Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Poze, Poze... Vechi Si Noi
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Bloguri. Pagini Personale > Bloguri > Blog meaw_ela
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99
ananick
QUOTE(meaw_ela @ May 7 2010, 04:22 AM) *
LOL.... noi suntem o echipa si ne comportam ca atare.. noi against the world.... suntem destul de maturi si ne cunoastem unul pealtul deja ..dupa atatzia ani impreuna ar fi aiurea sa ne certam din mici chestii...de obicei acceptam parerea celuilalt si apoi ii propun o "bataie" mai tarziu... ca sa ma "razbun" ...E totul mult mai frumos daca ii dai o conotatzie sexuala. si pe engleza suna ata de bine totul...LOL.. cred ca si pe romaneste ...potzi sa-i zici cand te mai supara-bineintzeles cu zambetul pe buze...ah ce o sa ti-o iei mai tarziu.. o sa-ti aduc aminte... cine-i stapana...Si sa nu uitzi sa vocalizezi in dormitor cand esti on top.LOL>.. vezi ce-mi bubuie capul dupa dentist...cand inca sunt amortzita pe stanga....LOL.. te pup scumpa!!!!

Esti de nota 20 si stii ce ma surprinde? stii ca despre capricorni se zice ca sunt persoane fff introvertite si mai ales in ceea ce priveste sexul dar culmea e ca vad ca esti total opusul si daca iti aduci aminte ca am zis la inceput ca ma regasesc tare mult in tn ei uite alt motiv pt care o fac . Sunt f deschisa la subiectul asta si chiar opusul a tot ce se spune despre capricorni in domeniul asta blush.gif. Chiar iti voi asculta sfaturile cu prima ocazie cand va mai fi rost de vreo ciondaneala te pup mamica frumoasa ce esti love1.gif
meaw_ela
QUOTE(ananick @ May 7 2010, 04:49 AM) *
Esti de nota 20 si stii ce ma surprinde? stii ca despre capricorni se zice ca sunt persoane fff introvertite si mai ales in ceea ce priveste sexul dar culmea e ca vad ca esti total opusul si daca iti aduci aminte ca am zis la inceput ca ma regasesc tare mult in tn ei uite alt motiv pt care o fac . Sunt f deschisa la subiectul asta si chiar opusul a tot ce se spune despre capricorni in domeniul asta blush.gif. Chiar iti voi asculta sfaturile cu prima ocazie cand va mai fi rost de vreo ciondaneala te pup mamica frumoasa ce esti love1.gif

Veeeeezi... regulile sunt facute pentru a fi incalcate. Am fost introvertita multa vreme cat am fost domnishoara. Nici nu se putea glumi cu mine ca o luam in serios..eram cam salbatica....dar iubitul meu mi-a aratat pentru ce traim, ce da vietzii culoarea roz...ce te face sa uiti de probleme cand executzia este perfecta....si de atunci am considerat ca merita discutat acest subiect cand aduce atata fericire.. (Ne mai educam intre prietene), .. Si mai ales merita discutat si cu partenerul ca asa afla si el ce si cum si cat de repede sau incet, mult si unde....LOL.... Cred ca stii despre ce vorbesc...Iar Capricornii obtzin ce-si propun.. in cazul asta satisfactia sexuala, sufleteasca...
Subiect fierbinte- sper ca v-a deschis apetitul pentru deseara. ....Cu placere!!!!


