Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Robert Fabian
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Bloguri. Pagini Personale > Bloguri > Blog ninina
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28
ruxy
QUOTE(ninina @ Jan 20 2010, 08:42 PM) *
...revenim cu noutati.... trandafir.gif

Pot sa pap si eu niste copanele imbietoare? hug.gif tzuc.gif hug.gif tzuc.gif hug.gif tzuc.gif hug.gif

Esti o mami tare fericita cu asa un puiut wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif

ninina
QUOTE(meaw_ela @ Jan 26 2010, 08:32 PM) *
E o frumusetze mica ...ce repede creste... este desavarsit... wub.gif .cu asa parintzi frumosi nici nu se poate altfel! daca o sa-i faci si o surioara cred ca o sa fie o splendoare! Va pup cu deosebit drag !!!!!!

Waw ...multumim frumoasa mea.....
..te iubim .........si iti multumim de vizita...... trandafir.gif trandafir.gif
,,va imbratisam si noi trandafir.gif partners.gif partners.gif

QUOTE(Luka @ Jan 26 2010, 09:43 PM) *
Da, creste, incepe sa se "contureze" , este un ochios frumos !Cred ca este si cuminte ....
Mie imi plac si degetelele lui ! tzuc.gif hug.gif tzuc.gif


ce simpatica esti Luca draga mea.... partners.gif partners.gif
...este ff cuminte....mai pot avea doi pe langa el..la fel....
..te pupacim cu drag partners.gif trandafir.gif
QUOTE(G.Raluca @ Jan 26 2010, 09:59 PM) *
Multi pupici pentru o mami draga mie si puiutul ei minunat care creste atat de repede si frumos! partners.gif

Raluca....si noi te pupam ..frumoasa mamica..... partners.gif trandafir.gif
ninina
Ruxy...esti minunata...si te imbratisam mult de tot trandafir.gif trandafir.gif
...si da sunt o mami fericta...cu un asa puiut si cu un asa tati.....savurez fiecare clipa alaturi de ei....
...te iubim trandafir.gif partners.gif si te asteptam la MM rolleyes.gif
ruxy
QUOTE(ninina @ Jan 26 2010, 10:30 PM) *
Ruxy...esti minunata...si te imbratisam mult de tot trandafir.gif trandafir.gif
...si da sunt o mami fericta...cu un asa puiut si cu un asa tati.....savurez fiecare clipa alaturi de ei....
...te iubim trandafir.gif partners.gif si te asteptam la MM rolleyes.gif

Cu prima ocazie...negresit Ninina mea draga partners.gif
simina_ana
M-am uitat dupa Fabian si mi-am scapat si eu sticluta...liwlol.gif de fapt paharul....
E un dulce .....ce sa mai....m-a lasat fara cuvinte....
Asaaaaaa imi vine sa il pap....incepand cu piciorusele...apoi urc la bucute....apoi burtica aia frumoasa.....gatutul si ochiisorii de peruzea....iar la sfarsit ca desert....ii rontai degetelele.....
Nici nu-mi vine sa cred cand a trecut timpul....acusica face 4 luni.....apoi un an...si uite asa ajungem si la majorat....liwlol.gif
Va pup cu mare drag frumosilor..... hug.gif trandafir.gif
roxikira
QUOTE(ninina @ Jan 20 2010, 08:42 PM) *
...revenim cu noutati.... trandafir.gif




love1.gif love1.gif love1.gif love1.gif love1.gif
E adorabil...un copil tare frumos...iti vine sa-i papi ochisorii...si obrajorii...si gurita...si manutele...adica tooot super.gif partners.gif
Sa va traiasca printisorul...si sa va aduca numai si numai bucurii si impliniri wub.gif
Va pupa Roxi...sunteti o familie tare frumoasa partners.gif
alisamon
Draga mea, ai un baietel de toata frumusetea.Sa-ti traiasca.Nu am prea apucat pana acum sa ma uit la poze...Doamne cum a trecut timpul....Imi amintesc ca tu ai fost prima fata care a avut un test pozitiv dupa ce am intrat eu pe site...Ce emotionata am fost pentru tine.... Sa fiti sanatosi. Va pupam
perla163
salut,am venit sa mai vad ce fac ochii astia albastri ca cerul..............o multime de pupicei si muuulta santate tuturor! cum merge treaba cu casa??? tzuc.gif
anku
ce mai face printisorul tau scump??? tzuc.gif
ninina
QUOTE(simina_ana @ Jan 29 2010, 11:33 PM) *
M-am uitat dupa Fabian si mi-am scapat si eu sticluta...liwlol.gif de fapt paharul....
E un dulce .....ce sa mai....m-a lasat fara cuvinte....
Asaaaaaa imi vine sa il pap....incepand cu piciorusele...apoi urc la bucute....apoi burtica aia frumoasa.....gatutul si ochiisorii de peruzea....iar la sfarsit ca desert....ii rontai degetelele.....
Nici nu-mi vine sa cred cand a trecut timpul....acusica face 4 luni.....apoi un an...si uite asa ajungem si la majorat....liwlol.gif
Va pup cu mare drag frumosilor..... hug.gif trandafir.gif


