Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Carlos Gabriel - 0-1 An
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Bloguri. Pagini Personale > Bloguri > Blog ssimmona
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19
ssimmona
QUOTE(maria26 @ Feb 12 2010, 01:29 PM) *
la multe lunitze Carlos! sa cresti mare si frumos! occasion.gif

Multumim frumos, mami drag!!!! partners.gif
ssimmona
Carlos pregatit de plecare! Ieri am vizitat Toledo, cu bunicii!



Isi formula traseul liwlol.gif



De ce m-ai intrerupt, tati??? crybaby.gif



Daca faci cinste, te iert biggrin.gif



Cu bunicii mei!!! smile.gif



M-a rapus oboseala ...



Cu bunica paterna! smile.gif



Trist ca au plecat in Ro ...



floare2.gif
maria26
QUOTE(ssimmona @ Feb 14 2010, 12:02 AM) *
Carlos pregatit de plecare! Ieri am vizitat Toledo, cu bunicii!



Isi formula traseul liwlol.gif



De ce m-ai intrerupt, tati??? crybaby.gif



Daca faci cinste, te iert biggrin.gif



Cu bunicii mei!!! smile.gif



M-a rapus oboseala ...



Cu bunica paterna! smile.gif



Trist ca au plecat in Ro ...



floare2.gif


simo.. e tare scump puiul tau smile.gif .. si plimbaretz de mic biggrin.gif
simina_ana
QUOTE(ssimmona @ Feb 14 2010, 12:02 AM) *
Carlos pregatit de plecare! Ieri am vizitat Toledo, cu bunicii!



Isi formula traseul liwlol.gif



De ce m-ai intrerupt, tati??? crybaby.gif



Daca faci cinste, te iert biggrin.gif



Cu bunicii mei!!! smile.gif



M-a rapus oboseala ...



Cu bunica paterna! smile.gif



Trist ca au plecat in Ro ...



floare2.gif



Nu da omu' cateva zile pe aici....si voi va faceti de cap smile.gif
.....hmm.....asa-mi place....poze multe ....ca sa se bucure si ochisorii nostri....
Carlos....e un bucalat....a facut niste falcute, ca l-as musca non stop....in pozele astea mi se pare ca seamana foarte bine cu tati...
....Am vazut si niste bunici fericiti si mandri nevoie de mare.....cred ca sunt in al noualea cer si ei....si pe buna dreptate...cine nu ar fi cu un asa nepotel mumos....
Tu semeni foarte bine cu mama ta....ai alura ei....

Pup frumosilor...
Tu mami cum mai esti? Ti-ai mai revenit?

PS. Mi-ai facut pofta sa ma duc sa-mi pun nasul in gaticul pufosului meu....Doarme ca un ingeras, dar mi-a transmis mai devreme sa il pup dulce pe Carlos .....ca de falcute il trage el maine dimineata....
cristinu_tza
E o bijuterie Carlos, adorabil love1.gif Din ce in ce mai expresiv, in poza cu itinerarul e mortal laugh.gif . Sa fiti mereu asa de fericiti Simona draga...si voi, si bunicii. Sa va aduca numai bucurii Carlos! tzuc.gif
alexandra81
QUOTE(ssimmona @ Feb 13 2010, 06:02 PM) *
Carlos pregatit de plecare! Ieri am vizitat Toledo, cu bunicii!



Cu bunica paterna! smile.gif



Ce micut este! Imi doresc sa mai tin si eu in brate un bebe asa de mic... tzuc.gif wub.gif
ruxy
QUOTE(ssimmona @ Feb 13 2010, 10:02 PM) *
Carlos pregatit de plecare! Ieri am vizitat Toledo, cu bunicii!



Isi formula traseul liwlol.gif



De ce m-ai intrerupt, tati??? crybaby.gif



Daca faci cinste, te iert biggrin.gif



Cu bunicii mei!!! smile.gif



M-a rapus oboseala ...



Cu bunica paterna! smile.gif



Trist ca au plecat in Ro ...



floare2.gif

Cat de frumos e bebe Carlito...e o scumpete si o dulceata...si e atat de mic Ssimo...ma intristeaza plecarile si pe mine...dar sunt sigura ca gandurile lor bune va vor ocroti mereu love1.gif love1.gif love1.gif
Luka
Carlitos , mic, scump, iubit si rasfatat ! Cum incepe micutul pui de om sa prinda contur ...
Simona draga,tie nu-ti pare ca "aduce" putin cu Casian , la obrajori si cum stau ei asa seriosi ? yes.gif
Sa te bucuri de clipele acestea frumoase iti doresc ! hug.gif
meaw_ela
Fermecator..imi aminteste de Nikolas foarte mult! trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif Va pupam cu drag si cu miros de lapte!!!!! love1.gif anima1.gif trandafir.gif
mir0108
foarte frumosi sunteti toti ,simo!o familie minunata! trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif
parintii tai au alura de spanioli...ff draguti !!chiar , tatal tau as fi bagat mana in foc ca e spaniol,e un domn..ca si mama ta ohmy.gif doamna deosebita!

