Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Poze, Poze... Vechi Si Noi
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Bloguri. Pagini Personale > Bloguri > Blog meaw_ela
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99
dyanp
gata, mi-am facut rondul de seara pe tine, pot face nani linistita.
aaa, pai ti-l dau si pe Cristian si facem un duo de dansatori, ca am si eu un pasionat acasa, care-mi cere mereu sa-i pun muzica sa danseze...si vad ca si Nikolas are un talent inascut...sa vezi mame de celebritati ce suntem noi whistling.gif
noapte buna, draga mea...
lia maria71
QUOTE(meaw_ela @ Jan 20 2010, 04:41 AM) *
azi....

sunt asa de dulci la varsta asta!!!!!
manu1981
Se pare ca Nikolas are ceva inclinatii catre muzica smile.gif
Arina cand a vazut filmuletul a lasat jucariile si era cu ochii spre monitor lol-craciun.gif
dolly3
felicitari, nikolas, pentru primii pasi ! si un pupic pentru frumoasa printesa a florilor tzuc.gif
sunteti superbi, v-am tot citit din umbra partners.gif da-i dezmat mare pe topic laugh.gif bravo, mami, asa te vrem ! bananab.gif

p.s. asteptam continuarea anima1.gif
meaw_ela
QUOTE(meaw_ela @ Jan 19 2010, 09:38 PM) *
Stii de ce e posibil sa dea roade?
aranjate si sexy de nu se poate, sotzul o sa fie mai emotzionat,,,mai innamorat si supraexcitat si poate uita de el si de precautzii si de tot...... lol-craciun.gif lol-craciun.gif lol-craciun.gif lol-craciun.gif lol-craciun.gif


iubitelor.. .aseara cred ca am prezis viitorul cu aceasta remarca....era cat pe ce sa se intample...Am avut o noapte de vis...am fost cu "roller-coaster-ul "... al meu iubit este atat de puternic ca ma simt un fulg in bratzele lui.......inca nu m-am dezmeticit .....Am dormit pana la 11 ..pana si Nikolas a dormit neintors....nici un bip nu a scos....
ieri i-am aratat postul cu pozele si spre surprinderea mea nu a zis nimic negativ asa ca nu le mai sterg...a vrut doar sa stie daca am mentzionat ca el le-a cumparat- era asa de mandru de talentul , de gustul lui la lenjerie...ca vroia sa stitzi si voi ca EL le-a luat....e un scump...nu mai pot de el... wub.gif
Va multzumesc pentru aprecieri- notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif Nikolas este foarte artistic....are cu cine semana...mai am cateva filmuletze... trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif Ma bucur ca pot impartzi cu voi aceste momente!!! partners.gif rolleyes.gif partners.gif
meaw_ela
E greu sa il filmez cand "merge"...am prins nintzel cu o mana.... whistling.gif



ninina
Elaaaaaa te-am visat!!!!!!!!!!!!!!!!!
Lusha&Zbenguica
ce simpatic e Nikolas smile.gif
ai un baietel foarte precoce smile.gif FELICITARI
meaw_ela
QUOTE(ninina @ Jan 20 2010, 12:24 PM) *
Elaaaaaa te-am visat!!!!!!!!!!!!!!!!!


In lenjerie sau fara? lol-craciun.gif lol-craciun.gif lol-craciun.gif lol-craciun.gif lol-craciun.gif lol-craciun.gif lol-craciun.gif lol-craciun.gif Cum cum?
meaw_ela
QUOTE(Lusha&Zbenguica @ Jan 20 2010, 12:32 PM) *
ce simpatic e Nikolas smile.gif
ai un baietel foarte precoce smile.gif FELICITARI


notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif Multzumiiiim! wub.gif wub.gif wub.gif
Mai nou a invatzat sa dea pupi( buzy) tzuc.gif
ninina
...si acum sa povestesc...
..visasem ca eram cu tine si cu Usa prin Sinaia sau Busteni...la ceva hotel...dar parca erau mai jmulti prieteni de ai nostri pe acolo....
Tu erai in aceiasi camera cu Usa....erau si puii tai...
...si parca ai zis ca mergi pana acasa...si sa te insotesc si eu...dar parca treceam prin vreo 2 sau 3localitati.....cand am ajuns la jumatatea drumului...cobora un tip cu ochelari si gluga pe cap...si cand ai dat cu ochii de el ai luat-o la fuga...si el dupa tine...am fugit si eu un pic...ca imi era frica...dar tipul nu avea treaba cu mine...fugea dupa tine...
..nu cred ca te -a prins.... laugh.gif ...dar parca ajunsesem la poarta la tine...si mi-a deschis un baiat f frumos...(nu se mana cu iubi tau)....era brunet cu ochii albastri....si aici la poarta era si Usa....si cand l-am vazut pe baiatul asta...Usa a zis....pai eu il stiu altfel pe sotul lui Ella.....
...mai stiu ca in vis te admiram mult pt frumusetea ta....
..imi aduc aminte si cum erai imbracata...aveai o geaca crem si blugi...si parul blond spre saten....
....

si vad ca ai fugit azi noapte peste canapale...deci am visat bine liwlol.gif
meaw_ela
Foarte palpitant visul tau din toate punctele de vedere... whistling.gif lol-craciun.gif lol-craciun.gif lol-craciun.gif lol-craciun.gif
Esti o scumpa!!!!!te pup cu drag! partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif
iubita_tiana
QUOTE(ninina @ Jan 20 2010, 07:44 PM) *
...si acum sa povestesc...
..visasem ca eram cu tine si cu Usa prin Sinaia sau Busteni...la ceva hotel...dar parca erau mai jmulti prieteni de ai nostri pe acolo....
Tu erai in aceiasi camera cu Usa....erau si puii tai...
...si parca ai zis ca mergi pana acasa...si sa te insotesc si eu...dar parca treceam prin vreo 2 sau 3localitati.....cand am ajuns la jumatatea drumului...cobora un tip cu ochelari si gluga pe cap...si cand ai dat cu ochii de el ai luat-o la fuga...si el dupa tine...am fugit si eu un pic...ca imi era frica...dar tipul nu avea treaba cu mine...fugea dupa tine...
..nu cred ca te -a prins.... laugh.gif ...dar parca ajunsesem la poarta la tine...si mi-a deschis un baiat f frumos...(nu se mana cu iubi tau)....era brunet cu ochii albastri....si aici la poarta era si Usa....si cand l-am vazut pe baiatul asta...Usa a zis....pai eu il stiu altfel pe sotul lui Ella.....
...mai stiu ca in vis te admiram mult pt frumusetea ta....
..imi aduc aminte si cum erai imbracata...aveai o geaca crem si blugi...si parul blond spre saten....
....

si vad ca ai fugit azi noapte peste canapale...deci am visat bine liwlol.gif

am o curiozitate....cum arata USA in visul tau?ca eu nu am vazut nici o poza cu ea...
Mikaell
Ela, e formidabil Nikolas...stie sa danseze,sa scrie,sa se urce in patul,bravoooooo eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif si cel mai mult mi-a placut motul lui,era asa de dragalas. wub.gif ..va pupik si va imbratisez cu mare drag tzuc.gif hug.gif
meaw_ela
QUOTE(Mikaell @ Jan 20 2010, 05:24 PM) *
Ela, e formidabil Nikolas...stie sa danseze,sa scrie,sa se urce in patul,bravoooooo eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif si cel mai mult mi-a placut motul lui,era asa de dragalas. wub.gif ..va pupik si va imbratisez cu mare drag tzuc.gif hug.gif