Noi am avut o noapte alba. Nikolas si-a luat revansha pentru noaptea trecuta cand nu a scos un bip... Niciodata nu l-am auzit plangand atat . Atat de incapatzanat...doua ore de plans12:30-2:40, o ora de somn, o ora de plans, o ora somn, 10 min plans, 10 somn.. si asa a trecut noaptea...Rabdarea simtzeam cum ma lasa la ora 5 dimineatza...si am atzipit pe scaun langa patul lui.apoi m-am bagat in patul de acolo...A reushit chiar sa se dea jos din patutz.Nu stiu cum...Noroc ca sunt pegatita ptr orice. De-a lungul patutzului are o banca tapitzata pe care sta un urs mare... Nu l-am auzit coborand dar m-am dus ca incepuse sa planga...era in picioare in mijlocul camerei ... Se linistea instantaneu in bratzele mele...apoi il puneam in pat si in scurt timp incepea concertul... Mai avea si gaze...Am tot facut asa ture intre dormitoare toata noaptea. Masaje, titi.. nu-l consolau decat pentru cateva minute...Pur si simplu nu vroia sa stea in pat. Dar nu mai e cale de intoarcere acum ca am inceput procesul....Era de asteptat...In 4-10 zile se spune ca va accepta situatzia. Majei i-a luat 5 zle.Cred ca el o sa bata recordul.Cam asta e...sunt zombie acum.... ma duc sa-mi iau cafeaua. Am de terminat decorarea cu pietrele de rau....dar pana nu vine iubirea nu ma mishc. Mai stau cu voi.....cu ei...
Va pup si va doresc o seara/ zi colorata !!!!!! trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif
meaw_ela
QUOTE(steffi @ May 7 2010, 03:31 AM) *
BUNA DIMINEATA DRAGII MEI.MI-A LUAT CEVA TIMP SA MA DEZMETICESC DUPA TOT CE AM VAZUT LA TINE ACASA...SUNTETI DE VIS!IAR VACANTA VOASTRA SE VEDE CA A FOST TOT DE VIS!NU CRED CA POT SA EXPRIM IN CUVINTE CE SIMT CAND VA VAD...EMOTIE,DRAGOSTE,PREA PUTIN SPUS.PARCA IMI E DOR DE VOI TOT TIMPUL.VA PUPAM TARE SI SA RAMANETI LA FEL DE MINUNATI!

Stefania m-a incalzit cu pupicul ei - foarte frumoasa mai este! Tu esti o dulceatza- iti savurez randurile de fiecare data si aduci in sufletul meu o emotzie foarte placuta. te pup scumpa mea si iti multzumesc pentru diafanele randuri!!!!!!!!! partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif
manu1981
Am vazut niste poze superbe si niste protagonisti la inaltime. Se vede ca v-a priit foarte mult aceasta vacanta si voua dar si copiilor. Nikolas este superb si mi se pare ca a reactionat foarte bine, pentru varsta lui, la plaja. De Maja ce sa mai zic, multa gratie, o adevarata domnisoara. Mami si tati, un cuplu superb partners.gif partners.gif partners.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif
meaw_ela
QUOTE(manu1981 @ May 7 2010, 02:28 PM) *
Am vazut niste poze superbe si niste protagonisti la inaltime. Se vede ca v-a priit foarte mult aceasta vacanta si voua dar si copiilor. Nikolas este superb si mi se pare ca a reactionat foarte bine, pentru varsta lui, la plaja. De Maja ce sa mai zic, multa gratie, o adevarata domnisoara. Mami si tati, un cuplu superb partners.gif partners.gif partners.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif

Iti multzumesc din suflet!!! notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif
Nikolas ne-a shocat si pe noi....credeam ca o sa-l alerg toata plaja, ca o sa manance nisip si ca o sa planga fie in apa fie pe uscat...dar s-a comportat perfect. Cu sigurantza nu se ashtepta nimeni sa fie o companie asa plkacuta...nici chiar vecini de plaja care-l ridicau in slavi....LOL. PUPICI LA FETE !!! love1.gif tzuc.gif
meaw_ela
cu ce ma delectez eu de nu stiu cate ori pe zi....

meaw_ela
urmarea pozelor cand dormea....S-a trezit cu un zambet.




Pondul meu.. pestii mei pe care-i hranesc in fiecare zi si ii mangai. Cand o sa mai creasca o sa-i si mananc.LOL...daca ma lasa inima,

meaw_ela
Va spuneam de pietrele de rau pe langa driveway....inca nu le-am terminat dar arata cam asa.



Aici mai am de lucru....

ASA CA ACUM SE CONTINUA TREABA CUM E AICI.

AU INFLORIT SI FLORILE MELE


kerstin09
QUOTE(meaw_ela @ May 8 2010, 03:01 AM) *
cu ce ma delectez eu de nu stiu cate ori pe zi....


