Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Poze Cu Mamici.tatici Si Bunici
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Diverse > Divertisment > Poze si Imagini. Cu copii si nu numai :)
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102
mir0108
QUOTE(ruxy @ Oct 17 2009, 08:28 PM) *
Doamne cat poti fi de scumpa si de dulce...am aceleasi sentimente in ceea ce te priveste partners.gif partners.gif partners.gif In dreptul numelui tau pot scrie: echilibru, armonie, frumusete sufleteasca, blandete trandafir.gif si-ti multumesc pentru gandurile curate, venite din sufletelul tau frumos love1.gif Sper ca vreodata sa am ocazia sa te intalnesc...

din toata inima am scris,ruxy!daca am ceva de bine de spus ,spun...altfel ma abtin..dar intotdeauna spun numai ce cred si simt!poate ne intalnim si noi vreodata pray.gif .. partners.gif dar macar pe aici sa mai vorbim...ok? floare2.gif

oricum te pierdusem pt o vreme..si nu stiam de unde sa te iau.. tzuc.gif
alexandra81
QUOTE(ruxy @ Oct 17 2009, 03:11 PM) *
Arati tare tare bine Alex....si ti-am mai spus ca imi place cand zambesti....ai niste ochisori tare frumosi partners.gif partners.gif partners.gif


Multumim mult! partners.gif partners.gif
maria26
si eu motz... gravidutza in luna a noua smile.gif




mancam ca sparta liwlol.gif .. toata sarcina am mancat asa...

CLAU_DITZA23
QUOTE(ruxy @ Oct 17 2009, 08:08 PM) *
Ce fata frumoasa si tare draga mie am gasit aici partners.gif partners.gif partners.gif Arati tare bine mami Clau rolleyes.gif

Sarutmana notworthy.gif iubita Ruxy partners.gif oFloare1.gif
Mih@ela
Unu doi tre..proba..CU RAMA.. rolleyes.gif
Mih@ela
Si ca sa vedeti pe unde bantui eu la ora asta..
meaw_ela
QUOTE(Mih@ela @ Oct 17 2009, 07:14 PM) *
Unu doi tre..proba..CU RAMA.. rolleyes.gif

Aha.. de aia intrebashi cuscra. Bine ca te-ai pus la rama- parca esti si mai frumoasa! partners.gif partners.gif rolleyes.gif
Mih@ela
QUOTE(meaw_ela @ Oct 18 2009, 01:20 AM) *
Aha.. de aia intrebashi cuscra. Bine ca te-ai pus la rama- parca esti si mai frumoasa! partners.gif partners.gif rolleyes.gif

Ce-i drept,face poza mai frumoasa.. rolleyes.gif notworthy.gif notworthy.gif Si trandafir.gif mercic si de pont! partners.gif partners.gif
Mih@ela
iata ce slideshow am mai facut..de nesomn.. doh.gif
ruxy
QUOTE(Mih@ela @ Oct 18 2009, 02:14 AM) *
Unu doi tre..proba..CU RAMA.. rolleyes.gif



QUOTE(Mih@ela @ Oct 18 2009, 02:16 AM) *
Si ca sa vedeti pe unde bantui eu la ora asta..



QUOTE(Mih@ela @ Oct 18 2009, 03:22 AM) *
iata ce slideshow am mai facut..de nesomn.. doh.gif

Te-am admirat si v-am admirat indelung partners.gif sunteti superbi...iar tu esti o frumusete rapitoare draga mea partners.gif partners.gif partners.gif Pe Sebyc am sa ti-l pap...e o dulceata partners.gif
lia maria71
QUOTE(Mih@ela @ Oct 18 2009, 01:14 AM) *
Unu doi tre..proba..CU RAMA.. rolleyes.gif

ia uite pe cine gasesc eu aici!
salutari ,draga miha!
Mih@ela
QUOTE(ruxy @ Oct 18 2009, 09:34 AM) *
Te-am admirat si v-am admirat indelung partners.gif sunteti superbi...iar tu esti o frumusete rapitoare draga mea partners.gif partners.gif partners.gif Pe Sebyc am sa ti-l pap...e o dulceata partners.gif


notworthy.gif notworthy.gif :notworthy:So ti-a placut si filmuletul dragostei.. rolleyes.gif Pe cine nu faci tu oare sa se simta bine???Bunatate de femeie!!!! partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif
QUOTE(lia maria71 @ Oct 18 2009, 01:49 PM) *
ia uite pe cine gasesc eu aici!
salutari ,draga miha!

