Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Poze Cu Mamici.tatici Si Bunici
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Diverse > Divertisment > Poze si Imagini. Cu copii si nu numai :)
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102
gordunel
QUOTE(Mih@ela @ Jun 24 2008, 11:19 PM) *
Pup la modelul meu,si la toate mamicile! floare2.gif
IATA-MA-S...pt Shama si Ramona
BEFORE

AFTER

PUP O MAMICA DULCE CU SI FARA BRETON TOT O DULCE RAMAI
CLAU_DITZA23
QUOTE(Mih@ela @ Jun 24 2008, 11:19 PM) *
Pup la modelul meu,si la toate mamicile! floare2.gif
IATA-MA-S...pt Shama si Ramona
BEFORE

AFTER

Pup o mami dulce si frumoasa si draga mie,iti sta tare bine cu breton tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif
Danutza_rge

Ia priviti ce faceau baietii mei in timp ce facem putina ordine prin casa



G.Raluca
QUOTE(Danutza_rge @ Jun 25 2008, 01:07 PM) *
Ia priviti ce faceau baietii mei in timp ce facem putina ordine prin casa





Cat sunt de frumosiii tzuc.gif ...o poza superba... floare2.gif
Danutza_rge
MERCIC floare2.gif .........CAND IA-M VAZUT UMBLAM DE NEBUNA CA NU MAI STIAM UNDE PUSESEM APARATUL. ABIA ASTEPT SA SE TREZEASCA SA-I ARAT
Mih@ela
QUOTE(alondramona @ Jun 25 2008, 01:11 AM) *
Maaamaaaa...da' te schimba complet!
Vezi, ti-am zis eu ca-ti sta bine si cu breton!
Pupici mamicii tinere si frumoase!
P.S. Si mai asteptam poze ...cu breton!

Ai vazut?Desi la inceput mi- ascundeam,acum,sigu mi-l etalez... floare2.gif

QUOTE(meaw_ela @ Jun 25 2008, 03:58 AM) *
Fatooo. iti sta bine oricum si cu breton si fara! - fa-l mai des Si mai vrem poze! acum sa stii ca semanam!


Ms,iubita,sincer si eu am observat ca semanam... floare2.gif
QUOTE(gordunel @ Jun 25 2008, 05:19 AM) *
PUP O MAMICA DULCE CU SI FARA BRETON TOT O DULCE RAMAI


Si eu!!! floare2.gif
QUOTE(CLAU_DITZA23 @ Jun 25 2008, 09:36 AM) *
Pup o mami dulce si frumoasa si draga mie,iti sta tare bine cu breton

Si eu te pup,si tu imi esti tare tare draga!!! floare2.gif
meaw_ela
QUOTE(Danutza_rge @ Jun 25 2008, 07:12 AM) *
MERCIC floare2.gif .........CAND IA-M VAZUT UMBLAM DE NEBUNA CA NU MAI STIAM UNDE PUSESEM APARATUL. ABIA ASTEPT SA SE TREZEASCA SA-I ARAT

sunt tare dulci. Amintiri superbe pentru mai tarziu! rolleyes.gif
meaw_ela
QUOTE(Mih@ela @ Jun 25 2008, 10:29 AM) *
Ai vazut?Desi la inceput mi- ascundeam,acum,sigu mi-l etalez... floare2.gif
Ms,iubita,sincer si eu am observat ca semanam... floare2.gif

Si eu!!!

Si eu te pup,si tu imi esti tare tare draga!!! floare2.gif


Cine se aseamana se aduna! partners.gif
Mih@ela
QUOTE(meaw_ela @ Jun 25 2008, 04:31 PM) *
Cine se aseamana se aduna! partners.gif

Ia imagineaza-ti ce copil iese din Maja si Sebi. rolleyes.gif bananab.gif partners.gif
meaw_ela
QUOTE(Mih@ela @ Jun 25 2008, 12:10 PM) *
Ia imagineaza-ti ce copil iese din Maja si Sebi. rolleyes.gif bananab.gif partners.gif

barza.gif rolleyes.gif CUM E GATA DE REPRODUS ... LOL... EXTRAGEM , COMBINAM SI VEDEM.. lol
ligiamos
Pe caldura asta ne balacim un pic smile.gif
gordunel
QUOTE(ligiamos @ Jun 26 2008, 12:57 PM) *
Pe caldura asta ne balacim un pic smile.gif

Vreau si eu sa ma balacesc cu o cretulina superba
gordunel
QUOTE(Danutza_rge @ Jun 25 2008, 02:07 PM) *
Ia priviti ce faceau baietii mei in timp ce facem putina ordine prin casa

