Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Poze Cu Mamici.tatici Si Bunici
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Diverse > Divertisment > Poze si Imagini. Cu copii si nu numai :)
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102
AdeDia
Pup toate mamicile frumoase cu familii minunate floare2.gif trandafir.gif oFloare.gif

Aici chiar nu am postat poze niciodata,cred....dar va pun acuma cateva poze de familie rolleyes.gif


aurelia_hadarau
Ade ai o familie frumoasa si se citeste fericirea pe chipurile voastre.Sa va ocroteasca DD si sa fie cu voi in fiecare clipa! hug.gif hug.gif tzuc.gif tzuc.gif partners.gif
AdeDia
QUOTE(aurelia_hadarau @ Aug 10 2008, 03:29 PM) *
Ade ai o familie frumoasa si se citeste fericirea pe chipurile voastre.Sa va ocroteasca DD si sa fie cu voi in fiecare clipa! hug.gif hug.gif tzuc.gif tzuc.gif partners.gif

Multumesc,Aurelia floare2.gif esti o draguta laugh.gif D-zeu sa binecuvinteze si familia ta frumoasa notworthy.gif
Alondra
QUOTE(AdeDia @ Aug 10 2008, 03:19 PM) *

Ce familie frumoasa! wub.gif Sa fiti sanatosi cu totii si sa aveti parte numai de bucurii in viata! hug.gif
ruxy
QUOTE(AdeDia @ Aug 10 2008, 03:19 PM) *
Pup toate mamicile frumoase cu familii minunate floare2.gif trandafir.gif oFloare.gif

Aici chiar nu am postat poze niciodata,cred....dar va pun acuma cateva poze de familie rolleyes.gif



Ade buna mea Ade...sunteti atat de minunati...atata frumusete, dragoste si bunatate emanati in jurul vostru...o familie cu mare suflet...va imbratisez cu drag partners.gif tzuc.gif hug.gif tzuc.gif
lia maria71
QUOTE(AdeDia @ Aug 10 2008, 03:19 PM) *
Pup toate mamicile frumoase cu familii minunate floare2.gif trandafir.gif oFloare.gif

Aici chiar nu am postat poze niciodata,cred....dar va pun acuma cateva poze de familie rolleyes.gif



vio,ai o familie minunata,sa fiti sanatosi...............
lia maria71
QUOTE(CLAU_DITZA23 @ Aug 25 2007, 01:17 AM) *
FETELOR NU VA ERA DOR DE MINE?SI AM SI SLABIT biggrin.gif



vai, ce mamica sexy,frumoasa este pe aici..............
cristina321711
QUOTE(AdeDia @ Aug 10 2008, 02:19 PM) *
Pup toate mamicile frumoase cu familii minunate floare2.gif trandafir.gif oFloare.gif

Aici chiar nu am postat poze niciodata,cred....dar va pun acuma cateva poze de familie rolleyes.gif



Super frumoasa familia ta, hug.gif hug.gif
Doraminodora
AdeDia ceau,sinteti o familie frumoasa iar despre copilasi nu am cuvinte sint frumosi toti ce sa mai spun o familie minunata, Dumnezeu sa va dea sanatate bucurie si tot ceace este frumos pupici oFloare1.gif tzuc.gif tzuc.gif
AdeDia
QUOTE(alondramona @ Aug 10 2008, 04:46 PM) *
Ce familie frumoasa! wub.gif Sa fiti sanatosi cu totii si sa aveti parte numai de bucurii in viata! hug.gif

Multumesc Ramona floare2.gif Sa aveti si voi parte numai de binecuvantari si fericire notworthy.gif

QUOTE(rux25 @ Aug 10 2008, 05:10 PM) *
Ade buna mea Ade...sunteti atat de minunati...atata frumusete, dragoste si bunatate emanati in jurul vostru...o familie cu mare suflet...va imbratisez cu drag partners.gif


Rux,intotdeauna esti o scumpa,draga mea prietena floare2.gif D-zeu sa va dea multa fericire si multe binecuvantari si voua notworthy.gif trandafir.gif
QUOTE(lia maria71 @ Aug 10 2008, 05:23 PM) *
vio,ai o familie minunata,sa fiti sanatosi...............

