Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Poze, Poze... Vechi Si Noi
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Bloguri. Pagini Personale > Bloguri > Blog meaw_ela
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99
USA
QUOTE(USA @ Jan 21 2010, 11:48 PM) *
Semana-ti cumva!



QUOTE(dyanp @ Jan 22 2010, 12:24 AM) *
a zis USA asta? unde ? cand?

iubita_tiana
QUOTE(USA @ Jan 21 2010, 10:48 PM) *
Semana-ti cumva!

uite aici a zis

QUOTE(dyanp @ Jan 21 2010, 10:52 PM) *
uite special pt tine pun o alta poza, care se vede un pic mai bine, asa ca acum nu mai pot da vina pe calitatea pozei lol-craciun.gif

multumescccc

QUOTE(dyanp @ Jan 21 2010, 11:24 PM) *
a zis USA asta? unde ? cand? de ce sa fi rea? eu una sunt mai ciudata de felul meu.... whistling.gif
de obicei sunt caracterizata mica si afurisita blush.gif , ceea ce de cele mai multe ori o iau ca pe un compliment whistling.gif

mai sus a zis...
sa sti ca si eu sunt considerata rea...o sa va explic eu de ce....
iubita_tiana
noi doua...smile.gif

aici ma vad mai bine, poza e xu burtica la 4 luni, cea cu sarcina pierduta

le sterg imediat, nu au ce cauta la ella pe topic
dyanp
QUOTE(USA @ Jan 21 2010, 02:30 PM) *



si eu stiu sa fac asa, ia uite
lol-craciun.gif lol-craciun.gif lol-craciun.gif lol-craciun.gif
iubita tiana, m-ai zapacit....semanam cum? la fizic sau caracter? ca eu te-am mai urmarit prin postarile tale si sincer....esti cam gingasa...nu ca mandea, mai ales cand ....devin doamna si ma dezbrac de caracter sau ...ma pauca damblalele si devin taz(aici am sotul martor ca doar el m-a poreclit asa) blush.gif , in rest si eu sunt gingasa....cand dorm whistling.gif
iubita_tiana
QUOTE(dyanp @ Jan 21 2010, 11:40 PM) *
si eu stiu sa fac asa, ia uite
lol-craciun.gif lol-craciun.gif lol-craciun.gif lol-craciun.gif
iubita tiana, m-ai zapacit....semanam cum? la fizic sau caracter? ca eu te-am mai urmarit prin postarile tale si sincer....esti cam gingasa...nu ca mandea, mai ales cand ....devin doamna si ma dezbrac de caracter sau ...ma pauca damblalele si devin taz(aici am sotul martor ca doar el m-a poreclit asa) blush.gif , in rest si eu sunt gingasa....cand dorm whistling.gif

ma vad in tine fizic in unele momente din viata mea...smile.gif
dyanp
QUOTE(iubita_tiana @ Jan 21 2010, 02:43 PM) *
ma vad in tine fizic in unele momente din viata mea...smile.gif



da stii ca eu sunt ca fratii petrus? doi la punga si la metru.....ela...dau bere.gif sa nu ne bati de ce ne destrabalaram aici tzuc.gif
meaw_ela
QUOTE(dyanp @ Jan 21 2010, 04:40 PM) *
si eu stiu sa fac asa, ia uite
lol-craciun.gif lol-craciun.gif lol-craciun.gif lol-craciun.gif
iubita tiana, m-ai zapacit....semanam cum? la fizic sau caracter? ca eu te-am mai urmarit prin postarile tale si sincer....esti cam gingasa...nu ca mandea, mai ales cand ....devin doamna si ma dezbrac de caracter sau ...ma pauca damblalele si devin taz(aici am sotul martor ca doar el m-a poreclit asa) blush.gif , in rest si eu sunt gingasa....cand dorm whistling.gif

Ah iubita mea...acum e clar - esti totala!
Din randuri si poze alcatuiesti o femeie pe gustul meu....nu ca as avea inclinatzii wacko.gif dar respect si admir o femeie cu anumite calitatzi. si mi se pare ca le ai pe toate! whistling.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif
meaw_ela
Si sa nu uitam de cavalerii tai partners.gif partners.gif - se pare ca seamana cu tati- si se pare ca si tati e barbat bine!
dyanp
QUOTE(meaw_ela @ Jan 21 2010, 02:46 PM) *
Ah iubita mea...acum e clar - esti totala!
Din randuri si poze alcatuiesti o femeie pe gustul meu....nu ca as avea inclinatzii wacko.gif dar respect si admir o femeie cu anumite calitatzi. si mi se pare ca le ai pe toate! whistling.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif



ce chestie si eu gandeam exact la fel despre tine, cum am drum pe acolo, te anunt, ca e clar ca trebuie sa te vad personal...sper la vara....
meaw_ela
QUOTE(dyanp @ Jan 21 2010, 04:50 PM) *
ce chestie si eu gandeam exact la fel despre tine, cum am drum pe acolo, te anunt, ca e clar ca trebuie sa te vad personal...sper la vara....