Esti o dulcica si te pupam amandoi...ca si el pupa asa frumos...tocmai am terminat o portzie de pupici! Ma incanta sa-l vad ca nu mai e asa bebe, ca a crescut barbatzelul meu...bine ca parca intotdeauna m-a intzeles ca un om mare, cu privirea intotdeauna inteligenta...este extraordinar !
Am incercat sa nu-l laud prea mult( dehi ma stapanesc cu greu) ci sa las imaginile sa vorbeasca! Ma bucur ca il iubitzi ...este atat de dulce si bun--imparte si canitza cu voi daca vretzi. bea si el si iti da si tie...si tot asa! pupici cu lipici!!!!! notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif | partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif
Mikaell
QUOTE(meaw_ela @ Jan 21 2010, 12:32 AM) *
Esti o dulcica si te pupam amandoi...ca si el pupa asa frumos...tocmai am terminat o portzie de pupici! Ma incanta sa-l vad ca nu mai e asa bebe, ca a crescut barbatzelul meu...bine ca parca intotdeauna m-a intzeles ca un om mare, cu privirea intotdeauna inteligenta...este extraordinar !
Am incercat sa nu-l laud prea mult( dehi ma stapanesc cu greu) ci sa las imaginile sa vorbeasca! Ma bucur ca il iubitzi ...este atat de dulce si bun--imparte si canitza cu voi daca vretzi. bea si el si iti da si tie...si tot asa! pupici cu lipici!!!!! notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif | partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif

va multumim pt pupici. wub.gif ..si sa stii ca o mama trebuie sa-si laude puiutii,mai ales daca sunt asa de frumosi si inteligentii...sa fii mandra de ei si sa le arati asta tuturor,indiferent daca multi te critica sau nu...multi pupici dulci si de la erika tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif
elena-koller
QUOTE(iubita_tiana @ Jan 20 2010, 04:44 PM) *
am o curiozitate....cum arata USA in visul tau?ca eu nu am vazut nici o poza cu ea...


Interesant vis, aceeasi intrebre o pun si eu... laugh.gif
Dar pana vom afla ce sa zic am ramas fara cuvinte...o scumpete de copilas...
Puiutii tai sunt minunati..
ninina
QUOTE(iubita_tiana @ Jan 21 2010, 12:44 AM) *
am o curiozitate....cum arata USA in visul tau?ca eu nu am vazut nici o poza cu ea...

...asta e a doua oara cand o visez...si sa sti..ca mi-a zis Usa...ca este aproximativ asa cum am visat.o....
..frumoasa...bineinteles....
..nu prea inalta....un pic mai mica ca mine....un pic mai plinutza ca mine....dar nu grasa....numai bine...cum zic eu....
...satena....sper blond....si radea mult.....cel putin in al doilea vis...
,,in primul vis...era sigura pe ea...si curioasa....vroia sa imi cunoasca vecini lol-craciun.gif
...blugii erau la putere.....si un plover....
AdeDia
Am trecut din nou si eu prin vizita la tine...de data asta reusesc sa-ti las si o instiintare 1_3ani.gif
...ce mare e Nikolas...si ce dulce...l-am vazut dansand...o scumpete de ingeras....mi-am umplut sufletul cu el...desii l-au pupacit toate fetele,sa stii ca il iau si eu la pupaceala tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif ....
...iar de domnisoara superba Maja...ce sa mai zic???...e atat de frumoasa si finuta... tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif
...iar tu...tie ti-am mai zis de multe ori...esti o mamica...la superlativ...nu-mi gasesc cele mai potrivite cuvinte hug.gif hug.gif trandafir.gif trandafir.gif
...intr-o idee...sunteti o familie de poveste frumoasa...o poveste de dragoste,de iubire ....o viata de vis frumos floare2.gif tzuc.gif hug.gif love1.gif
ananick
Buna Ela tzuc.gif am vazut si eu pozele cu lenjeria sexy love1.gif esti NO COMENT ti-am mai spus ! sa le porti cu placere (si cu trebuinta laugh.gif ) pupici
iubita_tiana
QUOTE(ninina @ Jan 21 2010, 12:35 PM) *
...asta e a doua oara cand o visez...si sa sti..ca mi-a zis Usa...ca este aproximativ asa cum am visat.o....
..frumoasa...bineinteles....
..nu prea inalta....un pic mai mica ca mine....un pic mai plinutza ca mine....dar nu grasa....numai bine...cum zic eu....
...satena....sper blond....si radea mult.....cel putin in al doilea vis...
,,in primul vis...era sigura pe ea...si curioasa....vroia sa imi cunoasca vecini lol-craciun.gif
...blugii erau la putere.....si un plover....

