Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Poze Cu Mamici.tatici Si Bunici
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Diverse > Divertisment > Poze si Imagini. Cu copii si nu numai :)
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102
georgeta23
QUOTE(max @ Jan 23 2008, 06:47 PM) *
getutzooooo, de te vede Anca 74, te rupe cu bataia. liwlol.gif liwlol.gif

ohmy.gif ohmy.gif si daca va spun ca trec la musulmani si imi pot lua cate neveste vreau?...imi fac harem!
max
QUOTE(georgeta23 @ Jan 23 2008, 06:49 PM) *
ohmy.gif ohmy.gif si daca va spun ca trec la musulmani si imi pot lua cate neveste vreau?...imi fac harem!



liwlol.gif liwlol.gif foarte bine, esti foarte tare, atunci.
daca te tine......ia-ma si pe mine rolleyes.gif
liwlol.gif
georgeta23
QUOTE(max @ Jan 23 2008, 06:50 PM) *
liwlol.gif liwlol.gif foarte bine, esti foarte tare, atunci.
daca te tine......ia-ma si pe mine rolleyes.gif
liwlol.gif
wub.gif wub.gif te iau si pe tine!
acum va parasesc, mi s-au trezit cele mai nepretuite iubiri! paaaaaaaaaaaa
max
nici nu ne-ai luat bine ca ne si parasesti... laugh.gif
paaaaaa wub.gif
georgeta23
revin.....la cadanele mele maine
max
QUOTE(georgeta23 @ Jan 23 2008, 06:55 PM) *
revin.....la cadanele mele maine


laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif ok ok
wub.gif
Simona25
QUOTE(georgeta23 @ Jan 23 2008, 05:34 PM) *


WOOOOOOOOOOOOOW wub.gif
VALERIA OANA
QUOTE(ella14 @ Jan 23 2008, 06:21 PM) *
mama,ce frumoasa esti
sincer mi te imaginam altfel


Altfel???? Adica....esti dezamagita????



QUOTE(Simona25 @ Jan 23 2008, 06:52 PM) *
tu erai mamica invidioasa pe alte mamici ca sunt tinere si frumoase? uita-te la tine ce frumoasa esti! eu sa fiu invidioasa pe voi ca mai bine ma sari decat sa ma ocolesti liwlol.gif ca am o burtica de toata frumusetea sad.gif . de 11 luni ma chinui sa scap de ea si nu pot mad.gif e mai incapatanata ca mine mad.gif


Mai am putin si ies la pensie....

QUOTE(mallina2u @ Jan 23 2008, 06:57 PM) *
OAna, mama, de unde iti stiu eu sotul? cumva lucreaza in domeniul energetic? in ministerul energiei si comertului? sa ma luminezi, ca sunt sigura ca il cunosc, dar nu stiu de unde sa-l iau...


Moamaaaaa, da, acolo lucreaza????? DE UNDE IL CUNOSTI SI UNDE LUCREZI?

ella14
[quote name='VALERIA OANA' date='Jan 24 2008, 12:27 PM' post='108018']
Altfel???? Adica....esti dezamagita????

chiar deloc smile.gif esti foarte frumoasa wink.gif tzuc.gif
liliana2u
QUOTE(VALERIA OANA @ Jan 24 2008, 03:27 AM) *
Moamaaaaa, da, acolo lucreaza????? DE UNDE IL CUNOSTI SI UNDE LUCREZI?

cred ca il cunosc de la vechiul sediu, de pe Magheru, noi acum suntem pe Polona, probabil ca sotul tau e intr-una din ramurile vechiului Renel, ca si mine, dealtfel... vezi ce mica e lumea? trebuie sa ne intalnim sa dezvoltam...
alexandra81
adaug si eu o poza prospata cu Stefi si cu parintii mei

VALERIA OANA
QUOTE(mallina2u @ Jan 24 2008, 02:29 PM) *
cred ca il cunosc de la vechiul sediu, de pe Magheru, noi acum suntem pe Polona, probabil ca sotul tau e intr-una din ramurile vechiului Renel, ca si mine, dealtfel... vezi ce mica e lumea? trebuie sa ne intalnim sa dezvoltam...