Acum imi dai motiv sa astept vara! Mi-ar face mare placere! trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif
dyanp
QUOTE(meaw_ela @ Jan 21 2010, 02:49 PM) *
Si sa nu uitam de cavalerii tai partners.gif partners.gif - se pare ca seamana cu tati- si se pare ca si tati e barbat bine!


hmmmm, tati e , pt mine, normal, cu ochii verzi si gene lungi si musculos....de-mi vine sa eating.gif cu totul, mai bine ma duc sa iau baietii de la gradi...ca ....e mai sigur.....ufff, ami ela, s-ar putea sa-ti multumesca sotul diseara ...si nici sa nu stie ca tie trebuie lol-craciun.gif
te pup, intru dupa ce bag cavalerii terorizanti si dulci la nani
manu1981
QUOTE(dyanp @ Jan 22 2010, 01:56 AM) *
hmmmm, tati e , pt mine, normal, cu ochii verzi si gene lungi si musculos....de-mi vine sa eating.gif cu totul, mai bine ma duc sa iau baietii de la gradi...ca ....e mai sigur.....ufff, ami ela, s-ar putea sa-ti multumesca sotul diseara ...si nici sa nu stie ca tie trebuie lol-craciun.gif
te pup, intru dupa ce bag cavalerii terorizanti si dulci la nani

Fetelor, sunteti criminale .... in sensul bun al cuvantului tzuc.gif
meaw_ela
scumpelor..mi-atzi facut ziua si binentzeles noaptea sotzului... notworthy.gif trandafir.gif notworthy.gif
vreau sa va spun rapid ca a sosit acasa cu un buchet de flori parfumate frumos si cu pungile de cumparaturi pline de bunatatzi ...fructe multe si bineintzeles placinta de mere caaalda.
Si ca sa fie mai frumos mi-a zisca el gateste azi!Asa ca va las...ma duc la el...pe langa el. pe el.. vad eu unde el loc...si va pup cu mare drag! love1.gif
meaw_ela
QUOTE(dyanp @ Jan 21 2010, 04:56 PM) *
hmmmm, tati e , pt mine, normal, cu ochii verzi si gene lungi si musculos....de-mi vine sa eating.gif cu totul, mai bine ma duc sa iau baietii de la gradi...ca ....e mai sigur.....ufff, ami ela, s-ar putea sa-ti multumesca sotul diseara ...si nici sa nu stie ca tie trebuie lol-craciun.gif
te pup, intru dupa ce bag cavalerii terorizanti si dulci la nani

Stiam eu..... whistling.gif whistling.gif whistling.gif
iubita_tiana
ma duc sa sar si eu pe al meu, numa ca....tiana e in pat cu el..nah ce facem....si soacra mea doarme la noi in sufragerie, ca maine sa stea cu tia cat eu muncesc
manu1981
Fetelor, v-am lasat si eu. Noapte buna!
ninina
QUOTE(meaw_ela @ Jan 21 2010, 11:01 PM) *
Desertul meu preferat...Aseara.

Hhhhhhhmmmmmm poza asta sti ce spune.???..e buna prajitura...dar totusi prefer fotograful... laugh.gif ---nu-i asa ca am dreptate???
...se vede dupa ochii....ca are o pofta de Elaaaa tongue.gif
ruxy
QUOTE(meaw_ela @ Jan 14 2010, 09:40 PM) *
Ieri lui Nikolas i-a mai iesit un dintzishor ...in curand o sa fie un iepurash in toata regula!
i-am facut o poza la culcare.... anima1.gif wub.gif

si printzesa mea...in sfarsit a stat la pozat...



Milioane de imbratisari pentru tine perfect mam......cu perfect kids! Nick e topitor...iar printesa adorabila!
isabel
QUOTE(meaw_ela @ Jan 20 2010, 12:49 AM) *
Asa . sa va alerge daca nu statzi cumintzi..LOL...dyana.... lol-craciun.gif asa ne alergam noi in fiecare zi in jurul insulei din bucatarie...sa vezi ce atletic e al meu.. sare si canapele si tot.... lol-craciun.gif lol-craciun.gif si mie nu imi place deloc... wub.gif
astea sunt .. cele care le-am primit de ziua mea...va arat doar topul.. mi-a luat si halat la fiecare...matasuri si unul negru pufos si moaaale ...de zici ca e blana. whistling.gif si ciorapi cu pojartier...de mai multe feluri. albi si negrii..plasa,normali si din bumbac cu dantela sus...f sexy whistling.gif
cel alb de acum cateva zile...








