Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Robert Fabian
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Bloguri. Pagini Personale > Bloguri > Blog ninina
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28
ninina
QUOTE(alexandra81 @ Jan 6 2010, 09:25 PM) *
Ce baiat frumos! S-a facut maricel, iar eu, cum intru mai rar pe site, vad diferenta. Sa fie sanatos si sa va bucure in fiecare zi, asa cum a facut pana acum... wub.gif love1.gif

..multumesc mult mult Alexandra..te mai astept pe aici...
..pupiki la Stefy trandafir.gif trandafir.gif


...si acum sa vedeti cum se pregateste FAbian pt maine(cand o sa implineasca 3 luni)





...si inca una cu tati....
USA
E deja vedetaaaa..ce mai...e mortal cu chitara...si ce chitar frumoasa.....
Pupik duuulce! love1.gif love1.gif tzuc.gif
ninina
QUOTE(USA @ Jan 7 2010, 05:33 PM) *
E deja vedetaaaa..ce mai...e mortal cu chitara...si ce chitar frumoasa.....
Pupik duuulce! love1.gif love1.gif tzuc.gif

laugh.gif ...da pai suntem mari draga mea....maine avem 3 luni....
...asa ca draga NAsica ...ai finut mare.... trandafir.gif trandafir.gif
USA
QUOTE(ninina @ Jan 7 2010, 07:04 PM) *
laugh.gif ...da pai suntem mari draga mea....maine avem 3 luni....
...asa ca draga NAsica ...ai finut mare.... trandafir.gif trandafir.gif


La multe lunite pe mai departe si la multi ani scumpul meu drag! Nasica da un pupik mmaaare si un mic cadou

occasion.gif occasion.gif occasion.gif occasion.gif
alexandra81
QUOTE(ninina @ Jan 7 2010, 11:15 AM) *
..multumesc mult mult Alexandra..te mai astept pe aici...
..pupiki la Stefy trandafir.gif trandafir.gif
...si acum sa vedeti cum se pregateste FAbian pt maine(cand o sa implineasca 3 luni)


...si inca una cu tati....


Cred ca o sa ne traga o cantare...Sigur o sa va distrati la concertul lui whistling.gif Poza cu tati este super! love1.gif
ssimmona
Ninina, ce m-am amuzat cu filmuletul laugh.gif .... Fabian va fi vocalist, nu chitarist liwlol.gif ... Si apropo: m-a impresionat vocea ta ce blanda ... si accentul ... nu stiu de ce imi imaginam altfel doh.gif ... Iar in poza cu tati, eu as zice ca e copia lui fidela ... huh.gif Va pup mult ca-mi sunteti tare dragi! tzuc.gif tzuc.gif
simina_ana
QUOTE(ninina @ Jan 5 2010, 02:05 PM) *
...cu tati....



Poza asta imi place la nebunie.....liwlol.gif
Il pup pe el de ochios si frumos ce este.....

AM vazut si poze cu chitara liwlol.gif....vezi ca la noi la Bebei de decembrie 2008 se face trupa de muzicanti....avem un tobosar, un tompetist, un pianist....si o dansatoare.....asa ca daca vrei.....puteti veni si voi in trupa liwlol.gif liwlol.gif Cred ca putem face bani frumosi....liwlol.gif liwlol.gif

Va pupam dulce dulce dulce....de un milion de ori....!!!!!!!!
hug.gif hug.gif hug.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif

puka
Ninina sa fiti fericiti alaturi de ochiosul vostru cantaret hug.gif
...cred ca te simti in al 9 lea cer numa privindu-l... tzuc.gif

perla163
frumuseii mei dragi tzuc.gif ........dar ce maricel s-a facut FAby!!!!!! si tu mami draga,cat erai de topita dupa bb..,inainte sa-l ai acuma esti si mai si..........se vede din pozee!!!!!!! pupic
ninina
QUOTE(ssimmona @ Jan 7 2010, 09:06 PM) *
Ninina, ce m-am amuzat cu filmuletul laugh.gif .... Fabian va fi vocalist, nu chitarist liwlol.gif ... Si apropo: m-a impresionat vocea ta ce blanda ... si accentul ... nu stiu de ce imi imaginam altfel doh.gif ... Iar in poza cu tati, eu as zice ca e copia lui fidela ... huh.gif Va pup mult ca-mi sunteti tare dragi!

