Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Bebelusi De Iunie 2008
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Bebelusi si copii > Bebelusi > Bebelusi nascuti vara
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120
isterikk
LA MULTI ANISORI BIANCA!!!!!!!!!!!!!
maria26
multumim pentru complimente! smile.gif trandafir.gif
o sa va pun si filmulet maine smile.gif

QUOTE(terbancea @ Jun 7 2009, 10:52 PM) *
super pozele...mai vrem yes.gif
si eu vreau chestia aia cu bile anima1.gif liwlol.gif..voi cat ati dat pe ea ca vad ca e diferita de a lui Darius (Ari)?


Noi am dat 112 lei, dar nu are bile, are niste chestii ca niste pernite de apa.. este, de fapt, din ala in care se sare ... ce am gasit noi cu bile, erau prea mici si nu putea sa stea decat in funduletz in ele, dar ii putem cumpara bilele separat.. l-am luat din Auchan.

QUOTE(terbancea @ Jun 7 2009, 11:05 PM) *
Ca tot vorbeati zilele trecute de pozat, eu am tacut atunci ca oricum eram in aceiasi situatie ca voi, adica eu am facut pana acum vreo 3200 de poze din cele 3400 facute cu aparatul. Dar azi mi s-a umplut paharul cand am ajuns acasa de la iarba verde si am vazut ca eu nu am nici o poza cu Darius. Eu le-am facut lor vreo 40 de poze si i-am dat aparatul mamei mele sa imi faca si mie niste poze cu Darius ( la care bineinteles trebuia sa stau ca la fotograf...cum zicea si Ari oFloare1.gif ) .......ea de fapt nu a apasat butonul destul de tare ca sa fac pozele nervi.gif


liwlol.gif liwlol.gif foarte tare.. si maica-mea este anti-tehnologie liwlol.gif .. al tau nu merge pe automat? eu numai asa le fac..
maria26
La multi ani Bianaca Anamaria! occasion.gif
maria26












cris210580
MULTUMIM DIN SUFLET PT URARI floare2.gif floare2.gif

LA MULTI ANISORI CARINA,ROMINA,ANDY SI DENIS,SCUZE PT INTARZIERE.......SA CRESTETI MARI FRUMOSI SI SANATOSI....PUPICI DULCI DE LA BIANCA


EU FETELOR NU MAI AM TIMP SA STAU PE NET,DONSOARA MEA MA IA LA CEARTA SI E CALARE PE MINE SI PE LAPTOP......NU POT FACE NIK DIN CAUZA EI.......ARE O GRAMADA DE JUCARII DAR NO INTERESEAZA......TOT CE NARE VOIE O FASCINEAZA

SAMBATA AM AVUT PETRECERE,A FOST O VREME INGROZITOARE,PLOAIE SI VANT SI A TREBUIT SA TINEM COPILASII IN CASA,MIA FOST O CIUDAAAAAAAA...DAR ASTA E,A FOST FRUMOS....VA PUN SI POZE CAND LE DESCARC floare2.gif floare2.gif floare2.gif
johnnymada
LA MULTI ANI BIANCA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
johnnymada
LA MULTI ANI BIANCA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
johnnymada
poze de la ziua Marei
johnnymada
poze de ieri de la mare
maria26
super pozele si tortul smile.gif
johnnymada
QUOTE(maria26 @ Jun 8 2009, 01:40 PM) *
super pozele si tortul smile.gif

multumim
livya
QUOTE(johnnymada @ Jun 8 2009, 08:09 AM) *
poze de ieri de la mare

ce frumos... trandafir.gif tzuc.gif dar si la ziua marei ,ce frumoasa era...si tortul superb... tzuc.gif hug.gif
isterikk
2 fete superbe superbeeeeeeeee!!!!!!! super.gif super.gif super.gif am luat blitzul de ochisorii marei si am mai marit o un pic trandafir.gif
johnnymada
QUOTE(isterikk @ Jun 8 2009, 01:54 PM) *
2 fete superbe superbeeeeeeeee!!!!!!! super.gif super.gif super.gif am luat blitzul de ochisorii marei si am mai marit o un pic trandafir.gif

multumim, cum ai facut????
isterikk
QUOTE(johnnymada @ Jun 8 2009, 04:07 PM) *
multumim, cum ai facut????

