Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Bebelusi De Iunie 2008
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Bebelusi si copii > Bebelusi > Bebelusi nascuti vara
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120
mnl_mari
QUOTE(terbancea @ Jun 17 2009, 10:57 PM) *
BAFTA LA EXAMEN oFloare.gif .. CE FACULTA TERMINI?
Ce fain bananab.gif ...ii sta super tare anima1.gif tzuc.gif

multumesc mult!termin farmacia....sper...
unsure.gif
23mario
Ce liniste pe aici... Ne-am hotarat si noi sa mergem cateva zile la mare super.gif dar nu dispunem de multi bani sad.gif (avem multe nunti si botezuri vara asta)
Poate stiti voi cazare la mare sa nu fie f scump dar totusi sa fie conditii? oFloare1.gif oFloare1.gif
ari05
hello gagici !!! noi am fost in WE in Bucuresti... in concluzie is varzaaa !!! mai intru dupa ce imi revin cu somnul notworthy.gif pupici la BBi si mamici !!!
maria26
QUOTE(ari05 @ Jun 22 2009, 01:27 PM) *
hello gagici !!! noi am fost in WE in Bucuresti... in concluzie is varzaaa !!! mai intru dupa ce imi revin cu somnul notworthy.gif pupici la BBi si mamici !!!

tzuc.gif
jus_ro
La multi ani!!!!!!!!!!!!!! Sonia occasion.gif


sa cresti sanatoasa si sa asculti de mami si de tati floare2.gif
TESYMO
PT SONIA oFloare.gif tzuc.gif
http://www.utilecopii.ro/forum/index.php?showtopic=8265
livya
LA MULTI ANI SONIA!sa cresti mare si frumoasa...
23mario
Fetelor sa va spun ce am patit azi crybaby.gif M-am apucat sa fac ardei umpluti si sarmale si cand opaream frunzele de varza a aparut Mario pe la picioarele mele si eu eram cu varza in mana si am scapat-o in oala cu apa fierbinte si a sarit apa pe el ohmy.gif crybaby.gif are pe manuta o besica cu apa sad.gif l-am dat imediat cu albus de ou, apoi am cumparat un spray si sper sa fie mai bine pana dimineata pray.gif offffffffff tocmai de ziua lui nervi.gif nervi.gif nervi.gif

La multi ani Sonia! occasion.gif
maria26
QUOTE(23mario @ Jun 23 2009, 02:08 AM) *
Fetelor sa va spun ce am patit azi crybaby.gif M-am apucat sa fac ardei umpluti si sarmale si cand opaream frunzele de varza a aparut Mario pe la picioarele mele si eu eram cu varza in mana si am scapat-o in oala cu apa fierbinte si a sarit apa pe el ohmy.gif crybaby.gif are pe manuta o besica cu apa sad.gif l-am dat imediat cu albus de ou, apoi am cumparat un spray si sper sa fie mai bine pana dimineata pray.gif offffffffff tocmai de ziua lui nervi.gif nervi.gif nervi.gif

La multi ani Sonia! occasion.gif


mititelul!
la multi ani Mario! sa fii sanatos si sa o asculti pe mami!
TESYMO
LA MULTI ANI MARIO! occasion.gif occasion.gif occasion.gif tzuc.gif
ari05
La multi anisori Sonia si Mario !!! occasion.gif

pupici lui Mario sa ii treaca buba tzuc.gif
jus_ro
La multi ani!!!!!!!!! Mario occasion.gif


sa cresti sanatos si sa asculti de mami si de tati floare2.gif
livya
LA MULTI ANISORI MARIO!
23mario
Multumim tuturor! tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif Mario e mai bine azi oFloare1.gif
aryana
LA MULTI ANI SONIA SI MARIO! SA CRESTETI MARI SI SANATOSI! floare2.gif occasion.gif
simira
Va multumesc din suflet dragele mele pentru gandurile bune si cuvintele frumoase pe care le-ati avut pt noi!!!Va pup si va iubesc si va multumesc ca sunteti intotdeauna aproape!Sa va traiasca copilasii si sa fie sanatosi! partners.gif love1.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif
Uram si noi LA MULTI ANI! cu sanatate micutului Mario (sper ca pana acum a trcut bubita!!!! sad.gif ) si lui Dariusica, cu mult drag! tzuc.gif tzuc.gif occasion.gif
Ziua Soniei a trecut cu bine, o sa punem si poze incurand.Va pup!
maria26
La multi ani Darius!
maria26
La multi ani Darius, pui de Ari!
Ai baiat mare acum, deja a facut un an si o luna! smile.gif
ari05
QUOTE(maria26 @ Jun 26 2009, 09:27 AM) *
La multi ani Darius, pui de Ari!
Ai baiat mare acum, deja a facut un an si o luna! smile.gif

multumim ! tzuc.gif mda... ce zboara timpul deja.... laugh.gif imediat facem 2 anisori liwlol.gif liwlol.gif doh.gif
maria26
QUOTE(ari05 @ Jun 26 2009, 03:52 PM) *
multumim ! tzuc.gif mda... ce zboara timpul deja.... laugh.gif imediat facem 2 anisori liwlol.gif liwlol.gif doh.gif