...ce simpatica esti draga mea.... trandafir.gif trandafir.gif
..of...nu vreau sa treaca timpul asa repede....
sunt indragostita de puiul meu....ma topesc incet toata de dragul lui....are o privire dulce....mai ales dimineata cand ma duc sa.l i/au din patut.....numai bun de mancat ... biggrin.gif
QUOTE(roxikira @ Jan 30 2010, 06:46 PM) *
love1.gif love1.gif love1.gif love1.gif love1.gif
E adorabil...un copil tare frumos...iti vine sa-i papi ochisorii...si obrajorii...si gurita...si manutele...adica tooot super.gif partners.gif
Sa va traiasca printisorul...si sa va aduca numai si numai bucurii si impliniri wub.gif
Va pupa Roxi...sunteti o familie tare frumoasa partners.gif

..multumesc Roxi draga mea....esti minunatata..te pupacim cu drag.... trandafir.gif

QUOTE(alisamon @ Feb 3 2010, 08:10 PM) *
Draga mea, ai un baietel de toata frumusetea.Sa-ti traiasca.Nu am prea apucat pana acum sa ma uit la poze...Doamne cum a trecut timpul....Imi amintesc ca tu ai fost prima fata care a avut un test pozitiv dupa ce am intrat eu pe site...Ce emotionata am fost pentru tine.... Sa fiti sanatosi. Va pupam

...da draga mea a trecut repede ..prea repede timpul...chiar zilele astea...vb cu iubi meu..cu acum un an....i/am daruit de ziua indragostitilor..un minunat test cu doua liniute...un minunat Fabian....
..te pupacim trandafir.gif

QUOTE(perla163 @ Feb 3 2010, 08:18 PM) *
salut,am venit sa mai vad ce fac ochii astia albastri ca cerul..............o multime de pupicei si muuulta santate tuturor! cum merge treaba cu casa??? tzuc.gif


...si noi te iubim draga mea....
la casa....ooooomai avem mult..mult de lucru....
..acum suntem doar la apa si la electricitate.....voi__
QUOTE(anku @ Feb 7 2010, 11:38 AM) *
ce mai face printisorul tau scump??? tzuc.gif

...creste...si iti trimite multi multi pupuci trandafir.gif
ninina
...cateva poze....dar nu cele mai recente....ca inca nu le/am descarcat de pe camera....



Mikaell
Ce printisor frumos am vazut eu aici wub.gif ....a mai crescut si s-a facut si mai frumos love1.gif ...si ce mandru e tati de el wink.gif mii de pupici dulci tzuc.gif tzuc.gif hug.gif
USA
QUOTE(ninina @ Feb 15 2010, 09:10 PM) *
...cateva poze....dar nu cele mai recente....ca inca nu le/am descarcat de pe camera....

Wauuuuuu, mortal.....dementiala poza iubiric....creste pufosul dulce si armonios...chiar mi-a fost dor tare de voi!
Pupe mami pe el de frumos!
ninina
QUOTE(Mikaell @ Feb 15 2010, 09:13 PM) *
Ce printisor frumos am vazut eu aici wub.gif ....a mai crescut si s-a facut si mai frumos love1.gif ...si ce mandru e tati de el wink.gif mii de pupici dulci tzuc.gif tzuc.gif hug.gif

...multumim draga mea....
...te imbratisam.... trandafir.gif trandafir.gif

QUOTE(USA @ Feb 15 2010, 09:14 PM) *
Wauuuuuu, mortal.....dementiala poza iubiric....creste pufosul dulce si armonios...chiar mi-a fost dor tare de voi!
Pupe mami pe el de frumos!

