Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Poze, Poze... Vechi Si Noi
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Bloguri. Pagini Personale > Bloguri > Blog meaw_ela
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99
ninina
simina_ana


O primavara cat mai frumoasa si plina de soare va doresc , dragilor!!!!
roxanne
steffi


sa aveti o primavara plina de impliniri si fericire!
aly80r
USA

Uram o zii a martisorului plina de frumos, iubire si binecuvantare mamy meu drag si Maja iubita!
Va iubim!
meaw_ela
Frumoase , iubite si deosebite prietene.... wub.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif MULTZUMIIIIM!!!!! notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif wub.gif

FIE CA ACEST INCEPUT DE PRIMAVARA SA VA ADUCA CALDURA IN SUFLETE, ZAMBETUL PE BUZE SI IUBIREA IN INIMA, IAR DACA LE AVEATZI DEJA SA LE PASTREZE ACOLO TOT ANUL !!!!!

USA

Am gasit pana la urma si ti-am adus! super.gif wink.gif wub.gif
meaw_ela
QUOTE(USA @ Mar 1 2010, 10:14 AM) *

Am gasit pana la urma si ti-am adus! super.gif wink.gif wub.gif

IUBITAAAAA....CE DULCE ESTI! MERSICUTZ! CUM OARE SE NUMESC PE ENGLEZA?
maria26
alinaspa
QUOTE(meaw_ela @ Feb 26 2010, 11:24 PM) *
Atat cat pot ei !Bunicul e cel mai cel- le cumpara multe si ii smotoceste de fiecare data. Bunica e tare buna dar e si f bolnava. Maine e ziua ei si o sa mergem in vizita. trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif


Sunt innebunita dupa bunicul vostru ... Ni-l imprumutati un pic ??? Fetele mele nu mai au .....
meaw_ela
QUOTE(alinaspa @ Mar 1 2010, 11:05 AM) *
Sunt innebunita dupa bunicul vostru ... Ni-l imprumutati un pic ??? Fetele mele nu mai au .....

TI-L IMPRUMUTAM CU DRAG FRUMOASA MEA!!!! oFloare1.gif oFloare1.gif oFloare1.gif oFloare1.gif oFloare1.gif oFloare1.gif
manu1981
O primavara frumoasa va dorim! trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif

Mikaell
Lusha&Zbenguica
O primavara plina de soare si voie buna!!!!


ananick
O primavara plina de iubire si implinire va doresc Ela si un soare orbitor sa va inunde vietile pupici floare2.gif
meaw_ela
MULTZUMIM TUTUROR PENTRU LUMINOASELE URARI! VA DORIM SI NOI ASEMENEA O PRIMAVARA, VARA, TOAMNA, IARNA......INCOMPARABILA! rolleyes.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif

MAINE ESTE ZIUA DE NASTERE A IUBITULUI MEU SOTZIOR! anima1.gif
mir0108
familie minunata ,vin in vizita cu o floare din gradina!

si-a facut ,gingas ,loc printre frunzele uscate ,sa va salute!


primavara cu soare si senin in suflete!pupici!
alinaspa
QUOTE(meaw_ela @ Mar 1 2010, 08:11 PM) *
TI-L IMPRUMUTAM CU DRAG FRUMOASA MEA!!!! oFloare1.gif oFloare1.gif oFloare1.gif oFloare1.gif oFloare1.gif oFloare1.gif

oFloare1.gif oFloare1.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif
USA
QUOTE(meaw_ela @ Mar 1 2010, 12:54 PM) *
IUBITAAAAA....CE DULCE ESTI! MERSICUTZ! CUM OARE SE NUMESC PE ENGLEZA?