ce-ti mai face puiul?
Pe noi ne-a muscat o insecta pe piciorus si ne scarpinam mereu liwlol.gif
ari05
La multi anisori Darius !!! sa-ti traiasca Simona, sa va bucurati de el, sa creasca mare si sanatos!!!
TESYMO
QUOTE(simira @ Jun 26 2009, 01:32 AM) *
Va multumesc din suflet dragele mele pentru gandurile bune si cuvintele frumoase pe care le-ati avut pt noi!!!Va pup si va iubesc si va multumesc ca sunteti intotdeauna aproape!Sa va traiasca copilasii si sa fie sanatosi! partners.gif love1.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif
Uram si noi LA MULTI ANI! cu sanatate micutului Mario (sper ca pana acum a trcut bubita!!!! sad.gif ) si lui Dariusica, cu mult drag! tzuc.gif tzuc.gif occasion.gif
Ziua Soniei a trecut cu bine, o sa punem si poze incurand.Va pup!


QUOTE(maria26 @ Jun 26 2009, 09:26 AM) *
La multi ani Darius!


QUOTE(ari05 @ Jun 26 2009, 03:58 PM) *
La multi anisori Darius !!! sa-ti traiasca Simona, sa va bucurati de el, sa creasca mare si sanatos!!!

notworthy.gif multumim fetelor tzuc.gif
jus_ro
La multi ani! Darius Mare!...... occasion.gif occasion.gif occasion.gif pentru 1 an si 1 luna
te pupam dulce tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif
aryana
LA MULTI ANI DARIUS MIC! SA CRESTI MARE, SANATOS SI SA II ADUCI NUMAI BUCURII LUI MAMI! floare2.gif occasion.gif
ari05
QUOTE(jus_ro @ Jun 27 2009, 05:48 AM) *
La multi ani! Darius Mare!...... occasion.gif occasion.gif occasion.gif pentru 1 an si 1 luna
te pupam dulce tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif

multumim tzuc.gif
TESYMO
QUOTE(aryana @ Jun 27 2009, 07:54 PM) *
LA MULTI ANI DARIUS MIC! SA CRESTI MARE, SANATOS SI SA II ADUCI NUMAI BUCURII LUI MAMI! floare2.gif occasion.gif

Multumim Aryana tzuc.gif
ari05
hei ! unde sunt mamicile de iunie 2008 ? sad.gif nu mai scrie nimeni nimic aici ? sad.gif
cris210580
QUOTE(ari05 @ Jul 7 2009, 02:41 PM) *
hei ! unde sunt mamicile de iunie 2008 ? sad.gif nu mai scrie nimeni nimic aici ? sad.gif
se pare ca nu mai intra nimeni pe aci:((
mie dor de timpurile cand erau caopilasii nostri bebelusi si era mare forfota pe aci:(
TESYMO
PAI SE VEDE TREABA CA NE-AM MUTAT AICI http://www.utilecopii.ro/forum/index.php?showtopic=8024 smile.gif ( asta daca ne cauta cineva tongue.gif ), din pacate si acolo e slaba activitatea sad.gif ....poate daca trece perioada de concedii wink.gif
mihaela_s2005
QUOTE(ari05 @ Jul 7 2009, 04:41 PM) *
hei ! unde sunt mamicile de iunie 2008 ? sad.gif nu mai scrie nimeni nimic aici ? sad.gif

Buna burtici, sunt si eu o viitoare mamica in iunie. Sunt din Iasi si urmeaza sa nasc la Cuza Voda cu d-na Dr. Schaas. Am foarte mari emotii tinand cont ca am mai avut o sarcina cu final nefericit..., dar sper ca de data asta sa fie totul bine.
Pe 28 Aprilie am fost la eco si mi-am vazut foarte clar fetiza, d-na dr. a spus ca totul e bine si am mare incredere in ea. Are 2200g iau eu am luat in greutate pana acum 10 kg nu stiu cat mai urmeaza sa pun pana la nastere dar nu conteaza, important e sa fie bb sanatos.
Sunt sfatuita sa nasc prin cezariana si imi este foarte frica, prima sarcina am nascut natural si au fost suportabile durerile ca sa spun asa.
Referitor la geanta pt spital, e aproape gata, zic eu ca am pregatit tot ce am nevoie, mai ales diferite produse de dezinfectat( dupa cum poate stiti e cam jale prin spitale si imi este foarte frica mai ales pt bb).
Sarcina usoara la toate burticile!
cristina321711
nu se mai trece pe aici
o poza cu bebelusa mea de iunie 2008
Lusha&Zbenguica
QUOTE(cristina321711 @ Feb 9 2013, 08:21 PM) *
nu se mai trece pe aici
o poza cu bebelusa mea de iunie 2008

e superba bebelusa ta smile.gif
killersmile11
very nice and helpful information! gonna share this to my friends! please visit this Page
killersmile11
thanks for this helpful article! please visit this https://boudoirphotographyspokane.com
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.