wau,Ela esti mortala,super sexy.Are gusturi bune iubitelul tau.Cel alb imi place cel mai mult,lumineaza corpul,il pune in evidenta.Bfta la nebunii....... whistling.gif pup dulce pe toti tzuc.gif tzuc.gif hug.gif
dyanp
ela, apropo de ideile de aseara...guma de mestecat super mentolata whistling.gif
ankaA
Vai fetele ce liniste e in seara asta,si eu care vroiam sa va povestesc ”CADEREA ZIDULUI BERLINILUI” wub.gif si aveam nevoie de sfaturi pt ”A 2A CADERE A CONSTANTINOPOLULUI” liwlol.gif
iubita_tiana
QUOTE(ankaA @ Jan 22 2010, 11:04 PM) *
Vai fetele ce liniste e in seara asta,si eu care vroiam sa va povestesc ”CADEREA ZIDULUI BERLINILUI” wub.gif si aveam nevoie de sfaturi pt ”A 2A CADERE A CONSTANTINOPOLULUI” liwlol.gif

eu sunt aici, ne facem de cap pe blogul ellei?smile.gif
dyanp
da, se pare ca da, poate ar trebui sa deschidem un topic de nebunii si sa lasam topicul ellei pentru pretiosii ei...si punem acolo un semn ceva sa nu intre persoane care se socheaza usor, ca sa evitam conflictele.... whistling.gif
iubita_tiana
QUOTE(dyanp @ Jan 22 2010, 11:32 PM) *
da, se pare ca da, poate ar trebui sa deschidem un topic de nebunii si sa lasam topicul ellei pentru pretiosii ei...si punem acolo un semn ceva sa nu intre persoane care se socheaza usor, ca sa evitam conflictele.... whistling.gif

deschizi tu?unde sa putem vorbi despre orice si oricum si oricand?:)anunta ne unde e
Saya
veniti pe blocul meu sunteti fenomenale..deschid unul nou sau schimb destinatia unuia...
Saya
mai e si kef de kef pe blocul Perlei...
dyanp
QUOTE(ocristina @ Jan 22 2010, 02:39 PM) *
veniti pe blocul meu sunteti fenomenale..deschid unul nou sau schimb destinatia unuia...


ok, chiar nu conteaza cine-l deschide, si cum tu tot ai blog...asteptam, dar sa ne spui numele si sa pui un emoticon ceva, si sa le spunem si administratorilor ca nu e pt persoane sensibile blush.gif ca sa nu ne inchida topicul...nu de alta whistling.gif
Saya
blog ocristina....poti tu sa deschizi unul nou...daca da fao daca nu spune cum sa se numescva si-i dam bice.... lol-craciun.gif
dyanp
pai nu stiu cum sa se numeasca, viata de cuplu...sau nebunii din cuplu sau...idei pentru cupluri, nu stiu, hai sa vedem fiecare ce considera si alegem...voi ce ziceti?
Saya
va astept fetelor,trebuie sa-i mai specificam ceva lui Andrei...haideti... trandafir.gif trandafir.gif discutam acolo....
iubita_tiana
ar fi mai bine un subiect nou...c atentionare.....diana?????
dyanp
da cu semnul exclamarii , ala de e jos la emoticoane...
iubita_tiana
QUOTE(dyanp @ Jan 22 2010, 11:49 PM) *
da cu semnul exclamarii , ala de e jos la emoticoane...

mai umplem multe pagini aici?haide cine indrazneste sa deschida subiectul,...si unde?
Saya
decideti voi eu m-am oferit.... partners.gif
iubita_tiana
merg la somnic, pe maine, astept subiectul fierbinte...pupici
meaw_ela
A
QUOTE(ruxy @ Jan 22 2010, 07:16 AM) *
Milioane de imbratisari pentru tine perfect mam......cu perfect kids! Nick e topitor...iar printesa adorabila!


Am crezut ca am avut o zi minunata.....iar cand ti-am gasit randurile am fost convinsa ca asa este!!!intotdeauna esti in inima mea trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif
ruxy
QUOTE(meaw_ela @ Jan 23 2010, 03:27 AM) *
A

Am crezut ca am avut o zi minunata.....iar cand ti-am gasit randurile am fost convinsa ca asa este!!!intotdeauna esti in inima mea trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif

Cu vreo doua luni in urma, te-am visat....am avut un vis frumos....eram cu copiii...vezi?...Si tu esti mereu cu mine.... oFloare.gif love1.gif love1.gif love1.gif
Kris&Robert
LA MULTE LUNITE, NIKOLAS!
sa cresti mare si sanatos!

maria_corina29
LA MULTE LUNITE INAINTE CU SANATATE PUI MIC NIKOLAS!!! MULTI PUPICI DE LA MAMICILE DE APRILIE tzuc.gif tzuc.gif

manu1981
La multe lunite inainte, Nikolas!