...daaaaaaaaa si noua ne/a fost dor de tine.....
..chiar...te/am cautat pe mess..dar nu erai....
..te pupacim cu drag.....
...hai sa mai descarc doua poze de la zapada....cu dedicatie pt printesa ta.... trandafir.gif
meaw_ela
WOOOOOOWWWWWOOOOWWOWOOOOOWWWWWWWWOOOOOOOOOWWWWWWWOOOOOWWWW....WOW !
SPER CA MA INTZELEGI! RAVASHITOR! partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif
ninina
ne place zapada....


ninina
...pupacim o printesa frumoasa de Usa...si una frumoasa de Ella....


...sunt faine florile.....

..dar...offf ma inteapa...

USA
QUOTE(ninina @ Feb 15 2010, 09:45 PM) *


..dar...offf ma inteapa...

Offfff sa pupe nasa pe el de pufos......fatooo e leit tac'sooo.....
M-am topit toata e nebunie curata...un pachetel de iubire!!!!!!!!!!!!!!!!
ninina
QUOTE(USA @ Feb 15 2010, 09:52 PM) *
Offfff sa pupe nasa pe el de pufos......fatooo e leit tac'sooo.....
M-am topit toata e nebunie curata...un pachetel de iubire!!!!!!!!!!!!!!!!

...te iubim nasica mult.... trandafir.gif trandafir.gif
..multumim mult....si o pupacim mult pe printesa ta dulce.... trandafir.gif partners.gif partners.gif
simina_ana
QUOTE(ninina @ Feb 15 2010, 10:45 PM) *
ne place zapada....





tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif
:
raela
QUOTE(ninina @ Feb 15 2010, 10:47 PM) *
...pupacim o printesa frumoasa de Usa...si una frumoasa de Ella....


...sunt faine florile.....

..dar...offf ma inteapa...



adorabil...ramai fara cuvinte..
SI tu, o curajoasa sa il socti afara si sa il pui pe zapada. EU cand ies o infololesc bine...sa nu ii fie frig.
Miha79
QUOTE(ninina @ Feb 15 2010, 08:10 PM) *
...cateva poze....dar nu cele mai recente....ca inca nu le/am descarcat de pe camera....



QUOTE(ninina @ Feb 15 2010, 08:45 PM) *
ne place zapada....





esti un scumpic .......un bombonel dulce dulce partners.gif partners.gif tzuc.gif tzuc.gif
ninina ce frumos creste puiutul tau .......mi asa de drag de el ca l-as pupaci intruna
ninina
QUOTE(raela @ Feb 16 2010, 11:15 AM) *
adorabil...ramai fara cuvinte..
SI tu, o curajoasa sa il socti afara si sa il pui pe zapada. EU cand ies o infololesc bine...sa nu ii fie frig.

,,multumim cuscra draga mea....
...pai il invatam cu toate....nu am stat mai mult de doua minute afara...dar de obicei il imbrac si stau cu el si cate o ora....
..o imbratisam pe Catinca.... trandafir.gif partners.gif

QUOTE(Miha79 @ Feb 16 2010, 12:15 PM) *
esti un scumpic .......un bombonel dulce dulce partners.gif partners.gif tzuc.gif tzuc.gif
ninina ce frumos creste puiutul tau .......mi asa de drag de el ca l-as pupaci intruna

Miha te iubim..... partners.gif
..pupacim si noi puii tai frumosi foc.... partners.gif
..multumim de vizita... partners.gif
USA
Sinaxar 16 Februarie - 2010

În această lună, ziua a șaisprezecea, pomenirea sfinților mucenici: Pamfil, Valent, Pavel, Seleuc, Porfiriu, Iulian, Teodul, Ilie, Ieremia, Isaia, Samuil și Daniil.

