Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Poze Cu Mamici.tatici Si Bunici
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Diverse > Divertisment > Poze si Imagini. Cu copii si nu numai :)
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102
G.Raluca
QUOTE(meaw_ela @ Jun 18 2008, 04:27 AM) *
o poza tare draga mie.. alaturi de mamica mea iubita la cascada Niagara. partners.gif



Of Elena ce frumos ...tare dulci erati impreuna... crybaby.gif e greu fara mama crybaby.gif luna viitoare mama mea implineste un an de cand sa dus la Doamne Doamne...imi este foarte dor de ea asa cum cred ca-ti este si tie tzuc.gif partners.gif Mama ta era foarte frumoasa ...blanda si buna ...asa vad eu din poza iar tu ii semeni foarte mult.
meaw_ela
QUOTE(G.Raluca @ Jun 18 2008, 05:33 AM) *
Of Elena ce frumos ...tare dulci erati impreuna... crybaby.gif e greu fara mama crybaby.gif luna viitoare mama mea implineste un an de cand sa dus la Doamne Doamne...imi este foarte dor de ea asa cum cred ca-ti este si tie tzuc.gif partners.gif Mama ta era foarte frumoasa ...blanda si buna ...asa vad eu din poza iar tu ii semeni foarte mult.



Va multzumesc tuturor pentru cuvintele super-calde.. Ralu cred ca intzelegi durerea... nu trece.. cel putzin nu mie... parca a fost ieri... revad totul....este foarte greu... a fost o femeie extraordinara..multa lume a admirat-o, iubit-o si respectat-o pentru calitatzile ei . Este idolul meu. Noi doua aveam o relatzie foarte , foarte stransa...
AdeDia
QUOTE(meaw_ela @ Jun 18 2008, 05:55 PM) *
Va multzumesc tuturor pentru cuvintele super-calde.. Ralu cred ca intzelegi durerea... nu trece.. cel putzin nu mie... parca a fost ieri... revad totul....este foarte greu... a fost o femeie extraordinara..multa lume a admirat-o, iubit-o si respectat-o pentru calitatzile ei . Este idolul meu. Noi doua aveam o relatzie foarte , foarte stransa...

Offff Ela,iubita...mi-e atat de greu sa exprim in cuvinte ceea ce simt ptr voi.Am vz poza de dimineata(ai avut o mamica superba floare2.gif ),am scris ceva,am plans crybaby.gif ...si pe urma am sters tot....parca orice as scrie,este lipsit de sens....in cazurile astea.
Va pup pe amandoua,pe tine si pe Raluca si va doresc ca D-zeu sa va intareasca,sa va de-a mangaiere si sa va aline dorul,prin familiile voastre minunate. floare2.gif tzuc.gif hug.gif
Sapt.trecuta a murit o verisoara primara de-a mamei,din SUA..avea 40 de ani si 3 copii(15,13 si 9 ani)...traiesc si parintii ei...Imi este tare greu si ma doare sufletul cand ma gandesc....e tare cruda viata uneori...din pacate se intampla crybaby.gif crybaby.gif crybaby.gif
meaw_ela
QUOTE(AdeDia @ Jun 18 2008, 12:40 PM) *
Offff Ela,iubita...mi-e atat de greu sa exprim in cuvinte ceea ce simt ptr voi.Am vz poza de dimineata(ai avut o mamica superba floare2.gif ),am scris ceva,am plans crybaby.gif ...si pe urma am sters tot....parca orice as scrie,este lipsit de sens....in cazurile astea.
Va pup pe amandoua,pe tine si pe Raluca si va doresc ca D-zeu sa va intareasca,sa va de-a mangaiere si sa va aline dorul,prin familiile voastre minunate. tzuc.gif hug.gif
Sapt.trecuta a murit o verisoara primara de-a mamei,din SUA..avea 40 de ani si 3 copii(15,13 si 9 ani)...traiesc si parintii ei...Imi este tare greu si ma doare sufletul cand ma gandesc....e tare cruda viata uneori...din pacate se intampla crybaby.gif crybaby.gif crybaby.gif

mi-au dat lacrimile.... iti multzumesc din suflet crybaby.gif ... imi pare rau pentru cele intamplate familiei tale. oFloare1.gif Viatza este intr-adevar cruda uneori...cu atat mai mult trebuie sa o pretzuim cat putem... . traim prin copiii nostrii mai departe... partners.gif
G.Raluca
QUOTE(meaw_ela @ Jun 18 2008, 06:57 PM) *
mi-au dat lacrimile.... iti multzumesc din suflet crybaby.gif ... imi pare rau pentru cele intamplate familiei tale. oFloare1.gif Viatza este intr-adevar cruda uneori...cu atat mai mult trebuie sa o pretzuim cat putem... . traim prin copiii nostrii mai departe... partners.gif



