Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Poze, Poze... Vechi Si Noi
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Bloguri. Pagini Personale > Bloguri > Blog meaw_ela
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99
USA
cooll..stiam yo de ce am zis ca astept.....cooll Ela!
dyanp
ela, nu am acces la photobucket de la scoala, ca erau niste emoticoane acolo care sa explice mai bine, dar cum nu
suuuuuuuuuuuperr eusa_clap.gif floare2.gif , inspirativ oFloare.gif
ninina
super.gif ...superrrrrrrrrrr
...rosu....culoarea preferata...si culoarea pasiuniiiiiiiii
....frumos.....are gusturi iubitul tau sot.....
...multumim draga mea... trandafir.gif
Kris&Robert
QUOTE(meaw_ela @ Jan 14 2010, 11:40 PM) *
Ieri lui Nikolas i-a mai iesit un dintzishor ...in curand o sa fie un iepurash in toata regula!
i-am facut o poza la culcare.... anima1.gif wub.gif

si printzesa mea...in sfarsit a stat la pozat...


SUPER NIKOLAS! am ramas tablou cand am vazut poza asta! seamana asa de bine cu Obi! UAU!

SUPERBA SI MAJA! sigur nu a luat lectii de modelling!? pozeaza ca o adevarata profesionista!
BRAVO, MAJA!
meaw_ela
blush.gif ma bucur ca va place..asta e poza facuta chiar atunci cand l-am primit....o sa fotografiez si restul .....si daca suntetzi cumintzi o sa va arat... lol-craciun.gif lol-craciun.gif lol-craciun.gif whistling.gif
Ma gandeam la pozele din trecut...fara prea multe secrete...si cu incredere tone....dar acum sunt mamica... parca mi-a revenit bunul simtz... lol-craciun.gif lol-craciun.gif lol-craciun.gif si sa fac poze asa cu buna stiintza ...cu scopul sa va arat...ma simt inhibata...dar o sa le sterg dupa ce le vedetzi... whistling.gif intre timp sper sa nu le vada toata tzara... lol-craciun.gif lol-craciun.gif si o sa va arat pe bucatzi ca sa nu fie prea de tot whistling.gif
ankaA
QUOTE(meaw_ela @ Jan 19 2010, 09:40 PM) *
OK OK>>>>> wacko.gif incep cu sutienul....



am intrat pe topicul tau si ce vad,subiect fierbinte .Pai bine mai Ela,dupa ce am citit repede repede sa ajung la poze,ce faci,doar sutienul????? wacko.gif
ankaA
QUOTE(meaw_ela @ Jan 19 2010, 09:51 PM) *
blush.gif ma bucur ca va place..asta e poza facuta chiar atunci cand l-am primit....o sa fotografiez si restul .....si daca suntetzi cumintzi o sa va arat... lol-craciun.gif lol-craciun.gif lol-craciun.gif whistling.gif
Ma gandeam la pozele din trecut...fara prea multe secrete...si cu incredere tone....dar acum sunt mamica... parca mi-a revenit bunul simtz... lol-craciun.gif lol-craciun.gif lol-craciun.gif si sa fac poze asa cu buna stiintza ...cu scopul sa va arat...ma simt inhibata...dar o sa le sterg dupa ce le vedetzi... whistling.gif intre timp sper sa nu le vada toata tzara... lol-craciun.gif lol-craciun.gif si o sa va arat pe bucatzi ca sa nu fie prea de tot whistling.gif


am citit acum ca ne mai postezi poze daca suntem cuminti.Eu sunt
rolleyes.gif
dyanp
QUOTE(ankaA @ Jan 19 2010, 01:05 PM) *
am citit acum ca ne mai postezi poze daca suntem cuminti.Eu sunt
rolleyes.gif


si eu anima1.gif si chiar asa am privirea, ca nu inteleg nimic din ce preda asta...si nu sunt singura anima1.gif
USA
Elaaa.....poze atat cat sa te simti tu bine....yo una te inteleg perfect! tzuc.gif tzuc.gif
ankaA
Si mai invata-ne si pe noi astea care nu mai avem imaginatie dupa nastere ce sa facem ca eu sunt asa de gingasa cu sotul,ca un elefant intr-o poiana cu flori... nervi.gif Parca nici cand eram fata mare nu eram asa,m-am inhibat rau de tot
ankaA
anima1.gif anima1.gif anima1.gif
manu1981
QUOTE(meaw_ela @ Jan 19 2010, 11:40 PM) *
OK OK>>>>> wacko.gif incep cu sutienul....

