Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Poze Cu Mamici.tatici Si Bunici
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Diverse > Divertisment > Poze si Imagini. Cu copii si nu numai :)
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102
mirela bz
QUOTE(cristina321711 @ Feb 12 2010, 12:37 AM) *
familia mea wub.gif

frumosilor , sa va iubiti mereu asa !
minune de fetite ai ........si eu am tot 2 trandafir.gif
sa ne traiasca !
meaw_ela
QUOTE(Dana75 @ Feb 7 2010, 04:11 AM) *
Noul meu look.



WOW
meaw_ela
QUOTE(cristina321711 @ Feb 11 2010, 05:37 PM) *
familia mea wub.gif

o poza buna de tablou- foarte frumoasa familia voastra!!!!!Va doresc numai fericire! trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif
ruxy
QUOTE(cristina321711 @ Feb 12 2010, 12:37 AM) *
familia mea wub.gif

Sunteti superbi...sa fiti sanatosi si sa va iubiti mereu! wub.gif wub.gif wub.gif partners.gif
Miha79
QUOTE(maria26 @ Feb 7 2010, 07:34 PM) *
Andy cu parintii mei smile.gif

doi bunici si un nepotel fericiti partners.gif partners.gif partners.gif

QUOTE(cristina321711 @ Feb 12 2010, 12:37 AM) *
familia mea wub.gif

frumoasa familie partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif
maria26
QUOTE(cristina321711 @ Feb 12 2010, 02:37 AM) *
familia mea wub.gif


CAT DE FRUMOSI SUNTETI! smile.gif .. FETITELE SUNT SCUMPE FOC
maria26
QUOTE(Miha79 @ Feb 12 2010, 03:18 PM) *
doi bunici si un nepotel fericiti partners.gif partners.gif partners.gif
frumoasa familie partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif


trandafir.gif
cristina321711
multumesc pentru cuvintele frumoase floare2.gif ....maria 26,miha79,ruxy,meaw_ela,mirela bz hug.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif
Dana75
QUOTE(meaw_ela @ Feb 12 2010, 01:50 AM) *
WOW

oFloare1.gif tzuc.gif
meaw_ela
QUOTE(Dana75 @ Feb 12 2010, 05:55 PM) *
oFloare1.gif tzuc.gif

iti sta extraordinar tunsa asa! HOT mama! trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif
Dana75
QUOTE(meaw_ela @ Feb 13 2010, 02:38 AM) *
iti sta extraordinar tunsa asa! HOT mama! trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif

Venind de la tine acest compliment, ma face sa rosesc. blush.gif love1.gif
meaw_ela
QUOTE(Dana75 @ Feb 13 2010, 10:05 AM) *
Venind de la tine acest compliment, ma face sa rosesc. blush.gif love1.gif

iti spun din toata inima! M-ai lasat fara cuvinte prima data. Doar WOW am reushit sa balbai!De mult nu am mai fost asa impresionata de o tunsoare...erai frumoasa si inainte dar acum cred ca ti se potriveste excelent acest stil- cred ca iubitul tau sotz este ravashit! trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif Amazing makeover! trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif
Mih@ela
Dana,zic si eu ca si fetele,Wowww!!! Super noul look,iti vine foarte bine! partners.gif
Pupici la toate mamicile si taticii cu frumosii lor copilasi! trandafir.gif
Dana75
QUOTE(meaw_ela @ Feb 13 2010, 05:49 PM) *
iti spun din toata inima! M-ai lasat fara cuvinte prima data. Doar WOW am reushit sa balbai!De mult nu am mai fost asa impresionata de o tunsoare...erai frumoasa si inainte dar acum cred ca ti se potriveste excelent acest stil- cred ca iubitul tau sotz este ravashit! trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif Amazing makeover! trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif

Inca o data mersi. trandafir.gif blush.gif

QUOTE(Mih@ela @ Feb 13 2010, 06:07 PM) *
Dana,zic si eu ca si fetele,Wowww!!! Super noul look,iti vine foarte bine! partners.gif
Pupici la toate mamicile si taticii cu frumosii lor copilasi! trandafir.gif

Mersi Mih@. trandafir.gif
allisi

natsandrea
QUOTE(Dana75 @ Feb 7 2010, 11:11 AM) *
Noul meu look.

nu stiu cum erai tunsa inainte, dar iti vine f bine aceasta tunsoare si culoarea la fel... trandafir.gif

QUOTE(cristina321711 @ Feb 12 2010, 12:37 AM) *
familia mea wub.gif

sunteti f frumosi.... oFloare.gif
Mih@ela
QUOTE(allisi @ Feb 14 2010, 02:59 PM) *