Cu placere! trandafir.gif Intai am dat click dreapta pe poza am salvat o la mine in pc.....si apoi cu un program(se numeste picasa3 si il poti descarca de pe net)am modificat o un pic. floare2.gif Daca ai timp si chef spor la joaca. laugh.gif
johnnymada
QUOTE(isterikk @ Jun 8 2009, 02:12 PM) *
Cu placere! trandafir.gif Intai am dat click dreapta pe poza am salvat o la mine in pc.....si apoi cu un program(se numeste picasa3 si il poti descarca de pe net)am modificat o un pic. floare2.gif Daca ai timp si chef spor la joaca. laugh.gif

multumesc, cum am un pic de timp asta o sa fac
cris210580
la ziua lui mami



gata sa mergem la mare

si la ziua noastra:)



cris210580






livya
QUOTE(cris210580 @ Jun 8 2009, 01:36 PM) *
la ziua lui mami



gata sa mergem la mare

si la ziua noastra:)


ce frumosi sunteti...si dulceata aia mica pupici de la mihai... trandafir.gif tzuc.gif hug.gif
isterikk
QUOTE(cris210580 @ Jun 8 2009, 09:06 PM) *
la ziua lui mami



Numai printese frumoase aici la bebei de iunie! trandafir.gif wub.gif
isterikk
Bika asteptam poze si de la ziua lui Denis! oFloare.gif
aryana
QUOTE(maria26 @ Jun 7 2009, 10:42 PM) *
doar cateva... mai pun maine smile.gif








Cata bucrie acolo la voi. Se vede ca v-ati distrat pe cinste! Pupici lui andy cel cretolin si frumos! floare2.gif

QUOTE(johnnymada @ Jun 8 2009, 02:29 PM) *
poze de la ziua Marei


Mai, mai ce fetita cocheta! rolleyes.gif Pieptene, ruj si chei de la masina, nu? Parca asa am vazut. Stie ea ce stie. laugh.gif
Pupici de la andrei pentru mara cea scumpica si frumoasa foc! floare2.gif
aryana
QUOTE(cris210580 @ Jun 8 2009, 08:11 PM) *








[b]LA MULTI ANI BIANCA! SA CRESTI MARE, SA FII SANATOASA SI SA II ADUCI NUMAI BUCURII LUI MAMI! [/b]occasion.gif
cris210580
va multumesc mult fetelor pt urari si aprecieri
floare2.gif floare2.gif floare2.gif
maria26
QUOTE(aryana @ Jun 8 2009, 08:58 PM) *
Cata bucrie acolo la voi. Se vede ca v-ati distrat pe cinste! Pupici lui andy cel cretolin si frumos! floare2.gif


multumim tzuc.gif

cris, sa-ti traiasca printzesa! e o dulceata smile.gif
TESYMO
QUOTE(maria26 @ Jun 8 2009, 12:58 PM) *
multumim pentru complimente! smile.gif trandafir.gif
o sa va pun si filmulet maine smile.gif
Noi am dat 112 lei, dar nu are bile, are niste chestii ca niste pernite de apa.. este, de fapt, din ala in care se sare ... ce am gasit noi cu bile, erau prea mici si nu putea sa stea decat in funduletz in ele, dar ii putem cumpara bilele separat.. l-am luat din Auchan.
liwlol.gif liwlol.gif foarte tare.. si maica-mea este anti-tehnologie liwlol.gif .. al tau nu merge pe automat? eu numai asa le fac..

Ma gandesc ca merge pe automat, ca cica e semiprofesional anima1.gif ... doar ca tre sa i-au manualu la rasfoit ca are prea multe chesti si mi-e frica sa nu sterg pozele wub.gif . Seamana cu al tau doar ca are obiectivul din fata mai mic. sad.gif ...si nici trepied nu am wink.gif .

