Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Poze, Poze... Vechi Si Noi
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Bloguri. Pagini Personale > Bloguri > Blog meaw_ela
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99
meaw_ela
Ah iubitelor... Multzumim si va iubim!!!!Suntetzi deosebite!

Inca un tzantzar acolo!!!!



FIFA a infectat-o si pe Maja


Pe doc...


La joaca....atat de frumoshi si cumintzi au fost!!!!!!


Relaxare...


Salvamarii inaripatzi


USA
QUOTE(meaw_ela @ Jul 13 2010, 06:32 PM) *

Ce frumos si bine se inteleg ei doi......parka sunt in mijlocului unui proiect tare important..... love1.gif
Pupik de la noi doua....sunt happy ca am reusit sa scriu doua randuri..ptr ca e numai in bratele mele aici..nu am reusit sa scriu mai nimik....se uita la DVD si comenteaza non stop...si yo care speram ca daca ii iau DVD-ul ala va fii linistita macar cateva clipe..nici gand, comentator sportiv se face! wacko.gif wacko.gif wacko.gif unsure.gif
meaw_ela

Prada lui Nikolas...


"Iarta-ma: Imi place pestele!"


Maja: nu pune mana!!!!
Niko: hey..doar eu l-am prins!


Cu un deget il ating..sper sa nu sara....


Na ca a sarit pe mine....
meaw_ela
Dupa ce nm-a salvat mama.....
OPA...unditza mea...

Heeei..da-mi-o inapoi!!!


E a meaaa....eu am prins pestele!


exact asa!!!!

Si asa..

Ma duc sa mai prind unul....

meaw_ela

close up....


Sa-l mai mangai o ultima oara...


cu un deget..sper sa nu sara....


Aaaahhhh ...Na ca a sarit.....

yuk...m-a stropit tot...nu-mi mai plac pestii!!!!!!
meaw_ela
QUOTE(USA @ Jul 13 2010, 12:04 PM) *
Ce frumos si bine se inteleg ei doi......parka sunt in mijlocului unui proiect tare important..... love1.gif
Pupik de la noi doua....sunt happy ca am reusit sa scriu doua randuri..ptr ca e numai in bratele mele aici..nu am reusit sa scriu mai nimik....se uita la DVD si comenteaza non stop...si yo care speram ca daca ii iau DVD-ul ala va fii linistita macar cateva clipe..nici gand, comentator sportiv se face! wacko.gif wacko.gif wacko.gif unsure.gif

Pupici speciali pentru voi!!!!! partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif Si Maja a comentat la greu meciurile.....si se bucura de fieare Gol...la fel si Nikolas....!!!! bananab.gif bananab.gif bananab.gif rolleyes.gif
Miha79
woaw super distractie a fost la voi la cabana , ma bucur pentru voi
bravo micului pescar e un scumpic partners.gif partners.gif partners.gif si Maja la fel o scumpica partners.gif partners.gif partners.gif
va trimitem multi pupici dulci tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif
gabrielle2003
mi-a fost va revad! trandafir.gif
superbe pozele, ipostazele de altfel....nikolas un dulce!
maja o printesa
voi doi....minunati! partners.gif
MAMI DE TEO
bine ati revenit ela ne-a fost tare dor de voi..m-am delectat cu pozele voastre superbe...sper ca a fost bun pestele.......nikolas a crescut..maja o printesa si se impaca asa bine amindoi.....nikolas are ceva din expresia fetei tatalui.....e asa scump....
MAMI DE TEO
frumos la cabana niste peisaje de vis si pare asa liniste....dragoste si liniste......... trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif
ruxy
QUOTE(meaw_ela @ Jul 13 2010, 07:50 PM) *
close up....



E adorabil..il iubesc in poza asta...Doamne ce minunatie de print suparat ai mami...Nick cel minunat! wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
ruxy
QUOTE(meaw_ela @ Jul 13 2010, 06:32 PM) *
Ah iubitelor... Multzumim si va iubim!!!!Suntetzi deosebite!

Inca un tzantzar acolo!!!!



FIFA a infectat-o si pe Maja




La joaca....atat de frumoshi si cumintzi au fost!!!!!!



