Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Robert Fabian
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Bloguri. Pagini Personale > Bloguri > Blog ninina
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28
ninina
QUOTE(Mikaell @ Apr 8 2010, 10:00 PM) *
ce frumosi sunteti si se vede cat de mult va iubiti love1.gif love1.gif love1.gif ,Fabi e atat de dulce si delicat wub.gif ...pupicei multi tzuc.gif


multumesc mami frumoasa.....va imbratisam si noi cu mare drag trandafir.gif
QUOTE(stefi-dani @ Apr 9 2010, 04:37 PM) *
la multi ani fabi
te pupic si sa fi sanatos occasion.gif occasion.gif occasion.gif


multumim si o pupam pe Lizii trandafir.gif
QUOTE(kerstin09 @ Apr 9 2010, 04:39 PM) *
Nina draga mea,ce frumos creste ingerasul tau hug.gif tare dulce-i tzuc.gif
Si voi un cuplu perfect si frumos trandafir.gif

Kerstin draga mea...esti tu delicata ca intodeauna trandafir.gif

QUOTE(Tania_25 @ Apr 9 2010, 05:13 PM) *
O frumusete de copil e Fabian... love1.gif pup dulce dulce! tzuc.gif hug.gif


trandafir.gif trandafir.gif il pupacim pe Darius.... trandafir.gif
QUOTE(camyR @ Apr 11 2010, 12:45 PM) *
Ninia e taaare dulce Faby, si ii sta de minune intre ghiocei! Pooop ochisorii albastrii!!! partners.gif

oooooooooo ce surpriza..multumim Camy de vizita...te pup si te mai asteptam trandafir.gif
raela
QUOTE(ninina @ Mar 19 2010, 04:02 PM) *
..azi am fost afara...prima zi de primavara...

vreau si eu flori mami....


...am cules doua flori pt mami....si pt gagica mea...care e departe de mine... crybaby.gif


..pisoiul meu nu ma baga in seama crybaby.gif


...a venit tati cu bunatati....





Doamne, ce frumos e ginerele meu!

Il pup cu muuult drag!
pysypisi
QUOTE(ninina @ Apr 6 2010, 07:22 PM) *
puiul meu scump intre ghiocei...




..toata ziua ne place sa stam cu picorusele in guritza...

Buna draga Ninina trandafir.gif
Ce mare a crescut printisorul vostru!!!!
Este o frumusete de de baietel si voi niste parinti superbi!
Multa sanatate va dorim si puiutul sa creasca mare si sanatos. oFloare1.gif
Va asteptam la noi pe blog sa ne vezi bobocelul si burticuta oFloare1.gif
Va pupik!!! trandafir.gif
ninina
...poze.....








..cu tati meu drag...


...ce imi plac ghioceii...

ninina
....sunt asa gustosi...

...flori pt toate fetele frumoase de pe utile....
ruxy
QUOTE(ninina @ Apr 14 2010, 06:41 PM) *
....sunt asa gustosi...

...flori pt toate fetele frumoase de pe utile....

Ce minune minunata!!! Cea mai frumoasa floare intre flori... love1.gif love1.gif love1.gif Imbratisari fericita Ninina! hug.gif hug.gif hug.gif
ninina
QUOTE(ruxy @ Apr 14 2010, 06:46 PM) *
Ce minune minunata!!! Cea mai frumoasa floare intre flori... love1.gif love1.gif love1.gif Imbratisari fericita Ninina! hug.gif hug.gif hug.gif

.....asa e Ruxy...pt mine e cea mai valoroasa comoara alturi de iubi meu primita de la Dumnezeu,,,,,
si noi te imbratisam cu mare drag.... trandafir.gif partners.gif partners.gif
Sara1
QUOTE(ninina @ Apr 14 2010, 08:41 AM) *
....sunt asa gustosi...

...flori pt toate fetele frumoase de pe utile....


Doamne ce a crescut, ghiocelul lui mama! E frumos, ca voi, sunteti o familie de vis!!!! tzuc.gif
USA
QUOTE(ninina @ Apr 14 2010, 06:41 PM) *
....sunt asa gustosi...

...flori pt toate fetele frumoase de pe utile....

