Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Poze, Poze... Vechi Si Noi
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Bloguri. Pagini Personale > Bloguri > Blog meaw_ela
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99
meaw_ela
Am uitat sa va spun despre Mishu...se simte excelent. nu a mai vomat deloc. i-a revenit toate poftele...si blana parca ii luceste.....deci suntem fericitzi. tratamentul a dat rezultate. Va purrrrrrrpam! partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif
jus_ro
QUOTE(meaw_ela @ Oct 13 2010, 07:24 PM) *
Am uitat sa va spun despre Mishu...se simte excelent. nu a mai vomat deloc. i-a revenit toate poftele...si blana parca ii luceste.....deci suntem fericitzi. tratamentul a dat rezultate. Va purrrrrrrpam! partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif

ma bucur sa aud ca toata familia e fericita si ca Mishu e bine...va pupacim hug.gif tzuc.gif
gabrielle2003
QUOTE(meaw_ela @ Oct 11 2010, 11:51 PM) *

SUPERBA! partners.gif
Iar tu mama un profesionist desavarsit! eusa_clap.gif
meaw_ela
Multzumim multzumim multzumim iubitelor!!!! partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif
Tocmmai citeam un articol extrem de interesant...o sa deschid un topic sa-l vedetzi si voi.
Sara1
Ooops! Am intirziat! In loc de luni, am venit joi! Dar, mai bine mai tirizu decit niciodata! Deci, am venit sa lasam pupicii saptaminali cu mult drag, admiratie si bucurie ca existati ca sa ne bucuratii ochii! SI un pupic extra pentru Maja scolarita, care mi-a furat inima definitiv in rochia aurie-vreau sa cred ca a purtat-o cu cipicii rosii in picioruse!!! love1.gif
meaw_ela
Scumpa Sara- esti binevenita in orice zi- Ma bucur ca ajungi si la noi din cand in cand- caldura ta este mereu primita cu bratzele deschise de mine , Maja, Niko si tati.liwlol.gif) Ca doar te consider nu numai prietena draga -ci si vecina pe care poate intr-o buna zi o voi vizita- sau vice-versa!!!!!!! partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif PS: printzesa aurie iti pupa baietzii cu drag!!!! partners.gif
USA
QUOTE(meaw_ela @ Oct 15 2010, 06:21 PM) *
..... PS: printzesa aurie iti pupa baietzii cu drag!!!! partners.gif

Oi fii yo mai lipsa ca de obicei, de pe aici..dar pe astea tot le prind....fara pupacelii, va rugam frumos..cel putin nu ptr Tom, da?...este alocat deja..... 68.gifwife.gif 68.gif 68.gif ..... biggrin.gif wink.gif
Pupacesc yo doua vecinici iubite foc..... hug.gif hug.gif hug.gif hug.gif si unul mic si la Misu ca e bine!!!!!!!!!!!
meaw_ela
QUOTE(USA @ Oct 15 2010, 11:34 AM) *
Oi fii yo mai lipsa ca de obicei, de pe aici..dar pe astea tot le prind....fara pupacelii, va rugam frumos..cel putin nu ptr Tom, da?...este alocat deja..... 68.gifwife.gif 68.gif 68.gif ..... biggrin.gif wink.gif
Pupacesc yo doua vecinici iubite foc..... hug.gif hug.gif hug.gif hug.gif si unul mic si la Misu ca e bine!!!!!!!!!!!

HJa ha ha ha... ce dulce esti! Ne-ai prins! liwlol.gif)))) noi pupam toti baietzii ca suntem iubaretze ! liwlol.gif)))))Dar nu pe gura! liwlol.gif))) rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif te pupam cu mare mare drag!!!! partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif
Sara1
QUOTE(USA @ Oct 15 2010, 08:34 AM) *
Oi fii yo mai lipsa ca de obicei, de pe aici..dar pe astea tot le prind....fara pupacelii, va rugam frumos..cel putin nu ptr Tom, da?...este alocat deja..... 68.gifwife.gif 68.gif 68.gif ..... biggrin.gif wink.gif
Pupacesc yo doua vecinici iubite foc..... hug.gif hug.gif hug.gif hug.gif si unul mic si la Misu ca e bine!!!!!!!!!!!

