Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Poze Cu Mamici.tatici Si Bunici
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Diverse > Divertisment > Poze si Imagini. Cu copii si nu numai :)
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102
Mona75
QUOTE(G.Raluca @ May 28 2008, 10:14 AM) *
[i][size=3]Vanessa la serbarea de la gradinita...tarancuta...





Cu mami...


Frumoase,frumoase,frumoase. tzuc.gif tzuc.gif
ruxy
QUOTE(tzutzulica @ May 28 2008, 09:31 PM) *
smile.gif O familie minunata,iar Paul este adorabil. wub.gif
Sa-ti traiasca parintii,sa va bucurati cat mai mult timp unii de altii. tzuc.gif

Multumesc din suflet Tzutzulica mea draga partners.gif
stely_123
QUOTE(max @ May 28 2008, 08:49 PM) *
Theo, esto frumoasa~!!!!
Mallina, draga......nu trebuie sa-ti mai spun esto o mamica perfecta si vei fi o soacra minunata. asta ma bucura tare.
Ady, esti un frumos di tu si parintii tai.
Rux, ai o familia minunata, sa fiti fericiti, iar Paul....e de vis partners.gif
Maryhint, sunteti tare frumosi! sa fiti fericiti!
Stely, ai un baietel de nota 10 tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif

multumesc mult max tzuc.gif
georgeta23
Bunicul:

Tati:



Tati cu nepotul




mami cu nepotelul




cea mai noua preocupare....frizer de nepot smile.gif)




gordunel
QUOTE(max @ May 28 2008, 08:49 PM) *
tare.
Ady, esti un frumos di tu si parintii tai.

Multumim Max esti o dulce so va imbratisam cu drag
gordunel
QUOTE(G.Raluca @ May 28 2008, 09:14 PM) *
Vanessa la serbarea de la gradinita...tarancuta...





Cu mami...




Pup o mamica scumpa si o printesa la fel de scumpa floare2.gif floare2.gif floare2.gif
gordunel
floare2.gif floare2.gif floare2.gif floare2.gif floare2.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif
QUOTE(Madalina Jilaveanu @ May 26 2008, 11:45 PM) *
foarte frumosi ,si Aditu e tare frumos partners.gif
gordunel
QUOTE(G.Raluca @ May 26 2008, 11:30 PM) *
Frumos...ce privire are Adi in poza cu prietena lui Cristina rolleyes.gif un dulce la fel ca si mami lui frumoasa si blanda floare2.gif


Va pupam dulce trandafir.giftrandafir.giftrandafir.giftrandafir.giftrandafir.gif
gordunel
QUOTE(Mih@ela @ May 26 2008, 11:36 PM) *
Gordunel,te pup esti o dulce si o frumoasa!!!Sanatate ,ulta familiei tale! trandafir.gif tzuc.gif tzuc.gif
Ruxi,cum esti tu. rolleyes.gif !!!..copiii,iti sunt SUPERBI!!!!Domnisoara ta,va cuceri multe inimi!!!Sa fiti fericiti cu totii,ca meritati! tzuc.gif tzuc.gif trandafir.gif

Esti o dulceata de mamica Mih@ela si pup dulce albastrelul cretulin
gordunel
QUOTE(mallina2u @ May 26 2008, 08:59 PM) *
Mami gordunel, esti o dulce, ti se vede sufletul curat in ochisori si in zambet, felicitari! floare2.gif

oFloare.gif oFloare.gif oFloare.gif Multumim esti o draguta ca de obicei
gordunel
QUOTE(maryhynt @ May 27 2008, 02:07 PM) *
superbe pozele fetelor!!! sa traiti toti multi ani si sa fiti sanatosi! si acum sa va prezint si eu familia mea,bineanteles incep cu mezina familiei:cristina-claudia si are 5 luni si 6 zileapoi sotu' cu cris la plimbare si eu cu cris

Frumoasa familie, sa fiti sanatosii si ferititii oFloare.gif oFloare.gif oFloare.gif oFloare.gif oFloare.gif
gordunel
QUOTE(stely_123 @ May 27 2008, 03:37 PM) *
sa va prezint si eu cativa membrii ai familiei mele

