Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Poze Cu Mamici.tatici Si Bunici
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Diverse > Divertisment > Poze si Imagini. Cu copii si nu numai :)
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102
Mih@ela
Cuscra iubita,mie mi-e taare dor de tine!!! partners.gif trandafir.gif

De la botezul nepotelul ,David




ruxy
QUOTE(Mih@ela @ Sep 7 2008, 11:51 PM) *
Cuscra iubita,mie mi-e taare dor de tine!!! partners.gif trandafir.gif

De la botezul nepotelul ,David




Ce familie frumoasa...cat de mandrii trebuie sa fie parntii vostrii...sa iti traiasca nepotelul minunat, sa fie sanatos...iar tu albastrica draga rolleyes.gif ...o frumusete de mamica esti...superbe fotografii.... partners.gif tzuc.gif hug.gif tzuc.gif
Mih@ela
QUOTE(rux25 @ Sep 7 2008, 10:55 PM) *
Ce familie frumoasa...cat de mandrii trebuie sa fie parntii vostrii...sa iti traiasca nepotelul minunat, sa fie sanatos...iar tu albastrica draga rolleyes.gif ...o frumusete de mamica esti...superbe fotografii.... partners.gif tzuc.gif hug.gif tzuc.gif

Ma faci sa suspin.Ruxi..familia mea...daca era in intregime...de aici lipseste familia fratelui meu(sunt plecati in tara),parintii..in pozele de mai sus,suntem surorile,cu prieteni de-ai proaspetilor parinti.. oFloare1.gif
ruxy
QUOTE(Mih@ela @ Sep 8 2008, 12:09 AM) *
Ma faci sa suspin.Ruxi..familia mea...daca era in intregime...de aici lipseste familia fratelui meu(sunt plecati in tara),parintii..in pozele de mai sus,suntem surorile,cu prieteni de-ai proaspetilor parinti.. oFloare1.gif

offf Doamne...trebuie sa fie tare greu.... oFloare1.gif draga mea albastrica trista tzuc.gif hug.gif
Mih@ela
QUOTE(rux25 @ Sep 7 2008, 11:10 PM) *
offf Doamne...trebuie sa fie tare greu.... oFloare1.gif draga mea albastrica trista tzuc.gif hug.gif

Asa e...ce ma oftica cel mai tare ,e ca la evenimente,niciodata nu suntem cu totii oFloare1.gif Poate vom fi intr-o zi... smile.gif partners.gif hug.gif
ruxy
QUOTE(Mih@ela @ Sep 8 2008, 12:19 AM) *
Asa e...ce ma oftica cel mai tare ,e ca la evenimente,niciodata nu suntem cu totii oFloare1.gif Poate vom fi intr-o zi... smile.gif partners.gif hug.gif

Asa sa dea Dumnezeu partners.gif ... trandafir.gif
meaw_ela
Iubitele mele dragi partners.gif partners.gif partners.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif
Cuscra ai o familie frumoasa , sa-ti traiasca! iar tu esti cea mai frumoasa! rolleyes.gif
Doraminodora
QUOTE(meaw_ela @ Sep 7 2008, 08:07 AM) *
Va era dor de mine? poza cu webcam

Cum sa numi fie dor de tine cit de frumoasa esti, modela mea draga si scumpa
Doraminodora
QUOTE(Mih@ela @ Sep 8 2008, 12:51 AM) *
Cuscra iubita,mie mi-e taare dor de tine!!! partners.gif trandafir.gif

De la botezul nepotelul ,David





Sinteti frumosi toti nu am nimic de comentat floare2.gif tzuc.gif
Doraminodora
Rux 25, scumpa mea este totul bine?
Doraminodora
Rux 25, te pup dulce iubita mea floare2.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif hug.gif
USA
QUOTE(meaw_ela @ Sep 7 2008, 07:07 AM) *
Va era dor de mine? poza cu webcam


Deja ai privire de graviduta...ai stralucirea aceea in priviri....superbaaa trandafir.gif
meaw_ela
QUOTE(Doraminodora @ Sep 8 2008, 02:27 PM) *
Cum sa numi fie dor de tine cit de frumoasa esti, modela mea draga si scumpa


Cata bunatate curge din tine notworthy.gif rolleyes.gif notworthy.gif . mi-esti tare draga! Va pupam pe toti apasat! partners.gif
QUOTE(USA @ Sep 8 2008, 02:43 PM) *
Deja ai privire de graviduta...ai stralucirea aceea in priviri....superbaaa trandafir.gif

