Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Poze, Poze... Vechi Si Noi
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Bloguri. Pagini Personale > Bloguri > Blog meaw_ela
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99
USA
QUOTE(meaw_ela @ Sep 23 2009, 11:39 PM) *

"De ce ori fii razandaaa....e treaba serioasa, doar!"..o gandi Nikolas! love1.gif love1.gif
MAMI DE TEO
QUOTE(USA @ Sep 23 2009, 05:16 PM) *
Super interesant......lemnul l-ai pictat tu?.....cooll, mamy...
Iar, pupiceii multi la doua floricele dragi tare..Nikolas si Maja-e sublima! partners.gif

fff frumos de aceea ai lipsit tu... partners.gif
Alondra
Suuupeeer pozele cu iubitica si pufosul Niko...liwlol.gif eusa_clap.gif love1.gif
MAMI DE TEO
QUOTE(meaw_ela @ Sep 23 2009, 09:50 PM) *
Va pupamsi noi! Tati zicea aseara ca ar semana mai mult cu mine...asa ca daca el "renuntza"...LOL...
Multe poze am mai facut weekendul asta....azi a implinit 5 lunitze ...Azinoapte nu a fost fericit- cred ca il chinuie dintzii...acum e happy.
Poze din luna Sept. La masa..."ce vrei sa-mi dai? e bun?"


As vrea sa pap si babetzica...doar sa ma lase mama....


De fapt vroiam doar sa ma sterg la gura!

Dupa fapta....
"pentru tine stau si la poze....

un scunp mami il papam si pe el floare2.gif tzuc.gif hug.gif
MAMI DE TEO
QUOTE(MAMI DE TEO @ Sep 23 2009, 11:50 PM) *
fff frumos de aceea ai lipsit tu... partners.gif

ai inteles nu ti-am vazut lucrarea cu lemnul... te pup mami... notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif
meaw_ela
QUOTE(MAMI DE TEO @ Sep 23 2009, 04:53 PM) *
ai inteles nu ti-am vazut lucrarea cu lemnul... te pup mami... notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif

Da iubitzici- am intzeles- Ma bucur ca iti place- mai am timp si de asa ceva... desi mi-a luat cateva zile..cu vopsitul si uscatul..si lipitul.. de taiat la fel...acum un shurub maaare cu ancora si sa-l agatz- e cam greu..
Am avut de lucru..
camera Majei am mutat mobila ca i-am luat pat de fata mare, ....lui Nikolas i-a revenit patutzul. rolleyes.gif poze curand notworthy.gif notworthy.gif partners.gif partners.gif
meaw_ela
Si bineintzeles ca orice Casanova s-a intalnit cu tovarasu' mai tarziu sa se laude de cucerire....


intr-adevar a fost o noapte de pomina....dar sa nu mai zici nimanui...


Degetele tale in comparatzie cu ale ei....sunt cam paroase...

Ha ha ha...ce funny sunt liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif

Ia vezi am ceva pe limba?
USA
QUOTE(meaw_ela @ Sep 24 2009, 12:13 AM) *

Offf......am zambind cu el cand am vazut poza....e nemaipomenit..... tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif
dolly3
QUOTE(meaw_ela @ Sep 23 2009, 01:41 AM) *
La o petrecere. Niko a impresionat toate fetele.LOL


mi se pare normal, si cu asa o freza... bananab.gif
cu Luna


hmmm....si mishu stie ? wife.gif



QUOTE(meaw_ela @ Sep 23 2009, 01:48 AM) *
sa va arat cu ce mi-am ocupat timpul..... "opera de arta"


foarte frumos ! eusa_clap.gif
meaw_ela
QUOTE(Alondra @ Sep 23 2009, 04:52 PM) *
Suuupeeer pozele cu iubitica si pufosul Niko...liwlol.gif eusa_clap.gif love1.gif