dolly3
bravo, nikolas, azi ai atitea luni afara cite ai stat si-n burtica ! tzuc.gif
mir0108
salut ,ela!am venit si eu sa ma mai "documentez "pe la tine pe aici..ca s-a dus vorba de cat de haioase ati fost!fataaa!!sot activ si permanent ..activ am si eu..dar marele noroc al tau este ca si copii sunt cumintei!!auzi ,somn pana la ora 11!!pai asta e rasfat!!nu ma viseaza oare si pe mine ninina ca dorm pana la 11?la tine s-a adeverit fuga...si ma gandeam ca poate,s-ar adeveri si la mine vreun somn ...!

pup pe dulcei de copii si pe mami de nota 10!ma bucur ca va gasesc sanatosi ,veseli si plini de ..dragoste!
week-end placut sa aveti! partners.gif
ankaA
La multi ani NIKOLAS,sa cresti mare,sa fi sanatos si sa-ti bucuri parintii in fiecare zi! occasion.gif occasion.gif occasion.gif floare2.gif floare2.gif
Alondra
La multe lunite Nickolas! occasion.gif Sa cresti mare sanatos!
Ela, floare2.gif Asteptam sa ne mai incanti cu pozici cu piticii tai!
Weekend plin de iubire va doresc! tzuc.gif
meaw_ela
Iubitele mele frumoase! Va multzumim din inima pentru urari- suntetzi adorabile !!!!!
Noi suntem in chef....si ziua si noaptea!....vad ca sunt de pomina.... lol-craciun.gif lol-craciun.gif lol-craciun.gif macar sunt povesti de dragoste, povesti adevarate... anima1.gif nanner.gif Love is my religion!
Poze noi...cat de curand....Azi am facut exceptzie si am intrat un pic aici ca doar il sarbatorim pe Nikolas.. love1.gif occasion.gif bere.gif .Maine astept musafiri asa ca promit :Luni o sa fiu a vostra mai mult timp! partners.gif Va pup pe toate cu deosebit drag!!!!!! partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif
dyanp
La multi ani Nikolas, pui dulce! occasion.gif
meaw_ela
trandafir.gif partners.gif trandafir.gif partners.gif trandafir.gif partners.gif


QUOTE(dyanp @ Jan 23 2010, 06:05 PM) *
La multi ani Nikolas, pui dulce! occasion.gif
ankaA
Ela te asteptam putin si pe la celalalt topic......e hot
hellen
Ela, vin si eu pe la tine cu un car maaare de aprecieri pentru familia frumoasa si implinita ce sunteti!!!!!
........si mai vreau sa te deranjez cu o problemutza...
Undeva ai postat tu pe aici (chestia e ca nu mai gasesc wife.gif )....un tablou cu cadru negru si patratele rosii,......care am zis atunci ca s-ar potrivi si in living-ul meu, pe unul din pereti. ........deci furt de idei........ Din pacate eu nu sunt la fel de indemanoasa ca si tine si o sa rog pe cineva in domeniu sa mi-l execute,...asta daca esti fooooarte dragutza sa-l mai postezi odata sau nr. pagina.......sper sa nu fie prea mare deranjul.... trandafir.gif trandafir.gif oFloare1.gif
meaw_ela
QUOTE(hellen @ Jan 25 2010, 06:33 AM) *
Ela, vin si eu pe la tine cu un car maaare de aprecieri pentru familia frumoasa si implinita ce sunteti!!!!!
........si mai vreau sa te deranjez cu o problemutza...
Undeva ai postat tu pe aici (chestia e ca nu mai gasesc wife.gif )....un tablou cu cadru negru si patratele rosii,......care am zis atunci ca s-ar potrivi si in living-ul meu, pe unul din pereti. ........deci furt de idei........ Din pacate eu nu sunt la fel de indemanoasa ca si tine si o sa rog pe cineva in domeniu sa mi-l execute,...asta daca esti fooooarte dragutza sa-l mai postezi odata sau nr. pagina.......sper sa nu fie prea mare deranjul.... trandafir.gif trandafir.gif oFloare1.gif

partners.gif rolleyes.gif retzeta: biggrin.gif depinde cat de mare vrei sa fie.... iti trebuie MDF( si unul sau doua bucatzi de lemn...patrat...._ mie mi-a incaput unul
taiat in feliutze de masuri diferite....sa ai in egalitate si mici si mari si mijlocii...( dupa ochi) si aranjate pe nivele diferite...aici e migaleala...sa retzi ordinea( eu le-am numerotat) Le potzi vopsi cu ce culoare vrei...uscate bine..lipite...
Opera de arta este f grea dupa ce termini.. eu inca nu am ajuns sa il atarn...procesul ia cateva zile pentru ca asteptzi sa se usuce fiecare...Spor la treaba cui il face!

Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.