multumim ninina de descriere, incercam sa ne-o imaginam...sunt cateva fete de pe forum care chiar si-au tinut secret imaginea....cu siguranta au motivele lor, noi le iubim, dar uneori simti ca esti mai aproape de o persoana daca o si vezi fizic....smile.gif
USA
Buna Ela, Maja, Nikolas si spuer dady!...pupik delicios..si o zii plina de frumos!

QUOTE(ninina @ Jan 21 2010, 01:35 PM) *
...asta e a doua oara cand o visez...si sa sti..ca mi-a zis Usa...ca este aproximativ asa cum am visat.o....
..frumoasa...bineinteles....
..nu prea inalta....un pic mai mica ca mine....un pic mai plinutza ca mine....dar nu grasa....numai bine...cum zic eu....
...satena....sper blond....si radea mult.....cel putin in al doilea vis...
,,in primul vis...era sigura pe ea...si curioasa....vroia sa imi cunoasca vecini lol-craciun.gif
...blugii erau la putere.....si un plover....

99% adevarat..numai ca am mai slabit intre timp(ma pregatesc de mers in tara, doar).....parul scurt scurt suvitat acum..1.68.....si sunt o ranjita! whistling.gif
Doamne ce ma bucurat sa citesc despre vis....cu tine si Ela e ceva deosebit.....
Pupik dulcee!


QUOTE(iubita_tiana @ Jan 21 2010, 05:45 PM) *
multumim ninina de descriere, incercam sa ne-o imaginam...sunt cateva fete de pe forum care chiar si-au tinut secret imaginea....cu siguranta au motivele lor, noi le iubim, dar uneori simti ca esti mai aproape de o persoana daca o si vezi fizic....smile.gif

tzuc.gif Love ya, tooo...... tzuc.gif hug.gif wub.gif yes.gif .....cel mai tare motiv este ca nu ma plac....asa cum mai scriam pe undeva....so, nu prea am poze..... doh.gif
ninina
QUOTE(USA @ Jan 21 2010, 05:58 PM) *
99% adevarat..numai ca am mai slabit intre timp(ma pregatesc de mers in tara, doar).....parul scurt scurt suvitat acum..1.68.....si sunt o ranjita! whistling.gif
Doamne ce ma bucurat sa citesc despre vis....cu tine si Ela e ceva deosebit.....
Pupik dulcee!
tzuc.gif Love ya, tooo...... tzuc.gif hug.gif wub.gif yes.gif .....cel mai tare motiv este ca nu ma plac....asa cum mai scriam pe undeva....so, nu prea am poze..... doh.gif

....te batttttttt....sti ce inseamna asta...ca iei bataie de la mine cand te intalnesc....
..cum poti sa spui asa ceva.....??...sa fie ultimadata cans spui asa ceva.......fiecare femeie e frumoasa in felul ei....si sti ceva....ia da-mi telefonul iubitului tau...sa.l intreb pe el.....sigur va zice ca esti o femeie frumoasa si pe gustul lui....
te pupik....
si Ella scuze de offtopic.gif ...dar trebuia sa o cert un pic pe fata asta tongue.gif
meaw_ela
QUOTE(ninina @ Jan 21 2010, 10:14 AM) *
....te batttttttt....sti ce inseamna asta...ca iei bataie de la mine cand te intalnesc....
..cum poti sa spui asa ceva.....??...sa fie ultimadata cans spui asa ceva.......fiecare femeie e frumoasa in felul ei....si sti ceva....ia da-mi telefonul iubitului tau...sa.l intreb pe el.....sigur va zice ca esti o femeie frumoasa si pe gustul lui....
te pupik....
si Ella scuze de offtopic.gif ...dar trebuia sa o cert un pic pe fata asta tongue.gif


