Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Carlos Gabriel - 0-1 An
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Bloguri. Pagini Personale > Bloguri > Blog ssimmona
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19
ninina
Simona vin cu o mare placere aici.... si va admir cu mare drag......sunteti atata de frumosi....!!!!
CArlos e un dulce......tu o frumoasa...iar tati un adevarat protector.... trandafir.gif
....foarte frumoasa ideea cu cadourile......si la noi o sa vina Mos Craciun cu mai multe cadouri ca si Mos Neculae......
....va imbratisam trandafir.gif trandafir.gif
Ps.....pana in iunie ...s/ar putea sa ne intalnim*stiu ca tot asa zic....dar ne/au cerut cei de la primarie sa mergem sa il impatronam pe Faby.....asa ca de data asta sunt sanse mai mari....sa ane intalnim super.gif
cristina321711
QUOTE(ssimmona @ Dec 9 2010, 04:27 PM) *
Prima ninsoare pe 29 noiembrie smile.gif ... Carlos era numai la geam smile.gif ...



Si s-a asezat un pic ...



Bebe citeste despre sarbatorile de iarna ... colinde, chestii smile.gif ..



L-a descoperit pe Mos Craciun - e fascinat de cum candta si danseaza, atunci cand il apasa pe manuta biggrin.gif







Cadoul de marti smile.gif ...



Cel de miercuri ... il desfac? huh.gif



Woow ...




alaaa super bebe Carlos ....ma zapa cu fiecare poza pe care o pui si ma gandesc serios ca poate urmatorul o sa fie baietel biggrin.gif asta nu acum poate peste 3-4 ani
anku
poopam piciorusele lui goale!!! tzuc.gif
Mih@ela
Ma indulcesc de tot cand vin la voi,iubitul meu mai mic,mi-e dor de el,de voi!!!!!!!!!!!!! partners.gif partners.gif partners.gif Sa mi-l pupi un pic(cam cum il smotoceam eu) super.gif pupici si tie,dulceata ce esti!!!! love1.gif love1.gif love1.gif love1.gif
_maia_
pooooooooooooooooooooooooooooooop maaaaaaaaaaaaaaaaaaaaare maaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaare pt voi love1.gif
anku
Sarbatorile se apropie cu pasi repezi. Zapada cade usor pe trotuar, globuletele asteapta in sertare nerabdatoare. Toti ne pregatim de Craciun
Cu ocazia acestei mari sarbatori va urez cu multa dragoste si caldura Sarbatori fericite!!!Sper ca mos Craciun smile.gif sa va aduca tot ce va doriti si multa sanatate
.


[/quote]
USA
Va colindam si noi de departe dar cu mult drag:
Sa va fie casa, casa
Sa va fie masa, masa
Sa iubiti si zambiti
Tot anul sa cheltuiti
Sa aveti din plin lumina
Mintea sa colinde lina
Sa cantati si sa serbati
Anul tot sa memorati!!!!!!!!!
Ia mai manati maiiiiiiii!

Craciun Fericit si An nou asemenea!


ruby
toate urarile de bine ,craciun fericit si un an nou prosper!
Imi30
ssimmona
Buna seara!!!
In primul rand: LA MULTI ANI si fie ca noul an sa va aduca mai multe zambete decat impotriviri, mai multe reusite decat infrangeri si mai multe impliniri decat v-ati gandit vreodata!

QUOTE(ruxy @ Dec 10 2010, 07:18 AM) *
Cand ai crescut asa copil minunat? E atat de frumos...cum numai in povesti se intampla...adorabil copil ai Ssimo...ai facut un tatic fericit maxim...iar tu esti cea mai implinita mami din lume! Asta poate sa faca IUBIREA! Si tu o ai si o meriti pe deplin!

Ruxy, multumim partners.gif , nici nu stiu cand a trecut timpul ... peste cateva zile va implini 1 an ... wooow ... anul asta am simtit mai mult ca niciodata cum trece timpul, uitandu-ma la micul meu mare! rolleyes.gif

QUOTE(simina_ana @ Dec 11 2010, 03:53 AM) *
La multe lunite Carlos.....mai ai putin si faci anisorul...
Nu-ti mai spun nimic....ca stie mami ce vrem sa-ti transmitem....te pupam dulce!!!!!

