Fabian.....inca nu stiu prea multe despre caini...dar sigur o sa vizitez un veterinar...pana atunci l-am spalt l-am uscat cu feonul....il ingrijim cat mai bine....
...nu.i asa ca puiul meu este super entuziasmat...



...numai bun de mancat...


zambete pt mami...

gabrielle2003
Mey Faby tu te faci frumos pe zi ce trece anima1.gif .Foarte frumos dog-ul tau mic rolleyes.gif , sa te bucuri mereu de el.Cat despre voi frumosi in continure, indragostiti si veseli. partners.gif
Va pupam! notworthy.gif
ninina
QUOTE(gabrielle2003 @ Sep 16 2010, 08:59 PM) *
Mey Faby tu te faci frumos pe zi ce trece anima1.gif .Foarte frumos dog-ul tau mic rolleyes.gif , sa te bucuri mereu de el.Cat despre voi frumosi in continure, indragostiti si veseli. partners.gif
Va pupam! notworthy.gif

partners.gif partners.gif trandafir.gif trandafir.gif ...crestem mari.....
...e tare cuminte catelusul nostru scump.....papa laptic.....o sa fie vegetarian...ca nu avem carne s aii dam biggrin.gif
..pupik..pupik .... partners.gif partners.gif
_maia_
va iubeeeeeeeeesc yes.gif
Imi30
Doamne Ninina...ce ochi poate sa aiba Faby al tau love1.gif ...raman mereu fara grai cand il vad! Va pup dulce! hug.gif
ninina
QUOTE(_maia_ @ Sep 20 2010, 11:05 AM) *
va iubeeeeeeeeesc yes.gif


Maia...ne surprinzi mereu.... biggrin.gif
...esti o dragutza....iti trimitem multi pupiki partners.gif partners.gif partners.gif
QUOTE(Imi30 @ Sep 20 2010, 11:58 AM) *
Doamne Ninina...ce ochi poate sa aiba Faby al tau love1.gif ...raman mereu fara grai cand il vad! Va pup dulce! hug.gif

...sa iti dea DD si tie niste ochisori de astia frumosi...asta e ceea ce iti doresc....si curand se va si intampla minunea.... jucaus.gif jucaus.gif
USA
QUOTE(ninina @ Sep 16 2010, 08:38 PM) *


Love......for you....mereu.....imi aduceti zambetul pe buze..va ador!
ninina
QUOTE(USA @ Sep 20 2010, 06:29 PM) *
Love......for you....mereu.....imi aduceti zambetul pe buze..va ador!

....asa mult ne-au lipsit cuvintele tale...ne era dor sa vi sa ne vizitezi..... partners.gif partners.gif partners.gif
...iti multumim si sa sti ca ne simntim fericiti..iubiti...... partners.gif partners.gif
..esti minunata frumoasa mea... partners.gif partners.gif
miha_23
QUOTE(ninina @ Sep 16 2010, 08:38 PM) *
zambete pt mami...


Un zambet minunat, numai pt mami!!Super dulce!!
Mor dupa ochisorii astia atat de albastri smile.gif
USA
QUOTE(ninina @ Sep 20 2010, 09:31 PM) *
....asa mult ne-au lipsit cuvintele tale...ne era dor sa vi sa ne vizitezi..... partners.gif partners.gif partners.gif
...iti multumim si sa sti ca ne simntim fericiti..iubiti...... partners.gif partners.gif
..esti minunata frumoasa mea... partners.gif partners.gif

Am lacrimat cintind! tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif
ninina
Azi am fsot tare nehotarata...aveam treaba in oras....asa ca am zis ca merg la cumparaturi....dar dupa ce m-am imbracat...eeeeeeee am schimbat planul....am zis ca mai bine mergem la munte.....
...dar nu am plecat singura fara iubi cu masina....el fiind la munca....am zis ca gata...nu mai vreau sa depind tot timpul de el.....dar mi-am adus aminte ca defapt mai e putina benzina in rezervor.......asaaaaaaaa ca il sun sa ma il intreb daca imi ajunge benzina pana unde vreau sa merg eu........imi zice ca nu prea...risc sa raman prin padure liwlol.gif ...dar imi zice cu incredere...pai intri la benzinarie si gata..........eeeee parca ar fi asa usor...ca nici nu stiu cum se deschide rezervorul biggrin.gif ....si imi zice...te descurci tu .....a fsot destul sa vad ca are incredere in mine...si am plecat.....am bagat si benzina...nu a fsot greu ca aveneit nenea si ne-a servit liwlol.gif ...eu doar i-am dat banii liwlol.gif .....cu rezervorul plin...ce sa mai stai pe ganduri...tot am mers....si am mers......aproape sa iesim din judet(numai pe drum forestier)......totul a fsot la superlativ....ne-am oprit de multe ori in drumul nostru.....
...si acum poze...

