Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Poze Cu Mamici.tatici Si Bunici
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Diverse > Divertisment > Poze si Imagini. Cu copii si nu numai :)
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102
Dana75
QUOTE(georgeta23 @ Apr 19 2008, 10:52 PM) *
venim si noi cu Tati si mami..Din pozele de azi





Sunteti foarte frumosi, o familie minunata. Sa fiti fericiti si sa aveti parte numai de bucurii. tzuc.gif
georgeta23
QUOTE(rux25 @ Apr 19 2008, 11:30 PM) *
Vai getut cat sunteti de frumosi partners.gif tzuc.gif hug.gif tzuc.gif



QUOTE(Dana75 @ Apr 19 2008, 11:40 PM) *
Sunteti foarte frumosi, o familie minunata. Sa fiti fericiti si sa aveti parte numai de bucurii. tzuc.gif



Va multumesc frumos... asemenea.
Anca74
QUOTE(georgeta23 @ Apr 13 2008, 11:11 PM) *
Curcanul vostru si cocsul nostru...ar trebuii sa le organizam o intalnire....

Are si tata un gascan la tara....nu trecem pe langa el decat cu un bat in mana! Il primiti si pe el?
Pe gascan, nu pe tata.... rolleyes.gif
Mih@ela
Getuta,sunteti suuuperbi!Imi placeti la nebunie!Familia perfecta!Sanatate multa familiei! trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif
Anca74
tzuc.gif tuturor familiilor frumoase de aici! Sunteti minunati cu totii si va iubiti tare mult! Caci numai asa puteati da nastere unor copii asa minunati! trandafir.gif
rodi78
laugh.gif Catalin cu taticu lui
ruxy
QUOTE(rodi78 @ Apr 20 2008, 01:43 AM) *
laugh.gif Catalin cu taticu lui

ce Catalin scump si bucalat partners.gif ce dulce nani cu taticul... rolleyes.gif sa fie sanatosi rodi...si ce obrajori rosii sanatosi... sa iti traiasca tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif
cameliapanci
QUOTE(rodi78 @ Apr 20 2008, 01:43 AM) *
laugh.gif Catalin cu taticu lui

ce pereche frumoasa. asa tatic asa fiu doi scumpi amandoi tongue.gif
liliana2u
felicitari la toate familiile de aici! oFloare.gif
Mih@ela
Iata si ceva de aseara... rolleyes.gif



cu tortul..

scuze de aceasta,a fost facuta rapid...



scuze calitateaimaginii,sunt facute cu tel,poate va postez si poze facute cu aparatul... oFloare1.gif
Mih@ela
[quote name='Mih@ela' date='Apr 20 2008, 12:33 PM' post='169958']
Iata si ceva de aseara... rolleyes.gif

CLAU_DITZA23
Nu am mai avut timp sa imi aranjez parul dar am doua poze noi noute rolleyes.gif mai tarziu vin sa vizionez ca vad ca tare multe poze noi am de vazut

ruxy
[
[/quote]
oauuuuuuuu unde ai gasit minunile tale de ochisori....acum stiu de unde e albastrelul asa de albastru rolleyes.gif partners.gif o frumoasa si o famile de frumosi ce sa mai no comment partners.gif tzuc.gif hug.gif
ruxy
QUOTE(CLAU_DITZA23 @ Apr 20 2008, 09:43 PM) *
Nu am mai avut timp sa imi aranjez parul dar am doua poze noi noute rolleyes.gif mai tarziu vin sa vizionez ca vad ca tare multe poze noi am de vazut


Clau esti o papusa dulce...sa stii ca-mi place mult cu breton rolleyes.gif ...e betooon partners.gif tzuc.gif o frumoasa...cine ar zice ca esti mamica de pretiosi wub.gif smile.gif
crroco
georgeta23
Mama ce mishto!!!!!!!!! MUltumesc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Sarut-mana! partners.gif floare2.gif
CLAU_DITZA23
QUOTE(Mih@ela @ Apr 20 2008, 01:35 PM) *
Iata si ceva de aseara...

Mih@ esti o frumoasa si ai niste ochi superbi tzuc.gif tzuc.gif
CLAU_DITZA23
QUOTE(georgeta23 @ Apr 19 2008, 10:52 PM) *
venim si noi cu Tati si mami..Din pozele de azi






Getuto sunteti super,super superbi sunteti tare frumosi tzuc.gif
georgeta23
MULTUMESC! draguta ca de obicei... si sa sti ca imi place cum iti sra cu breton.... tzuc.gif
Mih@ esti superba!!!! sigur nu ai lentile de contact? biggrin.gif
CLAU_DITZA23
QUOTE(georgeta23 @ Apr 20 2008, 11:16 PM) *
MULTUMESC! draguta ca de obicei... si sa sti ca imi place cum iti sra cu breton.... tzuc.gif

tzuc.gif
Mih@ela
QUOTE(Mih@ela @ Apr 20 2008, 12:33 PM) *
Iata si ceva de aseara... rolleyes.gif



cu tortul..

scuze de aceasta,a fost facuta rapid...



scuze calitateaimaginii,sunt facute cu tel,poate va postez si poze facute cu aparatul... oFloare1.gif

ms,Getuta,si te servesc cu o felie de tort... rolleyes.gif partners.gif
Claudia Elena
mai, mai, da' ce mamica frumoasa avem aici... bananab.gif tzuc.gif
G.Raluca
QUOTE(Dana75 @ Apr 17 2008, 11:24 PM) *
Am fost cu tati in oras.



