Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Carlos Gabriel - 0-1 An
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Bloguri. Pagini Personale > Bloguri > Blog ssimmona
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19
anku
QUOTE(ssimmona @ May 10 2010, 09:12 PM) *
Fetelor, pun intai poze ... si apoi o sa raspund si la posturile lasate ... mi-as fi dorit invers dar sa n-o mai lungesc ... oFloare1.gif







nu radem mami...ca dc asa e obiceiul
ce???e frumoasa rochita
creste puiul vostru drag....frumos frumos!!!
va poopam cu drag!!! tzuc.gif
Lusha&Zbenguica
sssimo va urez distractie placuta sambata si abia astept sa ne arati pozici smile.gif
_maia_
simo cand veniti in rom? abia astept sa-l cunosc si eu pe carlitos super.gif sa-l pupacesc bine, bine love1.gif
katy85
buna, sa aveti parte de toata fericirea din lume, sper sa va distrati bine cu ocazia botezului, sa ii fie de bine viitorului crestin, si asteptam poze , si il pup dulce dulce pe blondin, e ca un bulgaras de aur asa straluceste, si noi ne distram duminica are sora mea cununia civila, asa ca ne vom gandi la voi, sa beti o cupa de sampanie si pt noi, pupici pa pa.
Alondra
QUOTE(ssimmona @ May 10 2010, 10:12 PM) *

Ce bine ii sta lui Carlos in rosu! love1.gif E minunat! Un bebe perfect!Sa fie sanatos draga Simo, sa te bucure mereu! wub.gif bb.gif tzuc.gif tzuc.gif Pupici pt voi!
dolly3
intru tare rar pe la voi, dar vreau sa-i dau un pup acestui vis grasunel, o bomboana de baiat ! tzuc.gif

felicitari micului - de astazi - crestin floare2.gif distractie placuta si am sa intru neaparat sa vad poze cu vedeta zilei si mandrii parinti bananab.gif
perla163
SSImo---pe zi ce trece se face si mai dragalas CARlitos. love1.gif e un scump si mie mi se pare ca iti seamana din ce in c e mai mult...va pupic duuuuuuuuuuulce dulce si asteptam poze de la botez......si aici la catolici se imbraca copiii asa!
si o felicitare ptr voi:
meaw_ela
Sa va fie de bine Botezul! Aleluia!!!! Va iubibebicim!!!! trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif
Tania_25
QUOTE(ssimmona @ May 10 2010, 09:12 PM) *
Fetelor, pun intai poze ... si apoi o sa raspund si la posturile lasate ... mi-as fi dorit invers dar sa n-o mai lungesc ... oFloare1.gif















Iar asta este costumatia de botez, specifica aici! Nu radeti de baiatul meu! biggrin.gif





Pupici si vizionare placuta! Si scuzele de rigoare!



O frumusete de copil, e minunat Carlitos! Sa va fie de bine botezul, sa fiti sanatosi Simona sa va bucurati de micutul vostru! Pupici dulci!!! partners.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif
ssimmona
Dragele si iubitele noastre, va multumim tuturor ca va gaditi la noi si ca ne-ati urat de bine! Va pun iute niste poze ca altfel nu stiu cand mai apuc biggrin.gif ...

ssimmona

Ne pregatim de plecare ... cu bunicii si mama ...









La biserica ...











M-am plictisit ... heeelp!!! biggrin.gif


Va urma! biggrin.gif
ssimmona


Am si adormit o tura smile.gif ...







La restaurant!













ssimmona
Tortura noastra! biggrin.gif







Marturiile noastre! rolleyes.gif







Si am mai continuat acasa, cu cativa prieteni ...





Vaaaa pupam!!!!!!!!! tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif
meaw_ela
WOW...Suntetzi atat de frumosi..regali si distinshi....deosebitzi...sa-ti mai spun? Va iubesc tare mult!!Sa-i fie de bine lui Carlito..A fost absolut fermecator ! partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif
IAR TU.................RADIEZI DE FERICIRE SI FRUMUSETZE!!!! partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif
ssimmona
QUOTE(meaw_ela @ May 21 2010, 10:57 PM) *
WOW...Suntetzi atat de frumosi..regali si distinshi....deosebitzi...sa-ti mai spun? Va iubesc tare mult!!Sa-i fie de bine lui Carlito..A fost absolut fermecator ! partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif
IAR TU.................RADIEZI DE FERICIRE SI FRUMUSETZE!!!! partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif

Vaaaai blush.gif multumesc tare mult ... ma bucur ca ti-au placut! Si vreau sa-ti amintesc ca si eu va iubesc tare mult si te respect si admir, desi nu mai am timp in ultima vreme sa rasfoiesc forumul ... am ramas tare in urma sad.gif ... Va pup mult de tot, frumosii mei dragi! love1.gif love1.gif love1.gif love1.gif love1.gif
Mih@ela
partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif Acum veneam sa revendic promisiuni.. partners.gif partners.gif Intr-adevar,rar vedem asemenea fotografii in forum,ELEGANTZA,e numele vostru,o familie fericita,cu un copilas adorabil,o frumusete rara!!!!Tu,Simona,arati perfect!!!!Imi plac pantofii tai..si rochia,si tortul,si marturiile,si cel mai mult,ca am vazut nume romanesti pe masa! bananab.gif bananab.gif liwlol.gif Va pupic cu mare dra,si stii cat va iubi,da? wub.gif tzuc.gif love1.gif love1.gif Sa-i fie de bine lui Carlitos gordi sa fie sanatos si sa aiba o viata plina de bucurii !!!! tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif
Mih@ela
Da imi amintesc bine,pe canapea e tatal tau,la care rade asa frumos Carlos,nu? smile.gif
Luka
Sa fie intr-un ceas bun ! Micutul crestin sa fie sanatos si norocos ca frumusel nu mai vorbim ! hug.gif tzuc.gif hug.gif
Remarc si eu eleganta ,frumusetea simpla (care e cel mai greu de obtinut , nu?) si distinsa ce a insotit cel mai frumos si important eveniment , de pana acum , al lui Carlitos !
Ingerasul pazitor are acum si el grija de puiutul tau ! pray.gif
Si tu mami foarte bine arati anima1.gif love1.gif !
Va sarut cu drag !
ssimmona
QUOTE(Mih@ela @ May 21 2010, 11:17 PM) *
Da imi amintesc bine,pe canapea e tatal tau,la care rade asa frumos Carlos,nu? smile.gif

Multumim, Miha de remarci! Esti o scumpa! partners.gif Si da, cel la care radea Carlos este tatal meu ... au facut o echipa grozava saptamana asta ... smile.gif

QUOTE(Luka @ May 22 2010, 08:48 AM) *
Sa fie intr-un ceas bun ! Micutul crestin sa fie sanatos si norocos ca frumusel nu mai vorbim ! hug.gif tzuc.gif hug.gif
Remarc si eu eleganta ,frumusetea simpla (care e cel mai greu de obtinut , nu?) si distinsa ce a insotit cel mai frumos si important eveniment , de pana acum , al lui Carlitos !
Ingerasul pazitor are acum si el grija de puiutul tau ! pray.gif
Si tu mami foarte bine arati anima1.gif love1.gif !
Va sarut cu drag !

Luka, mersi mult pentru generozitatea cuvintelor tale! blush.gif Va pupam si noi cu mare drag! hug.gif tzuc.gif wub.gif
ssimmona

QUOTE(_maia_ @ May 13 2010, 12:02 PM) *
simo cand veniti in rom? abia astept sa-l cunosc si eu pe carlitos super.gif sa-l pupacesc bine, bine love1.gif

Maia, iti ramasesem datoare cu un raspuns ... cred ca luna viitoare vom fi in Ro, inca nu stiu exact, voi afla saptamana care vine! Dar tu unde locuiesti? biggrin.gif

Si multumesc Anku, Lusha, Alondra, Katty, Perla, Ela, Dolly, Tania pentru urari, felicitari si gandurile frumoase! notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif
mir0108
MINUNATI ,SIMO!INDISCUTABIL!