Doamna mea.. secretul meu imi pune sclipirea in ochi...inca nu se vede si parca numai eu stiu ce se ascunde in pantecul meu. Secretul fericirii. te sarut cu drag! tzuc.gif partners.gif
Sunt inundata de dragoste. wub.gif
USA
QUOTE(meaw_ela @ Sep 9 2008, 12:36 AM) *
Sunt inundata de dragoste. wub.gif


Exact... partners.gif trandafir.gif
meaw_ela
QUOTE(USA @ Sep 8 2008, 05:46 PM) *
Exact... partners.gif trandafir.gif

hai si tu odata! partners.gif
USA
QUOTE(meaw_ela @ Sep 9 2008, 01:00 AM) *
hai si tu odata! partners.gif

blush.gif blush.gif blush.gif somn.gif somn.gif la departamentul acesta! unsure.gif
CLAU_DITZA23
o poza si cu tati
meaw_ela
QUOTE(CLAU_DITZA23 @ Sep 9 2008, 06:58 AM) *
o poza si cu tati

blush.gif nebunaticilor...suntetzi o pereche minunata! partners.gif
USA
QUOTE(USA @ Sep 9 2008, 01:18 AM) *
blush.gif blush.gif blush.gif somn.gif somn.gif la departamentul acesta! unsure.gif


hmmm se pare ca uratii mei nu vor sa vina luna asta! oFloare1.gif
USA
QUOTE(CLAU_DITZA23 @ Sep 9 2008, 01:58 PM) *


Asa sa fiti pana la adanci batraneti! tzuc.gif
meaw_ela
QUOTE(USA @ Sep 9 2008, 10:50 AM) *
hmmm se pare ca uratii mei nu vor sa vina luna asta! oFloare1.gif

imi dai fiori.. sperantze.. :rolleyes:cum ar fi biggrin.gif
Sara1
QUOTE(USA @ Sep 9 2008, 07:50 AM) *
hmmm se pare ca uratii mei nu vor sa vina luna asta! oFloare1.gif



USA, sa strig...??? YUPIIIIII!!! Tin pumnii sa fie cu ochi!

Pup toate fetele, buna dimineata! Am intrat nitel, de control de acasa, dar trbuie sa ma retrag pina termin datoriile, dar si dupa ce ajung la servici, plonjez aici cu voi, dragele mele floare2.gif
USA
QUOTE(meaw_ela @ Sep 9 2008, 06:10 PM) *
imi dai fiori.. sperantze.. :rolleyes:cum ar fi biggrin.gif



QUOTE(Sara1 @ Sep 9 2008, 06:17 PM) *
USA, sa strig...??? YUPIIIIII!!! Tin pumnii sa fie cu ochi!


Hai maaa...nu vroiam acum..abia ce incepe sa imi placa faptul ca sunt iar mai libera.....please.....poate nu e, ca daca e, am jurat ca il las cu ani in urma...!
giulia_0319
QUOTE(USA @ Sep 9 2008, 04:25 PM) *
Hai maaa...nu vroiam acum..abia ce incepe sa imi placa faptul ca sunt iar mai libera.....please.....poate nu e, ca daca e, am jurat ca il las cu ani in urma...!





bananab.gif o sa avem BABYS nr.2!!!!! bananab.gif guitar.gif
USA
QUOTE(giulia_0319 @ Sep 9 2008, 06:27 PM) *

bananab.gif o sa avem BABYS nr.2!!!!! bananab.gif guitar.gif


sssssssss...nu inca......ssssssss.... oFloare1.gif
Sara1
Daca vreti sa puneti o fata posturilor mele: floare2.gif


USA
QUOTE(Sara1 @ Sep 9 2008, 07:37 PM) *


Ce draguti.......Doamne, esti o femeie super buna....se vede clar dupa trasaturile tale...esti superbaaaaaaaa..chiar nu aveam in minte nici o imagine, cand vorbeam si ma gandeam la tine/voi....Thanks'...acum am si imi place tare ce am! bananab.gif bananab.gif
meaw_ela
QUOTE(Sara1 @ Sep 9 2008, 12:37 PM) *
Daca vreti sa puneti o fata posturilor mele: floare2.gif



Wowwwwwwwwww. esti intradevar incantatoare ! Aum stiu de ce ma atrageai atat de mult! Cu tot cu printzii tai! Imi place cum iti sta roshcata. Poza este super mishto. Imi place si stilul camerei. rolleyes.gif partners.gif floare2.gif
Alondra
QUOTE(meaw_ela @ Sep 9 2008, 07:57 PM) *
Wowwwwwwwwww. esti intradevar incantatoare !Imi place cum iti sta roshcata. Poza este super mishto. : floare2.gif