Cuscrulita mea vigilenta!!! liwlol.gif tzuc.gif tzuc.gif
Mikaell
QUOTE(meaw_ela @ Oct 13 2010, 12:07 AM) *



Doamne cat poate fii de frumoasa,delicata si de dulce...sa-i dea DD mult noroc in viata si sa devina un manechin renumit ,are toate calitatile si mai ales are o familie, o mami minunata care o sprijina in tot si in toate...mii de pupicei dulci si lipiciosi tzuc.gif tzuc.gif hug.gif
PS:Felicitari mami pt creatie e formidabila,ai maini de aur eusa_clap.gif hi.gif floare2.gif
meaw_ela
QUOTE(Mikaell @ Oct 15 2010, 01:04 PM) *
Doamne cat poate fii de frumoasa,delicata si de dulce...sa-i dea DD mult noroc in viata si sa devina un manechin renumit ,are toate calitatile si mai ales are o familie, o mami minunata care o sprijina in tot si in toate...mii de pupicei dulci si lipiciosi tzuc.gif tzuc.gif hug.gif
PS:Felicitari mami pt creatie e formidabila,ai maini de aur eusa_clap.gif hi.gif floare2.gif

Frumoasa mea- esti o scumpa si iti multzumesc pentru aprecieri- Maja este o mica zana cu un simtz artistic dezvoltat.se vede clar si in miscari si in ce face...si mai ales cum pozeaza....tu stii bine cu Erika... nu potzi fortza anumite pozitzii, dulceatza si naturaletzea in fatza camerei...este ceva "genetic".Daca o sa aiba interes mai tarziu in aceasta cale - o voi sprijinii cu mare placere- dar cu sigurantza asta nu va fi singurul interes. Sper sa ramana fascinata de cartzi pentru ca are o memorie uimitoare si retzine foarte mult din ce invatza. Geografia este un nou interes....bineintzeles ca imi arata cu ochii inchisi unde e Romania si Polonia pe harta...liwlol.gif))Va pupam cu deosebit drag!! partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif
Mikaell
QUOTE(meaw_ela @ Oct 15 2010, 08:25 PM) *
Frumoasa mea- esti o scumpa si iti multzumesc pentru aprecieri- Maja este o mica zana cu un simtz artistic dezvoltat.se vede clar si in miscari si in ce face...si mai ales cum pozeaza....tu stii bine cu Erika... nu potzi fortza anumite pozitzii, dulceatza si naturaletzea in fatza camerei...este ceva "genetic".Daca o sa aiba interes mai tarziu in aceasta cale - o voi sprijinii cu mare placere- dar cu sigurantza asta nu va fi singurul interes. Sper sa ramana fascinata de cartzi pentru ca are o memorie uimitoare si retzine foarte mult din ce invatza. Geografia este un nou interes....bineintzeles ca imi arata cu ochii inchisi unde e Romania si Polonia pe harta... liwlol.gif ))Va pupam cu deosebit drag!! partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif

Bravo ei...cu siguranta ea va stii mai bine ce cale sa urmeze si mai ales ceea ce-i va placea,oricum e o fetita minunata din toate punctele de vedere si va avea cu siguranta succes in tot ceea ce va face...pupicei multi si lipiciosi tzuc.gif tzuc.gif
G.Raluca
QUOTE(meaw_ela @ Oct 12 2010, 11:07 PM) *



