Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Poze Cu Mamici.tatici Si Bunici
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Diverse > Divertisment > Poze si Imagini. Cu copii si nu numai :)
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102
Doraminodora
tzuc.gif tzuc.gif hug.gif
QUOTE(rux25 @ Sep 26 2008, 01:06 AM) *
Cateva fotografii cu familia mea...din august cand sora mea a fost la mine...zece zile...fotografii din Bucuresti si de la Bran...sper sa va faca placere...

Domnisoara mea si nepotica mea



Eu si mama mea draga


Sotul, copilul mic si eu



Eu sora si cumnatul meu



Eu



Eu si sora mea iubita



Fata mea si nepotica mea



Mama si baiatul



si...toata familia mea...


Scumpa mea Rux, sinteti o familie tare minunata,frumosi si totodata tare dragi imi sinteti,multa fericire, sanatate si toate cele bune,te pup draga mea
liliana2u
QUOTE(Doraminodora @ Sep 30 2008, 05:26 AM) *
Scumpa mea Mallina,sinteti superbesi ai o familie tere frumoasa,Dumnezeu sa va dea intelegere, sanatate si casa de piatra la sora ta si toate cele bune, iar Ilincuta sa o manince mami de ea frumoasa mea scumpa scumpa scumpa floare2.gif tzuc.gif eating.gif


multumesc, draga Dora.. am o familie numeroasa, dar unita, ce-i drept.. si sa dea Domnul la toti numai bine!
lia maria71
QUOTE(renata @ Sep 28 2008, 10:34 PM) *
eu cu eric
eu cu fetele mele si cu baiatul meu (in burtica biggrin.gif )
tot cu eric
"fetita" mea cea mare si prietenul ei
si cea mica
eric si prietenii lui
eric cu tati
eu si parintii mei
eu si radu,baietelul pe care il iubescca si pe copiii mei, pt ca i-am fost bona de la 3 luni

lia maria71
ai o familie frumoasa!!!sa fiti fericiti mereu!!!!
ruxy
QUOTE(mallina2u @ Sep 30 2008, 12:02 PM) *
iata-ne si pe noi, la nunta surorii mele (tusi):


Fetele frumoase si tare dragi mie partners.gif ...Ilincutza e minunata tzuc.gif hug.gif tzuc.gif ....si mamica ei tare distinsa si eleganta... rolleyes.gif imi inchipui ce nunta frumoasa... rolleyes.gif ...semeni cu mamica ta mallina....ai o familie frumoasa sa fiti sanatosi partners.gif
ruxy
QUOTE(Doraminodora @ Sep 30 2008, 01:37 PM) *
tzuc.gif tzuc.gif hug.gif
Scumpa mea Rux, sinteti o familie tare minunata,frumosi si totodata tare dragi imi sinteti,multa fericire, sanatate si toate cele bune,te pup draga mea

Multumesc scumpa Doraminodora...tot binele din lume tie si familiei tale frumoase partners.gif tzuc.gif hug.gif
meaw_ela
Si daca va era dor de burtic... un kg mai plina....
Alondra
Superba mamicutza!Chiar vroiam sa te intreb cand ni te mai aratzi cu burticutz! biggrin.gif notworthy.gif floare2.gif
Dana75
Gabi si mami.

ruxy
QUOTE(meaw_ela @ Oct 1 2008, 06:41 AM) *
Si daca va era dor de burtic... un kg mai plina....

Splendida mama rolleyes.gif splendida Maja printesa florilor rolleyes.gif partners.gif partners.gif partners.gif
ruxy
QUOTE(Dana75 @ Oct 1 2008, 09:17 AM) *
Gabi si mami.