domnisorul m-a vrajit ,total!si tu ..cu aerul de prospetime si degajare...
si toata atmosfera ce emana din pozele voastre! love1.gif
simina_ana
Cum spunea Eminescu.....O...esti frumos cum numa-n vis un inger se arata.....Asa arata Carlos...Un mic ingeras....chipes si duuuuuulce foccccc!!!!
Iar tu mami...sa-ti mai spun cata fericire....iubire...caldura sufleteasca emani????
Va iubi tare de tot.....si multi pupici....
Sa va fie de bine botezul!!! Iar Carlos sa fie mereu sanatos, voios, destept....iar norocul sa nu-l ocoleasca niciodata!!!!
gabrielle2003
am trecut si noi pe la voi cu urarea de ''sa ii fie de bine botezul'' notworthy.gif
minunati sunteti cu totii notworthy.gif

mii de poop pentru voi toti
carlos.....................adorabil !
ruxy
Ooooooo Ssimo iubita mea...sa fie in cel mai minunat ceas, sa-i fie de bine micutului vostru...fie ca bunul Dumnezeu sa-l apere de toate relele din lume! Acest micut Carlos a devenit centrul universului vostru...citesc pe chipul tau mami o armonie , o stare de bine si de liniste cum rar intalnesti...si dragostea sotului tau poate fi un ingredient esential...iar toate acestea se reflecta pe chipul desavarsit al baietelului vostru minunat! Asa sa ramaneti toata viata draga mea Ssimo! partners.gif partners.gif partners.gif love1.gif love1.gif love1.gif
Alondra
Superb copilas! wub.gif
Sa va fie de bine botezul! Sa fie sanatos Carlos, sa creasca mare si cuminte!
Multi pupici pt voi! tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif
cristina321711
MINUNAT yes.gif
sa ii fie de bine micutului Carlos!
poate ne cunoastem si noi intr-un viitor (sper nu indepartat) oFloare.gif
Kris&Robert
QUOTE(ssimmona @ May 22 2010, 12:45 AM) *
Ne pregatim de plecare ... cu bunicii si mama ...



Va urma! biggrin.gif


frumosilor! sa va fie de bine botezul!

va hug.gif cu drag!
ninina
Waw,,,,cate poze frumoase am vazut!!!!si ce oameni minunati si frumosi.....hmmmmmmmmmm si sa nu mai zic ca am vazut un Carlos asa de dulce si de scump....un bebe atata de frumos care ma fermecat ce frumusetea lui.....
...sunteti deja mari......
sa va fie de bine botezul.... trandafir.gif trandafir.gif
_maia_
simo felicitari, ai o familie minunata tzuc.gif poooooooooooooooooooooop Carlos, e pe zi ce trece mai frumos, si mai special love1.gif
katy85
buna, f frumoase pozicile, va pupam dulce dragi nostrii, pacat ca sunteti asa departe, asfel l-as pupaci in fiecare zi, pa pa.
ssimmona
QUOTE(mir0108 @ May 22 2010, 07:10 PM) *
MINUNATI ,SIMO!INDISCUTABIL!

domnisorul m-a vrajit ,total!si tu ..cu aerul de prospetime si degajare...
si toata atmosfera ce emana din pozele voastre! love1.gif

Multumim, frumoasele noastre! De curand am fost si in Avila ... am facut poze si ne-am gandit la voi! wub.gif wub.gif wub.gif

QUOTE(simina_ana @ May 22 2010, 09:46 PM) *
Cum spunea Eminescu.....O...esti frumos cum numa-n vis un inger se arata.....Asa arata Carlos...Un mic ingeras....chipes si duuuuuulce foccccc!!!!
Iar tu mami...sa-ti mai spun cata fericire....iubire...caldura sufleteasca emani????
Va iubi tare de tot.....si multi pupici....
Sa va fie de bine botezul!!! Iar Carlos sa fie mereu sanatos, voios, destept....iar norocul sa nu-l ocoleasca niciodata!!!!

Nasica scumpa, multumim frumos pentru versurile dedicate si urarile facute!
Il pupam si noi pe Iancu dulce si bucalat si smotocel pe care l-am gasit la sunshine boy!!!! Abia asteptam sa-l vedem in revista!!!!!! hi.gif

QUOTE(gabrielle2003 @ May 22 2010, 10:01 PM) *
am trecut si noi pe la voi cu urarea de ''sa ii fie de bine botezul'' notworthy.gif
minunati sunteti cu totii notworthy.gif
mii de poop pentru voi toti
carlos.....................adorabil !

