Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Robert Fabian
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Bloguri. Pagini Personale > Bloguri > Blog ninina
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28
ninina
QUOTE(anku @ Jun 19 2011, 12:49 PM) *
noi plecam fie p 1 iulie ,fie p 2 iulie catre casa!!!
eu as fi vrut pana la urma 7-8 iulie!!!ca am inceput un curs si nu am facut nici jumate din el!!! wacko.gif
a luat si mama o centrala p lemne 550 ...dar instalarea ei cu tot ne costa peste 1200 euro!!!la inceput ne socotisem cu mai putini bani!!! wacko.gif

ti/am spus ca pe mama a costat.o 2000euro cu tot cu centrala si calorifere....tot...dar probabil e mai mica....
...ce mi.ar fi placut sa ne vedem....noi avem programat sa mergem la Sibiu prin august.... trandafir.gif trandafir.gif
gabrielle2003
V-am admirat peste tot unde v-am vazut si m-am bucurat odata cu voi!
Foarte frumoasa excursia voastra si ma bucur ca totul a decurs bine partners.gif .SUNTETI MINUNATI!
Cu ce ati mers acolo?Avion?Cum a fost Fabian pe drum?Ati avut probleme?
ninina
QUOTE(gabrielle2003 @ Jun 19 2011, 02:28 PM) *
V-am admirat peste tot unde v-am vazut si m-am bucurat odata cu voi!
Foarte frumoasa excursia voastra si ma bucur ca totul a decurs bine partners.gif .SUNTETI MINUNATI!
Cu ce ati mers acolo?Avion?Cum a fost Fabian pe drum?Ati avut probleme?

trandafir.gif partners.gif partners.gif
..da cu avionul am mers....a fsot fff cuminte....fericit...radea la toata lumea in aeroport..in avion...le era asa drag oamenilor...
...nu am avut deloc probleme cu el...s.a comportant mai bine decat as fi crezut....
...eu am fost cea cu probleme....la intoarcere mi/a fost fff rau pe avion.... oFloare1.gif
...a fsot frumos...dar a trecut repede... trandafir.gif
mie dor de voi...
ninina
...venim si noi cu poze recente....
la nisip...



..venim de la biserica...



...ha ha ce bine e aici...


ninina
..apa murdara....se lucreaza mai sus....


..o cocosez pe mami....dar mie asa drag aici..


cu bunica...


..si acum va spunem paaaaaaa
simina_ana
Ca de fiecare data ma uit cu mare drag la pozele voastre.....sunteti atat de frumosi incat mi-e greu sa nu ma uit de 2, 3 ori la ele....si mi-e greu sa plec de aici cand vad atata iubire.....
Va pupic cu mare, mare drag!!!!

PS. Cand veniti la SIbiu?
ninina
..pozele promise....
..o floare pt voi....miroase asa frumos....

la piscina cu VAnesa....


ce frumoasa e fata asta....


ne stropim cu apa...

..ma plimb cu sacu in cap...

...asa dorm eu cu tractorul meu favorit...


ninina
pozele promise....
cu micii musafiri...






..la piscina...





ninina
....eeeeeee si sa stiti ca stiu sa cuceresc o fata...






loredana03
sunteti minunati cate sentimente ma incearca la vizionarea acestor fotografii. traditii pastreate vii, minunat ce sa mai.
fabian esti un scump, iar u mami arati f bine bravo tie.
mirela bz
QUOTE(ninina @ Jul 17 2011, 04:24 PM) *
..pozele promise....
..o floare pt voi....miroase asa frumos....

sunteti minunati in toaaate pozele dar asta m-a fermecat ,,esti o dulceata de baietzel"
USA
QUOTE(ninina @ Jul 9 2011, 05:54 PM) *



..o floare pt voi....miroase asa frumos....