Ce faine poze, imi plac torturile voastre...cine imi trimite o feliuta yami.gif ?
Deci Mara sa intelegem ca va fi coafeza, o sa-i placa masinile si ii va palcea sa se macheze nanner.gif tzuc.gif

Bianca
ce mare s-a facut si frumoasa. S-a schimbat mult, s-a maturizat fata de pozele care sunt la semnatura. oFloare.gif tzuc.gif

Fetelor avem si noi cateva vesti calde ....ne-a mai iesit un dintisor sus acum cateva zile( al doilea incisiv central) si a inceput sa isi de-a drumul cu mersul singur. Daca il lasam merge cam jumatate de hol singur si de alataieri se duce de la masuta la comoda, de la pat la fotoliu si tot asa. Se mai lasa cateodata jos dar vad ca prinde curaj pe zi ce trece bananab.gif
isterikk
QUOTE(terbancea @ Jun 9 2009, 09:53 AM) *
Ma gandesc ca merge pe automat, ca cica e semiprofesional anima1.gif ... doar ca tre sa i-au manualu la rasfoit ca are prea multe chesti si mi-e frica sa nu sterg pozele wub.gif . Seamana cu al tau doar ca are obiectivul din fata mai mic. sad.gif ...si nici trepied nu am wink.gif .

Ce faine poze, imi plac torturile voastre...cine imi trimite o feliuta yami.gif ?
Deci Mara sa intelegem ca va fi coafeza, o sa-i placa masinile si ii va palcea sa se macheze nanner.gif tzuc.gif

Bianca
ce mare s-a facut si frumoasa. S-a schimbat mult, s-a maturizat fata de pozele care sunt la semnatura. oFloare.gif tzuc.gif

Fetelor avem si noi cateva vesti calde ....ne-a mai iesit un dintisor sus acum cateva zile( al doilea incisiv central) si a inceput sa isi de-a drumul cu mersul singur. Daca il lasam merge cam jumatate de hol singur si de alataieri se duce de la masuta la comoda, de la pat la fotoliu si tot asa. Se mai lasa cateodata jos dar vad ca prinde curaj pe zi ce trece bananab.gif


FELICITARI!!!Dariusica ptr dintisor guitar.gif ...si curajul de a merge eusa_clap.gif
maria26
QUOTE(terbancea @ Jun 9 2009, 08:53 AM) *
Ma gandesc ca merge pe automat, ca cica e semiprofesional anima1.gif ... doar ca tre sa i-au manualu la rasfoit ca are prea multe chesti si mi-e frica sa nu sterg pozele wub.gif . Seamana cu al tau doar ca are obiectivul din fata mai mic. sad.gif ...si nici trepied nu am wink.gif .

Ce faine poze, imi plac torturile voastre...cine imi trimite o feliuta yami.gif ?
Deci Mara sa intelegem ca va fi coafeza, o sa-i placa masinile si ii va palcea sa se macheze nanner.gif tzuc.gif

Bianca
ce mare s-a facut si frumoasa. S-a schimbat mult, s-a maturizat fata de pozele care sunt la semnatura. oFloare.gif tzuc.gif

Fetelor avem si noi cateva vesti calde ....ne-a mai iesit un dintisor sus acum cateva zile( al doilea incisiv central) si a inceput sa isi de-a drumul cu mersul singur. Daca il lasam merge cam jumatate de hol singur si de alataieri se duce de la masuta la comoda, de la pat la fotoliu si tot asa. Se mai lasa cateodata jos dar vad ca prinde curaj pe zi ce trece bananab.gif