...ce simpatica esti Simo draga mea.... trandafir.gif
....da....si eu il vad pe Fabi.....un Flavius mic.... trandafir.gif
...si noi te pupacim...si asteptam sa.l pupacim si pe CArlos... trandafir.gif

QUOTE(simina_ana @ Jan 8 2010, 01:41 AM) *
Poza asta imi place la nebunie.....liwlol.gif
Il pup pe el de ochios si frumos ce este.....

AM vazut si poze cu chitara liwlol.gif....vezi ca la noi la Bebei de decembrie 2008 se face trupa de muzicanti....avem un tobosar, un tompetist, un pianist....si o dansatoare.....asa ca daca vrei.....puteti veni si voi in trupa liwlol.gif liwlol.gif Cred ca putem face bani frumosi....liwlol.gif

Va pupam dulce dulce dulce....de un milion de ori....!!!!!!!!
hug.gif hug.gif hug.gif tzuc.gif


...pai cum sa nu...noi vrem sa intram in formatie...numai dca ne luati si pe noi....mai ales vocal ne place mult liwlol.gif
..pupam si noi un Iancu dulce trandafir.gif
QUOTE(puka @ Jan 8 2010, 01:53 AM) *
Ninina sa fiti fericiti alaturi de ochiosul vostru cantaret hug.gif
...cred ca te simti in al 9 lea cer numa privindu-l... tzuc.gif

---multumim draga mea....
...da sunt o fericita....in ficare dimineata ma trezesc in zabetele odorului meu...si este asa frumos...numai o mami poate sa stie cum e.... trandafir.gif

QUOTE(perla163 @ Jan 8 2010, 05:56 PM) *
frumuseii mei dragi tzuc.gif ........dar ce maricel s-a facut FAby!!!!!! si tu mami draga,cat erai de topita dupa bb..,inainte sa-l ai acuma esti si mai si..........se vede din pozee!!!!!!! pupic

..pupik perlutza scumpa mea...ma bucur ca nu ne uiti si ne vizitezi....
..pupikei mult de la FABian trandafir.gif
livya
ce mare s-a facut puiutul tau ninina...e un scump si un dulce,sunteti o familie frumoasa tzuc.gif
simina_ana
Ce mai faceti dragilor?
Cum va simtiti la 3 lunitze....mami si Fabi?

Va imbratisam cu drag si va trimitem mii de pupicei... trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif
ninina
QUOTE(livya @ Jan 11 2010, 12:57 PM) *
ce mare s-a facut puiutul tau ninina...e un scump si un dulce,sunteti o familie frumoasa tzuc.gif


...da trece timpul....draga mea..... trandafir.gif
....multumim mult..... trandafir.gif trandafir.gif
QUOTE(simina_ana @ Jan 12 2010, 01:42 PM) *
Ce mai faceti dragilor?
Cum va simtiti la 3 lunitze....mami si Fabi?

Va imbratisam cu drag si va trimitem mii de pupicei... trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif

...oooooooo ce onoare....multumim ca ne vizitati.....
...Fabi e un dulce..ieri a ras cu voce pt prima data...asa de mult ca a sughitat...l-a inebunit pe taicas-o cu rasul lui....
...ne ondragostim tot mai mult de el.....
...va imbratisam si noi mult mul....
..pupiki la deliciosul Iancu trandafir.gif trandafir.gif
Mikaell
Ninina draga,e atat de scump si frumos printisorul tau...si ce frumos gangure el love1.gif ce poate fii mai frumos si scump pe lume decat un zambet de copil...La multe lunitze Fabian!!!Sa cresti mare,sanatos si DD sa-ti vegheze fiecare pas pe care il faci!!Apropos ai o chitara foarte frumoasa ... abia astept sa ne inviti la concert liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif Mii de pupicei dulci tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif
ninina
QUOTE(Mikaell @ Jan 12 2010, 02:18 PM) *
Ninina draga,e atat de scump si frumos printisorul tau...si ce frumos gangure el love1.gif ce poate fii mai frumos si scump pe lume decat un zambet de copil...La multe lunitze Fabian!!!Sa cresti mare,sanatos si DD sa-ti vegheze fiecare pas pe care il faci!!Apropos ai o chitara foarte frumoasa ... abia astept sa ne inviti la concert liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif Mii de pupicei dulci tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif

Mikael....draga mea....esti o dragutza.....multumim mult....
sigur...cand dam concert va invitam cu cea mai mare placere.....
...te imbratisam.....
...tu ce mai faci????..printesa ta??
Mikaell
QUOTE(ninina @ Jan 12 2010, 01:44 PM) *
Mikael....draga mea....esti o dragutza.....multumim mult....
sigur...cand dam concert va invitam cu cea mai mare placere.....
...te imbratisam.....
...tu ce mai faci????..printesa ta??



Noi facem bine,Erika mea creste pe zii ce trece...acum ma minunez de perlutele pe care le spune liwlol.gif ,e cumintica si e foarte mamoasa,toata ziua ne pupiceste pe mine si pe tati...ufff ca trece asa de repede timpul ,parca ieri era si ea micuta ca Fabi al tau. wub.gif ..sa va bucurati din plin de aceste momente minunate pe care le petreceti impreuna cu puiutul vostru deoarece sunt unice....va imbratisam cu multa dragoste hug.gif
roxanne
QUOTE(ninina @ Jan 7 2010, 03:15 PM) *
..multumesc mult mult Alexandra..te mai astept pe aici...
..pupiki la Stefy trandafir.gif trandafir.gif
...si acum sa vedeti cum se pregateste FAbian pt maine(cand o sa implineasca 3 luni)





...si inca una cu tati....


hug.gif Ce dulce-i cu chitara aia in brate...e mai mare decat el laugh.gif...cantaretzu' mamii! tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif
kyra
Nu am cuvinte...ma bucur din tot sufletul cand vad si oameni care au familiile fericite......
ninina
QUOTE(Mikaell @ Jan 12 2010, 03:37 PM) *
Noi facem bine,Erika mea creste pe zii ce trece...acum ma minunez de perlutele pe care le spune liwlol.gif ,e cumintica si e foarte mamoasa,toata ziua ne pupiceste pe mine si pe tati...ufff ca trece asa de repede timpul ,parca ieri era si ea micuta ca Fabi al tau. wub.gif ..sa va bucurati din plin de aceste momente minunate pe care le petreceti impreuna cu puiutul vostru deoarece sunt unice....va imbratisam cu multa dragoste hug.gif


...da draga mea...trece repede...prea repede...of...cum sa facem sa il tinem cate un pic....
..maine poimaine il vad si pe FAbi de un an....
...da mereu ma uit la Fabi ca in fiecare zi stie mai multe....
,,,va pupacim.... trandafir.gif
QUOTE(roxanne @ Jan 12 2010, 03:48 PM) *
hug.gif Ce dulce-i cu chitara aia in brate...e mai mare decat el laugh.gif...cantaretzu' mamii! tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif

trandafir.gif multumim Roxane draga mea....o pupacim si noi pe printesuca ta dulce, dulce..... trandafir.gif

QUOTE(kyra @ Jan 12 2010, 05:25 PM) *
Nu am cuvinte...ma bucur din tot sufletul cand vad si oameni care au familiile fericite......

