Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Poze, Poze... Vechi Si Noi
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Bloguri. Pagini Personale > Bloguri > Blog meaw_ela
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99
ankaA
apropos,cum ai reusit sa te mentii asa dupa sarcini?ca eu am pus 20 kg si am ramas cu ele(momentan alaptez)
manu1981
QUOTE(meaw_ela @ Jan 2 2010, 09:26 PM) *
La multzi ani inca o data- sa avetzi un An excelent, plin de reushite, noroc, dragoste, sanatate si bucate alese pe masa!
Noi am petrecut Noul An in cuib alaturi de catziva prieteni! A fost frumos...cald si dragastos!
Poza de la ora 12:00! Hai noroc cu shampanie!!!

Nikolas dormea la ora 12...Maja cu greu a stat...si apoi nu mai vroia sa se culce...

Hai noroc si cu suc...


Si ca de obicei...de anul Nou trebuie sa fim si duri.....misterioshi...ssssseducatori..LOL

Va pupam pe toate!!!

O familie mai mult decat reusita! love1.gif

Va uram si noi sa aveti un an cat mai bun, plin de bucurii si multa sanatate alaturi de puiutii tai, alaturi de sot si de toti cei dragi!
Tania_25
QUOTE(meaw_ela @ Jan 2 2010, 06:26 PM) *
La multzi ani inca o data- sa avetzi un An excelent, plin de reushite, noroc, dragoste, sanatate si bucate alese pe masa!
Noi am petrecut Noul An in cuib alaturi de catziva prieteni! A fost frumos...cald si dragastos!
Poza de la ora 12:00! Hai noroc cu shampanie!!!

Nikolas dormea la ora 12...Maja cu greu a stat...si apoi nu mai vroia sa se culce...

Hai noroc si cu suc...


Si ca de obicei...de anul Nou trebuie sa fim si duri.....misterioshi...ssssseducatori..LOL

Va pupam pe toate!!!



Sunteti tare frumosi! partners.gif trandafir.gif
meaw_ela
Multzumim frumoaselor si va pupam cu drag!
Cat despre silueta...nici eu nu stiu cum am revenit la masurile initziale...chiar acum savurez ultima felie de tort ramasa....si portzia de placinta de mere nu-mi lipseste de pe masa zilnic...Si eu alaptez si neavand de gand sa ma opresc curand, dieta nu incape in discutzie....Si totushi kilogramele s-au topit..unul dupa altul. Acum la 54 kg /174cm sunt fericita...iar sotzul nu-si mai ia mainile de pe mine. whistling.gif whistling.gif whistling.gif whistling.gif whistling.gif whistling.gif whistling.gif whistling.gif whistling.gif whistling.gif whistling.gif
laura83
QUOTE(meaw_ela @ Jan 2 2010, 07:26 PM) *
La multzi ani inca o data- sa avetzi un An excelent, plin de reushite, noroc, dragoste, sanatate si bucate alese pe masa!
Noi am petrecut Noul An in cuib alaturi de catziva prieteni! A fost frumos...cald si dragastos!
Poza de la ora 12:00! Hai noroc cu shampanie!!!

Nikolas dormea la ora 12...Maja cu greu a stat...si apoi nu mai vroia sa se culce...

Hai noroc si cu suc...


Si ca de obicei...de anul Nou trebuie sa fim si duri.....misterioshi...ssssseducatori..LOL

Va pupam pe toate!!!

Sunteti o familie extraordinara!!!!
La multi ani si anul nou sa va aduca tot ce va doriti!!!
meaw_ela
partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif
dolly3
QUOTE(meaw_ela @ Jan 3 2010, 12:19 AM) *
partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif

la multi ani, frumosilor ! tzuc.gif

ce ursulica fain... love1.gif mititel tare laugh.gif
super poza alb-negru din spatele tau wink.gif
meaw_ela
QUOTE(dolly3 @ Jan 2 2010, 06:57 PM) *
la multi ani, frumosilor ! tzuc.gif

ce ursulica fain... love1.gif mititel tare laugh.gif
super poza alb-negru din spatele tau wink.gif


daaa. ai un ochi la detaliu extraordinar! te love u!!
ninina
QUOTE(meaw_ela @ Jan 3 2010, 12:15 AM) *
Multzumim frumoaselor si va pupam cu drag!
Cat despre silueta...nici eu nu stiu cum am revenit la masurile initziale...chiar acum savurez ultima felie de tort ramasa....si portzia de placinta de mere nu-mi lipseste de pe masa zilnic...Si eu alaptez si neavand de gand sa ma opresc curand, dieta nu incape in discutzie....Si totushi kilogramele s-au topit..unul dupa altul. Acum la 54 kg /174cm sunt fericita...iar sotzul nu-si mai ia mainile de pe mine. whistling.gif whistling.gif