Frumos tablou!!!Si mandru tatic! trandafir.gif
ruxy
QUOTE(allisi @ Feb 14 2010, 03:59 PM) *

O fotografie foarte frumoasa...sa va traiasca allisi...se mandreste tati cu minunea mica.... trandafir.gif
alexandra81
Astazi la servici... trandafir.gif trandafir.gif

Mih@ela
QUOTE(alexandra81 @ Mar 4 2010, 07:55 PM) *
Astazi la servici... trandafir.gif trandafir.gif


Chiar imi era dor de tine,Alexutza! partners.gif Frumos la servici! smile.gif Poze cu frumodul Stefan,pe cand?
PS Cine.i gagica de pe masa? biggrin.gif
alexandra81
QUOTE(Mih@ela @ Mar 4 2010, 07:48 PM) *
Chiar imi era dor de tine,Alexutza! partners.gif Frumos la servici! smile.gif Poze cu frumodul Stefan,pe cand?
PS Cine.i gagica de pe masa? biggrin.gif



Ma bucur ca iti place partners.gif Cu Stefi nu am mai facut poze, dar cat de curand ma apuc iar de "sportul" asta...Sebicu drag ce face?

R: Tipa de pe masa este coperta catalogului de la Oriflame...
Mih@ela
QUOTE(alexandra81 @ Mar 5 2010, 09:05 PM) *
Ma bucur ca iti place partners.gif Cu Stefi nu am mai facut poze, dar cat de curand ma apuc iar de "spe tul" asta...Sebicu drag ce face?

R: Tipa de pe masa este coperta catalogului de la Oriflame...

tzuc.gif Abia astept poze cu Stefan!!!Ce mare mare sa fie.. smile.gif
Sebicu bine,sa zicem..in afara faptului ca se confrunta cu diferite afectiuni ale sanatatii(datorita caminului doh.gif )..tot mai matur ,constat :eyes:

PS Eu credeam ca e zavoranca.. biggrin.gif
alexandra81
QUOTE(Mih@ela @ Mar 5 2010, 06:13 PM) *
tzuc.gif Abia astept poze cu Stefan!!!Ce mare mare sa fie.. smile.gif
Sebicu bine,sa zicem..in afara faptului ca se confrunta cu diferite afectiuni ale sanatatii(datorita caminului doh.gif )..tot mai matur ,constat :eyes:

PS Eu credeam ca e zavoranca.. biggrin.gif


Si eu l-am avut putin racit, dar i-a trecut...Am stat cu el acasa si l-am facut bine oFloare1.gif ...A luat de la noi probabil ceva raceala si a facut si febra...Acum este bine si ma bucur ca am scapat...
ruxy
QUOTE(alexandra81 @ Mar 4 2010, 08:55 PM) *
Astazi la servici... trandafir.gif trandafir.gif


Frumos birou si frumoasa mamica de Stef hug.gif tzuc.gif
alexandra81
QUOTE(ruxy @ Mar 6 2010, 10:36 AM) *
Frumos birou si frumoasa mamica de Stef hug.gif tzuc.gif


Biroul este frumos pt ca am facut putina curatenie de primavara...Am "ascuns" dosarele si cutiile pline de pliante si medalii pt inventatori...Ma bucur ca va place de mine... tzuc.gif partners.gif Primesc complimentul cu bratele deschise... wub.gif
ruxy
QUOTE(alexandra81 @ Mar 6 2010, 02:42 PM) *
Biroul este frumos pt ca am facut putina curatenie de primavara...Am "ascuns" dosarele si cutiile pline de pliante si medalii pt inventatori...Ma bucur ca va place de mine... tzuc.gif partners.gif Primesc complimentul cu bratele deschise... wub.gif

Ce lucrezi Alex? tzuc.gif
alexandra81
QUOTE(ruxy @ Mar 6 2010, 11:27 AM) *
Ce lucrezi Alex? tzuc.gif


Sunt traducator autorizat la o firma care se ocupa cu proiecte nationale si internationale. Printre proiecte avem unul care se ocupa si cu pregatirea oamenilor in diverse domenii. Cursurile nu sunt lungi, tin decat 3 zile, dar cei ce vin afla informatii noi ce ii pot ajuta fie sa scrie proiecte (intr-o faza incepatoare), fie sa foloseasca calculatorul...chestii din astea...In cazul in care ceea ce se preda se stie, pot cere sa afle informatii noi...Sau pot pune diverse intrebari legate de infiintarea de firme, intrebari concrete legate de proiecte...Eu insa numai ma ocup de traducere si de chestii administrative...Plus ca mai fac si pe secretara cand este nevoie...Am un job "interesant"
ruby
QUOTE(cristina321711 @ Feb 12 2010, 02:37 AM) *
familia mea wub.gif