Doamne cit sunt de scumpi love1.gif
Ce mult au crescut,si mai ales Niko de cind nu l-am mai vazut.....tareeeee dulci tzuc.gif
Si tuuuuu.....am vazut pozele cu tine,esti superrrrrrr frumoasa,si un corp de invidiat,in sensul bun al cuvintului....
Bravoooo tie ca te menti,nici nu zici ca esti Mama a 2 copii,inca odata felicitari.....Sunteti superbi toti... trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif
ananick
QUOTE(meaw_ela @ May 8 2010, 02:01 AM) *
cu ce ma delectez eu de nu stiu cate ori pe zi....

Doamne....ma crezi sau nu dar mi-au dat lacrimile de emotii cand m-am uitat la video acesta mi s-a umplut sufletul de o maaaaare stare de bine . Cat de dulci pot fi nici nu mai am cuvinte sa iti mai spun cva decat ca se vede ca sunt copii tai pentru ca sunt la fel de calzi ca si tine . inchei de scris si ma mai uit odata biggrin.gif pupici multi
MAMI DE TEO
ce poze am vazut pe aici....una si una..le-am devorat pe nerasuflate.... tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif stiii nu ca va -ndragesc tare mult...sunteti fenomenali..... tzuc.gif tzuc.gif hug.gif
ruxy
QUOTE(meaw_ela @ May 8 2010, 02:01 AM) *
cu ce ma delectez eu de nu stiu cate ori pe zi....


...si acum zambesc de drag si de placere...mi-am luat portia de fericire din seara asta....adorabili sunt...ce poate fi mai minunat pentriu o mama partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif
meaw_ela
Ah dragelor, va raspund tuturor dintr-o rasuflare pentru ca toate suntetzi deosebite si va iubesc la fel de mult!
Multzumesc din suflet pentru minunatele randuri !!! Daca va intrebatzi ce ati facut azi -va raspund eu- atzi aprins in sufletul meu o lumina puternica ce emana recunostintza pentru voi...prietene iubite , femei extraordinare, mamici spectaculoase!!Aici se celebreaza Ziua Mamei....si ma face sa ma gandesc la cate mame absolut minunate cunosc- VOI...ma face sa imi amintesc de clipe minunate petrecute alaturi de voi cand va bucuratzi de copiii vostrii , cand impartzitzi cu noi evenimente deosebite, viatza de zi cu zi, bucurii si uneori necazuri... Deshi ne despart atatea, aici suntem unite printr-o legatura bazata pe dragostea de mama,pe prietenie. Va ador!!!!Milioane de pupici pentru cele mai bune mamici!!!!! tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif partners.gif partners.gif partners.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif
meaw_ela
Florile de la tati i-a incantat f mult si pe ei !!!
Nikolas le miroase foarte frumos...LOL
Mih@ela
QUOTE(meaw_ela @ May 9 2010, 12:15 AM) *
Florile de la tati i-a incantat f mult si pe ei !!!
Nikolas le miroase foarte frumos...LOL

Scumpel tare Niko,cum miroase el!!!lol pe fuga am venit sa iti zic la multi ani,aici s-a sarbatorit pe 2 mai..Mii de pupici de la noi mai ales de la Sebic pt a lui rolleyes.gif iubita!O zi excelenta in continuare,dragilor! partners.gif partners.gif partners.gif
meaw_ela
QUOTE(Mih@ela @ May 8 2010, 06:46 PM) *
Scumpel tare Niko,cum miroase el!!!lol pe fuga am venit sa iti zic la multi ani,aici s-a sarbatorit pe 2 mai..Mii de pupici de la noi mai ales de la Sebic pt a lui rolleyes.gif iubita!O zi excelenta in continuare,dragilor! partners.gif partners.gif partners.gif