QUOTE(dolly3 @ Sep 23 2009, 05:16 PM) *
foarte frumos ! eusa_clap.gif

partners.gif partners.gif notworthy.gif notworthy.gif

notworthy.gif partners.gif notworthy.gif
QUOTE(USA @ Sep 23 2009, 05:15 PM) *
Offf......am zambind cu el cand am vazut poza....e nemaipomenit..... tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif


Este- extraordinar ...
Tot Mami e cea mai buna iubita
Anca74
QUOTE(meaw_ela @ Sep 23 2009, 09:50 PM) *
Va pupamsi noi! Tati zicea aseara ca ar semana mai mult cu mine...asa ca daca el "renuntza"...LOL...
Multe poze am mai facut weekendul asta....azi a implinit 5 lunitze ...Azinoapte nu a fost fericit- cred ca il chinuie dintzii...acum e happy.
Poze din luna Sept. La masa..."ce vrei sa-mi dai? e bun?"



Oauu...se vad deja trasaturi de ...baiat mare!
Cand puiul meu era asa mic ma uitam ore intregi la el incercand sa mi-l imaginez mare! rolleyes.gif
Anca74
QUOTE(meaw_ela @ Sep 24 2009, 12:13 AM) *
Si bineintzeles ca orice Casanova s-a intalnit cu tovarasu' mai tarziu sa se laude de cucerire....


intr-adevar a fost o noapte de pomina....dar sa nu mai zici nimanui...


Degetele tale in comparatzie cu ale ei....sunt cam paroase...

Ha ha ha...ce funny sunt liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif

Ia vezi am ceva pe limba?


Sa-l tot pozezi...e minunat blondutul tau!
meaw_ela
QUOTE(Anca74 @ Sep 23 2009, 05:39 PM) *
Oauu...se vad deja trasaturi de ...baiat mare!
Cand puiul meu era asa mic ma uitam ore intregi la el incercand sa mi-l imaginez mare! rolleyes.gif

notworthy.gif partners.gif Raducu o sa fie un barbatzel foarte atragator!..Nikolas la fel zic ee iar tati o sa-l invetze cum sa se poarte cu fetele- pentru ca e un gentelman! rolleyes.gif
Anca74
QUOTE(meaw_ela @ Sep 24 2009, 12:44 AM) *
notworthy.gif partners.gif Raducu o sa fie un barbatzel foarte atragator!..Nikolas la fel zic ee iar tati o sa-l invetze cum sa se poarte cu fetele- pentru ca e un gentelman! rolleyes.gif


tzuc.gif la voi toti!
meaw_ela
destule poze pentu cateva zile...LOL...ultima sharja. camera lor!

Patul de printzesa al Majei



Patul lui Nikolas


Si o floare "cadou" pentru voi de la Maja
Tania_25
QUOTE(meaw_ela @ Sep 23 2009, 10:13 PM) *
Da iubita mea- asa e- partners.gif nu te insheli- timpul parca zboara. .. mai ales la cat de cuminte a fost lunile astea de inceput.
Si ca sa vezi cat de repede creste....uite dovada_deja imi aduce fete acasa: LOL Sper sa va placa!
"Ciao bella"

Ce buze frumoase ai

Imi plac ochii tai...

Si mainile tale...

mai ales degetele

Stai sa le sarut nintzel

Fascinanta!!


who's the man????



Ce curios se uita........e un scump.... hug.gif tzuc.gif
Tania_25
QUOTE(meaw_ela @ Sep 23 2009, 11:13 PM) *
Si bineintzeles ca orice Casanova s-a intalnit cu tovarasu' mai tarziu sa se laude de cucerire....


intr-adevar a fost o noapte de pomina....dar sa nu mai zici nimanui...


Degetele tale in comparatzie cu ale ei....sunt cam paroase...

Ha ha ha...ce funny sunt liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif

Ia vezi am ceva pe limba?