Printre atatea prospaturi de forumiste mai apare si una mai veche.. notworthy.gif Te pup cu drag!
meaw_ela
livya
QUOTE(Mih@ela @ Oct 18 2009, 01:14 AM) *
Unu doi tre..proba..CU RAMA.. rolleyes.gif

love1.gif esti o frumoasa draga mea... tzuc.gif
livya
QUOTE(meaw_ela @ Oct 18 2009, 09:02 PM) *

love1.gif inca o frumoasa si scumpa mamica tzuc.gif
Mih@ela
QUOTE(meaw_ela @ Oct 18 2009, 09:02 PM) *

Ooo,frumosilor,asa mai aratati-va si pe aici!!!!Cu "rama"..sa-ti repet replica? rolleyes.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif
meaw_ela
QUOTE(Mih@ela @ Oct 18 2009, 03:06 PM) *
Ooo,frumosilor,asa mai aratati-va si pe aici!!!!Cu "rama"..sa-ti repet replica? rolleyes.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif

RAMA NAIBII. AM DEVENIT DEPENDENTA DE EA.. DAR IMI PLACE! floare2.gif floare2.gif floare2.gif floare2.gif partners.gif
kerstin09
QUOTE(Mih@ela @ Oct 18 2009, 03:14 AM) *
Unu doi tre..proba..CU RAMA.. rolleyes.gif



QUOTE(meaw_ela @ Oct 18 2009, 11:02 PM) *

EU NU INTRU MAI DELOC AICI
SI UITE CE AM GASIT,PE FUMOASELE SI ADORATELE MELE DOAMNE
IN SENSUL FRUMOS AL CUVINTULUI,SUNTETI DOUA DOAMNE FRUMOASE
FELICITARIIII trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif partners.gif partners.gif partners.gif

PUPICIIII LA ADORATUL MEU NIKO tzuc.gif
meaw_ela
QUOTE(livya @ Oct 18 2009, 03:04 PM) *
love1.gif inca o frumoasa si scumpa mamica tzuc.gif

VA PUPAM CU DRAAAG SCUMPILOR! floare2.gif floare2.gif floare2.gif trandafir.gif notworthy.gif notworthy.gif partners.gif partners.gif partners.gif
meaw_ela
QUOTE(kerstin09 @ Oct 18 2009, 03:30 PM) *
EU NU INTRU MAI DELOC AICI
SI UITE CE AM GASIT,PE FUMOASELE SI ADORATELE MELE DOAMNE
IN SENSUL FRUMOS AL CUVINTULUI,SUNTETI DOUA DOAMNE FRUMOASE
FELICITARIIII trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif partners.gif partners.gif partners.gif

PUPICIIII LA ADORATUL MEU NIKO tzuc.gif

CUSCRA MEA DRAGA...E CU RAMO NE PLACEM..SUNTEM INDRAGOSTITE AMANDOUA DE VOI SI ASTA E- ESTI SOACRA CU DOI GINERI.... NE ACCEPTZI PE AMANDOUA SI GATA! NIKO E AL MAI TINEREL...LOL... partners.gif partners.gif partners.gif rolleyes.gif VA IUBIM LA NEBUNIE! trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif
kerstin09
QUOTE(meaw_ela @ Oct 18 2009, 11:32 PM) *
CUSCRA MEA DRAGA...E CU RAMO NE PLACEM..SUNTEM INDRAGOSTITE AMANDOUA DE VOI SI ASTA E- ESTI SOACRA CU DOI GINERI.... NE ACCEPTZI PE AMANDOUA SI GATA! NIKO E AL MAI TINEREL...LOL... partners.gif partners.gif partners.gif rolleyes.gif VA IUBIM LA NEBUNIE! trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif

SI NOI VA IUBIM,SI SUNTETI PREFERATELE MELE love1.gif SINCER O SPUN partners.gif
SI CE BINE-I DE MINE nanner.gif CINE-I CA MINE CU DOI GINEREIIIII,UNUL IN ROMANIA SI UNUL IN CANADA super.gif

VA IUBIMMMMM trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif
Mih@ela
QUOTE(livya @ Oct 18 2009, 09:04 PM) *
love1.gif esti o frumoasa draga mea tzuc.gif

Si tu la fel si o iubita! partners.gif

QUOTE(kerstin09 @ Oct 18 2009, 09:30 PM) *
EU NU INTRU MAI DELOC AICI
SI UITE CE AM GASIT,PE FUMOASELE SI ADORATELE MELE DOAMNE
IN SENSUL FRUMOS AL CUVINTULUI,SUNTETI DOUA DOAMNE FRUMOASE
FELICITARIIII trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif partners.gif partners.gif partners.gif

