Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Poze, Poze... Vechi Si Noi
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Bloguri. Pagini Personale > Bloguri > Blog meaw_ela
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99
meaw_ela
QUOTE(ankaA @ Apr 7 2010, 05:49 PM) *
De multe ori intru la tine pe topic si nu las nici un comentariu pt ca de fiecare data e totul la superlativ iar tu esti o persoana minunata si pe dinafara si pe dinauntru.Ma uit de fiecare data cu drag la pozele tale si-ti citesc cu interes comentariile si sunt zile cand imi salti moralul doar privindu-te.Cred ca ar trebui sa schimbi numele topicului in ceva de genul ”balsam pt suflet” partners.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif

Haide ca m-am topit toata....serios. mi-ai facut stomacul vraishte cu randurile tale- te mumesc mult!Asha le mai zic eu iubitzilor mei cand sunt topita toata....m-ai adus in strarea asta...este ceva!!!Esti o femeie deosebita pentru ca poti spune anumite lucruri unei alte femei ...daca intzelegi ce vreau sa zic. ...si vorbind de balsam.. esti exact la fel pentru mine! Asa ca moralul de e sus sau jos intotdeauna ii prinde bine o vorba buna , sincera!!!Iti multzumesc pentru aceste minunate randuri- mi-ai facut ziua...iti dedic aceasta fotografie- preferata MEA! partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif
dyanp
vaaaaai de mine ella, era sa cad de pe scaun....zau, ca si eu ca si ankaA, mereu imi caut cate un moment sa intru pe aici, ce comentarii, ca raman muta...dar mereu dorm bine dupa ce dau o raita pe aici...zau ca poza asta e sublima pentru un tablou....sincer, cred ca mi-ar trebui vreo saptamana sa caut cuvintele pentru a descrie ce am simtit vazand aceasta poza..si tot nu le-as gasi, cat despre voi...sunteti o inspiratie, zau...ma bucr ca se poate si asa, la cate vad in jurul meu, mereu imi ridici moralul si de ce nu, ma inspiri in propria relatie.
meaw_ela
QUOTE(dyanp @ Apr 7 2010, 08:38 PM) *
vaaaaai de mine ella, era sa cad de pe scaun....zau, ca si eu ca si ankaA, mereu imi caut cate un moment sa intru pe aici, ce comentarii, ca raman muta...dar mereu dorm bine dupa ce dau o raita pe aici...zau ca poza asta e sublima pentru un tablou....sincer, cred ca mi-ar trebui vreo saptamana sa caut cuvintele pentru a descrie ce am simtit vazand aceasta poza..si tot nu le-as gasi, cat despre voi...sunteti o inspiratie, zau...ma bucr ca se poate si asa, la cate vad in jurul meu, mereu imi ridici moralul si de ce nu, ma inspiri in propria relatie.

Nu-i asa ca e minunata? partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif . mie imi place cel mai mult dintre toate. Am un ochi si o camera...LOL... Iar tu , voi- suntetzi atat de dragutze si vorbele voastre adauga si mai mare valoare pozelor - nici nu va imaginatzi. Va iubesc si facetzi parte din viatza mea intr-un mod minunat! Am devenit dependenta de dragostea voastra neconditzionata acum trei ani....de atunci doar vacantzele sau defectziunile de net m-au tzinut departe de acest loc magic...! pupici parfumatzi!! partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif
dyanp
QUOTE(meaw_ela @ Apr 7 2010, 06:54 PM) *
Nu-i asa ca e minunata? partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif . mie imi place cel mai mult dintre toate. Am un ochi si o camera...LOL... Iar tu , voi- suntetzi atat de dragutze si vorbele voastre adauga si mai mare valoare pozelor - nici nu va imaginatzi. Va iubesc si facetzi parte din viatza mea intr-un mod minunat! Am devenit dependenta de dragostea voastra neconditzionata acum trei ani....de atunci doar vacantzele sau defectziunile de net m-au tzinut departe de acest loc magic...! pupici parfumatzi!! partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif



mdaaaa, stiu, si la mine a creat dependenta.....oricat de obosita sunt...tot trebuie sa dau o raita pe anumite topicuri, macar sa citesc cate ceva, sa fiu aproape de fete...sincer...poza merita inscrisa la un concurs ceva....
ankaA
QUOTE(meaw_ela @ Apr 8 2010, 02:16 AM) *
Haide ca m-am topit toata....serios. mi-ai facut stomacul vraishte cu randurile tale- te mumesc mult!Asha le mai zic eu iubitzilor mei cand sunt topita toata....m-ai adus in strarea asta...este ceva!!!Esti o femeie deosebita pentru ca poti spune anumite lucruri unei alte femei ...daca intzelegi ce vreau sa zic. ...si vorbind de balsam.. esti exact la fel pentru mine! Asa ca moralul de e sus sau jos intotdeauna ii prinde bine o vorba buna , sincera!!!Iti multzumesc pentru aceste minunate randuri- mi-ai facut ziua...iti dedic aceasta fotografie- preferata MEA! partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif



Imi spui ca te-am topit cu randurile mele,dar tu cu ale tale m-ai facut sa plang la prima ora( de emotii).Da,admir femeile frumoase,destepte si de la care ai ce invata si m-am inconjurat de astfel de persoane de fiecare data cand am avut ocazia,nu le invidiez,le admir si incerc sa iau ce e mai bun pt ca sentimentul de invidie imi produce o stare de rau cu care nu pot trai.
Fotografia e ceva de vis si iti multumesc din suflet pentru dedicatie,nu am cuvinte... partners.gif partners.gif partners.gif love1.gif love1.gif love1.gif trandafir.gif
ramo82na
QUOTE(meaw_ela @ Apr 8 2010, 02:16 AM) *
Haide ca m-am topit toata....serios. mi-ai facut stomacul vraishte cu randurile tale- te mumesc mult!Asha le mai zic eu iubitzilor mei cand sunt topita toata....m-ai adus in strarea asta...este ceva!!!Esti o femeie deosebita pentru ca poti spune anumite lucruri unei alte femei ...daca intzelegi ce vreau sa zic. ...si vorbind de balsam.. esti exact la fel pentru mine! Asa ca moralul de e sus sau jos intotdeauna ii prinde bine o vorba buna , sincera!!!Iti multzumesc pentru aceste minunate randuri- mi-ai facut ziua...iti dedic aceasta fotografie- preferata MEA! partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif




doamne ce momente minunate ai surprins tu aici!!
eeehee ce de emotii pe aici pe la tine.. love1.gif
am vazut toate pozele cu voi...exceptionale...mai vreauuuu!!
ruxy
QUOTE(meaw_ela @ Apr 7 2010, 09:02 PM) *
Apoi noi am plecat.. am lasat-o acolo cu copiii...s-a distrat de minune...au tot felul de activitatzi interesante!
Noi am fost sa mancam si apoi la o partida fierbinte.... rolleyes.gif

partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif



E nevoie sa-ti mai spun ca se citeste fericirea pana in adancul sufletului tau...numai privindu-ti ochisorii magici? rolleyes.gif wub.gif wub.gif wub.gif

QUOTE(meaw_ela @ Apr 7 2010, 09:03 PM) *
Si inapoi la plaja..fara copii...Nikolas era la `day care`



Ela, esti de o frumusete rapitoare, atat de sexy, ca ramai breathless, poti concura oricand cu orice top model al lumii, si cu siguranta ai fi pe primul loc wub.gif wub.gif wub.gif
ruxy
QUOTE(meaw_ela @ Apr 8 2010, 02:16 AM) *
Haide ca m-am topit toata....serios. mi-ai facut stomacul vraishte cu randurile tale- te mumesc mult!Asha le mai zic eu iubitzilor mei cand sunt topita toata....m-ai adus in strarea asta...este ceva!!!Esti o femeie deosebita pentru ca poti spune anumite lucruri unei alte femei ...daca intzelegi ce vreau sa zic. ...si vorbind de balsam.. esti exact la fel pentru mine! Asa ca moralul de e sus sau jos intotdeauna ii prinde bine o vorba buna , sincera!!!Iti multzumesc pentru aceste minunate randuri- mi-ai facut ziua...iti dedic aceasta fotografie- preferata MEA! partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif



Aceasta fotografie e fascinanta Ela...e fara cuvinte...minunata love1.gif love1.gif love1.gif
ninina
Ela....cred ca m/am indragostit de voi wub.gif oFloare.gif .....toata noaptea m/am visat la voi acasa.. anima1.gif ..ma jucam cu MAja si Niko....asa de real am visat.....povesteam cu tine....
...era atat lumina in casa.....desi parca afara era noapte.....dar lumina naturala nu becuri....un vis super fain...
asa ca de cum am deschis calculatorul am venit sa va vad....si vai cate poze superbe...cata minunatie.....cata iubire, cata lumina.....si cata frumusete.....si cat de frumoasa poti sa fi.....de sexy nu mai zic nimic...las barbati sa decida... liwlol.gif
...super, super toate pozele....si am o rugaminte...sa imi zici cum inramezi pozele....am si eu unele ff faine cu FAby care as vrea sa le fac tablou.....merci....va imbratisez partners.gif partners.gif partners.gif
ninina
am postat de doua ori...scuze.....din cauza netului trandafir.gif
USA
QUOTE(meaw_ela @ Apr 7 2010, 07:16 PM) *