...ha ha...asa patesc si eu....toata ziua imi spune ca sunt super ...arat perfect...si toate alea...complimente dupa complimente...toata lumea pe aici imi zice ca sunt prea slaba....dar el imi spune ca sunt super...asa ca nu ma mai agit la ce spune lumea....lui sa.i plac, nu?
...sunteti minunati...frumosi ...dar tare frumosi....
...un pupik mare de la noi....si un an plin ce surprize frumoase... trandafir.gif trandafir.gif
...,ma bucur de bucuria si fericirea voastra... trandafir.gif
meaw_ela
QUOTE(ninina @ Jan 3 2010, 06:30 AM) *
...ha ha...asa patesc si eu....toata ziua imi spune ca sunt super ...arat perfect...si toate alea...complimente dupa complimente...toata lumea pe aici imi zice ca sunt prea slaba....dar el imi spune ca sunt super...asa ca nu ma mai agit la ce spune lumea....lui sa.i plac, nu?
...sunteti minunati...frumosi ...dar tare frumosi....
...un pupik mare de la noi....si un an plin ce surprize frumoase... trandafir.gif trandafir.gif
...,ma bucur de bucuria si fericirea voastra... trandafir.gif


Scumpa si speciala mea frumoasa....va doresc un An plin de vise implinite,etc etc..!!!!Ma bucur ca nu sunt singura care are genul asta de "probleme"..cu sotzul.. LOL..ai dreptate cand zici ca daca ii place lui nu trebuie sa ascultzi de gura lumii. doar pentru ei traim..in ochii lor suntem cele mai frumoase....stai sa creasca si printzul sa vezi ce o sa-ti mai zica si el cat de frumoasa esti...Maja deja ma coplesheste... whistling.gif este un sentiment pe care il regasesc cu drag..de pe vremea cand ii ziceam si eu maicutzei mele ca este cea mai frumoasa din lume.... anima1.gif
Suntem niste norocoase! Va pup cu drag! partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif
USA
La multi ani, iubiticiii......
Frumosiii frumosii..si iubareti..ma bucur sa va revad si pe anul acesta..
Americanosii va pupicc dulce....printre dezapeziri si lopeti de zapadaaa.....
Cu mare dor....! love1.gif love1.gif
iubita_tiana
vizita noastra nu putea lipsi, v-am admirat s noi, o familie fericita si implinita...cum rar mai vezi in zilele noastre...iar tuuu, draga mea, o mamica de vis, o sotie model.....copilasi superbi...l-am admirat pe niko in noile posturi, urca scarile, sa da jos din pat, pitica mea mai are pana la toate astea, dar nu pot sa nu admir si sa nu oftez...CE COPIL REUSIT!!!

BRAVO SI SA AVETI UN AN MINUNAT....linistit, ca toate celelalte nu va lipsesc...fericirea, sanatatea, frumusetea....stralucirea din ochi....
meaw_ela
Ce randuri calduroase ma intampina de fiecare data-suntetzi deosebite- va doresc tot binele din lume! notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif
meaw_ela
de ziua mea.....
meaw_ela
Prea multe ajutoare ....prea multa asistentza.... whistling.gif
meaw_ela
Dupa petrecerea de Craciun am ajuns acasa la despachetat cadouri....Lui Nikolas se pare ca nu-i plac papushile....saraca Hanna Montana!!!!! lol-craciun.gif lol-craciun.gif lol-craciun.gif lol-craciun.gif lol-craciun.gif lol-craciun.gif
USA
lol-craciun.gif lol-craciun.gif Vai Nikolas e mortall...am ras cu pohta.....e clar e "fann" mare Montana...
Maja o dulceata langa mos.....Mosul se vede cat de topit a fost dupa o asa minune de printesa...iar, mamy Ela.....sa ne traiesti binecuvantata pe mai departe si sanatoasa, iubita esti!
Un mic pupik zboara acum catre voi!
Tania_25
QUOTE(meaw_ela @ Jan 4 2010, 07:32 PM) *
Ce randuri calduroase ma intampina de fiecare data-suntetzi deosebite- va doresc tot binele din lume! notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif



Pupici la Nickolas!!! partners.gif tzuc.gif
Tania_25
QUOTE(meaw_ela @ Jan 4 2010, 07:59 PM) *
de ziua mea.....