...frumoasa mea te imbratisam si pe tine si pe Ariana..o papusica draga noua....
...multi pupiki trandafir.gif
meaw_ela
Fermecator chitaristul...Maja intreaba cum il cheama...si pe mama lui cum o cheama...si a zis ca avetzi nume frumoase! Noi va pupam cu drag si lipici frumosii mei dulci! trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif
ninina
QUOTE(meaw_ela @ Jan 12 2010, 07:52 PM) *
Fermecator chitaristul...Maja intreaba cum il cheama...si pe mama lui cum o cheama...si a zis ca avetzi nume frumoase! Noi va pupam cu drag si lipici frumosii mei dulci! trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif

.....ce scumpica e printesa ta dulce.....
...o sa.i cante Faby o serenada cand termina cu repetiile... trandafir.gif trandafir.gif
...asa ca sa ne asteptati ca venim sa va cantam trandafir.gif partners.gif partners.gif
Theo
QUOTE(ninina @ Jan 7 2010, 04:15 PM) *
..multumesc mult mult Alexandra..te mai astept pe aici...
..pupiki la Stefy trandafir.gif trandafir.gif
...si acum sa vedeti cum se pregateste FAbian pt maine(cand o sa implineasca 3 luni)





...si inca una cu tati....

Vai cat ati crescut,nu-mi vine sa cred,ultima data cand l-am vazut pe Fabi era atat de mic si acum deja tine o chitara in mana.E atat de frumos draga mea,multa sanatate si fericire va doresc!Va pup cu drag!
Miha79
QUOTE(ninina @ Jan 5 2010, 12:05 PM) *
..doriti o bombonica?

da doresc eu bombonelul cel mare imbracat in albastru care e un scump si creste mare si frumos , sa-l papi nu alta partners.gif partners.gif partners.gif
mami sunteti frumosi va pup partners.gif partners.gif partners.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif
ninina
QUOTE(Theo @ Jan 15 2010, 03:57 PM) *
Vai cat ,nu-mi vine sa cred,ultima data cand l-am vazut pe Fabi era atat de mic si acum deja tine o chitara in mana.E atat de frumos draga mea,multa sanatate si fericire va doresc!Va pup cu drag!

...da iubita mea...trece repede timpul...of..parca prea repede..in fiecare zi parca e tot mai mare...si mai intelept....
..multumi mult de vizita...si pt faptul ca va ganditi la noi...
..va iubim si va imbratisam... trandafir.gif

QUOTE(Miha79 @ Jan 15 2010, 04:04 PM) *
da doresc eu bombonelul cel mare imbracat in albastru care e un scump si creste mare si frumos , sa-l papi nu alta partners.gif partners.gif partners.gif
mami sunteti frumosi va pup partners.gif partners.gif partners.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif

multumi frumoasa mea....
..sa vi sa iti dau un pic bobonelul sa vezi ce dulce e.....
..pupm si noi pe bomboneii tai trandafir.gif trandafir.gif
Miha79
QUOTE(ninina @ Jan 18 2010, 05:34 PM) *
...da iubita mea...trece repede timpul...of..parca prea repede..in fiecare zi parca e tot mai mare...si mai intelept....
..multumi mult de vizita...si pt faptul ca va ganditi la noi...
..va iubim si va imbratisam... trandafir.gif
multumi frumoasa mea....
..sa vi sa iti dau un pic bobonelul sa vezi ce dulce e.....
..pupm si noi pe bomboneii tai trandafir.gif trandafir.gif


oooooooo draga ce as mai veni eu acolo la voi in MM , dar imi fac eu masina si sa ma astepti ca viiiiiiinnnnnnnnn sa-l pap pe bombonelu dulce partners.gif
ninina
QUOTE(Miha79 @ Jan 18 2010, 06:43 PM) *
oooooooo draga ce as mai veni eu acolo la voi in MM , dar imi fac eu masina si sa ma astepti ca viiiiiiinnnnnnnnn sa-l pap pe bombonelu dulce partners.gif

