Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Poze, Poze... Vechi Si Noi
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Bloguri. Pagini Personale > Bloguri > Blog meaw_ela
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99
Tania_25
QUOTE(meaw_ela @ Jan 6 2010, 08:52 PM) *
Nu stia.....ca altfel ar fi "salvat-o" LOL.... lol-craciun.gif lol-craciun.gif lol-craciun.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif
Va pup pe toate!
asa cum am zis... sunt restantza cu ceva momente de Craciun....
Enjoy!






Frumoooooosi........ partners.gif partners.gif . partners.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif
isabel
cat de bine va sta la toti impreuna,Ela tu sexy ca deobicei,iara nikolas si maja dulci foc.Niko e tare curajos de sa urcat el sa vada ce e acolo sus,a mea la varsta lui doar de-a busilea si ata,abia la 11 luni a indraznit sa se cocoate si ea n pic,au urmat sicazaturile.Nikolas e cel mai special.pupici tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif hug.gif
mihaela_mami_de_natalia
Felicitari! Sunteti o familie superba. de fiecare data cand am ocazia ma uit sa vad daca au mai aparut poze noi.
Va pupam si va dorim un an nou minunat!
meaw_ela
QUOTE(isabel @ Jan 7 2010, 08:57 AM) *
cat de bine va sta la toti impreuna,Ela tu sexy ca deobicei,iara nikolas si maja dulci foc.Niko e tare curajos de sa urcat el sa vada ce e acolo sus,a mea la varsta lui doar de-a busilea si ata,abia la 11 luni a indraznit sa se cocoate si ea n pic,au urmat sicazaturile.Nikolas e cel mai special.pupici tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif hug.gif


Iubita mea dulce- iti multzumesc- ma rasfetzi de fiecare data! Nikolas e tare nazdravan.. cateodata am impresia ca are un an nu 8 luni....gandeste ptr varsta lui destul de bine.LOL... aplauda,"deseneaza cand ia creionul in mana( il tzine destul de corect)...cauta si hartie...deci ii merg rotitzele in creierash surprinzator de bine.LOL...si tot asa..multe indicii ca e tare luminat... whistling.gif whistling.gif whistling.gif Sa vedem mai tarziu....Si Maja a fost tot cam la fel de talentata... la doi ani se descurca minunat la calculator, stia alfabetul, facea singura la olitza...
Acum vorba aia. fiecare isi lauda odrasla... eu sunt doar realista. LOL. Sanatoshi sa fie ca le invatza ei pe toate in timp. Va pupam cu deosebit drag si va dorim numai bine. Pe cand nomero dos? whistling.gif

..
meaw_ela
QUOTE(mihaela_mami_de_natalia @ Jan 7 2010, 09:49 AM) *
Felicitari! Sunteti o familie superba. de fiecare data cand am ocazia ma uit sa vad daca au mai aparut poze noi.
Va pupam si va dorim un an nou minunat!


Iti multzumesc de vizita- sunt intotdeauna incantata de noi musafiri----si ma bucur ca-ti plac paginile noastre!!!!! trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif Va dorim si noi Un An Nou prosper si fericit! notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif
meaw_ela
De prin dosare adunate...

puka
Ela sa-ti traiasca puiutii ! Sa va bucurati de ei! Sunt tare frumosi... intotdeauna i-am privit cu placere ...
Nikolas este "mortal" ... parca mai ieri era abia un bebelus... iar Maja este o domnisoara adevarata
Va doresc un an minunat, incarcat cu multa sanatate si multe satisfactii ! hug.gif partners.gif
manu1981
QUOTE(meaw_ela @ Jan 6 2010, 11:52 PM) *
Nu stia.....ca altfel ar fi "salvat-o" LOL.... lol-craciun.gif lol-craciun.gif lol-craciun.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif
Va pup pe toate!
asa cum am zis... sunt restantza cu ceva momente de Craciun....
Enjoy!