Poti sa mai spui ceva la o asemenea imagine? Tati are grija de bebe in timp ce mami face treaba. floare2.gif floare2.gif floare2.gif
Danutza_rge
QUOTE(gordunel @ Jun 26 2008, 01:18 PM) *
Poti sa mai spui ceva la o asemenea imagine? Tati are grija de bebe in timp ce mami face treaba. floare2.gif floare2.gif floare2.gif



da asa e am mare noroc cu tati bananab.gif bananab.gif bananab.gif dar cand o incepe muna............... crybaby.gif crybaby.gif
gordunel
QUOTE(Danutza_rge @ Jun 26 2008, 02:07 PM) *
da asa e am mare noroc cu tati bananab.gif bananab.gif bananab.gif dar cand o incepe muna............... crybaby.gif crybaby.gif

Cand incepe cu crybaby.gif crybaby.gif crybaby.gif tot mami este la putere si tati se adu la "fund" cunosc problema
Mih@ela
Scumpa tare poza cu tati si bebe afcand nani,Danutza!
G.Raluca
Astazi la lac rolleyes.gif




























ruxy
QUOTE(G.Raluca @ Jun 29 2008, 08:45 PM) *
Astazi la lac rolleyes.gif



Ralu...superba imagine.... rolleyes.gif sa-ti fie sanatosi si sa te bucuri de ei partners.gif trandafir.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif sunt minunati amandoi, sunteti o famile speciala tzuc.gif
G.Raluca
QUOTE(rux25 @ Jun 29 2008, 07:50 PM) *
Ralu...superba imagine.... rolleyes.gif sa-ti fie sanatosi si sa te bucuri de ei partners.gif sunt minunati amandoi, sunteti o famile speciala tzuc.gif



Iti multumesc din suflet scumpa mea trandafir.gif partners.gif iti spun sincer ca ti-am simtit ffff mult lipsa tzuc.gif ma bucur mult ca esti aici alaturi de noi...sunt sigura ca ne-ai lipsit tuturor de aici hug.gif












ruxy
QUOTE(G.Raluca @ Jun 29 2008, 08:56 PM) *
Iti multumesc din suflet scumpa mea trandafir.gif partners.gif iti spun sincer ca ti-am simtit ffff mult lipsa tzuc.gif ma bucur mult ca esti aici alaturi de noi...sunt sigura ca ne-ai lipsit tuturor de aici hug.gif

partners.gif partners.gif partners.gif chiar daca nu am fost prezenta am fost cu inima la voi tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif
ruxy
Poze din vacanta rolleyes.gif

Copii mei intr-o scurta oprire pe autostrada la St Polten






Eu si sotul meu la restaurantul hotelului unde ne-am cazat in Germania




Pe terasa camerei mama si fata pregatite de iesirea in oras rolleyes.gif





Titisee Neustat un oras superb care merita vizitat, plin de traditie, liniste si frumusete











Freiburg, si vestita catedrala rolleyes.gif superba...



Alaturi de buna mea prietena Iulia, care locuieste de multi ani in Germania...



Acasa la Iulia, domnisoara mea si copiii Iuliei...



Emotionanta intralnire cu sora mea in fata garii din Wupertall



La granita cu Olanda... in acest hotel minunat din Wessen, numai pentru oamenii de afaceri...am fost impresionata...fara cuvinte rolleyes.gif



Sora mea si sotul meu...o poza de familie smile.gif



Olanda wub.gif Amsterdam...impresionant oras...









Cam atat deocamdata...urmeaza continuarea...am amintiri frumoase...au fost momente emotionante...mi-am revazut sora si doua prietene de suflet...


Alondra
Super poze, frumoase familii, minunate locuri! eusa_clap.gif
Rux, dar sora ta nu prea seamana cu tine!Sau mi se pare mie? blush.gif
ruxy
QUOTE(alondramona @ Jun 29 2008, 09:35 PM) *
Super poze, frumoase familii, minunate locuri! eusa_clap.gif
Rux, dar sora ta nu prea seamana cu tine!Sau mi se pare mie? blush.gif

Stiu si eu Ramonik rolleyes.gif poate ca suntem impartite...desi multa lume spune ca avem acelasi aer... rolleyes.gif chiar intr-un magazin din Mannheim cineva ne-a intrebat daca suntem surori smile.gif wub.gif Multumesc Ramonik tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif
diana1318
Draga Rux, se vede ca v-ati simtit minunat, ma bucur si pentru intalnirile de suflet pe care le-ai avut.
Frumoase imagini, nu-mi gasesc cuvintele.
Iar pozele cu mama si fiica pregatite pt iesirea in oras : care e mama si care e fiica...? smile.gif
Ai doi copii superbi si o familie minunata. tzuc.gif
G.Raluca
SUPERB totul ...locuri minunate...sa le tot vizitezi...o adevarata familie frumoasa ...exemplara...frumoasa si sora ta care eu zic ca seamana cu tine ...poate doar ca tu draga Rux semeni mai mult cu mama ta.Copii tai sunt superbi rolleyes.gif imi place cum ii sta fetei tale cu parul intins. floare2.gif floare2.gif floare2.gif
ruxy
La un strand in apropierea casei sorei mele..putina distractie








Fata mea si nepotica mea





Taxi in Amsterdam rolleyes.gif



Fata mea si sora mea pe o strada speciala pentru shoppiiiiiiing rolleyes.gif viata nu gluma... rolleyes.gif wub.gif cele mai ieftine haine, acolo e de noi fetele smile.gif



In Wessen...