Absolut superbi, asa o liniste si o bucurie transmit amandoi copii tai Ela partners.gif ...iar Maya e de revista ...mica mascota a mondialului partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif
ruxy
QUOTE(meaw_ela @ Jul 13 2010, 07:35 PM) *
\

\


Nu ma satur sa va admir...MINUNATI!!! love1.gif
meaw_ela
Multzumim din suflet- sunteti f dulci si generoase si va iubim f mult!!!! partners.gif partners.gif partners.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif





Sara1
QUOTE(meaw_ela @ Jul 15 2010, 09:22 AM) *
Multzumim din suflet- sunteti f dulci si generoase si va iubim f mult!!!! partners.gif partners.gif partners.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif


Heiii, bine ati venit!!! Am trecut pe la voi sa va pupicesc! Iar pozele astea-sper ca am reusti sa selectez bine- sunt divine!!! love1.gif
meaw_ela
QUOTE(Sara1 @ Jul 15 2010, 02:12 PM) *
Heiii, bine ati venit!!! Am trecut pe la voi sa va pupicesc! Iar pozele astea-sper ca am reusti sa selectez bine- sunt divine!!! love1.gif

Bine imi pare ca mai treci- notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif pupicii sunt primitzi cu mare mare placere de noooooi!!! Vi-i inapoiem in cantitate tripla!!! partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif
Alondra
QUOTE(meaw_ela @ Jul 15 2010, 07:22 PM) *

Ooo..parca e prima data cand il vad pe Nikolas cu freza asta, il schimba mult, imi place yes.gif wub.gif love1.gif
meaw_ela
QUOTE(Alondra @ Jul 15 2010, 03:38 PM) *
Ooo..parca e prima data cand il vad pe Nikolas cu freza asta, il schimba mult, imi place yes.gif wub.gif love1.gif

si mie...imi pare un mic "precious moments" boy.... era proaspat tuns.... partners.gif pupici!



el cu Maja....
gabrielle2003
QUOTE(meaw_ela @ Jul 15 2010, 07:22 PM) *


oooo ce look nou!
sa ii fie de bine lui Nikolas!
si Maja ...super incantata de veveritza!
dar ce tare e ....sa stea ea acolo sa pape alune! partners.gif
va imbratisam cu mare drag!
TESYMO
QUOTE(meaw_ela @ Jul 11 2010, 07:36 PM) *
Bine v-am regasit iubitelor, frumoaselor, parfumatelor!!!! partners.gif partners.gif Dorul ........

Ce mult ma bucur ca v-ati intors guitar.gif nanner.gif .....bine a-ti revenit

QUOTE(ssimmona @ Jul 13 2010, 02:30 AM) *
Hi hi biggrin.gif ... un pitic intr-o soseta! Iubiiiitul drag si scump! Ce impresionati erau de prada biggrin.gif ...

liwlol.gif Ce tare e Nikolas....eu ma uitam doar la fatzuca lui ce uimit era de peste......nu am obs ca si-a dat soseta jos smile.gif
meaw_ela
Dragele mele, multzumesc pentru vizite, randuri, dragoste, candoare...tot!!!! suntetzi cele mai iubite!!!
Noi suntem IAR in constructii.... Oare cand voi termina cuibul ? O sa-l tot imbunatatim pana la nesfarsit ....
Azi o sa termin proiectul cel mic ...pe care l-am facut impreuna cu iubtul meu`...Pridvorul( parca asa se numeste) avea tavanul afectat de timp.....vopseaua se crapase peste tot , se cojea pe alaturi....nu arata deloc bine sau pe placul nostru....asa ca l-am renovat. Poze de dinainte NU AM ... pana m-am dezmeticit eu era prea tarziu ,deja demolasem...asa ca va arat poze de dupa cand o sa fac...cand o sa termin. <Mai am de shlefuit pe alocuri si de vopsit....dar deja arata f frumos....pe gustul nostru. de pe canapeaua de unde stau acum am o priveliste frumoasa: tavanul pridvorului, shoseaua... iarba, brazii...LOL...
Proiectul cel mare insa il las pe seama muncitorilor. Casutza mea are exteriorul din caramida dar si partial aluminiu... Pe Acesta o sa-l schimbam cu stucco...arata asa: culoarea nu este asta...dar ca sa stitzi despre ce vorbesc..
O sa fie gata saptamana asta.. Abia astept... poze dupa ce terminam!!!
Asa ca sa stitzi de ce nu am ma dat pe aici ...si vremea asta a fost asa frumoasa..am stat in gradina si ziua si seara...foc de tabara.. cu copiii vecinei.... dar m-am gandit si la voi. partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif
meaw_ela
ok.. cateva pozici....pridvorul...aproape terminat.





Si casa Before..se vede aluminiu alb--

Acum....acoperit ...si aproape gata pentru ultima procedura...



meaw_ela
Si acum comorile mele..la cabana...!!!Gata fug la treaba! partners.gif spalvase.gif
Sara1
QUOTE(meaw_ela @ Jul 19 2010, 10:55 AM) *
ok.. cateva pozici....pridvorul...aproape terminat.