Saru´mana, Gabi! V-am vazut cat de frumos ati crescut in pozele Nininei! Casian e un baietel minunat! love1.gif hug.gif

QUOTE(ruxy @ May 22 2010, 10:05 PM) *
Ooooooo Ssimo iubita mea...sa fie in cel mai minunat ceas, sa-i fie de bine micutului vostru...fie ca bunul Dumnezeu sa-l apere de toate relele din lume! Acest micut Carlos a devenit centrul universului vostru...citesc pe chipul tau mami o armonie , o stare de bine si de liniste cum rar intalnesti...si dragostea sotului tau poate fi un ingredient esential...iar toate acestea se reflecta pe chipul desavarsit al baietelului vostru minunat! Asa sa ramaneti toata viata draga mea Ssimo! partners.gif love1.gif

Draga noastra, ce-ti pot spune? cate multumiri sa-ti aducem? sau in ce mod s-o aratam? ne-ai rezumat f bine starile, legatura, rezultatul ... esti o speciala si te iubim mult! Iti trimitem multi pupici tie si copiilor tai mari si frumosi!!!! partners.gif rolleyes.gif oFloare.gif

QUOTE(Alondra @ May 22 2010, 11:04 PM) *
Superb copilas! wub.gif
Sa va fie de bine botezul! Sa fie sanatos Carlos, sa creasca mare si cuminte!
Multi pupici pt voi! tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif

Multumim, Ramo, si te pupam mult-mult!
Voiam sa te intreb daca mai sunteti in Pl? Venim si noi pe 7 iunie! wub.gif tzuc.gif
ssimmona
QUOTE(cristina321711 @ May 23 2010, 12:11 PM) *
MINUNAT yes.gif
sa ii fie de bine micutului Carlos!
poate ne cunoastem si noi intr-un viitor (sper nu indepartat) oFloare.gif

Multumim, Cristina! Pai va stam la dispozitie! yes.gif Cand aveti drum pe-aici ne dati un semn si ne vedem cu placere! tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif

QUOTE(Kris&Robert @ May 24 2010, 10:10 AM) *
frumosilor! sa va fie de bine botezul!
va hug.gif cu drag!

notworthy.gif Sunteti dulci! Va tzuc.gif si noi mult de tot! smile.gif

QUOTE(ninina @ May 24 2010, 10:31 AM) *
Waw,,,,cate poze frumoase am vazut!!!!si ce oameni minunati si frumosi.....hmmmmmmmmmm si sa nu mai zic ca am vazut un Carlos asa de dulce si de scump....un bebe atata de frumos care ma fermecat ce frumusetea lui.....
...sunteti deja mari......
sa va fie de bine botezul.... trandafir.gif trandafir.gif

Ma bucur c-ai trecut pe la noi Ninina! hug.gif Cresc foarte repede copiii ... parca mai ieri eram impreuna la VSFM! rolleyes.gif Ce vremuri! smile.gif

QUOTE(_maia_ @ May 25 2010, 01:56 PM) *
simo felicitari, ai o familie minunata tzuc.gif poooooooooooooooooooooop Carlos, e pe zi ce trece mai frumos, si mai special love1.gif

Iti multumim f mult de aprecieri si pentru cuvintele pe care ni le lasi mereu! hug.gif tzuc.gif

QUOTE(katy85 @ May 26 2010, 09:53 AM) *
buna, f frumoase pozicile, va pupam dulce dragi nostrii, pacat ca sunteti asa departe, asfel l-as pupaci in fiecare zi, pa pa.

Salutare, Katy! Ma bucur ca ti-au placut pozele! Pupam si noi cu drag si spor doua fete frumoase-frumoase de care ne este tare drag! love1.gif tzuc.gif tzuc.gif
Alondra
QUOTE(ssimmona @ May 27 2010, 07:32 PM) *
Multumim, Ramo, si te pupam mult-mult!
Voiam sa te intreb daca mai sunteti in Pl? Venim si noi pe 7 iunie! wub.gif tzuc.gif

Nu , din pacate..stam in Sb acum..in Pl mergem 1 data la cateva luni, mai des merge sotul la ai lui..
Dar cine stie...wub.gif
ssimmona

Profit de linistea de pe-aici sa va mai pun cateva poze din vacanta, cand i-am dat unda verde la rasfat! partners.gif







O burtica pufoasa rolleyes.gif







In sfarsit vreme de baie bananab.gif



Cu barca pe valuri liwlol.gif






ssimmona

Ma ia somnul de la atata leganat somn.gif ...



Drept urmare, sunt transferat in balansoar ...



Trezirea ...