Ce imi place de el cand scoate limbuta si rade....... hug.gif tzuc.gif
meaw_ela
QUOTE(Tania_25 @ Sep 23 2009, 08:43 PM) *
Ce imi place de el cand scoate limbuta si rade....... hug.gif tzuc.gif

Ma bucur ca ti-au placut pozele. Sunt facute ieri. rolleyes.gif
Si cu tati cateva


Si printzesa mea in rochitza facuta de mine chiar atunci....
meaw_ela
Maja Maria- zana mea draga!

Kris&Robert
QUOTE(meaw_ela @ Sep 24 2009, 12:29 AM) *
partners.gif partners.gif notworthy.gif notworthy.gif

notworthy.gif partners.gif notworthy.gif
Este- extraordinar ...
Tot Mami e cea mai buna iubita


asta e o poza de suflet!
emotionant!

love1.gif
giulia_0319
ce imi plac pozele astea...nici nu stiu pe care sa o admir mai mult...
ai un mare gagicar deja...cuceritor... wub.gif
iar printesica e o adevarata minunatie... wub.gif
tu i-ai facut rochita? da, stiu,ca esti tare priceputa...multilateral dezvoltat cum s-ar zice wink.gif
kerstin09
Ia vezi am ceva pe limba?


LA MULTE LUNITE PRINTISOR MIC SI FRUMOS;SA CRESTI MARE ALATURI DE FRUMOASA TA FAMILIE


SI DE LA KERSTIN MII DE IMBRATISARI CU MULTA DRAGOSTE SI IUBIRETE PUPACESTE CU MARE DRAG!!!
kerstin09
QUOTE(meaw_ela @ Sep 24 2009, 12:39 AM) *



QUOTE(meaw_ela @ Sep 24 2009, 07:02 AM) *
Maja Maria- zana mea draga!


DOAMNE ELA CIT DE SCUMPI SUNT;PE ZI CE TRECE;II VAD SI MAI FRUMOSI love1.gif NIKO E U SCUMPIC;SI UN FRUMOS;NE ESTE TARE FRICA SA NU NI-L FURE ALTA FETIZA tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif
MAJA O ADEVARATA PRINTESA;ARE O FINEZE SI O DELICATEZE IN EA EXTRAORDINAR DE FRUMOS tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif
VA IMBRATISAM CU MARE DRAGOSTE trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif partners.gif partners.gif partners.gif
alexandra81
QUOTE(meaw_ela @ Sep 23 2009, 07:13 PM) *
Si bineintzeles ca orice Casanova s-a intalnit cu tovarasu' mai tarziu sa se laude de cucerire....


Si noi avem un Mickey Mouse la fel...Prima jucarie "cantatoare" a lui Stefi...Minunat baiat ai...Si de Maja...nu am cuvinte wub.gif
meaw_ela
Mii de multzumiri frumoasele mele! Randurile voastre imi merg la inima! wub.gif Azi m-am trezit cu voie buna,mai devreme decat de obicei, revigorata dupa un somn adanc si o seara superba plina de dragoste.Nikolas a dormit foarte bine!!! Azi sarbatorim 11 ani de cand suntem impreuna. occasion.gif to us!
Ma bucur ca v-au placut pozele-si mie imi plac la nebunie! Printzul meu desi este un gagicar innascut LOL si ii cam fug ochii , are inima promisa preafrumoasei Kerstin love1.gif -asa ca mami drag stai linisita tzuc.gif -sa stii ca si noua ne este teama ca o sa ne-o fure alt baiat !!! doh.gif Stiu ca e curtata si asa este frumos si normal la ce pretzioasa este !!!Acum cat suntem noi la "volan" facem alegerile...mai tarziu cand o sa creasca o sa aleaga singuri....all bets will be off! blush.gif
meaw_ela
Am promis mai de mult ca o sa pun filmuletz cu Nikolas zicand "TATA".
Din nefericire este mai mult AUDIO ca era prea intuneric sa se vada ceva....mai am cateva pe alta camera dar am ceva dificultatzi ...nu stiu de ce nu pot auzi volumul filmuletzelor pe computer si deja am sters ce era pe camera...nu stiu care e cel in care zice "tata" si in care vedetzi ceva....pana atunci...dovada:
livya
QUOTE(meaw_ela @ Sep 24 2009, 05:20 PM) *
Mii de multzumiri frumoasele mele! Randurile voastre imi merg la inima! wub.gif Azi m-am trezit cu voie buna,mai devreme decat de obicei, revigorata dupa un somn adanc si o seara superba plina de dragoste.Nikolas a dormit foarte bine!!! Azi sarbatorim 11 ani de cand suntem impreuna. occasion.gif to us!
Ma bucur ca v-au placut pozele-si mie imi plac la nebunie! Printzul meu desi este un gagicar innascut LOL si ii cam fug ochii , are inima promisa preafrumoasei Kerstin love1.gif -asa ca mami drag stai linisita tzuc.gif -sa stii ca si noua ne este teama ca o sa ne-o fure alt baiat !!! doh.gif Stiu ca e curtata si asa este frumos si normal la ce pretzioasa este !!!Acum cat suntem noi la "volan" facem alegerile...mai tarziu cand o sa creasca o sa aleaga singuri....all bets will be off! blush.gif