tati ff fericit si mandru!cum altfel?se vede ca e topit dupa fiul sau-o bomboana de copil!
si bunica paterna il tine in brate ca pe un trofeu! partners.gif


esti o fericita ,mami! partners.gif
dolly3
QUOTE(ssimmona @ Feb 13 2010, 10:02 PM) *
Carlos pregatit de plecare! Ieri am vizitat Toledo, cu bunicii!



sper ca i-ati cumparat o sabie wink.gif


Cu bunicii mei!!! smile.gif


ce doamna frumoasa e mama ta, ii semeni asa de bine... partners.gif
gabrielle2003
ce familie frumoasa cu bunici cu tot! notworthy.gif
denny26
Simona ai un adevarat flacau ... un frumos care o sa rupa multe inimi... sper ca bunicii din romania sa vina cat mai des sa va vada .... si sa bucure de nepotelul lor...
pupici dulci de la noi ptr, toti hug.gif tzuc.gif
ssimmona
QUOTE(maria26 @ Feb 13 2010, 09:12 PM) *
simo.. e tare scump puiul tau .. si plimbaretz de mic

blush.gif Si al tau e de exceptie! rolleyes.gif Cum sa nu fie plimbaret, daca eu in timpul sarcinii am tot colindat ... de cand aveam 5 saptamani am zburat cu avionul biggrin.gif ...

QUOTE(simina_ana @ Feb 13 2010, 09:52 PM) *
Nu da omu' cateva zile pe aici....si voi va faceti de cap
.....hmm.....asa-mi place....poze multe ....ca sa se bucure si ochisorii nostri....
Carlos....e un bucalat....a facut niste falcute, ca l-as musca non stop....in pozele astea mi se pare ca seamana foarte bine cu tati...
....Am vazut si niste bunici fericiti si mandri nevoie de mare.....cred ca sunt in al noualea cer si ei....si pe buna dreptate...cine nu ar fi cu un asa nepotel mumos....
Tu semeni foarte bine cu mama ta....ai alura ei....

Pup frumosilor...
Tu mami cum mai esti? Ti-ai mai revenit?

PS. Mi-ai facut pofta sa ma duc sa-mi pun nasul in gaticul pufosului meu....Doarme ca un ingeras, dar mi-a transmis mai devreme sa il pup dulce pe Carlos .....ca de falcute il trage el maine dimineata....

Eh, asa nu-i bine, asa nu-i bine ... biggrin.gif dar vad ca-ti place pana la urma biggrin.gif
Intr-adevar seamana bine cu tati biggrin.gif si eu ma bucur tare mult! yes.gif Insa la asemanarea dintre mine si mama, n-ai ghicit biggrin.gif ... seman cu tata eu, si fratele meu cu mama tongue.gif ... fizic vorbind biggrin.gif ... Si intr-adevar, bunicile sunt f mandre! biggrin.gif
Eu mi-am revenit bine, mai am putine urme de burtica doh.gif ... Pupam mult nasul mic! Cand il mai vedem? Mai pune-ne poze aici!

QUOTE(cristinu_tza @ Feb 13 2010, 10:07 PM) *
E o bijuterie Carlos, adorabil Din ce in ce mai expresiv, in poza cu itinerarul e mortal Sa fiti mereu asa de fericiti Simona draga...si voi, si bunicii. Sa va aduca numai bucurii Carlos!

laugh.gif Multumesc ... are uneori niste posturi tare haioase si interpretabile tongue.gif ... Te pupam! tzuc.gif

QUOTE(alexandra81 @ Feb 13 2010, 10:16 PM) *
Ce micut este! Imi doresc sa mai tin si eu in brate un bebe asa de mic...

Micut? biggrin.gif Eu deja nu-l mai pot tine in brate mai mult de 10 minute ... doh.gif Va pupam si va multumim de vizita! tzuc.gif tzuc.gif

QUOTE(ruxy @ Feb 13 2010, 10:28 PM) *
Cat de frumos e bebe Carlito...e o scumpete si o dulceata...si e atat de mic Ssimo...ma intristeaza plecarile si pe mine...dar sunt sigura ca gandurile lor bune va vor ocroti mereu