Subscriu! Au cu cine semana baietii tai! smile.gif
Sara1
Multumesc de aprecieri fetelor! Ma lupt cu 20 Kg cu care am ramas dupa sarcina a doua, dar asta este! Cind mi-or da copiii timp sa merg la gym, poate o sa reusesc ceva, pina atunci...! rolleyes.gif
USA
QUOTE(Sara1 @ Sep 9 2008, 08:12 PM) *
Multumesc de aprecieri fetelor! Ma lupt cu 20 Kg cu care am ramas dupa sarcina a doua, dar asta este! Cind mi-or da copiii timp sa merg la gym, poate o sa reusesc ceva, pina atunci...! rolleyes.gif


Stai iubita mea linistita......mie imi place..ai o finete incredibila....esti superba.....si sincer....nu esti deloc ..cum sa zic...diforma(dar te rog intelege-ma ce vreau sa spun)..ex la mine mi se pare ca am colacelul de la burta si ma face diforma...ori tu, nu esti asa....mie imi place ...as vrea yo sa fiu ca tine....dar eu pun pe mine si e diform ce vad....naa...ca nu gasesc alt cuvant...scuze..... partners.gif
Plus imi place cum ai aranjat camera.....e un stil superb....simplu si cuprinzator...
Sara1
QUOTE(USA @ Sep 9 2008, 10:19 AM) *
Stai iubita mea linistita......mie imi place..ai o finete incredibila....esti superba.....si sincer....nu esti deloc ..cum sa zic...diforma(dar te rog intelege-ma ce vreau sa spun)..ex la mine mi se pare ca am colacelul de la burta si ma face diforma...ori tu, nu esti asa....mie imi place ...as vrea yo sa fiu ca tine....dar eu pun pe mine si e diform ce vad....naa...ca nu gasesc alt cuvant...scuze..... partners.gif
Plus imi place cum ai aranjat camera.....e un stil superb....simplu si cuprinzator...



CHiar voiam sa spun si eu, ca norocul meu cel mare este ca le pun uniform si deci nu o sa am o chestie umflata pe undeva care sa fie extrem de saritoare in ochi. rolleyes.gif Dar, partea nasoala este ca incep sa ma doar oasele din cauza greutatii in plus si asta este un motiv serios pentru actiune!
Cit depsre camera, voi faceti misto de zapaceala din poza? Pai erau toate aruncate peste tot! Asa e la noi zilnic, si in masura in care-mi permite timpul, eu incerc sa remediez, inainte de culcare. Iar mobila, mai multa am in garaj decit in casa. Cit despre plante, si alte obiecte decorative... oale si ulcele demult!! rolleyes.gif
USA
QUOTE(Sara1 @ Sep 9 2008, 09:07 PM) *


Hahahaha liwlol.gif liwlol.gif ..nu uita ca vorbesti tot cu mamici..asa ca putem vedea dincolo de dezordinea pomenita de tine....stilul,aranjamentul imi place si gata!
Sara1
[quote name='USA' date='Sep 9 2008, 12:11 PM' post='275547']
[quote name='Sara1' post='275493' date='Sep 9 2008, 09:07 PM']

Hahahaha liwlol.gif liwlol.gif ..nu uita ca vorbesti tot cu mamici..asa ca putem vedea dincolo de dezordinea pomenita de tine....stilul,aranjamentul imi place si gata!



Draga mea, iti dai seama ca nu poate sa imi faca decit placere, daca insisti! bananab.gif floare2.gif
Pe tine cind te vedem?
Sara1
[quote name='USA' date='Sep 9 2008, 09:49 AM' post='275429']

Te pregatesti de petrecere mare week-end-ul asta?
USA
QUOTE(Sara1 @ Sep 9 2008, 10:34 PM) *


Cam asa ne vin nasii...asa ca......curatenie, gatit.....vreau sa fac o prejitura speciala.....sa vad ce gasesc prin caietelul de retete de la mama partners.gif
Mih@ela
QUOTE(meaw_ela @ Sep 8 2008, 12:10 AM) *
Iubitele mele dragi partners.gif partners.gif partners.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif
Cuscra ai o familie frumoasa , sa-ti traiasca! iar tu esti cea mai frumoasa! rolleyes.gif


partners.gif Ca de obicei,esti o duulce si te iubesc! floare2.gif
QUOTE(Doraminodora @ Sep 8 2008, 08:29 PM) *
Sinteti frumosi toti nu am nimic de comentat floare2.gif tzuc.gif