Bine faci ...ca ma iau si eu de ea- eu stiu de ce - ca am vazut cum arata si chiar merita o bataitza ca vorbeste asa!Iar daca il vedetzi si pe iubi al ei ce bine arata , ce familie frumoasa are , o sa ma credetzi cand va spun ca USA este o norocoasa, deosebita si indragita la extrem de noi ...chiar si fara sa stim cum arata! partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif
meaw_ela
Ma bucur cand va gasesc randurile..chiar si offtopic.gif - la mine va putetzi desfashura fara probleme, v-am mai zis.
dyanp
QUOTE(USA @ Jan 21 2010, 07:58 AM) *
Buna Ela, Maja, Nikolas si spuer dady!...pupik delicios..si o zii plina de frumos!
99% adevarat..numai ca am mai slabit intre timp(ma pregatesc de mers in tara, doar).....parul scurt scurt suvitat acum..1.68.....si sunt o ranjita! whistling.gif
Doamne ce ma bucurat sa citesc despre vis....cu tine si Ela e ceva deosebit.....
Pupik dulcee!
tzuc.gif Love ya, tooo...... tzuc.gif hug.gif wub.gif yes.gif .....cel mai tare motiv este ca nu ma plac....asa cum mai scriam pe undeva....so, nu prea am poze..... doh.gif


tin sa te contrazic, si am si dovada, stii bine wife.gif

QUOTE(ninina @ Jan 21 2010, 08:14 AM) *
....te batttttttt....sti ce inseamna asta...ca iei bataie de la mine cand te intalnesc....
..cum poti sa spui asa ceva.....??...sa fie ultimadata cans spui asa ceva.......fiecare femeie e frumoasa in felul ei....si sti ceva....ia da-mi telefonul iubitului tau...sa.l intreb pe el.....sigur va zice ca esti o femeie frumoasa si pe gustul lui....
te pupik....
si Ella scuze de offtopic.gif ...dar trebuia sa o cert un pic pe fata asta tongue.gif



promit ca daca nu vede realitatea ma duc eu si i-o arat, ca ajung la ea mai repede wife.gif


ela, ieri am fost sa iau ceva de la farmacia din mall si cum la senza inca erau reduceri......am zis sa ma uit si eu...si am plecat cu un super corset la o super reducere....nu va zic ce priviri am putut atrage, ca la ce varsta crede lumea ca am eu lol-craciun.gif ....dar abia astept saptamana viitoare, ca sotul nu stie.... lol-craciun.gif de data asta o sa fiu atenta sa nu mai fie cu laptopul la purtator whistling.gif
ninina
QUOTE(dyanp @ Jan 21 2010, 07:53 PM) *
tin sa te contrazic, si am si dovada, stii bine wife.gif
promit ca daca nu vede realitatea ma duc eu si i-o arat, ca ajung la ea mai repede wife.gif
ela, ieri am fost sa iau ceva de la farmacia din mall si cum la senza inca erau reduceri......am zis sa ma uit si eu...si am plecat cu un super corset la o super reducere....nu va zic ce priviri am putut atrage, ca la ce varsta crede lumea ca am eu lol-craciun.gif ....dar abia astept saptamana viitoare, ca sotul nu stie.... lol-craciun.gif de data asta o sa fiu atenta sa nu mai fie cu laptopul la purtator whistling.gif