Ce Mos norocos sa tina pe picioare asa frumuseti de copii! Nu mai zic de mamica! Sunteti o familie tare frumoasa! tzuc.gif
manu1981
QUOTE(meaw_ela @ Jan 7 2010, 12:37 AM) *

Ela arati super, nici nu zici ca ai nascut 2 copii partners.gif
meaw_ela
Ei mai dragelor- suntetzi niste dragutze!Va multzumesc pentru vizitele minunate! azi puii au fost deosesbit de cumintzi- s-au jucat impreuna f frumos.. fara prea multe lacrimi.LOL...si am petrecut si cu voi putzin timp...printre treburile casei. iubitul a sosit mai devreme acasa ... cu dor de a lui mireasa..LOL... Sunt o fericita! Va doresc si voua aceeasi fericire !!!
meaw_ela
QUOTE(manu1981 @ Jan 7 2010, 07:07 PM) *
Ela arati super, nici nu zici ca ai nascut 2 copii partners.gif


Asa zice si iubitul meu si oglinda... nu stiu cum am avut norocul asta.... poate mai la vara cand voi prinde curaj si ceva bronz va arat si o poza la costum de baie...LOL... sau o lenjerie ceva ca tot mi-a cumparat iubitul o gramada de ziua mea( mrrrrrr sfarrr ) .LOL lol-craciun.gif lol-craciun.gif lol-craciun.gif lol-craciun.gif lol-craciun.gif lol-craciun.gif lol-craciun.gif
meaw_ela
meaw_ela
meaw_ela
kerstin09
La Multi Ani,scumpa mea Ela,iti doresc tie si familiei tale pentru noul an..... trandafir.gif love1.gif

Ce frumos e Niko,si cit a crescut,frumoase poze love1.gif
Maja o printesica adevarat,care incet devine o domnisorica love1.gif
Voi 2 frumosi,am rasfoit toate paginile din urma.....frumosi,frumosi,si va iubim.....imi pare tare rau ca nu mai prea am timp de forum,si peste 1 saptamina incep serviciul doh.gif
dar cum o sa imi fac putin timp liber si o sa reusesc sa intru pe forum,o sa vin sa te vizitez.....
Va iubesc trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif
isabel
QUOTE(meaw_ela @ Jan 7 2010, 09:52 PM) *
Iubita mea dulce- iti multzumesc- ma rasfetzi de fiecare data! Nikolas e tare nazdravan.. cateodata am impresia ca are un an nu 8 luni....gandeste ptr varsta lui destul de bine.LOL... aplauda,"deseneaza cand ia creionul in mana( il tzine destul de corect)...cauta si hartie...deci ii merg rotitzele in creierash surprinzator de bine.LOL...si tot asa..multe indicii ca e tare luminat... whistling.gif whistling.gif whistling.gif Sa vedem mai tarziu....Si Maja a fost tot cam la fel de talentata... la doi ani se descurca minunat la calculator, stia alfabetul, facea singura la olitza...
Acum vorba aia. fiecare isi lauda odrasla... eu sunt doar realista. LOL. Sanatoshi sa fie ca le invatza ei pe toate in timp. Va pupam cu deosebit drag si va dorim numai bine. Pe cand nomero dos? whistling.gif

..


adevarat draga mea,sanatosi sa fie,restul la timpul lor.Numero dos... whistling.gif nu stiu,deocamdata atat,poate peste vreo 2 ani daca trecem criza asta cu bine,acum e destul de greu,criza financiara a lasat amprente cam peste tot aici in ro.Abia trecuse cateva luni de la nasterea Isei si ma gande-am
la altul,dar dupa lucrurile au luat alta intorsatura.va pup dulce pe toti
ps:ce frumos ninge la voi
USA
Buna Ela...
Asa ninge si aici acum.....si ce mult imi place cum ai aranjat in casa....mereu raman uitandu-ma mai ales la galerii....cred ca pun iar la cale ceva.... whistling.gif

Pupik dulce la pitic Nikolas, Doamne cat e de pufos...
meaw_ela
QUOTE(kerstin09 @ Jan 8 2010, 06:29 AM) *
La Multi Ani,scumpa mea Ela,iti doresc tie si familiei tale pentru noul an..... trandafir.gif love1.gif