Acești măreți mucenici, în anul al șaselea al prigoanei lui Dioclețian împotriva creștinilor, au fost aduși la mucenicie, din multe cetăți și din felurite chipuri de viață, de meșteșuguri și de dregătorii, uniți fiind însă numai prin credința lui Hristos. Și fuseseră prinși în acest chip: vrând să treacă prin porțile Cezareei și întrebându-i păzitorii care erau la porți, cine sunt și din ce loc vin, ei au răspuns că sunt creștini, și că patria lor este Ierusalimul cel de sus. Drept aceia au fost prinși și duși înaintea ighemonului cu toții: Ilie, Ieremia, Isaia, Samuil și Daniil; după multe chinuri au primit condamnarea la moarte prin sabie. O dată cu ei au fost tăiați și Pamfil, Seleuc, Valent și Pavel; iar Porfiriu cerând trupul lui Pamfil, stăpânul său, a fost prins și băgat în foc; asemenea și Iulian, îmbrățișând trupurile sfinților și sărutându-le, a fost băgat și el în foc; iar Teodul, fiind răstignit pe un lemn, și-a săvârșit în acest chip mucenicia sa.

Tot în această zi, pomenirea sfinților mucenici cei din Martiropole, și a preacuviosului Maruta, cel ce a făcut cetatea pe numele mucenicilor.

Acest cuvios Maruta a fost episcop. El a fost trimis de împăratul Teodosie, sol către împăratul perșilor. Pentru prisosul bunătății sale, de mare cinste învrednicindu-se la perși, mai vârtos și din aceea că a izbăvit pe fiica împăratului ce era ținută de un duh viclean, a cerut moaștele sfinților ce suferiseră mucenicia în Persia. Și zidind cetate în numele lor, a pus moaștele într-însa; iar după câțiva ani de la aceasta, a adormit și el în ziua în care se făcea pomenirea sfințirii cetății acesteia. Pentru aceasta și prăznuirea sa se face împreună cu mucenicii.

Tot în această zi, pomenirea cuviosului părintelui nostru Flavian.

Acest cuvios părinte al nostru Flavian, ducându-se pe vârful unui munte și făcându-și o chilioară, s-a închis într-însa. Și a petrecut acolo șaizeci de ani, fără să vorbească cu cineva și fără să fie văzut de cineva; și plecându-și cugetul în inima sa, gândea la Dumnezeu și de la El lua toată mângâierea, după proorocia ce zice: "Dasfătează-te în Domnul, și-ți va da ție cererile inimii tale". Printr-o deschizătură mică într-unul din pereții chiliei sale scotea afară mâna și primea hrana ce i se aducea; însă ca să nu fie văzut de cei din afară, locul pe unde scotea mâna afară era săpat ca un arc de cerc. Hrana lui era legumele muiate, pe care le mânca o dată pe săptămână. În asemenea chip viețuind fericitul, toți cei șaizeci de ani nu și-a schimbat nicidecum hrana, nici această înaltă petrecere a sa. Prin aceasta s-a îmbogățit de la Dumnezeu cu darul minunilor și al tămăduirilor. Astfel petrecându-și viața sa fericitul, a schimbat această vremelnică viață plină de osteneli cu viața veșnică și fericită, întru care acum se veselește.

Tot în această zi, pomenirea celui între sfinți părintelui nostru Flavian, patriarhul Constantinopolului.

Acest sfânt a fost preot al sfintei Biserici din Constantinopol; și pentru multa sa înfrânare și îmbunătățită petrecere, cu voința lui Dumnezeu și cu alegerea împăratului, a Senatului și a Sfântului Sinod a fost hirotonit patriarh al acestei Biserici. Iar prin îngăduința lui Dumnezeu, a fost scos de ereticul Dioscor și cei de un cuget cu el, după ce ținuse patriarhia un an și zece luni și a fost trimis în surghiun. Și multe chinuri suferind pentru credința ortodoxă și căzând în boală, s-a mutat către Domnul.

Tot în această zi, pomenirea sfântului cuvios și mucenic Romano cel din Carpenisia, care mărturisind în Constantinopol, la anul 1694, prin sabie s-a săvârșit.

Acest sfânt neomartir a fost ucenic al Sfântului Acachie Kavsokalivitul, iar viața lui este scrisă pe larg în Viața cuviosului Părintelui nostru Acachie Kasokalivitul și Athonitul.

Cu ale lor sfinte rugăciuni, Doamne, miluiește-ne și ne mântuiește pe noi. Amin.


M-am gandit ca poate vrei sa stii ca si azi aveti motiv de sarbatoare...e ziua numelui printului vostru minunat!
Love ya!
ninina
Waw Usa de ce ne iubesti tu asa de mult???
....chiar acum de doua zile m/am uitat in calendar sa vad daca este vreo zi .....dar m/am uitat in fuga....si nu am urmarit chiar toate lunile......
multumim mult....si te pupacim cu mult drag.....
..Fabi e la mine in brate si iti scrie si el....o pupa pe printesa ta dulce...
aly80r
QUOTE(ninina @ Feb 15 2010, 10:10 PM) *
...cateva poze....dar nu cele mai recente....ca inca nu le/am descarcat de pe camera....