Multumesc Lia floare2.gif sa fiti si voi sanatosi si fericiti trandafir.gif

QUOTE(cristina321711 @ Aug 10 2008, 06:02 PM) *
Super frumoasa familia ta, hug.gif hug.gif


Multumesc,Cristina floare2.gif Pupici si la printesele tale minunate si la mamica lor scumpa tzuc.gif
QUOTE(Doraminodora @ Aug 10 2008, 07:57 PM) *
AdeDia ceau,sinteti o familie frumoasa iar despre copilasi nu am cuvinte sint frumosi toti ce sa mai spun o familie minunata, Dumnezeu sa va dea sanatate bucurie si tot ceace este frumos pupici oFloare1.gif tzuc.gif tzuc.gif

Ceau draguta Dora floare2.gif Multumesc si D-zeu sa binecuvinteze si familia ta frumoasa notworthy.gif
georgeta23
QUOTE(stely_123 @ Aug 8 2008, 11:49 PM) *
FOARTE REUSITE POZELE ESTI O MAMICA EXTRAORDINARA TE PUP DULCE SI MIE DOR DE VOI TARE MULT


partners.gif si eu va pup si noua ne e dor de tine...sper ca esti bine pe acolo...
QUOTE(meaw_ela @ Aug 9 2008, 12:41 AM) *
OH LA LA ! ASA DA! SUPER ASTA! partners.gif


floare2.gif pup duce fotomodeala mea!
QUOTE(AdeDia @ Aug 10 2008, 03:19 PM) *
Pup toate mamicile frumoase cu familii minunate trandafir.gif oFloare.gif

Aici chiar nu am postat poze niciodata,cred....dar va pun acuma cateva poze de familie rolleyes.gif



WOOW Ade stralucitoare ca in tot-deauna..pup dulce o fam minunata tzuc.gif tzuc.gif
AdeDia
QUOTE(georgeta23 @ Aug 10 2008, 10:44 PM) *
WOOW Ade stralucitoare ca in tot-deauna..pup dulce o fam minunata tzuc.gif tzuc.gif

Getuta frumoasa foc,te pup si te imbratisez cu mult drag tzuc.gif hug.gif

P.S....Tu stii de ce sunt eu asa stralucitoare??????????? ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif .......Sunt transpirata non stop doh.gif liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif wink.gif
georgeta23
QUOTE(AdeDia @ Aug 10 2008, 10:49 PM) *
Getuta frumoasa foc,te pup si te imbratisez cu mult drag hug.gif

P.S....Tu stii de ce sunt eu asa stralucitoare??????????? ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif .......Sunt transpirata non stop doh.gif liwlol.gif wink.gif


tzuc.gif te-ai molipsit de boala zuzelor? liwlol.gif liwlol.gif
AdeDia
QUOTE(georgeta23 @ Aug 10 2008, 10:52 PM) *
tzuc.gif te-ai molipsit de boala zuzelor? liwlol.gif liwlol.gif

Ha-Ha-Ha liwlol.gif Nu stii tu ce zuza sta ascunsa-n mine!!!!! liwlol.gif tzuc.gif hug.gif
georgeta23
QUOTE(AdeDia @ Aug 10 2008, 10:56 PM) *
Ha-Ha-Ha liwlol.gif Nu stii tu ce zuza sta ascunsa-n mine!!!!! liwlol.gif tzuc.gif hug.gif

asa...si abea acum spui..........bine..o sa e urmaresc indeaproape.... liwlol.gif liwlol.gif
AdeDia
QUOTE(georgeta23 @ Aug 10 2008, 11:00 PM) *
asa...si abea acum spui..........bine..o sa e urmaresc indeaproape.... liwlol.gif liwlol.gif