Sexy mamiiii
manu1981
QUOTE(ankaA @ Jan 20 2010, 12:09 AM) *
Si mai invata-ne si pe noi astea care nu mai avem imaginatie dupa nastere ce sa facem ca eu sunt asa de gingasa cu sotul,ca un elefant intr-o poiana cu flori... nervi.gif Parca nici cand eram fata mare nu eram asa,m-am inhibat rau de tot

Subscriu si eu sad.gif
meaw_ela
Asa sa fitzi cumintzi....nu am pozat decat topul ca mai mult mnu am tupeu...sau timp ..Nikolas a mutat deja mobila pe aici... ori e foarte puternic ori aluneca podeaua mea foarte rau..LOL...scaunele de la bar sunt peste tot....se plimba cu ele....le foloseste drept premergator..LOL....e o dezordine la mine acum.. si eu stau in corset sa fac poze .. acum sa vina al meu...nu cred ca ar vedea dezordinea ci doar pe mine...este foarte infometat de la o vreme.. se pare ca ,cu cat mananca mai mult cu atat are pofta mai mare...ma suna si imi lasa mesaje...daca nu ajung sa raspund latimp...Pusssssssyyyyy... pussssssyyyy....pussssssssssssyyyy...i misss your pusssy.... " va imaginatzi.... whistling.gif whistling.gif
Anka vrei idei? daca nu ai incercat.. mesaje text deocheate....ca nu se ashteapta....
sincera sa fiu eu dragoste pe romaneste nu am facut si nu stiu ce sa zic.. pe engleza suna f bine....multe ... whistling.gif whistling.gif lol-craciun.gif lol-craciun.gif
dyanp
QUOTE(meaw_ela @ Jan 19 2010, 01:23 PM) *
Asa sa fitzi cumintzi....nu am pozat decat topul ca mai mult mnu am tupeu...sau timp ..Nikolas a mutat deja mobila pe aici... ori e foarte puternic ori aluneca podeaua mea foarte rau..LOL...scaunele de la bar sunt peste tot....se plimba cu ele....le foloseste drept premergator..LOL....e o dezordine la mine acum.. si eu stau in corset sa fac poze .. acum sa vina al meu...nu cred ca ar vedea dezordinea ci doar pe mine...este foarte infometat de la o vreme.. se pare ca ,cu cat mananca mai mult cu atat are pofta mai mare...ma suna si imi lasa mesaje...daca nu ajung sa raspund latimp...Pusssssssyyyyy... pussssssyyyy....pussssssssssssyyyy...i misss your pusssy.... " va imaginatzi.... whistling.gif whistling.gif
Anka vrei idei? daca nu ai incercat.. mesaje text deocheate....ca nu se ashteapta....
sincera sa fiu eu dragoste pe romaneste nu am facut si nu stiu ce sa zic.. pe engleza suna f bine....multe ... whistling.gif whistling.gif lol-craciun.gif lol-craciun.gif


aoleoooo, ai grija cu mesajele, ca asa m-a mancat pe mine saptamana trecuta si daca nu ma alearga sotul de m-a disperat wacko.gif
USA
QUOTE(dyanp @ Jan 19 2010, 11:27 PM) *
aoleoooo, ai grija cu mesajele, ca asa m-a mancat pe mine saptamana trecuta si daca nu ma alearga sotul de m-a disperat wacko.gif

lol-craciun.gif lol-craciun.gif so, de aia la mine nu alearga nimeni...ca nu avem activata mesajeria! liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif
Mikaell
QUOTE(meaw_ela @ Jan 19 2010, 09:40 PM) *
OK OK>>>>> wacko.gif incep cu sutienul....