Aceasta imagine vreau sa o vad mai des rolleyes.gif ...doua papusi superbe... rolleyes.gif partners.gif partners.gif partners.gif
liliana2u
QUOTE(rux25 @ Sep 30 2008, 09:57 AM) *
Fetele frumoase si tare dragi mie partners.gif ...Ilincutza e minunata tzuc.gif hug.gif tzuc.gif ....si mamica ei tare distinsa si eleganta... rolleyes.gif imi inchipui ce nunta frumoasa... rolleyes.gif ...semeni cu mamica ta mallina....ai o familie frumoasa sa fiti sanatosi partners.gif


iti multumesc, Ruxi.. nunta a fost frumoasa, intr-adevar.. eu seman cu bunica mea mai mult, dar am si de la mami a mea cate ceva (ochii) rolleyes.gif pacat ca boala a imbatranit-o, ca era asa frumoasa si fara un rid, fara un fir de par alb, dar chimioterapia, operatiile, iradierile f. puternice au schimbat-o mult.. iar ea, ca si mine, uraste artificiile, nu s-a machiat niciodata.. asa suntem noi, naturale..
CLAU_DITZA23
QUOTE(meaw_ela @ Oct 1 2008, 06:41 AM) *
Si daca va era dor de burtic... un kg mai plina....

Sunteti superbe amandoua doua frumoase oFloare1.gif
CLAU_DITZA23
QUOTE(mallina2u @ Sep 30 2008, 12:02 PM) *
iata-ne si pe noi, la nunta surorii mele (tusi):

Ilinca, bunicul, bunica si unchiul mai tanar

cu 'buia' (mama mea)

asigurandu-se ca se respecta toate conditiile pt realizarea casatoriei rolleyes.gif

mami, tataie si fratele lui

Ilinca si mami ..in prima papa 'babane' (bomboane)


dansand cu unchiul "Maii"

Foarte frumoase sunteti toate si casa de piatra surorii imi place tare mult cum ia stat miresica vreauBB.gif
CLAU_DITZA23
QUOTE(Dana75 @ Oct 1 2008, 09:17 AM) *
Gabi si mami.


Chiar imi era dor de voi Danuta,pooop Gabita dulce si frumoasa oFloare1.gif
liliana2u
QUOTE(CLAU_DITZA23 @ Oct 1 2008, 01:45 AM) *
Foarte frumoase sunteti toate si casa de piatra surorii imi place tare mult cum ia stat miresica vreauBB.gif

multumesc, dar cu mormolocul ce mesaj vrei sa le transmiti rolleyes.gif ? ca nu se grabesc sa faca bebici, ea mai trebuie sa termine un masterat, sa faca o cariera beton si apoi bebicul.. cam asa peste vreo 3 ani, dupa ce pun si casa la punct..
CLAU_DITZA23
QUOTE(mallina2u @ Oct 1 2008, 09:49 AM) *
multumesc, dar cu mormolocul ce mesaj vrei sa le transmiti rolleyes.gif ? ca nu se grabesc sa faca bebici, ea mai trebuie sa termine un masterat, sa faca o cariera beton si apoi bebicul.. cam asa peste vreo 3 ani, dupa ce pun si casa la punct..

Cred ca din greseala nu am vrut sa apara mormolocu oFloare1.gif
Dana75
Si inca cateva poze cu mine si Dadi.



Pozele sunt de la petrecerea surpriza pe care i-a organizat-o finul nostru sotiei sale de ziua ei. A fost foarte frumos, a venit si formatia care a cantat la nunta lor.
Ei sunt finii nostri.
gogosica
QUOTE(rux25 @ Sep 26 2008, 12:06 AM) *
Cateva fotografii cu familia mea...din august cand sora mea a fost la mine...zece zile...fotografii din Bucuresti si de la Bran...sper sa va faca placere...


Superba familie! Sa va tina DD sanatosi pe toti!
ruxy
QUOTE(gogosica @ Oct 2 2008, 11:08 PM) *
Superba familie! Sa va tina DD sanatosi pe toti!