Multumim frumos,Dora! floare2.gif
QUOTE(CLAU_DITZA23 @ Sep 9 2008, 12:58 PM) *
o poza si cu tati

Frumosilor! rolleyes.gif partners.gif
cristina321711
QUOTE(Mih@ela @ Sep 7 2008, 10:51 PM) *
Cuscra iubita,mie mi-e taare dor de tine!!! partners.gif trandafir.gif

De la botezul nepotelul ,David





Frumoase poze,frumoasa familie hi.gif Ce preocupat era piticutul de masina lui si ce mandru e tati rolleyes.gif Veselie si fericire se citeste pe chipurile voastre tzuc.gif
cristina321711
QUOTE(meaw_ela @ Sep 7 2008, 06:07 AM) *
Va era dor de mine? poza cu webcam

Chiar ca imi era dor de tine!Am vazut mesajul tau de la profilul meu,multumesc.Iar tu esti o scumpa si o draguta,acum chiar mai mult de cand cu sarcina gravida.gif hug.gif tzuc.gif
cristina321711
QUOTE(Sara1 @ Sep 9 2008, 06:37 PM) *
Daca vreti sa puneti o fata posturilor mele: floare2.gif



Placut impresionata esti o frumoasa si ai niste ochisori superbi oFloare.gif
Sara1
[quote name='cristina321711' date='Sep 9 2008, 01:50 PM' post='275713']
Placut impresionata esti o frumoasa si ai niste ochisori superbi oFloare.gif

Multumesc, esti foarte draguta! Sa-ti traiasca comoristile! floare2.gif
cristina321711


Multumesc, esti foarte draguta! Sa-ti traiasca comoristile! floare2.gif
[/quote]
Multumesc la fel.Tu ai 2 baietei?Cat au?
Mih@ela
QUOTE(cristina321711 @ Sep 9 2008, 10:41 PM) *
Frumoase poze,frumoasa familie hi.gif Ce preocupat era piticutul de masina lui si ce mandru e tati rolleyes.gif Veselie si fericire se citeste pe chipurile voastre tzuc.gif

Ca de obicei,esti o dulce,Cris! floare2.gif Multumesc!
Sara1
QUOTE(cristina321711 @ Sep 9 2008, 02:33 PM) *
Multumesc, esti foarte draguta! Sa-ti traiasca comoristile! floare2.gif

Multumesc la fel.Tu ai 2 baietei?Cat au?


Da, eu am doi baietei, 4 si respectiv 2 ani. Scuze ca am raspuns tirziu, plecasem ieri si am uitat sa log out.
maryhynt
ffff frumoase pozele! mai pun si eu niste poze cu mine poate va era dor de mine!






ce spuneti fetelor semanam?...








si inca cateva poze de azi cu mine..






USA
QUOTE(maryhynt @ Sep 12 2008, 10:37 AM) *

Ca doua picaturi..dar zici ca sunteti surori..nici cum mama si fiica.... tzuc.gif
maryhynt
[quote name='USA' date='Sep 12 2008, 03:36 PM' post='279315']
[quote name='maryhynt' post='279029' date='Sep 12 2008, 10:37 AM']
Ca doua picaturi..dar zici ca sunteti surori..nici cum mama si fiica.... tzuc.gif










multumim! tzuc.gif
CLAU_DITZA23
QUOTE(maryhynt @ Sep 12 2008, 10:37 AM) *
ffff frumoase pozele! mai pun si eu niste poze cu mine poate va era dor de mine!

ce spuneti fetelor semanam?...

si inca cateva poze de azi cu mine..




Pupam mami frumoasa de piciulina superba tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif
maryhynt
QUOTE(CLAU_DITZA23 @ Sep 14 2008, 10:26 AM) *
Pupam mami frumoasa de piciulina superba tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif



si noi pupam 2 ingerasi frumosi si o mamica printesa! tzuc.gif
georgeta23
QUOTE(maryhynt @ Sep 12 2008, 10:37 AM) *
ffff frumoase pozele! mai pun si eu niste poze cu mine poate va era dor de mine!






ce spuneti fetelor semanam?...








si inca cateva poze de azi cu mine..




Mai mamii mai dar sunte-ti frumoase rau! trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif tzuc.gif
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.