asa sa faci Dyanp.... trandafir.gif trandafir.gif
...asa......foarte bine....ca ti-ai cumparat...o sa zboare iubi tau peste canapele dupa tine....sa vezi numai ce o sa patesti... lol-craciun.gif
...eu azi m-am fauict frumoasa...mai am si ceva pt maine....ca maine ajunge iubi acasa bananab.gif bananab.gif
--la magazine nu am ajuns...dar am eu ce sa pun...ca am destule.... tongue.gif
...cel care il am mai fain la fel ca Ela..l-am primit de la iubi.... trandafir.gif
dyanp
QUOTE(ninina @ Jan 21 2010, 09:59 AM) *
asa sa faci Dyanp.... trandafir.gif trandafir.gif
...asa......foarte bine....ca ti-ai cumparat...o sa zboare iubi tau peste canapele dupa tine....sa vezi numai ce o sa patesti... lol-craciun.gif
...eu azi m-am fauict frumoasa...mai am si ceva pt maine....ca maine ajunge iubi acasa bananab.gif bananab.gif
--la magazine nu am ajuns...dar am eu ce sa pun...ca am destule.... tongue.gif
...cel care il am mai fain la fel ca Ela..l-am primit de la iubi.... trandafir.gif



meaw_ela
da. sa ai grija,,fara laptop ,fara obiecte ascutzite lol-craciun.gif lol-craciun.gif lol-craciun.gif lol-craciun.gif
Ma bucur ca nu sunt singura zuzi. Si sa stii ca La vie in rose has more options!!! whistling.gif Urmatorul pas e sa-l faci pe el sa-ti cumpere! Atunci sa vezi surpriza!!!!!!II trebuie curajb sa intre in magazin,,,,sa cumpere...Al meu mi-a zis dupa ce mi-a dat cadoul ca niciodata in viatza lui nu a fost atat de nerabdator sa despacheteze cineva un cadou de la el. anima1.gif A fost o intreaga experientza!
blush.gif
meaw_ela
QUOTE(ninina @ Jan 21 2010, 11:59 AM) *
asa sa faci Dyanp.... trandafir.gif trandafir.gif
...asa......foarte bine....ca ti-ai cumparat...o sa zboare iubi tau peste canapele dupa tine....sa vezi numai ce o sa patesti... lol-craciun.gif
...eu azi m-am fauict frumoasa...mai am si ceva pt maine....ca maine ajunge iubi acasa bananab.gif bananab.gif
--la magazine nu am ajuns...dar am eu ce sa pun...ca am destule.... tongue.gif
...cel care il am mai fain la fel ca Ela..l-am primit de la iubi.... trandafir.gif


Asa frumoasa mea! Deja mi te imaginez imbracata/ dezbracata... whistling.gif whistling.gif whistling.gif whistling.gif whistling.gif
Si sa nu uitzi de machiaj...pantofi...trebuie sa fie complet ca sa shocheze... ohmy.gif cool.gif
dyanp
nu uit, el e fan cizme cu toc lol-craciun.gif , si de sarbatori am fost impreuna, sa vezi ce se uita lumea la el in magazin, altii o taiau de la intrare, dar el a stat cu mine si am ales impreuna ce si cum....acum vreau eu sa-i fac o supriza...nici nu stie ce-l asteapta.... blush.gif
USA
....va multumesc, iubirici!..nu le merit.....dar, ce sa fac..de la voi trebuie!
Ela...serios asa crezi despre iubi meu?.....e mumos, asa e....si fotogenic....
dyanp
QUOTE(USA @ Jan 21 2010, 10:21 AM) *
....va multumesc, iubirici!..nu le merit.....dar, ce sa fac..de la voi trebuie!
Ela...serios asa crezi despre iubi meu?.....e mumos, asa e....si fotogenic....