Ooooooo, ce poate fii mai parfumat si mai frumos..decat Ghiocelul meu pufos si ghioceii....un iubitic maaareeee cat inima mea!
meaw_ela
TOATE POZELE SUNT DEMNE DE INRAMAT! VA SIMT PARFUMUL DE GHIOCEI PANA IN CANADA! FRUMOSHILOOOOOOOR ! partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif
ninina
QUOTE(Sara1 @ Apr 14 2010, 10:03 PM) *
Doamne ce a crescut, ghiocelul lui mama! E frumos, ca voi, sunteti o familie de vis!!!! tzuc.gif


trandafir.gif trandafir.gif
QUOTE(USA @ Apr 14 2010, 10:05 PM) *
Ooooooo, ce poate fii mai parfumat si mai frumos..decat Ghiocelul meu pufos si ghioceii....un iubitic maaareeee cat inima mea!

partners.gif partners.gif

QUOTE(meaw_ela @ Apr 14 2010, 10:10 PM) *
TOATE POZELE SUNT DEMNE DE INRAMAT! VA SIMT PARFUMUL DE GHIOCEI PANA IN CANADA! FRUMOSHILOOOOOOOR ! partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif

...esti o dragutza ca intodeauna.....



Fetelor va iubim mult...si langa voi sunt super fericita...si ma bucur enorm sa am asa pritetene ca voi.... trandafir.gif partners.gif
ninina
suntem tare veseli....priviti sa va contagiati si voi...
aly80r
QUOTE(ninina @ Apr 18 2010, 10:49 AM) *
suntem tare veseli....priviti sa va contagiati si voi...



E o dulceata mica tzuc.gif . Pe Erika a contagiat-o. O am in brate si se amuza si ea copios biggrin.gif . Cand s-a terminat filmuletzul mi-a zis: "mami, bebelushu.....pune bebelushu!!!" si radeeeee liwlol.gif

Va pupam cu drag tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif
ninina
QUOTE(aly80r @ Apr 18 2010, 11:01 AM) *
E o dulceata mica tzuc.gif . Pe Erika a contagiat-o. O am in brate si se amuza si ea copios biggrin.gif . Cand s-a terminat filmuletzul mi-a zis: "mami, bebelushu.....pune bebelushu!!!" si radeeeee liwlol.gif

Va pupam cu drag tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif

partners.gif ...ce scumpica e....!!!
..o pupam si noi pe ERika... trandafir.gif
ruxy
QUOTE(ninina @ Apr 18 2010, 10:49 AM) *
suntem tare veseli....priviti sa va contagiati si voi...

E chiar o comoara Ninina, cat de frumos rade laugh.gif ...ce copil vesel si fericit ai mami e splendid partners.gif partners.gif
ninina
....suntem fericiti impreuna....

...sunt un pic smeker...

...sa vedem ce ai tati in cap liwlol.gif

dar in gura ce ai.???

cavalerii mei dragi...


sa o analizez si pe mami un pic..
ninina
...ma iubeste mami mult...
ruxy
QUOTE(ninina @ Apr 18 2010, 08:13 PM) *
....suntem fericiti impreuna....

Minunati Ninina, minunati partners.gif partners.gif partners.gif

ruxy
QUOTE(ruxy @ Apr 18 2010, 07:56 PM) *
E chiar o comoara Ninina, cat de frumos rade laugh.gif ...ce copil vesel si fericit ai mami e splendid partners.gif partners.gif

partners.gif partners.gif partners.gif
Mih@ela
Minunate portrete de familie!!!Albastrelul e u superb!!!!!! partners.gif partners.gif partners.gif
ninina
QUOTE(ruxy @ Apr 18 2010, 07:56 PM) *
E chiar o comoara Ninina, cat de frumos rade laugh.gif ...ce copil vesel si fericit ai mami e splendid partners.gif partners.gif

...OOOOOOO Ruxy...cata iubire poate avea un bebelus...nici nu am putut gandi vreodata.....si cum ma topesc eu toata la zambetul lui.....cum ma vede asa se bucura si rade la mine...si imi prinde obrajii in manutele lui......
chiar acum am facut o baie cu el...in cada...asa mult ii place...statea si ma sorbea din priviri...radea in continuu la mine....cand a venit tati sa il scoata a inceput sa planga....am iesit si eu repede dupa el....si gata ii trecuse supararea.....
..multumesc lui Dumnezeu pt o asa comoara....si multumesc tot lui Dumnezeu pt o asa prietena adevarata ca tine.....esti minunata.....si iti multumesc ca ne iubesti... trandafir.gif partners.gif partners.gif

QUOTE(ruxy @ Apr 18 2010, 08:33 PM) *
Minunati Ninina, minunati partners.gif partners.gif partners.gif

partners.gif partners.gif

QUOTE(Mih@ela @ Apr 18 2010, 08:42 PM) *
Minunate portrete de familie!!!Albastrelul e u superb!!!!!! partners.gif partners.gif partners.gif