Fara indoiala! rolleyes.gif Te pupam cu mare dragoste! wub.gif hug.gif
Miha27X
Cum mai trece timpul Simonel! lipsesc o zi de pe topicul lui Carlitos si a doua zi ce vad? un flacau in toata firea! E un dulce, are niste obrajori care cer tot timpul pupicei...
Parintii tai au radacini de peste Prut? tatal tau aduce a rus......sunt niste oameni mandri si demni....Sa-ti traiasca si sa va bucurati impreuna de minunatia voastra!
ssimmona
QUOTE(Luka @ Feb 14 2010, 12:08 AM) *
Carlitos , mic, scump, iubit si rasfatat ! Cum incepe micutul pui de om sa prinda contur ...
Simona draga,tie nu-ti pare ca "aduce" putin cu Casian , la obrajori si cum stau ei asa seriosi ?
Sa te bucuri de clipele acestea frumoase iti doresc !

blush.gif Da, creste iubitul lui mami biggrin.gif si da, uneori seamana cu Casian smile.gif asa cum mi-am si dorit rolleyes.gif Multumesc pentru tot, multumesc de vizita! tzuc.gif

QUOTE(meaw_ela @ Feb 14 2010, 03:12 AM) *
Fermecator..imi aminteste de Nikolas foarte mult! Va pupam cu drag si cu miros de lapte!!!!!

yes.gif Daaa ... imi aminteste de Nikos in anumite ipostaze yes.gif
Pupici laptosi si salutari fierbinti! smile.gif

QUOTE(mir0108 @ Feb 14 2010, 09:47 AM) *
foarte frumosi sunteti toti ,simo!o familie minunata! trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif
parintii tai au alura de spanioli...ff draguti !!chiar , tatal tau as fi bagat mana in foc ca e spaniol,e un domn..ca si mama ta ohmy.gif doamna deosebita!

tati ff fericit si mandru!cum altfel?se vede ca e topit dupa fiul sau-o bomboana de copil!
si bunica paterna il tine in brate ca pe un trofeu! partners.gif
esti o fericita ,mami! partners.gif

De spanioli?! Probabil smile.gif ... Toata familia il iubeste! super.gif
Va pupam! tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif
ssimmona
QUOTE(dolly3 @ Feb 14 2010, 10:23 AM) *
ce doamna frumoasa e mama ta, ii semeni asa de bine... partners.gif

Sabie nu i-am luat liwlol.gif ... ai vizitat Toledo?
Woww, deja a doua parere cum c-as semana cu mama smile.gif ... m-as bucura smile.gif !

QUOTE(gabrielle2003 @ Feb 14 2010, 01:35 PM) *
ce familie frumoasa cu bunici cu tot! notworthy.gif

notworthy.gif Va iubim! tzuc.gif tzuc.gif

QUOTE(mykyiy81 @ Feb 14 2010, 09:38 PM) *
Cum mai trece timpul Simonel! lipsesc o zi de pe topicul lui Carlitos si a doua zi ce vad? un flacau in toata firea! E un dulce, are niste obrajori care cer tot timpul pupicei...
Parintii tai au radacini de peste Prut? tatal tau aduce a rus......sunt niste oameni mandri si demni....Sa-ti traiasca si sa va bucurati impreuna de minunatia voastra!

Da, creste vazand cu ochii! Deja mi-e greu sa-l tin in brate smile.gif
Parintii mei au radacini in BZ si PH! smile.gif Pupici multi! wub.gif
ssimmona
Baita de-aseara executata de tati love1.gif ... si asistata de mami cool.gif







blush.gif
ruxy
QUOTE(ssimmona @ Feb 15 2010, 12:39 AM) *
Baita de-aseara executata de tati love1.gif ... si asistata de mami cool.gif







blush.gif

Un copil ffffffoooooooooooarte frumos si foarte prezent...o bucurie sa il privesti Ssimo iubita wub.gif wub.gif wub.gif
roxikira
QUOTE(ssimmona @ Feb 15 2010, 12:39 AM) *
Baita de-aseara executata de tati love1.gif ... si asistata de mami cool.gif





blush.gif



love1.gif love1.gif love1.gif
Cum sta dragostea mea mica la masaj rolleyes.gif partners.gif
Va pupam mult si apasat...si va iubim pana la cer si inapoi wub.gif tzuc.gif partners.gif
gabrielle2003
QUOTE(ssimmona @ Feb 15 2010, 02:39 AM) *
Baita de-aseara executata de tati love1.gif ... si asistata de mami cool.gif



si tot cu ochii dupa mama!!!!!!!
love1.gif love1.gif love1.gif love1.gif
ssimmona
QUOTE(ruxy @ Feb 15 2010, 07:04 AM) *
Un copil ffffffoooooooooooarte frumos si foarte prezent...o bucurie sa il privesti Ssimo iubita wub.gif wub.gif wub.gif

yes.gif Acum e mai maricel si-i place sa participe la tot! partners.gif

QUOTE(roxikira @ Feb 15 2010, 11:54 AM) *
love1.gif love1.gif love1.gif
Cum sta dragostea mea mica la masaj rolleyes.gif partners.gif
Va pupam mult si apasat...si va iubim pana la cer si inapoi wub.gif tzuc.gif partners.gif