Comoara de fetita! love1.gif
Esti o mamica perfecta ,Elena! love1.gif
meaw_ela
Va multzumesc frumoaselor si va doresc si voua sa avetzi parte de toate satisfactiile posibile din partea comorilor voastre!!!!!va ador! partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif
meaw_ela
Noi ne pregatim de vacantza de toamna! \Maine plecam la cabana!!! 7- 10 zile..inca nu stim sigur cat o sa stam ..dar abia astept! Ca in fiecare vacantza de toamna, o sa urmarim multe filme ,o sa lenevim pe canapea( lazy chair style )si o sa mancam tot felul de prostii si des....liwlol.gif) deci ma astept sa acumulez 1-2 extra kg. liwlol.gif)))dar sunt pregatita....voi scapa de ele foarte repede....ce pun ziua -dau jos noaptea.liwlol.gif)))))Asta e planul. partners.gif rolleyes.gif O sa mentzin balantza! abia asteeeepttt! O sa va duc dorul pentru ca net-ul merge foarte incet....disperant de incet ca sa navighez dupa plac....dar o sa ma intorc insetata de voi, cu poze si poate cu ceva povesti interesannte. Va pup de azi, de pe acum , pentru ca intru in valize, curatzenie, impachetarea mashinii...de data asta Motanul meu iubit o sa ne insotzeasca..mai are o saptamana de tratament si trebuie sa termine( cu ajutorul meu) . Muuuuuaaaaahhhhh!!!! partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif
USA
Wauuu o sa fie iar de vis...ca de fiecare data...mai ales cu asa peisaj ce este afara.....parka si imaginez privelistea de la cabana....daca aici e o nebunie de culoare, acolo..clar e si mai sii......offf, lenevit pe canapea....la filme..si la vin rosu fiert cu aroma de scortisoara..joaca la copii in frunze..Mishu troneaza la geam...so, dupa cum ma vezi sunt deja cu voi....
Pupik la iubitii mei pretiosi....si cu siguranta.....va asteptam cu proaspete poze de vis..de poveste!
floare2.gif
Mikaell
QUOTE(meaw_ela @ Oct 16 2010, 09:25 PM) *
Noi ne pregatim de vacantza de toamna! \Maine plecam la cabana!!! 7- 10 zile..inca nu stim sigur cat o sa stam ..dar abia astept! Ca in fiecare vacantza de toamna, o sa urmarim multe filme ,o sa lenevim pe canapea( lazy chair style )si o sa mancam tot felul de prostii si des.... liwlol.gif ) deci ma astept sa acumulez 1-2 extra kg. liwlol.gif )))dar sunt pregatita....voi scapa de ele foarte repede....ce pun ziua -dau jos noaptea. liwlol.gif )))))Asta e planul. partners.gif rolleyes.gif O sa mentzin balantza! abia asteeeepttt! O sa va duc dorul pentru ca net-ul merge foarte incet....disperant de incet ca sa navighez dupa plac....dar o sa ma intorc insetata de voi, cu poze si poate cu ceva povesti interesannte. Va pup de azi, de pe acum , pentru ca intru in valize, curatzenie, impachetarea mashinii...de data asta Motanul meu iubit o sa ne insotzeasca..mai are o saptamana de tratament si trebuie sa termine( cu ajutorul meu) . Muuuuuaaaaahhhhh!!!! partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif

Woaw...vacanta placuta si distractie la maxim va doresc....voi cam des luati vacanta biggrin.gif ...mii de pupicei dulci si lipiciosi,iubitii mei frumosi tzuc.gif
USA
Iubitika mea, v-am visat noaptea trecuta..eram impreuna la ocean...era si fratele meu cu noi....Doamne, ce frumos, ce distractie...super....numai ca sfarsitul e toatal aiurea....tu si iubi si cu fratele meu ati mers la scuba diving.....iar tu te-ai "ratacit" in ocean......si mai tarziu si fratele meu......eram terminati toti....Doamne ce inceput si ce final de vis, serios....abia astepti sa revii sa va stiu ok!..pupik dulce! floare2.gif
_maia_
o vacanta de vis va doresc, ela sa ne arati si noua kg in plus, da? liwlol.gif
Anca74
Astept pozici! Ne e dor de voi! tzuc.gif hug.gif
Mikaell
QUOTE(Anca74 @ Oct 27 2010, 11:57 PM) *
Astept pozici! Ne e dor de voi! tzuc.gif hug.gif