LA MULTI ANI IMPREUNA FERICITI SI PLINI DE BUCURII ITI DORESC DRAGA ELA!

meaw_ela
QUOTE(livya @ Sep 24 2009, 11:49 AM) *
LA MULTI ANI IMPREUNA FERICITI SI PLINI DE BUCURII ITI DORESC DRAGA ELA!

Iti multzumesc iubita Livya si iti doresc si tie asemenea! Daca e dragoste totul pare si mai frumos! notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif partners.gif
meaw_ela
Noi doi si o dragoste maaaare
natsandrea
n-am mai fost demult in vizita...dar am recuperat...pupam doi copii minunati
G.Raluca
Frumoasa mea draga,multi multi ani inainte ,plini de iubire si fericire va doresc! Sunteti o familie incantatoare! Maja si Nikolas sunt rodul dragostei voastre si sunt doua bijuterii de copilasi !Numai bine va doresc!

Lili
Pentru aniversarea voastra, iti imprumut o ...dedicatie oFloare.gif

meaw_ela
QUOTE(natsandrea @ Sep 24 2009, 03:19 PM) *
n-am mai fost demult in vizita...dar am recuperat...pupam doi copii minunati

notworthy.gif partners.gif notworthy.gif va pupam si noi si va mai asteptam pe la noi! notworthy.gif

QUOTE(G.Raluca @ Sep 24 2009, 03:45 PM) *
Frumoasa mea draga,multi multi ani inainte ,plini de iubire si fericire va doresc! Sunteti o familie incantatoare! Maja si Nikolas sunt rodul dragostei voastre si sunt doua bijuterii de copilasi !Numai bine va doresc!


notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif Iti multzumesc din suflet frumoasa mea ! Ma incanta randurile tale de fiecare data- va pupam si noi cu mare afectiune! partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif
meaw_ela
QUOTE(Lili @ Sep 24 2009, 03:49 PM) *
Pentru aniversarea voastra, iti imprumut o ...dedicatie oFloare.gif

Una dintre cele mai dragi melodii de dragoste- esti o dragutza si iti multzumesc pentru gest! trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif partners.gif
oktavia
Frumosilor, sa va iubiti mereu, sa faceti din dragostea voastra o sarbatoare plina de lumina.Aceeasi inima batand la unison.
LA Multi Ani fericiti impreuna!
kerstin09
LA MULTI ANI INAINTE IN CASATORIE SI IN FAMILIE VA DORESC IMPREUNA DRAGA MEA,SA VA IUBITI PINA LA ADINCI BATRINETI....MULTI PUPICIIII DE LA NOI PENTRU VOI!!! trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif partners.gif partners.gif partners.gif
meaw_ela
Pentru voi- Mii de multzumiri de la NOOOOI!VA PUPAM CU DRAAAG!
partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif
ma duc la treaba.. ma asteapta barca in garaj! laugh.gif
aly80r
QUOTE(meaw_ela @ Sep 24 2009, 11:34 PM) *
partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif


Ce familie frumoasa formati voi 4, frumoasa Ela!!! partners.gif

Va doresc si eu multe, multe, multe nopti pline de iubire! Sa va dea Dumnezeu tot ce e mai bun pe lume si sa va iubiti din ce in ce mai mult! LA MULTI ANI!!!
USA
Ela, iubita...am intrat la tine de vreo 4 azi, deja....dar nu am apucat sa scriu inca....

Sa fiti iubiti, iubitilor...sa fiti fericiti, zambaretilor...sa fiti baftosi si plini de liniste, binecuvantatilor.......sa va aduca viata, an de an, numai sanatate si sfinte clipe de iubiree........asa sa va dea Domnul!
La multi ani!
trandafir.gif
livya
QUOTE(meaw_ela @ Sep 24 2009, 10:34 PM) *
Pentru voi- Mii de multzumiri de la NOOOOI!VA PUPAM CU DRAAAG!
partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif
ma duc la treaba.. ma asteapta barca in garaj! laugh.gif

o familie minunta...foarte frumosi draga mea ela.... tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif
ssimmona
Sanatate si la multi, multi ani cel putin la fel de fericiti ca pana acum, va doresc din inima!
cristinu_tza
Pt. o familie frumoasa, calda si deosebita doresc din tot sufletul La multi ani fericiti impreuna! Sa regasiti mereu unul in altul ceea ce v-a facut sa va iubiti atat de mult! trandafir.gif







EMY2000
QUOTE(meaw_ela @ Sep 24 2009, 06:32 PM) *
Am promis mai de mult ca o sa pun filmuletz cu Nikolas zicand "TATA".
Din nefericire este mai mult AUDIO ca era prea intuneric sa se vada ceva....mai am cateva pe alta camera dar am ceva dificultatzi ...nu stiu de ce nu pot auzi volumul filmuletzelor pe computer si deja am sters ce era pe camera...nu stiu care e cel in care zice "tata" si in care vedetzi ceva....pana atunci...dovada:


VAI CE DULCE POATE SA FIEEEEE.E SUPERB.

QUOTE(meaw_ela @ Sep 24 2009, 11:34 PM) *
Pentru voi- Mii de multzumiri de la NOOOOI!VA PUPAM CU DRAAAG!
partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif
ma duc la treaba.. ma asteapta barca in garaj! laugh.gif


AU...ESTE......SUNTETI, O FAMILIE EXTRAORDINAR DE FRUMOASA. tzuc.gif
SIII...LA MULTI MULTI ANI FERICITI SI DE ACUM INCOLO.... trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif
lia maria71
am lipsit si eu putin.............si cand am revenit,gata-gata sa nu mai pot recupera ce ai postat tu........harnicutzo!!
foarte frumos aici la tine...................
urari de bine pentru aniversare!!pupici si numai bine!!!
Alondra
QUOTE(meaw_ela @ Sep 24 2009, 10:34 PM) *
Pentru voi- Mii de multzumiri de la NOOOOI!VA PUPAM CU DRAAAG!
partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif
ma duc la treaba.. ma asteapta barca in garaj! laugh.gif


La multi ani pt o familie de frumosi!
Sa aveti aniversare frumoasa, distractie placuta!
Sa va iubiti mereu la fel ca si pana acum! floare2.gif tzuc.gif
Tania_25
QUOTE(meaw_ela @ Sep 24 2009, 05:02 AM) *
Maja Maria- zana mea draga!