Da biggrin.gif ii place acum si baita si masajul ... nu mai scartzaie ca inainte laugh.gif
Si noi va iubim mult wub.gif si ... asteptam,asteptam ... caci tare a mai fost ingandurat ieri ca n-a avut cui sa i se declare de Valentine´s Day liwlol.gif

QUOTE(gabrielle2003 @ Feb 15 2010, 12:03 PM) *
si tot cu ochii dupa mama!!!!!!!
love1.gif love1.gif love1.gif love1.gif

biggrin.gif Imi recunoaste deja vocea si intoarce capsorul cand il strig sau ii vorbesc rolleyes.gif e un minunat, mor de dragul lui love1.gif ...



roxikira
QUOTE(ssimmona @ Feb 15 2010, 01:47 PM) *
yes.gif Acum e mai maricel si-i place sa participe la tot! partners.gif
Da biggrin.gif ii place acum si baita si masajul ... nu mai scartzaie ca inainte laugh.gif
Si noi va iubim mult wub.gif si ... asteptam,asteptam ... caci tare a mai fost ingandurat ieri ca n-a avut cui sa i se declare de Valentine´s Day liwlol.gif
biggrin.gif Imi recunoaste deja vocea si intoarce capsorul cand il strig sau ii vorbesc rolleyes.gif e un minunat, mor de dragul lui love1.gif ...



liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif
Dragul de el wub.gif Deja viseaza la nevasta-sa...si nici nu e nascuta inca liwlol.gif liwlol.gif
Pana una alta...il pupa soacra-sa si ii promite ca la anul de Valentine's Day o sa aiba cui sa faca o declaratie de love tzuc.gif wub.gif

ssimmona

Aseara, inainte de somnic smile.gif ...





P.S. Voiam sa va intreb daca cunoasteti vreun truc, vreun remediu impotriva acestor cosulete marunte care se pot observa pe obrajorii lui Carlos? ... pediatra mi-a spus ca trec de la sine, insa pe mine ma exaspereaza de vreo saptamana sad.gif ...
ssimmona
QUOTE(roxikira @ Feb 15 2010, 12:51 PM) *
liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif
Dragul de el wub.gif Deja viseaza la nevasta-sa...si nici nu e nascuta inca liwlol.gif liwlol.gif
Pana una alta...il pupa soacra-sa si ii promite ca la anul de Valentine's Day o sa aiba cui sa faca o declaratie de love tzuc.gif wub.gif

Pai e hotarat omul , ce credeai? liwlol.gif
Aseteptam si punem la cale o surpriza frumoasa pt urmatorul Valentine´s Day! rolleyes.gif
USA
Off Doamne..pupe mami pe el de printiuc...iubit enorm de toata lumea....iar dady sa faca baie la baiet...e clar e topit...e "fleasca de indragostit" precum ar zice iubi meu......ma bucur alaturi de voi privind cum creste binecuvantarea voastra.....
Pupik dulce apasat la o echipa de vis!
Mih@ela
QUOTE(ssimmona @ Feb 15 2010, 12:53 PM) *
Aseara, inainte de somnic smile.gif ...





P.S. Voiam sa va intreb daca cunoasteti vreun truc, vreun remediu impotriva acestor cosulete marunte care se pot observa pe obrajorii lui Carlos? ... pediatra mi-a spus ca trec de la sine, insa pe mine ma exaspereaza de vreo saptamana sad.gif ...

Mniam!!!Dulceatza mea scumpa!!! partners.gif
Simona,cosuletele de pe fata,lasa-le..se trec de la sine.O sugestie:daca dupa baitza il dai cu vreo crema/ulei pe corp,evita sa il dai si pe fatza..sa fie clatit bine la baitza..
rami
simo e un delicios l-as musca un pic de obrajiori ,de copanele..........pt bubite sa il dai cu ceai de galbenele pe fata stiu de la cineva care face asa cu fetita si i-au trecut
simina_ana
QUOTE(ssimmona @ Feb 15 2010, 03:53 PM) *
Aseara, inainte de somnic smile.gif ...





P.S. Voiam sa va intreb daca cunoasteti vreun truc, vreun remediu impotriva acestor cosulete marunte care se pot observa pe obrajorii lui Carlos? ... pediatra mi-a spus ca trec de la sine, insa pe mine ma exaspereaza de vreo saptamana sad.gif ...