Multumiiiim!
Intocmai! Va iubim! partners.gif

QUOTE(Alondra @ Dec 11 2010, 08:47 AM) *
Am venit sa vad ce cadouri a mai desfacut Carlos!

hug.gif tzuc.gif Voi recupera acum cu poze biggrin.gif ca vad ca nu prea e activitate pe forum ...

QUOTE(ninina @ Dec 11 2010, 08:53 AM) *
Simona vin cu o mare placere aici.... si va admir cu mare drag......sunteti atata de frumosi....!!!!
CArlos e un dulce......tu o frumoasa...iar tati un adevarat protector....
....foarte frumoasa ideea cu cadourile......si la noi o sa vina Mos Craciun cu mai multe cadouri ca si Mos Neculae......
....va imbratisam
Ps.....pana in iunie ...s/ar putea sa ne intalnim*stiu ca tot asa zic....dar ne/au cerut cei de la primarie sa mergem sa il impatronam pe Faby.....asa ca de data asta sunt sanse mai mari....sa ane intalnim

rolleyes.gif Lasa ca am vazut eu si la voi multe cadouri frumoase! partners.gif Nu se putea altfel , ca doar ati fost cuminti si buni! love1.gif Ma mai ti tu la curent in ceea ce priveste inregistrarea lui Faby aici! rolleyes.gif hug.gif tzuc.gif tzuc.gif

QUOTE(cristina321711 @ Dec 11 2010, 10:35 AM) *
alaaa super bebe Carlos ....ma zapa cu fiecare poza pe care o pui si ma gandesc serios ca poate urmatorul o sa fie baietel biggrin.gif asta nu acum poate peste 3-4 ani

Atat de mult il amuza pe pitic exclamatia asta biggrin.gif incat incearca s-o rosteasca si el laugh.gif ...
Cat despre planurile tale de viitor ... sa auzim de bine! rolleyes.gif
ssimmona
QUOTE(anku @ Dec 11 2010, 10:41 AM) *
poopam piciorusele lui goale!!! tzuc.gif

partners.gif Sper sa nu fie ironica afirmatia biggrin.gif c-am mai primit observatii ... dar avem incalzire prin podea ... mai era si la prima ora, doar ce ne ridicasem din pat ... iar noaptea nu suporta sosetute anima1.gif ...

QUOTE(Mih@ela @ Dec 11 2010, 11:26 PM) *
Ma indulcesc de tot cand vin la voi,iubitul meu mai mic,mi-e dor de el,de voi!!!!!!!!!!!!! partners.gif partners.gif partners.gif Sa mi-l pupi un pic(cam cum il smotoceam eu) super.gif pupici si tie,dulceata ce esti!!!! love1.gif love1.gif love1.gif love1.gif

oFloare.gif Numai dulcegarii pe-aici! yami.gif Va pupam si noi cu draaag! partners.gif

QUOTE(_maia_ @ Dec 13 2010, 02:36 PM) *
pooooooooooooooooooooooooooooooop maaaaaaaaaaaaaaaaaaaaare maaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaare pt voi love1.gif

partners.gif Il primim cu drag si trimitem altul inapoi, cam cu intarziere, dar ne ierti tu, sper biggrin.gif ...
ssimmona
QUOTE(anku @ Dec 19 2010, 06:50 AM) *
Sarbatorile se apropie cu pasi repezi. Zapada cade usor pe trotuar, globuletele asteapta in sertare nerabdatoare. Toti ne pregatim de Craciun
Cu ocazia acestei mari sarbatori va urez cu multa dragoste si caldura Sarbatori fericite!!!Sper ca mos Craciun smile.gif sa va aduca tot ce va doriti si multa sanatate
.


Frumoasa urare, Anku! partners.gif Am citit-o la timp si mi-a indulcit sarbatorile, motiv pentru care iti multumesc adanc! oFloare.gif


QUOTE(USA @ Dec 23 2010, 03:56 PM) *
Va colindam si noi de departe dar cu mult drag:
Sa va fie casa, casa
Sa va fie masa, masa
Sa iubiti si zambiti
Tot anul sa cheltuiti
Sa aveti din plin lumina
Mintea sa colinde lina
Sa cantati si sa serbati
Anul tot sa memorati!!!!!!!!!
Ia mai manati maiiiiiiii!

Craciun Fericit si An nou asemenea!