Wauuuu...cum stau ei asezati zici ca e o inimioara intr-un loc idilic.....Multumesc Ela mea draga!.....esti o binecuvantata...si imparti binecuvantarea ta cu noi....so, TE ADMIR DIN TOATA INIMA MEA! love1.gif wub.gif
MAMI DE TEO
QUOTE(meaw_ela @ Apr 8 2010, 02:16 AM) *
Haide ca m-am topit toata....serios. mi-ai facut stomacul vraishte cu randurile tale- te mumesc mult!Asha le mai zic eu iubitzilor mei cand sunt topita toata....m-ai adus in strarea asta...este ceva!!!Esti o femeie deosebita pentru ca poti spune anumite lucruri unei alte femei ...daca intzelegi ce vreau sa zic. ...si vorbind de balsam.. esti exact la fel pentru mine! Asa ca moralul de e sus sau jos intotdeauna ii prinde bine o vorba buna , sincera!!!Iti multzumesc pentru aceste minunate randuri- mi-ai facut ziua...iti dedic aceasta fotografie- preferata MEA! partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif

cea mai frumoasa poza..ela dar tu ai vocatie side fotograf....
meaw_ela
M-atzi copleshit cu dragostea voastra....cu adanca recunoshtintza va multzumesc din toata inima - suntetzi fenomenale!!!!!Mi-atzi adus lacrimi de fericire pe obraji!!!!VA MUMESC FOARTE MULT!!! partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif
meaw_ela
Nu stiu cata vocatzie de fotograf am dar mi-au ieshit cateva poze foarte bune de ceva timp incoace. Am avut si catziva critici( fotografi cu experientza) admirand "operele" mele ...cred ca natura mea artistica si perfectionista bouncy.gif ajuta ...shi camera....si sa nu uitam: MODELELE!
notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif

Ninina frumoasa mea: Photobucket ofera un program unde potzi ajusta luminile,potzi decora....gasesti multe optziuni acolo. Eu nu rezist sa nu le aduc la viziunea mea si acolo. Pe astea cu asfintzitul insa nu le-am atins...le-am inramat doar...Inramate parca arata mult mai frumoase!!! Si rama potzi sa o alegi si sa o schimbi cum vrei! Pupici lui Fabio-Modelashului tau micut! !!!!Cat despre vis......iti doresc sa se realizeze ONE DAY....cine stie....Ar fi chiar un vis sa ne cunoastem ...sa vedem copiii alergand impreuna.... pray.gif UN VIS!!!!
meaw_ela
Printzesa oceanului....




E un model foarte bun cand coopereaza.... partners.gif rolleyes.gif

Daca nu ar fi nisipul asta pe maini..... liwlol.gif doh.gif

ruxy
QUOTE(meaw_ela @ Apr 8 2010, 06:36 PM) *
Printzesa oceanului....




E un model foarte bun cand coopereaza.... partners.gif rolleyes.gif

Daca nu ar fi nisipul asta pe maini..... liwlol.gif doh.gif


E splendida...chiar printesa oceanului wub.gif wub.gif ...si ce tati fruuuuumos aveti Ela rolleyes.gif , frumos si fericit...printul Nick e un deliciu, iar tu mami rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif topitoare...in orice costumas de baie...esti perfecta rolleyes.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif si cand ma gandesc ca sunt facute de manutele tale...ce sa mai zic...te admir..TOTAL!!!! love1.gif love1.gif love1.gif
Ela, spune-mi te rog...nu sunt rechini in zona?....am tot meditat la asta .... blush.gif
tya
poze si cu bebelu meu.ce eu nu sunt frumos?






ninina
....cat de perfecte sunt tooate pozele....imi lipsesc cuvintele......sunteti minunati si super frumosi... trandafir.gif trandafir.gif
Tania_25
QUOTE(meaw_ela @ Apr 8 2010, 05:36 PM) *
Printzesa oceanului....




E un model foarte bun cand coopereaza.... partners.gif rolleyes.gif

Daca nu ar fi nisipul asta pe maini..... liwlol.gif doh.gif




Sunteti minunati! partners.gif partners.gif partners.gif O familie perfecta!!! trandafir.gif Fara cuvinte......Pupicei dulci pentru voi!!! tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif
Tania_25
[quote name='meaw_ela' date='Apr 1 2010, 06:12 PM' post='1289397']
Nikolas nu s-a plictisit deloc....Locul nostru ....




De pozele astea ziceam ca m-a amuzat Nikolas....... smile.gif
Cat de scump si dragalas e..... love1.gif love1.gif love1.gif
Mii de pupici!!!! tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif



ruxy
QUOTE(meaw_ela @ Apr 8 2010, 06:36 PM) *
Printzesa oceanului....


Stii Ela, ziceam ca seamana cu tati printesa...dar imi dau seama...ca are si aerul tau mami...aer de topmodel rolleyes.gif love1.gif love1.gif
ruxy
QUOTE(meaw_ela @ Apr 1 2010, 07:12 PM) *
Nikolas nu s-a plictisit deloc....Locul nostru ....



Cel mai frumos bebelus din lume...e Nick fantastik!!!!!!!! wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif Il iubesc pe bebele tau Ela wub.gif
Mikaell
QUOTE(meaw_ela @ Apr 8 2010, 06:36 PM) *
Printzesa oceanului....