Snowdrop!.......ii iubesc asa de mult!....si mai mult pe cei adusi de tine....acasa la ai mei, ii numesc ghiocei batuti...sau fustita de fetita.....
Sunt topita dupa toate florile de primavara...ma reincarca mereu, mereu!
Pupik iubitii mei..... floare2.gif
Si..... la sefu'.......de la Americanosiiii!!!!!!!!!!!
meaw_ela
QUOTE(USA @ Mar 2 2010, 09:39 AM) *
Snowdrop!.......ii iubesc asa de mult!....si mai mult pe cei adusi de tine....acasa la ai mei, ii numesc ghiocei batuti...sau fustita de fetita.....
Sunt topita dupa toate florile de primavara...ma reincarca mereu, mereu!
Pupik iubitii mei..... floare2.gif
Si..... la sefu'.......de la Americanosiiii!!!!!!!!!!!

MULTZUMIIIIIIIM! FOARTE FRUMOS DIN PARTEA VOASTRAAA! VA IUBIIIM!!!!! love1.gif O SA-I TRANSMIT! notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif
I-AM DAT CADOUL DE DIMINEATZA..CADOURILE.... A PLECAT FERICIT...SI CAND S-A TREZIT SI MAJA L-A SUNAT SI I-A CANTAT "LA MULTZI ANI"SI I-A ZISCA ARE O SURPRIZA PENTRU EL- O FELICITARE FACUTA DE EA... rolleyes.gif ...IMI ZICEA APOI CA PLANGE SI CONDUCE....LACRIMI DE FERICIRE... wub.gif love1.gif anima1.gif notworthy.gif partners.gif
meaw_ela
QUOTE(mir0108 @ Mar 2 2010, 02:00 AM) *
familie minunata ,vin in vizita cu o floare din gradina!

si-a facut ,gingas ,loc printre frunzele uscate ,sa va salute
primavara cu soare si senin in suflete!pupici!

ESTI O SCUMPA- ITI MULTZUMESC PENTRU URARI SI VA DORESC SI EU O PRIMAVARA CALDUROASA IN SUFLETE SI MULTA FERICIRE SI BUNASTARE IN CASA!!!! notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif
Theo
Va pup frumoaselor si frumosilor.Sunteti deliciosi,imi era dor de voi !
O primavara minunata!
meaw_ela
QUOTE(Theo @ Mar 2 2010, 11:19 AM) *
Va pup frumoaselor si frumosilor.Sunteti deliciosi,imi era dor de voi !
O primavara minunata!

OOOOO... CE PLACERE SA VA GASESC LA MINE.... partners.gif notworthy.gif EU ANUL ASTA NU AM MAI PLECAT CU COLINDUL CA NU AM AVUT TIMP SI AM ZIS SA NU INCEP SI SA UIT PE CINEVA....DAR GANDUL MI-A FOST LA VOI FRUMOASELOR, IUBITELOR....SA AVETZI O PRIMAVARA DE VIS!!!!!VA ADOR! partners.gif
alina_lucaci
O primavara frumoasa si de la mine pt o familie superba, niste parinti minunati si niste copilasi pe masura!! (am tras cu ochiul pe aici mai demult si am vazut tot...) Si la multi ani sotului tau, sa aiba parte de o viata minunata alaturi de tine si de cei mici! mai ales ca tati al vostru e nascut in aceeasi zi cu mine....
Alondra
QUOTE(meaw_ela @ Mar 2 2010, 04:09 AM) *
MAINE ESTE ZIUA DE NASTERE A IUBITULUI MEU SOTZIOR! anima1.gif

La multi ani pestisorului tau cel mare ! occasion.gif tongue.gif
Sa va traiasca sanatos, sa aiba grija de voi!
Pupici si o primavara minunata!