Frumoasa familie dar inca nu ne-ati lamurit nici tu nici Geogeta . Edy face parte din familia voastra?
G.Raluca
QUOTE(rux25 @ May 28 2008, 08:18 PM) *
Doamne Ralu...ce frumoase sunteti...tarancutza ta e splendida...iar tu adorabila mamica partners.gif partners.gif partners.gif



trandafir.gif Multumesc frumos ...scumpa di draga mea Rux partners.gif hug.gif hug.gif
G.Raluca
QUOTE(tzutzulica @ May 28 2008, 08:33 PM) *
Frumoase,frumoase,frumoase. tzuc.gif tzuc.gif



Multumim ,multumim,multumim floare2.gif hug.gif
G.Raluca
QUOTE(gordunel @ May 29 2008, 04:13 AM) *
Pup o mamica scumpa si o printesa la fel de scumpa floare2.gif floare2.gif floare2.gif



Te pupam si noi si te imbratisam cu muuuuult drag ...asa de la distanta smile.gif

trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif partners.gif
Doraminodora
QUOTE(G.Raluca @ May 29 2008, 02:05 PM) *
Te pupam si noi si te imbratisam cu muuuuult drag ...asa de la distanta smile.gif

trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif partners.gif

SINTETI FOARTE FRUMOSI.SI AVETI O FETITA FOARTE FOARTE SCUMPA.PUPICI LA TOTI.
G.Raluca
QUOTE(Doraminodora @ May 29 2008, 12:12 PM) *
SINTETI FOARTE FRUMOSI.SI AVETI O FETITA FOARTE FOARTE SCUMPA.PUPICI LA TOTI.



trandafir.gif Multumesc iubita. tzuc.gif hug.gif partners.gif
Doraminodora
QUOTE(rux25 @ May 28 2008, 10:18 PM) *
Doamne Ralu...ce frumoase sunteti...tarancutza ta e splendida...iar tu adorabila mamica partners.gif partners.gif partners.gif

SINTENTI SUPERBE AMINDOUA... floare2.gif tzuc.gif
stely_123
QUOTE(gordunel @ May 29 2008, 05:28 AM) *
Frumoasa familie dar inca nu ne-ati lamurit nici tu nici Geogeta . Edy face parte din familia voastra?

mersi mult si hai sa te lamuresc eu nu suntem intradevar o familie dar suntem o familie de prieteni soacra mea sta in bariera fata in fata cu georgeta si sebi si cu edy tipa unu dupa altu cand se intalnesc.Aceea este soacra mea cu amandoi si pe atunci eu nu eram in tara si se jucau toti tzuc.gif pe edi si pe toti bb
meaw_ela
QUOTE(G.Raluca @ May 28 2008, 02:14 PM) *


[/size][/i]

Mai, mai, ce mandretze! .... la soare te potz uita dar la ele BAAAAAAAAAAAAAAAAAA! partners.gif
G.Raluca
QUOTE(meaw_ela @ May 29 2008, 04:17 PM) *
Mai, mai, ce mandretze! .... la soare te potz uita dar la ele BAAAAAAAAAAAAAAAAAA! partners.gif



biggrin.gif da,da ia uite cine vorbeste... wink.gif partners.gif trandafir.gif
ella14
QUOTE(G.Raluca @ May 29 2008, 06:32 PM) *
biggrin.gif da,da ia uite cine vorbeste... wink.gif partners.gif trandafir.gif


o profesionista..stie ea ce stie....sunteti SUPERBE
meaw_ela
La cererea ta Ella!
Cam ciufulita...
Alondra
QUOTE(meaw_ela @ May 30 2008, 12:09 AM) *
La cererea ta Ella!
Cam ciufulita...


Superba! floare2.gif Ca intotdeauna! bananab.gif Asta e recenta? oFloare1.gif
ruxy
QUOTE(meaw_ela @ May 30 2008, 12:09 AM) *
La cererea ta Ella!
Cam ciufulita...

Tu vrei sa ne innebunesti rolleyes.gif supersuperbissima partners.gif
ella14
QUOTE(meaw_ela @ May 30 2008, 12:09 AM) *
La cererea ta Ella!
Cam ciufulita...

tzuc.gif multumesc...frumoasa,frumoasa si harnicuta foc
CLAU_DITZA23
QUOTE(meaw_ela @ May 30 2008, 12:09 AM) *
La cererea ta Ella!
Cam ciufulita...