fato, daca mai faci antireclama vin dupa tine, si nici macar nu ai un strop de dreptate...hopa iar face forumul fitze
ninina
QUOTE(meaw_ela @ Jan 21 2010, 08:19 PM) *
Asa frumoasa mea! Deja mi te imaginez imbracata/ dezbracata... whistling.gif whistling.gif whistling.gif whistling.gif whistling.gif
Si sa nu uitzi de machiaj...pantofi...trebuie sa fie complet ca sa shocheze... ohmy.gif cool.gif

....da...da....daor ca trebuie sa.l fac si pe FAbi sa doarme...si parinti.... lol-craciun.gif
..dar gasim noi solutia... tongue.gif
..iubi al meu tot asa mi-a cumparat..unul cu rosu si negru...ff fain...si eu nustiu daca m-as fi indurat sa dau atatia bani...dar el.... laugh.gif
iubita_tiana
faine povesti fetelor...poate ella ne va invata mai multe despre taina ademenitului barbatilor...
iuiiii ce texte...am scos.....smile.gif
meaw_ela
QUOTE(dyanp @ Jan 21 2010, 12:21 PM) *
nu uit, el e fan cizme cu toc lol-craciun.gif , si de sarbatori am fost impreuna, sa vezi ce se uita lumea la el in magazin, altii o taiau de la intrare, dar el a stat cu mine si am ales impreuna ce si cum....acum vreau eu sa-i fac o supriza...nici nu stie ce-l asteapta.... blush.gif


Da. si cizme , normal!!!! am un intreg arsenal! guitar.gif |
Ceva "special? " ne zici?
aqzsxwdd whistling.gif dddddddsza\
meaw_ela
QUOTE(USA @ Jan 21 2010, 12:21 PM) *
....va multumesc, iubirici!..nu le merit.....dar, ce sa fac..de la voi trebuie!
Ela...serios asa crezi despre iubi meu?.....e mumos, asa e....si fotogenic....

ESTE MUMOS SI SEXOS!dar sa nu-i zici! whistling.gif whistling.gif whistling.gif whistling.gif
meaw_ela
QUOTE(iubita_tiana @ Jan 21 2010, 01:01 PM) *
faine povesti fetelor...poate ella ne va invata mai multe despre taina ademenitului barbatilor...
iuiiii ce texte...am scos..... smile.gif


Ademenit....nooooo.. pastrat fericit langa tine...yeeeees!
Mai stai pe aici pe la veterane si vei invatza multe! trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif
JUST Oral sex- cine este amatoare? blush.gif
meaw_ela
Si ca sa nu zicetzi ca discutam numai subiecte fierbintzi:

Nu va speriatzi- este foarte delicat....
roxanne
QUOTE(meaw_ela @ Jan 20 2010, 04:41 AM) *
azi....


Ce tare e! love1.gif love1.gif Cat e de scump, ce i-a crescut parutul! tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif
meaw_ela
QUOTE(roxanne @ Jan 21 2010, 01:26 PM) *
Ce tare e! love1.gif love1.gif Cat e de scump, ce i-a crescut parutul! tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif


Multzumim! trandafir.gif partners.gif Sunt tentata sa-i tund nintzel bretonul....ca-i intra in ochi daca nu e motzat...trebuie sa-l aranjez in fiecare zi! whistling.gif Pupici la fetele frumoase! partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif
roxanne
QUOTE(meaw_ela @ Jan 21 2010, 08:22 PM) *
Si ca sa nu zicetzi ca discutam numai subiecte fierbintzi:

Nu va speriatzi- este foarte delicat....