...FAby cu surioara mea...

..puiului meu ii place fff mult la munte...



...ce crezi mami ca ma prinzi??

...nu imi e frica de urs....ca eu sunt mare!!!!!

..imi da tusa sa beau apa buna de izvor...asa din palma....

cu mami si cu tusa...

am vazut ceva in padure....!!!
ninina
...mami soferitza...

..sunt indragostit de mami...

..mami tot imi explica lucruri importante...

...iar eu inteleg tot...

..e asa caraghioasa mami cu ochelari...


...am zarit o casa.....mami imi spune ca acolo stau doi batrani.....nu au curent, apa,,,nimic,,,si sunt la 15 km distanta de primul magazin....daca vreau un litru de ulei trebuie sa parcurga acesti km pe jos...chiar l-am intalnit pe batranel merg spre oras dupa medicamente....
...mami i-a dus de mancare...dar nu stia medicamentele de care au nevoie.....batranica e paralizata...ar avea nevoie de un cadru....nu stiu unde am putea apela ..ca sa putem sa ii facem o bucurie intr.o zi....
...aici stau si privesc casa lor....


..gata plecam spre casa...
gabrielle2003
QUOTE(ninina @ Sep 24 2010, 04:32 PM) *
...mami soferitza...

..sunt indragostit de mami...

mey frumosilor, ce bine v-ati descurcat voi, vedeti ca se poate? yes.gif
Sunteti minunati, foarte frumos unde ati fost voi partners.gif
Cat despre batrani intradevar e dureros....si cand ma gandesc ca sunt foarte multi in aceasta situatie... oFloare1.gif

Foarte frumoase pozele cu voi, minunati sunteti.
Noi va pupam dulce si poate odata va asteptam la BV asa incet incet. love1.gif
ely_1982
FFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF FRUMOOOOOOOOOOOOOOS! M-AI IMPRESIONAT CU POVESTEA BATRANILOR. E INCREDIBIL. SARMANII OAMENI...

VOI CE SA ZIC... SUNTETI MUUUUULT PREA FRUMOSI. NININA AI UN PAR SUPERB SI ESTI O FRUMOASA RAU DE TOT. SORA TA LA FEL... SI FABYYYYY ESTE DRAGOSTEA MEA!
kyra
[quote name='ninina' date='Sep 24 2010, 06:32 AM' post='1459886']
...mami soferitza...

..sunt indragostit de mami...

..mami tot imi explica lucruri importante...

...iar eu inteleg tot...

..e asa caraghioasa mami cu ochelari...




Ca de obicei, un singur gand si cavant:SUBLIM
ninina
QUOTE(gabrielle2003 @ Sep 24 2010, 04:43 PM) *
mey frumosilor, ce bine v-ati descurcat voi, vedeti ca se poate? yes.gif
Sunteti minunati, foarte frumos unde ati fost voi partners.gif
Cat despre batrani intradevar e dureros....si cand ma gandesc ca sunt foarte multi in aceasta situatie... oFloare1.gif

Foarte frumoase pozele cu voi, minunati sunteti.
Noi va pupam dulce si poate odata va asteptam la BV asa incet incet. love1.gif


...frumoasa nostra Gabriela...iti multumim ...si te asteptam si noi pe aici....sa colinzi un pic Maramuresul...ce iici???
te imbratisam draga mea.....
QUOTE(ely_1982 @ Sep 24 2010, 04:45 PM) *
FFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF FRUMOOOOOOOOOOOOOOS! M-AI IMPRESIONAT CU POVESTEA BATRANILOR. E INCREDIBIL. SARMANII OAMENI...

VOI CE SA ZIC... SUNTETI MUUUUULT PREA FRUMOSI. NININA AI UN PAR SUPERB SI ESTI O FRUMOASA RAU DE TOT. SORA TA LA FEL... SI FABYYYYY ESTE DRAGOSTEA MEA!