Doamne,Ela , cat sunteti de perfecti si de frumosi wub.gif ...Si mai ales cata caldura degajati love1.gif love1.gif ...cred ca o sa ramaneti in istoria forumului Utile si nu numai....va imbratisez cu mare drag hug.gif hug.gif tzuc.gif
meaw_ela
IUBITEOR, ma rasfatzati- si ce-mi place! Va ador!Maja sta langa mine si dupa ce i-am citit toate comentariile voastre( ca ma tot intreba) a zis.... "Dar nu sunt printzesa oceanului...sunt printzesa lumii!!!..Apoi s-a gandit o clipa si a adaugat".....dar sunt doar o fetitza!"'But I'm just a little girl".....si mai avea si o acadea in gura....
oFloare.gif anima1.gif anima1.gif
Nikos cel pufos si pupacios.....m-a imbatat pana acum... a facut poop si l-am spalat ca de obicei in chiuveta( iubeste chiuveta....il pun in genunchi cu poponetzul sub jet si pune capul pe chiuveta si sta linistit sub apa calda....de vre-o 4 ori pe zi)..apoi i-am dat titi si a adormit fericit....( de o vreme doarme doar o data dupa amiaza - cam 2-3 ore) Azi sper ca o sa -i termin pantalonii...ieri nu m-am atins de ei. Azi l-am probat...deja il vad de ziua lui ...dupa ce o sa-l aranjez....o sa ma topesc toata dupa amorul meu de barbatzel....tati a facut aranjamentele.. o sa facem acasa ca avem destul loc / gradina(daca e frumos afara)dar comandam mancarea....O sa lipseasca catziva prieteni si Matusha Kasia pe care o iubim( o sa fie in Polonia)...dar o sa fie o petrecere intima...doar cei mai apropiatzi....si VOI- VIRTUAL. Cat de frumos ar fi fost sa va am aproape ...cred ca veneatzi toate... partners.gif rolleyes.gif Va pup cu drag !!!! partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif
meaw_ela
QUOTE(Mikaell @ Apr 8 2010, 01:28 PM) *
Doamne,Ela , cat sunteti de perfecti si de frumosi wub.gif ...Si mai ales cata caldura degajati love1.gif love1.gif ...cred ca o sa ramaneti in istoria forumului Utile si nu numai....va imbratisez cu mare drag hug.gif hug.gif tzuc.gif

LOL.. ce dulce esti....LOL..ma faci sa rad..ce zapa esti si tu...istoria Forumului.. ha ha ha.. stai sa ma linistesc!
Ha ha ha.. of.. o sa se povesteasca din strabunici despre mine.LOL...Hahaha...la cate pagini am in blog....acum am observat ce numar de post ai..luuung.......chiar ca raman de pomina cu cel mai luuuung blooog....LOLOLOLL
Va imbratzisham si noi cu mare drag si va trimitem multzi pupici partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif
MAMI DE TEO
QUOTE(meaw_ela @ Apr 8 2010, 06:36 PM) *
Printzesa oceanului....




E un model foarte bun cand coopereaza.... partners.gif rolleyes.gif

Daca nu ar fi nisipul asta pe maini..... liwlol.gif doh.gif


nu mai cuvinte si laude sa-ti adresez...sunt muta... oFloare1.gif oFloare1.gif oFloare1.gif
MAMI DE TEO
QUOTE(meaw_ela @ Apr 8 2010, 09:40 PM) *
IUBITEOR, ma rasfatzati- si ce-mi place! Va ador!Maja sta langa mine si dupa ce i-am citit toate comentariile voastre( ca ma tot intreba) a zis.... "Dar nu sunt printzesa oceanului...sunt printzesa lumii!!!..Apoi s-a gandit o clipa si a adaugat".....dar sunt doar o fetitza!"'But I'm just a little girl".....si mai avea si o acadea in gura....
oFloare.gif anima1.gif anima1.gif
Nikos cel pufos si pupacios.....m-a imbatat pana acum... a facut poop si l-am spalat ca de obicei in chiuveta( iubeste chiuveta....il pun in genunchi cu poponetzul sub jet si pune capul pe chiuveta si sta linistit sub apa calda....de vre-o 4 ori pe zi)..apoi i-am dat titi si a adormit fericit....( de o vreme doarme doar o data dupa amiaza - cam 2-3 ore) Azi sper ca o sa -i termin pantalonii...ieri nu m-am atins de ei. Azi l-am probat...deja il vad de ziua lui ...dupa ce o sa-l aranjez....o sa ma topesc toata dupa amorul meu de barbatzel....tati a facut aranjamentele.. o sa facem acasa ca avem destul loc / gradina(daca e frumos afara)dar comandam mancarea....O sa lipseasca catziva prieteni si Matusha Kasia pe care o iubim( o sa fie in Polonia)...dar o sa fie o petrecere intima...doar cei mai apropiatzi....si VOI- VIRTUAL. Cat de frumos ar fi fost sa va am aproape ...cred ca veneatzi toate... partners.gif rolleyes.gif Va pup cu drag !!!! partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif

abia asteptam poze de la party...
pustiks
Toate pozele sunt de vis, voi sunteti de vis, dar poza asta m-a dat pe spate. E absolut perfecta, doi copii perfecti care se joaca in asfintit...Am impresia ca ai deschis acest topic ca sa ne faci viata mai frumoasa, sa ne faci sa visam la ceva minunat. trandafir.gif
QUOTE(meaw_ela @ Apr 8 2010, 02:16 AM) *