Superba fotografie ! santeti niste frumosi ,fiecare tine langa el ,fetita ce ii seamana mai mult! si rochitele superbe ,ce inspiratie sa le iei la fel dar totusi diferite ! si cit de frumos se tin ele de mana!santeti minunati!mi-a facut placere sa va admir!
ruxy
QUOTE(alexandra81 @ Mar 6 2010, 03:42 PM) *
Sunt traducator autorizat la o firma care se ocupa cu proiecte nationale si internationale. Printre proiecte avem unul care se ocupa si cu pregatirea oamenilor in diverse domenii. Cursurile nu sunt lungi, tin decat 3 zile, dar cei ce vin afla informatii noi ce ii pot ajuta fie sa scrie proiecte (intr-o faza incepatoare), fie sa foloseasca calculatorul...chestii din astea...In cazul in care ceea ce se preda se stie, pot cere sa afle informatii noi...Sau pot pune diverse intrebari legate de infiintarea de firme, intrebari concrete legate de proiecte...Eu insa numai ma ocup de traducere si de chestii administrative...Plus ca mai fac si pe secretara cand este nevoie...Am un job "interesant"

Chiar interesant Alex...
Mih@ela
SARPRAIZ!!



ruxy
QUOTE(Mih@ela @ Mar 6 2010, 04:30 PM) *
SARPRAIZ!!



May doamna frumoasa si cu ochii precum cerul...iti sta bine cu culoarea deschisa...vine vara nu-i asa?...dar oare cum nu iti sta tie bine...mi-era dor sa te vad fata frumoasa tare partners.gif partners.gif partners.gif
Mih@ela
QUOTE(ruxy @ Mar 6 2010, 03:57 PM) *
May doamna frumoasa si cu ochii precum cerul...iti sta bine cu culoarea deschisa...vine vara nu-i asa?...dar oare cum nu iti sta tie bine...mi-era dor sa te vad fata frumoasa tare partners.gif partners.gif partners.gif

Multumesc,scumpa mea Ruxi!De la ce ma pot astepta de la tine?Mereu faci omul sa se simta bine,cu dulceata vorbelor tale! notworthy.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif partners.gif partners.gif partners.gif
Apropos,vine vara ,insa pana la vara eu tot mai inchisa la par ajung laugh.gif
ruxy
QUOTE(Mih@ela @ Mar 6 2010, 05:55 PM) *
Multumesc,scumpa mea Ruxi!De la ce ma pot astepta de la tine?Mereu faci omul sa se simta bine,cu dulceata vorbelor tale! notworthy.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif partners.gif partners.gif partners.gif
Apropos,vine vara ,insa pana la vara eu tot mai inchisa la par ajung laugh.gif

Vrei sa te faci bruneta ca mine? partners.gif wub.gif smile.gif anima1.gif
Mih@ela
QUOTE(ruxy @ Mar 6 2010, 04:56 PM) *
Vrei sa te faci bruneta ca mine? partners.gif wub.gif smile.gif anima1.gif

Cam asa..cam cum m-ai cunoscut.. notworthy.gif partners.gif partners.gif
ruxy
QUOTE(Mih@ela @ Mar 6 2010, 06:20 PM) *
Cam asa..cam cum m-ai cunoscut.. notworthy.gif partners.gif partners.gif

O frumoasa te-am cunoscut rolleyes.gif wub.gif love1.gif partners.gif
Mih@ela
QUOTE(ruxy @ Mar 6 2010, 05:22 PM) *
O frumoasa te-am cunoscut rolleyes.gif wub.gif love1.gif partners.gif

notworthy.gif Zana buna ce esti!!!! partners.gif partners.gif partners.gif
meaw_ela
QUOTE(alexandra81 @ Mar 4 2010, 01:55 PM) *
Astazi la servici... trandafir.gif trandafir.gif


Dragutza Albinutza Harnicutza!!!! Pupicutza! partners.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif
meaw_ela
QUOTE(Mih@ela @ Mar 6 2010, 09:30 AM) *
SARPRAIZ!!