PUPICI PARFUMATZI CU LALELE.... notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif
laura83
QUOTE(meaw_ela @ May 9 2010, 01:15 AM) *
Florile de la tati i-a incantat f mult si pe ei !!!
Nikolas le miroase foarte frumos...LOL

ce dragutz este.....cum deschide el guritza cand miroase....un scump si un nemaipomenit....si Maja e o adevarata domnsiorica... tzuc.gif
lia maria71
ce frumos cresc copilasii tai! jucaus.gif bananab.gif
sa-ti traisca amandoi sa fie sanatosi, si voi alaturi de ei. hug.gif
nu am mai fost demult pe aici. oFloare1.gif ..imi era tare dor!! trandafir.gif
milioane de pupici!! tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif
USA
Buna mamy....chiar daca a trecut ziua mamei.....azi iti urez din suflet..


M-am delectat cu puii frumosi, minunatii...sunt o binecuvantare....
Pupik dulce parfumat.....

Si noi am avu to zii superba ieri......e minunat sa poti lacrima de fericire ca esti mamica...
USA
QUOTE(meaw_ela @ May 8 2010, 03:21 AM) *


Aici mai am de lucru....

ASA CA ACUM SE CONTINUA TREABA CUM E AICI.

AU INFLORIT SI FLORILE MELE



Ooooooo, Ela..ce frumossss.....ce vad aici e imaginea ideala a cuibului nostru, too.......imi plac enorm florile..sunt frumoase foc....
Vroiam insa sa te intreb de ceva vreme.....tu ai probleme cu diferite animalute....mai nou....ceva scormone unde am mulch...la flori...dar nu gaura...ci asa precum ar racaiii un pork sa zic.....nu mi-a scos florile ptr ca am gasit un spray care sa tina animalele si pasarile departe de ele....dar mi-a scormonit la baza marutului...ce necajita am fost cand am ajuns vineri seara si am vazut....tu ai problemute din astea?....
Plus, sunt asa de happy...mi-a luat iubi, sera....de ziua mamei.....Doamne, ce bine..o sa pot sa pun acolo toate rasadurile de pe unde le am.....si o sa fie safe...
Pupik la o iubita perlata inimii mele!
meaw_ela
Iubitele mele- mi-atzi lipsit!!!!!!Va multzumim pentru ca mi-ati onorat casa cu vizetele voastre!Va iubim!!!!

Noi amavut un weekend deosebit...amestecat cu nesomn si dragoste multa ....si ceva lacramioare pe care le-am compensat cu multe zambete peste zi. Cel putzin Azinoapte a dormit . La 5 a scancit- a primit titi si s-a culcat pana la 8- titi iar si somn pana la 930. Asa ca ma simt mult mai proaspata. Incet se obishnuieste cu patutzul lui....departe de sanul meu cald ....


USA mea iubita.


Ma bucur ca-ti place cum a iesit. Ieri am pus ultima piatra..LOL...arata foarte frumos...adauga o delicatetze aparte ...ca o dantela la un ceraceaf...LOL>Dar obositoare treaba..cred ca stiu locul fiecarei pietricele.. le-am aranjat ca pe un puzzle...am pus si mulch la celor de la strada...am bujori acolo si crini si alte alea...
Cat despre racaieli am si eu prin iarba...sunt sconcsi si ratoni...in cautare de slugs si rame. Eu nu ma agit ca nu mi-au stricat nimic deocamdata. Sunt si nisipuri cu aceleasi rezultate...poti sa pui la mar si pe unde mai ai tu nevoie... de obicei se pune in jurul curtzii.. ca o barierea sa nu intre in perimetrul vostru. nisip cu aroma de vulpe.LOL...dar o sa ai nevoie de muuult nisip- depinde si cat de mare e curtea. asa ca mai bine pune in jurul gradinii si la mar...
Felicitari pentru sera. Esti iubita cu folos! bananab.gif partners.gif Eu am primit un lantzic de aur cu pandantiv...Pe care Maja il poarta acum...asa de mult i-a placut.... rolleyes.gif Am facut si eu o mini sera acum cativa ani. cresc f repede acolo. Anul asta am zis ca nu pun decat roshii...si ridichii.Capshunile mi-au impanzit toata aria..o sa fie greu sa sap in voie.... rolleyes.gif
USA
Off, greut la voi cu micul Nikolas...dar usor sper sa se acomodeze in patukul lui...cumva si noi suntem in perioada de reobisnuit....vream sa o lasam sa doarma singura in camera..si e chin...doarme in patul ei din totdeauna...dar singura in camera mereu a fost greut.....sper sa ne reuseasca de data asta....pupam bijuteriile pretioase....