Ok....iti dau voie sa stai cu ochii pe mine wink.gif .....Dar acum te rog sa-mi spui tu mie.....de ce stai pe invizibil?????????????Mie imi place sa vad beculetul aprins in dreptul persoanelor care bantuie pe forum!!!!Sau tie ti s-a ars beculetul???? ohmy.gif ....Cumparam altul tongue.gif
georgeta23
QUOTE(AdeDia @ Aug 10 2008, 11:09 PM) *
Ok....iti dau voie sa stai cu ochii pe mine .....Dar acum te rog sa-mi spui tu mie.....de ce stai pe invizibil?????????????Mie imi place sa vad beculetul aprins in dreptul persoanelor care bantuie pe forum!!!!Sau tie ti s-a ars beculetul???? ohmy.gif ....Cumparam altul tongue.gif
unde sunt invisible? pe mess stiu.....ca sunt prea obosita ca sa fiu atenta in 2 parti acum...
wink.gif
georgeta23
QUOTE(AdeDia @ Aug 10 2008, 11:09 PM) *
Ok....iti dau voie sa stai cu ochii pe mine wink.gif .....Dar acum te rog sa-mi spui tu mie.....de ce stai pe invizibil?????????????Mie imi place sa vad beculetul aprins in dreptul persoanelor care bantuie pe forum!!!!Sau tie ti s-a ars beculetul???? ohmy.gif ....Cumparam altul tongue.gif

aualeu aici sunt....cum naiba?
AdeDia
QUOTE(georgeta23 @ Aug 10 2008, 11:15 PM) *
aualeu aici sunt....cum naiba?

acum e ok....s-a reparat oFloare.gif tzuc.gif hug.gif
georgeta23
QUOTE(AdeDia @ Aug 10 2008, 11:19 PM) *
acum e ok....s-a reparat oFloare.gif tzuc.gif hug.gif


Gata sefa! m-am delogat si logat ......ca sa repar gresala... biggrin.gif
georgeta23
Haideti sa pun acum cateva poze si cu noi de la tara:





AdeDia
WOW!!!!!!!!!!!!!!CE FRUMOS!!!!!!!!!!!!!!!!!!! floare2.gif
Getuto,esti o dulceata fermecatoare....si asa delicata trandafir.gif
Asa imi place mie de voi doi hug.gif de cate ori te vad cu sotul tau,imi trec prin minte povestile cu Fat-Frumos si Ileana Cosinzeana.....sunteti un cuplu de Basm trandafir.gif partners.gif oFloare.gif
Sa traiti sanatosi si fericiti pana la adanci batraneti floare2.gif
georgeta23
QUOTE(AdeDia @ Aug 10 2008, 11:28 PM) *
WOW!!!!!!!!!!!!!!CE FRUMOS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Getuto,esti o dulceata fermecatoare....si asa delicata trandafir.gif
Asa imi place mie de voi doi hug.gif de cate ori te vad cu sotul tau,imi trec prin minte povestile cu Fat-Frumos si Ileana Cosinzeana.....sunteti un cuplu de Basm trandafir.gif partners.gif oFloare.gif
Sa traiti sanatosi si fericiti pana la adanci batraneti
Ms Ade... floare2.gif floare2.gif dar recunoaste ca ultimile poze te-au cucerit!
Alondra
Aratati tare bine amandoi..chiar ca o Cosanzeana..imi place parul tau..... wub.gif
AdeDia
QUOTE(georgeta23 @ Aug 10 2008, 11:33 PM) *
Ms Ade... floare2.gif floare2.gif dar recunoaste ca ultimile poze te-au cucerit!

Recunosc doh.gif .....Sunt cei mai moderni si cuceritori ochelari,din cati am vazut eu vreodata rolleyes.gif Iti scoate perfect in evidenta finetea de zuza dulce oFloare.gif
georgeta23
bere.gif
QUOTE(alondramona @ Aug 10 2008, 11:34 PM) *
Aratati tare bine amandoi..chiar ca o Cosanzeana..imi place parul tau..... wub.gif
tzuc.gif ms!


QUOTE(AdeDia @ Aug 10 2008, 11:39 PM) *
Recunosc doh.gif .....Sunt cei mai moderni si cuceritori ochelari,din cati am vazut eu vreodata rolleyes.gif Iti scoate perfect in evidenta finetea de zuza dulce oFloare.gif
liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif
ruxy
QUOTE(georgeta23 @ Aug 10 2008, 11:22 PM) *
Haideti sa pun acum cateva poze si cu noi de la tara:

Frumoasa si sexoasa mea Getut partners.gif tzuc.gif hug.gif tzuc.gif hug.gif tzuc.gif esti oauuuuuuu rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif partners.gif
meaw_ela
SUBSCRIUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU! GETAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!
meaw_ela
QUOTE(AdeDia @ Aug 10 2008, 08:19 AM) *
Pup toate mamicile frumoase cu familii minunate floare2.gif trandafir.gif oFloare.gif