Haaai!!! biggrin.gif ... Asa sa fie, draga mea! Va dorim, de asemenea, tot ce e mai bun si mai placut! love1.gif

QUOTE(ruby @ Dec 23 2010, 10:42 PM) *
toate urarile de bine ,craciun fericit si un an nou prosper!

Multumim, Ruby! notworthy.gif Ce supriza placuta! partners.gif Sper c-ati sarbatorit frumos! Voi veni in cercetare pe la mamici de Olanda! partners.gif

QUOTE(Imi30 @ Dec 30 2010, 07:16 PM) *

La multi ani, Imi! floare2.gif Si-ti multumesc tare mult ca nu ne-ai uitat! Te pup cu mult dor! wub.gif
ssimmona
Poze din luna decembrie ...





Pe 10 decembrie am impodobit si noi bradul smile.gif ... impreuna cu Carlos smile.gif





Cu adevarat de ajutor! tongue.gif





Surpriza, emotii, bucurie ... pentru prima data cand s-a sustinut atata timp in picioare smile.gif ...



Zilele urmatoare ...



Merg la inot si am cu ce biggrin.gif ! super.gif





cristina321711
QUOTE(ssimmona @ Jan 2 2011, 12:07 AM) *
Atat de mult il amuza pe pitic exclamatia asta biggrin.gif incat incearca s-o rosteasca si el laugh.gif ...
Cat despre planurile tale de viitor ... sa auzim de bine! rolleyes.gif

da eu asa as vrea inca un bebe si daca se poate baietel daca nu asta e biggrin.gif inca o fetita...dar intai avem alte planuri casa super.gif am gasit ceva dar sa vedem ...poate in sfarsit scapam de chirie doh.gif
ssimmona
Alte dimineti smile.gif ...











Wooow, Cristina! Sa va ajute Dumnezeu! Ar fi minunat! Fie ca 2011 sa va implineasca visele biggrin.gif sau macar o parte din ele biggrin.gif ... si daca faci tu baietel, fac si eu o fetita biggrin.gif pt el tongue.gif ...
ssimmona
Ramo, cam astea au fost cadourile ...

















Mi-a trimis bunica ceva biggrin.gif ...



De pe 22 decembrie, Carlos merge singurel ... iata dovada, desi era inainte de culcare, oboseala mare smile.gif ...

ssimmona
super.gif 24 decembrie 2010 super.gif











Cu Rudolf biggrin.gif ..



Nasa si verisoara lui smile.gif ...



S-a distrat grozav ... si noi cu el ... biggrin.gif







meaw_ela
cum am mai zis: fermecator!! partners.gif partners.gif partners.gif
ninina
frumoase poze.....sunteti asa draguti toti....iar Carlos e un dulce...un scump....un mic fotomodel....
...si da am vazut ca e si un ajutor adevarat,,,,
..va imbratisez frumosilor... partners.gif partners.gif partners.gif
ssimmona
QUOTE(meaw_ela @ Jan 2 2011, 06:09 AM) *
cum am mai zis: fermecator!! partners.gif partners.gif partners.gif

oFloare.gif Multumesc! tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif

QUOTE(ninina @ Jan 2 2011, 09:32 AM) *
frumoase poze.....sunteti asa draguti toti....iar Carlos e un dulce...un scump....un mic fotomodel....
...si da am vazut ca e si un ajutor adevarat,,,,
..va imbratisez frumosilor... partners.gif partners.gif partners.gif

smile.gif Ne imita intru totul ... suntem mandri de el biggrin.gif ... Va pupam cu drag! hug.gif
ssimmona
Asa a petrecut in seara de Ajun liwlol.gif ..



A fost un rasfatat in bratele tuturor smile.gif





Fericit in brate la taica-su smile.gif ..



O, brad frumos! rolleyes.gif



Foto de familie biggrin.gif ...







In asteptarea lui Mos Craciun smile.gif ..

ssimmona
Ajutoarele Mosului impart cadourile smile.gif ...











Astea sunt pentru miiiineee bouncy.gif





Deja stiu sa manuiesc consola asta doh.gif ...



ssimmona
Mosul i-a mai lasat ceva si pentru dimineata de Craciun smile.gif ...









Azi am voie sa gust acadelele din brad smile.gif ...