Ti-l mananc tot- tot- tot..... partners.gif

Cosuletele dispar....sunt din cauza faptului ca il alaptezi....asa am patit si eu cu Iancu.....
Si eu eram exasperatat din cauza lor si de 3 ori pe zi il stergeam pe fata cu dischete demachiante inmuiate in ceai de musetel....Sau pur si simplu cu apa plata, daca nu apucam sa fac ceaiul pana la ora de culcare....

PS. Cand am zis ca semeni cu mami tau m-am referit la alura... si ceva din fericirea ce se citeste pe chipul ei...se regaseste si la tine....eu asa vad..... rolleyes.gif
O sa pun o poza cu nasu...dar cand o fi mai bine dispus....ca de 4 zile tragem cu maselutzele....el tipa non-stop...eu chiauna si distrusa de oase....

Pupici pupaciosi
ssimmona
QUOTE(USA @ Feb 15 2010, 03:44 PM) *
Off Doamne..pupe mami pe el de printiuc...iubit enorm de toata lumea....iar dady sa faca baie la baiet...e clar e topit...e "fleasca de indragostit" precum ar zice iubi meu......ma bucur alaturi de voi privind cum creste binecuvantarea voastra.....
Pupik dulce apasat la o echipa de vis!

liwlol.gif Bingo! smile.gif Te imbratisam si pupacim cu maaare drag! hug.gif tzuc.gif wub.gif

QUOTE(Mih@ela @ Feb 15 2010, 08:48 PM) *
Mniam!!!Dulceatza mea scumpa!!! partners.gif
Simona,cosuletele de pe fata,lasa-le..se trec de la sine.O sugestie:daca dupa baitza il dai cu vreo crema/ulei pe corp,evita sa il dai si pe fatza..sa fie clatit bine la baitza..

blush.gif love1.gif Le-am lasat in legea lor ... ii dau lotiune de corp dupa baie, dar nu si pe fatzuca ... iar dupa baie il clatim cu apa curata pe care o pregatim dinainte ... si cu toate astea ... n-am nici caldura mare in casa - 20-22º ... om vedea, bine ca nu-l deranjeaza! Va pupam si somnic pufos lui Sebic voinic! love1.gif

QUOTE(rami @ Feb 15 2010, 08:54 PM) *
simo e un delicios l-as musca un pic de obrajiori ,de copanele..........pt bubite sa il dai cu ceai de galbenele pe fata stiu de la cineva care face asa cu fetita si i-au trecut

biggrin.gif N-am galbenele sad.gif .. sa-ncerc la plafar ... Oricum multumesc mult! Orice idee e bine venita! Ne bucuram tare mult ca ne-ai vizitat si sper ca esti bine si pe punctul de a ne calca pe urme, da? wub.gif

QUOTE(simina_ana @ Feb 15 2010, 09:30 PM) *
Ti-l mananc tot- tot- tot..... partners.gif

Cosuletele dispar....sunt din cauza faptului ca il alaptezi....asa am patit si eu cu Iancu.....
Si eu eram exasperatat din cauza lor si de 3 ori pe zi il stergeam pe fata cu dischete demachiante inmuiate in ceai de musetel....Sau pur si simplu cu apa plata, daca nu apucam sa fac ceaiul pana la ora de culcare....

PS. Cand am zis ca semeni cu mami tau m-am referit la alura... si ceva din fericirea ce se citeste pe chipul ei...se regaseste si la tine....eu asa vad..... rolleyes.gif
O sa pun o poza cu nasu...dar cand o fi mai bine dispus....ca de 4 zile tragem cu maselutzele....el tipa non-stop...eu chiauna si distrusa de oase....

Pupici pupaciosi

Draga mea love1.gif asta am citit si eu ... ca apar mai ales la copiii alimentati cu lapte matern ...
Pupam un nash suparatel ... speram sa iasa repede maselutele si sa nu-l chinuie prea tare! hug.gif Odihna placuta si abia asteptam sa-l revedem! wub.gif love1.gif
katy85
buna, pupici lui finutu, eu stiu ca si cu lapte de san poti sa il stergi pe fata, sa ii pui in ochi, nas, cica e f bun eu lui alex ii tasneam pe fata si pe ochi si in nas, noi nu prea am avut probleme cu bubite, pupici multi pt voi, o zi minunata va doresc.
Mikaell
QUOTE(ssimmona @ Feb 15 2010, 01:53 PM) *
Aseara, inainte de somnic smile.gif ...





P.S. Voiam sa va intreb daca cunoasteti vreun truc, vreun remediu impotriva acestor cosulete marunte care se pot observa pe obrajorii lui Carlos? ... pediatra mi-a spus ca trec de la sine, insa pe mine ma exaspereaza de vreo saptamana sad.gif ...