Pai...sa dezvoltam atunci....si sa facem si analize cafea.gif pe foto daca vrei, pentru ca Ilincuta cam seamana cu Claudiu.... tzuc.gif liwlol.gif
pissy18kat
bun sa incepem sa cunoasteti familia mea

el e tati meu ma iubeeeeeste mult se trezeste mereu la 4 sami faca papica ca mami mai are si ea nevoie de somn
pissy18kat
aici este sora lui mami cu fetele ei adica verisoarele mele !!!
pissy18kat
aici e cealalta verisoara a mea cu mami ei sotia lu fratele lu mami
pissy18kat
mami inainte de mine bbica ei

mami cu mine in burtica

mami dupa ce mam nascut eu bbica ei!!! smile.gif smile.gif
liliana2u
QUOTE(VALERIA OANA @ Jan 24 2008, 07:43 AM) *
Pai...sa dezvoltam atunci....si sa facem si analize cafea.gif pe foto daca vrei, pentru ca Ilincuta cam seamana cu Claudiu.... tzuc.gif liwlol.gif


tu, daca nu o poti avea nora, macar sora sa ii asiguri lui Claudiu... garantat 99,9996% e a lui ta-su, pana si grupa de sange i-a luat-o, asa ca slabe sperante sa fie a altuia...

fetelor, pe langa faptul ca arata bestial, are o voce de pustoaica doamna asta scumpa, Oana... care e si mai mica decat mine...
ruxy
QUOTE(pissy18kat @ Jan 24 2008, 08:12 PM) *
mami inainte de mine bbica ei

mami cu mine in burtica

mami dupa ce mam nascut eu bbica ei!!! smile.gif smile.gif

O pissyy frumoasa, frumoasa si cu o bebita superba sa fiti sanatoase!!!!
CLAU_DITZA23
QUOTE(pissy18kat @ Jan 24 2008, 08:12 PM) *
mami inainte de mine bbica ei

mami cu mine in burtica

mami dupa ce mam nascut eu bbica ei!!! smile.gif smile.gif

Mami sa va traiasca printesa in primul rand care e o minunatie si apoi voi toti sunteti frumosi cu toti tzuc.gif
CLAU_DITZA23
QUOTE(mallina2u @ Jan 24 2008, 08:14 PM) *
tu, daca nu o poti avea nora, macar sora sa ii asiguri lui Claudiu... garantat 99,9996% e a lui ta-su, pana si grupa de sange i-a luat-o, asa ca slabe sperante sa fie a altuia...

fetelor, pe langa faptul ca arata bestial, are o voce de pustoaica doamna asta scumpa, Oana... care e si mai mica decat mine...

Da,da asa e are o voce super si este o doamna super,Oana wub.gif wub.gif wub.gif te iubi tzuc.gif
pissy18kat
sa va spun uitati primul bb care a ajuns in spatiuhihihi laugh.gif laugh.gif
ruxy
QUOTE(alexandra81 @ Jan 24 2008, 02:17 PM) *
adaug si eu o poza prospata cu Stefi si cu parintii mei


Cata blandete in privirile bunicilor...si cata frumusete!!! Ce dragoste frumoasa pot oferi bunicii wub.gif Sa-ti fie sanatosi parintii si voi alaturi de ei!!!
alexandra81
Multumesc Rux. ieri au venit asa pe neasteptate...m-au sunat dimineata la 9 jumate ca sunt gata de plecare. in 2 ore au fost aici....le era tare dor de Stefi...iar mama cand l-a vazut mergand mai mai sa inceapa sa planga... sad.gif le este tare drag de el pt ca este primul lor nepot... wub.gif si nu pot veni asa des la noi pt ca mama este cu serviciul. ei sunt la valcea, iar noi la craiova.. tzuc.gif hug.gif
Simona25
QUOTE(pissy18kat @ Jan 24 2008, 08:12 PM) *
mami inainte de mine bbica ei

mami cu mine in burtica

mami dupa ce mam nascut eu bbica ei!!! smile.gif smile.gif

o mamica tanara si frumoasa si cu o printesa frumoasa. sunteti o familie minunata. sa fiti fericiti si sa va bucurati de printesa voastra wub.gif wub.gif
VALERIA OANA
fetelor, pe langa faptul ca arata bestial, are o voce de pustoaica doamna asta scumpa, Oana... care e si mai mica decat mine...
[/quote]


QUOTE(CLAU_DITZA23 @ Jan 24 2008, 10:17 PM) *
Da,da asa e are o voce super si este o doamna super,Oana wub.gif wub.gif wub.gif te iubi tzuc.gif