Ete....pai esti cam aramie...nu blonda cum mi-a zis ohmy.gif !Dar te prinde orice culoare !daca ai de gand sa ajungi mai blonda -take your time- ca iti arzi parul !Pupicei frumoasei! partners.gif rolleyes.gif
Mih@ela
QUOTE(meaw_ela @ Mar 6 2010, 08:30 PM) *
Ete....pai esti cam aramie...nu blonda cum mi-a zis ohmy.gif !Dar te prinde orice culoare !daca ai de gand sa ajungi mai blonda -take your time- ca iti arzi parul !Pupicei frumoasei! partners.gif rolleyes.gif

De la culoarea de dinainte la aceasta a fost cale lunga ..nu mai take my time nimic,ca ma brunetzesc la loc.. anima1.gif
daca pun un before si un after eeee diferentza.. floare2.gif
meaw_ela
QUOTE(Mih@ela @ Mar 6 2010, 02:43 PM) *
De la culoarea de dinainte la aceasta a fost cale lunga ..nu mai take my time nimic,ca ma brunetzesc la loc.. anima1.gif
daca pun un before si un after eeee diferentza.. floare2.gif

LOL...E CALE LUNGA..LOL....stiu ca am batut si eu acelasi drum....si ma cam lecuisem...daca nu trebuia sa ma duc la o nunta cred ca renuntzam si eu....Dar iti sta bine oricum! trandafir.gif tzuc.gif
alexandra81
QUOTE(meaw_ela @ Mar 6 2010, 05:22 PM) *
Dragutza Albinutza Harnicutza!!!! Pupicutza! partners.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif


notworthy.gif Multumesc...Si eu tb sa ma vopsesc cat de curand, dar nu stiu ce culoare sa aleg....
meaw_ela
QUOTE(alexandra81 @ Mar 6 2010, 03:25 PM) *
notworthy.gif Multumesc...Si eu tb sa ma vopsesc cat de curand, dar nu stiu ce culoare sa aleg....

nu vreau sa fiu offtopic.gif ...esti frumoasa cu orice culoare. cred ca ceva cu ton rece(ash) te-ar prinde f bine...ai tenul rozaliu (ca si mine) dar daca ai de gand sa te bronzezi( cu creme sau fara) merge si ceva cald. honey....Pupici lui Stefan cel frumos!
Mih@ela
QUOTE(meaw_ela @ Mar 6 2010, 09:18 PM) *
LOL...E CALE LUNGA..LOL....stiu ca am batut si eu acelasi drum....si ma cam lecuisem...daca nu trebuia sa ma duc la o nunta cred ca renuntzam si eu....Dar iti sta bine oricum! trandafir.gif tzuc.gif

Merci fain,esti dragutza! tzuc.gif E e drum lung..cu toate ca de la inceput stiam ca nu o sa ma tina mult,e greu de mentinut un blond,desi mai aveam o etapa de ajuns la blondul care mi-ar fi placut ( care l-am avut candva) insa ,decat sa imi arda bine parul nenea de la coafor(care apropos se tzine de mine sa raman blonda blush.gif ) mai bine revin la satenul meu inkis.. wink.gif


Alexandra,in ton cu ochii ar merge un blond-gri suuper! wink.gif floare2.gif
meaw_ela
QUOTE(Mih@ela @ Mar 6 2010, 05:46 PM) *
Merci fain,esti dragutza! tzuc.gif E e drum lung..cu toate ca de la inceput stiam ca nu o sa ma tina mult,e greu de mentinut un blond,desi mai aveam o etapa de ajuns la blondul care mi-ar fi placut ( care l-am avut candva) insa ,decat sa imi arda bine parul nenea de la coafor(care apropos se tzine de mine sa raman blonda blush.gif ) mai bine revin la satenul meu inkis.. wink.gif
Alexandra,in ton cu ochii ar merge un blond-gri suuper! wink.gif floare2.gif

noi te iubim oricum! wink.gif
Mih@ela
QUOTE(meaw_ela @ Mar 7 2010, 12:32 AM) *
noi te iubim oricum! wink.gif

rolleyes.gif partners.gif partners.gif partners.gif trandafir.gif
alexandra81
QUOTE(meaw_ela @ Mar 6 2010, 07:45 PM) *
nu vreau sa fiu offtopic.gif ...esti frumoasa cu orice culoare. cred ca ceva cu ton rece(ash) te-ar prinde f bine...ai tenul rozaliu (ca si mine) dar daca ai de gand sa te bronzezi( cu creme sau fara) merge si ceva cald. honey....Pupici lui Stefan cel frumos!


Si eu tot la un gri cenusa ma gandeam... tzuc.gif
maria26
poza de familie.. acum 2 zile

maria26
ruxy
QUOTE(maria26 @ Mar 8 2010, 12:29 PM) *
poza de familie.. acum 2 zile


Doamne ce minunati sunteti...sa fiti sanatosi! Si sa va iubiti toata viata! partners.gif
maria26
QUOTE(ruxy @ Mar 8 2010, 02:30 PM) *
Doamne ce minunati sunteti...sa fiti sanatosi! Si sa va iubiti toata viata! partners.gif


multumim la fel trandafir.gif
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.