Ce frumos e Niko,si cit a crescut,frumoase poze love1.gif
Maja o printesica adevarat,care incet devine o domnisorica love1.gif
Voi 2 frumosi,am rasfoit toate paginile din urma.....frumosi,frumosi,si va iubim.....imi pare tare rau ca nu mai prea am timp de forum,si peste 1 saptamina incep serviciul doh.gif
dar cum o sa imi fac putin timp liber si o sa reusesc sa intru pe forum,o sa vin sa te vizitez.....
Va iubesc trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif


LA MULTZI ANI pe 2010-SANATOSI SI FERICITI SI VOI SA FITZI SCUMPELE MELE!!!
Sarbatorile ne-au alienat putzin de Forum, de prietenele dragi...din nefericire nu am avut timpul necesar sa urez fiecaruia in parte toate cele bune cum am facut-o de Craciun ....cand am constatat cat de multe persoane dragi mie exista aici....cate legaturi extraordinare am legat cu fiecare ...
Ma bucur mult sa-ti gasesc randurile- va ador si va pup cu drag iar Nikolas o strange tare pe Kersin in bratze! trandafir.gif anima1.gif love1.gif
meaw_ela
QUOTE(USA @ Jan 8 2010, 10:10 AM) *
Buna Ela...
Asa ninge si aici acum.....si ce mult imi place cum ai aranjat in casa....mereu raman uitandu-ma mai ales la galerii....cred ca pun iar la cale ceva.... whistling.gif

Pupik dulce la pitic Nikolas, Doamne cat e de pufos...


eeeee...galeriile... Nikolas tragea de ele si le-am "aranjat" ca sa mai uite de ele. whistling.gif whistling.gif whistling.gif Va pupam cu drag! wub.gif
meaw_ela
am zburat in timp .. inapoi ( ca inainte e mai greu) si am gasit o fetitza mica....de care imi era dor...
in ordine....
meaw_ela
meaw_ela
II iese si mai bine de obicei....acum s-a terminat spatziul pe card..LOL eusa_clap.gif
iubita_tiana
QUOTE(meaw_ela @ Jan 9 2010, 03:57 AM) *
II iese si mai bine de obicei....acum s-a terminat spatziul pe card..LOL eusa_clap.gif

smile.gif la capitolul asta suntem si noi, dar abia am invatat sa batem din palme.....dupa mami
ninina
...frumusica foc fetitza de care iti este dor.....o scumpa......si...uite ca si ea s.a colorat ...deci Nicolas a stiut pe cine sa imite.... liwlol.gif
Niko e un barbat adevarat....deja e mare....si scump...scump... trandafir.gif
...va imbratisam mult frumoasa familie... trandafir.gif
manu1981
QUOTE(meaw_ela @ Jan 9 2010, 05:52 AM) *
am zburat in timp .. inapoi ( ca inainte e mai greu) si am gasit o fetitza mica....de care imi era dor...
in ordine....

Ce gratioasa! Inca de cand abia se tine in picioruse avea gesturi de domnisoara! tzuc.gif
meaw_ela
QUOTE(manu1981 @ Jan 9 2010, 12:59 PM) *
Ce gratioasa! Inca de cand abia se tine in picioruse avea gesturi de domnisoara! tzuc.gif


Daaa....e fitzoasa domnishorica mea...si cu cat creste cu atat ,mai mult este!Imi seamana mult la acest capitol...ne-a uimit intotdeauna cu pozitziile pentru poze...foarte precoce..nici nu stiu de unde le invatza ca pe mine nu m-a vazut...moshtenirea genetica se manifesta uimitor( sper doar sa fie la fel de cuminte ca mine!!!!) rolleyes.gif
meaw_ela
QUOTE(iubita_tiana @ Jan 9 2010, 04:10 AM) *
smile.gif la capitolul asta suntem si noi, dar abia am invatat sa batem din palme.....dupa mami