Frumossssssss....... guitar.gif bananab.gif partners.gif multi copilasi erau pe acolo.... partners.gif
La multi ani inca o data mami frumoasa! trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif
Tania_25
QUOTE(meaw_ela @ Jan 4 2010, 08:39 PM) *
Dupa petrecerea de Craciun am ajuns acasa la despachetat cadouri....Lui Nikolas se pare ca nu-i plac papushile....saraca Hanna Montana!!!!! lol-craciun.gif lol-craciun.gif lol-craciun.gif lol-craciun.gif lol-craciun.gif lol-craciun.gif



Violent Nickolas..... lol-craciun.gif
mie mi-a placut si motanul...... tongue.gif
meaw_ela
QUOTE(USA @ Jan 5 2010, 12:17 PM) *
lol-craciun.gif lol-craciun.gif Vai Nikolas e mortall...am ras cu pohta.....e clar e "fann" mare Montana...
Maja o dulceata langa mos.....Mosul se vede cat de topit a fost dupa o asa minune de printesa...iar, mamy Ela.....sa ne traiesti binecuvantata pe mai departe si sanatoasa, iubita esti!
Un mic pupik zboara acum catre voi!


Va pupam cu drag ,apasat si parfumat!!!Mii de multzumiri! trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif
meaw_ela
QUOTE(Tania_25 @ Jan 5 2010, 01:08 PM) *
Violent Nickolas..... lol-craciun.gif
mie mi-a placut si motanul...... tongue.gif


te pupam si noi! Motanul patzeste tot cam la fel cand intra in manutzele lui puternice.....de data asta i-a scapat printre degete.... lol-craciun.gif lol-craciun.gif lol-craciun.gif lol-craciun.gif
Tania_25
QUOTE(meaw_ela @ Jan 5 2010, 06:41 PM) *
te pupam si noi! Motanul patzeste tot cam la fel cand intra in manutzele lui puternice.....de data asta i-a scapat printre degete.... lol-craciun.gif lol-craciun.gif lol-craciun.gif lol-craciun.gif



Adica Nickolas smotoceste si motanul...... lol-craciun.gif lol-craciun.gif lol-craciun.gif
mir0108
pupacesc pe voi ,frumosilor!super party ,super copii ,super parinti si invitati!
o gashca de copii la voi!...frumosi si poligloti adevarati! partners.gif
meaw_ela
QUOTE(Tania_25 @ Jan 5 2010, 01:52 PM) *
Adica Nickolas smotoceste si motanul...... lol-craciun.gif lol-craciun.gif lol-craciun.gif


lol-craciun.gif lol-craciun.gif lol-craciun.gif lol-craciun.gif lol-craciun.gif lol-craciun.gif lol-craciun.gif lol-craciun.gif Daaaa!
ninina
...foarte fain...o mami frumoasa care este super fericita de ziua ei....
.un Nikolas dulce si scump....care iubeste fetele de pe acum laugh.gif .....si...o Maja cantareata si scumpa...
pupik de la noi trandafir.gif trandafir.gif
ioana0023
Super poze,super familie... La multi ani !
imi place de voi...wink.gif o adevarata mamica cu 2 puii superbi va pupam tzuc.gif
meaw_ela
QUOTE(mir0108 @ Jan 5 2010, 02:19 PM) *
pupacesc pe voi ,frumosilor!super party ,super copii ,super parinti si invitati!
o gashca de copii la voi!...frumosi si poligloti adevarati! partners.gif


Multzumiiim! partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif pupici !!!!
the Party a fost modesta..nimic extra special...decat compania placuta a prietenilor!!!!! rolleyes.gif
meaw_ela
QUOTE(ninina @ Jan 5 2010, 02:37 PM) *
...foarte fain...o mami frumoasa care este super fericita de ziua ei....
.un Nikolas dulce si scump....care iubeste fetele de pe acum laugh.gif .....si...o Maja cantareata si scumpa...
pupik de la noi trandafir.gif trandafir.gif