Si casa Before..se vede aluminiu alb--

Acum....acoperit ...si aproape gata pentru ultima procedura...



Mai, mini de aur!!!Ce pot sa mai zic??? notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif

QUOTE(meaw_ela @ Jul 19 2010, 11:00 AM) *
Si acum comorile mele..la cabana...!!!Gata fug la treaba! partners.gif spalvase.gif


Iar pe comorile de la cabana, le iau putin asa la pupicit! tzuc.gif wub.gif
TESYMO
QUOTE(meaw_ela @ Jul 19 2010, 08:55 PM) *
ok.. cateva pozici....pridvorul...aproape terminat.

Imi place la nebunie bradutu'/pomisoru' spiralat .... l-am mai vazut acum ceva vreme si in alte poze si l-am "marcat" si atunci rolleyes.gif
Alondra
Foarte frumos Ela, aveti un cuibusor minunat, in care ati investit, dar l-ati si insufletit, cu dragoste, voie buna love1.gif
Bravo voua! eusa_clap.gif eusa_clap.gif
meaw_ela
Ah iubitelor... parca imi facetzi galerie.. notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif Va multzumesc din suflet!!! partners.gif partners.gif partners.gif .am intrat la pauza...adica sa ma odihnesc.. am terminat ultima mana de lac ....si de finisat ultimile detalii....abia mai scriu de amortzeala...si miros a... cum ii zice..de luat vopseaua..LOL...diluant...dar atata tzutz....Niko doarme...se va trezi curand...muncitori au si ei spor..au acoperit cu `ciment ` partea de desupra garajului..acum lucreaza in spate...am ales si culoarea..si mold-ul de la ferestre si inca unul- trim... nu stiu cum se numesc toate...stocatura parca..
Il aud pe Nikolas... pupiiiiiiii.
Theo
Mi-era asa dor de voi,n-am mai trecut de ceva vreme pe aici sa savurez fiecare coltisor de-al tau,sa sorb din priviri comorile tale minunate si fermecatore.Sunteti sublimi!Totul e la superlativ.
Mult succes cu casuta,imi place tare mult,arata atat de bine,plin de dragoste si voie buna. partners.gif hug.gif tzuc.gif
meaw_ela
Scumpa mea , ce placere sa te gasesc la mine! mi-ai luminat dimineatza cu randurile si poza preafrumoasei Carla...este formidabila si tu la fel! Va mai asteptam pe la noi. anima1.gif love1.gif 9704.gif hug.gif partners.gif tzuc.gif blush.gif biggrin.gif wub.gif partners.gif notworthy.gif

Vara asta perfecta ne tine pe afara mai mult...ba distractie ba munca....Ma bucur f mult ca va place cuibushorul nostru de nebunii......milioane de pupici tuturor! partners.gif partners.gif partners.gif
isabel
ce mai cuibusor...tot sa faci nebunii.arata super totul.iar comorile tale,no coment partners.gif hug.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif
kerstin09
E c-am multicel timp de cind nu am mai trecut pe la tine,scumpa ELA....ce poze frumoase ai adaugat la albumul tau....casa,cabana voi...totul un spectacol,sunteti de vis love1.gif love1.gif love1.gif love1.gif

NIKO iubirea mea mica,ce frumos creste tzuc.gif si ce frumos se face pe zi ce trece tzuc.gif

MAJA nu mai zic o adevarata printesa frumoasa tzuc.gif
Va imbratisam cu mareeeeee drag trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif
meaw_ela
wow...ce de fete dragi mie aici... partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif mi-atzi luminat dimineatza- azi e innorat, ploua....numa' bine mi-au picat randurile voastre!!!!! wub.gif wub.gif Va ador la nebunie, va multzumim pentru tot si va iubim. fug sa fac micul dejun....iubirea mea e azi acasa!!!!!!Niko si Maja va pupa cu mare drag partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif
va las cu o poza : rolleyes.gif
gabrielle2003
ca de obicei o mama minunata! love1.gif
LA MULTE LUNITZE lui Nikolas azi.... partners.gif
Mih@ela
Dragilor,trec condica si la voi,cat mai am timp smile.gif ca iar trag chiulul o perioada wub.gif
Ma bucur ca sunteti mereu intr-o continua reforma si cu casa si cu cabana,va iese foarte bine yes.gif Piticii,par atat de cuminti in poza aceea la cabana,is de pupacit bine unul cate unul,si apoi iar celalalt si tot asa...am vazut poze frumoase si la pescuit ,ce mai,o nebunie de poze love1.gif love1.gif love1.gif Va pupacim de mii de ori,sa aveti o vara frumoasa in continuare! hug.gif tzuc.gif
MAMI DE TEO
super v-a iesit casuta...i-mi place tare muuult... oFloare1.gif oFloare1.gif oFloare1.gif
meaw_ela
Cum va spuneam am cam luat-o razna cu renovarile... in fiecare an cate ceva...de bine ce am terminat cu exteriorul casei am inceput iar cu stradutza...intrarea de la shosea mai bine zis...pun poze cu ce dezastru e acum....in cateva zile ridica stalpii...termina decorarea cu pietre....de rau, de moara..LOL....urmeaza la anul sa luam poarta ....de fier. si gata! pauza ca nu mai e buget! partners.gif Pozele cu casutza ptr voi.,
Produsul final:




urmeaza stalpii..

materialele..

meaw_ela
QUOTE(gabrielle2003 @ Jul 23 2010, 03:52 PM) *
ca de obicei o mama minunata! love1.gif
LA MULTE LUNITZE lui Nikolas azi.... partners.gif


Ah...ce atenta si dulce esti! Va pupam si va imbratzisham!!!!! partners.gif partners.gif notworthy.gif :
QUOTE(Mih@ela @ Jul 23 2010, 04:09 PM) *


Multzumim din suflet! notworthy.gif Ne straduim pe cat posibil...ne intindem cat e plapuma! Piticii sunt "cumintzi" ca niste copii..LOL.I-am surprins in cel mai linistit moment... partners.gif partners.gif partners.gif Va imbratzisham cu mare drag si va dorim si noi o vara excelenta!!! Pupici dulci pentru Sebas de la Majaaaaa!!!! partners.gif partners.gif partners.gif
QUOTE(MAMI DE TEO @ Jul 23 2010, 04:19 PM) *
super v-a iesit casuta...i-mi place tare muuult... oFloare1.gif oFloare1.gif oFloare1.gif

notworthy.gif notworthy.gif pupici lipicioshi pentru voi de la noi si miiiiii de multzumiri!!! partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif
ruxy
QUOTE(meaw_ela @ Jul 23 2010, 05:36 PM) *
wow...ce de fete dragi mie aici... partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif mi-atzi luminat dimineatza- azi e innorat, ploua....numa' bine mi-au picat randurile voastre!!!!! wub.gif wub.gif Va ador la nebunie, va multzumim pentru tot si va iubim. fug sa fac micul dejun....iubirea mea e azi acasa!!!!!!Niko si Maja va pupa cu mare drag partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif
va las cu o poza : rolleyes.gif

Sa-ti spun ca m-am topit de dragul tau si de frumusetea ta? partners.gif partners.gif partners.gif
Ti-am admirat casuta din povesti, m-am indragostit iar si iar de copiii tai minunati love1.gif love1.gif love1.gif si mi-am umplut ca de fiecare data sufletul cu parfumul vostru de liniste, bucurie, frumusete si multa iubire love1.gif Mi-a fost dor de tine Ela wub.gif wub.gif wub.gif
meaw_ela
QUOTE(ruxy @ Jul 24 2010, 08:42 AM) *
Sa-ti spun ca m-am topit de dragul tau si de frumusetea ta? partners.gif partners.gif partners.gif
Ti-am admirat casuta din povesti, m-am indragostit iar si iar de copiii tai minunati love1.gif love1.gif love1.gif si mi-am umplut ca de fiecare data sufletul cu parfumul vostru de liniste, bucurie, frumusete si multa iubire love1.gif Mi-a fost dor de tine Ela wub.gif wub.gif wub.gif

Ah raza mea de soare... cata dragoste iti trimit si tie!!!! Sunt in plin proces creeativ....radiez de multzumire....iar tu ma saturi de tot!!!! esti tot ce are nevoie omu' ca sa aiba o zi perfecta! Te iubi mult si te imbratzishez cu ardoare precum Nikolas face cu Mishu! wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif partners.gif notworthy.gif
TESYMO
Ela aveti o casa minunata ...imi transmite atata liniste si pace , in jur doar natura...un adevarat paradis. love1.gif
Aveti vecini? e un sat/orasel? wub.gif
ruxy
QUOTE(meaw_ela @ Jul 24 2010, 04:40 PM) *
Ah raza mea de soare... cata dragoste iti trimit si tie!!!! Sunt in plin proces creeativ....radiez de multzumire....iar tu ma saturi de tot!!!! esti tot ce are nevoie omu' ca sa aiba o zi perfecta! Te iubi mult si te imbratzishez cu ardoare precum Nikolas face cu Mishu! wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif partners.gif notworthy.gif