Cat despre praf..uite nu stiam..o sa ma interesez.....ca spray-ul ce il am....se duce repede......avem teren destul..dar macar sa pun cat tine pomii si florile macar....ca de iarba nu ma doare atat......offf cate tratamente trebuie si in gradina.....de la iarba, la vitaminizat...la solutie de ganganii-ne luptam cu niste furnici din cele negre, mai ales spre padure..fac niste gauri in pamant in iarba..oribile.....iar Babys e totala cu furnicile...le-ar pune pe ea...si yo mor cand o vad...asa ca solutie....apoi de pasari....de nici nu mai stii ce sa dai sa fie ok....avem casa deep in padure si de aia avem asa "populata" gradina....ieri ne-am jucat cu o testoasa maree...nu mi-a venit a crede cand am vazuto....agale trecand pe sub geamul de la living.... anima1.gif

Pupik draga mea.....sunt sigura ca lantisorul e absolut adorabil...de flori, sunt topita ce frumoase sunt..... super.gif
meaw_ela
Succes la acomodat.. cu cat sunt mai mari ori intzeleg repede ori e ff greu sa-i convingi... te sfatuiesc sa-i face ceva deosebit in camera ei...sa fie camera unei printzese....unde numai printzesele dorm...Ori sa-i cumperi un pat aparte...or sa-l decorezi pe cel care-l are.
Cu gradina e de lucru si depinde daca iti place. Mie imi place f mult. Toata ziua trebaluiesc cate ceva....


Iubirea m-a sunat ca a cumparat o saltea noua ptr dormitor. ( king) si doua perne memory-foam....astept livrarea in vre-o doua sapt. bananab.gif bananab.gif bananab.gif bananab.gif Asta inseamna ca o sa o ducem pe fosta la cabana....sa avem si acolo king-size..... bananab.gif bananab.gif bananab.gif bananab.gif bananab.gif bananab.gif
meaw_ela
cateva poze de ieri...



aici face tati focul...


ufffffff...sufla el...Acum nu e nici un foc...


Pot sa deschid si singur...


Iar astea-s lemnele..
isabel
draga mea am intrat sa ma delectez putin cu voi ca sa pot dormii linistita.Am vazut filmulete cata iubire,dragostre intre ei,sunt adorabili te topesti dupa ei...am vazut ce ai mai facut si prin gradina harnicuta mereu,pestii...fff frumosi.va pup dulce si sper ca Nikolas sa se obijnuiasca cat mai repede si sigur va reusii e tare deosebit e baiat mare doar,cu o asa familie e cel mai fericit. tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif
ps;imi place tare mult poza cu tine cea in top si leghins,sexy... hug.gif hug.gif hug.gif partners.gif tzuc.gif
meaw_ela

I LOOOOOOOOOOVEEEEE this man.....

sa vedetzi ce culori erau de fapt.. dar camera nu colabora....Apoi am incercat mai multe setari..







Si Poza cu mine care imi place ENORM...LUMINA, SETAREA.DETALIILE...BUNE DE REVISTA.
meaw_ela
Ziua urmatoare Maja a avut minunata ocazie sa ia masa, sa dansezesi sa faca poze cu personajele din Sesame Street. Era copleshita de emotzie ca au mentzionat iar ca este sarbatorita...si i-au cantat...a fost emotzionant.








meaw_ela


Cookie monster i-a ciufulit parul......







meaw_ela


imi place la nebunie poza asta....






Sper ca v-au placut!!!!! trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif pupici!!!