O primavara minunata sa aveti!
O ramurica americana din partea mea, cea care imi incanta privirile in backyard in fiecare march days ! wub.gif floare2.gif
steffi
LA MULTI ANI FERICITI SI PLINI DE SANATATE SI DE IUBIRE II DORIM SOTULUI TAU!
FRUMOASA LUNA PENTRU ANIVERSARE!CAND INMUGURESC RAMURILE,CAND INCEP SA INFLOREASCA GRADINILE,CAND ALBINELE IES IN RECUNOASTERE...SPLENDIDA LUNA~!SA FITI FERICITI!
ninina
LA multi ani fericiti iubitului tau sot.... trandafir.gif
meaw_ela
Dragele mele.... ne-am bucurat amandoi sa gasim urarile de la voi...deosebite randuri!!!Va multzumim din inima! 9704.gif partners.gif tzuc.gif wub.gif
Noi am petrecut o zi plina de fericire...de la inceput la sfarsit....cat despre cadou....
Acum doi ani el a pierdut verigheta ... si ieri i-am daruit alta...a fost mishcat...surprins..deoarece nu se astepta...
partners.gif i-am nimerit si masura... rolleyes.gif Seara am pregatit o cina deosebita...retzeta personala delicioasa.
Peste - filet de salmon de atlantic proaspat la cuptor & crevetzi caliti rapid in unt de lamaie cu orez si garnitura de ardei roshii, galbeni si portocalii taietzi marunt si calitzi cu mango , basil, soy sos, lamaie..... ...piper... o bunatate...si cu o lingura de ceapa adaugata la final... hai ca v-am dat si retzeta... rolleyes.gif si tooort.....si un masaj de o ora cu ulei cald aromat (ciocolata)...lumanari.... si printre toate astea multa dragoste! partners.gif anima1.gif
ninina
QUOTE(meaw_ela @ Mar 3 2010, 06:08 PM) *
Dragele mele.... ne-am bucurat amandoi sa gasim urarile de la voi...deosebite randuri!!!Va multzumim din inima! 9704.gif partners.gif tzuc.gif wub.gif
Noi am petrecut o zi plina de fericire...de la inceput la sfarsit....cat despre cadou....
Acum doi ani el a pierdut verigheta ... si ieri i-am daruit alta...a fost mishcat...surprins..deoarece nu se astepta...
partners.gif i-am nimerit si masura... rolleyes.gif Seara am pregatit o cina deosebita...retzeta personala delicioasa.
Peste - filet de salmon de atlantic proaspat la cuptor & crevetzi caliti rapid in unt de lamaie cu orez si garnitura de ardei roshii, galbeni si portocalii taietzi marunt si calitzi cu mango , basil, soy sos, lamaie..... ...piper... o bunatate...si cu o lingura de ceapa adaugata la final... hai ca v-am dat si retzeta... rolleyes.gif si tooort.....si un masaj de o ora cu ulei cald aromat (ciocolata)...lumanari.... si printre toate astea multa dragoste! partners.gif anima1.gif

Wawwwwwww ce frumos....
l/ai rasfatat cum ai putut mai bine....cred ca este un super fericit cu o asa sotie , iubita, amanta, prietana...
..minunat...ma buucr enorm pt voi....dragii mei...
...sunteti minunati si va iubim trandafir.gif trandafir.gif
meaw_ela
QUOTE(ninina @ Mar 3 2010, 10:13 AM) *
Wawwwwwww ce frumos....
l/ai rasfatat cum ai putut mai bine....cred ca este un super fericit cu o asa sotie , iubita, amanta, prietana...
..minunat...ma buucr enorm pt voi....dragii mei...
...sunteti minunati si va iubim trandafir.gif trandafir.gif

Va pup frumosilor!!! partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif
Intr-adevar l-am rasfatzat de la trezire.... rolleyes.gif ....i-am facut si mic dejun si cafea...de obicei le face singur ca pleaca devreme..dar pentru ca a fost ziua lui m-am trezit devreme.. partners.gif . Copiii au dormit pana la 10....parca stiind ca suntem ocupatzi... iar el a plecat mai tarziu decat obishnuia.. deh .. nu e boss degeaba. bananab.gif Dupa tot rasfatzul asta azi imi zicea ca vrea sa fie ziua lui in fiecare zi.... rolleyes.gif dar apoi a zis ca oricum e un rasfatzat cu asa sotzie! anima1.gif ... stie ce sa zica intotdeauna....iar eu il cred de fiecare data! anima1.gif
Mih@ela
QUOTE(meaw_ela @ Mar 3 2010, 04:08 PM) *
Dragele mele.... ne-am bucurat amandoi sa gasim urarile de la voi...deosebite randuri!!!Va multzumim din inima! 9704.gif partners.gif tzuc.gif wub.gif
Noi am petrecut o zi plina de fericire...de la inceput la sfarsit....cat despre cadou....
Acum doi ani el a pierdut verigheta ... si ieri i-am daruit alta...a fost mishcat...surprins..deoarece nu se astepta...
partners.gif i-am nimerit si masura... rolleyes.gif Seara am pregatit o cina deosebita...retzeta personala delicioasa.
Peste - filet de salmon de atlantic proaspat la cuptor & crevetzi caliti rapid in unt de lamaie cu orez si garnitura de ardei roshii, galbeni si portocalii taietzi marunt si calitzi cu mango , basil, soy sos, lamaie..... ...piper... o bunatate...si cu o lingura de ceapa adaugata la final... hai ca v-am dat si retzeta... rolleyes.gif si tooort.....si un masaj de o ora cu ulei cald aromat (ciocolata)...lumanari.... si printre toate astea multa dragoste! partners.gif anima1.gif