Doua surori smile.gif



O supriza facuta de sora mea, intalnirea cu prietena mea Cristina, mama finutului meu Albert...



In tren spre Stuttgart...veselie mare smile.gif



Si ultima fotografie alaturi de sora mea draga, in tren spre Stuttgart smile.gif



Sper ca nu v-am plictisit mamicile mele dragi blush.gif


G.Raluca
SUPER SUPER ...la distractie ,la shopping,la plimbare cu trenul ...totul...ma bucur mult ca ai avut parte si de surprize...si ma bucur mai ales ca v-ati simtit bine cu totii...multumesc ca imparti cu noi bucuria ta. trandafir.gif partners.gif

ruxy
QUOTE(diana1318 @ Jun 29 2008, 09:54 PM) *
Draga Rux, se vede ca v-ati simtit minunat, ma bucur si pentru intalnirile de suflet pe care le-ai avut.
Frumoase imagini, nu-mi gasesc cuvintele.
Iar pozele cu mama si fiica pregatite pt iesirea in oras : care e mama si care e fiica...? smile.gif
Ai doi copii superbi si o familie minunata. tzuc.gif

Multumesc Diana partners.gif partners.gif partners.gif esti dulce tare rolleyes.gif
gordunel
Rux pozele sunt absolut minunate si famila ta este la fel de frumoasa. Felicitarii si bine ai revenit
ruxy
QUOTE(G.Raluca @ Jun 29 2008, 10:13 PM) *
SUPER SUPER ...la distractie ,la shopping,la plimbare cu trenul ...totul...ma bucur mult ca ai avut parte si de surprize...si ma bucur mai ales ca v-ati simtit bine cu totii...multumesc ca imparti cu noi bucuria ta. trandafir.gif partners.gif

partners.gif Multumesc ca-mi permiteti sa impart aceste momente cu voi iubita Ralu rolleyes.gif partners.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif
ruxy
QUOTE(gordunel @ Jun 29 2008, 10:15 PM) *
Rux pozele sunt absolut minunate si famila ta este la fel de frumoasa. Felicitarii si bine ai revenit

partners.gif Gordunel scump multumesc mult tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif
ALEXXA
bine ai revenit rux,ne era dor de tine!Ce poze frumoase,si ce copii frumosi ai!Sa va traiasca! partners.gif tzuc.gif
ruxy
QUOTE(ALEXXA @ Jun 29 2008, 10:22 PM) *
bine ai revenit rux,ne era dor de tine!Ce poze frumoase,si ce copii frumosi ai!Sa va traiasca! partners.gif tzuc.gif

partners.gif Multumesc din suflet Alexxa...si mie mi-a fost dor de voi toate partners.gif tzuc.gif
Mih@ela
Ce sa spun,iubita mea Ruxi??? ohmy.gif M-am intristat ca sunt cam putine poze...Frumos,frumos,frumos!!!!Locatiile,impresionante intr-adevar!!!Sora ta e foaaarte frumoasa!Ce mai,toti sunteti foarte frumosi!!!Se vede ca v-ati distrat,bravo de 3 ori! hi.gif Chiar nu mai ai poze? smile.gif tzuc.gif
gordunel
QUOTE(rux25 @ Jun 29 2008, 10:16 PM) *
partners.gif Gordunel scump multumesc mult tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif

Mi-ai lipsit atat de mult
Te rog frumos cand ai timp(nu acum, sau maine ) dupa ce iti revii dupa calatorie te rog frumos sa intrii un pic pe mes
ruxy
QUOTE(Mih@ela @ Jun 29 2008, 10:30 PM) *
Ce sa spun,iubita mea Ruxi??? ohmy.gif M-am intristat ca sunt cam putine poze...Frumos,frumos,frumos!!!!Locatiile,impresionante intr-adevar!!!Sora ta e foaaarte frumoasa!Ce mai,toti sunteti foarte frumosi!!!Se vede ca v-ati distrat,bravo de 3 ori! hi.gif Chiar nu mai ai poze? smile.gif tzuc.gif

rolleyes.gif Putine spui rolleyes.gif da si eu m-am gandit, ai dreptate ...dar acum cand am venit...ca de atata bucurie ca suntem impreuna...am cam ratat pozele...care au ramas in suflet insa...in imagini de fericire si emotie rolleyes.gif partners.gif partners.gif
ruxy
QUOTE(gordunel @ Jun 29 2008, 10:35 PM) *
Mi-ai lipsit atat de mult
Te rog frumos cand ai timp(nu acum, sau maine ) dupa ce iti revii dupa calatorie te rog frumos sa intrii un pic pe mes