Da fetelor, vreau sa ma casatoresc cu voi
Miha79
cu tati

cu mami

cu binica[mama mea]

cu bunicul[tatal meu]

parinti mei cu picii mei

soacra mea

si eu inainte sa nasc sa nu va speriati de mine ca eram foarte mare biggrin.gif

hai ca v-am plictis destul
VALERIA OANA
[quote name='Miha79' date='Jan 25 2008, 03:20 PM' post='109070']
parinti mei cu picii mei



Amandoi gemenutii sunt frumosi, dar mie imi place mai mult de cel pe care il tine tatal tau in brate. E mai nazdravan
ruxy
QUOTE(Miha79 @ Jan 25 2008, 01:20 PM) *
cu tati

cu mami

cu binica[mama mea]

cu bunicul[tatal meu]

parinti mei cu picii mei

soacra mea

si eu inainte sa nasc sa nu va speriati de mine ca eram foarte mare biggrin.gif

hai ca v-am plictis destul

O familie frumoasa....parinti frumosi, de gemenutzi ce sa mai discutam sunt minunati rolleyes.gif iar parintii tai sunt tare draguti...si soacra arata ca o mama buna wub.gif imi place taticul tau....sa fiti sanatosi cu totii smile.gif
Miha79
QUOTE(VALERIA OANA @ Jan 25 2008, 03:54 PM) *
Amandoi gemenutii sunt frumosi, dar mie imi place mai mult de cel pe care il tine tatal tau in brate. E mai nazdravan

da e mai nazdravan si face cele mai multe boacane tongue.gif
Miha79
QUOTE(rux25 @ Jan 25 2008, 04:16 PM) *
O familie frumoasa....parinti frumosi, de gemenutzi ce sa mai discutam sunt minunati rolleyes.gif iar parintii tai sunt tare draguti...si soacra arata ca o mama buna wub.gif imi place taticul tau....sa fiti sanatosi cu totii smile.gif

Multumesc rux tzuc.gif tzuc.gif
liliana2u
fetelor, ca va tot intrebati unele dintre voi cine e 'mami' de Ilinca (desi sunt multe aparitii ale mele pe aici), iata poze de azi, de la plimbarea din parc..



si aici, Ilinca plimbata de Rux25, o minune de femeie..
Mih@ela
QUOTE(mallina2u @ Jan 25 2008, 05:04 PM) *
fetelor, ca va tot intrebati unele dintre voi cine e 'mami' de Ilinca (desi sunt multe aparitii ale mele pe aici), iata poze de azi, de la plimbarea din parc..



si aici, Ilinca plimbata de Rux25, o minune de femeie..

In sfarsit!Ni te arati ,in toata splendoarea ta! :rolleyes:Cu ce pofta dormea printesica frumusica! Si inca alaturi de cine!!!!Rux,eu cand te vad oare???Pupic dulce pt mine la Ilinca!!!Si pup doua mamici frumoase!!! tzuc.gif
ligiamos
Ce bine ca sinteti aproape una de alta si puteti fi prietene si pe viu nu numai in fata calculatorului.Va pupam pe toate trei tzuc.gif hug.gif
QUOTE(mallina2u @ Jan 25 2008, 02:04 PM) *
fetelor, ca va tot intrebati unele dintre voi cine e 'mami' de Ilinca (desi sunt multe aparitii ale mele pe aici), iata poze de azi, de la plimbarea din parc..



si aici, Ilinca plimbata de Rux25, o minune de femeie..

ruxy
QUOTE(Mih@ela @ Jan 25 2008, 05:06 PM) *
In sfarsit!Ni te arati ,in toata splendoarea ta! :rolleyes:Cu ce pofta dormea printesica frumusica! Si inca alaturi de cine!!!!Rux,eu cand te vad oare???Pupic dulce pt mine la Ilinca!!!Si pup doua mamici frumoase!!! tzuc.gif

unde esti??? hai...sa ne intalnim smile.gif sa pup baiat frumos cu ochisori albastri smile.gif hai wub.gif
ruxy
QUOTE(ligiamos @ Jan 25 2008, 05:07 PM) *
Ce bine ca sinteti aproape una de alta si puteti fi prietene si pe viu nu numai in fata calculatorului.Va pupam pe toate trei tzuc.gif hug.gif

nu suntem chiar aproape... wub.gif dar ne straduim...ne-am intalnit la jumatatea drumului smile.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif
liliana2u
QUOTE(rux25 @ Jan 25 2008, 10:10 AM) *
nu suntem chiar aproape... wub.gif dar ne straduim...ne-am intalnit la jumatatea drumului smile.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif


asa e, dar merita... ne prind bine intalnirile noastre!
pupicim la voi, acum face nani printesa, a reusit, in sfarsit, sa adoarma wink.gif
Mih@ela
QUOTE(rux25 @ Jan 25 2008, 06:08 PM) *
unde esti??? hai...sa ne intalnim smile.gif sa pup baiat frumos cu ochisori albastri smile.gif hai wub.gif