...ok....sa vad daca te ti de promisiune....
...va asteptam cu mare drag.... trandafir.gif trandafir.gif
....si vezi ca este si autobuz direct...cluj MM....asa ca....
elena-koller
Superb puiutul tau... imi plac ochisorii lui ca doua perlute...
Sati traiasca si cat mai multe lunitze...
Va pupam tzuc.gif !
Imi30
Ninina scumpa, nu ma mai satur sa ma uit la pozele cu Fabi...e un scump ce mai...nu am cuvinte sa-l descriu...E un copilas care se face iubit de la prima privire.
Luka
Draga mea ,Ninina , sa va traiasca feciorul -cocon si sa va lumineze si umple casa si sufletele !
Am ramas mult in urma pe forum , sper, cat pot, sa recuperez din mers dar trebuia sa va fac vizite tie , Simonei ...
Fabian al tau imi pare atat de bland si finut (ca tot ai vrut fata lol-craciun.gif ) ca tati al lui ,si cred ca-i o minunatie de copil langa sa tot stai ... sa te bucuri de el ! tzuc.gif
Promit sa fiu mai prezenta pe aici si sa-l vedem pe Fabian zi de zi cum creste ! hug.gif
ninina
QUOTE(elena-koller @ Jan 19 2010, 10:54 PM) *
Superb puiutul tau... imi plac ochisorii lui ca doua perlute...
Sati traiasca si cat mai multe lunitze...
Va pupam tzuc.gif !

...multumesc mult draga mea.... trandafir.gif trandafir.gif
...va pupam trandafir.gif

QUOTE(Imi30 @ Jan 20 2010, 08:36 AM) *
Ninina scumpa, nu ma mai satur sa ma uit la pozele cu Fabi...e un scump ce mai...nu am cuvinte sa-l descriu...E un copilas care se face iubit de la prima privire.


....ce simpatica esti Imi draga mea....
multumim mult...si ma rog La dd sa iti dariuasca si tie unul la fel de scump....pupik trandafir.gif
QUOTE(Luka @ Jan 20 2010, 10:31 AM) *
Draga mea ,Ninina , sa va traiasca feciorul -cocon si sa va lumineze si umple casa si sufletele !
Am ramas mult in urma pe forum , sper, cat pot, sa recuperez din mers dar trebuia sa va fac vizite tie , Simonei ...
Fabian al tau imi pare atat de bland si finut (ca tot ai vrut fata lol-craciun.gif ) ca tati al lui ,si cred ca-i o minunatie de copil langa sa tot stai ... sa te bucuri de el ! tzuc.gif
Promit sa fiu mai prezenta pe aici si sa-l vedem pe Fabian zi de zi cum creste ! hug.gif

...OOOOOOOOOOOOOO..lume nou pe aici....nu te-am mai vazut de ceva timp....
..iti multumim de vizita...si te masi asteptam.... trandafir.gif trandafir.gif
...te imbratisam si te mai asteptam...sper sa am timp sa mai pun ceva poze....
trandafir.gif
ninina
...revenim cu noutati.... trandafir.gif







ninina


..meditez....



ssimmona
Doamne ce mare s-a facut! Nu-mi vine sa cred cum trece timpul! Acum va fi si-al meu asa .... Vaaai, mi se pare incredibil! Ce frumos s-a rotunjit Fabian si ce ochi deosebiti are! anima1.gif E o papusa vie! hi.gif
Mikaell
Ce minunat si dulce eeeeeee...iti vine sa-l papi si sa-l pupicesti toata ziua.... tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif

gabrielle2003
ce schimbari pe aici pe la Fabian!!!!!!!!
ce mare si dulce se face pe zi ce trece love1.gif
mama acum ajungi sa fuga prin casa! notworthy.gif

va pupam frumosii nostri!
alexandra81
QUOTE(ninina @ Jan 20 2010, 04:42 PM) *
...revenim cu noutati.... trandafir.gif