PS...Iubirea mea mi-a facut cadou de ziua Mamei o camera Canon Rebel....Azi a sosit in poshta....nu ma asteptam.Am crezut ca o sa dureze mai mult timp.Am facut poze cu aceasta minune tehnologica...O sa va arat curand ceva monstre... trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif
meaw_ela
QUOTE(isabel @ May 10 2010, 05:43 PM) *
draga mea am intrat sa ma delectez putin cu voi ca sa pot dormii linistita.Am vazut filmulete cata iubire,dragostre intre ei,sunt adorabili te topesti dupa ei...am vazut ce ai mai facut si prin gradina harnicuta mereu,pestii...fff frumosi.va pup dulce si sper ca Nikolas sa se obijnuiasca cat mai repede si sigur va reusii e tare deosebit e baiat mare doar,cu o asa familie e cel mai fericit. tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif
ps;imi place tare mult poza cu tine cea in top si leghins,sexy... hug.gif hug.gif hug.gif partners.gif tzuc.gif

Scumpica mea...era sa te pierd printre atatea poze.Iti multzumesc din suflet pentru randurile calde. Nikolas azinoapte a dormit bine. Sper sa-si pastreze obiceiul si azi...incep sa ma resimt dupa noptzi nedormite....arat zuzi rau ....LOL.. Va pup cu drag!!!!!! partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif
meaw_ela
Cred ca v-am innebunit cu atatea poze.....
Continui....











meaw_ela









De pe plaja.. va fac cu mana!!!!!


ninina
Waw Ela----m-ati fermecat....
ai lasat pozele frumoase la urma...sa ne inebunesti....hmmmmmmmmmmm wub.gif
....sunteti perfecti...frumosi......poze de familie minunate....
Dumnezeu sa va tina paharul dragostei mereu plin......
va iubim.... tzuc.gif tzuc.gif trandafir.gif
dolly3
bine v-am regasit, frumosilor si iubaretilor partners.gif v-am citit tot timpul, dar n-am mai avut timp sa postez... oFloare1.gif ma bucur sa va regasesc in forma maxima !

QUOTE(meaw_ela @ May 8 2010, 02:01 AM) *
cu ce ma delectez eu de nu stiu cate ori pe zi....


un adevarat regal love1.gif

QUOTE(meaw_ela @ May 8 2010, 03:21 AM) *
AU INFLORIT SI FLORILE MELE



a iesit grozav de frumos ! eusa_clap.gif

QUOTE(meaw_ela @ May 11 2010, 05:29 AM) *



ce imagine superba, cu niko si marul... tzuc.gif nu ma lasa sa citez mai multe poze unsure.gif mi-a placut la nebunie cea cu maja in hamac, cind se uita intr-o parte love1.gif dar si apusurile din urma cu citeva pagini, de vis...
sunteti minunati, multumim pentru bucuria pe care ne-o produceti ! trandafir.gif
meaw_ela
MULTZUMIIIIIIMMM!!!!!!!Ma incarc cu dragostea voastra de dimineatza!!!!!!
Pozele le postez la rand, zi dupa zi.......Nu le-am pastrat pe cele mai bune scumpa mea Ninina...dar cred ca sharja asta este una dintre cele mai bune. De acum incolo nu mai e la fel...deja ne gandeam ca se termina vacantza... ultimile doua zile...ne intristam pe zi ce trece mai mult.LOL>....si cred ca simtzeam ca am facut destule poze..si stiam cat de reushite erau....Eu oricum ma bucur ca v-au placut ,ca v-au adus bucurie si vise de vacantza...a fost un vis. Va pupicesc!! partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif
Poza cu marul este fenomenala!!!! bananab.gif bananab.gif bananab.gif bananab.gif bananab.gif
meaw_ela
Cateva poze minunate facute cu noua mea camera.....maritzi-le pentru claritate maxima.
partners.gif rolleyes.gif bananab.gif