subscriu oFloare1.gif oFloare1.gif oFloare1.gif
meaw_ela
Bine v-am regasit !!!! Ne-am intors la voi pline de dor si va multzumesc pentru bratzele deschise, vizitele si dragostea voastra! wub.gif wub.gif wub.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif
Vacantza a fost plina de relaxare, dragoste si ca niciodata, ne-am simtzit implinitzi pentru ca de aceasta data si motanul a fost cu noi...si pestii..liwlol.gif) deci familia completa !!! Vremea mohorata ne-a tinut in casa (bolnaviori fiind totzi), , mancand pop-corn la TV, la gura sobei, imbratishatzi si fericiti dar fara poze spectaculare de sezon... Culorile toamnei ne-au incantat doar acasa si pe drum....dar se pare ca am ajuns mai tarziu decat speram si am ratat privelistea uimitoare .... Again... Mi-am promis ca la anul vom planui mai bine si vom fi acolo cu camera gata sa imortalizam prima frunza galbena sau roshie....ca doar Canada este cunoscuta pentru frunza de artzar ROSIE....
Asa ca nu va asteptatzi la poze exceptzionale...sunt doar poze de familie,,,,pline de dragoste, spontane....urmeaza sa le incarc...va pup cu drag!!!! partners.gif partners.gif partners.gif
ninina
Ela iubita....ne bucuram ca sunteti bine...si ca esti dinou cu noi.....
...ce poate fi mai frumos decat faptul ca v-ati bucurat in familie?!!!!
..va pup deliciosii mei dragi....si asteptam poze.... partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif
Mikaell
QUOTE(meaw_ela @ Oct 28 2010, 09:27 PM) *
Bine v-am regasit !!!! Ne-am intors la voi pline de dor si va multzumesc pentru bratzele deschise, vizitele si dragostea voastra! wub.gif wub.gif wub.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif
Vacantza a fost plina de relaxare, dragoste si ca niciodata, ne-am simtzit implinitzi pentru ca de aceasta data si motanul a fost cu noi...si pestii..liwlol.gif) deci familia completa !!! Vremea mohorata ne-a tinut in casa (bolnaviori fiind totzi), , mancand pop-corn la TV, la gura sobei, imbratishatzi si fericiti dar fara poze spectaculare de sezon... Culorile toamnei ne-au incantat doar acasa si pe drum....dar se pare ca am ajuns mai tarziu decat speram si am ratat privelistea uimitoare .... Again... Mi-am promis ca la anul vom planui mai bine si vom fi acolo cu camera gata sa imortalizam prima frunza galbena sau roshie....ca doar Canada este cunoscuta pentru frunza de artzar ROSIE....
Asa ca nu va asteptatzi la poze exceptzionale...sunt doar poze de familie,,,,pline de dragoste, spontane....urmeaza sa le incarc...va pup cu drag!!!! partners.gif partners.gif partners.gif

Bine ai venit iubita...imi pare rau ca vremea n-a tinut cu voi,dar cu siguranta v-ati simtit extraordinar de bine toti impreuna la gura sobei,vorbind ,razand fara sa va pese de nimeni si nimic ,doar de voi...off ce frumos rolleyes.gif va doresc multa sanatate si astept pozele anima1.gif hug.gif tzuc.gif
mireya
Viitoare mamici ne dati si noua un vot la concursul VEDETA NOROCOASA? (LINK la semnatura)
oFloare1.gif
meaw_ela
rolleyes.gif pentru inceput...
frunza de artzar....





Mikaell
Woaw cat de frumos e totul...si frunza de artzar rosie chiar ca n-am mai vazut pana acum...ce poate fii mai frumos decat natura,mai ales acum toamna cand e foarte frumos colorata... rolleyes.gif
USA
Uraaa, s-au intors frumosii mei!
Bine va regasim...si daa natura e mortalaaaa.....ca de fiecare data nu ne dezamageste......si la noi e o nebunie de frunze peste tot......pupik la voi cu mult dor! floare2.gif
meaw_ela
Ma bucur ca iti place Mika. partners.gif partners.gif partners.gif notworthy.gif
Si puii..mai mult mai tarziu. Va pup!







meaw_ela
iubitelelorrrr... va adooor! Suntem f bine! partners.gif partners.gif Julie--- m-ai speriat cu visul. dar totul a decurs normal! rolleyes.gif Doar ratzele au fost la apa! liwlol.gif)))Au facut mare mizerie pe doc.era totul`- àlb``....acolo au venit in fiecare zi. partners.gif


USA
hihiiiii ce mumosi..si puii si ratele si Mishu.....ufaaaa, ce frumos.......si Doamne ce bine ca a fost doar un vis aiurit.....sa stii ca planuim sa ajungem in Canada...peste 2 weeknd-uri....se pare ca in Montreal..inca nedecis total......vroiam sa plecam weekend-ul trecut dar a plouat....
ruxy
QUOTE(meaw_ela @ Oct 28 2010, 10:54 PM) *
Ma bucur ca iti place Mika. partners.gif partners.gif partners.gif notworthy.gif
Si puii..mai mult mai tarziu. Va pup!