...multumesc frumoasa mamica....si noi va iubim mult.... trandafir.gif partners.gif
ruxy
QUOTE(ninina @ Apr 18 2010, 11:10 PM) *
...OOOOOOO Ruxy...cata iubire poate avea un bebelus...nici nu am putut gandi vreodata.....si cum ma topesc eu toata la zambetul lui.....cum ma vede asa se bucura si rade la mine...si imi prinde obrajii in manutele lui......
chiar acum am facut o baie cu el...in cada...asa mult ii place...statea si ma sorbea din priviri...radea in continuu la mine....cand a venit tati sa il scoata a inceput sa planga....am iesit si eu repede dupa el....si gata ii trecuse supararea.....
..multumesc lui Dumnezeu pt o asa comoara....si multumesc tot lui Dumnezeu pt o asa prietena adevarata ca tine.....esti minunata.....si iti multumesc ca ne iubesti... trandafir.gif partners.gif partners.gif
partners.gif partners.gif
...multumesc frumoasa mamica....si noi va iubim mult.... trandafir.gif partners.gif

Oare cum ar putea cineva sa nu va iubeasca Ninina mea draga? Sunteti adorabili partners.gif partners.gif partners.gif
Mikaell
QUOTE(ninina @ Apr 14 2010, 06:41 PM) *
....sunt asa gustosi...

oau ... ce am gasit eu aici...cea mai frumoasa floare gingasa si parfumata wub.gif ...pupici dulci ,puiut frumos tzuc.gif hug.gif
Mikaell
QUOTE(ninina @ Apr 18 2010, 10:49 AM) *
suntem tare veseli....priviti sa va contagiati si voi...

Ce rade el din toata inima...iti vine sa-i papi gurita lui dulce:tzuc:

QUOTE(ninina @ Apr 18 2010, 08:13 PM) *
....suntem fericiti impreuna....

SUNTETI O FAMILIE TARE FRUMOASA,IMPLINITA, PLINA DE IUBIRE ASA CA MERITA SA FI-TI FERICITI...MII DE PUPICEI DULCI SI PARFUMATI tzuc.gif hug.gif
ninina
QUOTE(ruxy @ Apr 18 2010, 11:12 PM) *
Oare cum ar putea cineva sa nu va iubeasca Ninina mea draga? Sunteti adorabili partners.gif partners.gif partners.gif

....esti tu prea dragutza frumoasa mea.... trandafir.gif trandafir.gif partners.gif hug.gif

QUOTE(Mikaell @ Apr 19 2010, 01:06 PM) *
oau ... ce am gasit eu aici...cea mai frumoasa floare gingasa si parfumata wub.gif ...pupici dulci ,puiut frumos tzuc.gif hug.gif


trandafir.gif partners.gif
QUOTE(Mikaell @ Apr 19 2010, 01:09 PM) *
Ce rade el din toata inima...iti vine sa-i papi gurita lui dulce:tzuc:
SUNTETI O FAMILIE TARE FRUMOASA,IMPLINITA, PLINA DE IUBIRE ASA CA MERITA SA FI-TI FERICITI...MII DE PUPICEI DULCI SI PARFUMATI tzuc.gif hug.gif

....va imbratisam cu drag...si voi sunteti minunati....
..ma bucur ca ne iubesti asa mult...si mereu ne lasi cateva randuri.... trandafir.gif
Fabian e un copil super vesel si fericit.....sa il vezi acum cum ranjeste...mori de ras.....
pup tzuc.gif
USA
Sa pupe nasica parfumul meu de baiat! tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif
Mamy esti atat de fericita, frumoasaaaa, iubita..se vede din privire......puiul e o minune, ma ameteste cu privirea lui extrem de albastra...iar dady, aduce restul de frumos si iubire pentru o familie de vis!
Va iubim!
ninina
QUOTE(USA @ Apr 19 2010, 04:20 PM) *
Sa pupe nasica parfumul meu de baiat! tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif
Mamy esti atat de fericita, frumoasaaaa, iubita..se vede din privire......puiul e o minune, ma ameteste cu privirea lui extrem de albastra...iar dady, aduce restul de frumos si iubire pentru o familie de vis!
Va iubim!