Mikaell
woaw ce poze superbe am vazut eu aici...o familie foarte frumoasa cu un Carlitos extrem de dulce si mai ales un mare dansator nanner.gif ...Mos Craciun a fost destul de generos si a lasat o gramada de jucarii stie mosul ca e un baietel foarte cuminte...mii de pupicei dulci si lipiciosi tzuc.gif
_maia_
foarte frumoase pozele voastre de familie love1.gif
la multi ani pt 2011 carlos tzuc.gif
Alondra
Frumos tare Carlos! E un scump, frumoase poze, pare ca ati petrecut bine ! love1.gif
La multi ani pe 2011! tzuc.gif
ssimmona
QUOTE(Mikaell @ Jan 2 2011, 08:02 PM) *
woaw ce poze superbe am vazut eu aici...o familie foarte frumoasa cu un Carlitos extrem de dulce si mai ales un mare dansator nanner.gif ...Mos Craciun a fost destul de generos si a lasat o gramada de jucarii stie mosul ca e un baietel foarte cuminte...mii de pupicei dulci si lipiciosi tzuc.gif

smile.gif Da, are fler de dansator biggrin.gif ... iar Mosul i-a rasfatat primul Craciun, ca merita! tongue.gif

QUOTE(_maia_ @ Jan 4 2011, 02:04 PM) *
foarte frumoase pozele voastre de familie love1.gif
la multi ani pt 2011 carlos tzuc.gif

Multumim, Maia! La multi ani si voua! Precis veti avea un an special alaturi de minunea din viata voastra! love1.gif Pupici la burticuta! tzuc.gif

QUOTE(Alondra @ Jan 4 2011, 06:48 PM) *
Frumos tare Carlos! E un scump, frumoase poze, pare ca ati petrecut bine ! love1.gif
La multi ani pe 2011! tzuc.gif

notworthy.gif Da, a fost frumos, pacat ca a trecut si urmeaza licenta biggrin.gif ...
Felicitari pentru primul control! Nu-ti face ganduri aiurea ca va fi bine totul si peste 2 sapt, la urmatoarea ecografie ... si eu am trecut printr-o incercare grea la 6 sapt ... cand ma aflam in Ro si aveam scurgeri maronii .... am fost la un pas de a-mi pierde minunatul sad.gif ... noroc ca am fost la eco unde i-am auzit si inimioara si m-am linistit, era prima data cand ii auzeam bataile inimii ... nu stiam cum sa-i descriu bucuria lui taica-su prin telefon smile.gif ... oricum, grija mare, nu face eforturi, nu plimbari lungi si obositoare, nu urcat muuulte scari ... chiar de tu te simti in stare ... si capul sus, ca desi e greut, preocupant ... va fi totul luminat si compensat de gagalicea mica! wub.gif Pupici! tzuc.gif tzuc.gif
anku
minunatilor!!!
va sta asa de bine impreuna!!!! tzuc.gif
anku
QUOTE(ssimmona @ Jan 2 2011, 12:12 AM) *
partners.gif Sper sa nu fie ironica afirmatia biggrin.gif c-am mai primit observatii ... dar avem incalzire prin podea ... mai era si la prima ora, doar ce ne ridicasem din pat ... iar noaptea nu suporta sosetute anima1.gif ...

nuuuuuuuuu...de ce sa fie.....???
si al meu umbla cu picioarele goale dc nu-i dau strampeni....desi nu am incalzire prin podea dar totusi podeaua este calda...nu stiu cum si ce...banuiesc ca tevile liwlol.gif ...ma rog,...una peste alta este ceva ciudat ca pot sa fie afara -20 grade ac noi nu avem nevoie niciodata de incalzire ...ptr ca vine din podea liwlol.gif
e totiul cat se poate de normal....
chiar dc nu ar fi incalzire prin podea...mai tb si caliti....
f bine ca doarme fara sosete...
imi sunt drage piciorusele ptr ca eu i pup piciorusele la al meu si il gandil in talpa.... liwlol.gif
ssimmona
hug.gif Anku, m-am sesizat fiindca-mi mai atrasese cineva atentia ca tin copiluŽ descult biggrin.gif ... Si mie-mi place la nebunie sa-i pup talpicile fine si sa-l gadil ca sa-i aud rasul colorat biggrin.gif ... Ce dulcegarii avem, ce norocoase suntem! wub.gif

Pun si ultima serie de poze ... cele de la revelion ... ca sa ajung la zi, sa scap de-o grija doh.gif ...

Am petrecut in familie ... cu soacra smile.gif ..







In forma in noaptea dintre ani smile.gif







In direct cu Romania biggrin.gif ..