Ely esti o dragutza...multumim de vizita...va iubim mult....
..parul e cam nespalat de vreo doua zile.... biggrin.gif

QUOTE(kyra @ Sep 24 2010, 05:14 PM) *
Ca de obicei, un singur gand si cavant:SUBLIM

..pupik ....va imbratisam frumoaselor... trandafir.gif
ninina
,,aaaaaaaaaaaa uitati asa manac eu singurel banana..
Miha27X
QUOTE(ninina @ Sep 24 2010, 06:56 PM) *
,,aaaaaaaaaaaa uitati asa manac eu singurel banana..


Doamne ce mare s-a facut?! e asa dulce!!!
pupici de la Myky
Sara1
Ninicutza, sunteti atit de frumosi! Totul e idilic la voi, incepind cu micul print, cu mami, tati, apoi tusica si terminind cu drumul forestier, iarba, copacii, pina si cabanuta care ziceai ca nu are geamuri si care ascunde lipsuri si durere, si ea face parte cu brio din peisaj-din unghiul din care ai poza-to tu! Si bravo soferita curajoasa ce esti! La tot mai multe excursii din astea si poze pe masura! Va pup cu mare drag si va doresc un week-end de poveste! tzuc.gif wub.gif
ninina
QUOTE(mykyiy81 @ Sep 24 2010, 08:09 PM) *
Doamne ce mare s-a facut?! e asa dulce!!!
pupici de la Myky

...ne bucuram ca ai venit pe la noi.....
...vrmea trece...trece...repede...peste 2 saptamani deja facem un anisor....
te imbratisam...

QUOTE(Sara1 @ Sep 24 2010, 09:09 PM) *
Ninicutza, sunteti atit de frumosi! Totul e idilic la voi, incepind cu micul print, cu mami, tati, apoi tusica si terminind cu drumul forestier, iarba, copacii, pina si cabanuta care ziceai ca nu are geamuri si care ascunde lipsuri si durere, si ea face parte cu brio din peisaj-din unghiul din care ai poza-to tu! Si bravo soferita curajoasa ce esti! La tot mai multe excursii din astea si poze pe masura! Va pup cu mare drag si va doresc un week-end de poveste! tzuc.gif wub.gif

Sara....frumoasa mea.....te asteptam sa vi sa vezi locurile de pe aici....e fff frumos peisajul......
,,cat despre oameni....da inca sunt familii care se lupta cu greul.....offfff.....daca am privi mai atent la ei....si la faptul ca ei sunt fff multumiti cu ceia ce au...ne-am rusina sigur...ca noi avem prea multe si tot nu suntem multumiti.....si nu aducem recunostintza lui Dumnezeu pt ceea ce ne daruieste in fiecare zi.....
....
...esti o delicata, stiai, nu? partners.gif trandafir.gif trandafir.gif
Mih@ela
[quote name='ninina' date='Sep 24 2010, 05:56 PM' post='1459972']
,,aaaaaaaaaaaa uitati asa manac eu singurel banana..

[/quote

partners.gif partners.gif Ma pierd mereu in ochii frumusetii de Fabi! Cred ca te topesti de dragul lui,ce m-as topi si eu sa il dragalesc si eu nitzel!Va pupam cu drag! partners.gif partners.gif
ruxy
QUOTE(ninina @ Sep 24 2010, 06:56 PM) *
,,aaaaaaaaaaaa uitati asa manac eu singurel banana..

Ia uite bananutzul mammii drag...are niste ochisori de vis partners.gif
Nici nu am stiut ce sa admir mai intai...pe mami soferita scumpa si frumoooaassssaaaa tare, pe printul muntilor minunat, pe tusi frumoasa( ce bine semanati Ninina) partners.gif peisajul mirific...mmmm totul la superlativ partners.gif
Iar despre povestea batranilor...ce sa zic Ninina e fara cuvinte...uite cum ii da omului Dumnezeu putere sa le duca pe toate...as vrea sa te rog, sa te interesezi daca poti sa vezi cam cat costa un cadru si daca ii putem ajuta...eu iti trimit banii sa il cumperi, daca nu iti este greu...
meaw_ela
De cate ori intru la voi ma coplesheste dulceatza voastra..e ca si atunci cand pui mult mult zahar in ceai si deja nu se mai topeste....asa dulce dulce ...de ramane pe fundul canii.. asa suntetzi voi--va iubesc suflete frumoase ce suntetzi..si nu numai ! partners.gif partners.gif partners.gif
ninina
QUOTE(Mih@ela @ Sep 25 2010, 10:09 PM) *
partners.gif partners.gif Ma pierd mereu in ochii frumusetii de Fabi! Cred ca te topesti de dragul lui,ce m-as topi si eu sa il dragalesc si eu nitzel!Va pupam cu drag! partners.gif partners.gif

...esti o mami dulce si sensibila...multumim...te imbratisez frumoasa mea....