Aici chiar nu am postat poze niciodata,cred....dar va pun acuma cateva poze de familie rolleyes.gif

ATATA BUNATATE ,CANDOARE SI FERICIRE EMANA POZELE VOASTRE! vA PUP CU DRAG!
USA
QUOTE(AdeDia @ Aug 10 2008, 03:19 PM) *




THANK YOU, Ade!.......sunteti cei mai frumosi........ trandafir.gif



Getoooooo...Getuta mea draga...ce patisi mama cu ochelarii aia....dar sti ceva..tu esti frumoasa rau oricum......hai ca sunt invidioasa asai?
Mih@ela
QUOTE(meaw_ela @ Aug 8 2008, 11:42 PM) *
SI EU PE TINE! partners.gif partners.gif rolleyes.gif

partners.gif partners.gif

QUOTE(AdeDia @ Aug 10 2008, 02:19 PM) *
Pup toate mamicile frumoase cu familii minunate floare2.gif trandafir.gif oFloare.gif

Aici chiar nu am postat poze niciodata,cred....dar va pun acuma cateva poze de familie rolleyes.gif



Minunata,absolut minunata familie!!!!Frumosi si plini de dragoste si bunatate!!Felicitari pentru familia ta ,Vio!Esti binecuvantata cu 3 ingerasi!(si cu sotul,4 biggrin.gif ) floare2.gif tzuc.gif tzuc.gif
Mih@ela
Si,de noi,va era dor? partners.gif




ruxy
QUOTE(Mih@ela @ Aug 11 2008, 11:35 PM) *
Si,de noi,va era dor? partners.gif





Doamne cum sa nu frumoasa albastrica rolleyes.gif ...mi-era nespus de dor partners.gif ...frumosi mai sunteti...se pierde cerul in ochisorii vostrii rolleyes.gif partners.gif tzuc.gif hug.gif tzuc.gif
stely_123
QUOTE(Mih@ela @ Aug 12 2008, 12:35 AM) *
Si,de noi,va era dor? partners.gif





frumosi ca intotdeauna minunati
ce a crescut sebi!!!!!!!!!!!!!!!
Mih@ela
QUOTE(rux25 @ Aug 11 2008, 10:39 PM) *
Doamne cum sa nu frumoasa albastrica rolleyes.gif ...mi-era nespus de dor partners.gif ...frumosi mai sunteti...se pierde cerul in ochisorii vostrii rolleyes.gif partners.gif tzuc.gif hug.gif tzuc.gif

floare2.gif partners.gif partners.gif si mie imi era dor de tine,frumoasa mea iubita!! floare2.gif

QUOTE(stely_123 @ Aug 11 2008, 10:47 PM) *
frumosi ca intotdeauna minunati
ce a crescut sebi!!!!!!!!!!!!!!!

floare2.gif Multumim,Stely,sa iti dea Dumnezeu sanatate sa iti vezi si tu Sebiccu mare mare!!! partners.gif
Alondra
QUOTE(Mih@ela @ Aug 11 2008, 11:35 PM) *
Si,de noi,va era dor? partners.gif

]

Mai intrebi?NORMAL ca ne era dor! rolleyes.gif notworthy.gif
Ce curaj pe voi sa va cocotzatzi acolo! ohmy.gif
Frumoase poze si voi si mai frumosi! tzuc.gif
Madalina Jilaveanu
QUOTE(Mih@ela @ Aug 11 2008, 10:35 PM) *
Si,de noi,va era dor? partners.gif

Sunteti o familie minunata partners.gif toti frumosii
Mih@ela
QUOTE(alondramona @ Aug 11 2008, 11:05 PM) *
Mai intrebi?NORMAL ca ne era dor! rolleyes.gif notworthy.gif
Ce curaj pe voi sa va cocotzatzi acolo! ohmy.gif
Frumoase poze si voi si mai frumosi! tzuc.gif

DUPA RANJETUL DE PE FATA,TU CE CREZI? rolleyes.gif MULTUMIM,IUBITA MEA ! partners.gif

QUOTE(Madalina Jilaveanu @ Aug 11 2008, 11:27 PM) *
Sunteti o familie minunata partners.gif toti frumosii

multumim frumos,draga Mada! partners.gif
meaw_ela
Bine faci ca te mai gandesti si la noi cuscra sexoasa... rolleyes.gif sa ne inseninati ziua cu cerul din ochii vostri frumosi! Mii de pupici zboara catre voi! partners.gif floare2.gif
G.Raluca
QUOTE(AdeDia @ Aug 10 2008, 02:19 PM) *
Pup toate mamicile frumoase cu familii minunate floare2.gif trandafir.gif oFloare.gif