Pei...ai auzit de Oriols,e aproape de centrul crybaby.gif Valenciei!Chiar nu stii? biggrin.gif
ruxy
QUOTE(Mih@ela @ Jan 25 2008, 05:18 PM) *
Pei...ai auzit de Oriols,e aproape de centrul crybaby.gif Valenciei!Chiar nu stii? biggrin.gif

crybaby.gif crybaby.gif crybaby.gif nuuuuu, nu stiam crybaby.gif dar lasa ca facem noi intr-un fel nu???? tzuc.gif
Mih@ela
QUOTE(rux25 @ Jan 25 2008, 06:20 PM) *
crybaby.gif crybaby.gif crybaby.gif nuuuuu, nu stiam crybaby.gif dar lasa ca facem noi intr-un fel nu???? tzuc.gif

Da!Oricum nu mai avem mult de stat pe aici!Si atuncio poate luam legatura! laugh.gif tzuc.gif tzuc.gif
ella14
QUOTE(mallina2u @ Jan 25 2008, 06:04 PM) *
fetelor, ca va tot intrebati unele dintre voi cine e 'mami' de Ilinca (desi sunt multe aparitii ale mele pe aici), iata poze de azi, de la plimbarea din parc..



si aici, Ilinca plimbata de Rux25, o minune de femeie..


ce frumoase sunteti.piu,piu sa nu va deochi
liliana2u
Mihaela, de ce spui ca nu m-ai mai vazut? am atatea poze pe topicul asta, impreuna cu fetita mea...

si uite, sa vedeti si cum eram inainte de Ilinca, cu ea la purtator...
2005, in Grecia, pe langa Athos, unde se simtea o energie...

in 2005, cand l-am cunoscut pe tatal ei... aici la birou

cu mama2

in luna martie 2006, cu cateva zile inainte de a ramane insarcinata

insarcinata in 3 luni, cand m-am tuns, sa nu ii consum calciul fetei

in concediu la Moeciu, in vreo 5 luni

la 6 spre 7 luni

si cu cateva zile inainte de a naste, cand deja eram umflatica

sa nu ziceti ca nu v-am plictisit...
Mih@ela
QUOTE(mallina2u @ Jan 25 2008, 06:33 PM) *
Mihaela, de ce spui ca nu m-ai mai vazut? am atatea poze pe topicul asta, impreuna cu fetita mea...

si uite, sa vedeti si cum eram inainte de Ilinca, cu ea la purtator...
2005, in Grecia, pe langa Athos, unde se simtea o energie...

in 2005, cand l-am cunoscut pe tatal ei... aici la birou

cu mama2

in luna martie 2006, cu cateva zile inainte de a ramane insarcinata

insarcinata in 3 luni, cand m-am tuns, sa nu ii consum calciul fetei

in concediu la Moeciu, in vreo 5 luni

la 6 spre 7 luni

si cu cateva zile inainte de a naste, cand deja eram umflatica

sa nu ziceti ca nu v-am plictisit...

Doamne,ca bine mai aratai!Cu burtica ,ffara... wub.gif
Frumoase peisaje!Mertanul ala,imi plaaace rolleyes.gif Tu lucrezi acolo,unde e mertanul meu?
Multumesc mult de poze,chiar nu le vazusem! laugh.gif
liliana2u
QUOTE(Mih@ela @ Jan 25 2008, 10:39 AM) *
Doamne,ca bine mai aratai!Cu burtica ,ffara... wub.gif
Frumoase peisaje!Mertanul ala,imi plaaace rolleyes.gif Tu lucrezi acolo,unde e mertanul meu?
Multumesc mult de poze,chiar nu le vazusem! laugh.gif