Vaii ce frumoasa e rockiaaaaaa...vreau si yooooo......superba si culorile si croiala, pfuu .... e super...mamyy esti o papusica din vitrina si te pup apasat cu mare dooor....
Iar printul e o combinatie perfecta de fetita si baiat........dulce si parfumat ca o floare, decis si fermecator ca un baiat!....Sa il pupi de trei ori ptr mine TEE ROGGGGGGGGGG!
Love ya!
ninina
Loredana ...esti o dragutza...multumim de complimente...imi era dor sa ne mai vizitezi....te pup trandafir.gif
Mirela....aai dreptate stie sa cucereasca piticul meu....si cand il cert vine si ma ia in brate ma pupa....ma topesc toata... trandafir.gif
Usa......rochitza mea e una ieftina....dar e super practica...chiar daca e lunga....e lejera...vaporoasa....a costat 10 euro.
...si da..piticului ii plac florile...unde vede flori prin parcuri..peste tot merge si le miroase....si face AAAAAAAAA....il puacesc din partea ta....dar te rog s aimi faci si tu o favoare....sa o pupacesti pe printesica cea dulce si frumoasa din partea mea.... partners.gif partners.gif partners.gif trandafir.gif
_maia_
mai primiti un pupic si de la noi????
ninina
QUOTE(_maia_ @ Aug 14 2011, 12:54 AM) *
mai primiti un pupic si de la noi????

OOOOOOO MAia...il primim cu cea mai amre placere...chiar ne simntim onorati... tzuc.gif tzuc.gif
..Pupcaim si noi o mami delicata si printisorul ei scump.... tzuc.gif trandafir.gif
..Hmmmmmm si tot ajung eu odata si odata sa va vad... trandafir.gif
anku
Buna minunatilor...
ce mai faceti????
ati sosit la Sb???
am fost si eu la Ocna....
superbe poze...sa nu-mi spui ca si el este innebunit dupa tractoare ca mai stiu inca un baietel care e innebunit dupa ele... liwlol.gif
hug.gif tzuc.gif
ninina
QUOTE(anku @ Aug 19 2011, 03:41 PM) *
Buna minunatilor...
ce mai faceti????
ati sosit la Sb???
am fost si eu la Ocna....
superbe poze...sa nu-mi spui ca si el este innebunit dupa tractoare ca mai stiu inca un baietel care e innebunit dupa ele... liwlol.gif
hug.gif tzuc.gif

Hey..
Anku draga...am sosit de la Sibiu azi noapte la 3.....sunt ff obosita....
..imi pare extrem de rau ca nu am intalnit.o pe Simina nici pe Alondra.....asta pt ca eu nu am avut timp mai dleoc....m/am intlanit doar cu o fata de octombrie...si asta dor pt ca ea m/a cautat.....am avut zile pline...si fara masina nu am putut sa ma deplasez prea bine....cu FAby dupa mine....
..oricum va fi si o alta ocazie...cand vor fi si fetele mai disponibile...
..Da Fabian e inebunit dupa tractoare...are masinute cu telecomanda...dar nu il intereseaza deocamdata...tot tractoarele le prefera chiar daca nu au roti...sau sunt vechi....
...voi ce faceti???
..sunt bucuroasa ca va mai ganditi la noi.... va imbratisam partners.gif
USA
Pupik cu dor la mamy frumoasa si Fabi iubaret si dulce! floare2.gif tzuc.gif tzuc.gif
ninina
Poze noi...
....am vrut sa zugravesc un pic peretii....dar m/a prins mama...



Sibiu...


..ce soferitza frumoasa am....


..plec la intalnire..asa ca ma pregatesc...

cel putin un sfert din sala asta...au fost cunoscutii..prieteni...clar sa fiu super obosita...nu?

ne uitam dupa pasari..
Sara1
QUOTE(ninina @ Aug 25 2011, 08:34 AM) *
Poze noi...
....am vrut sa zugravesc un pic peretii....dar m/a prins mama...


Sibiu...


..ce soferitza frumoasa am....


..plec la intalnire..asa ca ma pregatesc...

cel putin un sfert din sala asta...au fost cunoscutii..prieteni...clar sa fiu super obosita...nu?

ne uitam dupa pasari..

E superb Fabi!! Si iti seaman cap taiat! Are doar culorile lui tati!
Mi-a placut la nebunie rochia ta bleu lunga pina in pamint, cu bretele. Are ceva retro foarte feminin in ea(sau tu in ea)!
Si...de unde cunosti tu draga mea un sfert din populatia tarii, caci e impresionant de multa lume in sala aia? Era o conferinta , congres sau concert? biggrin.gif wub.gif
ninina
QUOTE(Sara1 @ Aug 26 2011, 06:46 AM) *
E superb Fabi!! Si iti seaman cap taiat! Are doar culorile lui tati!
Mi-a placut la nebunie rochia ta bleu lunga pina in pamint, cu bretele. Are ceva retro foarte feminin in ea(sau tu in ea)!
Si...de unde cunosti tu draga mea un sfert din populatia tarii, caci e impresionant de multa lume in sala aia? Era o conferinta , congres sau concert? biggrin.gif wub.gif