Ela,sotul tau chiar se pricepe sa faca cadouri sexi eusa_clap.gif
ankaA
QUOTE(USA @ Jan 19 2010, 10:30 PM) *
lol-craciun.gif lol-craciun.gif so, de aia la mine nu alearga nimeni...ca nu avem activata mesajeria! liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif



lol-craciun.gif lol-craciun.gif lol-craciun.gif
Mikaell
QUOTE(USA @ Jan 19 2010, 10:30 PM) *
lol-craciun.gif lol-craciun.gif so, de aia la mine nu alearga nimeni...ca nu avem activata mesajeria! liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif



lol-craciun.gif lol-craciun.gif lol-craciun.gif
ankaA
QUOTE(meaw_ela @ Jan 19 2010, 10:23 PM) *
Asa sa fitzi cumintzi....nu am pozat decat topul ca mai mult mnu am tupeu...sau timp ..Nikolas a mutat deja mobila pe aici... ori e foarte puternic ori aluneca podeaua mea foarte rau..LOL...scaunele de la bar sunt peste tot....se plimba cu ele....le foloseste drept premergator..LOL....e o dezordine la mine acum.. si eu stau in corset sa fac poze .. acum sa vina al meu...nu cred ca ar vedea dezordinea ci doar pe mine...este foarte infometat de la o vreme.. se pare ca ,cu cat mananca mai mult cu atat are pofta mai mare...ma suna si imi lasa mesaje...daca nu ajung sa raspund latimp...Pusssssssyyyyy... pussssssyyyy....pussssssssssssyyyy...i misss your pusssy.... " va imaginatzi.... whistling.gif whistling.gif
Anka vrei idei? daca nu ai incercat.. mesaje text deocheate....ca nu se ashteapta....
sincera sa fiu eu dragoste pe romaneste nu am facut si nu stiu ce sa zic.. pe engleza suna f bine....multe ... whistling.gif whistling.gif lol-craciun.gif lol-craciun.gif

pai pot incerca si engleza ca doar traiesc in tara muma,dar ce pot sa-i zic,baby take me now?pai zice omu ca am innebunit iar in romaneste suna de ti se taie pofta smile.gif
dyanp
QUOTE(USA @ Jan 19 2010, 01:30 PM) *
lol-craciun.gif lol-craciun.gif so, de aia la mine nu alearga nimeni...ca nu avem activata mesajeria! liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif


pai ce mai astepti?


QUOTE(ankaA @ Jan 19 2010, 01:41 PM) *
pai pot incerca si engleza ca doar traiesc in tara muma,dar ce pot sa-i zic,baby take me now?pai zice omu ca am innebunit iar in romaneste suna de ti se taie pofta smile.gif



ooo, am incercat si noi si am lesinat de ras.....mai putem incerca in franceza, ca nah tot limba oficiala e lol-craciun.gif
manu1981
QUOTE(USA @ Jan 20 2010, 12:30 AM) *
lol-craciun.gif lol-craciun.gif so, de aia la mine nu alearga nimeni...ca nu avem activata mesajeria! liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif

lol-craciun.gif lol-craciun.gif lol-craciun.gif
ankaA
oricum,lasand gluma deoparte,am sa incerc chiar maine cu mesajele.Cu siguranta va fi o surpriza ,ca primeste mesaje de la mine numai cand vreau sa-mi cumpere ceva si nu am timp sa ies din casa.
manu1981
QUOTE(ankaA @ Jan 20 2010, 12:41 AM) *
pai pot incerca si engleza ca doar traiesc in tara muma,dar ce pot sa-i zic,baby take me now?pai zice omu ca am innebunit iar in romaneste suna de ti se taie pofta smile.gif

Daaaaaa, si mie mi se pare ca mesajele de genul asta suna foarte aiurea in romana, nu stiu de ce limba noastra nu e atat de armonioasa cum se spune
meaw_ela
Asa . sa va alerge daca nu statzi cumintzi..LOL...dyana.... lol-craciun.gif asa ne alergam noi in fiecare zi in jurul insulei din bucatarie...sa vezi ce atletic e al meu.. sare si canapele si tot.... lol-craciun.gif lol-craciun.gif si mie nu imi place deloc... wub.gif
astea sunt .. cele care le-am primit de ziua mea...va arat doar topul.. mi-a luat si halat la fiecare...matasuri si unul negru pufos si moaaale ...de zici ca e blana. whistling.gif si ciorapi cu pojartier...de mai multe feluri. albi si negrii..plasa,normali si din bumbac cu dantela sus...f sexy whistling.gif
cel alb de acum cateva zile...