QUOTE(ioana0023 @ Jan 5 2010, 02:41 PM) *
Super poze,super familie... La multi ani !
imi place de voi... wink.gif o adevarata mamica cu 2 puii superbi va pupam (tzuc)


Va multzumim frumoaselor si va pupam de mii de ori!!!!! notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif
Alondra
Maja e putin timida de Mos? anima1.gif smile.gif
Nikolas e demential..vai de papusa aia! laugh.gif
Pupici si la multi ani inca odata, toata fericirea din lume iti doresc draga Ela! occasion.gif
rami
la multi ani pe noul an si de asemenea un mare LA MULTI ANI pt ziua ta felicitari pt a o mia oara pt acesti copii superbi!
meaw_ela
QUOTE(Alondra @ Jan 5 2010, 02:44 PM) *
Maja e putin timida de Mos? anima1.gif smile.gif
Nikolas e demential..vai de papusa aia! laugh.gif
Pupici si la multi ani inca odata, toata fericirea din lume iti doresc draga Ela! occasion.gif


Scumpa mea te pupam si imbratzisham cu dor...de cand ai plecat traiesc cu dor de tine de parca ai plecat de la mine din casa LOL...esti mereu atenta cu noi si cu fiecare- esti deosebita! Iti doresc si eu toata fericirea si dragostea din lume dulce Ramonik! trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif
Maja e timida ca Moshu cum a intrat pe usha a si luat-o in bratze.. a fost prima "atacata" ..mai tarziu il tragea de barba dar camera mea era plina.....am ratat momentul! Next year...next Santa.... whistling.gif lol-craciun.gif
meaw_ela
QUOTE(rami @ Jan 5 2010, 02:52 PM) *
la multi ani pe noul an si de asemenea un mare LA MULTI ANI pt ziua ta felicitari pt a o mia oara pt acesti copii superbi!


notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif
Iti multzumesc din suflet!!!!!
Alondra
QUOTE(meaw_ela @ Jan 5 2010, 08:56 PM) *
Scumpa mea te pupam si imbratzisham cu dor...de cand ai plecat traiesc cu dor de tine de parca ai plecat de la mine din casa LOL...esti mereu atenta cu noi si cu fiecare- esti deosebita! Iti doresc si eu toata fericirea si dragostea din lume dulce Ramonik! trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif
Maja e timida ca Moshu cum a intrat pe usha a si luat-o in bratze.. a fost prima "atacata" ..mai tarziu il tragea de barba dar camera mea era plina.....am ratat momentul! Next year...next Santa.... whistling.gif lol-craciun.gif

Draga mea, desi sunt o pesimista..traiesc cu speranta!
Mai nou a rasarit in noi ideea de plecare...aici nu e de trait!
Quebec ar fi o solutie pt ca pare mai usor de ajuns acolo acum...deocamdata testez piata, mai e putin pana ma hotarasc sa ne pregatim hartiile....deci nu m-am consolat inca sa traiesc aici! nervi.gif
Multe imbratisari ! tzuc.gif Si cine stie...poate ne vedem in Canada..candva! whistling.gif
USA
QUOTE(Alondra @ Jan 5 2010, 10:34 PM) *
...poate ne vedem in Canada..candva! whistling.gif

Eheeee ce veste.......speram atunci sa facem o reuniune pote..poate o convingem si pe Sara sa se urce in avion...sau poate o ia la masina peste continent...si pe Dyanp.... bouncy.gif bouncy.gif ce zici Ela? super.gif
G.Raluca
Draga mea eu am lipsit un timp si vad ca am ratat cate ceva...
Sper ca nu este tarziu sa-ti urez din toata inima "La multi ani" sa ai parte de tot ceea ce-ti doresti! trandafir.gif
Pupacim cu deosebit drag puiutii tai scumpi si va dorim un an plin de bucurii,impliniri ,sanatate,iubire si numai bine! partners.gif
P.S-Vanessa ma inebuneste de cap cu "Hannah Montana"...nu stiu cum e la voi dar eu m-am saturat de reluari wacko.gif