PUPICIIII LA ADORATUL MEU NIKO tzuc.gif

Pup cu drag si eu o doamna tare draga mie cu tot cu frumoasele ei comori! notworthy.gif partners.gif partners.gif partners.gif
meaw_ela
[quote name='kerstin09' date='Oct 18 2009, 03:40 PM' post='954678']
SI NOI VA IUBIM,SI SUNTETI PREFERATELE MELE love1.gif SINCER O SPUN partners.gif
SI CE BINE-I DE MINE nanner.gif CINE-I CA MINE CU DOI GINEREIIIII,UNUL IN ROMANIA SI UNUL IN CANADA super.gif

VA IUBIMMMMM trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif

ASA ASA....sI NOOOOI! partners.gif POATE INCEPI UN NOU TREND...SA-SI FACA FIECARE UN MIC HAREM...GETUTZA AVEA UNUL ,DIN CATE IMI ADUC AMINTE... partners.gif partners.gif partners.gif
livya

hop si noi cu o poza...
meaw_ela
QUOTE(livya @ Oct 18 2009, 04:01 PM) *

hop si noi cu o poza...

fRUMOSILOR...INCA O SECUNDA SI CLIPEA.. partners.gif partners.gif partners.gif rolleyes.gif
Mih@ela
QUOTE(livya @ Oct 18 2009, 10:01 PM) *

hop si noi cu o poza...

Frumosii mei dragi!!! partners.gif partners.gif partners.gif Numai atat? notworthy.gif Hai,stiu ca ai mai mult de dat! partners.gif partners.gif
livya
QUOTE(meaw_ela @ Oct 18 2009, 10:36 PM) *
fRUMOSILOR...INCA O SECUNDA SI CLIPEA.. partners.gif partners.gif partners.gif rolleyes.gif

notworthy.gif da,da...esti o scumpa... tzuc.gif
livya
QUOTE(Mih@ela @ Oct 18 2009, 10:40 PM) *
Frumosii mei dragi!!! partners.gif partners.gif partners.gif Numai atat? notworthy.gif Hai,stiu ca ai mai mult de dat! partners.gif partners.gif

iti mai pun doua pentru tine ... hug.gif


CLAU_DITZA23
QUOTE(Mih@ela @ Oct 18 2009, 02:14 AM) *
Unu doi tre..proba..CU RAMA.. rolleyes.gif

Poooop mami superba notworthy.gif
CLAU_DITZA23
QUOTE(meaw_ela @ Oct 18 2009, 10:02 PM) *

Mami superba cu bebel suuuuper superb oFloare1.gif
CLAU_DITZA23
QUOTE(livya @ Oct 18 2009, 11:51 PM) *
iti mai pun doua pentru tine ... hug.gif



Pupici la mami frumoasa cu bebe(un pic mai mare)frumos si dulce oFloare1.gif
ruxy
QUOTE(meaw_ela @ Oct 18 2009, 10:02 PM) *

Imi dau lacrimile cand va privesc...adorabili? Putin spus...MINUNATI!!!!!!!!!! partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif ce poate sa fie mai frumos pe lume? Nimic nu se compara cu dragostea de MAMA! partners.gif partners.gif partners.gif
ruxy
QUOTE(livya @ Oct 18 2009, 11:01 PM) *

hop si noi cu o poza...

Frumosii mei dragi partners.gif partners.gif partners.gif Pe bobocel ti-l pupacesc de mii de ori tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif Si-mi place tare costumasul lui yes.gif
livya
QUOTE(ruxy @ Oct 19 2009, 08:15 AM) *
Frumosii mei dragi partners.gif partners.gif partners.gif Pe bobocel ti-l pupacesc de mii de ori tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif Si-mi place tare costumasul lui yes.gif

notworthy.gif tzuc.gif hug.gif l-a facut bunica costumasu... smile.gif
livya
QUOTE(CLAU_DITZA23 @ Oct 19 2009, 05:55 AM) *
Pupici la mami frumoasa cu bebe(un pic mai mare)frumos si dulce oFloare1.gif

esti o draguta si o frumoasa si tu draga mea... tzuc.gif
livya

mir0108
astazi ne-am tuns un picutz(eu si luisa-miriam!)..si aratam cam asa:



nu e mare schimbarea .. rolleyes.gif
ruxy
QUOTE(livya @ Oct 19 2009, 05:25 PM) *


Uite ce bobocel am gasit partners.gif Cum de a scapat neadmirat? love1.gif Tare scump bobocelul...si ce freza are...punk? laugh.gif
ruxy
QUOTE(mir0108 @ Nov 9 2009, 08:58 PM) *
astazi ne-am tuns un picutz(eu si luisa-miriam!)..si aratam cam asa:



nu e mare schimbarea .. rolleyes.gif

Ce fete frumoase partners.gif Va sta tare bine coafate hug.gif yes.gif love1.gif smile.gif
mir0108
QUOTE(ruxy @ Nov 9 2009, 11:05 PM) *
Ce fete frumoase partners.gif Va sta tare bine coafate hug.gif yes.gif love1.gif smile.gif

multumesc ,ruxy partners.gif !adaug si pe miru ,desi ea e doar de la natura tunsulici si a lipsit azi de la coafor!!



