Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Poze, Poze... Vechi Si Noi
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Bloguri. Pagini Personale > Bloguri > Blog meaw_ela
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99
Tania_25
mamigeo
In prag de sarbatori, cu pacea, lumina si caldura in suflet, va doresc sa aveti parte de zile minunate, de un Mos Craciun darnic si bun, sa va bucurati si sa asteptati anul ce vine. Un an mai bogat in impliniri, mai inalt in aspiratii si plin de
succese.
Craciun fericit si La multi ani!






kerstin09


Craciun fericit,va dorim sanatate, si sa aveti parte de tot ce e mai frumos pe lume!
Va iubimmmm!!!
maria_corina29
LA MULTE LUNITE INAINTE NIKOLAS, SA-TI DEA DUMNEZEU SANATATE SI NUMAI IMPLINIRI IN VIATA!!!!
maria_corina29
Deschideti usa si lasati spiritul Craciunului sa va intre in casa! Deschideti inimile si lasati Bucuria si Implinirea sa va intre in suflet! Deschideti larg bratele si imbratisarea voastra calda, vorba buna si gandul curat sa fie cel mai de pret cadou pentru cei dragi! Fie ca Iubirea, Intelepciunea, Increderea si Generozitatea sa va calauzeasca pasii in noul an!
maria26
aly80r
Multumesc, frumoasa doamna! Mi-a facut mare placere sa te gasesc in coltisorul meu si te astept oricand cu mare drag. Ai fost deosebita, ca de obicei!!! Pupam familia frumoasa tzuc.gif
TESYMO
De mai bine de jumate de ora stau si ma uit la poze cu doi copii frumosi si nu m-am saturat. partners.gif
Sunteti o familie superba, aveti o casa tare frumoasa si doi copii minunati. tzuc.gif

Va doresc Sarbatori Fericite si LA MULTI ANI! tzuc.gif


Lusha&Zbenguica
meaw_ela
QUOTE(TESYMO @ Dec 23 2009, 06:38 PM) *
De mai bine de jumate de ora stau si ma uit la poze cu doi copii frumosi si nu m-am saturat. partners.gif
Sunteti o familie superba, aveti o casa tare frumoasa si doi copii minunati. tzuc.gif

Va doresc Sarbatori Fericite si LA MULTI ANI! tzuc.gif


Si tie draga mea iti doresc tot binele din lume !Ma bucura vizita ta in prag de sarbatoare.. citind randurile tale simt ca ai fost in casa mea, in inima mea si iti multzumesc din suflet pentru caldura pe care o simt! Va doresc Sarbatori fericite,prosperitate, dragoste si sanatate si va imbratzishez cu drag! partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif


Deasemeni multzumesc tuturor pentru urarile frumoase...colindele voastre m-au transportat intr-un loc virtual special unde Craciunul romanesc exista si pentru mine...imi era dor de acest sentiment care l-ati rascolit....si va multzumesc plina de emotzie!
Sara1
Draga mea, va dorim un Craciun de vis, caldura in casa si in suflete, voie buna, un Mos bogat si multa sanatate! Va pupam cu drag, Sara &Co
ramo82na
SARBATORI FERICITE SI UN CRACIUN CAT MAI BOGAT IN SANATATE,DRAGOSTE,PACE SI LINISTE SUFLETEASCA...
Mikaell
simina_ana
Mona75
Sarbatori magice,pline de dragoste si multe,multe bucurii!!!
cristina321711
Si noi va uram Sarbatori Fericite si un An Nou cu multa sanatate si bucurii!!!!
AdeDia
meaw_ela
Multzumim fetelor....va iubim! whistling.gif whistling.gif whistling.gif whistling.gif whistling.gif whistling.gif whistling.gif
Sarbatori fericite fetele mele frumoase! Moshul a trecut si pe la noi aseara..in persoana...Maja i-a cantat si un cantecel ...si a impartzit cadouri ...S-a imbogatzit mult de cand eram si noi copii...imi amintesc ca ne bucuram la o portocala ,bomboane si shosete noi....acum vine cu tot felul...Nikolas a primit jucarii cu baterii cu butoane... canta si se mishca singure...LOL..si multe haine noi, Maja la fel...de mine nu mai zic... whistling.gif A fost o seara foarte frumoasa plina de draaaagoste.... whistling.gif whistling.gif whistling.gif whistling.gif whistling.gif Poze o sa pun cand termin de aranjat...astept musafiri si casa e iar cu fundul in sus.. plina de ambalaje, hartii de impachetat....Pe mai tarziu iubitelor!
meaw_ela
Un pupic mic whistling.gif pentru voi.
dolly3
multumim, si noi va pupam ! tzuc.gif
sa va fie de bine petrecerea si cadourile ! super.gif