Cat e de pufos si frumos...si cu bubitele daca doctora nu ti-a dat nimic nici sa nu-i dai cu ceva creme,il poti spala din cand in cand cu ceai de musetel mai ales dupa baita...multi pupicei dulci tzuc.gif
ssimmona
QUOTE(katy85 @ Feb 16 2010, 01:45 PM) *
buna, pupici lui finutu, eu stiu ca si cu lapte de san poti sa il stergi pe fata, sa ii pui in ochi, nas, cica e f bun eu lui alex ii tasneam pe fata si pe ochi si in nas, noi nu prea am avut probleme cu bubite, pupici multi pt voi, o zi minunata va doresc.

Salutare, nasa biggrin.gif Asa am citit si eu .. cum ca laptele matern ar fi cel mai bun panaceu .. d-aia i-am si aplicat de cateva ori pe obrajori ... Va multumim de sfat si va pupam mult! love1.gif love1.gif

QUOTE(Mikaell @ Feb 16 2010, 07:52 PM) *
Cat e de pufos si frumos...si cu bubitele daca doctora nu ti-a dat nimic nici sa nu-i dai cu ceva creme,il poti spala din cand in cand cu ceai de musetel mai ales dupa baita...multi pupicei dulci tzuc.gif

wub.gif L-am spalat si cu ceai de musetel ... se vede treaba ca-s pe trecute .. sunt mai uscatei asa, nu mai sunt iritati ... asteptam smile.gif Multumim! hug.gif tzuc.gif tzuc.gif
ssimmona
Carlos ...









inger.gif inger.gif inger.gif
Alondra
QUOTE(ssimmona @ Feb 16 2010, 10:50 PM) *
inger.gif inger.gif inger.gif

E un mic ingeras Carlos..ce frumos doarme el si linistit, pare atat de cuminte wub.gif inger.gif Multi pupici la nepotel! wink.gif tzuc.gif
USA
QUOTE(ssimmona @ Feb 16 2010, 05:50 PM) *

tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif un puic delicios...si imi place enorm cum il imbraci......serios! blush.gif love1.gif
Sara1
QUOTE(ssimmona @ Feb 15 2010, 03:53 AM) *
Aseara, inainte de somnic smile.gif ...





P.S. Voiam sa va intreb daca cunoasteti vreun truc, vreun remediu impotriva acestor cosulete marunte care se pot observa pe obrajorii lui Carlos? ... pediatra mi-a spus ca trec de la sine, insa pe mine ma exaspereaza de vreo saptamana sad.gif ...


Ce falcute minunate!!!! Ce as mai pupa la ele...cu ochii! E o minune de bebe, mi s-a lipit de suflet pufuletul tau-si eu care ziceam ca sunt satula de baieti! Sa stii ca sunt cu ochii pe el si mereu doritaore de poze, cit mai multe! Pupici delicati pentru un ingeras! love1.gif
Sara1
QUOTE(ssimmona @ Feb 16 2010, 12:50 PM) *
Carlos ...





inger.gif inger.gif inger.gif


Am venit sa-l mai admir odata pe Bebe asortatul/elegantul! Mami dar ce hainute frumoase si in acelasi timp comode i-ai gasit! eusa_clap.gif tzuc.gif
mirela bz
[quote name='ssimmona' date='Feb 16 2010, 10:50 PM' post='1215625']
Carlos ...




of doamne ce carlos dulce am gasit aici , un ingeras intradevar !!!
sa te bucuri din plin de aceste momente ca timpul trece f f f repede , mie mi-e dor de clipele cu bb micuta!
trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif partners.gif
Luka
QUOTE(ssimmona @ Feb 17 2010, 12:50 AM) *
Carlos ...









inger.gif inger.gif inger.gif



....fara cuvinte ! anima1.gif bouncy.gif super.gif eusa_clap.gif love1.gif tzuc.gif hug.gif yes.gif
ralucastef
buna si sa-ti traiasca minunea de baietel
ii tare scump ca si mamica lui de altfel


si noi am avut asa bubite(amandoi)
nu atrecut cu nik decat cu o crema de la AVENE
daca te intereseaza se num CICALFATE
pe care ne-a recomandat-o pediatra
la noi nu a f valabil nici laptele nici ceaiul de musetel


multi pupici
katy85
pupici multi multi pt finutzu, tare e la moda, f frumoase hainutele si el e un scump, deja pare atat de mare, acus fuge...te pupic mamico, mai asteptam pozici, pa pa.
myha_ela1983
servus noi nu am avut bubite dar pediatrul cand a venit acasa ne-a dat o lista cu de toate in caz de......., si pt bubite ne-a indicat baneocin unguent, dar eu cred ca vor trece de la sine nu tre sa te stresezi. Pe mine la Andras ma enervau bubitele alea albe, dar m-am abtinut si au trecut de la sine, La fel pe la 5 luni a facut un fel de cojita in cap, dar nu m-am apucat sa o racai, vreo 2 saptamani a fost cu aia in cap, dar la fel a trecut de la sine.
G.Raluca
QUOTE(ssimmona @ Feb 13 2010, 11:02 PM) *
Carlos pregatit de plecare! Ieri am vizitat Toledo, cu bunicii!