Cam asa am trecut in 2011! smile.gif


Sara1
Simonica, divinul tau a mai crescut, i-a crescut perisorul si arata si mai si a printisor-si ma gindesc ca s-a mai inaltat fara sa ia in greutate, caci parca nu mai e asa de rotunjor, ci arata din ce in ce mai tare a baietel-asta imi spun mie pozele!!!
Dar, e la fel de frumos si cuceritor, are cei mai frumosi ochi caprui pe care i-am vazut vreodata!
Cit despre Revelion chiar ai facut si meniu, ca sa-si aleaga soacra? biggrin.gif Pai stai bine si cu timpul si cu ideile !
Totul a fost superb la voi, incepind de la pomul inalt si ingust-asa cum mi-as dori si eu, sa ocupe cit mai putin loc pe orizontala, continuind cu pachetele de sub el si de fapt cu tot spatiul ce te inconjoara, e frumos, cald si primitor.
Pupa copilul cel mai frumos din lume din partea mea, si pe talpite te rog, iar eu te pup pe tine fetita sclipitoare si ureaza-i si lui Paco un an nou fericit alaturi de comorile lui-a stiut sa aleaga si sunt sigura ca multumeste cerului pentru voi zilnic!!!
Sa fiti super fericiti si sanatosi anul acesta!!! love1.gif
cristinu_tza
Este asa de mult timp de cand nu am mai scris aici, la tine...v-am mai privit si mi-am mai bucurat insa ochii cu voi oFloare.gif
In primul rand va urez La multi ani si un an nou cu sanatate, impliniri si fericire! trandafir.gif
Sunt convinsa ca ti-am mai spus ca m-am indragostit iremediabil de Carlos al vostru wub.gif Ador sa-l privesc in poze, este atat de frumos, expresiv si dulce...Si tu, pe langa faptul ca esti o femeie frumoasa, ai o stralucire aparte de mama si sotie implinita...Sunteti o familie tare frumoasa si la voi e cald si primitor, cum spunea si Sara...totul este frumos!
Va pupam cu drag!
cristina321711
QUOTE(ssimmona @ Jan 2 2011, 01:03 PM) *
Asa a petrecut in seara de Ajun liwlol.gif ..

Foto de familie biggrin.gif ...


imi place mult poza asta yes.gif ...
ninina
...foarte frumoase poze.....sunteti o familie frumoasa!!!
...Carlos e un scump si un frumos..... trandafir.gif
...imi place ca sunteti veseli, iar fericirea se citeste pe chipul vostru.... trandafir.gif trandafir.gif
va imbratisez mult partners.gif partners.gif partners.gif
madalinutzamamy
nu-ti mai zic...sau sa-ti zic? va ador:X micul Carlos s-a implinit bine in sensul ca arata din ce in ce mai mult a baietel, dulce, cuminte, dragalas foc si iubit suprem! imediat anul simo iti vine sa crezi? ce n-as da sa-l strang macar o data in brate:X va pup
madalinutzamamy
LA MULTI ANI MICUTULE CARLOS! sa ai parte de noroc si sanatate si sa-ti bucuri enorm parintii! esti un dulce si un scump!
Felicitari mami Simona! ai un bebe excelent, dulce, cald, PERFECT!
LA MULTI ANI!!!
gabrielle2003
Si noi in viita la voi si nu ma mai satur privindu-va.
Sunteti minunati,o familie foarte frumoasa
Cat despre Carlos...jos palaria, un adevarat cavaler, alintat de toata lumea!
Va imbratisam cu mare drag si numai bine va dorim! trandafir.gif
rami
la multi ani carlos felicitari pt primul anisor din viata sa fi sanatos si sa ii bucuri pe parinti (vb cu mami sa mai faca un bebe ca vad ca stie sa faca bebei frumosi) occasion.gif occasion.gif occasion.gif
cristina321711
La multi ani!!! Sa va aduca numai bucurii si sa fie sanatos!!!



simina_ana
Carlos.....azi aniversezi primul anisor din viata ta....dintr-un luuuung sir cu ani cati mai frumosi si gloriosi. LA MULTI ANI!!!!!
Iti dorim in primul rand sanatate, voiosie cat cuprinde, puterea de a depasi toate obstacolele ( scunele, canapele, jucarii liwlol.gif )...dorinta de a cunoaste cat mai multe in aceata lume si de a deveni incet incet un om intelep....
Noi te pupacim cu mare drag si abia asteptam sa vedem poze cu tine cum "fufi" cum zice nasu in lumanarea de pe tort.




