Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Carlos Gabriel - 0-1 An
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Bloguri. Pagini Personale > Bloguri > Blog ssimmona
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19
ninina
Waw Simo ce mare e puiul tau...si tare scump.....sunteti o familie fericita si draga mie.... trandafir.gif trandafir.gif
...exact asa ca si CArlos....si FAbian cauta tzitzi.....sunt asa dulci...eu mor de dragul lui cand il vad.....
..va pupacim si ma bucur ca ai pus multe poze...v/am admirat cu mare drag trandafir.gif
Mikaell
Super frumos totul!!!Micutul vostru creste si e tot mai delicat ,frumos si pufos. love1.gif ..voi sunteti niste parinti minunati si frumosi si radiati de fericire langa puiutul vostru partners.gif ...va pupam dulce si parfumat tzuc.gif hug.gif

ssimmona
QUOTE(ruxy @ Mar 22 2010, 01:56 PM) *
Cu cata placere v-am admirat! Te priveam Ssimo si citeam pe fata fericirea ta , fericirea sotului tau...cata implinire poate aduce un pui de om...un pui minunat daruit de bunul Dumnezeu, si venit din muuuuuulta iubire! E splendid micutul tau si creste atat de frumos inconjurat de atata dragoste! Ma bucur din suflet pentru voi si iti multumesc ca ne-ai incantat cu deosebitele imagini love1.gif

hug.gif Intr-adevar suntem tare fericiti acum si foarte recunoscator Celui de Sus pentru minunatul asta mic! smile.gif Ne-a umplut viata cu gingasia lui! rolleyes.gif Iti multumim si noi pentru randurile tale , pentru ca te simtim aproape! wub.gif tzuc.gif

QUOTE(Mih@ela @ Mar 22 2010, 06:28 PM) *
Subscriu!

tzuc.gif partners.gif love1.gif wub.gif hug.gif

QUOTE(USA @ Mar 22 2010, 06:39 PM) *
Frumosilor......ce imi place ca am ajuns sa vad locurile de acolo impreuna cu voi..si langa prafumul de baiat..Doamne, e adorabil......

blush.gif Mii de pupici de pe meleaguri mediteraneene! wub.gif

QUOTE(ninina @ Mar 22 2010, 06:43 PM) *
Waw Simo ce mare e puiul tau...si tare scump.....sunteti o familie fericita si draga mie....
...exact asa ca si CArlos....si FAbian cauta tzitzi.....sunt asa dulci...eu mor de dragul lui cand il vad.....
..va pupacim si ma bucur ca ai pus multe poze...v/am admirat cu mare drag

Daaa creste cu laptic si dragoste tongue.gif si cantereste deja 6400g doh.gif ... Si voi ne sunteti foarte foarte dragi si asteptam sa veniti pe-aici! tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif

QUOTE(Mikaell @ Mar 22 2010, 07:22 PM) *
Super frumos totul!!!Micutul vostru creste si e tot mai delicat ,frumos si pufos. love1.gif ..voi sunteti niste parinti minunati si frumosi si radiati de fericire langa puiutul vostru partners.gif ...va pupam dulce si parfumat

biggrin.gif Nu stiu cat de minunati suntem ca parinti, dar ne straduim tongue.gif ... Va pupam, dragelor! tzuc.gif tzuc.gif
simina_ana
Sunteti mortali....Eu m-am indragostit de Carlos si Iancu de tine...biggrin.gif
Nici nu-ti dai seama ce bucurie mi-ai facut cand am vazut asa "gramada" mare de poze.....M-am delectat cu ele......de 3 ori.....iar ultima am savurat-o pe deplin.....
Sunteti frumosi????NUUUUUUUUU....sunteti extraordinari de frumosi!!!!!!
Va pup dulce.....

PS> Gasca am luat-o din Ro si vorbeste si canta in engleza....Noi am terminat cu maselutele....am fostsi putin mai mult bolnaviori, dar am virusat calculatorul si pana nu imi copiez tona de poze si filmulete cu Iancu si nu-l "resescitez" (calculatorul biggrin.gif) evit sa intru pe net.....dar nu am uitat ca am ramas datoare cu niste poze....inca o dat un puuuuuuuuuppppp mare mare de tot.... trandafir.gif
Miha27X
SSimonel tocmai le spuneam fetelor de la VSFM ca am picat intr-o stare urata de depresie si dezamagire...dar sincer iti spun ca am cautat poze noi cu Carlitos si deja simt cum imi creste inima ..... sunteti atat de frumosi si de perfecti.....sa va dea Dumnezeu numai zambete si bucurie!
Va pupa matusica Myky cu mult mult drag
Mih@ela
Mama mama,cate matusi mai are gordi!!!!Norocosul de el! partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif Va pupam ,iar...si iar...!!!!
Tania_25
Simona sunteti o familie minunata! partners.gif Pozele sunt foarte frumoase! L-as pupaci si eu un pic pe molicelul tau....e adorabil! love1.gif wub.gif Va pup! tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif

perla163
FRUMOSILOooooooooor,ce dragi imi sunteti ,CARlos e o minune de baiat ,iar voi niste parinti fericiti ssi plini de dragoste ptr puiutul vostru" va pupik duulce !!! love1.gif
ssimmona
QUOTE(simina_ana @ Mar 23 2010, 09:56 PM) *
Sunteti mortali....Eu m-am indragostit de Carlos si Iancu de tine...biggrin.gif
Nici nu-ti dai seama ce bucurie mi-ai facut cand am vazut asa "gramada" mare de poze.....M-am delectat cu ele......de 3 ori.....iar ultima am savurat-o pe deplin.....
Sunteti frumosi????NUUUUUUUUU....sunteti extraordinari de frumosi!!!!!!
Va pup dulce.....