Felicitari trandafir.gif sunt foarte frumosi impreuna se citeste bucuria pe fata lor. rolleyes.gif
G.Raluca
QUOTE(meaw_ela @ Apr 17 2008, 04:25 AM) *
cu dedicatie ptr Georgeta... rolleyes.gif ca sa nu ma uiti...


FRUMOSI FF FRUMOSI! floare2.gif floare2.gif floare2.gif
G.Raluca
QUOTE(alexandra81 @ Apr 19 2008, 09:06 PM) *
Mami si tati de Stefi...


O pereche frumoasa mami si tati de Stefi! trandafir.gif
G.Raluca
QUOTE(georgeta23 @ Apr 19 2008, 09:52 PM) *
venim si noi cu Tati si mami..Din pozele de azi






Sunteti frumosi si va sta minunat impreuna.Va doresc o viata frumoasa mereu asa. wink.gif trandafir.gif
G.Raluca
QUOTE(rodi78 @ Apr 20 2008, 12:43 AM) *
laugh.gif Catalin cu taticu lui

Ce somnic dulce trebuie sa aiba amandoi. rolleyes.gif sunt tare draguti floare2.gif
G.Raluca
QUOTE(Mih@ela @ Apr 20 2008, 12:33 PM) *
Iata si ceva de aseara... rolleyes.gif



cu tortul..

scuze de aceasta,a fost facuta rapid...



scuze calitateaimaginii,sunt facute cu tel,poate va postez si poze facute cu aparatul... oFloare1.gif

trandafir.gif Felicitari sa ai parte de o viata minunata si plina de impliniri alaturi de cei dragi. tzuc.gif
G.Raluca
    Vanessa cu mami si cu tati
        alexandra81
        QUOTE(G.Raluca @ Apr 21 2008, 01:08 AM) *
        O pereche frumoasa mami si tati de Stefi! trandafir.gif



        QUOTE(G.Raluca @ Apr 21 2008, 01:21 AM) *
          Vanessa cu mami si cu tati



              Multumim foarte mult, insa nici voi nu sunteti mai prejos. Vanessa a luat ce este mai frumos de la amandoi.
              G.Raluca
              QUOTE(alexandra81 @ Apr 21 2008, 12:55 PM) *
              Multumim foarte mult, insa nici voi nu sunteti mai prejos. Vanessa a luat ce este mai frumos de la amandoi.

              trandafir.gif multumesc draga mea si sa sti ca esti prima persoana care spune ca Vanessa seamana cu amandoi... tzuc.gif
              Mih@ela
              QUOTE(Claudia Elena @ Apr 21 2008, 09:37 AM) *
              mai, mai, da' ce mamica frumoasa avem aici... bananab.gif tzuc.gif


              Multumesc,iubita! floare2.gif
              QUOTE(G.Raluca @ Apr 21 2008, 11:15 AM) *
              trandafir.gif Felicitari sa ai parte de o viata minunata si plina de impliniri alaturi de cei dragi. tzuc.gif


              Multumesc,la fel si tie iti doresc! floare2.gif
              QUOTE(G.Raluca @ Apr 21 2008, 11:21 AM) *
                Vanessa cu mami si cu tati
                  [list]

                  Ce pereche de parinti frumosi oFloare.gif ,fetita..o printesa!!! partners.gif
                  G.Raluca
                  QUOTE(Mih@ela @ Apr 21 2008, 06:47 PM) *
                  Multumesc,iubita! floare2.gif
                  Multumesc,la fel si tie iti doresc! floare2.gif

                  Ce pereche de parinti frumosi oFloare.gif ,fetita..o printesa!!! partners.gif

                  Multumesc frumos! trandafir.gif partners.gif tzuc.gif
                  meaw_ela
                  QUOTE(G.Raluca @ Apr 21 2008, 05:21 AM) *
                    Vanessa cu mami si cu tati

                        Ce frumosi suntetzi toti trei! Cine stie cunoaste! wub.gif wink.gif Va doresc fericire eterna! oFloare.gif rolleyes.gif
                        meaw_ela
                        QUOTE(Mih@ela @ Apr 20 2008, 06:35 AM) *
                        Iata si ceva de aseara... rolleyes.gif