.....nasica si noi te pupam cu mare drag...si ne/a fost dor de tine.... trandafir.gif trandafir.gif
pupaci si printesa dulce.. partners.gif partners.gif
meaw_ela
ESTE CONTAGIOS- TE UMPLE DE FERICIRE MINUNEA TA MICA- VA PUPACIM MULT DE TOT! FERMECATORI SUNTETZI!!! wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif hug.gif hug.gif hug.gif
gabrielle2003
QUOTE(ninina @ Apr 18 2010, 10:49 AM) *
suntem tare veseli....priviti sa va contagiati si voi...

doamne ce mare si frumos a crescut el!
cat despre ras..........e un dulce dulce
multi pupici pentru voi toti! notworthy.gif
ninina
....Am fsot la cimitirul vesel si la manastire....




...doar eu si ochisorii...

.sunt baiat mare..





ninina

waw ce imi plac florile...


..eu vreau sa prin florile dar mami zice ca nu e bine..





..mi/a cumparat mami premergator si as amult imi place sa ma plimb..mai ales la sa ma joc la usa de la soba...
simina_ana
Ce poze frumoase.....nu-mi pot lua ochii de la voi....dar mai ales de la Fabian.....a crescut atat de frumos......oare cand au trecut 6 luni????
Mami ai facut treaba foarte buna.....si faci in continuare....ai un inger de baiat.....

iar locurile......nu-mi gasesc cuvinte......sper sa reusesc vara asta sa ajung si eu acolo cu mama...vrea sa revada locurile copilariei....si eu vreau sa vad unde a copilarit ea

Va pupam dulce .....
Lusha&Zbenguica
as fi vrut sa ma opresc la o poza anume dar nu ma puteam decide
o splendoare de baietel aveti ninina si creste extraordinar de frumos
se vede ca e inconjurat de dragoste
hug.gif hug.gif hug.gif hug.gif
gabrielle2003
mey frumosilor sunteti.....minunati! love1.gif
dolly3
QUOTE(ninina @ Apr 22 2010, 09:10 PM) *
....Am fsot la cimitirul vesel si la manastire....


asta e cea mai frumoasa imagine pe care am vazut-o de muuuulta vreme !!! trandafir.gif
nu mi-a venit sa cred ce baietel mare, care sta hopa singurel pe banca eusa_clap.gif si tot asa ma intreb si eu, cind au trecut cele 6 luni ?! super.gif

sunteti minunati, si ma bucur ca si tot atit de fericiti, frumosilor ! floare2.gif
ninina
QUOTE(simina_ana @ Apr 22 2010, 10:49 PM) *
Ce poze frumoase.....nu-mi pot lua ochii de la voi....dar mai ales de la Fabian.....a crescut atat de frumos......oare cand au trecut 6 luni????
Mami ai facut treaba foarte buna.....si faci in continuare....ai un inger de baiat.....

iar locurile......nu-mi gasesc cuvinte......sper sa reusesc vara asta sa ajung si eu acolo cu mama...vrea sa revada locurile copilariei....si eu vreau sa vad unde a copilarit ea

Va pupam dulce .....

Simina esti minunata ca intodeauna.... trandafir.gif trandafir.gif
..te astept cu mare drag pe aici...mi/ar place tare mult sa ne vedem...
..pupam si noi un Iancu dulce trandafir.gif

QUOTE(Lusha&Zbenguica @ Apr 22 2010, 10:56 PM) *
as fi vrut sa ma opresc la o poza anume dar nu ma puteam decide
o splendoare de baietel aveti ninina si creste extraordinar de frumos
se vede ca e inconjurat de dragoste
hug.gif hug.gif hug.gif hug.gif

....si noi va imbratisam fete frumoase../...si va multumim ca ati venit pe la noi trandafir.gif

QUOTE(gabrielle2003 @ Apr 22 2010, 11:07 PM) *
mey frumosilor sunteti.....minunati! love1.gif


...hmmmmmmm semanam cu voi wink.gif
QUOTE(dolly3 @ Apr 22 2010, 11:34 PM) *
asta e cea mai frumoasa imagine pe care am vazut-o de muuuulta vreme !!! trandafir.gif
nu mi-a venit sa cred ce baietel mare, care sta hopa singurel pe banca eusa_clap.gif si tot asa ma intreb si eu, cind au trecut cele 6 luni ?! super.gif

sunteti minunati, si ma bucur ca si tot atit de fericiti, frumosilor ! floare2.gif

OOOOOOOOOO Doly..multumim din sufelt....
...da trece timpul...prea...prea repede.....
...te imbratisam partners.gif
USA
QUOTE(ninina @ Apr 22 2010, 09:14 PM) *

Oo ce frumos acolo....iar voi sunteti incredibili de parfumati de iubire!
Va pupacesc apasat!..