Ela tu ori cum ai fi si ciufulita si neciufulita tot o frumoasa superba esti hi.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif
Mih@ela
partners.gif floare2.gif la modelul nostru!Frumoasa,sexi harnica...de toate! rolleyes.gif
meaw_ela
Am intrat fugutza cat face Maja pipi..LOL
notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif
Vamultzumesc si va iubesc pe toate! partners.gif partners.gif partners.gif
Si roshcatzita....cu mica Maja!Si fug inapoi la treaba!

CLAU_DITZA23
QUOTE(meaw_ela @ May 30 2008, 12:32 AM) *
Am intrat fugutza cat face Maja pipi..LOL
notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif
Vamultzumesc si va iubesc pe toate! partners.gif partners.gif partners.gif
Si roshcatzita....cu mica Maja!Si fug inapoi la treaba!

tzuc.gif o dulce si o frumoasa
ruxy
QUOTE(meaw_ela @ May 30 2008, 12:32 AM) *
Am intrat fugutza cat face Maja pipi..LOL

Vamultzumesc si va iubesc pe toate!
Si roshcatzita....cu mica Maja!Si fug inapoi la treaba!

Esti...incredibila rolleyes.gif ma intreb daca esti reala...sau e o pagina de revista rolleyes.gif scumpa si dulce si frumoasa Maja partners.gif doua adorabile tzuc.gif orice culoare ai avea...esti JUST Perfect!!!
meaw_ela
Maja vrea in casa....vrea afara.. e cam nehotarata! Nu ca m-as supara.... ca vin fugutza la voi... dar ma vrea si ptr ea! partners.gif
Va pup dulce pe toate si va multzumesc pentru superbele complimente! M-am incarcat pentru o saptamana! ! wub.gif
ruxy
QUOTE(meaw_ela @ May 30 2008, 12:49 AM) *
Maja vrea in casa....vrea afara.. e cam nehotarata! Nu ca m-as supara.... ca vin fugutza la voi... dar ma vrea si ptr ea! partners.gif
Va pup dulce pe toate si va multzumesc pentru superbele complimente! M-am incarcat pentru o saptamana! ! wub.gif

partners.gif fugi la Maja tzuc.gif tzuc.gif
Alondra
Superba mamica de Maja..........super frumoasa...super super...ce sa mai zic.............. notworthy.gif
meaw_ela
QUOTE(alondramona @ May 29 2008, 05:55 PM) *
Superba mamica de Maja..........super frumoasa...super super...ce sa mai zic.............. notworthy.gif

floare2.gif partners.gif notworthy.gif
gordunel
QUOTE(meaw_ela @ May 30 2008, 12:32 AM) *
Am intrat fugutza cat face Maja pipi..LOL
notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif
Vamultzumesc si va iubesc pe toate! partners.gif partners.gif partners.gif
Si roshcatzita....cu mica Maja!Si fug inapoi la treaba!

Si ciufulita s aranjata tot superba esti mai ales langa ingerasul Maja
gordunel
QUOTE(stely_123 @ May 29 2008, 03:52 PM) *
mersi mult si hai sa te lamuresc eu nu suntem intradevar o familie dar suntem o familie de prieteni soacra mea sta in bariera fata in fata cu georgeta si sebi si cu edy tipa unu dupa altu cand se intalnesc.Aceea este soacra mea cu amandoi si pe atunci eu nu eram in tara si se jucau toti tzuc.gif pe edi si pe toti bb

Acum m-ai lamuri. Multumesc si va pup pe toti cu drag
liliana2u
QUOTE(max @ May 28 2008, 12:49 PM) *
Mallina, draga......nu trebuie sa-ti mai spun esto o mamica perfecta si vei fi o soacra minunata. asta ma bucura tare.

Ce nu fac eu pt ca baiatul tau si fata mea sa fie fericiti! rolleyes.gif

QUOTE(G.Raluca @ May 28 2008, 01:14 PM) *
Cu mami...


Raluca, felicitari, sunteti dulci amandoua!

