Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Poze, Poze... Vechi Si Noi
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Bloguri. Pagini Personale > Bloguri > Blog meaw_ela
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99
meaw_ela
QUOTE(iulia_marina @ Sep 25 2009, 08:17 AM) *
Cuvântul dragoste poate avea două sensuri absolut diferite – nu doar diferite, ci diametral opuse. Un sens, este dragostea ca o relație; celălalt este ca o stare de a fi.. La voi a fost aplicat si inteles al doilea sens “starea de a fi” adica inseamnă că pur și simplu iubești; nu creezi o relație prin asta.[...] oricând dragostea înflorește spontan, cânt-o, danseaz-o, trăiește-o; dar nu crea lanțuri din ea.
Iubesti pe cineva atunci cand ai ajuns sa vrei sa-i dai ceea ce ai mai bun si hotarasti sa i te dai pe tine insuti…ceea ce la voi s-a intamplat. Tu ite-ai daruit, el ti s-a daruit. Rodul? Maya si Nico.
Balzac spunea - "A iubi inseamna a inceta sa traiesti pentru tine, a face ca toate sentimentele omenesti, teama, speranta, durerea, bucuria, placerea sa nu depinda decat de o singura fiinta; inseamna a te cufunda in infinit, a nu gasi nici o limita simtirii, a-ti inchina viata unei fiinte in asa fel incat sa nu traiesti si sa nu gandesti decat pentru a o face fericita; a turna maretie in injosire, a gasi alinare in lacrimi indurerate, placere in suferinta si suferinta in placere; adica a intruni in sine toate contradictiile."

Iar dupa ce am parcurs aceste pagini cam asa mi-a imagina declaratia ta de dragoste pentru iubitul tau.

"Ti-am scris o scrisoare cu picaturi de ploaie iar cu vântul ti-am soptit-o. Am chemat vântul si i-am spus sa te mângâie; am adus pasarile si le-am pus sa-ti cante. Am inflorit copacii pentru tine si am topit zapada. Iubitule, daca inca nu ti-ai dat seama, sa stii ca eu sunt primavara si, si... Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc!"
Povestile de iubire adevarate nu au sfarsit fericit, pentru ca povestile de iubire adevarate nu au sfarsit…
Se vede cat de indragostita esti de iubitul tau...

Cam asta imi inspira mie viata ta, dupa ce ti-am rasfoit "zilele" pe blog....................... Sa fiti fericiti pana la sfarsit! Si sanatosi...

Sunt ca o carte deschisa.... blush.gif si m-ai citit precis , extrem de frumos si melancolic- si imi tremura paginile inimii stiind ca cineva in universul asta imens ma intzelege si vede prin ochii mei. anima1.gif Sunt convinsa ca aceste trairi le simtzi si tu, ca vorbim acelasi limbaj de aceea m-ai intzeles , m-ai citit si redat in cuvinte extraordinar de frumoase .Iti multzumesc de mii de ori din inima mea de indragostita!!!! love1.gif love1.gif love1.gif Desi nu te cunosc ,te-am descoperit acum si deja parca te-as cunoaste de o viatza- Esti o persoana deosebita iar aceste randuri o confirma! floare2.gif floare2.gif floare2.gif floare2.gif Iti doresc din suflet tot binele din univers si dragoste totala !! wub.gif floare2.gif
ruxy
QUOTE(meaw_ela @ Sep 24 2009, 11:34 PM) *
Pentru voi- Mii de multzumiri de la NOOOOI!VA PUPAM CU DRAAAG!
partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif
ma duc la treaba.. ma asteapta barca in garaj! laugh.gif

Imi creste inima si se umple de bucurie cand va privesc partners.gif Sunteti dovada clara a faptului ca exista fericire in lume...minunati toti partners.gif partners.gif partners.gif
dolly3


la multi, multi ani fericiti impreuna, macar de 9 ori inca pe atit ! love1.gif

pentru voi, piesa de care iti spuneam mai de demult... tzuc.gif

http://www.youtube.com/watch?v=1nXeYMxtwQM
meaw_ela
QUOTE(ruxy @ Sep 25 2009, 01:21 PM) *
Imi creste inima si se umple de bucurie cand va privesc partners.gif Sunteti dovada clara a faptului ca exista fericire in lume...minunati toti partners.gif partners.gif partners.gif