Eu in gradina...ashezand ultima piatra.LOL


Si minunatul cadou de la Maja de ziua Mamei.....facut de ea..singurica...
Sara1
Gata! Am vazut tot!! Puful tau mic si lipicios m-a topit si ma- facut sa-mi fie dor de puful meu lipicios(David) care inca are multe de bebe in el-sper fericirea mea! Oricum, sa-l pupi pe talpite si pe Niko din parte mea! Iar printesa florilor...tu stii ce slabiciune am eu la ea!!!Iar tu mami, esti o floare cu tulpina luunga si subtire-asta e un compliment venit de la mami care se lupta cu kg suplimentare!!! Sunteti ca la carte, sau ca in vise! wub.gif
laura83
Foarte frumoase pozele.....sunteti o familie extraordinara.....piticii sunt superbi.....si voi deaseameni..... tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif
Mikaell
Ella, draga mea,sunteti superbi, partners.gif partners.gif micutul Nikolas creste si se face un adevarat cavaler care o sa cucereasca multe inimi love1.gif ,Maja o adevarata printesica si foarte talentata,chiar m-a emotionat cadoul pe care l-ai primit de la ea love1.gif ,abia astept sa primesc si eu de la erika astfel de cadouri rolleyes.gif si buchetul de flori de la iubi tau e superb si ce frumos mirosea Nikolas florile biggrin.gif Va pupicim dulce,dulce si parfumat tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif hug.gif
meaw_ela
Ah iubitzelele mele. Cred ca mi-a mai crescut o inima. ...cu sigurantza una e a voastra una e a lor!!!!! Va iubim tare mult si ne bucura randurile voastre pline de dragoste. Va pupam cu draaaaag! partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif
meaw_ela

filmuletzele pe care acum le-am incarcat... anima1.gif facute saptamana trecuta.Maja atzipise dar el avea chef de joaca.Mai devreme se suise pe ea...doar doar o va incita la joaca.

meaw_ela
Si pentru ca s-a plictisit de baut cu paiul a gasit ceva mult mai distractiv de facut

laura83
QUOTE(meaw_ela @ May 12 2010, 08:18 PM) *
Si pentru ca s-a plictisit de baut cu paiul a gasit ceva mult mai distractiv de facut


love1.gif love1.gif love1.gif un deosebit......pupam la elllll notworthy.gif
meaw_ela
QUOTE(laura83 @ May 12 2010, 01:30 PM) *
love1.gif love1.gif love1.gif un deosebit......pupam la elllll notworthy.gif

Si noi pe voi frumoaselor!!!! wub.gif tzuc.gif
laura83
QUOTE(meaw_ela @ May 12 2010, 08:31 PM) *
Si noi pe voi frumoaselor!!!! wub.gif tzuc.gif

primim pupici cu draggg notworthy.gif
meaw_ela
si bineintzeles ca nu poate sta locului...imi ridica tensiunea cu micile lui cascadorii
meaw_ela







Oare e bun de mancat?


Nisipul asta ..e peste tot....


Si e caaaald...

Pe tati nu-l deranjeaza deloc...
gabrielle2003
QUOTE(meaw_ela @ May 12 2010, 09:06 PM) *
si bineintzeles ca nu poate sta locului...imi ridica tensiunea cu micile lui cascadorii

wow nikolas............. rolleyes.gif trandafir.gif
vai mama trebuie sa fi numai dupa el............. partners.gif jucaus.gif
meaw_ela
Mai bine ma spal....

Imi place tare mult apa




stiu ca sunt extraordinar de dulce....m-ash putea chiar topi!!!!

Sunt dulce.. de ce oare nu ma mananca mama odata?!

meaw_ela
QUOTE(gabrielle2003 @ May 12 2010, 03:05 PM) *
wow nikolas............. rolleyes.gif trandafir.gif
vai mama trebuie sa fi numai dupa el............. partners.gif jucaus.gif

Vezi....citeam randurile tale cu nazbatile lui Casian si deja parca citeam despre Nikolas...Lui nu-i deschid topic ...ca Maja ar avea multe si ea de "laudat" LOL... Cu neastampararea lui si-a umplut gura de sange de doua ori pana acum....shi-a mushcat limba asha de rau ...dar deshi sangele curgea dupa plansul initzial s-a oprit si era fascinat de noul gust din gura...cred ca devine un mic vampir.LOL... notworthy.gif PUPICI nazdravanului!!! partners.gif partners.gif partners.gif
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.