Si noile mele jucarii biggrin.gif ...








oFloare.gif
ssimmona
QUOTE(Alondra @ May 27 2010, 07:38 PM) *
Nu , din pacate..stam in Sb acum..in Pl mergem 1 data la cateva luni, mai des merge sotul la ai lui..
Dar cine stie...wub.gif

Hmmm ... te-am intrebat ca stiam c-ai zis candva ca veti sta in Ploiesti doar temporar ... dar vorba ta biggrin.gif cine stie?! hug.gif tzuc.gif love1.gif
Lusha&Zbenguica
sssimo mi s-au ars cornurile in cuptor din cauza ta rolleyes.gif am innebunit uitandu-ma la pozele cu voi hug.gif
pustiks
Simo de fiecare data cand intru aici ma minunez ce copil frumos ai! Ce i-as mai manca piciorusele si burtica cea pufoasa scumpelului! Creste asa de repede ca nu imi vine sa cred. Parca acum era doar un punctulet la mami in burtica, iar mami credea ca are fata.
Va trimit mii de pupici si de imbratisari! love1.gif trandafir.gif hug.gif tzuc.gif
ssimmona
QUOTE(Lusha&Zbenguica @ May 28 2010, 09:41 AM) *
sssimo mi s-au ars cornurile in cuptor din cauza ta rolleyes.gif am innebunit uitandu-ma la pozele cu voi hug.gif

doh.gif Ups! Iertare! Deci al tau era cornul ars pe care mi-l adusese Paco zilele trecute pt micul dejun laugh.gif ... Pupìci multi! hug.gif tzuc.gif tzuc.gif

QUOTE(pustiks @ May 29 2010, 08:05 PM) *
Simo de fiecare data cand intru aici ma minunez ce copil frumos ai! Ce i-as mai manca piciorusele si burtica cea pufoasa scumpelului! Creste asa de repede ca nu imi vine sa cred. Parca acum era doar un punctulet la mami in burtica, iar mami credea ca are fata.
Va trimit mii de pupici si de imbratisari! love1.gif trandafir.gif hug.gif tzuc.gif

rolleyes.gif Nici mie nu-mi vine sa cred cat de repede creste ... si da, mi-am amintit de prima eco cu punctuleatul numit Elena liwlol.gif ... Te pupam si noi si abia asteptam sa te vedem impreuna cu burtica ... a inceput sa se cunoasca, asa-i? love1.gif love1.gif
Claudia Elena
QUOTE(ssimmona @ May 28 2010, 12:16 AM) *
Profit de linistea de pe-aici sa va mai pun cateva poze din vacanta, cand i-am dat unda verde la rasfat! partners.gif

Bestiala rau poza asta laugh.gif Pupa-l-as eu pe el de grasan yami.gif Sta in barcuta ca un belfer liwlol.gif
E delicios rau baietelul tau Simo love1.gif Daca as mai face si un baietel, mi-as dori sa fie exact ca al tau, este superb...love1.gif Iar tu mamy arati minunat anima1.gif nu te crede nimeni ca ai un bebe super.gif
gabrielle2003
mey ce barbatel am gasit eu aici partners.gif
si in ce pozitii frumoase rolleyes.gif
e un dulce dulce love1.gif carlos!
ssimmona
QUOTE(Claudia Elena @ May 29 2010, 09:34 PM) *
Bestiala rau poza asta laugh.gif Pupa-l-as eu pe el de grasan yami.gif Sta in barcuta ca un belfer liwlol.gif
E delicios rau baietelul tau Simo love1.gif Daca as mai face si un baietel, mi-as dori sa fie exact ca al tau, este superb...love1.gif Iar tu mamy arati minunat anima1.gif nu te crede nimeni ca ai un bebe super.gif

blush.gif Era nedumerit de ce se intampla ... era pentru prima data, astazi am repetat si i-a placut mai mult smile.gif ... Eheee, si eu mi-as dori o fetita exact ca Simina ... sper pana una-alta!

QUOTE(gabrielle2003 @ May 29 2010, 09:48 PM) *
mey ce barbatel am gasit eu aici partners.gif
si in ce pozitii frumoase rolleyes.gif
e un dulce dulce love1.gif carlos!