Isi formula traseul liwlol.gif



De ce m-ai intrerupt, tati??? crybaby.gif



Daca faci cinste, te iert biggrin.gif



Cu bunicii mei!!! smile.gif



M-a rapus oboseala ...



Cu bunica paterna! smile.gif



Trist ca au plecat in Ro ...



floare2.gif


Ce frumosss!Micutul print inconjurat de multa iubire !Simonica ma bucur mult ca ai avut parintii aproape chiar si pentru scurt timp.Creste atat de frumos scumpicul tau love1.gif Imi place tare in ultima poza ,cum este imbracat...parca ar fi o acadea colorata si dulce dulce!Pupicei multi pentru voi,dragilor! trandafir.gif
Mih@ela
QUOTE(myha_ela1983 @ Feb 17 2010, 03:34 PM) *
servus noi nu am avut bubite dar pediatrul cand a venit acasa ne-a dat o lista cu de toate in caz de......., si pt bubite ne-a indicat baneocin unguent, dar eu cred ca vor trece de la sine nu tre sa te stresezi. Pe mine la Andras ma enervau bubitele alea albe, dar m-am abtinut si au trecut de la sine, La fel pe la 5 luni a facut un fel de cojita in cap, dar nu m-am apucat sa o racai, vreo 2 saptamani a fost cu aia in cap, dar la fel a trecut de la sine.

Din fericire unele dintre noi am fost norocoase cu vizitele medicului pediatru/asistentei la domiciliu,si cred ca nu se aplica aceasta metoda si inafara Romaniei,zic de vizita la domiciliu..Si noua ne-a dat o lista cand era bebe Sebastian al meu,si tare bine ne-a prins..
mary29
buna simo !!!! abia acum au catadicsit si astia sa-mi puna si mie internet... m-am uitat de cateva ori la poze...nu pot sa-ti spun de cate ori ca o sa razi de mine ... au un barbatel (la pitic ma refer) in toata regula... am ramas hipnotizata. deci e delicios..e superb !!!!! sa va traiasca simo sa fie sanatos si sa va bucure ...si sa mai pui poze !!!! un pupic mare mare pentru un bebe asa de dulce
ssimmona
QUOTE(Alondra @ Feb 16 2010, 10:01 PM) *
E un mic ingeras Carlos..ce frumos doarme el si linistit, pare atat de cuminte wub.gif Multi pupici la nepotel!

notworthy.gif Chiar este cuminte yes.gif ... fireste, in limitele normalului .. smile.gif Te pupam!!! tzuc.gif

QUOTE(USA @ Feb 16 2010, 10:34 PM) *
un puic delicios...si imi place enorm cum il imbraci......serios! blush.gif

Multumim, multumesc tongue.gif ... doar un baiat are mama! partners.gif

QUOTE(Sara1 @ Feb 16 2010, 11:19 PM) *
Ce falcute minunate!!!! Ce as mai pupa la ele...cu ochii! E o minune de bebe, mi s-a lipit de suflet pufuletul tau-si eu care ziceam ca sunt satula de baieti! Sa stii ca sunt cu ochii pe el si mereu doritaore de poze, cit mai multe! Pupici delicati pentru un ingeras! love1.gif

Nu exista, nu te cred ca esti satula de baieti tongue.gif .. N-ai cum sa te saturi de asa comori divine partners.gif ... Punem acum poze proaspete! Va pupam si noi din tot sufletul si salutam barbateii! love1.gif tzuc.gif

QUOTE(Sara1 @ Feb 16 2010, 11:22 PM) *
Am venit sa-l mai admir odata pe Bebe asortatul/elegantul! Mami dar ce hainute frumoase si in acelasi timp comode i-ai gasit! eusa_clap.gif

blush.gif Tocmai i-am mai comandat pe net hainute .. mai mult pentru 3 luni de-acum, caci deja ii vin unele corespunzatoare acestei perioade doh.gif ... abia astept sa le primim smile.gif ... si sa-mi probez papusoiul liwlol.gif ... lipsa de activitate doh.gif

QUOTE(mirela bz @ Feb 17 2010, 12:27 AM) *
of doamne ce carlos dulce am gasit aici , un ingeras intradevar !!!
sa te bucuri din plin de aceste momente ca timpul trece f f f repede , mie mi-e dor de clipele cu bb micuta!