Scumpa mea- ce ma bucur sa-ti gasesc randurile- credeam ca m-ai uitat sau ca te-sam suparat cu ceva...pfiu love1.gif tzuc.gif blush.gif Esti minunata! notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif
meaw_ela
QUOTE(dolly3 @ Sep 25 2009, 06:13 PM) *


la multi, multi ani fericiti impreuna, macar de 9 ori inca pe atit ! love1.gif

pentru voi, piesa de care iti spuneam mai de demult... tzuc.gif

http://www.youtube.com/watch?v=1nXeYMxtwQM

Milioanre de multzumiri pentru dedicatzie si urari- esti o dulce- prrrrr prrrrr. prrr. Ma rasfetzi ca pe o mataza! partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif
meaw_ela
De data asta ii vedem si ochii,..LOL
Nikolas partners.gif

Tania_25
QUOTE(meaw_ela @ Sep 26 2009, 01:29 AM) *
De data asta ii vedem si ochii,..LOL
Nikolas partners.gif



Ce scump e bb-ul tau...... tzuc.gif bouncy.gif bouncy.gif bouncy.gif
meaw_ela
i multzumesc Tania..vad ca al doilea video nu merge.. o sa repar situatzia....sper
pana atunci...il mai duc si la "piscina" ca ii place mult!
meaw_ela
meaw_ela
Sa vedetzi ce a prins motanul meu...am fost pe faza si l-am salvat ca se" juca" cu el....Maja a fost fascinata....la fel sieu..ca nu mi-e frica de nimic..LOL.. l-am prins de coada..... rolleyes.gif
dyanp
aoooleu, eu faceam infarct. Din cate stiu eu in Ontario nu prea sunt serpi veninosi, nu?
meaw_ela
QUOTE(ninina @ Aug 10 2009, 05:08 AM) *
Poza asta este superba...defapt toate sunt.....dar asta imi place la nebunie...esti asa inocenta si dragutza....
....sunteti o familie deosebita...... trandafir.gif
Ela...o intrebare..poate mai indiscreta.....cate kg ai pus cand ai fsot insarcinata??

Ibita mea nu stiu cum am uitat sa-ti raspund...iarta-mi intarzierea:
Cu Maja Am reushit sa ajung de la 53 kg la 68... cu Niko de la 53 la 52 si apoi la 71....dar parca la Maja s-au vazut mai bine falcutzele....si dupa a fost mai greu rolleyes.gif sa scap de extra kg. Acum dupa cum ai vazut s-au topit foaaarte repede fara nici o dieta! floare2.gif
meaw_ela
QUOTE(dyanp @ Sep 25 2009, 11:01 PM) *
aoooleu, eu faceam infarct. Din cate stiu eu in Ontario nu prea sunt serpi veninosi, nu?

Nu sunt...din cate stiu...as recunoaste alte specii oricum. Astia sunt inofensivi si desi traiesc prin gradini nu ataca.... rolleyes.gif
ruxy
QUOTE(meaw_ela @ Sep 26 2009, 02:25 AM) *
Scumpa mea- ce ma bucur sa-ti gasesc randurile- credeam ca m-ai uitat sau ca te-sam suparat cu ceva...pfiu love1.gif tzuc.gif blush.gif Esti minunata! notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif

Oare cine te-ar putea uita?...vorba aceea..." o data vezi, si apoi nu mai uiti niciodata" ti se potriveste perfect...cat despre suparare...departe de mine...esti adorabila in tot partners.gif partners.gif partners.gif si esti in inima mea cu un loc special love1.gif
isabel
[quote name='meaw_ela' date='Sep 24 2009, 11:34 PM' post='904202']


Ela,draga,sunteti pur si simplu minunati,mereu raspandind iubire. occasion.gif occasion.gif occasion.gif pentru cele 5 lunite ale adorabilului Niko si pentru cei 11 ani ai vostrii impreuna.Va doresc toata dragostea si fericirea din lume. partners.gif floare2.gif
meaw_ela
QUOTE(ruxy @ Sep 27 2009, 02:54 AM) *
Oare cine te-ar putea uita?...vorba aceea..." o data vezi, si apoi nu mai uiti niciodata" ti se potriveste perfect...cat despre suparare...departe de mine...esti adorabila in tot partners.gif partners.gif partners.gif si esti in inima mea cu un loc special love1.gif

notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif M-ai linistit! I'm forever yours! partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif
meaw_ela
QUOTE(isabel @ Sep 28 2009, 09:07 AM) *
Ela,draga,sunteti pur si simplu minunati,mereu raspandind iubire. occasion.gif occasion.gif occasion.gif pentru cele 5 lunite ale adorabilului Niko si pentru cei 11 ani ai vostrii impreuna.Va doresc toata dragostea si fericirea din lume. partners.gif floare2.gif

notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif Asemeni va doresc si eu and mooooore! trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif rolleyes.gif partners.gif partners.gif partners.gif
Claudia94
topicul asta parca e rrupt dintr-o poveste love1.gifhug.gif , sunteti frumosi , si fericiti , si multa sanatate va doresc !!! ma bucur ca exista si asa familii love1.gif

va pup tzuc.giftzuc.giftzuc.gif

ps: stiu fiecare pagina a acestei cartzulii , 2 copii de-a dreptul superbi , si parintii de asemenea anima1.gif
meaw_ela
Doamne..cum zboara timpul... in comparatzie cu pozele asta mi se pare ca deja Maja e o domnishoara ...
meaw_ela
EMY2000
QUOTE(meaw_ela @ Sep 28 2009, 10:46 PM) *


ce gargaritza dulce si frumoasa ai ela.....e superba. tzuc.gif
Tania_25
QUOTE(meaw_ela @ Sep 26 2009, 04:20 AM) *



Ce frumosi sunt........... partners.gif
Tania_25
QUOTE(meaw_ela @ Sep 26 2009, 04:38 AM) *
Sa vedetzi ce a prins motanul meu...am fost pe faza si l-am salvat ca se" juca" cu el....Maja a fost fascinata....la fel sieu..ca nu mi-e frica de nimic..LOL.. l-am prins de coada..... rolleyes.gif



Eu nu stiu ce faceam daca vedeam sarpele asta........mi-e frica de ei numai sa-i vad la TV... anima1.gif unsure.gif
Tania_25
QUOTE(meaw_ela @ Sep 26 2009, 04:18 AM) *
i multzumesc Tania..vad ca al doilea video nu merge.. o sa repar situatzia....sper
pana atunci...il mai duc si la "piscina" ca ii place mult!



Frumusete de baiat.........pupici de la mine! tzuc.gif hug.gif
roxanne
QUOTE(meaw_ela @ Sep 24 2009, 11:34 PM) *


Sunteti o familie superba....toti sunteti frumosi! tzuc.gif Sa fiti fericiti si iubiti! hug.gif tzuc.gif wub.gif
iulia_marina
Am o slabiciune pentru printese, pentru ca print am si eu acasa rolleyes.gif !

Vant de primavara, parfum de iasomie si multa inocenta! Bucura-te viata! Bucura-te lume de prezenta ei! Incanta-te cu ea!





Si asta pentru mamica ei!
Cand dragostea vorbeste, vocile tuturor zeilor para fi adormite in armonia raiului. - William Shakespeare
[color="#9932CC"][/color]

Iar cel mic e un dulcic!
USA
QUOTE(meaw_ela @ Sep 28 2009, 10:46 PM) *

Gratioasa scumpaaaa....... love1.gif love1.gif
Iar Nikolas in cada.....este atat de pufosss! partners.gif partners.gif