La multi ani rasfatzatului meu cuscru,sa fie sanatos sa mai faca vreun fratior frumosilor lui/vostri si sa i se implineasca toate realizarile de azi incolo! occasion.gif occasion.gif occasion.gif partners.gif trandafir.gif Pupa-l pentru cuscra,da?Si pe nor-mea de jde ori pe obrajorii dulci,si pe printzul micSi Sebastian trimite multi pupici cu deragoste Majei lui! partners.gif Va pupam cu drag ,frumosilor! partners.gif partners.gif
PS N-a plans cand a pierdut verigheta? biggrin.gif Cum stiu eu ca-s pestii de sensibili.. wub.gif
meaw_ela
QUOTE(Mih@ela @ Mar 3 2010, 01:37 PM) *
La multi ani rasfatzatului meu cuscru,sa fie sanatos sa mai faca vreun fratior frumosilor lui/vostri si sa i se implineasca toate realizarile de azi incolo! occasion.gif occasion.gif occasion.gif partners.gif trandafir.gif Pupa-l pentru cuscra,da?Si pe nor-mea de jde ori pe obrajorii dulci,si pe printzul micSi Sebastian trimite multi pupici cu deragoste Majei lui! partners.gif Va pupam cu drag ,frumosilor! partners.gif partners.gif
PS N-a plans cand a pierdut verigheta? biggrin.gif Cum stiu eu ca-s pestii de sensibili.. wub.gif

Am lipsit si uite ce gasesc: foarte frumos din partea ta cuscra!!! trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif notworthy.gif Multzumim si returnam pupicii inmiilt! partners.gif
Noi am tot sarbatorit de atunci....intr-o vreselie....nu am mai avut timp sa intru si pe aici..Ieri am fost la film... in sfarsit::::AVATAR:::3D, IMAX....Superb! Am si plans am si sarit de pe scaun de fericire....o experintza de neuitat! partners.gif un film demn de OSCAR! rolleyes.gif
..si dupa toata fericirea asta...azi sunt trista....Iubirea mea a plecat la Chicago...afaceri....se intoarce Duminica....iar noi suntem singurei....Fara el ma simt debusolata, goala....dar sper sa ma dreg cu voi si cu ai mei copii!!!! partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif Ne-am trezit acum 30 min.,...asa ca mi-e foaaaame! Pe mai tarziu ! partners.gif
USA

Acum acum se face dumica si iubi vine acasic...
Un pipik de la noi asa pe fuga..intre birou..si casa cu Babys care e bolnavioara.....
Theo
QUOTE(meaw_ela @ Mar 2 2010, 08:42 PM) *
OOOOO... CE PLACERE SA VA GASESC LA MINE.... partners.gif notworthy.gif EU ANUL ASTA NU AM MAI PLECAT CU COLINDUL CA NU AM AVUT TIMP SI AM ZIS SA NU INCEP SI SA UIT PE CINEVA....DAR GANDUL MI-A FOST LA VOI FRUMOASELOR, IUBITELOR....SA AVETZI O PRIMAVARA DE VIS!!!!!VA ADOR! partners.gif