Minunati pana la Cer si inapoi...mi-era tare dor de tine Ela iubita mea! love1.gif love1.gif love1.gif Bine ati venit love1.gif
meaw_ela
Toamna in fatza casei


Ruxy mea iubita..incantare de femeie ce esti- te imbratzisham cu mic cu mare, plini de dragoste!!!!!!! oFloare.gif hug.gif hug.gif hug.gif hug.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Mikaell
Maja si Nikolas superbi,minunati ca intotdeauna...si Mishu e un frumusel...pupicei tzuc.gif
Mikaell
QUOTE(meaw_ela @ Oct 28 2010, 11:21 PM) *
Toamna in fatza casei


Ruxy mea iubita..incantare de femeie ce esti- te imbratzisham cu mic cu mare, plini de dragoste!!!!!!! oFloare.gif hug.gif hug.gif hug.gif hug.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif

Woaw ce superb,e de vis peisajul rolleyes.gif
ruxy
QUOTE(meaw_ela @ Oct 28 2010, 11:21 PM) *
Toamna in fatza casei


Ruxy mea iubita..incantare de femeie ce esti- te imbratzisham cu mic cu mare, plini de dragoste!!!!!!! oFloare.gif hug.gif hug.gif hug.gif hug.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif

Si cu asa un peisaj de vis...m-ai topit... wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
meaw_ela
Acum au cazut toate frunzele...poza e facuta inainte de plecare. partners.gif
si sa va indulcesc putzin din toate unghiurile...cu o guritza!


meaw_ela
Soare dar friiiiiggggg..

tablou viu....Fereastra!


anastasia80
Superbe poze Ela, numai cand ma uit parca simt ca sunt acolo. E ceva de vis, un peisaj de milioane, imi inchipui ce liniste e acolo. Superb!!!!! Iar copii sunt si ei de vis, ma bucur ca i-a trecut raceala lui Nikholas. tzuc.gif
ruxy
QUOTE(meaw_ela @ Oct 29 2010, 12:26 AM) *
Soare dar friiiiiggggg..

tablou viu....Fereastra!



Un soare si-o printesa...intr-un tablou mirific....totul e splendid la tine Ela love1.gif love1.gif love1.gif
meaw_ela
Multzumim iubitelor!!! Ma incanta randurile voastre foarte mult! Azi am inceput ziua foarte frumos...Cu voi, citind Revista multasteptata, apoi pregatind-o pe Maja de scoala..azi sarbatoresc la scoala Halloween-ul ...bineintzeles ca asa bucuroasa nu am mai vazut-o de ....ieri..liwlol.gif)) a asteptat ziua aceasta atat de mult, sa se imbrace cu rochia facuta de mine, sa fie frumoasa Belle...imi spunea: "<Mami- asta e the best day ever!!!! " Azi in schimb este frig , asa ca are nu numai rochia pe ea, ci si pantaloni groshi si pulovar pe dedesupt...dar bineintzeles asortat...bej-auriu..ca de---altfel nu se putea.Arata frumos oricum.liwlol.gif)) Am condus-o eu de data asta, si o sa o si iau de la scoala, ca rochia in autobuz ar putea sa o impiedice...doar unde ati mai vazut o printzesa in autobuz happy.gif ....de obicei are caleasca personala.. rolleyes.gif Atat... va pup pe toate si va doresc o seara superbaaaa!!!! partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif
ruxy
QUOTE(meaw_ela @ Oct 28 2010, 11:42 PM) *
Acum au cazut toate frunzele...poza e facuta inainte de plecare. partners.gif
si sa va indulcesc putzin din toate unghiurile...cu o guritza!