Subscriu scumpa mea AdeDia partners.gif si eu am plans astazi vazand poza cu Elena si mama ei ma induiosat tare crybaby.gif dar asa cum bine zice Elena ...traim prin copii nostrii si prin familiile noastre cu care tot Bunul Dumnezeu ne-a inzestrat.Nu am cuvinte potrivite...va iubesc partners.gif partners.gif
AdeDia
QUOTE(meaw_ela @ Jun 18 2008, 07:57 PM) *
mi-au dat lacrimile.... iti multzumesc din suflet crybaby.gif ... imi pare rau pentru cele intamplate familiei tale. oFloare1.gif Viatza este intr-adevar cruda uneori...cu atat mai mult trebuie sa o pretzuim cat putem... . traim prin copiii nostrii mai departe...



QUOTE(G.Raluca @ Jun 18 2008, 08:12 PM) *
Subscriu scumpa mea AdeDia, si eu am plans astazi vazand poza cu Elena si mama ei ma induiosat tare crybaby.gif dar asa cum bine zice Elena ...traim prin copii nostrii si prin familiile noastre cu care tot Bunul Dumnezeu ne-a inzestrat.Nu am cuvinte potrivite...va iubesc partners.gif


Dragele mele floare2.gif ...si eu va iubesc partners.gif wub.gif tzuc.gif hug.gif D-zeu sa va binecuvinteze notworthy.gif
Anca74
trandafir.gif trandafir.gif
tzuc.gif tzuc.gif
pt Elena si Raluca!
meaw_ela
QUOTE(Anca74 @ Jun 18 2008, 06:02 PM) *
trandafir.gif trandafir.gif
tzuc.gif tzuc.gif
pt Elena si Raluca!

partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif rolleyes.gif tzuc.gif
liliana2u
Raluca si Ela, imi pare rau pt voi.. stiu ce inseamna sentimentul ca iti poti pierde mama, eu de 10 ani lupt alaturi de mama mea cu boala ei crunta.. la prima operatie, ne-a luat prin surprindere diagnosticul, fiind in faza incipienta, nu am vrut sa ii spun ei, dar cum e desteapta si are o intuitie fantastica (doar ii seman), a realizat ca e ceva grav (stiam doar eu si fratele meu, la vreo 2 sapt dupa operatie, mi-a cerut si tata sa ii confirm banuiala), am trait cu o povara grea vreo luna jumate, rugandu-ma sa iasa negativ histo-patologicul.. din pacate, era cancer si i-am spus ca trebuie sa mai facem niste teste, atunci ea mi-a spus: 'draga mamii, daca e ceva grav, spune-mi acum, sa nu aflu accidental si sa sufar mai tare, vreau sa lupt, pt voi!'.. am simtit o usurare atunci, aveam lacrimile innodate sub barba (si-acum, cand scriu) si i-am spus la telefon ca totul va fi bine! am trecut prin atatea incercari, ca mi-era teama ca nu va mai rezista.. la 2 ani dupa asta, a mai aparut unul, mai grav, cu metastaze.. ca se mirau doctorii ca mai traieste inca la 2-3 luni dupa a doua operatie.. a facut atatea iradieri, ca mi-era mila de ea, de cat de arsa era.. si pe-afara, si inauntru.. atunci, aproape ca cedase.. i-am adus pe sora cea mica la spital, s-o vada (era eleva de liceu) si i-am ordonat sa lupte pt viata, s-o vada realizata, sa nu o lase singura cu asa o povara... pt mine, mama e totul! si ma rog la Dumnezeu s-o tina cat mai mult, nu pot incepe ziua fara sa o aud la telefon, fetita mea imi aduce aminte in caz ca am uitat, venind cu telefonul si strigand-o.. ma doare cand aud ca se mai duce o mama devotata, care a facut totul pt pruncii ei.. sper (egoist) doar ca a mea sa reziste cat mai mult, fara ea, parca mi-as pierde radacinile si nu pot inca sa accept o astfel de despartire.. Ilinca mea inca are nevoie de bunica, singura ce i-a fost alaturi de cand s-a nascut!
dragele mele, sa fiti puternice pt copiii vostri si fiti sigure ca un zambet, o mangaiere de la mamele voastre, vor veni prin puiutii vostri! va imbratisez cu mare drag! hug.gif
G.Raluca
Draga mea Mallina ...iti multumesc...Imi pare rau pentru tine dar mai ales pentru mama ta care stiu prea bine ce inseamna prin ce trece ea acum ...te inteleg perfect cand zici ca ai luptat si lupti alaturi de ea...si noi doua am luptat dar din pacate doar o luna juate de chin cumplit a fost totul prea tarziu nu sa mai putut face nimic ...imi vine sa ma prapadesc de plans cand stiu ca mama mea avea doar 47 ani si totusi boala nu intreaba ...a luptat mult stiind ca are un baiat de doar 18 ani si o nepotica pe care ardea de nerabdare sa o mai stranga macar odata la pieptul ei de bunica iubitoare...pe mine ma stia mai puternica si cu un sot iubitor alaturi ...crede-ma ca nu stiu cu ce putere am trecut prin tot fiind singura cu ea la Cluj simtem in fiecare zi ca o sa cad de pe picioare...Dumnezeu a facut cum a stiut mai bine...si m-a intarit si mi-a deschis ochii sa vad ca pentru fiica si sotul meu eu trebuie sa merg mai departe si sa iau viata asa cum este si nu cum mi-as dori sa fie. Din tot sufletul iti doresc ca Dumnezeu sa-ti dea putere sa-i poti fi mereu alaturi mamei tale mult iubite si ...multa sanatate...te imbratisez cu drag! partners.gif
G.Raluca
QUOTE(Anca74 @ Jun 19 2008, 12:02 AM) *
trandafir.gif trandafir.gif
tzuc.gif tzuc.gif
pt Elena si Raluca!



tzuc.gif partners.gif partners.gif partners.gif hug.gif hug.gif
liliana2u
QUOTE(G.Raluca @ Jun 19 2008, 04:21 AM) *
Draga mea Mallina ...iti multumesc...Imi pare rau pentru tine dar mai ales pentru mama ta care stiu prea bine ce inseamna prin ce trece ea acum ...te inteleg perfect cand zici ca ai luptat si lupti alaturi de ea...si noi doua am luptat dar din pacate doar o luna juate de chin cumplit a fost totul prea tarziu nu sa mai putut face nimic ...imi vine sa ma prapadesc de plans cand stiu ca mama mea avea doar 47 ani si totusi boala nu intreaba ...a luptat mult stiind ca are un baiat de doar 18 ani si o nepotica pe care ardea de nerabdare sa o mai stranga macar odata la pieptul ei de bunica iubitoare...pe mine ma stia mai puternica si cu un sot iubitor alaturi ...crede-ma ca nu stiu cu ce putere am trecut prin tot fiind singura cu ea la Cluj simtem in fiecare zi ca o sa cad de pe picioare...Dumnezeu a facut cum a stiut mai bine...si m-a intarit si mi-a deschis ochii sa vad ca pentru fiica si sotul meu eu trebuie sa merg mai departe si sa iau viata asa cum este si nu cum mi-as dori sa fie. Din tot sufletul iti doresc ca Dumnezeu sa-ti dea putere sa-i poti fi mereu alaturi mamei tale mult iubite si ...multa sanatate...te imbratisez cu drag! partners.gif