QUOTE(ninina @ Jan 9 2010, 12:27 PM) *
...frumusica foc fetitza de care iti este dor.....o scumpa......si...uite ca si ea s.a colorat ...deci Nicolas a stiut pe cine sa imite.... liwlol.gif
Niko e un barbat adevarat....deja e mare....si scump...scump... trandafir.gif
...va imbratisam mult frumoasa familie... trandafir.gif


Va pupam si noi cu drag si multzumim pentru vizite! trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif
Mih@ela
QUOTE(meaw_ela @ Jan 9 2010, 02:52 AM) *

Si mie-mi era dor de piticania asta!!! partners.gif partners.gif partners.gif Desi multe poze cu ea bebelina,nu stim..
Creste atat de frumos,dulceata de nor-mea!!!Sa -i pup eu tare tare obrajii ei!!Pup si la Niko,si la mami cea SATENA sexoasa, partners.gif si la tati,de ce nu! rolleyes.gif
ankaA
QUOTE(meaw_ela @ Jan 10 2010, 12:48 AM) *
Daaa....e fitzoasa domnishorica mea...si cu cat creste cu atat ,mai mult este!Imi seamana mult la acest capitol...ne-a uimit intotdeauna cu pozitziile pentru poze...foarte precoce..nici nu stiu de unde le invatza ca pe mine nu m-a vazut...moshtenirea genetica se manifesta uimitor( sper doar sa fie la fel de cuminte ca mine!!!!) rolleyes.gif

buna seara frumosilor,aproape in fiecare zi intru sa admir noi poze.Tu i-ai dat la gradinita?
elena-koller
Buna Ela,
Super pozele de craciun, imi plac pozele cu Maja mai mica, mai ales cele in care e murdarici laugh.gif cel putin cea cu rujul e mortala... copii tai seamana foarte bine intre ei..
Sunt niste scumpi
meaw_ela
QUOTE(ankaA @ Jan 9 2010, 07:16 PM) *
buna seara frumosilor,aproape in fiecare zi intru sa admir noi poze.Tu i-ai dat la gradinita?


Bine ai venit! Intrarea este libera- te asteptam cand vrei! notworthy.gif trandafir.gif
La gradinitza inca nu a intrat Maja...la anul in Toamna.Pana atunci cu mine acasa program intensiv! rolleyes.gif
meaw_ela
QUOTE(Mih@ela @ Jan 9 2010, 07:01 PM) *
Si mie-mi era dor de piticania asta!!! partners.gif partners.gif partners.gif Desi multe poze cu ea bebelina,nu stim..
Creste atat de frumos,dulceata de nor-mea!!!Sa -i pup eu tare tare obrajii ei!!Pup si la Niko,si la mami cea SATENA sexoasa, partners.gif si la tati,de ce nu! rolleyes.gif


'
Asa este. Era maricica cand ne-am cunoscut!Atzi ratat sute de poze.... wacko.gif Acum e deja domnishorica ..citeste, scrie...ce sa mai...e mare!Mi-o curteaza baietzi.... whistling.gif
Va pupam si noi cu drag!!!! partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif
meaw_ela
QUOTE(elena-koller @ Jan 9 2010, 07:33 PM) *
Buna Ela,
Super pozele de craciun, imi plac pozele cu Maja mai mica, mai ales cele in care e murdarici laugh.gif cel putin cea cu rujul e mortala... copii tai seamana foarte bine intre ei..
Sunt niste scumpi

Multzumim !! notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif Seamana intre ei ca doar au aceiasi parintzi.LOL.... lol-craciun.gif lol-craciun.gif lol-craciun.gif
Asa cum seman si eu cu sora mea....avem gura, nasul, ochii diferitzi dar cumva tot semanam... anima1.gif
Va pupam si va mai asteptam pe la noi|!!!!! wub.gif
meaw_ela
Claudia94
buna;dimineatza elaa hug.gif prima data la voi am deschis yes.gif ce dulce e nikolas partners.gif si ce mutrite face love1.gif pup dulce tzuc.gif
meaw_ela
QUOTE(meaw_ela @ Jan 9 2010, 11:17 PM) *
Bine ai venit! Intrarea este libera- te asteptam cand vrei! notworthy.gif trandafir.gif
La gradinitza inca nu a intrat Maja...la anul in Toamna.Pana atunci cu mine acasa program intensiv! rolleyes.gif