USA
QUOTE(dyanp @ Jan 19 2010, 11:44 PM) *
pai ce mai astepti?
ooo, am incercat si noi si am lesinat de ras.....mai putem incerca in franceza, ca nah tot limba oficiala e lol-craciun.gif

Eee mai istet al meu....se tot uita dupa planuri noi de mobile....so, acum am pricip de ce! whistling.gif
liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif vai am ras cu lacrimi...am zis tare pe romaneste.....hai ma ...ma iei o tura? doh.gif .......vai cruntttt....se duce naibi si chef si tot....am fii pe jos de ras ..nu ar mai putea sa fac nimeni nik cu noi! doh.gif
dyanp
ooo, stiu ela, nici mie nu-mi place...vai si sunt asa traumatizata.....sa vezi ce ma impiedic.....ingrozitor, mititica de mine anima1.gif anima1.gif , acu pe bune mi se mai intampla sa-mi sucesc o glezna ceva de la toace.....greu, nah

va pup, plec acasa, gata scoala bananab.gif
meaw_ela
QUOTE(dyanp @ Jan 19 2010, 03:44 PM) *
pai ce mai astepti?
ooo, am incercat si noi si am lesinat de ras.....mai putem incerca in franceza, ca nah tot limba oficiala e lol-craciun.gif

pai asa e frumos...
noi am incercat in multe limbi...cand e loc.. ma aranjez french maid..si sa vezi ce parlez vous o tzinem...oui oui....c'est bon' ...oh la la...ori pur si simplu vorbesc englezeste dar cu accent de frantzuzoaica...sa vezi ce frumos e!

manu1981
QUOTE(meaw_ela @ Jan 20 2010, 12:49 AM) *
Asa . sa va alerge daca nu statzi cumintzi..LOL...dyana.... lol-craciun.gif asa ne alergam noi in fiecare zi in jurul insulei din bucatarie...sa vezi ce atletic e al meu.. sare si canapele si tot.... lol-craciun.gif lol-craciun.gif si mie nu imi place deloc... wub.gif
astea sunt .. cele care le-am primit de ziua mea...va arat doar topul.. mi-a luat si halat la fiecare...matasuri si unul negru pufos si moaaale ...de zici ca e blana. whistling.gif si ciorapi cu pojartier...de mai multe feluri. albi si negrii..plasa,normali si din bumbac cu dantela sus...f sexy whistling.gif
cel alb de acum cateva zile...






Wow mami! Lenjeria e super, dar si modelul pe masura anima1.gif
USA
Cel negru cu rosu e demential........Doamne toate sunt frumoase!
meaw_ela
QUOTE(USA @ Jan 19 2010, 03:50 PM) *
Eee mai istet al meu....se tot uita dupa planuri noi de mobile....so, acum am pricip de ce! whistling.gif
liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif vai am ras cu lacrimi...am zis tare pe romaneste.....hai ma ...ma iei o tura? doh.gif .......vai cruntttt....se duce naibi si chef si tot....am fii pe jos de ras ..nu ar mai putea sa fac nimeni nik cu noi! doh.gif

hai ca ma faci sa zic si eu..dar sa stii ca nu suna asha rau daca shoptesti...si cu voce de ...parca .. whistling.gif whistling.gif whistling.gif
ankaA
super lenjerie,mai ales cea alba. anima1.gif
meaw_ela
ma bucur ca va plac gusturile lui si ale mele...acu,m o sa -i dau papica lui Nikolas ca ma asteapta de 10 minute.. si eu bat campii..... revin... whistling.gif
ankaA
QUOTE(USA @ Jan 19 2010, 10:50 PM) *
Eee mai istet al meu....se tot uita dupa planuri noi de mobile....so, acum am pricip de ce! whistling.gif
liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif vai am ras cu lacrimi...am zis tare pe romaneste.....hai ma ...ma iei o tura? doh.gif .......vai cruntttt....se duce naibi si chef si tot....am fii pe jos de ras ..nu ar mai putea sa fac nimeni nik cu noi! doh.gif



lol-craciun.gif lol-craciun.gif lol-craciun.gif of,of,nu pot sa sa va mai spun niste replici in romaneste ca te prapadesti de ras.
USA
QUOTE(meaw_ela @ Jan 19 2010, 11:55 PM) *
hai ca ma faci sa zic si eu..dar sa stii ca nu suna asha rau daca shoptesti...si cu voce de ...parca .. whistling.gif whistling.gif whistling.gif