Mami....tie nu cred ca trebuie sa-ti mai spun inca o data si eu ...ca ai un copil absolut minunat ...Sa va bucurati de el in fiecare zi...asa cum sunt convinsa ca ati facut-o si pana acum...
ssimmona
QUOTE(rami @ Jan 11 2011, 10:50 AM) *
la multi ani carlos felicitari pt primul anisor din viata sa fi sanatos si sa ii bucuri pe parinti (vb cu mami sa mai faca un bebe ca vad ca stie sa faca bebei frumosi) occasion.gif occasion.gif occasion.gif



QUOTE(cristina321711 @ Jan 11 2011, 08:02 PM) *
La multi ani!!! Sa va aduca numai bucurii si sa fie sanatos!!!






QUOTE(simina_ana @ Jan 11 2011, 10:25 PM) *
Carlos.....azi aniversezi primul anisor din viata ta....dintr-un luuuung sir cu ani cati mai frumosi si gloriosi. LA MULTI ANI!!!!!
Iti dorim in primul rand sanatate, voiosie cat cuprinde, puterea de a depasi toate obstacolele ( scunele, canapele, jucarii liwlol.gif )...dorinta de a cunoaste cat mai multe in aceata lume si de a deveni incet incet un om intelep....
Noi te pupacim cu mare drag si abia asteptam sa vedem poze cu tine cum "fufi" cum zice nasu in lumanarea de pe tort.




Mami....tie nu cred ca trebuie sa-ti mai spun inca o data si eu ...ca ai un copil absolut minunat ...Sa va bucurati de el in fiecare zi...asa cum sunt convinsa ca ati facut-o si pana acum...



Dragele mele, va multumesc nespus de mult tuturor pentru urari ... chiar v-am simtit aproape ... mi-ati picurat ziua cu vorbe calde, m-ati facut sa-mi coplesesc puiul cu pupicuri partners.gif ... a fost o zi frumoasa yes.gif ... am mers de dimineata la doctor pentru control, unde am primit vesti bune! Carlos cantareste 10550g si masoara 80 cm ... ceea ce e bine smile.gif .... am desfacut cadouri de dimineata, dupa-amiaza la ora la care s-a nascut ... si seara smile.gif ... a avut cativa copilasi invitati ... s-a bucurat de toata atentia mea, a gustat din tort, a dansat, s-a jucat si a adormit frant de oboseala smile.gif ...

Va las o parte din pozele de azi ... mai am cateva dar inca nu le-am descarcat ... si vor mai urma si duminica, cand vom sarbatori de fapt in familie si cu nasii, prietenii ... smile.gif

LA MULTI ANI, iubirea noastra dulce! love1.gif





Desfac? biggrin.gif





Ajuta-ma tu, tata! partners.gif




Ne-am intors voiosi ... pusi pe petrecut! tongue.gif



Cum se face cu asta? Asa?




LoriG
Simona pui smile.gif

Ai o frumusete coplesitoare si o sursa de gingasie nemasurata langa tine wub.gif
Sa va traiasca sanatos, sa va bucurati de el si in tot ceea ce isi propune el, sefu' (DD) sa ii fie aproape!

Va imbratisez! La multi ani love1.gif
cristinu_tza
La multi ani cu sanatate pt. o splendoare de copil, binecuvantat si mult-iubit! love1.gif
anku

la multi ani ...sa cxresti mare si tot asa de frumos!!!sanatate si fericire...sa fi iubit de toata lumea ca si acum....
sacul plin cu atentii....cadouri....l-ai primit deja...
Alondra
La multi anisori pui frumos! occasion.gif
Doamne Simo ce scump e!!!
Sa va traiasca sanatos si sa va aduca milioane de bucurii in viata!