Multumesc gogosico...asa sa dea Dumnezeu...la toata lumea...sanatate ca-i mai buna decat toate tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif smile.gif
gordunel
Rux ai o familie minunata. Sa fiti fericiti si sanatosi.
Malina sunteti minunate si va imbratisez cu drag.
Dana sunteti doua frumoase.
Meaw_ela va pup pe amandoua si admir butica frumusica.
Renata sunteti o familie frumoasa si fericita sa dea DD sa fiti in continuare tot asa.
maryhynt
pun si eu poze cu sotu'






liwlol.gif nu stiu ce la apucat sa se imbrace asa.... liwlol.gif
ruxy
QUOTE(gordunel @ Oct 3 2008, 05:56 AM) *
Rux ai o familie minunata. Sa fiti fericiti si sanatosi.
Malina sunteti minunate si va imbratisez cu drag.
Dana sunteti doua frumoase.
Meaw_ela va pup pe amandoua si admir butica frumusica.
Renata sunteti o familie frumoasa si fericita sa dea DD sa fiti in continuare tot asa.

partners.gif Multumesc scumpa mea Gordunel partners.gif
ruxy
QUOTE(maryhynt @ Oct 6 2008, 03:35 PM) *
pun si eu poze cu sotu'


liwlol.gif nu stiu ce la apucat sa se imbrace asa.... liwlol.gif

rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif smile.gif
Theo
QUOTE(meaw_ela @ Oct 1 2008, 05:41 AM) *
Si daca va era dor de burtic... un kg mai plina....

Meaw_ela,Doamne cat sunteti de frumoase si de dulci si se intrevede o burticuta tare sexoasa.
O sarcina cat mai usoara draga mea si multa-multa sanatate ! partners.gif
Theo
Rux,ai o familie tare minunata,esti o dulce,multa-multa sanatate,te pupam cu drag! partners.gif
ruxy
QUOTE(Theo @ Oct 6 2008, 04:09 PM) *
Rux,ai o familie tare minunata,esti o dulce,multa-multa sanatate,te pupam cu drag! partners.gif

Multumesc asemenea Theo partners.gif tzuc.gif
USA
QUOTE(meaw_ela @ Oct 1 2008, 06:41 AM) *
Si daca va era dor de burtic... un kg mai plina....

Esti superbaaaa......se confirma mamyca fericita .....plus o printesa de fata.....va pupam enorm.....chiar imi era dor de voi! partners.gif
USA
Malina..Ruxxx....familii superbeee....bravo voua! partners.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif
ruxy
QUOTE(USA @ Oct 6 2008, 04:31 PM) *
Malina..Ruxxx....familii superbeee....bravo voua! partners.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif

partners.gif partners.gif partners.gif multumesc Usa iubita mea partners.gif
meaw_ela
QUOTE(CLAU_DITZA23 @ Oct 1 2008, 02:43 AM) *
Sunteti superbe amandoua doua frumoase oFloare1.gif



QUOTE(gordunel @ Oct 2 2008, 10:56 PM) *
Rux ai o familie minunata. Sa fiti fericiti si sanatosi.
Malina sunteti minunate si va imbratisez cu drag.
Dana sunteti doua frumoase.
Meaw_ela va pup pe amandoua si admir butica frumusica.
Renata sunteti o familie frumoasa si fericita sa dea DD sa fiti in continuare tot asa.



QUOTE(Theo @ Oct 6 2008, 09:04 AM) *
Meaw_ela,Doamne cat sunteti de frumoase si de dulci si se intrevede o burticuta tare sexoasa.
O sarcina cat mai usoara draga mea si multa-multa sanatate ! partners.gif



QUOTE(USA @ Oct 6 2008, 09:30 AM) *
Esti superbaaaa......se confirma mamyca fericita .....plus o printesa de fata.....va pupam enorm.....chiar imi era dor de voi! partners.gif

Dragele mele dragi!

Ma incarca pozitiv randurile voastre! partners.gif notworthy.gif rolleyes.gif Ma incalzesc si va multzumesc din inima! In Canada frigul a cam venit.

Maryhynt.. pozele cu sotzul sunt super! LOL. Este comic. tineti-o tot asa- viatza e frumoasa si vesela doar noi o facem! oFloare.gif rolleyes.gif
maryhynt
QUOTE(meaw_ela @ Oct 6 2008, 05:50 PM) *
Dragele mele dragi!

Ma incarca pozitiv randurile voastre! partners.gif notworthy.gif rolleyes.gif Ma incalzesc si va multzumesc din inima! In Canada frigul a cam venit.