FELICITARI!!!
Am inceput si noi sa prindem curaj.. deja mergem doi metri singurel bananab.gif .. dar a prins gustul mersului de-a-busilea si toata casa mi-a luat-o la rascolit smile.gif
TESYMO
QUOTE(isterikk @ Jun 9 2009, 08:58 AM) *
FELICITARI!!!Dariusica ptr dintisor guitar.gif ...si curajul de a merge eusa_clap.gif

multumim notworthy.gif


QUOTE(maria26 @ Jun 9 2009, 09:07 AM) *
FELICITARI!!!
Am inceput si noi sa prindem curaj.. deja mergem doi metri singurel bananab.gif .. dar a prins gustul mersului de-a-busilea si toata casa mi-a luat-o la rascolit smile.gif

multumim notworthy.gif
Bravo Andy eusa_clap.gif ...Maria de acum sa te ti tare guitar.gif
maria26
QUOTE(terbancea @ Jun 9 2009, 09:40 AM) *
multumim notworthy.gif
multumim notworthy.gif
Bravo Andy eusa_clap.gif ...Maria de acum sa te ti tare guitar.gif


DA, pai loviturile de pana acum au fost nimicuri... de-acum incepe greul...sper sa nu patesc chiar ca Ari si Livia, dar am asa o presimtire ca nu o sa scap.. sad.gif
livya
ce frumos le -ati pus poza micutilor! tzuc.gif is niste dulci asa si Andy si Darius...oricum is ei scumpi,da tare frumos e.
maria26
QUOTE(livya @ Jun 9 2009, 06:22 PM) *
ce frumos le -ati pus poza micutilor! tzuc.gif is niste dulci asa si Andy si Darius...oricum is ei scumpi,da tare frumos e.


si tu ai niste chestii foarte dragute la semnatura smile.gif
livya
QUOTE(maria26 @ Jun 9 2009, 12:55 PM) *
si tu ai niste chestii foarte dragute la semnatura smile.gif

cum mi-ai zis tu ,acolo am intrat la minunile alea hug.gif ...vai mihai e speedy gonzales,fac mancare si tot in picioarele mele e. doh.gif
isterikk
QUOTE(livya @ Jun 9 2009, 08:30 PM) *
cum mi-ai zis tu ,acolo am intrat la minunile alea hug.gif ...vai mihai e speedy gonzales,fac mancare si tot in picioarele mele e. doh.gif



Mie mi este tare frica sa gatesc cu fabio pe langa mine si l tin la distanta! biggrin.gif
maria26
sper sa va placa smile.gif

[/quote]
livya
QUOTE(isterikk @ Jun 9 2009, 01:51 PM) *
Mie mi este tare frica sa gatesc cu fabio pe langa mine si l tin la distanta! biggrin.gif

si mie mi frica .dar nu sta singur incepe si urla... crybaby.gif
isterikk
QUOTE(maria26 @ Jun 9 2009, 09:39 PM) *
sper sa va placa smile.gif



Foarte foarte frumos!!! trandafir.gif Mi au dat si lacrimile.....parca nu mi vine sa cred cat de repede trece un anisor... crybaby.gif .Doamne si ce familie numeroasa ai. laugh.gif Cred ca va ti distrat pe cinste in special piticii! tzuc.gif
isterikk
QUOTE(livya @ Jun 9 2009, 09:54 PM) *
si mie mi frica .dar nu sta singur incepe si urla... crybaby.gif

Eu sunt norocoasa ca am bucataria in living si tin un patut din ala de voaiaj aici. anima1.gif Cand nu i convine ceva il mut la geam cu tot cu patut liwlol.gif .
23mario
Buna seara! Noi nu prea am mai scris dar sa stiti ca m-am uitat la voi oFloare1.gif Am vazut niste poze super, copii minunati tzuc.gif mai avem si noi putin si facem anul super.gif
Am pus si noi poza la semnatura yes.gif
tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif la toti ingerasii!
livya
QUOTE(maria26 @ Jun 9 2009, 02:09 PM) *
sper sa va placa smile.gif

frumos a fost ....super si andy statea la taticu ca in fotoliu... trandafir.gif smile.gif
livya
QUOTE(23mario @ Jun 9 2009, 03:28 PM) *
Buna seara! Noi nu prea am mai scris dar sa stiti ca m-am uitat la voi oFloare1.gif Am vazut niste poze super, copii minunati tzuc.gif mai avem si noi putin si facem anul super.gif
Am pus si noi poza la semnatura yes.gif
tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif la toti ingerasii!