Printesica frumoasa.......... partners.gif tzuc.gif
Tania_25
QUOTE(meaw_ela @ Sep 24 2009, 05:20 PM) *
Mii de multzumiri frumoasele mele! Randurile voastre imi merg la inima! wub.gif Azi m-am trezit cu voie buna,mai devreme decat de obicei, revigorata dupa un somn adanc si o seara superba plina de dragoste.Nikolas a dormit foarte bine!!! Azi sarbatorim 11 ani de cand suntem impreuna. occasion.gif to us!
Ma bucur ca v-au placut pozele-si mie imi plac la nebunie! Printzul meu desi este un gagicar innascut LOL si ii cam fug ochii , are inima promisa preafrumoasei Kerstin love1.gif -asa ca mami drag stai linisita tzuc.gif -sa stii ca si noua ne este teama ca o sa ne-o fure alt baiat !!! doh.gif Stiu ca e curtata si asa este frumos si normal la ce pretzioasa este !!!Acum cat suntem noi la "volan" facem alegerile...mai tarziu cand o sa creasca o sa aleaga singuri....all bets will be off! blush.gif



Felicitari draga Ela! Sa fiti sanatosi,sa va iubiti si sa fiti fericiti toata viata ca acum! partners.gif Pup dulce! tzuc.gif

Tania_25
QUOTE(meaw_ela @ Sep 24 2009, 10:34 PM) *
Pentru voi- Mii de multzumiri de la NOOOOI!VA PUPAM CU DRAAAG!
partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif
ma duc la treaba.. ma asteapta barca in garaj! laugh.gif



Sunteti foarte frumosi......o familie model......... notworthy.gif partners.gif hug.gif tzuc.gif
meaw_ela
Ai ai ai.. ce de urari frumoase- iubitelor... ce-mi place sa gasesc randuletze de la voi - ce frumos din partea vostra wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif - Va multzumim cu drag si sinceritate si va dorim si noi la fel de multa dragoste si intzelegere forever and ever! trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
iulia_marina
Cuvântul dragoste poate avea două sensuri absolut diferite – nu doar diferite, ci diametral opuse. Un sens, este dragostea ca o relație; celălalt este ca o stare de a fi.. La voi a fost aplicat si inteles al doilea sens “starea de a fi” adica inseamnă că pur și simplu iubești; nu creezi o relație prin asta.[...] oricând dragostea înflorește spontan, cânt-o, danseaz-o, trăiește-o; dar nu crea lanțuri din ea.
Iubesti pe cineva atunci cand ai ajuns sa vrei sa-i dai ceea ce ai mai bun si hotarasti sa i te dai pe tine insuti…ceea ce la voi s-a intamplat. Tu ite-ai daruit, el ti s-a daruit. Rodul? Maya si Nico.
Balzac spunea - "A iubi inseamna a inceta sa traiesti pentru tine, a face ca toate sentimentele omenesti, teama, speranta, durerea, bucuria, placerea sa nu depinda decat de o singura fiinta; inseamna a te cufunda in infinit, a nu gasi nici o limita simtirii, a-ti inchina viata unei fiinte in asa fel incat sa nu traiesti si sa nu gandesti decat pentru a o face fericita; a turna maretie in injosire, a gasi alinare in lacrimi indurerate, placere in suferinta si suferinta in placere; adica a intruni in sine toate contradictiile."

Iar dupa ce am parcurs aceste pagini cam asa mi-a imagina declaratia ta de dragoste pentru iubitul tau.

"Ti-am scris o scrisoare cu picaturi de ploaie iar cu vântul ti-am soptit-o. Am chemat vântul si i-am spus sa te mângâie; am adus pasarile si le-am pus sa-ti cante. Am inflorit copacii pentru tine si am topit zapada. Iubitule, daca inca nu ti-ai dat seama, sa stii ca eu sunt primavara si, si... Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc!"



Povestile de iubire adevarate nu au sfarsit fericit, pentru ca povestile de iubire adevarate nu au sfarsit…
Se vede cat de indragostita esti de iubitul tau...

Cam asta imi inspira mie viata ta, dupa ce ti-am rasfoit "zilele" pe blog....................... Sa fiti fericiti pana la sfarsit! Si sanatosi...








Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.