lol-craciun.gif lol-craciun.gif lol-craciun.gif Saracu' motanel....
dyanp
QUOTE(meaw_ela @ Jan 21 2010, 11:30 AM) *
Multzumim! trandafir.gif partners.gif Sunt tentata sa-i tund nintzel bretonul....ca-i intra in ochi daca nu e motzat...trebuie sa-l aranjez in fiecare zi! whistling.gif Pupici la fetele frumoase! partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif



tu nu ii iei motzul la un an? nu-l tunde, ca e asa dulce cand il aranjezi....ma topesc dupa el
in alta ordine de idei....bine ca e bland motanul, ca Nikolas zici ca-i Cristian, aceeasi privire nastrusnica.....la noi nu se pune problema de animalute in casa....
tin minte cand era Andrei mic, a venit o doamna in parc cu un catel mic, si mie mi-era sa nu-l muste pe Andrei, dar saracul catel, cand s-a infipt Andrei cu mana in urechea si blana lui...mi-a fost mila de catel.....ai mei sunt pasionati amandoi de catei, pisici....dar ...nah, ne uitam de la distanta....oricum nu mai are nevoie leutul tau de pieptanat, ca l-a aranjat Nikolas whistling.gif
dyanp
QUOTE(meaw_ela @ Jan 21 2010, 11:19 AM) *
JUST Oral sex- cine este amatoare? blush.gif

ela, vrei sa lesine lumea pe aici lol-craciun.gif lol-craciun.gif lol-craciun.gif
meaw_ela
QUOTE(dyanp @ Jan 21 2010, 01:47 PM) *
tu nu ii iei motzul la un an? nu-l tunde, ca e asa dulce cand il aranjezi....ma topesc dupa el
in alta ordine de idei....bine ca e bland motanul, ca Nikolas zici ca-i Cristian, aceeasi privire nastrusnica.....la noi nu se pune problema de animalute in casa....
tin minte cand era Andrei mic, a venit o doamna in parc cu un catel mic, si mie mi-era sa nu-l muste pe Andrei, dar saracul catel, cand s-a infipt Andrei cu mana in urechea si blana lui...mi-a fost mila de catel.....ai mei sunt pasionati amandoi de catei, pisici....dar ...nah, ne uitam de la distanta....oricum nu mai are nevoie leutul tau de pieptanat, ca l-a aranjat Nikolas whistling.gif


nu i-l iau- abia astept un an...si oricum ii las destul sa-i iasa freaza ca-mi place rau! love1.gif Cat despre motan...pare fioros ca e mare dar e tare bun cu ei.si accepta destule...trebuie sa-l filmez si cand il iubeste...se suie pe el, baga nasul in blana lui si il tzine strans...Mishu il linge pe ce apuca. Iar de tras. mai tare il jumulesc eu cand il pieptan asa ca nu il doare! whistling.gif
meaw_ela
QUOTE(dyanp @ Jan 21 2010, 01:48 PM) *
ela, vrei sa lesine lumea pe aici lol-craciun.gif lol-craciun.gif lol-craciun.gif


Sa stii ca nu astept neaparat raspuns- doar ca idee...este de aplicat.
Barbatzii au nevoi zilnice...noi poate nu suntem dispuse mereu...si Doar SO ...e mare lucru ptr El. whistling.gif whistling.gif whistling.gif whistling.gif mai ales dimineatza!
dyanp
QUOTE(meaw_ela @ Jan 21 2010, 11:58 AM) *
Sa stii ca nu astept neaparat raspuns- doar ca idee...este de aplicat.
Barbatzii au nevoi zilnice...noi poate nu suntem dispuse mereu...si Doar SO ...e mare lucru ptr El. whistling.gif whistling.gif whistling.gif whistling.gif mai ales dimineatza!



de aia eu ii dau sotului preocupari zilnice, ca sa nu aibe timp de nevoi
USA
Doamne, Ela...Nikolas o sa fie muzician.....printre altele....sa il mananci tot nu alta cum salta din scaun deja..iar la motan, ce mai dragoste mare! whistling.gif
USA
QUOTE(dyanp @ Jan 21 2010, 09:59 PM) *
de aia eu ii dau sotului preocupari zilnice, ca sa nu aibe timp de nevoi

lol-craciun.gif al meu pleaca la munci pe la 4.30Am....so am back up! whistling.gif
dyanp
ela, din doua una, ori se raresc posturile aici, ori fetele o dau pe conversatii de copii whistling.gif
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.