QUOTE(ruxy @ Sep 25 2010, 10:59 PM) *
Ia uite bananutzul mammii drag...are niste ochisori de vis partners.gif
Nici nu am stiut ce sa admir mai intai...pe mami soferita scumpa si frumoooaassssaaaa tare, pe printul muntilor minunat, pe tusi frumoasa( ce bine semanati Ninina) partners.gif peisajul mirific...mmmm totul la superlativ partners.gif
Iar despre povestea batranilor...ce sa zic Ninina e fara cuvinte...uite cum ii da omului Dumnezeu putere sa le duca pe toate...as vrea sa te rog, sa te interesezi daca poti sa vezi cam cat costa un cadru si daca ii putem ajuta...eu iti trimit banii sa il cumperi, daca nu iti este greu...


Ruxy....nu prea inteleg de ce esti tu asa darnica si buna.....
..m-am interesat azi la o fata din Brasov(o mami de octombrie)...ia aduce produse medicale din China si Italia....pretul din italia e cam mult...47 euro...dar cica exista ceva bastoane (cu 4 picioare)...nu prea ineleg bine cum sunt...dar o sa imi trimita poze sa imi arate...foarte bune...si uitile....la 17 euro...pretul la cele din China nu il stie exact...a zis ca se uita si imi spune...sigur sunt mai ieftine...plus ca imi face si o reducere destul de mare...cat poate ea de mult....
....draga mea daca nu e prea mult il platesc eu.....
...mi-ar place sa vb pe mesenger mai multe....daca poti...irinaflavius@yahoo.es
QUOTE(meaw_ela @ Sep 26 2010, 12:55 AM) *
De cate ori intru la voi ma coplesheste dulceatza voastra..e ca si atunci cand pui mult mult zahar in ceai si deja nu se mai topeste....asa dulce dulce ...de ramane pe fundul canii.. asa suntetzi voi--va iubesc suflete frumoase ce suntetzi..si nu numai ! partners.gif partners.gif partners.gif

....of.....cred ca deja ma ustura gatul de la cuvintele astea dulci ale tale biggrin.gif
...si noi va iubim mult....si sunt cea mai feiricta ca am intalnit pe acest forum persoane pretioase ca si tine... trandafir.gif
anku
pagina 100 a acestui topic
si 12000 postari in cap...
ce coincidenta...

v-am vazut in padure...absolut superbi sunteti amundoi!!
!ochisorii albastrii nua re rosta sa-i mai laud....
va poopam cu drag!!! tzuc.gif
ruxy
QUOTE(ninina @ Sep 26 2010, 11:55 AM) *
...esti o mami dulce si sensibila...multumim...te imbratisez frumoasa mea....
Ruxy....nu prea inteleg de ce esti tu asa darnica si buna.....
..m-am interesat azi la o fata din Brasov(o mami de octombrie)...ia aduce produse medicale din China si Italia....pretul din italia e cam mult...47 euro...dar cica exista ceva bastoane (cu 4 picioare)...nu prea ineleg bine cum sunt...dar o sa imi trimita poze sa imi arate...foarte bune...si uitile....la 17 euro...pretul la cele din China nu il stie exact...a zis ca se uita si imi spune...sigur sunt mai ieftine...plus ca imi face si o reducere destul de mare...cat poate ea de mult....
....draga mea daca nu e prea mult il platesc eu.....
...mi-ar place sa vb pe mesenger mai multe....daca poti...irinaflavius@yahoo.es

....of.....cred ca deja ma ustura gatul de la cuvintele astea dulci ale tale biggrin.gif
...si noi va iubim mult....si sunt cea mai feiricta ca am intalnit pe acest forum persoane pretioase ca si tine... trandafir.gif


Draga mea Ninina...de ce oare calitati precum bunatatea si darnicia ies mereu din normalitate?

Eu asa am fost de cand ma stiu, saritoare acolo unde am auzit strigat de ajutor, asa mi-e firea yes.gif nu e nimic de inteles din asta tzuc.gif hug.gif si restul vorbim pe mess...chiar imi doresc sa ii putem ajuta pe batranei smile.gif
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.