pozele astea nu le-am postat niciodata, doar pe cele in care apar cu Ilinca...
si sunt poze de la 35 de ani in sus, daca iti pun de la 30, o sa ma trimiti la liceu (si nu glumesc)... perioada sarcinii m-a marcat mult, teama de a pierde acea minunatie... bine ca a trecut si am langa mine cea mai dulce rasplata!
Masina era de la un autoshow, unde am fost sa ne alegem masini, cu prietenii mei si .. e una din favoritele mele rolleyes.gif
Simona25
QUOTE(Miha79 @ Jan 25 2008, 01:20 PM) *
cu tati

cu mami

cu binica[mama mea]

cu bunicul[tatal meu]

parinti mei cu picii mei

soacra mea

si eu inainte sa nasc sa nu va speriati de mine ca eram foarte mare biggrin.gif

hai ca v-am plictis destul

o familie tanara si frumoasa. moaaaaama ce puficiosi sunt in pozacu soacra. iti vine sa-i mananci wub.gif
Simona25
QUOTE(mallina2u @ Jan 25 2008, 04:04 PM) *
fetelor, ca va tot intrebati unele dintre voi cine e 'mami' de Ilinca (desi sunt multe aparitii ale mele pe aici), iata poze de azi, de la plimbarea din parc..



si aici, Ilinca plimbata de Rux25, o minune de femeie..

mami de ilinca esti tare frumoasa. pupici ilincutei si tie. pupici si lui rux wub.gif
Miha79
QUOTE(Simona25 @ Jan 25 2008, 06:59 PM) *
o familie tanara si frumoasa. moaaaaama ce puficiosi sunt in pozacu soacra. iti vine sa-i mananci wub.gif

multumesc tzuc.gif
Simona25
QUOTE(mallina2u @ Jan 25 2008, 05:33 PM) *
Mihaela, de ce spui ca nu m-ai mai vazut? am atatea poze pe topicul asta, impreuna cu fetita mea...

si uite, sa vedeti si cum eram inainte de Ilinca, cu ea la purtator...
2005, in Grecia, pe langa Athos, unde se simtea o energie...

in 2005, cand l-am cunoscut pe tatal ei... aici la birou

cu mama2

in luna martie 2006, cu cateva zile inainte de a ramane insarcinata

insarcinata in 3 luni, cand m-am tuns, sa nu ii consum calciul fetei

in concediu la Moeciu, in vreo 5 luni

la 6 spre 7 luni

si cu cateva zile inainte de a naste, cand deja eram umflatica

sa nu ziceti ca nu v-am plictisit...

esti frumoasa si cu gravida.gif burtica si fara burtica gravida.gif tzuc.gif tzuc.gif
Miha79
QUOTE(mallina2u @ Jan 25 2008, 06:33 PM) *
Mihaela, de ce spui ca nu m-ai mai vazut? am atatea poze pe topicul asta, impreuna cu fetita mea...

si uite, sa vedeti si cum eram inainte de Ilinca, cu ea la purtator...
2005, in Grecia, pe langa Athos, unde se simtea o energie...

in 2005, cand l-am cunoscut pe tatal ei... aici la birou

cu mama2

in luna martie 2006, cu cateva zile inainte de a ramane insarcinata

insarcinata in 3 luni, cand m-am tuns, sa nu ii consum calciul fetei

in concediu la Moeciu, in vreo 5 luni

la 6 spre 7 luni

si cu cateva zile inainte de a naste, cand deja eram umflatica

sa nu ziceti ca nu v-am plictisit...

Ilinca o sa fie mandra de o asemenea mamicuta
sa fi sanatoasa ca frumoasa esti
tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif
liliana2u
Dragele mele, va multumesc, sunteti niste dulci. Sa fim sanatosi cu totii! wub.gif
ella14
QUOTE(mallina2u @ Jan 25 2008, 07:33 PM) *
Mihaela, de ce spui ca nu m-ai mai vazut? am atatea poze pe topicul asta, impreuna cu fetita mea...

si uite, sa vedeti si cum eram inainte de Ilinca, cu ea la purtator...
2005, in Grecia, pe langa Athos, unde se simtea o energie...

in 2005, cand l-am cunoscut pe tatal ei... aici la birou

cu mama2

in luna martie 2006, cu cateva zile inainte de a ramane insarcinata

insarcinata in 3 luni, cand m-am tuns, sa nu ii consum calciul fetei

in concediu la Moeciu, in vreo 5 luni

la 6 spre 7 luni

si cu cateva zile inainte de a naste, cand deja eram umflatica

sa nu ziceti ca nu v-am plictisit...

dar ce bine iti statea cu parul lung....nu te-ai schimbat deloc
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.