Iti multumim enorm.Si noi va adoram tare mult,sunteti atat de speciali si de rafinati hug.gif

Ce cadou superb ai pregatit sotului,bravo draga mea,esti o sotie adorabila,o mamica minunata... hug.gif hug.gif hug.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif love1.gif love1.gif love1.gif
meaw_ela
Bijuteria mea..pupa printzesa mult de la mine sa se faca bine cat mai repede!!!!Al meu e mai aproape voi ... love1.gif
Theo iubita frumoasa.... nu vrei sa mai faci un pui? sa vezi cum e cu doi???? O sa ai ajutor de nadejde cu printzesuca ta!!! Va pupacim -fete frumoase ce suntetzi!!!! trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif
Uitatzi ce ajutor am eu: anima1.gif
elena-koller
Va dorim o primavara fericita!
meaw_ela
QUOTE(Theo @ Mar 5 2010, 11:30 AM) *
Iti multumim enorm.Si noi va adoram tare mult,sunteti atat de speciali si de rafinati hug.gif

Ce cadou superb ai pregatit sotului,bravo draga mea,esti o sotie adorabila,o mamica minunata... hug.gif hug.gif hug.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif love1.gif love1.gif love1.gif

3 voturi de la noi!! trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif
meaw_ela
un filmuletz din Februarie....
mir0108
dar ce fata coketa ai ela!si un simpatic de baiat!!!sa stii ca nu am vazut filmuletul singura ....ci cu mandrele mele,fiecare cu comentariile specifice varstei..luisa-miriam"mami ,uite ce tocuri are! in ce tara sunt?..etc"..miruna"br,bla..lala ppaaapa,ola..looo!"

pupici de la noi ! tzuc.gif si o zi buna in continuare!
aly80r
Doamne, Doamne!!! Ela, iubita, cred ca daca as putea sa-l am pe printzul tau pt cateva minute...............moaaaamaaaa ce l-as zmotoci tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif !!! L-as pupacii intr-una yes.gif . Poti sa faci tu asta pt mine??? Pls notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif
Tania_25
QUOTE(meaw_ela @ Mar 2 2010, 03:09 AM) *
MULTZUMIM TUTUROR PENTRU LUMINOASELE URARI! VA DORIM SI NOI ASEMENEA O PRIMAVARA, VARA, TOAMNA, IARNA......INCOMPARABILA! rolleyes.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif

MAINE ESTE ZIUA DE NASTERE A IUBITULUI MEU SOTZIOR! anima1.gif



La multi ani sotului tau draga Ela! Sanatate,fericire si numai bucurii! occasion.gif occasion.gif occasion.gif
Va pup dulce frumosilor! partners.gif partners.gif partners.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif
meaw_ela
QUOTE(mir0108 @ Mar 6 2010, 02:21 PM) *
dar ce fata coketa ai ela!si un simpatic de baiat!!!sa stii ca nu am vazut filmuletul singura ....ci cu mandrele mele,fiecare cu comentariile specifice varstei..luisa-miriam"mami ,uite ce tocuri are! in ce tara sunt?..etc"..miruna"br,bla..lala ppaaapa,ola..looo!"

pupici de la noi ! tzuc.gif si o zi buna in continuare!

Multzumim si pupacim toate fetele cu drag! De bine ce a observat tocurile..fir'ar ele de ras.. ca mi-au cam lasat urme pe parchet wife.gif ....deshi le-am pus eu talpi si am incercat sa-i "salvez" ...nu au avut viatza lunga..de atunci ii poarta numai in camera ei - pe covor ...daca se dezlipeste de cipici facutzi de mine.... anima1.gif
Cu simpaticul mai am filme dar atat de lungi ca nu le pot incarca pe Youtube.....si am renuntzat.. acum astept cateva ore ptr doua filmuletze lungi de 5 minute....dar asta e... Le incarc acolo ca ai mei din Ro sa ii vada si ei...si socrii...si cei din Polonia... si asa ajunge si la voi! notworthy.gif
Tania_25
QUOTE(meaw_ela @ Feb 28 2010, 04:09 AM) *
pentru toate fetele.... partners.gif rolleyes.gif