Multumesc! notworthy.gif si da, il savurez in fiecare moment! blush.gif Pupici! tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif
ssimmona
QUOTE(Luka @ Feb 17 2010, 08:11 AM) *
....fara cuvinte ! anima1.gif bouncy.gif super.gif eusa_clap.gif love1.gif tzuc.gif hug.gif yes.gif

notworthy.gif Multumim de vizite, Luka! Te mai asteptam sa fii alaturi de noi! hug.gif

QUOTE(ralucastef @ Feb 17 2010, 12:46 PM) *
buna si sa-ti traiasca minunea de baietel
ii tare scump ca si mamica lui de altfel
si noi am avut asa bubite(amandoi)
nu atrecut cu nik decat cu o crema de la AVENE
daca te intereseaza se num CICALFATE
pe care ne-a recomandat-o pediatra
la noi nu a f valabil nici laptele nici ceaiul de musetel
multi pupici

Multumesc tare mult pentru informatie! Am sa i-o caut, desi sunt pe sfarsite smile.gif
Va pupam si noi si va mai asteptam! hug.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif


QUOTE(katy85 @ Feb 17 2010, 02:40 PM) *
pupici multi multi pt finutzu, tare e la moda, f frumoase hainutele si el e un scump, deja pare atat de mare, acus fuge...te pupic mamico, mai asteptam pozici, pa pa.

anima1.gif Trece timpul si el creste, creste ... rolleyes.gif

QUOTE(myha_ela1983 @ Feb 17 2010, 03:34 PM) *
servus noi nu am avut bubite dar pediatrul cand a venit acasa ne-a dat o lista cu de toate in caz de......., si pt bubite ne-a indicat baneocin unguent, dar eu cred ca vor trece de la sine nu tre sa te stresezi. Pe mine la Andras ma enervau bubitele alea albe, dar m-am abtinut si au trecut de la sine, La fel pe la 5 luni a facut un fel de cojita in cap, dar nu m-am apucat sa o racai, vreo 2 saptamani a fost cu aia in cap, dar la fel a trecut de la sine.

Eu n-am unde sa gasesc Baneocin ... doar sa caut sa vad care e substanta activa si sa caut echivalentul aici ... iti multumesc tare mult de informatie! Sunteti extraordinare! Stiam ca pot conta pe voi! Il pupam pe Andras si mami! love1.gif

QUOTE(G.Raluca @ Feb 18 2010, 12:25 PM) *
Ce frumosss!Micutul print inconjurat de multa iubire !Simonica ma bucur mult ca ai avut parintii aproape chiar si pentru scurt timp.Creste atat de frumos scumpicul tau love1.gif Imi place tare in ultima poza ,cum este imbracat...parca ar fi o acadea colorata si dulce dulce!Pupicei multi pentru voi,dragilor! trandafir.gif

Vaaai Ralu ce ma bucur ca atunci cand ai timp si intrii, treci si pe la noi! Te apreciem foarte mult si va iubim! hug.gif wub.gif Ma bucur ca-ti place piticul meu! rolleyes.gif Pupici multi, fete dragi! partners.gif
ssimmona
QUOTE(Mih@ela @ Feb 18 2010, 05:29 PM) *
Din fericire unele dintre noi am fost norocoase cu vizitele medicului pediatru/asistentei la domiciliu,si cred ca nu se aplica aceasta metoda si inafara Romaniei,zic de vizita la domiciliu..Si noua ne-a dat o lista cand era bebe Sebastian al meu,si tare bine ne-a prins..

Wooai Doamne, ce copil frumos si ganditor ai la semnatura! wub.gif

QUOTE(mary29 @ Feb 20 2010, 12:10 PM) *
buna simo !!!! abia acum au catadicsit si astia sa-mi puna si mie internet... m-am uitat de cateva ori la poze...nu pot sa-ti spun de cate ori ca o sa razi de mine ... au un barbatel (la pitic ma refer) in toata regula... am ramas hipnotizata. deci e delicios..e superb !!!!! sa va traiasca simo sa fie sanatos si sa va bucure ...si sa mai pui poze !!!! un pupic mare mare pentru un bebe asa de dulce

Bunaaa, Mary! Sper ca de-acum vei fii mai mult pe-aici! Ma bucur ca ti-au placut pozele yes.gif si ca te-a hipnotizat bebelinul meu anima1.gif , asta inseamna ca mai revii tongue.gif Multumim tare mult, te pupam si noi si asteptam vesti bune! wink.gif tzuc.gif
ssimmona
Unde-i mai bine ca la mami in brate? biggrin.gif



Poate aici liwlol.gif ...



Au venit Maripaz si Jesus sa ma cunoasca! rolleyes.gif



Si mi-au adus adidasi biggrin.gif .. pt cand mai cresc, dar merg si-acum laugh.gif



Si drept rasplata smile.gif ...



Sunt fericit! bouncy.gif
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.