Maryhynt.. pozele cu sotzul sunt super! LOL. Este comic. tineti-o tot asa- viatza e frumoasa si vesela doar noi o facem! oFloare.gif rolleyes.gif


MS MULT ELA! ZILELE urmatoare o sa mai pun si alte poze haioase cu el!
raluk79
QUOTE(meaw_ela @ Oct 1 2008, 06:41 AM) *
Si daca va era dor de burtic... un kg mai plina....



Micuta Maja e din ce in ce mai frumusica. tzuc.gif Ela iti prieste sarcina....radiezi de fericire. hug.gif
AdeDia

...iar am ramas in urma p-aci doh.gif doh.gif doh.gif
Am rasfoit cateva pagini in urma si am vazut numa mamicute si familii frumoase.
pup Rux si familia ei superba,Renata si familia ei minunata,Mallina si familia ei frumoasa,Dana75 si printesa dulce,Pissy,lia maria si minunatii ei si burtik Meaw-Ela cu dulceata Maja
Sa fiti sanatoase si fericite,alaturi de familiile voastre
meaw_ela
QUOTE(maryhynt @ Oct 6 2008, 10:55 AM) *
MS MULT ELA! ZILELE urmatoare o sa mai pun si alte poze haioase cu el!

Asteptam cu nerabdare!!Ai cu ce sa te lauzi! wink.gif

QUOTE(raluk79 @ Oct 6 2008, 10:56 AM) *
Micuta Maja e din ce in ce mai frumusica. tzuc.gif Ela iti prieste sarcina....radiezi de fericire. hug.gif

partners.gif rolleyes.gif

QUOTE(AdeDia @ Oct 6 2008, 11:15 AM) *

...iar am ramas in urma p-aci doh.gif doh.gif doh.gif
Am rasfoit cateva pagini in urma si am vazut numa mamicute si familii frumoase.
pup Rux si familia ei superba,Renata si familia ei minunata,Mallina si familia ei frumoasa,Dana75 si printesa dulce,Pissy,lia maria si minunatii ei si burtik Meaw-Ela cu dulceata Maja
Sa fiti sanatoase si fericite,alaturi de familiile voastre

Multzumiiiiim!Sentimente reciproce sincere ! wub.gif floare2.gif rolleyes.gif
ruxy
QUOTE(AdeDia @ Oct 6 2008, 06:15 PM) *

...iar am ramas in urma p-aci doh.gif doh.gif doh.gif
Am rasfoit cateva pagini in urma si am vazut numa mamicute si familii frumoase.
pup Rux si familia ei superba,Renata si familia ei minunata,Mallina si familia ei frumoasa,Dana75 si printesa dulce,Pissy,lia maria si minunatii ei si burtik Meaw-Ela cu dulceata Maja
Sa fiti sanatoase si fericite,alaturi de familiile voastre

Multumesc scumpa mea Ade partners.gif partners.gif partners.gif
ruxy
De azi de la expozitie...o fotografie pentru voi... smile.gif

Alondra
QUOTE(rux25 @ Oct 7 2008, 07:53 PM) *
De azi de la expozitie...o fotografie pentru voi... smile.gif


Rux, tare bine arati! eusa_clap.gif Parca ai mai slabit, sau tinuta da impresia? biggrin.gif Pupici, mamico sexy! tzuc.gif
ruxy
QUOTE(alondramona @ Oct 7 2008, 07:58 PM) *
Rux, tare bine arati! eusa_clap.gif Parca ai mai slabit, sau tinuta da impresia? biggrin.gif Pupici, mamico sexy! tzuc.gif

Cred ca am mai slabit Ramonik... rolleyes.gif tzuc.gif hug.gif
Alondra
QUOTE(rux25 @ Oct 7 2008, 08:00 PM) *
Cred ca am mai slabit Ramonik... rolleyes.gif tzuc.gif hug.gif

Atunci de 2 ori bravo! eusa_clap.gif eusa_clap.gif Ce mai, nu arati varsta care o ai!Felicitari! floare2.gif
ruxy
QUOTE(alondramona @ Oct 7 2008, 08:01 PM) *
Atunci de 2 ori bravo! eusa_clap.gif eusa_clap.gif Ce mai, nu arati varsta care o ai!Felicitari! floare2.gif