QUOTE(georgeta23 @ May 28 2008, 05:30 PM) *
mami cu nepotelul

Getuto, ce bine ti-ar mai sta cu un bebe mic.. radiezi, nu alta! wink.gif

felicitari la toate mamicile, bunicii, taticii.. si mai ales, sa va traiasca picii! floare2.gif
georgeta23
QUOTE(mallina2u @ May 30 2008, 09:51 AM) *
Getuto, ce bine ti-ar mai sta cu un bebe mic.. radiezi, nu alta! wink.gif

felicitari la toate mamicile, bunicii, taticii.. si mai ales, sa va traiasca picii! floare2.gif
Esti Draguta Mallina..... ador Bebeii!
Doraminodora
Va prezint familia mea.
        [list]
        [list]
        G.Raluca
        QUOTE(ella14 @ May 29 2008, 10:48 PM) *
        o profesionista..stie ea ce stie....sunteti SUPERBE



        notworthy.gif Multumesc trandafir.gif partners.gif
        ruxy
        QUOTE(Doraminodora @ May 30 2008, 11:43 AM) *
        Va prezint familia mea.
              [list]
              [list]

              Sa fiti sanatosi...aveti o familie frumoasa...si o papusa dulce si scumpa si frumoasa rolleyes.gif trandafir.gif tzuc.gif
              G.Raluca
              QUOTE(meaw_ela @ May 29 2008, 11:09 PM) *
              La cererea ta Ella!
              Cam ciufulita...



              Ce treaba are ciufuleala cu splendoarea rolleyes.gif sei bellissima,meragviliosa,stupenda... trandafir.gif partners.gif
              G.Raluca
              QUOTE(meaw_ela @ May 29 2008, 11:32 PM) *
              Am intrat fugutza cat face Maja pipi..LOL
              notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif
              Vamultzumesc si va iubesc pe toate! partners.gif partners.gif partners.gif
              Si roshcatzita....cu mica Maja!Si fug inapoi la treaba!



              Doamne ,Doamne cata dragoste...o mami magnifica...cu o fetita superba si dulce oFloare.gif
              meaw_ela
              QUOTE(G.Raluca @ May 30 2008, 01:50 PM) *
              Ce treaba are ciufuleala cu splendoarea rolleyes.gif sei bellissima,meragviliosa,stupenda... trandafir.gif partners.gif

              partners.gif tzuc.gif wub.gif Esti foarte generoasa!Multzumesc asemenea! partners.gif rolleyes.gif
              G.Raluca
              [quote name='mallina2u' date='May 30 2008, 08:51 AM' post='193696']
              Ce nu fac eu pt ca baiatul tau si fata mea sa fie fericiti! rolleyes.gif


              Raluca, felicitari, sunteti dulci amandoua!


              Multumesc trandafir.gif si tu esti o dulce partners.gif
              G.Raluca
              QUOTE(Doraminodora @ May 30 2008, 10:43 AM) *
              Va prezint familia mea.
                [list]



              Dragele mele noi suntem prieteni cu aceasta frumoasa si minunata familie.

              Vanessa si Jessica sunt colege de gradinita si bune prietene.[list]
            • trandafir.gif tzuc.gif hug.gif Sunteti tare frumosi ...sa fiti sanatosi si din partea puiutilor sa aveti parte de multe bucurii.
            • Mih@ela
              Va era dor de mine? partners.gif tongue.gif si barbatii vietii mele... smile.gif




              ruxy
              QUOTE(Mih@ela @ May 31 2008, 11:59 PM) *
              Va era dor de mine? partners.gif tongue.gif si barbatii vietii mele... smile.gif




              Ce crezi tu ca as mai putea eu spune? adica ce nu am spus pana acum? ca esti minunata? superba? adorabila? o mai spun odata si inca de zece mii de ori...ca Sebic este atat de scump si-ti seamana atat de bine rolleyes.gif o familie splendida rolleyes.gif tzuc.gif
              Mih@ela
              QUOTE(rux25 @ May 31 2008, 11:05 PM) *
              Ce crezi tu ca as mai putea eu spune? adica ce nu am spus pana acum? ca esti minunata? superba? adorabila? o mai spun odata si inca de zece mii de ori...ca Sebic este atat de scump si-ti seamana atat de bine rolleyes.gif o familie splendida rolleyes.gif tzuc.gif

              Asa...asta inseamna ca nu tre sa mai pun poze? oFloare1.gif crybaby.gif
              Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
              Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.