of, Raluca.. ce tanara era mama ta! a mea la 50 de ani s-a imbolnavit prima oara si mi-a fost tare greu sa accept situatia, toata viata si-a dedicat-o noua, pt ea nu a avut o clipa de ragaz.. asa sunt mamele, dau totul pt puii lor!
Dumnezeu iti va da putere mereu sa lupti pt ce ai, bine ca ai alaturi o familie iubitoare, eu.. nu o am decat pe Ilinca, dar face cat o lume intreaga!
iti multumesc pt incurajari si iti trimit toate gandurile mele bune si un pupic, un pic mucios rolleyes.gif , de Ilinca!
tzuc.gif
G.Raluca
QUOTE(mallina2u @ Jun 19 2008, 11:37 AM) *
of, Raluca.. ce tanara era mama ta! a mea la 50 de ani s-a imbolnavit prima oara si mi-a fost tare greu sa accept situatia, toata viata si-a dedicat-o noua, pt ea nu a avut o clipa de ragaz.. asa sunt mamele, dau totul pt puii lor!
Dumnezeu iti va da putere mereu sa lupti pt ce ai, bine ca ai alaturi o familie iubitoare, eu.. nu o am decat pe Ilinca, dar face cat o lume intreaga!
iti multumesc pt incurajari si iti trimit toate gandurile mele bune si un pupic, un pic mucios rolleyes.gif , de Ilinca!
tzuc.gif

Iti multumesc ...conteaza mult pt mine! Nu conteaza ca-i mucios pupicul il primesc cu mult drag ca este tare scumpa si dulce Ilincuta...o minune cu care Dumnezeu te-a inzestrat si prin care iti da multa putere.Va pup dulce si sper sa-i treaca repede mucutii printesei tzuc.gif
Dana75
QUOTE(Anca74 @ Jun 18 2008, 12:33 AM) *
tzuc.gif pe toti! frumosilor! hug.gif hug.gif Off, ce as mai smotoci la "baietelul" vostru!

Pai hai la Deva ca eu te las s-o smotocesti, dar nu prea cred ca sta ea... tongue.gif wink.gif
Anca74
QUOTE(Dana75 @ Jun 20 2008, 01:00 AM) *
Pai hai la Deva ca eu te las s-o smotocesti, dar nu prea cred ca sta ea... tongue.gif wink.gif


As veni, ca tare draga mi-e...si nu numai ea! tzuc.gif
Anca74
tati si Radu, la sport









Mih@ela
QUOTE(Anca74 @ Jun 22 2008, 01:08 AM) *
tati si Radu, la sport

Minunate imagini tata-fiu!Acum constat eu(ca e prima data cand il vad p tati) ca Raducu iti seamana in proportie de 90 la suta,Anca.Ma insel? floare2.gif
CLAU_DITZA23
Anca74
QUOTE(Mih@ela @ Jun 22 2008, 02:25 AM) *
Minunate imagini tata-fiu!Acum constat eu(ca e prima data cand il vad p tati) ca Raducu iti seamana in proportie de 90 la suta,Anca.Ma insel? floare2.gif


Nu te inseli deloc! Doar cei din familia lui tati mai cauta asemanari cu tati si ...nu se lasa! Dar cred ca ai gasit procentul corect! tzuc.gif
Anca74
QUOTE(CLAU_DITZA23 @ Jun 23 2008, 12:04 PM) *


Ce-mi plac pozelea de la nunti! Am nevoie de inspiratie, ca sambata merg si eu...si-mi trebuie rochita! rolleyes.gif
G.Raluca
QUOTE(Anca74 @ Jun 22 2008, 01:08 AM) *
tati si Radu, la sport












Foarte frumos Anca! floare2.gif Sunt superbi asa impreuna la joaca tzuc.gif
G.Raluca
QUOTE(CLAU_DITZA23 @ Jun 23 2008, 11:04 AM) *



Mai mai ce doamne elegante si frumoase. trandafir.gif Te distrezi nu gluma draga Clau si foarte bine faci. tzuc.gif Tare dor mi-e de o nunta.
Anca74
QUOTE(G.Raluca @ Jun 23 2008, 01:55 PM) *
Foarte frumos Anca! floare2.gif Sunt superbi asa impreuna la joaca tzuc.gif


Dar pe fotograf nu il lauda nimeni?
tzuc.gif tzuc.gif
Anca74
QUOTE(G.Raluca @ Jun 23 2008, 01:57 PM) *
Mai mai ce doamne elegante si frumoase. trandafir.gif Te distrezi nu gluma draga Clau si foarte bine faci. tzuc.gif Tare dor mi-e de o nunta.