TESYMO
QUOTE(meaw_ela @ Apr 8 2010, 02:16 AM) *

Ai pastrat ASUL DIN MANECA pt asta seara partners.gif

Cat despre petrecerea ce urmeaza ..... cu siguranta venim bananab.gif ...la fel cum am fost si in Jamaica rolleyes.gif anima1.gif .... dar poate intr-o zi veti trece voi prin Romania unsure.gif smile.gif
aly80r
Dragii mei dragi partners.gif ....dupa ce am lipsit de acasa o saptamana am venit fuga sa ma imbat cu fericirea voastra. Ati avut o vacantza de exceptie si ati facut poze de prima pagina a unei reviste yes.gif . Sunteti atat de gratziosi, fericiti, iubiti....ADORABILI!!! Maja e intr-adevar o printzesa in toata puterea cuvantului, Nikolas e o bomboana delicioasa de care nu te mai saturi....iar voi doi.....sunteti cu adevarat frumoshi!!! Formati familia PER FEC TA !!! Si nu sunt doar simple cuvinte de lauda, ci cred cu tarie in ceea ce am scris. De fiecare data cand vin la tine plec cu zambetul pe buze! Va admir sincer......din suflet! FELICITARI! tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif

P.S. Am uitat sa-ti spun ca sunt de acord cu ce a spus Mikaell......veti ramane in istoria forumului eusa_clap.gif
TESYMO
QUOTE(ruxy @ Apr 8 2010, 06:48 PM) *
E splendida...chiar printesa oceanului wub.gif wub.gif ...si ce tati fruuuuumos aveti Ela rolleyes.gif , frumos si fericit...printul Nick e un deliciu, iar tu mami rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif topitoare...in orice costumas de baie...esti perfecta rolleyes.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif si cand ma gandesc ca sunt facute de manutele tale...ce sa mai zic...te admir..TOTAL!!!! love1.gif love1.gif love1.gif
Ela, spune-mi te rog...nu sunt rechini in zona?....am tot meditat la asta .... blush.gif

Mamy Ruxy...vad ca te gandesti serios la un concediu .... iti recomand cu caldura insula Zakhintos ( Grecia)...e mai aproape si cand am mai discutat stiu ca iti placea tare mult peisajele de la Blue Caves, etc.

Scz Ela de offtopic.gif
meaw_ela
MA ADUN ICET SI VA SCRIU.....
Randurile voastre le-am citit de trei ori....mi-au mers la suflet..fiecare cuvant!...sunt mai mult decat fericita, norocoasa..sa va am in viatza mea!Nici nu realizatzi ce mult insemnatzi pentru mine!Va multzumesc pentru ca existatzi!!!!



Am terminat pantalonii.. am inceput vestutza. !!!!O sa-l rasfatz...cine o sa-i faca lui costume la comanda..MAMA!
anima1.gif Azi tati a venit devreme acasa...pe la 2.....cred ca atunci am postat ultima data apoi m-a rapit de langa voi. Am mancat- a gatit el azi..pui marinat la cuptor,,,cartofi dulci....varza acra. Ca sa vedetzi ce zapacia sunt am crezut ieri ca e Joi....dar azi e Joi....azi e Survivor....sunt dusa.. ... la mine e mereu DUMINICA....
A inchiriat 2012....o sa-l vedem blu-ray....va pup cu mare drag si somn ushor.. stiu ca dormitzi.. va trimit vise placute, parfumate, luminate!!!! love1.gif tzuc.gif anima1.gif
maria26
sunr absolut superbe pozele... mami arati bestial.... sunteti o familie extraordinar de frumoasa... sincer, cred ca nu-mi ajung cuvintele smile.gif
ruxy
QUOTE(TESYMO @ Apr 8 2010, 11:16 PM) *
Mamy Ruxy...vad ca te gandesti serios la un concediu .... iti recomand cu caldura insula Zakhintos ( Grecia)...e mai aproape si cand am mai discutat stiu ca iti placea tare mult peisajele de la Blue Caves, etc.

Scz Ela de offtopic.gif

Esti o dulcica ca te gandesti la mine...stiu Zakhintos, e splendid, am ales deja tot Grecia anul asta( am fost si anul trecut)..am si dat avans....e tot o locatie de vis, abia astept, multumesc tare mult, poate acolo la anul ce vine partners.gif notworthy.gif tzuc.gif Scuze Ela iubita mea frumoasa love1.gif
ruxy
QUOTE(meaw_ela @ Apr 9 2010, 01:48 AM) *
MA ADUN ICET SI VA SCRIU.....
Randurile voastre le-am citit de trei ori....mi-au mers la suflet..fiecare cuvant!...sunt mai mult decat fericita, norocoasa..sa va am in viatza mea!Nici nu realizatzi ce mult insemnatzi pentru mine!Va multzumesc pentru ca existatzi!!!!
Am terminat pantalonii.. am inceput vestutza. !!!!O sa-l rasfatz...cine o sa-i faca lui costume la comanda..MAMA!
anima1.gif Azi tati a venit devreme acasa...pe la 2.....cred ca atunci am postat ultima data apoi m-a rapit de langa voi. Am mancat- a gatit el azi..pui marinat la cuptor,,,cartofi dulci....varza acra. Ca sa vedetzi ce zapacia sunt am crezut ieri ca e Joi....dar azi e Joi....azi e Survivor....sunt dusa.. ... la mine e mereu DUMINICA....
A inchiriat 2012....o sa-l vedem blu-ray....va pup cu mare drag si somn ushor.. stiu ca dormitzi.. va trimit vise placute, parfumate, luminate!!!! love1.gif tzuc.gif anima1.gif

Mami Ela, cum te pricepi tu la toate...sa faci si costume la baiat ?...Esti o speciala din toate punctele de vedere..UNICA!!!!! love1.gif love1.gif love1.gif
roxanne
QUOTE(meaw_ela @ Apr 8 2010, 06:36 PM) *
Printzesa oceanului....