Ce mare s-a facut Fabian! Este un scump si mi-este tare drag de el...Sa va aduca numai bucurii si sa ne mai puneti poze... partners.gif
AdeDia
....mai-mai....ce frumusete de ingeras dulce am gasit eu aici tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif
...ce frumos este Fabi...pe zi ce trece tot mai dulce...D-ne ce bine mi-a facut cantecelul lui...am ascultat cu gura cascata si toata un zambet de placere...cam asa laugh.gif ...bine ca nu-i nimeni acasa sa ma fi vazut....va pup scumpilor tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif ...si sa ne treci pe lista de rezervari la primul concert....si chiar ca are niste ochisori superbi...si mai este si f cochet hug.gif hug.gif hug.gif
....cu dor si drag va pupacim...poate ne ajuta DD sa vizitam si noi MM love1.gif love1.gif love1.gif love1.gif tzuc.gif hug.gif
ninina
QUOTE(ssimmona @ Jan 20 2010, 10:15 PM) *
Doamne ce mare s-a facut! Nu-mi vine sa cred cum trece timpul! Acum va fi si-al meu asa .... Vaaai, mi se pare incredibil! Ce frumos s-a rotunjit Fabian si ce ochi deosebiti are! anima1.gif E o papusa vie! hi.gif


..DA SSimo maine poimaine este si CArlos asa...
...trece timpul repede.... trandafir.gif
QUOTE(Mikaell @ Jan 20 2010, 10:16 PM) *
Ce minunat si dulce eeeeeee...iti vine sa-l papi si sa-l pupicesti toata ziua.... tzuc.gif

Mikaell...multumim si te pupam trandafir.gif

QUOTE(gabrielle2003 @ Jan 20 2010, 11:19 PM) *
ce schimbari pe aici pe la Fabian!!!!!!!!
ce mare si dulce se face pe zi ce trece love1.gif
mama acum ajungi sa fuga prin casa! notworthy.gif

va pupam frumosii nostri!

...Da Gabi....crestem repede..maine poimaine va invitam la nunta lol-craciun.gif

QUOTE(alexandra81 @ Jan 21 2010, 11:29 AM) *
Ce mare s-a facut Fabian! Este un scump si mi-este tare drag de el...Sa va aduca numai bucurii si sa ne mai puneti poze... partners.gif

trandafir.gif trandafir.gif ...multumi mult Alexandra.....
..pupiki la puiul dulce Stefy trandafir.gif trandafir.gif

QUOTE(AdeDia @ Jan 21 2010, 11:46 AM) *
....mai-mai....ce frumusete de ingeras dulce am gasit eu aici tzuc.gif tzuc.gif
...ce frumos este Fabi...pe zi ce trece tot mai dulce...D-ne ce bine mi-a facut cantecelul lui...am ascultat cu gura cascata si toata un zambet de placere...cam asa laugh.gif ...bine ca nu-i nimeni acasa sa ma fi vazut....va pup scumpilor tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif ...si sa ne treci pe lista de rezervari la primul concert....si chiar ca are niste ochisori superbi...si mai este si f cochet hug.gif hug.gif
....cu dor si drag va pupacim...poate ne ajuta DD sa vizitam si noi MM love1.gif

...ce onoare pe capul nostru.....multumi de vizita....
..Ade...spunemi ce sa fac...sa opresc un pic timpul????
..te imbratisez...si mie dor sa ne vedem... trandafir.gif trandafir.gif
...sigur cum sa nu....am rezervat deja intrarea pt toate familia ta ..la concert... lol-craciun.gif
..te pupam cu drag..


...sunteti minunate si va multumim
ninina
...uitandu-ma dupa gagici mi-am scapat sticluza.... liwlol.gif
USA
QUOTE(ninina @ Jan 20 2010, 09:42 PM) *
...revenim cu noutati.... trandafir.gif


Pupe nasa pe el de fluturas....Doamne ce creste.....o papusaaa.....cred ca nu mai puteti de drag si de mandrie....Iubita mea, ati facut o bijuterie de baiet!
Pupik dulceee apasat de la noi!
ninina
QUOTE(USA @ Jan 21 2010, 09:20 PM) *
Pupe nasa pe el de fluturas....Doamne ce creste.....o papusaaa.....cred ca nu mai puteti de drag si de mandrie....Iubita mea, ati facut o bijuterie de baiet!
Pupik dulceee apasat de la noi!