.....da Sara seamana numai nu rasare.... biggrin.gif ...multumim... partners.gif
...da a fsot un congres religios....au fost multi din America plus toata Europa si America de Sud.....,,,eu am lucrat la Breaza la un sanatoriu de medicina preventiva...si a venit acolo foarte multa lume de peste ocean...si din afara tarii....acolo am cunoscut.o si pe Irina LOghin,Dan Spatarul...si intr.un cuvant spuma Romaniei biggrin.gif
ninina
...poze recente....
..cu un prieten din Arad...ne cautam incaltaminte...


...am iesti de la baie....


..in tren spre un prieten cunoscut doar din poze...

...am ceva pt mama prietenului meu....

...am ajuns...si tare mult imi place de el si de jucariile lui...


.am cam obosit ...asa ca ma pun sa ma meditez putin....poate mai vad vreo jucarie noua... doh.gif

...am iesit un pic si afara....
alinutza_872000
QUOTE(ninina @ Sep 21 2011, 01:25 PM) *
...poze recente....
..cu un prieten din Arad...ne cautam incaltaminte...


...am iesti de la baie....


..in tren spre un prieten cunoscut doar din poze...

...am ceva pt mama prietenului meu....

...am ajuns...si tare mult imi place de el si de jucariile lui...


.am cam obosit ...asa ca ma pun sa ma meditez putin....poate mai vad vreo jucarie noua... doh.gif

...am iesit un pic si afara....

ce mare s-a facut love1.gif .sa-ti traiasca frumusetea de flacau!
seamana leit cu tati!tu mami unde ai fost la conceperea lui?
alinutza_872000
QUOTE(ninina @ Sep 21 2011, 01:25 PM) *
...poze recente....
..cu un prieten din Arad...ne cautam incaltaminte...


...am iesti de la baie....


..in tren spre un prieten cunoscut doar din poze...

...am ceva pt mama prietenului meu....

...am ajuns...si tare mult imi place de el si de jucariile lui...


.am cam obosit ...asa ca ma pun sa ma meditez putin....poate mai vad vreo jucarie noua... doh.gif

...am iesit un pic si afara....

ce mare s-a facut love1.gif .sa-ti traiasca frumusetea de flacau!
seamana leit cu tati!tu mami unde ai fost la conceperea lui?
ninina
QUOTE(alinutza_872000 @ Sep 21 2011, 12:36 PM) *
ce mare s-a facut love1.gif .sa-ti traiasca frumusetea de flacau!
seamana leit cu tati!tu mami unde ai fost la conceperea lui?

...am fost plecata in concediu cu gandul liwlol.gif ..prin Caribe cred... liwlol.gif
..dar pe prietenul nostru il recunosti???...e de pe forum...
alinutza_872000
QUOTE(ninina @ Sep 21 2011, 01:38 PM) *
...am fost plecata in concediu cu gandul liwlol.gif ..prin Caribe cred... liwlol.gif
..dar pe prietenul nostru il recunosti???...e de pe forum...
\
ah...caraibe... anima1.gif
sincer....nu vreau sa se superi nimeni p mine..dar nu-l retin pe copilas... oFloare1.gif
al cui este puiul?poate dupa nume il recunosc...
alinutza_872000
gata am vazut...
pui se simona...
sincer nu am avut niciodata o discutie cu ea....si poate d-asta nici nu am recunoscut ingerasul...
ninina
..Am avut bucuria de a ne vizita doua prietene dragi....si cu sora mea...
...asa ca...le-au venit o idee...sa le las sa se joace cu un perete din camera lui Fabi...si cum le iubesc mult ..le-am alsat.... yes.gif ...si da..mi-au facut o surpriza tare frumoasa....mie imi place mult...si lui FAbi si mai mult....asa ca impart bucuria cu voi.......
Ps....fetele nu au desenat niciodata pe pereti..deci sunt amatoare...




..si mai este om particica de perete..unde e un soare....
ninina
QUOTE(alinutza_872000 @ Sep 21 2011, 12:44 PM) *
gata am vazut...
pui se simona...
sincer nu am avut niciodata o discutie cu ea....si poate d-asta nici nu am recunoscut ingerasul...