Aici chiar nu am postat poze niciodata,cred....dar va pun acuma cateva poze de familie rolleyes.gif





Sunteti tare frumosi si tare dragi mie partners.gif toata admiratia mea pentru o minunata familie!Dumnezeu sa va dea sanatate! floare2.gif
G.Raluca
[quote name='georgeta23' date='Aug 10 2008, 10:22 PM' post='252621']





Esti o dulce si o frumoasa draga mea trandafir.gif poza asta imi place la nebunie rolleyes.gif floare2.gif
Mih@ela
QUOTE(meaw_ela @ Aug 12 2008, 02:39 AM) *
Bine faci ca te mai gandesti si la noi cuscra sexoasa... rolleyes.gif sa ne inseninati ziua cu cerul din ochii vostri frumosi! Mii de pupici zboara catre voi! partners.gif floare2.gif

PRIMIT PUPICII! :bananab partners.gif SI NOI TRIMITEM MII DE PUPICI CATRE CANADIENII NOSTRI PREFERATI! floare2.gif
georgeta23
QUOTE(G.Raluca @ Aug 12 2008, 10:17 AM) *
QUOTE(georgeta23 @ Aug 10 2008, 10:22 PM) *




Esti o dulce si o frumoasa draga mea trandafir.gif poza asta imi place la nebunie rolleyes.gif floare2.gif



Mih@ nota 10+ din patea mea..o fam minunata..va pup dulce
meaw_ela
QUOTE(Mih@ela @ Aug 12 2008, 07:13 AM) *
PRIMIT PUPICII! :bananab partners.gif SI NOI TRIMITEM MII DE PUPICI CATRE CANADIENII NOSTRI PREFERATI! floare2.gif

Primit! Sunt coplesita.. cati ai trimis ca tot mai aterizeaza!!!! rolleyes.gif partners.gif
laura83
QUOTE(AdeDia @ Aug 10 2008, 03:19 PM) *
Pup toate mamicile frumoase cu familii minunate
Aici chiar nu am postat poze niciodata,cred....dar va pun acuma cateva poze de familie rolleyes.gif



Ade, sunteti superbi!!!! va pup pe toti!!!

QUOTE(georgeta23 @ Aug 10 2008, 11:22 PM) *
Haideti sa pun acum cateva poze si cu noi de la tara:






Cuscra, esti superba!!!te pup si pe tine si pe Edutzu!!!

QUOTE(Mih@ela @ Aug 11 2008, 11:35 PM) *
Si,de noi,va era dor? partners.gif





superba familie!!!!
meaw_ela
La foc !
Mih@ela
QUOTE(meaw_ela @ Aug 12 2008, 08:23 PM) *
Primit! Sunt coplesita.. cati ai trimis ca tot mai aterizeaza!!!! rolleyes.gif partners.gif

tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif si mai vin... tzuc.gif

QUOTE(laura83 @ Aug 12 2008, 09:23 PM) *
Ade, sunteti superbi!!!! va pup pe toti!!!
Cuscra, esti superba!!!te pup si pe tine si pe Edutzu!!!
superba familie!!!!

notworthy.gif multumiim,mami de printese superbe! floare2.gif

QUOTE(meaw_ela @ Aug 12 2008, 10:32 PM) *
La foc !

floare2.gif IAR VA TRIMIT MII DE PUPICI!! wub.gif
ruxy
QUOTE(meaw_ela @ Aug 12 2008, 11:32 PM) *
La foc !

Minunata mea... partners.gif tzuc.gif hug.gif tzuc.gif prea frumoasa pereche hug.gif tzuc.gif
ruxy
De la intalnirea cu colegii sotului de liceu rolleyes.gif smile.gif



meaw_ela
QUOTE(rux25 @ Aug 12 2008, 05:03 PM) *
De la intalnirea cu colegii sotului de liceu rolleyes.gif smile.gif




Si din avion mi-ati fi sarit in ochi asa de distinshi si frumosi suntetzi! partners.gif partners.gif
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.