E un model foarte bun cand coopereaza.... partners.gif rolleyes.gif

Daca nu ar fi nisipul asta pe maini..... liwlol.gif doh.gif


Superbe poze, Ela! Sunteti tare frumosi toti! wub.gif wub.gif Iar peisajul e incntator, cred c-ati avut o vacanta extraordinara! hug.gif hug.gif tzuc.gif

QUOTE(meaw_ela @ Apr 1 2010, 06:12 PM) *
Nikolas nu s-a plictisit deloc....Locul nostru ....


Doamneee, cat e de haios si scump yoginu' mamii! love1.gif wub.gif biggrin.gif hug.gif tzuc.gif tzuc.gif
cristina321711
QUOTE(meaw_ela @ Apr 8 2010, 05:36 PM) *
Printzesa oceanului....




E un model foarte bun cand coopereaza.... partners.gif rolleyes.gif

Daca nu ar fi nisipul asta pe maini..... liwlol.gif doh.gif


superba vacanta voastra si voi sunte-ti de vis yes.gif
hug.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif
Miha79
Buna Ella , nu am intrat cam de mult timp pe forum si acum cand intru ce vad aici la tine o familie superba care a petrecut o vacanta de vis sunteti minunati sa va fie de bine .............cu intarziere ii urez si eu printesei tale un sincer si calduros LA MULTI ANI ! sa creasca mare sa fie sanatoasa occasion.gif , am vazut si pozele si filmuletele sunteti adorabili , micutul Nikolas creste e frumos de-ti vine sa-l mananci cu tot cu pampers , Maja o adevarata domnisoara frumoasa si dulce ca nu poti rezista sa nu ii privesti fotografiile , iar voi doi mami si tati ce sa mai spun sunteti frumosi si indragostiti partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif intr-un cuvant o familie frumoasa unita si binecuvantata trandafir.gif va doresc sa fiti asa toata viata .............va pup cu drag tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif
pupici si din partea gemenilor pentru Maja si Niko tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif
kerstin09
Superbe pozele,superba vacaza,si voi si mai superbi sunteti tareeeeeeeeeeeeeee frumosi tzuc.gif
va imbratisam trandafir.gif
ankaA
QUOTE(meaw_ela @ Apr 9 2010, 01:48 AM) *
MA ADUN ICET SI VA SCRIU.....
Randurile voastre le-am citit de trei ori....mi-au mers la suflet..fiecare cuvant!...sunt mai mult decat fericita, norocoasa..sa va am in viatza mea!Nici nu realizatzi ce mult insemnatzi pentru mine!Va multzumesc pentru ca existatzi!!!!



Am terminat pantalonii.. am inceput vestutza. !!!!O sa-l rasfatz...cine o sa-i faca lui costume la comanda..MAMA!
anima1.gif Azi tati a venit devreme acasa...pe la 2.....cred ca atunci am postat ultima data apoi m-a rapit de langa voi. Am mancat- a gatit el azi..pui marinat la cuptor,,,cartofi dulci....varza acra. Ca sa vedetzi ce zapacia sunt am crezut ieri ca e Joi....dar azi e Joi....azi e Survivor....sunt dusa.. ... la mine e mereu DUMINICA....
A inchiriat 2012....o sa-l vedem blu-ray....va pup cu mare drag si somn ushor.. stiu ca dormitzi.. va trimit vise placute, parfumate, luminate!!!! love1.gif tzuc.gif anima1.gif