Multumesc Ramonik... rolleyes.gif partners.gif tzuc.gif hug.gif smile.gif
anca M

QUOTE(rux25 @ Oct 7 2008, 07:53 PM) *
De azi de la expozitie...o fotografie pentru voi... smile.gif


ruxuleeeeeeeeeeeeeeeeee.....iubirea mea!!!stiii ca te iubesc nu??adica daca as arata asa peste 10 ani..apaiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii,,,,,,ce mai vrei..frumosa esti.,desteapat,,sexi..efrmecatoare ...feminina!!!!!!!!!
de ce oare suntem asa duse ????zuze????stii la ce ma refer liwlol.gif liwlol.gif
maryhynt
QUOTE(rux25 @ Oct 7 2008, 07:53 PM) *
De azi de la expozitie...o fotografie pentru voi... smile.gif



rux pot sa te intreb ceva? tu esti organizatoare de expozitii sau participi la expozitii! pt k ,cred ,k team vazut si in realitate pe la vreo expozitie! dar numi aduc bine aminte unde!firma sotului participa mereu la expozitii si cred k team vazut la vreuna! sotu lucreaza la o firma de barci si motoare de barci!
ruxy
QUOTE(anca M @ Oct 7 2008, 09:42 PM) *
ruxuleeeeeeeeeeeeeeeeee.....iubirea mea!!!stiii ca te iubesc nu??adica daca as arata asa peste 10 ani..apaiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii,,,,,,ce mai vrei..frumosa esti.,desteapat,,sexi..efrmecatoare ...feminina!!!!!!!!!
de ce oare suntem asa duse ????zuze????stii la ce ma refer liwlol.gif liwlol.gif

rolleyes.gif Ma intreb si eu Anca rolleyes.gif tzuc.gif hug.gif tzuc.gif wub.gif laugh.gif doh.gif
ruxy
QUOTE(maryhynt @ Oct 7 2008, 10:03 PM) *
rux pot sa te intreb ceva? tu esti organizatoare de expozitii sau participi la expozitii! pt k ,cred ,k team vazut si in realitate pe la vreo expozitie! dar numi aduc bine aminte unde!firma sotului participa mereu la expozitii si cred k team vazut la vreuna! sotu lucreaza la o firma de barci si motoare de barci!

Nu sunt organizatoare...doar particip...de vreo 17 ani rolleyes.gif ...cine stie ...s-ar putea Mary...dar ma gandesc ca sunt cam diferite domeniile...dar mai stii? smile.gif tzuc.gif
AdeDia
WWWOOOOOOOOOOOOOOWWWWWWWW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Iubita mea,RUX...esti minunata
te iubi mult mult
ruxy
QUOTE(AdeDia @ Oct 7 2008, 10:19 PM) *
WWWOOOOOOOOOOOOOOWWWWWWWW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Iubita mea,RUX...esti minunata
te iubi mult mult

partners.gif partners.gif partners.gif si eu te iubiiii muuuult pe tine Ade a mea draga tzuc.gif hug.gif tzuc.gif hug.gif trandafir.gif
USA
QUOTE(rux25 @ Oct 7 2008, 07:53 PM) *
De azi de la expozitie...o fotografie pentru voi... smile.gif


ce pustoaica avem aicii....super! eusa_clap.gif eusa_clap.gif hi.gif hi.gif wub.gif wub.gif
ruxy
QUOTE(USA @ Oct 7 2008, 11:07 PM) *
ce pustoaica avem aicii....super! eusa_clap.gif eusa_clap.gif hi.gif hi.gif wub.gif wub.gif

wub.gif ...iubita mea USA smile.gif tzuc.gif hug.gif
alexandra81
QUOTE(rux25 @ Oct 7 2008, 08:53 AM) *
De azi de la expozitie...o fotografie pentru voi... smile.gif



Esti la TIB, asa e? La anu' sigur ne intalnim pe acolo...Daca eram acum la servici in poza asta apaream si eu... partners.gif N-am cuvinte hi.gif
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.