mirela bz
QUOTE(mir0108 @ Nov 9 2009, 08:58 PM) *
astazi ne-am tuns un picutz(eu si luisa-miriam!)..si aratam cam asa:



nu e mare schimbarea .. rolleyes.gif

doua scumpeeeeee !!!
mirela bz
QUOTE(mir0108 @ Nov 9 2009, 09:20 PM) *
multumesc ,ruxy partners.gif !adaug si pe miru ,desi ea e doar de la natura tunsulici si a lipsit azi de la coafor!!

uite si pe a treia scumpilica !!!
las ca te faci tu mare si mergi la coafor ........nu fi supi !!!
ruxy
QUOTE(mir0108 @ Nov 9 2009, 09:20 PM) *
multumesc ,ruxy partners.gif !adaug si pe miru ,desi ea e doar de la natura tunsulici si a lipsit azi de la coafor!!

Adorabila si adorabile fetite ai Mir partners.gif partners.gif partners.gif
mirela bz
sa punem si noi cateva poze !!!


kerstin09
QUOTE(mir0108 @ Nov 9 2009, 11:20 PM) *
multumesc ,ruxy partners.gif !adaug si pe miru ,desi ea e doar de la natura tunsulici si a lipsit azi de la coafor!!

CE DULCE-I MICUZA TA hug.gif tzuc.gif O FRUMOASA

PS biggrin.gif MI-AI FURAT MASUZA DE SUFRAGERIE,IDENTICA CA A MEA partners.gif
PUPICI
kerstin09
QUOTE(mir0108 @ Nov 9 2009, 10:58 PM) *
astazi ne-am tuns un picutz(eu si luisa-miriam!)..si aratam cam asa:



nu e mare schimbarea .. rolleyes.gif

SUNTETI TARE FRUMOASE TOATE 3 partners.gif
PUPICI trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif
kerstin09
QUOTE(mirela bz @ Nov 9 2009, 11:39 PM) *
sa punem si noi cateva poze !!!


ALTE 3 FRUMOASE partners.gif
PUPICI DE LA NOI trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif
ikarinusa
noi 3 in parcul selwo aventura
mir0108
QUOTE(mirela bz @ Nov 9 2009, 11:29 PM) *
doua scumpeeeeee !!!

multumesc ,mirela..nu e mare schimare dar m-am simtit excelent cu fie-mea la coafor(nu e prima data cand mergem si ne aranjam amandoua!)

QUOTE(mirela bz @ Nov 9 2009, 11:31 PM) *
uite si pe a treia scumpilica !!!
las ca te faci tu mare si mergi la coafor ........nu fi supi !!!

eh ,la ea inca nu imi dau seama ce tunsoare s-ar potrivi...dar pare cretuliu parul ei!!poate ma mosteneste.. partners.gif

QUOTE(ruxy @ Nov 9 2009, 11:33 PM) *
Adorabila si adorabile fetite ai Mir partners.gif partners.gif partners.gif


multumesc ,ruxy! partners.gif tu cand ne mai incanti cu frumosii tai? oFloare1.gif
QUOTE(kerstin09 @ Nov 9 2009, 11:39 PM) *
CE DULCE-I MICUZA TA hug.gif tzuc.gif O FRUMOASA

PS biggrin.gif MI-AI FURAT MASUZA DE SUFRAGERIE,IDENTICA CA A MEA partners.gif
PUPICI

haha...si abia acum ai observat ca ti-a disparut masutaaa??? biggrin.gif eu am luat-o initial pt un living ,dar s-a potrivit perfect la mine in dormitor..si pot si fetele sa stea cu mami ....la o poveste si un ceai...

QUOTE(kerstin09 @ Nov 9 2009, 11:46 PM) *
SUNTETI TARE FRUMOASE TOATE 3 partners.gif
PUPICI trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif


multumesc ,ca si voi:3 frumoase!! floare2.gif
G.Raluca
QUOTE(mir0108 @ Nov 9 2009, 09:58 PM) *
astazi ne-am tuns un picutz(eu si luisa-miriam!)..si aratam cam asa:



nu e mare schimbarea .. rolleyes.gif

Sa va fie de bine! trandafir.gif

QUOTE(mir0108 @ Nov 9 2009, 10:20 PM) *
multumesc ,ruxy partners.gif !adaug si pe miru ,desi ea e doar de la natura tunsulici si a lipsit azi de la coafor!!






Trei frumuseti! partners.gif
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.