Puiul meu favorit, e o bijuterie a Cerului!
ninina
QUOTE(USA @ Apr 23 2010, 05:24 PM) *
Oo ce frumos acolo....iar voi sunteti incredibili de parfumati de iubire!
Va pupacesc apasat!..

Puiul meu favorit, e o bijuterie a Cerului!

..multumim nasica scumpa....esti minunata...o pupacim si pe printesa ta dulce.... trandafir.gif trandafir.gif
ruby
QUOTE(ninina @ Apr 22 2010, 10:14 PM) *

ce frumos e peisajul ,dar micul print ,robert ,umple cadrul cu gingasia lui !
sa va traiasca si sa fiti iubiti!
aly80r
Minunate pozele, frumoshii mei partners.gif Minunati, iubiti, fericiti sunteti si voi tzuc.gif Vin mereu cu drag la tine pt ca ma incarc cu voie buna si frumos oFloare.gif Va imbratisez cu drag hug.gif

P.S Fetita prietenei mele nu-mi poate spune "Alina" asa ca m-a numit "ninina" blush.gif ......si asa de bine ma simt cand ma striga bananab.gif
Mikaell
Woaw ce peisaj frumos,ce manastire frumoasa,ce flori frumoase si ce Fabian frumos care e floarea cea mai parfumata si cea mai delicata love1.gif love1.gif love1.gif iar voi sunteti minunati. partners.gif ..mii de pupicei dulci si parfumati tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif hug.gif
perla163
SUNTETI ADORQABILI,nININAAA SI faBI E UN DULCEEEE love1.gif ....CE FRUMOASE POZEEEEEEE!VA PUPIC DUUULCE DULCE
ninina
QUOTE(ruby @ Apr 23 2010, 09:01 PM) *
ce frumos e peisajul ,dar micul print ,robert ,umple cadrul cu gingasia lui !
sa va traiasca si sa fiti iubiti!


OOOOOOOO Ruby multumim de vizita....te mai asteptam
..multumim trandafir.gif trandafir.gif
QUOTE(aly80r @ Apr 23 2010, 10:07 PM) *
Minunate pozele, frumoshii mei partners.gif Minunati, iubiti, fericiti sunteti si voi tzuc.gif Vin mereu cu drag la tine pt ca ma incarc cu voie buna si frumos oFloare.gif Va imbratisez cu drag hug.gif

P.S Fetita prietenei mele nu-mi poate spune "Alina" asa ca m-a numit "ninina" blush.gif ......si asa de bine ma simt cand ma striga bananab.gif


oooooooo Ali esti dragutza ca intodeauna...si plina de ganduri bune...
..si voi sunteti minunati....
...esti tare simpatica....
..multumesc din suflet pt toate aprecierile.....esti prea generoasa cu mine--... trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif
QUOTE(Mikaell @ Apr 24 2010, 12:04 AM) *
Woaw ce peisaj frumos,ce manastire frumoasa,ce flori frumoase si ce Fabian frumos care e floarea cea mai parfumata si cea mai delicata love1.gif love1.gif love1.gif iar voi sunteti minunati. partners.gif ..mii de pupicei dulci si parfumati tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif hug.gif


Mikel...tu ma uimesti...mereu ne vizitezi ....si ne daruiesti cuvinte din inima...multumim...sa primeste din partea nostra multe imbratisari hug.gif partners.gif
QUOTE(perla163 @ Apr 24 2010, 12:52 AM) *
SUNTETI ADORQABILI,nININAAA SI faBI E UN DULCEEEE love1.gif ....CE FRUMOASE POZEEEEEEE!VA PUPIC DUUULCE DULCE

multumim Perlutza draga.... trandafir.gif
natsandrea
nu am mai scris de multisor aici la voi, dar v-am urmarit....a crescut puiutul mami si e un frumos
ce redepe trece timpul...
sa cresti mare Fabian si la fel de frumos si sanatos
pupici pt Fabi si pt mami tzuc.gif
ninina
QUOTE(natsandrea @ Apr 26 2010, 12:48 PM) *
nu am mai scris de multisor aici la voi, dar v-am urmarit....a crescut puiutul mami si e un frumos
ce redepe trece timpul...
sa cresti mare Fabian si la fel de frumos si sanatos
pupici pt Fabi si pt mami tzuc.gif