                        Cuscra draga si frumoasa si ochioasa si iubita! Miaaam! oFloare.gif oFloare.gif oFloare.gif rolleyes.gif
                        ruxy
                        QUOTE(G.Raluca @ Apr 21 2008, 12:21 PM) *
                          Vanessa cu mami si cu tati

                              Vai cat sunteti de frumosi rolleyes.gif ...Doamne cata liniste si dragoste se citeste pe chipurile voastre rolleyes.gif partners.gif partners.gif partners.gif Sa fiti sanatosi...o familie de vis tzuc.gif hug.gif
                              G.Raluca
                              QUOTE(meaw_ela @ Apr 21 2008, 10:57 PM) *
                              Ce frumosi suntetzi toti trei! Cine stie cunoaste! wub.gif wink.gif Va doresc fericire eterna! oFloare.gif rolleyes.gif

                              Multumesc mult de tot FRUMOAS-O! trandafir.gif Asemenea si voua! tzuc.gif
                              G.Raluca
                              QUOTE(rux25 @ Apr 21 2008, 11:09 PM) *
                              Vai cat sunteti de frumosi rolleyes.gif ...Doamne cata liniste si dragoste se citeste pe chipurile voastre rolleyes.gif partners.gif partners.gif partners.gif Sa fiti sanatosi...o familie de vis tzuc.gif hug.gif

                              Multumesc din suflet ! trandafir.gif Esti o dulceata! partners.gif Draga mea este tot ce am mai de pret si tot ce mi-am dorit.Eu copil fiind nu am avut parte de asa ceva. hug.gif
                              ruxy
                              QUOTE(G.Raluca @ Apr 22 2008, 03:28 PM) *
                              Multumesc din suflet ! trandafir.gif Esti o dulceata! partners.gif Draga mea este tot ce am mai de pret si tot ce mi-am dorit.Eu copil fiind nu am avut parte de asa ceva. hug.gif

                              partners.gif ai acum...te iubeste Doamne Doamne partners.gif
                              G.Raluca
                              QUOTE(rux25 @ Apr 22 2008, 03:12 PM) *
                              partners.gif ai acum...te iubeste Doamne Doamne partners.gif

                              asa este...Doamne Doamne ia cu o mana si da cu cealalta partners.gif
                              Mih@ela
                              QUOTE(meaw_ela @ Apr 21 2008, 11:00 PM) *
                              Cuscra draga si frumoasa si ochioasa si iubita! Miaaam! oFloare.gif oFloare.gif oFloare.gif rolleyes.gif

                              rolleyes.gif Ne portivim,nu? floare2.gif
                              meaw_ela
                              QUOTE(Mih@ela @ Apr 22 2008, 09:43 AM) *
                              rolleyes.gif Ne portivim,nu? floare2.gif

                              Nici nu se putea altfel! partners.gif
                              ella14

                              ruxy
                              QUOTE(ella14 @ Apr 23 2008, 11:05 PM) *


                              Doamne ella ce frumoase sunteti rolleyes.gif ...ma uit la miru si nu ma satur ...e o fetita superba si are o mamica superba...sa iti traiasca partners.gif trandafir.gif
                              ella14
                              QUOTE(rux25 @ Apr 23 2008, 11:07 PM) *
                              Doamne ella ce frumoase sunteti rolleyes.gif ...ma uit la miru si nu ma satur ...e o fetita superba si are o mamica superba...sa iti traiasca partners.gif trandafir.gif


                              multumesc din suflet,rux!
                              am mai pus si la Poze cu bebei
                              Mih@ela
                              QUOTE(ella14 @ Apr 23 2008, 10:05 PM) *


                              Fata frumoasa de fetita scumpa,de cand vroiam eu sa te vad!!!Frumoaselor! partners.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif
                              ella14
                              QUOTE(Mih@ela @ Apr 23 2008, 11:15 PM) *
                              Fata frumoasa de fetita scumpa,de cand vroiam eu sa te vad!!!Frumoaselor! partners.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif

                              cum tu Mih@ nu m-ai mai vazut pana acum??????
                              meaw_ela
                              QUOTE(ella14 @ Apr 23 2008, 04:05 PM) *


                              Ella suntetzi amandoua ca doua papushele de frumoase! oFloare.gif oFloare.gif oFloare.gif pupici!
                              Dana75
                              QUOTE(ella14 @ Apr 23 2008, 11:05 PM) *


                              floare2.gif partners.gif pentru doua frumuseti.
                              laguna.blue
                              QUOTE(G.Raluca @ Apr 21 2008, 12:21 PM) *
                                Vanessa cu mami si cu tati

                                    Ce familie minunata. partners.gif ........tati e cumva actor? ca imi pare cunoscut de pe la Tv rolleyes.gif
                                    Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
                                    Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.