dar esti bruneta din nou ? ohmy.gif

acuma m-am uitat mai bine, asa erau setate culorile camerei, mai inchise, banuiesc ca bradul nu s-a facut si el gri lol-craciun.gif
meaw_ela
QUOTE(dolly3 @ Dec 25 2009, 03:55 PM) *
multumim, si noi va pupam ! tzuc.gif
sa va fie de bine petrecerea si cadourile ! super.gif

dar esti bruneta din nou ? ohmy.gif

acuma m-am uitat mai bine, asa erau setate culorile camerei, mai inchise, banuiesc ca bradul nu s-a facut si el gri lol-craciun.gif

Camera mea are butoanele sensibile..cred ca am mutat fara sa vreau culoarea...de la standard la accent...si a iesit asa. culoarea am schimbat-o nintzel...o sa vedetzi in poze...daca se vede bine...mai violet...dar iese la spalat..LOL..doar de sarbatori sa fiu mai intensa..LOL..pe exterior ca pe interior... whistling.gif
dyana
Un Craciun de basm, si pe la voi! oFloare.gif

meaw_ela




eu nu mai ma satur...... partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif whistling.gif
ssimmona
Sarbatori fericite in continuare, frumosilor! acute.gif Si multi pupici la talpici mici! wub.gif wub.gif wub.gif

ankaA
QUOTE(meaw_ela @ Dec 26 2009, 06:45 AM) *




eu nu mai ma satur...... partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif whistling.gif


buna seara,de cateva ore ma tot uit la pozele tale cu admiratie si nu puteam sa nu las un comentariu.Sa va dea D-zeu tot binele din lume,sunteti niste frumosi. smile.gif
pustiks
SARBATORI FERICITE UNEI FAMILII DE FRUMOSI! NOUL AN SA VA ADUCA SI MAI MULTE BUCURII SI IMPLINIRI DECAT AVETI!
Tania_25
QUOTE(meaw_ela @ Dec 20 2009, 09:37 PM) *
Dragele mele prietene:Deschideti usa si lasati spiritul Craciunului sa va intre in casa! Deschideti inimile si lasati Bucuria si Implinirea sa va intre in suflet! Deschideti larg bratele si imbratisarea voastra calda, vorba buna si gandul curat sa fie cel mai de pret cadou pentru cei dragi!Fie ca Iubirea, Bunatatea, Norocul si Sanatatea sa va insotzeasca pasii in noul an" Craciun Fericit!!!!! "si "La multi ani!!!!!!!"

Mi-a venit si mie randul: trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif



Foarte frumoasa Craciunita! partners.gif partners.gif partners.gif trandafir.gif
mir0108
QUOTE(meaw_ela @ Dec 25 2009, 10:13 PM) *
Un pupic mic whistling.gif pentru voi.


fatooo!!noroc ca nu sunt barbati pe aici ...ca ii bagai in boale!! tongue.gif

poop si eu pe voi!multumim pentru pupic!sg ai filmat?sau era in spatele aparatului al tau sot? laugh.gif ca prea ....dulce pupicul tau sa fie doar pentru noi.. laugh.gif

asteptam poze ..sunt siguar ca la voi este ca in basme!!
nik de vis !m-a rapit.... wub.gif
Tania_25
QUOTE(meaw_ela @ Dec 26 2009, 05:45 AM) *




eu nu mai ma satur...... partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif whistling.gif