Eu iti multumesc ca existi, suflet cald!Ieri am iesit la plimbare cu gargarita mra si ma gandeam la tine si la ce mi-ai scris si mi s-a umplut sufletul de fericire ca dupa mult timp am inceput sa fiu eu,cea de altadata si sa incep din nou sa-mi exprim sentimentele.Am daruit bunatate si am primit rautate,am daruit prietenie si sinceritate si am primit ura si invidie si nu stiam de ce mi se intampla toate astea si incetul cu incetul m-am inchis in mine si am crezut ca ceea ce cred eu si felul meu de a fi nu se potriveste cu lumea reala,dar v-am intalnit pe voi,cateva persoane deosebite pe acest forum si am inceput sa-mi deschid din nou sufletul,timid,dar o fac si ma bucura enorm cand pot face pe cineva fericit chiar si cu cateva vorbe frumoase,sunt fericita cand pot sa ofer fericire.
ruxy
QUOTE(ankaA @ Apr 9 2010, 06:15 PM) *
Eu iti multumesc ca existi, suflet cald!Ieri am iesit la plimbare cu gargarita mra si ma gandeam la tine si la ce mi-ai scris si mi s-a umplut sufletul de fericire ca dupa mult timp am inceput sa fiu eu,cea de altadata si sa incep din nou sa-mi exprim sentimentele.Am daruit bunatate si am primit rautate,am daruit prietenie si sinceritate si am primit ura si invidie si nu stiam de ce mi se intampla toate astea si incetul cu incetul m-am inchis in mine si am crezut ca ceea ce cred eu si felul meu de a fi nu se potriveste cu lumea reala,dar v-am intalnit pe voi,cateva persoane deosebite pe acest forum si am inceput sa-mi deschid din nou sufletul,timid,dar o fac si ma bucura enorm cand pot face pe cineva fericit chiar si cu cateva vorbe frumoase,sunt fericita cand pot sa ofer fericire.

...si uite asa...viata poate fi atat de minunata smile.gif ...si tu esti un sufletel frumos AnkaA wub.gif wub.gif wub.gif ...iubeste, daruieste..traieste smile.gif
USA
QUOTE(meaw_ela @ Apr 8 2010, 11:36 AM) *
Printzesa oceanului....




E un model foarte bun cand coopereaza.... partners.gif rolleyes.gif

Daca nu ar fi nisipul asta pe maini..... liwlol.gif doh.gif


Iubirea are un nume..si numele ei este familia voastra......care parka a devenit si a noastra, atat de aproape va simtim Ela, iubitic.....un pupik si un zambet de iubire de la noi!
Lusha&Zbenguica
buna ela ..totul e superb aici si ma bucur ca vacanta voastra in Jamaica a fost una de vis
sotul meu a mers deseori in Jamaica dar sa stii ca el a ramas cu un gust foarte foarte amar despre tara asta .. de fiecare data cand iesea in oras cu colegii erau sfatuiti sa mearga impreuna si nu singuri ca e destul de periculos pe acolo si sunt multi care urmaresc strainii pentru a-i jefui
pe mine sincer m-a cam ingrozit ce mi-a povestit ..desi era impresionat de frumusetea peisajului nu s-a putut bucura pe deplin niciodata sad.gif

dar revin cu adaugiri ...la ce am vazut aici la tine ... mi-as dori si u sa ajung candva in acest loc

PS abia astept sa venim si la Niko la petrecere ... sunt convinsa ca va fi cel mai frumos cavalerash smile.gif ...de fapt oricum este hug.gif

aaa si vroiam sa te intreb din ce material ai facut costumele de baie . Sunt absolut bestialeeeeee FELICITAARIII!!!!!!!!!!
Mikaell
QUOTE(meaw_ela @ Apr 8 2010, 09:48 PM) *
LOL.. ce dulce esti....LOL..ma faci sa rad..ce zapa esti si tu...istoria Forumului.. ha ha ha.. stai sa ma linistesc!
Ha ha ha.. of.. o sa se povesteasca din strabunici despre mine.LOL...Hahaha...la cate pagini am in blog....acum am observat ce numar de post ai..luuung.......chiar ca raman de pomina cu cel mai luuuung blooog....LOLOLOLL
Va imbratzisham si noi cu mare drag si va trimitem multzi pupici partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif


rolleyes.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif hug.gif
mir0108
QUOTE(meaw_ela @ Apr 8 2010, 09:40 PM) *
IUBITEOR, ma rasfatzati- si ce-mi place! Va ador!Maja sta langa mine si dupa ce i-am citit toate comentariile voastre( ca ma tot intreba) a zis.... "Dar nu sunt printzesa oceanului...sunt printzesa lumii!!!..Apoi s-a gandit o clipa si a adaugat".....dar sunt doar o fetitza!"'But I'm just a little girl".....si mai avea si o acadea in gura....
oFloare.gif anima1.gif anima1.gif
Nikos cel pufos si pupacios.....m-a imbatat pana acum... a facut poop si l-am spalat ca de obicei in chiuveta( iubeste chiuveta....il pun in genunchi cu poponetzul sub jet si pune capul pe chiuveta si sta linistit sub apa calda....de vre-o 4 ori pe zi)..apoi i-am dat titi si a adormit fericit....( de o vreme doarme doar o data dupa amiaza - cam 2-3 ore) Azi sper ca o sa -i termin pantalonii...ieri nu m-am atins de ei. Azi l-am probat...deja il vad de ziua lui ...dupa ce o sa-l aranjez....o sa ma topesc toata dupa amorul meu de barbatzel....tati a facut aranjamentele.. o sa facem acasa ca avem destul loc / gradina(daca e frumos afara)dar comandam mancarea....O sa lipseasca catziva prieteni si Matusha Kasia pe care o iubim( o sa fie in Polonia)...dar o sa fie o petrecere intima...doar cei mai apropiatzi....si VOI- VIRTUAL. Cat de frumos ar fi fost sa va am aproape ...cred ca veneatzi toate... partners.gif rolleyes.gif Va pup cu drag !!!! partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif

ela!ti-am zis si alta data: ai un talent special -de povestitor!!!cu pozele ne rasfeti dar si comentariile ma ung la suflet!!
frumos spus si simtit totul..asa cum numai o mama adevarata poate simti!apoi mai esti si sotia ideala ,sunt sigura!
te pupic pe tine si pe frumosii tai!