QUOTE(meaw_ela @ Feb 28 2010, 04:10 AM) *
copiii mei: rolleyes.gif anima1.gif :


Sunt adorabili copilasii.....puuup dulce dulce!!! tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif hug.gif
meaw_ela
QUOTE(aly80r @ Mar 6 2010, 02:31 PM) *
Doamne, Doamne!!! Ela, iubita, cred ca daca as putea sa-l am pe printzul tau pt cateva minute...............moaaaamaaaa ce l-as zmotoci tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif !!! L-as pupacii intr-una yes.gif . Poti sa faci tu asta pt mine??? Pls notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif


Ok.. o sa-i fac.. dar numai pentru ca ma rogi..... anima1.gif altfel nu il ating...este mult prea pufos .... blush.gif saracutzul..prin ce trece cu mine..cu noi doua.. ca Maja nu lipseste de la nici o schimbare de scutec, baitza, masaj, schimb de haine..... si il smotocim amandoua.. si el rade de se prapadeste.. si eu mor de atata dragoste.. ma imbata total...ah ce dor mi-ai facut.. si doarme acum.... cand se trezeste o sa primeasca portzie tripla de pupici!!!!Va pupam si noi cu drag!!! love1.gif
PS: minunea ta seamana ata de bine cu nepotzica mea! partners.gif partners.gif partners.gif
meaw_ela
QUOTE(Tania_25 @ Mar 6 2010, 02:46 PM) *
Sunt adorabili copilasii.....puuup dulce dulce!!! tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif hug.gif

Esti o scumpa ca intotdeauna!!!! Te pupam cu deosebita fortza!!!! partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif
aly80r
QUOTE(meaw_ela @ Mar 6 2010, 11:46 PM) *
Ok.. o sa-i fac.. dar numai pentru ca ma rogi..... anima1.gif altfel nu il ating...este mult prea pufos .... blush.gif saracutzul..prin ce trece cu mine..cu noi doua.. ca Maja nu lipseste de la nici o schimbare de scutec, baitza, masaj, schimb de haine..... si il smotocim amandoua.. si el rade de se prapadeste.. si eu mor de atata dragoste.. ma imbata total...ah ce dor mi-ai facut.. si doarme acum.... cand se trezeste o sa primeasca portzie tripla de pupici!!!!Va pupam si noi cu drag!!! love1.gif
PS: minunea ta seamana ata de bine cu nepotzica mea! partners.gif partners.gif partners.gif



biggrin.gif eram convinsa yes.gif . Insa vreau sa o faci cu dedicatie de la mine partners.gif Deci.........pe langa portia ta si a Majei.....mai adauga una si de la mine wink.gif oFloare.gif
Alondra
QUOTE(meaw_ela @ Mar 6 2010, 08:58 PM) *
un filmuletz din Februarie....

In filmuletul asta e un scump Niko!Mi se pare ca spune 'Maja' in primele secunde wub.gif ...sau ceva ce seamana...love1.gif
meaw_ela
QUOTE(Alondra @ Mar 6 2010, 03:04 PM) *
In filmuletul asta e un scump Niko!Mi se pare ca spune 'Maja' in primele secunde wub.gif ...sau ceva ce seamana...love1.gif

Aia.. asa ii zice... desi de cateva ori a zis si corect...de-a lungul "anilor" LOL....Pupici.... partners.gif partners.gif partners.gif
STAY TUNED ca in 50 de min adaug altul.....tare dulcic si acolo...Apoi dupa inca o ora si ceva un film cu el coborand singur scarile.... bouncy.gif anima1.gif
meaw_ela
QUOTE(aly80r @ Mar 6 2010, 02:51 PM) *
biggrin.gif eram convinsa yes.gif . Insa vreau sa o faci cu dedicatie de la mine partners.gif Deci.........pe langa portia ta si a Majei.....mai adauga una si de la mine wink.gif oFloare.gif

AM INTZELES SA TRAITZI!!!! yes.gif yes.gif yes.gif
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.