Iti fac rost de una, sambata asta! Nu te stresa ca nu cunosti pe nimeni, nici eu nu cunosc...asa ca....
liliana2u
QUOTE(Anca74 @ Jun 23 2008, 08:55 AM) *
Dar pe fotograf nu il lauda nimeni?
tzuc.gif tzuc.gif


te laud eu, draga mea.. si sa stii ca urmatorul va semana cu tatal.. macar asa il consolezi, sa nu mai caute asemanari.. important e sa fiti sanatosi, ca frumosi sunteti oricum!
Anca74
QUOTE(mallina2u @ Jun 23 2008, 05:00 PM) *
te laud eu, draga mea.. si sa stii ca urmatorul va semana cu tatal.. macar asa il consolezi, sa nu mai caute asemanari.. important e sa fiti sanatosi, ca frumosi sunteti oricum!


Foarte adevarat!
N-am inteles niciodata chestia asta cu asemanarile, e ceva ce nu noi hotaram, la fel ca si sexul copilului....
Sanatatea e cea mai importanta!
G.Raluca
QUOTE(Anca74 @ Jun 23 2008, 03:55 PM) *
Dar pe fotograf nu il lauda nimeni?
tzuc.gif tzuc.gif



Corectam...FOARTE FRUMOASE POZE Anca! floare2.gif
G.Raluca
QUOTE(Anca74 @ Jun 23 2008, 03:57 PM) *
Iti fac rost de una, sambata asta! Nu te stresa ca nu cunosti pe nimeni, nici eu nu cunosc...asa ca....



Multumesc ...esti tare amabila...si eu care credeam ca doar eu ma stresez din asemenea chesti rolleyes.gif
meaw_ela
Am veniiiit...A fost frumos! o sa mergem acolo toata vara.
Claudia ma asteptzi pe mine asa superba??? partners.gif partners.gif partners.gif
Anca- super poze! si mie imi place sa-i vad impreuna pe ai mei ! Barvos! partners.gif partners.gif partners.gif


Si eu in barca...
Mih@ela
QUOTE(Anca74 @ Jun 23 2008, 11:28 AM) *
Nu te inseli deloc! Doar cei din familia lui tati mai cauta asemanari cu tati si ...nu se lasa! Dar cred ca ai gasit procentul corect! tzuc.gif

Imi dau seama ce fericire pe tine!Mandrie,nu mai zic! rolleyes.gif floare2.gif Nu stiam eu de ce imi place asa mult fatzuca asta inocenta mica! partners.gif
Anca74
QUOTE(Mih@ela @ Jun 23 2008, 07:31 PM) *
Imi dau seama ce fericire pe tine!Mandrie,nu mai zic! rolleyes.gif floare2.gif Nu stiam eu de ce imi place asa mult fatzuca asta inocenta mica! partners.gif

tzuc.gif tzuc.gif Nu m-ar fi deranjat sa semene cu tati...chiar deloc! O sa va pun o poza cu mine mica, suntem identici! Chiar tunsoarea e aceeasi! doh.gif doh.gif De ce m-or fi tuns...ca aveam un par superb!
gordunel
QUOTE(Anca74 @ Jun 22 2008, 02:08 AM) *
tati si Radu, la sport





Doi sportivi frumosi. Mamica cea frumoasa era arbitru? Va imbratisez cu drag pe toti trei
meaw_ela
din nou.. in plina viteza....cu barca
G.Raluca
QUOTE(meaw_ela @ Jun 23 2008, 08:31 PM) *
din nou.. in plina viteza....cu barca


Frumoasa esti ...ce super cu barca... floare2.gif eu am frica sa merg cu barca sad.gif
meaw_ela
QUOTE(G.Raluca @ Jun 23 2008, 03:55 PM) *
Frumoasa esti ...ce super cu barca... floare2.gif eu am frica sa merg cu barca sad.gif

floare2.gif este excitant..adrenalina ...mai ales sa fie si ceva valuri... bananab.gif bananab.gif rolleyes.gif
G.Raluca
QUOTE(meaw_ela @ Jun 23 2008, 10:04 PM) *
floare2.gif este excitant..adrenalina ...mai ales sa fie si ceva valuri... bananab.gif bananab.gif rolleyes.gif



exact asa zice si sotul meu rolleyes.gif
meaw_ela
QUOTE(G.Raluca @ Jun 23 2008, 04:07 PM) *
exact asa zice si sotul meu rolleyes.gif