...si noi te pupacim mult mult nasica scumpa....
...da iil manac tot...e un scump...daca l-ai vedea ce smecher e...rade cu jumatate de gura....
..sau cand se trezeste merg la el..si ii somptesc cate ceva...si rade.....deja imi prinde capul intre manutele lui...iti dai seama ca topesc toata trandafir.gif trandafir.gif
..pupiki multi la printesa ta scumpa trandafir.gif
aly80r
QUOTE(ninina @ Jan 21 2010, 10:12 PM) *
...uitandu-ma dupa gagici mi-am scapat sticluza.... liwlol.gif



Am trecut sa vedem si noi micul printz. Se vede de pe acum ca o va intrece pe mami in frumusete. E o minunatie de baietzel. Sa va traiasca, frumoasa mami, si sa va bucurati de el. Va imbratisam cu drag hug.gif
anku
QUOTE(ninina @ Jan 20 2010, 07:42 PM) *
...revenim cu noutati.... trandafir.gif




superb...
creste si iar creste...
poopam tzuc.gif
ninina
QUOTE(aly80r @ Jan 24 2010, 04:24 PM) *
Am trecut sa vedem si noi micul printz. Se vede de pe acum ca o va intrece pe mami in frumusete. E o minunatie de baietzel. Sa va traiasca, frumoasa mami, si sa va bucurati de el. Va imbratisam cu drag hug.gif

trandafir.gif trandafir.gif ..multumim draga mea...esti o dragutza.... trandafir.gif trandafir.gif
..multi pupiki dde la noi partners.gif partners.gif

QUOTE(anku @ Jan 24 2010, 09:00 PM) *
superb...
creste si iar creste...
poopam tzuc.gif


...da crestem in fiecare zi....
....chiuim deja,,,,radem cat ne tine gura......
..va pupam si noi cu mare drag partners.gif
_maia_
waaaaaaw nina, sunteti foarte frumosi floare2.gif povestea cu nasterea lui fabi m-a lasat fara cuvinte, ai povestit asa de frumos... iar pozele cu bebe sunt minunate, nu stiam la care sa ma uit mai intai, cel putin aia cu fabi in zapada mi-a ramas in suflet... sa va traiasca, sa creasca un voinic sanatos si cuminte, ca frumusel e foc. va pooooop
ninina
QUOTE(_maia_ @ Jan 26 2010, 05:25 PM) *
waaaaaaw nina, sunteti foarte frumosi floare2.gif povestea cu nasterea lui fabi m-a lasat fara cuvinte, ai povestit asa de frumos... iar pozele cu bebe sunt minunate, nu stiam la care sa ma uit mai intai, cel putin aia cu fabi in zapada mi-a ramas in suflet... sa va traiasca, sa creasca un voinic sanatos si cuminte, ca frumusel e foc. va pooooop

...ce surpriza Maia....ma bucur mult ca ne.ai vizitat partners.gif
...multumim mult....
...noi crestem pe zi ce trece tot mai mari...asa ca profitam de fiecare clipa.....
..te pupacim si te mai asteptam pe aici... partners.gif
meaw_ela
E o frumusetze mica ...ce repede creste... este desavarsit... wub.gif .cu asa parintzi frumosi nici nu se poate altfel! daca o sa-i faci si o surioara cred ca o sa fie o splendoare! Va pup cu deosebit drag !!!!!!
Luka
Da, creste, incepe sa se "contureze" , este un ochios frumos !Cred ca este si cuminte ....
Mie imi plac si degetelele lui ! tzuc.gif hug.gif tzuc.gif
G.Raluca
Multi pupici pentru o mami draga mie si puiutul ei minunat care creste atat de repede si frumos! partners.gif
ruxy
QUOTE(ninina @ Jan 20 2010, 08:42 PM) *
...revenim cu noutati.... trandafir.gif
Fotografia asta...e tare duioasa...ce tatic fericit...minunat Ninina! partners.gif


iar aici...e un papusel viu...sa=l papic cu totul nu alta...e un amor...

Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.