oktavia
Ela, caut cuvinte care sa descrie incantarea mea, dar...ar fi prea sarace in comparatie cu realitatea. Totul este la superlativ, voi de la mic la mare. Ai niste ingerasi de copii frumosi, cu chipuri atat de blande, dulci, de vis...despre voi ce sa mai zic...
Imi placi, te admir ca femeie, mama, iubita...pot sa spun ca oameni ca tine intr-adevar infrumuseteaza lumea.
Pozele facute la apus sunt magnifice!!! Si nu numai. trandafir.gif
Alondra
DECI:

biggrin.gif

TU, esti minunata! love1.gif
Niko e un haios! laugh.gif cum face el yoga...biggrin.gif
Maja...te ajunge din urma, definitely!!! yes.gif

Dar cel mai mult, marturisesc biggrin.gif ...mi-au placut pozele cu tati si Niko la apus de soare, sunt de revista! wub.gif eusa_clap.gif

Va pup cu drag pe toti!
meaw_ela
Doaaaammmnee ce dor imens mi-a fost de voi. Nu am avut net doua zile...pentru ca modemul nu era bagat iun priza cum trebuie....(la curatzenie cred caam atins cablul dar l-am descoperit inainte sa o luam razna..LOL....dar nici mult timp nu as fi avut sa ma rasfatz cu voi. Am avut catziva prieteni in vizita.Nasha lui Nikolas a venit pe la noi .... Am stat la shmotru si gatit si shmotru iar....Va multzumesc din suflet pentru randuri. Ma mishcatzi enorm....va simt atat de aproape de inima mea...suntetzi atat de speciale fiecare dintre voi!!!!Ma bucur ca va aduc choar si un pic de fericire, de vise frumoase de dragoste....Sper sa se ia si la voi "boala asta" partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif pentru ca meritatzi sa avetzi tot ce va doritzi si ce e mai important: dragoste, liniste sufleteasca si zambete pe buze si in inima! partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif

Cum este weekend tati o sa ma rapeasca de langa voi...azi o sa petrecem ceva timp pe afara- o sa cumpere ceva pentru gradina si la lucru cu mine. Va anuntz ca am terminat costumasul lui Nikolas...l-am calcat frumos si arata superb pe el....L-am probat inainte sa-l calc si ii venea excelent...un mic barbatzel....cu papion.....sunt topita dupa el....este din ce in ce mai dulce...intinde boticul sa ma pupe cand ii zic si mai strecoara si o limbutza...o sa fie un mare cuceritor printre fete !!!!!!
Ma intrebatzi de costumele de baie. Inca nu le-atzi vazut pe toate in poze dar urmeaza- inca doua-( abia am ajuns la ziua numero 2....LOL) ultimul alb cu litere nu l-am facut de la zero. este un fost costum Tommy Hilfiger care l-am modificat masiv...LOL..i-am adaugat metalul, i-am schimbat forma pe gustul meu. ..deci ash putea spune ca l-am facut din nou rolleyes.gif . in rest toate sunt 100% ale mele. Materiale Lycra am destule ramase de la atelier.... asa ca sunt "aranjata" pe urmatorii 50 de ani..LOL. Cam tot ce vedetzi in poze pe mine le-am facut eu sau modificat corespunzator. Am foarte multe piese in dulap care-mi poarta amprenta. cateodata cumpar ceva cu gandul modificarii... anima1.gif si uite asa mai fac economie.LOL. M-am luat cu vorba si uite cat am scris. Va las acum... puii ma cheama. si pe mai tarziu sper!!!!daca nu prind radacini in gradina...LOL partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif pupici la cele mai dragi prietene! partners.gif partners.gif partners.gif
mir0108
QUOTE(meaw_ela @ Apr 11 2010, 06:41 PM) *
Doaaaammmnee ce dor imens mi-a fost de voi.. si pe mai tarziu sper!!!!daca nu prind radacini in gradina...LOL partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif pupici la cele mai dragi prietene! partners.gif partners.gif partners.gif

sa prinzi radacini in gradina???? liwlol.gif ...las' sa prinda numai arbustii sau ce mai plantati voi pe acolo!
(tu oricum ai prins radacini pe pamant american...acolo esti acasa ,pt ca acolo sunt dragii tai! partners.gif )
sa ai spor la treburi si sa vii cu poze! tzuc.gif partners.gif
dolly3
sunteti un vis frumos, dragilor ! tzuc.gif
si intr-adevar, pozele de la asfintit sunt exceptionale trandafir.gif

ma gindeam ce trebuie sa fie in sufletul sotului tau, dar mai ales al socrilor, avind in vedere ce s-a intimplat in rusia... sad.gif stupid accident, tare trist ! oFloare1.gif
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.