Ce mare a crescut puiutzul tau!!! Iar in poza asta este.......S U P E R B!!!!! love1.gif
Va pupam de mii de ori tzuc.gif si va imbratisam cu drag hug.gif
ninina
QUOTE(aly80r @ Feb 16 2010, 07:23 PM) *
Ce mare a crescut puiutzul tau!!! Iar in poza asta este.......S U P E R B!!!!! love1.gif
Va pupam de mii de ori tzuc.gif si va imbratisam cu drag hug.gif

multumim draga mea.... partners.gif
...si noi va pupacim si va imbratisam... partners.gif
stefi-dani
[quote name='ninina' date='Feb 15 2010, 10:10 PM' post='1213659']
...cateva poze....dar nu cele mai recente....ca inca nu le/am descarcat de pe camera....


ASA SI ZICI CA EU SUNT ZAPACITA biggrin.gif .............SUPER POZA eusa_clap.gif smile.gif CUM STATEA EL ACOLO DEDESUPT MITITELUL.............OCHISORII LUI MA HIPNOTIZEAZA anima1.gif
Sara1
QUOTE(ninina @ Feb 15 2010, 10:10 AM) *
...cateva poze....dar nu cele mai recente....ca inca nu le/am descarcat de pe camera....





Ninicuta draga, ce baiat mare si frumos ai! Iar ochisorii lui imensi de un albastru superb, m-au dat gata!
pupici multi puiului delicat si mamicei fericite! love1.gif
Alondra
Ce mare si voinicel creste puiutul tau, Ninina........wub.gif
N-ai vrea sa opresti Timpul in loc...sa ramana asa? smile.gif
Multi pupici! tzuc.gif tzuc.gif
alexandra81
QUOTE(ninina @ Feb 15 2010, 04:10 PM) *
...cateva poze....dar nu cele mai recente....ca inca nu le/am descarcat de pe camera....




QUOTE(ninina @ Feb 15 2010, 04:47 PM) *
...pupacim o printesa frumoasa de Usa...si una frumoasa de Ella....


Superb este Fabian mic!...Mi-era dor de el partners.gif ...Nu am mai intrat demult pe la voi...Creste ca printul din poveste, iar ochisorii lui albastri ma dau gata... wub.gif wub.gif hug.gif tzuc.gif
manu1981
QUOTE(ninina @ Feb 15 2010, 10:10 PM) *
...cateva poze....dar nu cele mai recente....ca inca nu le/am descarcat de pe camera....

Wow! Poza asta e superba!
Sa va traiasca baietelul si sa va bucurati de el! Este o minunatie de copil trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif
ninina
QUOTE(stefi-dani @ Feb 18 2010, 01:27 AM) *
ASA SI ZICI CA EU SUNT ZAPACITA biggrin.gif .............SUPER POZA eusa_clap.gif smile.gif CUM STATEA EL ACOLO DEDESUPT MITITELUL.............OCHISORII LUI MA HIPNOTIZEAZA anima1.gif

..multumesc tare mult..... trandafir.gif
...si voi sunteti tare dragutze.... trandafir.gif

QUOTE(Sara1 @ Feb 18 2010, 03:34 AM) *
Ninicuta draga, ce baiat mare si frumos ai! Iar ochisorii lui imensi de un albastru superb, m-au dat gata!
pupici multi puiului delicat si mamicei fericite! love1.gif


OOOOOOOO Sara...ne era dor de tine....
..si noi va pupacim pe voi.....si va multumim....... trandafir.gif
QUOTE(Alondra @ Feb 18 2010, 10:19 AM) *
Ce mare si voinicel creste puiutul tau, Ninina........wub.gif
N-ai vrea sa opresti Timpul in loc...sa ramana asa? smile.gif
Multi pupici! tzuc.gif tzuc.gif

Alondra...ce n.as da sa stea timpul in loc....chiar azi vb cu iubi meu...ca prea repede fuge timpul...are o vitezaaaaaaaaa....nu degeaba suntem in secolul vitezei....
...multumim si te imbratisam... trandafir.gif