LOL.. stie el ce stie.. noi dupa o tura in viteza... deja sarim la fapte mari... bananab.gif bananab.gif
CLAU_DITZA23
Eu cu puii mei

mama soacra
meaw_ela
QUOTE(CLAU_DITZA23 @ Jun 23 2008, 05:31 PM) *
Eu cu puii mei

are mama doi pui tare dragalasi! partners.gif
Alondra
QUOTE(meaw_ela @ Jun 23 2008, 09:31 PM) *
din nou.. in plina viteza....cu barca


Superbo!!! notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif

QUOTE(CLAU_DITZA23 @ Jun 24 2008, 12:31 AM) *
Eu cu puii mei

mama soacra


Sa-ti traiasca bebeii ca sunt foarte haiosi!Si...mama soacra! wink.gif floare2.gif
gordunel
QUOTE(meaw_ela @ Jun 23 2008, 09:31 PM) *
din nou.. in plina viteza....cu barca

Esti o mamica superba.
gordunel
QUOTE(CLAU_DITZA23 @ Jun 24 2008, 12:31 AM) *
Eu cu puii mei


O mamica minunata cu puiutii ei minunati va pup si va imbratisez cu drag
meaw_ela
QUOTE(gordunel @ Jun 23 2008, 11:01 PM) *
Esti o mamica superba.

Iti multzumesc si te pup cu drag! partners.gif partners.gif partners.gif rolleyes.gif
QUOTE(alondramona @ Jun 23 2008, 10:22 PM) *
Superbo!!! notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif

ba tuuuuuuuuuuuuuuuuuu!
Mih@ela
Pup la modelul meu,si la toate mamicile! floare2.gif
IATA-MA-S...pt Shama si Ramona
BEFORE

AFTER
G.Raluca
QUOTE(Mih@ela @ Jun 24 2008, 10:19 PM) *
Pup la modelul meu,si la toate mamicile! floare2.gif
IATA-MA-S...pt Shama si Ramona
BEFORE

AFTER



Frumoasa ...ce ai facut ti-ai taiat breton?...oricum iti sta bine ...esti frumoasa frumoasa rolleyes.gif trandafir.gif
Mih@ela
QUOTE(G.Raluca @ Jun 24 2008, 10:50 PM) *
Frumoasa ...ce ai facut ti-ai taiat breton?...oricum iti sta bine ...esti frumoasa frumoasa rolleyes.gif trandafir.gif

notworthy.gif Pai,tocmai va aratam diferenta...Si tu esti o frumoasa! floare2.gif
Madalina Jilaveanu
QUOTE(Mih@ela @ Jun 24 2008, 10:19 PM) *
Pup la modelul meu,si la toate mamicile! floare2.gif
IATA-MA-S...pt Shama si Ramona
BEFORE

AFTER

mami scumpa esti frumoas oricum ,iti sta fff bine cu breton rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif
Mih@ela
notworthy.gif ms ms..esti o dulce!Ce puteai sa zici,acum? biggrin.gif partners.gif
Alondra
QUOTE(Mih@ela @ Jun 24 2008, 11:19 PM) *
Pup la modelul meu,si la toate mamicile! floare2.gif
IATA-MA-S...pt Shama si Ramona
AFTER

Maaamaaaa...da' te schimba complet! eusa_clap.gif
Vezi, ti-am zis eu ca-ti sta bine si cu breton! wink.gif
Pupici mamicii tinere si frumoase! tzuc.gif

P.S. Si mai asteptam poze ...cu breton! oFloare.gif
meaw_ela
QUOTE(Mih@ela @ Jun 24 2008, 04:19 PM) *
Pup la modelul meu,si la toate mamicile! floare2.gif
IATA-MA-S...pt Shama si Ramona
BEFORE

AFTER

Fatooo. iti sta bine oricum si cu breton si fara! - fa-l mai des partners.gif Si mai vrem poze! floare2.gif acum sa stii ca semanam!
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.