trandafir.gif trandafir.gif da Andrea trece prea repede... trandafir.gif
,,multumim si noi va pupam cu drag.... trandafir.gif
pustiks
Ninina ce repede a crescut printul tau! Deja sta in fundulet si in picioruse, rade in hohote, e o minune de copil! Pe zi ce trece parca e tot mai frumos. Cred si eu a te topesti dupa el. Acum, cand sunteti 3 pot sa spun ca intr-adevar sun teti familia perfecta, 3 frumosi veseli si fericiti. Va pup dulce scumpii mei!Imi sunteti tare dragi. love1.gif hug.gif
ninina
QUOTE(pustiks @ Apr 26 2010, 05:53 PM) *
Ninina ce repede a crescut printul tau! Deja sta in fundulet si in picioruse, rade in hohote, e o minune de copil! Pe zi ce trece parca e tot mai frumos. Cred si eu a te topesti dupa el. Acum, cand sunteti 3 pot sa spun ca intr-adevar sun teti familia perfecta, 3 frumosi veseli si fericiti. Va pup dulce scumpii mei!Imi sunteti tare dragi. love1.gif hug.gif

...chiar intrasem la tine la blog....si uite ca te-am gasit si la mine in vizita...
..da e mare ....si dragostea lui e tot mai mare....de a mea ...nu am cuvinte...
..am fsot fericiti...ne iubeam mult....dar FAbian a adus asa multa dragoste ca da peste....
..de ceva timp iubi meu zice ca e mai indragostit de mine ca niciodata....chiar acum sambata a fsot invitat la niste prieteni si de acolo urma sa mearga la biserica......fara stirea lui m-am imbracat si eu si pe FAbian pt biserica si am plecat ....cand ne-a vazut...inca nu intrase inauntru...a uitat intr.un fel zis de toti....a venit in fata noastra ...si ne-a spus ca se bucura enorm ca suntem acolo ....
..ajunsi acasa...mi-a marturisit....ca atunci cand ne.a vazut a simntit numai fluturasi in stomac....ii venise sa fuga inaintea noastra....
..poate multa lume....zica ca nu e posibil....la 7 ani de casatorie sa mai simnti fluturasi in stomac....sau sa fi indragostit....dar pot sa confirm din tot sufletul ca se poate....
....si tu ne esti draga......si ma rog la Dumnezeu sa fie cu tine...si cat de curand sa vedem poze cu puisorul tau trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif
pustiks
Ninina intotdeauna ai fost o persoana speciala si minunanta! Meriti atat iubire si fericire! love1.gif partners.gif Orice ar spune lumea, eu cred in iubirea care dureaza o viata. Noi suntem casatoriti de 6 ani, dar suntem impreuna de 10 ani si in loc sa scada iubirea, pot sa spun ca a crescut.
ruxy
QUOTE(ninina @ Apr 26 2010, 08:13 PM) *
...chiar intrasem la tine la blog....si uite ca te-am gasit si la mine in vizita...
..da e mare ....si dragostea lui e tot mai mare....de a mea ...nu am cuvinte...
..am fsot fericiti...ne iubeam mult....dar FAbian a adus asa multa dragoste ca da peste....
..de ceva timp iubi meu zice ca e mai indragostit de mine ca niciodata....chiar acum sambata a fsot invitat la niste prieteni si de acolo urma sa mearga la biserica......fara stirea lui m-am imbracat si eu si pe FAbian pt biserica si am plecat ....cand ne-a vazut...inca nu intrase inauntru...a uitat intr.un fel zis de toti....a venit in fata noastra ...si ne-a spus ca se bucura enorm ca suntem acolo ....
..ajunsi acasa...mi-a marturisit....ca atunci cand ne.a vazut a simntit numai fluturasi in stomac....ii venise sa fuga inaintea noastra....
..poate multa lume....zica ca nu e posibil....la 7 ani de casatorie sa mai simnti fluturasi in stomac....sau sa fi indragostit....dar pot sa confirm din tot sufletul ca se poate....
....si tu ne esti draga......si ma rog la Dumnezeu sa fie cu tine...si cat de curand sa vedem poze cu puisorul tau trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif

Esti o minunata Ninina mea draga partners.gif partners.gif partners.gif
ninina
VAnesa esti f frumoasa.....dar eu am deja o iubita....


Fabian imi place de tine....ce pacat ca ai iubita..

waw cate flori...




....cu tati...iar in spate e casa mea ...dar nu e gata...pana ma fac mare sa ma insor poate se gata...
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.