QUOTE(alexandra81 @ Feb 18 2010, 12:30 PM) *
Superb este Fabian mic!...Mi-era dor de el partners.gif ...Nu am mai intrat demult pe la voi...Creste ca printul din poveste, iar ochisorii lui albastri ma dau gata... wub.gif wub.gif hug.gif tzuc.gif


Alexandra...ce ne bucuram ce ai venit pe la noi....
...da creste...si tot creste.....
...si noi il pupacim pe frumosul Stefy...
QUOTE(manu1981 @ Feb 18 2010, 12:50 PM) *
Wow! Poza asta e superba!
Sa va traiasca baietelul si sa va bucurati de el! Este o minunatie de copil trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif

Manu...multumim tare mult... trandafir.gif partners.gif
Miha27X
N-am mai intrat de multisor pe aici.....am ramas muta de admiratie....e un printisor Fabi...sa va traiasca, sa fie sanatos si sa va bucurati pana la adanci batraneti de el....s-a facut un frumusel, Doamne si ochii aia minunati!
Va pupa Myky cu mult drag
ruxy
QUOTE(ninina @ Feb 15 2010, 08:10 PM) *
...cateva poze....dar nu cele mai recente....ca inca nu le/am descarcat de pe camera....

E de revista fotografia asta Ninina...e un micut printisor iubitul tau...e un amor....si are niste ochisori...atat de mari si de albastrii...ca ramai fara cuvinte....o mandrete de copilas ai draga mea draga love1.gif love1.gif love1.gif love1.gif love1.gif
Mih@ela
QUOTE(ruxy @ Feb 18 2010, 06:33 PM) *
E de revista fotografia asta Ninina...e un micut printisor iubitul tau...e un amor....si are niste ochisori...atat de mari si de albastrii...ca ramai fara cuvinte....o mandrete de copilas ai draga mea draga love1.gif love1.gif love1.gif love1.gif love1.gif

Ca tare bine zici!!!! notworthy.gif partners.gif
Va pupam si noi,frumosilor! trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif partners.gif
ninina
QUOTE(mykyiy81 @ Feb 18 2010, 07:57 PM) *
N-am mai intrat de multisor pe aici.....am ramas muta de admiratie....e un printisor Fabi...sa va traiasca, sa fie sanatos si sa va bucurati pana la adanci batraneti de el....s-a facut un frumusel, Doamne si ochii aia minunati!
Va pupa Myky cu mult drag

multumim draga mea....si iti multumim ca ai venit pe la noi.... trandafir.gif trandafir.gif
...va pupam si noi cu drag... trandafir.gif

QUOTE(ruxy @ Feb 18 2010, 08:33 PM) *
E de revista fotografia asta Ninina...e un micut printisor iubitul tau...e un amor....si are niste ochisori...atat de mari si de albastrii...ca ramai fara cuvinte....o mandrete de copilas ai draga mea draga love1.gif love1.gif love1.gif love1.gif love1.gif


ooooooo Ruxy...fata care face risipa de cuvinte.....frumoase.......te iubim mult......si asteptam ziua in care o sa iti dam o imbratisare....
esti minunata... trandafir.gif
QUOTE(Mih@ela @ Feb 18 2010, 09:10 PM) *
Ca tare bine zici!!!! notworthy.gif partners.gif
Va pupam si noi,frumosilor! trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif partners.gif

...Mihaela draga mea....pupacim si noi pe cei doi printi....
...te imbratisam cu drag...... partners.gif partners.gif
ruxy
QUOTE(ninina @ Feb 18 2010, 09:10 PM) *
multumim draga mea....si iti multumim ca ai venit pe la noi.... trandafir.gif trandafir.gif
...va pupam si noi cu drag... trandafir.gif
ooooooo Ruxy...fata care face risipa de cuvinte.....frumoase.......te iubim mult......si asteptam ziua in care o sa iti dam o imbratisare....
esti minunata... trandafir.gif

...Mihaela draga mea....pupacim si noi pe cei doi printi....
...te imbratisam cu drag...... partners.gif partners.gif