Doamne iubita mea Ela...acum am vazut ce minune mi-ai transmis...va iubesc muuuult wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
meaw_ela
Iubitelor.... anima1.gif .traiesc intr-un mic paradis...intr-un "sat" la 40 de minute de orash...dar aici satul nu e ca in Romania...dupa cum vedetzi... Viatza la sat , departe de galagia, aglomeratzia orashului este ideala....pamantul e f scump aici si zonele din mijlocul naturii sunt cele mai cautate. Am si vecini, ne desparte gardul.... rolleyes.gif Ma bucur ca va place !!!! partners.gif partners.gif partners.gif imi canta pasarelele toata ziua ... rolleyes.gif
meaw_ela
cristina321711
QUOTE(meaw_ela @ Jul 23 2010, 04:36 PM) *

QUOTE(meaw_ela @ Jul 24 2010, 02:18 PM) *
Cum va spuneam am cam luat-o razna cu renovarile... in fiecare an cate ceva...de bine ce am terminat cu exteriorul casei am inceput iar cu stradutza...intrarea de la shosea mai bine zis...pun poze cu ce dezastru e acum....in cateva zile ridica stalpii...termina decorarea cu pietre....de rau, de moara..LOL....urmeaza la anul sa luam poarta ....de fier. si gata! pauza ca nu mai e buget! partners.gif Pozele cu casutza ptr voi.,
Produsul final:




urmeaza stalpii..

materialele..




QUOTE(meaw_ela @ Jul 24 2010, 03:40 PM) *

woooow ce frumos ...iar tu stralucesti trandafir.gif ...blondinul mic e un scump si cat de linistit sta pisoiul langa el love1.gif
meaw_ela
QUOTE(cristina321711 @ Jul 24 2010, 05:54 PM) *
woooow ce frumos ...iar tu stralucesti trandafir.gif ...blondinul mic e un scump si cat de linistit sta pisoiul langa el love1.gif

esti o scumpa! Motanul nu avea de ales..Niko era calare pe el....am o serie intreaga...dar asta e induiosatoare....il imbratiseaza mereu...si motanul il lasa ..si e asa de iubitor si ingaduitor..... partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif Baietii mei...ma topesc sa-i vad asa!!!
Pupici la fete! wub.gif wub.gif wub.gif
Mikaell
Woaw ce de poze superbe am vazut,nu am mai intrat de multicel dar nu v-am uitat,nu am cum sa va uit...sunteti extraordinar de frumosi,fermecatori ,divini,iar casuta voastra este minunata iti inspira multa caldura si multa liniste...mii de pupicei lipiciosi tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif
isabel
QUOTE(meaw_ela @ Jul 23 2010, 05:36 PM) *
wow...ce de fete dragi mie aici... partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif mi-atzi luminat dimineatza- azi e innorat, ploua....numa' bine mi-au picat randurile voastre!!!!! wub.gif wub.gif Va ador la nebunie, va multzumim pentru tot si va iubim. fug sa fac micul dejun....iubirea mea e azi acasa!!!!!!Niko si Maja va pupa cu mare drag partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif
va las cu o poza : rolleyes.gif


suuper,imi place cum a iesit
foarte frumos a iesit si casuta si pup dulce doi pufosi dragalasi partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif
meaw_ela
O vreme superba la noi.... cool.gif am petrecut mult timp afara..in gradina....si uite ce am facut eu - singura-!!! I-am adaugat parcului monkeybars !!!! mi-a luat doua zile sa adun tot ce-mi trebuie...sa le asamblez...acum o sa imi intind in voie ligamentele...LOL...poate mai ma inaltz! Daca nu eu ,Maja!!! ii place la nebunie! LOL..astfel cu sigurantza o sa ajunga la stele !!LOL partners.gif partners.gif partners.gif
Azi se lucreaza si la stradutza.. stalpii sunt ridicatzi....o parte din pietroii de moara sunt aranjatzi....cam 60% gata din munca...Am luat si ceva plante noi. evergreen, hydrangea,junipers.. ... fostii crini, bujori, etc... o sa-i relochez...abia astept sa termine sa va arat poze! rolleyes.gif
Multzumesc iubitelor pentru minunatele si caldele randuri.... wub.gif wub.gif wub.gif partners.gif notworthy.gif suntetzi foarte generoase si va consider parte din familie....asa impart cu voi un crampei din viatza mea.
Parculetzul si Maja ....
meaw_ela



ruxy
QUOTE(meaw_ela @ Jul 26 2010, 09:19 PM) *



Cea mai dulce si mai suava si mai delicata printesa din lume partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif love1.gif love1.gif love1.gif O minunatie de fetita hug.gif hug.gif tzuc.gif
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.