Ce face echipa frumoasa azi?
meaw_ela
Va multzumim din adancul inimii- suntetzi senzationale si ma ungetzi la suflet! partners.gif partners.gif partners.gif
Eu de doua zile sunt racita . oFloare1.gif ...stau cu masca pe fatza si mor de dor sa-i pup , sa-mi bag nasul in ei.. sa-i alint de aproape...Niko se uita la mine si-mi vede ochii zambind si zambeste si el...e asa de scump- cum nu-i e teama de masca asta alba si maaare.... Nici mare tratament nu pot sa iau ca alaptez...asa ca dau cu sirop de tuse si decongestionant...iar astmul isi face de cap..... cam astea au fost zilele mele.. chef mare de vorba nu am avut dupa cum ati observat. Am racit lucrand in garaj...... de la caldurica ieseam la frig si tot asa.tzup in casa la copii, iar inapoi ...nu m-am imbracat cum trebuie si am stat in curent ca mirosea a vopsele si am deschis ushile si in fatza si cea mare....Oricum va anuntz ca aproape am terminat renovarea barcii.99% imi pare rau ca nu am facut poze inainte dar o sa fac dupa ce termin si ultimul procent.LOL...
Am instalat un nou program si am reusit sa vizionez toate filmuletzele facute...am gasit ce cautam mai de mult....am pus cateva pe youtube...si o sa mai tot pun. va arat si voua cu ce se delecteaza Nikos.
Tania_25
QUOTE(meaw_ela @ Sep 29 2009, 07:41 PM) *
Va multzumim din adancul inimii- suntetzi senzationale si ma ungetzi la suflet! partners.gif partners.gif partners.gif
Eu de doua zile sunt racita . oFloare1.gif ...stau cu masca pe fatza si mor de dor sa-i pup , sa-mi bag nasul in ei.. sa-i alint de aproape...Niko se uita la mine si-mi vede ochii zambind si zambeste si el...e asa de scump- cum nu-i e teama de masca asta alba si maaare.... Nici mare tratament nu pot sa iau ca alaptez...asa ca dau cu sirop de tuse si decongestionant...iar astmul isi face de cap..... cam astea au fost zilele mele.. chef mare de vorba nu am avut dupa cum ati observat. Am racit lucrand in garaj...... de la caldurica ieseam la frig si tot asa.tzup in casa la copii, iar inapoi ...nu m-am imbracat cum trebuie si am stat in curent ca mirosea a vopsele si am deschis ushile si in fatza si cea mare....Oricum va anuntz ca aproape am terminat renovarea barcii.99% imi pare rau ca nu am facut poze inainte dar o sa fac dupa ce termin si ultimul procent.LOL...
Am instalat un nou program si am reusit sa vizionez toate filmuletzele facute...am gasit ce cautam mai de mult....am pus cateva pe youtube...si o sa mai tot pun. va arat si voua cu ce se delecteaza Nikos.




Sanatate iti doresc draga Ela! Sa te faci bine! partners.gif tzuc.gif trandafir.gif si asteptam poze cu barca... rolleyes.gif yes.gif
Tania_25
QUOTE(meaw_ela @ Sep 29 2009, 07:41 PM) *
Va multzumim din adancul inimii- suntetzi senzationale si ma ungetzi la suflet! partners.gif partners.gif partners.gif
Eu de doua zile sunt racita . oFloare1.gif ...stau cu masca pe fatza si mor de dor sa-i pup , sa-mi bag nasul in ei.. sa-i alint de aproape...Niko se uita la mine si-mi vede ochii zambind si zambeste si el...e asa de scump- cum nu-i e teama de masca asta alba si maaare.... Nici mare tratament nu pot sa iau ca alaptez...asa ca dau cu sirop de tuse si decongestionant...iar astmul isi face de cap..... cam astea au fost zilele mele.. chef mare de vorba nu am avut dupa cum ati observat. Am racit lucrand in garaj...... de la caldurica ieseam la frig si tot asa.tzup in casa la copii, iar inapoi ...nu m-am imbracat cum trebuie si am stat in curent ca mirosea a vopsele si am deschis ushile si in fatza si cea mare....Oricum va anuntz ca aproape am terminat renovarea barcii.99% imi pare rau ca nu am facut poze inainte dar o sa fac dupa ce termin si ultimul procent.LOL...
Am instalat un nou program si am reusit sa vizionez toate filmuletzele facute...am gasit ce cautam mai de mult....am pus cateva pe youtube...si o sa mai tot pun. va arat si voua cu ce se delecteaza Nikos.



Nikolas e adorabil....... partners.gif tzuc.gif hug.gif



meaw_ela
Multzumesc Tania-te pupam cu drag!
meaw_ela
si filmuletzul de atunci:
kerstin09
QUOTE(meaw_ela @ Sep 29 2009, 11:16 PM) *
Multzumesc Tania-te pupam cu drag!

OOOOO PUPAM PRINTISOUL NOSTU FRUMOS tzuc.gif love1.gif
CE MAI FACETI? trandafir.gif
Alondra
Dulce tare Nikolas! yami.gif eating.gif Ce bulanele are! laugh.gif Ce mare s-a facut, asa repede trece timpul....doh.gif Pupici pt voi! tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif
Tania_25
QUOTE(meaw_ela @ Sep 29 2009, 09:16 PM) *
Multzumesc Tania-te pupam cu drag!