Niciodata nu exista risipa de cuvinte frumoase de suflet...si eu va iubesc si stiu ca va veni momentul mult asteptat si de mine partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif
natsandrea
vin si eu in vizita, ca nu am fost demult blush.gif...mami ce a mai crescut puiul, parca ieri ii uram bun venit pe lume, iar acum e trecut de 4 lunite.....e un frumos si are niste ochi partners.gif partners.gif
va pup dragii mei tzuc.gif
perla163
mai scumpeilor ce mai faceti voi??' am intrat sa va pup oleaca ca mi-era dor de voi!scummmmmmmmp FABIAN,cu ochii ca si cerul .............. love1.gif wub.gif
ninina
QUOTE(natsandrea @ Feb 22 2010, 12:07 PM) *
vin si eu in vizita, ca nu am fost demult blush.gif...mami ce a mai crescut puiul, parca ieri ii uram bun venit pe lume, iar acum e trecut de 4 lunite.....e un frumos si are niste ochi partners.gif partners.gif
va pup dragii mei tzuc.gif


..da ..asa e crestem...desi eu zi de zi nu prea observ...doar cand ma uit la poze...vad diferenta...si cand va ca in fiecare zi face alceva noi...acum sta numai cu piciorusele pe sus...se prinde de ele si le analizeaza...
si noi va pupam cu drag.... trandafir.gif
QUOTE(perla163 @ Feb 22 2010, 12:26 PM) *
mai scumpeilor ce mai faceti voi??' am intrat sa va pup oleaca ca mi-era dor de voi!scummmmmmmmp FABIAN,cu ochii ca si cerul .............. love1.gif wub.gif

Perlutza draga mea...te pupam cu drag...
..noi suntem bine....
..pe unde ati ajuns la casa??..ca nu am mai vb cu tine demult... trandafir.gif
meaw_ela
Pupici si dela noi...plini de dor pentru o familie formidabil de frumoasa!!!!! partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif
ninina
QUOTE(meaw_ela @ Feb 22 2010, 07:55 PM) *
Pupici si dela noi...plini de dor pentru o familie formidabil de frumoasa!!!!! partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif

Frumoasa mea....iti multumesc ...am primit cu drag toti pupicii
si /....ii trimitem inapoi dublu....
..va imbratisam frumosilor... partners.gif partners.gif
simina_ana
Ce mai faceti?
ninina
QUOTE(simina_ana @ Feb 27 2010, 10:52 PM) *
Ce mai faceti?

...draga mea...chiar aseara am citit mesajele de pe telefon...de cand am nascut....si chiar ma gandeam la tine ca esti un suflet minunat....m/ai felicitat si te/am simntit aproape de inima mea...
..noi suntem bine..uite cateva poze...sa vezi cum ne distram....



si acum de odihnim un pic....





aly80r
QUOTE(ninina @ Feb 28 2010, 02:36 PM) *
...draga mea...chiar aseara am citit mesajele de pe telefon...de cand am nascut....si chiar ma gandeam la tine ca esti un suflet minunat....m/ai felicitat si te/am simntit aproape de inima mea...
..noi suntem bine..uite cateva poze...sa vezi cum ne distram....



si acum de odihnim un pic....








Ce frumoooosss!!!! Se citeste fericirea totala pe chipurile voastre yes.gif . Sunteti MINUNATI!!! Iar tu mami.......ai fost cumva insarcinata? anima1.gif Pt ca nu se vede oFloare.gif . Arati super bine partners.gif

Pupam de mii de ori baietelul cu ochi ca cerul si pe mami lui frumos tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif
pustiks
QUOTE(ninina @ Feb 28 2010, 12:36 PM) *
...draga mea...chiar aseara am citit mesajele de pe telefon...de cand am nascut....si chiar ma gandeam la tine ca esti un suflet minunat....m/ai felicitat si te/am simntit aproape de inima mea...
..noi suntem bine..uite cateva poze...sa vezi cum ne distram....



si acum de odihnim un pic....






Ce mare a crescut printisorul tau! E un adevarat cavaler si are un zambet care te da pe spate.Stai sa mai creasca sa vezi ce harem o sa aiba! Pupicei dulci, frumosilor! hug.gif tzuc.gif
simina_ana
QUOTE(ninina @ Feb 28 2010, 02:36 PM) *
...draga mea...chiar aseara am citit mesajele de pe telefon...de cand am nascut....si chiar ma gandeam la tine ca esti un suflet minunat....m/ai felicitat si te/am simntit aproape de inima mea...
..noi suntem bine..uite cateva poze...sa vezi cum ne distram....



si acum de odihnim un pic....