Eee daaa..daca renunti la ma...parca.....dar nuuuu frate..nu merge...mama ei de engleza..ne-o molipsit pe toti..ca parca bunica'mea zicea pe engleza....zicea pe romaneste. ...hai mergi? .... lol-craciun.gif lol-craciun.gif Doamne, se uita iar astia ca la curci a mine la birou!..rad si vorbesc singura...

QUOTE(ankaA @ Jan 20 2010, 12:00 AM) *
lol-craciun.gif lol-craciun.gif lol-craciun.gif of,of,nu pot sa sa va mai spun niste replici in romaneste ca te prapadesti de ras.
ninina
waw sunt super faine toate.... trandafir.gif trandafir.gif
...super super...... trandafir.gif trandafir.gif
ankaA
QUOTE(USA @ Jan 19 2010, 11:02 PM) *
Eee daaa..daca renunti la ma...parca.....dar nuuuu frate..nu merge...mama ei de engleza..ne-o molipsit pe toti..ca parca bunica'mea zicea pe engleza....zicea pe romaneste. ...hai mergi? .... lol-craciun.gif lol-craciun.gif Doamne, se uita iar astia ca la curci a mine la birou!..rad si vorbesc singura...



cu ma sau fara oricum e dezastruos.Dar bunica cu salamul o fi vorbit,sau o fi fost pe mutește? lol-craciun.gif
manu1981
QUOTE(ankaA @ Jan 20 2010, 01:07 AM) *
cu ma sau fara oricum e dezastruos.Dar bunica cu salamul o fi vorbit,sau o fi fost pe mutește? lol-craciun.gif

Fetelor eu va las ca la noi e noapte si cu toate mesajele, daca eu nu sunt in pat si stau la calculator.... degeaba biggrin.gif
Noapte buna, all
meaw_ela
QUOTE(manu1981 @ Jan 19 2010, 03:53 PM) *
Wow mami! Lenjeria e super, dar si modelul pe masura anima1.gif

notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif
Asa zice si EL!
Linia neagra de pe burta inca nu s-a trecut total....total...dar mai e pana in martie! whistling.gif
meaw_ela
QUOTE(manu1981 @ Jan 19 2010, 04:41 PM) *
Fetelor eu va las ca la noi e noapte si cu toate mesajele, daca eu nu sunt in pat si stau la calculator.... degeaba biggrin.gif
Noapte buna, all

Chiar asa- daca nu vede interes total....ii trece! LOL
Somn ushor..adica... trecetzi la treaba! whistling.gif whistling.gif whistling.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif
meaw_ela
QUOTE(ankaA @ Jan 19 2010, 04:07 PM) *
cu ma sau fara oricum e dezastruos.Dar bunica cu salamul o fi vorbit,sau o fi fost pe mutește? lol-craciun.gif

sa stii ca noi folosim Ma....a devenit numele nostru.. asa il chem..asa ma cheama.. desi suna putzin Ma in loc de ma`...si nu suna atat de nasol ,de brutal....noua ne place ca e al nostru si nimeni aici nu il foloseste sau nu-i stie originea. whistling.gif
ramo82na
doamna ce este cu dezmatul asta la tine pe blog..apoi femei serioase sunteti?? ohmy.gif ohmy.gif .....ce de poze anima1.gif ..pai cum sa nu te alerge barbatatu cu asemenea tzoale imbracata-dezbracata???gata ma duc sa iau si eu de prin dulap lenjeria de sexoasa si ma duc peste al meu in camera vecina si sa-i soptesc hai ma la o portie!!liwlol.gifliwlol.gifliwlol.gifliwlol.gifliwlol.gifliwlol.gif..sper sa nu zica ..pai ce mai sunt clatite???liwlol.gifliwlol.gifsmile.gifliwlol.gif..