M-am indragostit...de multa vreme de soarele tau....Doamne!!! E fara cuvinte de frumos... partners.gif partners.gif partners.gif
meaw_ela
QUOTE(ruxy @ Oct 29 2010, 01:28 PM) *
M-am indragostit...de multa vreme de soarele tau....Doamne!!! E fara cuvinte de frumos... partners.gif partners.gif partners.gif

Multzumiiiiim din suflet! Eu una sunt terminata dupa el, il vad absolut perfect...si cand mai si vorbeste imi explodeaza inima de mii de ori..vad stele, curcubee... anima1.gif anima1.gif anima1.gif anima1.gif wub.gif ...si Maja la fel- e indragostita rau- il accepta multe- tras de par, "batai" de dragoste..liwlol.gif) Sunt topitori impreuna...Ne-a zis Maja zilele trecute o perlutza tare dulce: "Mami eu cand ma fac mare vreau sa fiu mireasa lui Nikolas!!!! " La care tati zice:" Si eu??? cui raman? " Si Maja: ""Tu tati esti mireasa mamei!" liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif
ruxy
QUOTE(meaw_ela @ Oct 29 2010, 09:07 PM) *
Multzumiiiiim din suflet! Eu una sunt terminata dupa el, il vad absolut perfect...si cand mai si vorbeste imi explodeaza inima de mii de ori..vad stele, curcubee... anima1.gif anima1.gif anima1.gif anima1.gif wub.gif ...si Maja la fel- e indragostita rau- il accepta multe- tras de par, "batai" de dragoste..liwlol.gif) Sunt topitori impreuna...Ne-a zis Maja zilele trecute o perlutza tare dulce: "Mami eu cand ma fac mare vreau sa fiu mireasa lui Nikolas!!!! " La care tati zice:" Si eu??? cui raman? " Si Maja: ""Tu tati esti mireasa mamei!" liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif

liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif Vai ce copil minunat ai mamyyyy biggrin.gif liwlol.gif
USA
QUOTE(meaw_ela @ Oct 29 2010, 09:07 PM) *
Multzumiiiiim din suflet! Eu una sunt terminata dupa el, il vad absolut perfect...si cand mai si vorbeste imi explodeaza inima de mii de ori..vad stele, curcubee... anima1.gif anima1.gif anima1.gif anima1.gif wub.gif ...si Maja la fel- e indragostita rau- il accepta multe- tras de par, "batai" de dragoste..liwlol.gif) Sunt topitori impreuna...Ne-a zis Maja zilele trecute o perlutza tare dulce: "Mami eu cand ma fac mare vreau sa fiu mireasa lui Nikolas!!!! " La care tati zice:" Si eu??? cui raman? " Si Maja: ""Tu tati esti mireasa mamei!" liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif

liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif sunt adorabili...iar Nik dormind e chiar rupt din cer de frumos! wub.gif wub.gif wub.gif
Happy Halloween!
floare_albastra
Tot asa ca in povesti pe la voi!!! partners.gif

HAPPY HALLOWEEN, frumosilor! love1.gif Adorabila e printesa!

Si HAPPY HALLOWEEN si pentru Mishu! wink.gif
anku
QUOTE(meaw_ela @ Oct 28 2010, 11:26 PM) *
Soare dar friiiiiggggg..

tablou viu....Fereastra!

ohhhhhhhhhhhh...superb acolo la tine....
poopici multi
Nikolas este adorabil ....ce frumos doarme!!!
tzuc.gif complimente ptr Maya tzuc.gif
steffi
BUNA SEARA DRAGA MEA.SAU...DRAGII MEI.STIU CA POATE NE-ATI UITAT,DAR NOI NU.DE MULTA VREME NU V-AM MAI TRECUT PRAGUL...SI CE BINE E LA TINE...APROAPE CA UITASEM.DE MULTE ORI SIMTEAM CA AM NEVOIE DE O POVESTE...POVESTEA VOASTRA...UNDE TOTUL E ASA CUM TREBUIE...ACUM,IN SFARSIT,POT SA O CITESC DIN NOU.SI SA VISEZ...PUPAM DOI OCHISORI FRUMOSI DE NIKOLAS,SI O ZANA BUNA DE MAYA.SUNT FASCINANTI!SI PE TINE TE PUPAM,CREATOAREA LOR.
Alondra
Happy Halloween weekend my dear!
Frumoase toate pozele si povestile tale!
Va doresc petrecere frumoasa si weekend minunat! partners.gif
Anca74
Foarte frumos... hug.gif Nici nu stii la ce sa te uiti mai intai! tzuc.gif
Raduc a trebuit sa duca imagini de toamna la gradi, ieri...erau tocmai bune pozele tale!
Sper ca o vedem si noi pe Maja in rochita de printesa....
O noapte placuta sa aveti...sau ce o fi la voi acolo! liwlol.gif
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.