Ninina, scumpa.....ce dulce esti....ma flatezi....si ma faci sa rosesc.... wub.gif
Nu prea mai apuc sa va vizitez la fel de des ca inainte .....dar suntem suparati cu maselutele si sta mami toata ziua cu strumful si mangaie....poate nu scriu mereu....dar la poze ma uit intotdeauna cu placere....si mereu ma gandesc la voi.....mai ales ca avem data de 8 in comun.... wink.gif
Ma bucur sa vad in pozele voatre...atata fericire si iubire....Parca ar fi vii pozele.....exprima atat de bine starea voastra de euforie.....Dragii de voi....sunteti minunati..... partners.gif
.....asa ii fac si eu lui Iancu...dar acum la 13.5 kg e cam greu liwlol.gif.....dar il lasam sa ne calareasca .....am devenit jucariile lui...cel putin in weekend cand e si tati toata ziua acasa, Iancu ne manipuleaza in totalitate.....ne lasam coplesiti de iubirea lui si ne cocosam sub pupicii pe care ni-i da.....
Va pupam dulce dulce...... trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif si va dorim o primavara frumoasa!!!!
ninina
QUOTE(aly80r @ Feb 28 2010, 01:58 PM) *
Ce frumoooosss!!!! Se citeste fericirea totala pe chipurile voastre yes.gif . Sunteti MINUNATI!!! Iar tu mami.......ai fost cumva insarcinata? anima1.gif Pt ca nu se vede oFloare.gif . Arati super bine partners.gif

Pupam de mii de ori baietelul cu ochi ca cerul si pe mami lui frumos tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif


Ali esti o dragutza.....multumim mult trandafir.gif
...da draga mea am nascut...si cum nu am luat vitamine sunt deja rea slaba.....si chiar slabita...
..multumesc incaodata...si va pupacim trandafir.gif
QUOTE(pustiks @ Feb 28 2010, 02:22 PM) *
Ce mare a crescut printisorul tau! E un adevarat cavaler si are un zambet care te da pe spate.Stai sa mai creasca sa vezi ce harem o sa aiba! Pupicei dulci, frumosilor! hug.gif tzuc.gif


ooooo Pustiks ce surpriza.... partners.gif
...multumim si te pupam cu drag trandafir.gif
QUOTE(simina_ana @ Feb 28 2010, 02:36 PM) *
Ninina, scumpa.....ce dulce esti....ma flatezi....si ma faci sa rosesc.... wub.gif
Nu prea mai apuc sa va vizitez la fel de des ca inainte .....dar suntem suparati cu maselutele si sta mami toata ziua cu strumful si mangaie....poate nu scriu mereu....dar la poze ma uit intotdeauna cu placere....si mereu ma gandesc la voi.....mai ales ca avem data de 8 in comun.... wink.gif
Ma bucur sa vad in pozele voatre...atata fericire si iubire....Parca ar fi vii pozele.....exprima atat de bine starea voastra de euforie.....Dragii de voi....sunteti minunati..... partners.gif
.....asa ii fac si eu lui Iancu...dar acum la 13.5 kg e cam greu liwlol.gif.....dar il lasam sa ne calareasca .....am devenit jucariile lui...cel putin in weekend cand e si tati toata ziua acasa, Iancu ne manipuleaza in totalitate.....ne lasam coplesiti de iubirea lui si ne cocosam sub pupicii pe care ni-i da.....
Va pupam dulce dulce...... trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif si va dorim o primavara frumoasa!!!!

....iubireeeeeee...putina se vede in poza fata de realitate.....
...multumesc lui Dumnezeu pt familia mea.....ii iubesc enorm...si vreau sa.i fac fericiti cat pot de mult....
...te imbratisez fata draga cu suflet mare....si multi pupicei la IAncu....
..incet incet va ajungem din urma.... biggrin.gif
Tania_25
QUOTE(ninina @ Feb 28 2010, 11:36 AM) *
...draga mea...chiar aseara am citit mesajele de pe telefon...de cand am nascut....si chiar ma gandeam la tine ca esti un suflet minunat....m/ai felicitat si te/am simntit aproape de inima mea...
..noi suntem bine..uite cateva poze...sa vezi cum ne distram....



si acum de odihnim un pic....








O familie minunata! partners.gif BB e un scump cu ochisorii albastri si zambet minunat... love1.gif love1.gif love1.gif
Pupicei dulci tzuc.gif hug.gif
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.