Am vrut sa spun ANUL ASTA - IN TOAMNA- ora tarzie.... whistling.gif whistling.gif whistling.gif whistling.gif
meaw_ela
QUOTE(Claudia94 @ Jan 10 2010, 02:30 AM) *
buna;dimineatza elaa hug.gif prima data la voi am deschis yes.gif ce dulce e nikolas partners.gif si ce mutrite face love1.gif pup dulce tzuc.gif


trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif Va pupam frumoshilor!!! trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif
meaw_ela
Micutzul meu Nikolas are un simt artistic foarte dezvoltat.. anima1.gif .Sper ca filmuletzul sa va incante vizual cat si auditiv!
meaw_ela
Desi au jucarii destule un simplu scaun le testeaza imagimatia....



Picaso...6 secunde si bateria a murit....
USA
QUOTE(meaw_ela @ Jan 11 2010, 03:39 AM) *
Micutzul meu Nikolas are un simt artistic foarte dezvoltat.. anima1.gif .Sper ca filmuletzul sa va incante vizual cat si auditiv!

Deliciosul meu drag.....e tare atins de muzica....un pufos...iar joaca cu scaunul...dar, incredibil cate imaginatie pot avea la varsta asta...

Pupik dulce dulce!
meaw_ela
QUOTE(USA @ Jan 11 2010, 01:52 PM) *
Deliciosul meu drag.....e tare atins de muzica....un pufos...iar joaca cu scaunul...dar, incredibil cate imaginatie pot avea la varsta asta...

Pupik dulce dulce!


trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif Te pupam si noi cu deosebit drag! trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif
MAMI DE TEO
QUOTE(meaw_ela @ Jan 6 2010, 09:52 PM) *
Nu stia.....ca altfel ar fi "salvat-o" LOL.... lol-craciun.gif lol-craciun.gif lol-craciun.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif
Va pup pe toate!
asa cum am zis... sunt restantza cu ceva momente de Craciun....
Enjoy!





frumoase poze frumoasa familie ,copii tare dulci,mami superba si tati delicios...va pupam cu drag... love1.gif love1.gif love1.gif
meaw_ela
QUOTE(MAMI DE TEO @ Jan 11 2010, 05:34 PM) *
frumoase poze frumoasa familie ,copii tare dulci,mami superba si tati delicios...va pupam cu drag... love1.gif love1.gif love1.gif


I-am transmis deliciosului randurile tale ...cred ca o sa-l conving sa-si dea tricoul jos pentru o poza in ritmul asta....LOL... whistling.gif Va pupam si noi cu drag !!!! trandafir.gif notworthy.gif partners.gif
meaw_ela
O pozica de Revelion cu Maja si prietena ei Haley
meaw_ela
si cu Nikolas....


Si un zambet rapitor
meaw_ela
vecina mea- Deanna
meaw_ela
tot de Revelion...cu dragostea mea

alexandra81
QUOTE(meaw_ela @ Jan 12 2010, 12:21 AM) *
Si un zambet rapitor


Am vazut aseara toate filmuletele cu Nikolas...Este rapitor! Iar atunci cand a cantat si a desenat a fost de-a dreptul divin...Mi-e drag de el de mor... wub.gif wub.gif tzuc.gif partners.gif
iubita_tiana
am vizionat filmuletul cu nikos cel minunat si talentat si.....atat de dulce ca iti vine sa-l mananci.....

vreau sa iti zic ca l-am vizionat cu tiana in brate, care spre nedumerirea mea......a stat si s-a uitat la filmulet, asculta muzica, fara celebrele lovituri in tastatura laptopului..pur si simplu era VRAJITA DE NIKO...

PUPICI DE LA TIANA si mami TANIA
roxanne
QUOTE(meaw_ela @ Jan 12 2010, 05:40 AM) *
tot de Revelion...cu dragostea mea



Doua dulcetzuri....as putea sa va pap cu linguritza...pe amandoi... anima1.gif anima1.gif anima1.gif
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.