ce frumosi sunteti... trandafir.gif tzuc.gif
maria26
QUOTE(isterikk @ Jun 9 2009, 09:09 PM) *
Foarte foarte frumos!!! trandafir.gif Mi au dat si lacrimile.....parca nu mi vine sa cred cat de repede trece un anisor... crybaby.gif .Doamne si ce familie numeroasa ai. laugh.gif Cred ca va ti distrat pe cinste in special piticii! tzuc.gif


da, am avut cam 30 de persoane.. si copii au fost bagati in masini urland liwlol.gif .. atat de mult le-a placut.. smile.gif.. iar noi am ramas sa chefuim pana duminica dimineata... petrecerea a inceput la 12 ziua.. am fost foarte obosita dupa ..smile.gif
maria26
La multi ani Andrei si Bianca-Elena !
TESYMO
LA MULTI ANI ANDREI! occasion.gif occasion.gif occasion.gif tzuc.gif

maria26
Uite ce succes avem la fete smile.gif



Andy in actiune smile.gif


Am papat tort eating.gif


sefa mea (director financiar )

isterikk
La multi anisori Andrei!!!!!!!!!!!
ari05
QUOTE(terbancea @ Jun 7 2009, 11:05 PM) *
Ca tot vorbeati zilele trecute de pozat, eu am tacut atunci ca oricum eram in aceiasi situatie ca voi, adica eu am facut pana acum vreo 3200 de poze din cele 3400 facute cu aparatul. Dar azi mi s-a umplut paharul cand am ajuns acasa de la iarba verde si am vazut ca eu nu am nici o poza cu Darius. Eu le-am facut lor vreo 40 de poze si i-am dat aparatul mamei mele sa imi faca si mie niste poze cu Darius ( la care bineinteles trebuia sa stau ca la fotograf...cum zicea si Ari oFloare1.gif ) .......ea de fapt nu a apasat butonul destul de tare ca sa fac pozele nervi.gif


liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif doh.gif e bine si la voi cu pozatul ... tongue.gif

QUOTE(isterikk @ Jun 8 2009, 03:12 PM) *
Cu placere! trandafir.gif Intai am dat click dreapta pe poza am salvat o la mine in pc.....si apoi cu un program(se numeste picasa3 si il poti descarca de pe net)am modificat o un pic. floare2.gif Daca ai timp si chef spor la joaca. laugh.gif


si eu tot picasa folosesc, in special sa scot ochii rosii... e super !!!!!! mai ales cum are Darius ochi albastri, ar fi pacat sa i se vada rosii in poze nono.gif

QUOTE(terbancea @ Jun 9 2009, 08:53 AM) *
Fetelor avem si noi cateva vesti calde ....ne-a mai iesit un dintisor sus acum cateva zile( al doilea incisiv central) si a inceput sa isi de-a drumul cu mersul singur. Daca il lasam merge cam jumatate de hol singur si de alataieri se duce de la masuta la comoda, de la pat la fotoliu si tot asa. Se mai lasa cateodata jos dar vad ca prinde curaj pe zi ce trece bananab.gif

felicitari Darius !!! eusa_clap.gif

QUOTE(maria26 @ Jun 9 2009, 09:07 AM) *
Am inceput si noi sa prindem curaj.. deja mergem doi metri singurel bananab.gif .. dar a prins gustul mersului de-a-busilea si toata casa mi-a luat-o la rascolit smile.gif

felicitari Andy !
na fetelor, de acum sa va tineti bine ... laugh.gif
ari05
super pozele fetelor !!! Andy, Mara, Bianca floare2.gif sunteti niste scumpi !!! partners.gif
ari05
LA MULTI ANISORI ANDREI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
sa cresti mare, sanatos, voios tzuc.gif sa iti traiasca Aryana, sa iti aduca numai bucurii !
maria26
QUOTE(ari05 @ Jun 10 2009, 10:24 AM) *
super pozele fetelor !!! Andy, Mara, Bianca floare2.gif sunteti niste scumpi !!! partners.gif

MULTUMIM! tzuc.gif
CAM RARUTZ PE LA NOI... AI FOST OCUPATA?
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.