Da asa e...este CArlos...pui frumos de Simona....
anku
heiiiiiiiiiiii...frumosilor!!!!ce mai faceti???
v-am vazuuuut!!!!!
ati crescut mari!!!v-ati intalnit cu Carlos si Simona!!!
ati fost la Ocna???
Superbe desenele de p perete!!!



O Toamna frumoasa dragilor!!!!
Tania_25
[quote name='ninina' date='Sep 21 2011, 12:25 PM' post='1707066']
...poze recente....


..in tren spre un prieten cunoscut doar din poze..
...am ajuns...si tare mult imi place de el si de jucariile lui...


.am cam obosit ...asa ca ma pun sa ma meditez putin....poate mai vad vreo jucarie noua... doh.gif


Doi copilasi superbi! tzuc.gif tzuc.gif partners.gif partners.gif
ninina
Anku draga mea...suntem bine.....da ne-am intalnit cu Simona si CArlos...defapt am fost la ei acasa....ne-am simntiti minunat...sunt o familie tare faine....CArlos e un dulce...un destept....iar mami Simona o mamica frumoasa.....
...nu am fost la Ocna....nu am avut timp cand am fost la Sibiu...ne-am plimbat un pic prin oras si atat.....nu m-am inalniti nici cu Simina nici cu Alondra....niic nu am prea vrut s ale deranjez...erau pregatite de nastere...si na....
,voi ce faceti???...v-ati intors inapoi, nu?
..va imbratisam cu drag...si ma bucur ca ne.ai scris....
Tania...multumim mult....te pupam...ce face printisorul tau frumos?
Tania_25
QUOTE(ninina @ Sep 23 2011, 09:36 AM) *
Anku draga mea...suntem bine.....da ne-am intalnit cu Simona si CArlos...defapt am fost la ei acasa....ne-am simntiti minunat...sunt o familie tare faine....CArlos e un dulce...un destept....iar mami Simona o mamica frumoasa.....
...nu am fost la Ocna....nu am avut timp cand am fost la Sibiu...ne-am plimbat un pic prin oras si atat.....nu m-am inalniti nici cu Simina nici cu Alondra....niic nu am prea vrut s ale deranjez...erau pregatite de nastere...si na....
,voi ce faceti???...v-ati intors inapoi, nu?
..va imbratisam cu drag...si ma bucur ca ne.ai scris....
Tania...multumim mult....te pupam...ce face printisorul tau frumos?



Iubitelul meu creste si e activ in burtica.... smile.gif
Abia asteptam urmatoarea ecografie sa-l vedem... love1.gif
Va pup si eu frumosilor! tzuc.gif wub.gif
gabrielle2003
Ninia, Fabi de nota 10, creste repede si foarte frumos iar Carlos un deliciu minunat care la fel creste minunat!
Superb pentru intalnirea voastra, e minunat ca i-ai putut vedea si ne dorim sa avem si noi o astfel de ocazie! notworthy.gif
ninina
QUOTE(Tania_25 @ Sep 23 2011, 02:33 PM) *
Iubitelul meu creste si e activ in burtica.... smile.gif
Abia asteptam urmatoarea ecografie sa-l vedem... love1.gif
Va pup si eu frumosilor! tzuc.gif wub.gif


...ma bucur mult...
sarcina usoara in continuare...si abia astept sa te vad cu bebe in brate... trandafir.gif trandafir.gif
QUOTE(gabrielle2003 @ Sep 23 2011, 08:56 PM) *
Ninia, Fabi de nota 10, creste repede si foarte frumos iar Carlos un deliciu minunat care la fel creste minunat!
Superb pentru intalnirea voastra, e minunat ca i-ai putut vedea si ne dorim sa avem si noi o astfel de ocazie! notworthy.gif

Gabi te pupacim.
..ne-am buucrat mult ca ne-am intalnit...
..cine stie cand vine si randul vostru,,,
..va imbratisez frumosilor....
Tania_25
QUOTE(ninina @ Sep 24 2011, 08:19 PM) *
...ma bucur mult...
sarcina usoara in continuare...si abia astept sa te vad cu bebe in brate... trandafir.gif trandafir.gif

Gabi te pupacim.
..ne-am buucrat mult ca ne-am intalnit...
..cine stie cand vine si randul vostru,,,
..va imbratisez frumosilor....