ps foarte misto toate lenjeriile.....bravo....
meaw_ela
QUOTE(ramo82na @ Jan 19 2010, 04:58 PM) *
doamna ce este cu dezmatul asta la tine pe blog..apoi femei serioase sunteti?? ohmy.gif ohmy.gif .....ce de poze anima1.gif ..pai cum sa nu te alerge barbatatu cu asemenea tzoale imbracata-dezbracata???gata ma duc sa iau si eu de prin dulap lenjeria de sexoasa si ma duc peste al meu in camera vecina si sa-i soptesc hai ma la o portie!!liwlol.gifliwlol.gifliwlol.gifliwlol.gifliwlol.gifliwlol.gif..sper sa nu zica ..pai ce mai sunt clatite???liwlol.gifliwlol.gifsmile.gifliwlol.gif..

ps foarte misto toate lenjeriile.....bravo....

Dezmatz total....sa va ia pofta si pe voi! Ma bucur ca da roade..poate se lasa cu bebei...cum ar fi?
Eu am programare si azi....asa ca trebuie sa ma gandesc ce o sa port. lol-craciun.gif lol-craciun.gif
te pup si spor la treaba!
lia maria71
QUOTE(meaw_ela @ Jan 14 2010, 09:40 PM) *
Ieri lui Nikolas i-a mai iesit un dintzishor ...in curand o sa fie un iepurash in toata regula!
i-am facut o poza la culcare.... anima1.gif wub.gif

si printzesa mea...in sfarsit a stat la pozat...




Aici il astepta pe Moshu.....poza e facuta de la departare...

minunat!!!!
lia maria71
QUOTE(meaw_ela @ Jan 19 2010, 10:49 PM) *
Asa . sa va alerge daca nu statzi cumintzi..LOL...dyana.... lol-craciun.gif asa ne alergam noi in fiecare zi in jurul insulei din bucatarie...sa vezi ce atletic e al meu.. sare si canapele si tot.... lol-craciun.gif lol-craciun.gif si mie nu imi place deloc... wub.gif
astea sunt .. cele care le-am primit de ziua mea...va arat doar topul.. mi-a luat si halat la fiecare...matasuri si unul negru pufos si moaaale ...de zici ca e blana. whistling.gif si ciorapi cu pojartier...de mai multe feluri. albi si negrii..plasa,normali si din bumbac cu dantela sus...f sexy whistling.gif
cel alb de acum cateva zile...






superbe tinute ai, draga ela.......
sunt incantata sa aud ca exista iubire ..............
sa ramaneti asa mereu...............
meaw_ela
QUOTE(lia maria71 @ Jan 19 2010, 05:36 PM) *
superbe tinute ai, draga ela.......
sunt incantata sa aud ca exista iubire ..............
sa ramaneti asa mereu...............


Iti multzumesc scumpa mea- exista iubire, adoratzie, idolatrizare,obsesie... lol-craciun.gif lol-craciun.gif lol-craciun.gif nebunie curata!...and I love it! whistling.gif Va dorim si voua la fel! trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif
lia maria71
QUOTE(meaw_ela @ Jan 20 2010, 12:41 AM) *
Iti multzumesc scumpa mea- exista iubire, adoratzie, idolatrizare,obsesie... lol-craciun.gif lol-craciun.gif lol-craciun.gif nebunie curata!...and I love it! whistling.gif Va dorim si voua la fel! trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif

tzuc.gif love1.gif anima1.gif
ankaA
am fost sa-i dau lui bebeto sa pape,acum ma duc sa-i fac baita si poate mai gasesc pe cineva mai tarziu,daca nu eu va pup si va doresc o noapte hot.Poate Ela va da roade cu sfaturile ei.Spor la treaba si te pupicesc Ela!
male.gif female.gif hug.gif barza2.gif
meaw_ela
Stii de ce e posibil sa dea roade?
aranjate si sexy de nu se poate, sotzul o sa fie mai emotzionat,,,mai innamorat si supraexcitat si poate uita de el si de precautzii si de tot...... lol-craciun.gif lol-craciun.gif lol-craciun.gif lol-craciun.gif lol-craciun.gif
meaw_ela
azi....
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.