Ingeras scump........nu ma mai satur sa-l privesc in poze....... tzuc.gif hug.gif

Va pup dulce! partners.gif

Tania_25
QUOTE(meaw_ela @ Sep 29 2009, 09:20 PM) *
si filmuletzul de atunci:



love1.gif tzuc.gif hug.gif
meaw_ela
QUOTE(kerstin09 @ Sep 29 2009, 03:20 PM) *
OOOOO PUPAM PRINTISOUL NOSTU FRUMOS tzuc.gif love1.gif
CE MAI FACETI? trandafir.gif

Ne era dor de voooi! partners.gif partners.gif in rest cum am mai scris. cu treburi si cam bolnavioara.Stau mai departe de ei sa nu ii molipsesc. crybaby.gif floare2.gif floare2.gif Azi e Sf. Mihail la catolici- ziua iubitului meu sotz! inainte sa ma culc- ultima ca de obicei.. i-am lasat pe o hartie maaare un mesaj de dragoste si cand m-a sunat l-am intrebat daca l-a gasit- razand mi-a zis ca nu mai gasea bucataria de ce mare era "biletzelul" ..LOL... wub.gif
kerstin09
QUOTE(meaw_ela @ Sep 29 2009, 11:33 PM) *
Ne era dor de voooi! partners.gif partners.gif in rest cum am mai scris. cu treburi si cam bolnavioara.Stau mai departe de ei sa nu ii molipsesc. crybaby.gif floare2.gif floare2.gif Azi e Sf. Mihail la catolici- ziua iubitului meu sotz! inainte sa ma culc- ultima ca de obicei.. i-am lasat pe o hartie maaare un mesaj de dragoste si cand m-a sunat l-am intrebat daca l-a gasit- razand mi-a zis ca nu mai gasea bucataria de ce mare era "biletzelul" ..LOL... wub.gif

CE FRUMOS,IUBIREA CE-A MARE INCA CU HIRTIUTE,BRAVO trandafir.gif ...NICI EU NU M-AM SIMTIT BINE ZILELE TRECUTE,M-A DURUT RAU CEZARIANA,ACUM ESTE MAI BINE notworthy.gif
DA STIU CA ASTAZI ESTE SARBATOARE LA CATOLICI,CA SI DIANDRA O CHEAMA SI GABRIELA...
VA PUPAM CU MAREEE DRAG trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif
meaw_ela
LA MULTZI ANI DIANDREI GABRIELA ATUNCI- occasion.gif occasion.gif FIE CA TOATE DORINTZELE SA I SE IMPLINEASCA! O SA-I LAS SI EI MESAJ floare2.gif rolleyes.gif partners.gif
II CANTAM UN CANTECEL!
kerstin09
QUOTE(meaw_ela @ Sep 29 2009, 11:41 PM) *
LA MULTZI ANI DIANDREI GABRIELA ATUNCI- occasion.gif occasion.gif FIE CA TOATE DORINTZELE SA I SE IMPLINEASCA! O SA-I LAS SI EI MESAJ floare2.gif rolleyes.gif partners.gif
II CANTAM UN CANTECEL!

MULTUMIMMMMMMMMMMMMMM trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif

DOAMNE DA SCUMP MAI ESTE,PE ZI CE TRECE TOT MAI DULCE-I love1.gif love1.gif love1.gif

CE ZAPACITA SUNTTTTTTTTTTT
LA MULTI ANI SOTULUI DIN PARTEA NOASTRA occasion.gif occasion.gif occasion.gif
meaw_ela
QUOTE(Alondra @ Sep 29 2009, 03:22 PM) *
Dulce tare Nikolas! yami.gif eating.gif Ce bulanele are! laugh.gif Ce mare s-a facut, asa repede trece timpul....doh.gif Pupici pt voi! tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif

TE PUPAM SI NOI- HAI NU NE PRINZI DIN URMA? ABIA ASTEPT MOMENTUL. CRED CA ESTE CEL MAI ASTEPTAT BEBEU DE PE ACEST SITE.... partners.gif partners.gif partners.gif

QUOTE(Tania_25 @ Sep 29 2009, 03:23 PM) *
Ingeras scump........nu ma mai satur sa-l privesc in poze....... tzuc.gif hug.gif

Va pup dulce! partners.gif

notworthy.gif notworthy.gif partners.gif partners.gif partners.gif
Alondra
QUOTE(meaw_ela @ Sep 29 2009, 09:45 PM) *
TE PUPAM SI NOI- HAI NU NE PRINZI DIN URMA? ABIA ASTEPT MOMENTUL. CRED CA ESTE CEL MAI ASTEPTAT BEBEU DE PE ACEST SITE...