Va iubimmm si va multumim ca treceti sa ne vizitati! Pupici, frumosilor! wub.gif
Mih@ela
Of,am cam lipsit dragii mei,si deja gasesc noutati! partners.gif Si ce culori!!!Cat poate fi de frumos copilul tau!!!! partners.gif Este adorabil,si ce ochi frrrumosi si maaari are!!!!Cum o papa el pe buni draga!!!!Cred ca sunt topiti si parintii tai dupa Carlitos!!! love1.gif Sa iti mai zic ca si tu esti adorabila? love1.gif love1.gif love1.gif Eeesti!!!Frumusete de mamica draga mie!Va pupacesc de mii de ori! tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif Si va iubi tare tare! hug.gif hug.gif love1.gif
ssimmona
QUOTE(Mih@ela @ May 29 2010, 10:12 PM) *
Of,am cam lipsit dragii mei,si deja gasesc noutati! partners.gif Si ce culori!!!Cat poate fi de frumos copilul tau!!!! partners.gif Este adorabil,si ce ochi frrrumosi si maaari are!!!!Cum o papa el pe buni draga!!!!Cred ca sunt topiti si parintii tai dupa Carlitos!!! love1.gif Sa iti mai zic ca si tu esti adorabila? love1.gif love1.gif love1.gif Eeesti!!!Frumusete de mamica draga mie!Va pupacesc de mii de ori! tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif Si va iubi tare tare! hug.gif hug.gif love1.gif

Haaa, tie-ti eram datoare cu niste multumiri! Abia azi-noapte, umbland pe-aici am vazut ca ne-ai propus niste poze pentru revista! Esti o scumpa! wub.gif Aseara nu erai pe mess ca sa-ti pot spune! smile.gif Am vazut si poza cu Seby ... aceea precis va aparea pe coperta unuia dintre numere! Merita din plin! Sebic e cuceritor de dulce si senin! Va pupaaaam! hug.gif tzuc.gif hug.gif tzuc.gif
Mih@ela
QUOTE(ssimmona @ May 29 2010, 10:27 PM) *
Haaa, tie-ti eram datoare cu niste multumiri! Abia azi-noapte, umbland pe-aici am vazut ca ne-ai propus niste poze pentru revista! Esti o scumpa! wub.gif Aseara nu erai pe mess ca sa-ti pot spune! smile.gif Am vazut si poza cu Seby ... aceea precis va aparea pe coperta unuia dintre numere! Merita din plin! Sebic e cuceritor de dulce si senin! Va pupaaaam! hug.gif tzuc.gif hug.gif tzuc.gif

m-am cam lipsit zilele astea de net/mes..oboseala ama ajunsese..
yes.gif si am mai vazut eu poze de revista la tine rolleyes.gif partners.gif Io am postat mai multe cu Sebic.. smile.gif Kisssses!!
G.Raluca
Ce incantare pentru ochii mei,felicitari! trandafir.gif
Va pupic dulce,Simonica draga si va transmit numai ganduri bune de la inima! love1.gif
Alondra
QUOTE(ssimmona @ May 28 2010, 01:16 AM) *

E un dulce acest bebe...iti vine sa-l papi tot tot tot! yami.gif laugh.gif
ssimmona
QUOTE(Mih@ela @ May 29 2010, 10:30 PM) *
m-am cam lipsit zilele astea de net/mes..oboseala ama ajunsese..
yes.gif si am mai vazut eu poze de revista la tine rolleyes.gif partners.gif Io am postat mai multe cu Sebic.. smile.gif Kisssses!!

oFloare1.gif Bine ca te-ai odihnit si esti din nou in top! partners.gif Am vazut pozele cu Sebic, dar eu ma refeream la cea in verde pe care o ai si la avatar pe mess! wink.gif

QUOTE(G.Raluca @ May 29 2010, 10:34 PM) *
Ce incantare pentru ochii mei,felicitari! trandafir.gif
Va pupic dulce,Simonica draga si va transmit numai ganduri bune de la inima! love1.gif

Ralu, ce bucurie sa-ti citesc randurile! Nu te mai vazusem demult pe-aici si nu mai stiam nimic de voi! Ce faceti? Sunteti bine? Ati mai postat poze? partners.gif Va iubim mult! tzuc.gif tzuc.gif

QUOTE(Alondra @ May 30 2010, 08:32 AM) *
E un dulce acest bebe...iti vine sa-l papi tot tot tot! yami.gif laugh.gif

Si tu esti o dulce de matusa! Te pupam mult, mult, mult!!! wub.gif wub.gif
ssimmona

Cateva poze in noul patuc ... asternuturile nu se asortau de niciunele fiindca cele noi au mers intai la spalat ...
















ssimmona

Si alte cateva de duminica trecuta, am fost la plimbare (in Avila- pt. Mir smile.gif ) ...






Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.