Miha79
Buna Ela , La multi ani si un an nou fericit si binecuvantat va doresc trandafir.gif , LA MULTI ANI CU SANATATE trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif si pentru ziua ta cu intarziere

am vizionat pozele si filmuletele sunteti frumosi , copiii sunt adorabili ai o familie minunata partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif
va pupam cu drag tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif si va dorim toate cele bune in noul an trandafir.gif
isabel
LA MULTI ANI draga Ela,iti doresc multa sanatate,fericire,si sa ti se implineasca visele,si sa fi tu insati mereu,sa ne inveselesti cu randurile tale.te pup dulce
Nikolas e demential de frumos,maja o dulce si voi doi....doi frumosi tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif partners.gif hug.gif hug.gif
meaw_ela
Scumpele mele, suntetzi tare dulci si deosebite- va ador pe fiecare in parte pentru calitatzile voastre minunate ! Va multzumim pentru aprecieri si urari- intotdeauna bineprimite!!!!! notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif
meaw_ela
Ieri a nins toata ziua- mult si frumos....de dimineatza zapada era sclipitoare- soarele stralucea asa puternic....minus 10 grade......si am descoperit sub fereastra...sub bradul de langa fereastra mai bine zis....o gramada de urme pe zapada...urme de iepurash. anima1.gif ..Langa usha erau urme de ...manutze de raton...au niste manutze frumoase ca de om....cred ca frigul de peste noapte i-au trimis pe langa casa ..dupa mancare...de veveritze nu mai zic nimic.... anima1.gif Va dorim o zi frumoasa!!!!Curand si poze...restantza....smile.gif
Mikaell
La multi ani plini de realizari frumoase!!!
Am vizionat si eu filmuletele,Maja e asa de frumoasa si dulce,putin timida in brate la mosul dar cred ca stia ca o sa primeasca cadouri frumoase ,si trebuia sa fie cuminte biggrin.gif Nikolas e un superb si avea mare necaz pe hana montana "saraca'' liwlol.gif va pupicim dulce si va imbratisam cu drag tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif hug.gif hug.gif hug.gif


manu1981
QUOTE(meaw_ela @ Jan 4 2010, 10:59 PM) *
de ziua mea.....

La multi ani, sa fii sanatoasa! floare2.gif
manu1981
QUOTE(meaw_ela @ Jan 4 2010, 11:39 PM) *
Dupa petrecerea de Craciun am ajuns acasa la despachetat cadouri....Lui Nikolas se pare ca nu-i plac papushile....saraca Hanna Montana!!!!! lol-craciun.gif lol-craciun.gif lol-craciun.gif lol-craciun.gif lol-craciun.gif lol-craciun.gif

Saracuta papusica! smile.gif Nu s-a suparat Maja? smile.gif
meaw_ela
Nu stia.....ca altfel ar fi "salvat-o" LOL.... lol-craciun.gif lol-craciun.gif lol-craciun.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif
Va pup pe toate!
asa cum am zis... sunt restantza cu ceva momente de Craciun....
Enjoy!




meaw_ela
cristinu_tza
La multi ani frumosilor! trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif
Superbe pozele, straluciti de fericire...sa aveti un an plin de impliniri pe toate planurile si sa ne incanti in continuare cu bijuteriile astea de poze si filmulete tzuc.gif
P.S. Iti sta super culoarea la par!
USA
Vai ce imi place rokita neagra..cu cizmulitele..o nebunie..normal ca tu aduci tot parfumul....
Pupik dulce.....
meaw_ela
notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif anima1.gif Pupiiiici! love1.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif
oktavia
La multi si buni ani unei familii frumoase-frumoase.Sa va iubiti mereu, sa fiti fericiti si indragostiti mereu!
M-am delectat cu pozele si filmuletele voastre. trandafir.gif
meaw_ela
QUOTE(oktavia @ Jan 6 2010, 05:05 PM) *
La multi si buni ani unei familii frumoase-frumoase.Sa va iubiti mereu, sa fiti fericiti si indragostiti mereu!
M-am delectat cu pozele si filmuletele voastre. trandafir.gif


notworthy.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif notworthy.gif Multzumiiiiim!La multzi ani si voua si numai feriire! partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif



inca unul din Dec si fug la masa! sper ca s-a terminat "processarea"! rolleyes.gif
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.