Pupici dulci la un copilas scump! partners.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif
anastasia80
LA MULTI ANI DRAGA MEA, MULTA SANATATE, FERICIRE SI MULTE IMPLINIRI DIN PARTEA SUPERBILOR TAI COPILASI occasion.gif occasion.gif occasion.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif
Sara1
Scumpa mea, sa fii frumoasa si fericita pina la adinci batrineti! SI-ti mai doresc sa iti implinesti toate dorintele asa cum ai reusit sa ti-o implinesti pe aceea de a avea familia atit de reusita! La Multi Ani si petrecere frumoasa! occasion.gif whistling.gif
maria_corina29
QUOTE(meaw_ela @ Dec 25 2009, 10:13 PM) *
Un pupic mic whistling.gif pentru voi.



Fie ca aceasta zi sa-ti deschida poarta unui viitor plin de succese, Dumnezeu sa-ti dea un curcubeu la fiecare furtuna, un zambet la fiecare lacrima, sanatate, impliniri si multa iubire! La multi ani!
loredana21
noi va spunem de pe acum

Tania_25
La multi ani! Sa aveti un an nou fericit! partners.gif
mia22_ro
isabel
HAPPY NEW YEAR......VA DORESC MULTA SANATATE,FERICIRE SI IMPLINIREA DORINTELOR.SA FITI IUBITI.VA PUP
AdeDia


meaw_ela
Multzumesc pentru urari!Va dorim asemenea un AN NOU MAI BOGAT,MAI FRUMOS,CU VISE IMPLINITE SI PROSPERITATE,PACE SI NOROC PENTRU TOTZI!!!!! trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif
meaw_ela
Mikaell
USA

Happy New Year!
Multi pupici zboara catre voi acum in prag de un nou inceput, un nou an.....fie ca totul sa fie frumos, pur, perfect, armonios...iubirea sa va conduca clipele mereu...iar zambetul sa va fie pe buze tot timpul....!!!!!!!!!!!!!!!!
Va iubim! love1.gif
alexandra81
QUOTE(meaw_ela @ Dec 26 2009, 02:45 AM) *


Parca mai ieri il vedeam pe masa de spital, atunci cand il cantarea imediat dupa nastere...Acum are deja 2 dintisori si urca scarile singurel...Nu stiu unde s-a dus timpul...LA MULTI ANI alaturi de minunile tale, sanatate multa si un an nou plin de bucurii. wub.gif tzuc.gif
meaw_ela
Va iubiiiiiiim! anima1.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif anima1.gif
aly80r
MAMI DE TEO
LA MULTI ANI DRAMA MEA SA AI UN AN BUN CU SANATATE ,FERICIRE,SI NUMAI BUCURIII ALATURI DE CEI DRAGI ,SOT SI COPIII TAI MINUNATI... occasion.gif occasion.gif occasion.gif
lia maria71
LA MULTI ANI!!!
Tania_25
QUOTE(meaw_ela @ Dec 31 2009, 12:30 AM) *



Bravo Nickolas........ eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif wub.gif curand o sa te vedem alergand prin casa....... acute.gif partners.gif tzuc.gif hug.gif
meaw_ela
QUOTE(Tania_25 @ Jan 2 2010, 09:59 AM) *
Bravo Nickolas........ eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif wub.gif curand o sa te vedem alergand prin casa....... acute.gif partners.gif tzuc.gif hug.gif


Multzumiiim! alergand dupa fete mai bine zis! whistling.gif lol-craciun.gif lol-craciun.gif lol-craciun.gif
meaw_ela
La multzi ani inca o data- sa avetzi un An excelent, plin de reushite, noroc, dragoste, sanatate si bucate alese pe masa!
Noi am petrecut Noul An in cuib alaturi de catziva prieteni! A fost frumos...cald si dragastos!
Poza de la ora 12:00! Hai noroc cu shampanie!!!

Nikolas dormea la ora 12...Maja cu greu a stat...si apoi nu mai vroia sa se culce...

Hai noroc si cu suc...


Si ca de obicei...de anul Nou trebuie sa fim si duri.....misterioshi...ssssseducatori..LOL

Va pupam pe toate!!!
ankaA
frumosilor,sa aveti parte de multa iubire,sanatate si implinirea tuturor dorintelor smile.gif
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.