Promit partners.gif
Mih@ela
QUOTE(rux25 @ Jun 29 2008, 09:48 PM) *
rolleyes.gif Putine spui rolleyes.gif da si eu m-am gandit, ai dreptate ...dar acum cand am venit...ca de atata bucurie ca suntem impreuna...am cam ratat pozele...care au ramas in suflet insa...in imagini de fericire si emotie rolleyes.gif partners.gif partners.gif

Serios ca as mai vrea poze!!! smile.gif Bine ca au ramas multe in suflet ,cum bine zici!Cred ca ai stat cu sora ta la "cioace" nopti intregi...Ma bucur mult pentru tine,sincer!! notworthy.gif
ruxy
QUOTE(Mih@ela @ Jun 29 2008, 10:58 PM) *
Serios ca as mai vrea poze!!! smile.gif Bine ca au ramas multe in suflet ,cum bine zici!Cred ca ai stat cu sora ta la "cioace" nopti intregi...Ma bucur mult pentru tine,sincer!! notworthy.gif

Pai stii si tu cum e intre surori... rolleyes.gif daaaa am stat la povesti destul...si chiar in ziua in care am plecat de la ea...incepea serviciul...ma bucur ca anul acesta ne mai vedem o tura...cand vine ea in august rolleyes.gif
Madalina Jilaveanu
absolut superbe pozele ,sunt minunate smile.gif ...........sunteti o familie frumoasa ..........sora e o frumoasa si ce sa mai spun de locatii sunt superbe ............fffffffffooooooooooooaeteeeeeeeeeee frumos rolleyes.gif oFloare.gif oFloare.gif
ruxy
QUOTE(Madalina Jilaveanu @ Jun 29 2008, 11:11 PM) *
absolut superbe pozele ,sunt minunate smile.gif ...........sunteti o familie frumoasa ..........sora e o frumoasa si ce sa mai spun de locatii sunt superbe ............fffffffffooooooooooooaeteeeeeeeeeee frumos rolleyes.gif oFloare.gif oFloare.gif

partners.gif Multumesc mult Mada tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif
alexandra81
Si alte poze... oFloare1.gif






ruxy
O familie tare frumoasa ai Alex...un Stef dulce dulce...iar tu esti o mamica rolleyes.gif frumoasa si draga mie tzuc.gif sa fiti cu totii sanatosi tzuc.gif
alexandra81
QUOTE(rux25 @ Jun 29 2008, 01:41 PM) *
O familie tare frumoasa ai Alex...un Stef dulce dulce...iar tu esti o mamica rolleyes.gif frumoasa si draga mie tzuc.gif sa fiti cu totii sanatosi tzuc.gif


Si tu mi-esti draga mie. Desi nu ne cunoastem personal eu ma simt legata de tine sufleteste. Si voi sa fiti sanatosi si sa aveti parte numai de lucruri frumoase de la cei doi copii frumosi... partners.gif
ruxy
QUOTE(alexandra81 @ Jun 30 2008, 12:47 AM) *
Si tu mi-esti draga mie. Desi nu ne cunoastem personal eu ma simt legata de tine sufleteste. Si voi sa fiti sanatosi si sa aveti parte numai de lucruri frumoase de la cei doi copii frumosi... partners.gif

Si eu simt la fel Alex...asa sa dea Dumnezeu, iti multumesc... si tie aceleasi urari de bine partners.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif
CLAU_DITZA23
Ruxi fara doar si poate voi sunteti superbi sunteti o familie minunata,cat despre sora ta ce sa mai spun e frumoasa foc oFloare1.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif
ruxy
QUOTE(CLAU_DITZA23 @ Jun 30 2008, 01:22 AM) *
Ruxi fara doar si poate voi sunteti superbi sunteti o familie minunata,cat despre sora ta ce sa mai spun e frumoasa foc oFloare1.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif

partners.gif Multumesc Clau...din suflet partners.gif
dyana
super rux! cred ca te-a emotionat rau vacanta asta! partners.gif
si zi-ne si noua unde e strada aia, ca abia astept sa ajungem si noi! tongue.gif
ruxy
QUOTE(dyana @ Jun 30 2008, 01:34 AM) *
super rux! cred ca te-a emotionat rau vacanta asta! partners.gif

Adevarat Dyana rolleyes.gif partners.gif a fost ceva deosebit tzuc.gif
dyana
pai si tu cum poti sta fara sora ta? oFloare1.gif
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.