La multi ani!
Mikaell
La multi anisori frumosi,puiut scump!!!Sa cresti mare ,sanatos si sa ai parte de multe realizari frumose in viata ta!!! occasion.gif occasion.gif occasion.gif
Superbe pozele, iar Carlitos e un printisor tare frumos wub.gif ...sa se bucure din plin de cadourile primite...Mii de pupicei dulci si lipiciosi tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif

Si pt Mami frumoasa


gabrielle2003
LA MULTI ANI IUBITELUL MEU SCUMP
SA CRESTI MARE MARE SI SANATOS!
Simo sa va bucurati de el mereu,sunteti minunati! notworthy.gif trandafir.gif
ssimmona
QUOTE(LoriG @ Jan 12 2011, 05:47 AM) *
Simona pui

Ai o frumusete coplesitoare si o sursa de gingasie nemasurata langa tine
Sa va traiasca sanatos, sa va bucurati de el si in tot ceea ce isi propune el, sefu' (DD) sa ii fie aproape!

Va imbratisez! La multi ani

LoriG, tocmai ne-ai facut un cadou neasteptat si frumos! Ne era atat de dor de tine, de voi! partners.gif Iti multumesc mult de tot si ... poate ne si cunoastem anul asta smile.gif ...

QUOTE(cristinu_tza @ Jan 12 2011, 07:36 AM) *
La multi ani cu sanatate pt. o splendoare de copil, binecuvantat si mult-iubit!

smile.gif Cristinu_tza, esti o draguta, multumim! Ma bucur ca treci pe la noi! partners.gif

QUOTE(anku @ Jan 12 2011, 08:46 AM) *

la multi ani ...sa cxresti mare si tot asa de frumos!!!sanatate si fericire...sa fi iubit de toata lumea ca si acum....
sacul plin cu atentii....cadouri....l-ai primit deja...

hug.gif Draga noastra Anku, foarte atenta ca de obicei! tzuc.gif Multumim tare mult! Iar cadourile nu se opresc aici ... abia duminica sarbatorim de fapt ziua lui, intre adulti smile.gif ...

QUOTE(Alondra @ Jan 12 2011, 03:59 PM) *
La multi anisori pui frumos!
Doamne Simo ce scump e!!!
Sa va traiasca sanatos si sa va aduca milioane de bucurii in viata!

La multi ani!

Mami scump, mersi frumos! notworthy.gif Ia sa vezi ce repede va trece timpul si iti voi intoarce si eu urarile in acelasi context! wink.gif Multi pupici proaspeti la burtica ... si bafta sa treaca repede starile de rau! hug.gif tzuc.gif

QUOTE(Mikaell @ Jan 12 2011, 05:57 PM) *
La multi anisori frumosi,puiut scump!!!Sa cresti mare ,sanatos si sa ai parte de multe realizari frumose in viata ta!!!
Superbe pozele, iar Carlitos e un printisor tare frumos wub.gif ...sa se bucure din plin de cadourile primite...Mii de pupicei dulci si lipiciosi

Si pt Mami frumoasa



Multumim, draga mea, eu pentru flori, in mod special! wub.gif Asemenea ii dorim si noi frumoasei Erika, ca tocmai a fost si ziua ei ... am vazut noi ceva pe facebook! love1.gif Va pupam cu mare drag si inca o data, multumim! hi.gif
ssimmona
QUOTE(gabrielle2003 @ Jan 12 2011, 06:56 PM) *
LA MULTI ANI IUBITELUL MEU SCUMP
SA CRESTI MARE MARE SI SANATOS!
Simo sa va bucurati de el mereu,sunteti minunati! notworthy.gif trandafir.gif

wub.gif Va multumim mult de tot! notworthy.gif Si voi sunteti minunati si speciali! partners.gif partners.gif Pupici! tzuc.gif tzuc.gif

Si daca tot mi-ati indulcit seara .... imi iau si eu revansa cu o felie din tortuletul lui Carlos de ieri .. este tare bun, parol! yami.gif



Mai ramasesera cateva poze de ieri ...
Un cadou desfacut .... la ora la care s-a nascut! doh.gif





Am avut invitati copiii vecinilor rolleyes.gif nu sunt ei la fel de micuti precum Carlos, dar l-au jughinit bine si el s-a distrat, a ras ....



De-acum am si eu laptop ... ca doar sunt baiat mare rolleyes.gif ...






flori-de-cimp
LA MULTI ANI pe 2011 ! intimplarea a fost sa vin astazi in vizita la voi si sa vad ca puiul tau scump dupa care mor cit e de frumos a implinit un anisor ... LA MULTI ANI ! ii spun si eu , sa creasca mare , sanatos si sa va aduca multe bucurii.
pupici ... am servit si din tortulet care arata de minune tzuc.gif occasion.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.