Ooo draga Ela, sincera sa fiu acum a cazut pe un loc 2....3...wacko.gif pana nu ma asez la casa mea cum se spune..ca asa cum e acum, nu ma simt impacata..am senzatia ca mai sunt multe de facut pana atunci, si efectiv nici nu m-am straduit pt asta prea mult biggrin.gif rolleyes.gif
tzuc.gif partners.gif
EMY2000
QUOTE(meaw_ela @ Sep 29 2009, 10:16 PM) *
Multzumesc Tania-te pupam cu drag!


doamne cat de dulce poate sa fieeee.imi vine sa-l pap tot.
isabel
Ela,ce scump e Niko cum vorbeste el si cum canta la pian,e un dulce.Am vazut pozele Majei de micuta,ce dragalasa era,acum e domnisoara in toata regula.Va pup dulce si iti doresc insanatosire grabnica partners.gif

meaw_ela
QUOTE(Alondra @ Sep 29 2009, 03:50 PM) *
Ooo draga Ela, sincera sa fiu acum a cazut pe un loc 2....3...wacko.gif pana nu ma asez la casa mea cum se spune..ca asa cum e acum, nu ma simt impacata..am senzatia ca mai sunt multe de facut pana atunci, si efectiv nici nu m-am straduit pt asta prea mult biggrin.gif rolleyes.gif
tzuc.gif partners.gif

Sa stii ca poate e mai bine asa- sa nu te straduiesti prea tare.. atunci se intampla. partners.gif
QUOTE(EMY2000 @ Sep 29 2009, 03:59 PM) *
doamne cat de dulce poate sa fieeee.imi vine sa-l pap tot.

mine-mi spui.. ma pierd in pufoasele lui bulanashe! notworthy.gif partners.gif

QUOTE(isabel @ Sep 30 2009, 10:04 AM) *
Ela,ce scump e Niko cum vorbeste el si cum canta la pian,e un dulce.Am vazut pozele Majei de micuta,ce dragalasa era,acum e domnisoara in toata regula.Va pup dulce si iti doresc insanatosire grabnica partners.gif

Iti multzumesc! Tushesc rau.. sper sa treaca mai repede. notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif partners.gif
Alondra
QUOTE(meaw_ela @ Sep 30 2009, 09:54 PM) *
Sa stii ca poate e mai bine asa- sa nu te straduiesti prea tare.. atunci se intampla. partners.gif

mine-mi spui.. ma pierd in pufoasele lui bulanashe! notworthy.gif partners.gif
Iti multzumesc! Tushesc rau.. sper sa treaca mai repede. notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif partners.gif

Sanatate multa draga mea!Sa te vad zambind din nou si cu proiecte multe de rezolvat! hug.gif tzuc.gif
Danutza_rge
QUOTE(meaw_ela @ Sep 30 2009, 10:54 PM) *
Tushesc rau.. sper sa treaca mai repede.


pupam o mamica frumoasa si 2 raze de soare Maja si Nikolas .............oFloare1.gif
meaw_ela
QUOTE(Alondra @ Sep 30 2009, 05:00 PM) *
Sanatate multa draga mea!Sa te vad zambind din nou si cu proiecte multe de rezolvat! hug.gif tzuc.gif



QUOTE(Danutza_rge @ Sep 30 2009, 05:03 PM) *
pupam o mamica frumoasa si 2 raze de soare Maja si Nikolas .............oFloare1.gif

Multzumesc dragelor! notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif Ma facetzi sa ma simt mult mai bine. ... mai iau o gura de sirop..LOL
Danutza_rge
QUOTE(meaw_ela @ Oct 1 2009, 12:06 AM) *
Multzumesc dragelor! notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif Ma facetzi sa ma simt mult mai bine. ... mai iau o gura de sirop..LOL



si noi tusim iubita , fac intrecere cu Bobo nervi.gif
meaw_ela
O poza extrem de draga....deja tablou rolleyes.gif
Mamica mea si socrii mei...

Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.