Multumesc ninina!Doamne ajuta! partners.gif trandafir.gif
ruxy
QUOTE(ninina @ Sep 21 2011, 12:25 PM) *
...poze recente....


.
...am iesit un pic si afara....


Incredibil de scump...de scumpi...copii adorabili!!!! partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif
ninina
QUOTE(ruxy @ Sep 24 2011, 09:31 PM) *
Incredibil de scump...de scumpi...copii adorabili!!!! partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif

trandafir.gif trandafir.gif tzuc.gif partners.gif
.multiumim frumoasa mea....
..te imbratisez hug.gif
ninina
...cateva poze noi...




...cantaret ma fac... :lol!:

sau medic...

asa mult imi place camera mea...abia astept sa dorm in ia..


cu tusa la plimbare...


ninina
azi in gradina...

hmmmmmmm ce aer curat...




ninina
QUOTE(Tania_25 @ Sep 24 2011, 08:45 PM) *
Multumesc ninina!Doamne ajuta! partners.gif trandafir.gif

...ce faci draga mea??? Cand trebuie sa nasti??
Astept vesti... trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif
ninina
a plecat mami deacasa si bunica si/a facut de cap :lol!:


...waw..plecam la plimbareeeeeeeee....

impodobim bradutul..


deja am obosit...

deja a inceput sa vina cate un mossssssss!!!!!!

..fac curat...

si au venit mai multi mosiiiiiiii...si mai trebuie sa vina!!!!!111

cam ciufulit bradutul nostru..in realitate e mult mai frumos....
USA
Pupik frumosul meu dulce de tot.....e si fetita, off Doamne, ce moate avem blush.gif ......bradutul e un frumos, mie imi place...si imi plac si cadourile..si mamyy foarte eleganta....ce mai......Merry Christmas va spun de pe acum si va pup apasat si dulce cu aroma de scortisoara! bere.gif bere.gif love1.gif tzuc.gif hug.gif Love ya!
anku
Dragii mei,iata ca veni si asteptatul Craciun! Va doresc sa aveti parte de tot ceea ce este mai frumos in viata, Mosu' sa va aduca tot ceea ce va doriti si fiecare fulg de nea sa aduca in sufletele voastre multa fericire si iubire! Sarbatori Fericite!!!



ai avut ajutor la impodobit bradul!!! wub.gif
va poopam!!! tzuc.gif tzuc.gif
ninina
Fetelor va multumesc pt urari.....va imbratisez cu drag....
...poze proaspete....













simina_ana
QUOTE(ninina @ Jan 8 2012, 04:05 PM) *
Fetelor va multumesc pt urari.....va imbratisez cu drag....




In primul rand La Multi ANi dragilor....sa aveti un an de 2012 ori mai bun decat cel care a trecut.

SUnteti niste frumosi...iar Fabian a crescut atat de armonios....
Iar poza asta e dementiala.....daca ar fi toti asa muncitori ca el am ajunge departe....

Va pupic cu mare drag si va doresc numai bine!!!
ninina
QUOTE(simina_ana @ Jan 8 2012, 04:36 PM) *
In primul rand La Multi ANi dragilor....sa aveti un an de 2012 ori mai bun decat cel care a trecut.

SUnteti niste frumosi...iar Fabian a crescut atat de armonios....
Iar poza asta e dementiala.....daca ar fi toti asa muncitori ca el am ajunge departe....

Va pupic cu mare drag si va doresc numai bine!!!

Simina dragutza mea multumesc mult...la fel va doresc si eu voua.... trandafir.gif trandafir.gif
...da asa e...am un baiat muncitor...e dezastruu...face si treaba mea si a lui taicaso liwlol.gif biggrin.gif
..iti trimit multi pupici si tie si pretiosilor tai printisori trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif
lia1980
[quote name='ninina' date='Jan 8 2012, 06:05 PM' post='1733181']
Fetelor va multumesc pt urari.....va imbratisez cu drag....
...poze proaspete....


Superbe poze!Superb baietel!
ninina
QUOTE(lia1980 @ Feb 6 2012, 01:37 PM) *
Superbe poze!Superb baietel!

Multumesc Lia.... trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif oFloare.gif
lia maria71
ce poze frumoase am vazut aici!!! minunate, superbe!!! am uitat de toate ......am fost aruncata in lumea basmelor in acele momente in care ma uitam la poze!!!
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.