PS> Gasca am luat-o din Ro si vorbeste si canta in engleza....Noi am terminat cu maselutele....am fostsi putin mai mult bolnaviori, dar am virusat calculatorul si pana nu imi copiez tona de poze si filmulete cu Iancu si nu-l "resescitez" (calculatorul ) evit sa intru pe net.....dar nu am uitat ca am ramas datoare cu niste poze....inca o dat un puuuuuuuuuppppp mare mare de tot....

Woooow ... ne faceti sa rosim, iubitilor! blush.gif blush.gif
Ma bucur ca v-a placut teancul de poze tongue.gif si va anuntam ca noi ne-am multumi chiar si cu cateva de-ale voastre ... dar asteptam cumintei smile.gif ... Va pupaaaam! hug.gif

QUOTE(mykyiy81 @ Mar 25 2010, 07:49 PM) *
SSimonel tocmai le spuneam fetelor de la VSFM ca am picat intr-o stare urata de depresie si dezamagire...dar sincer iti spun ca am cautat poze noi cu Carlitos si deja simt cum imi creste inima ..... sunteti atat de frumosi si de perfecti.....sa va dea Dumnezeu numai zambete si bucurie!
Va pupa matusica Myky cu mult mult drag

Off ... ce s-a intamplat? nu dispera, Myky, caci toate problemele au o rezolvare ... trebuie doar abordate cu calm ... oooff, calm ce se obtine cu greu de cele mai multe ori, din pacate sad.gif .. Ma bucur ca totusi piticania mea ti-a adus o raza de lumina in suflet! wub.gif Te iubim mult si mai treci pe la noi sa mai vorbim! hug.gif tzuc.gif
P.S. Sora, nepotii sunt bine? oFloare.gif

QUOTE(Mih@ela @ Mar 26 2010, 12:49 AM) *
Mama mama,cate matusi mai are gordi!!!!Norocosul de el! partners.gif Va pupam ,iar...si iar...!!!!

rolleyes.gif Daaa, primele noastre matusi de la VSFM partners.gif ... Va pupam si noi tare de tot! E bine Sebi, i-a trecut raceala? tzuc.gif tzuc.gif

QUOTE(Tania_25 @ Mar 26 2010, 01:14 AM) *
Simona sunteti o familie minunata! partners.gif Pozele sunt foarte frumoase! L-as pupaci si eu un pic pe molicelul tau....e adorabil! Va pup!

notworthy.gif Multumim! Molicelul accepta incantat pupaceala ... ii place f tare sa-l pupam la gusita si pe burtica liwlol.gif ..

QUOTE(perla163 @ Mar 26 2010, 03:31 PM) *
FRUMOSILOooooooooor,ce dragi imi sunteti ,CARlos e o minune de baiat ,iar voi niste parinti fericiti ssi plini de dragoste ptr puiutul vostru" va pupik duulce !!! love1.gif

wub.gif Pai cum altfel, stim cu toate cat l-am dorit pe bebe strumf! Te pupam Perlutza noastra pretioasa! love1.gif tzuc.gif
ssimmona


Va atasam cateva poze recente ... nud! blush.gif





oFloare.gif
ladydi
QUOTE(ssimmona @ Mar 28 2010, 01:54 PM) *
Va atasam cateva poze recente ... nud! blush.gif





oFloare.gif

anima1.gif anima1.gif anima1.gif ESTE SUPERB.PERFECT. floare2.gif
Mikaell
QUOTE(ssimmona @ Mar 28 2010, 12:54 PM) *
Va atasam cateva poze recente ... nud! blush.gif





oFloare.gif


cat e de frumos si dulceeeeeeeeeeeeeeeeee. love1.gif love1.gif love1.gif ..si ce l-as pupaci peste tot. wub.gif ..va imbratisam cu mare drag hug.gif
ssimmona
QUOTE(ladydi @ Mar 28 2010, 01:23 PM) *
anima1.gif anima1.gif anima1.gif ESTE SUPERB.PERFECT. floare2.gif

notworthy.gif Bun venit pe la noi si multumim! tzuc.gif tzuc.gif

QUOTE(Mikaell @ Mar 28 2010, 02:19 PM) *
cat e de frumos si dulceeeeeeeeeeeeeeeeee. love1.gif love1.gif love1.gif ..si ce l-as pupaci peste tot. wub.gif ..va imbratisam cu mare drag hug.gif

blush.gif Peste tot nu te lasa mami biggrin.gif are o zona doar a ei, restul ... negociem liwlol.gif ... Si noi va imbratisam si pupacim! wub.gif
mir0108
in sfarsit ai fost darnica cu pozele ,te pupic! tzuc.gif
deci ...m-ati rapit love1.gif tu arati de milioane ,sotul tau fericit si prezentabil!un adevarat domn...iar carlos nud e de revista!...ai putea sa faci vederi cu el!
mi-a placut barcelonita...plaja ,primavara !chipurile voastre vesele!
iar la spania ,visez si eu pt o scurta excursie...vom vedea ce hotaram! partners.gif

va imbratisez cu drag! partners.gif


natsandrea

Tania_25
USA
PASTE PLIN DE BINECUVANTARE, LUMINA SI IUBIRE!
CIOC CIOC.....HAI SA CIOCNIM......GATA'S OUTELE?? floare2.gif
Mikaell
ssimmona
QUOTE(mir0108 @ Mar 30 2010, 02:08 PM) *
in sfarsit ai fost darnica cu pozele ,te pupic! tzuc.gif
deci ...m-ati rapit love1.gif tu arati de milioane ,sotul tau fericit si prezentabil!un adevarat domn...iar carlos nud e de revista!...ai putea sa faci vederi cu el!
mi-a placut barcelonita...plaja ,primavara !chipurile voastre vesele!
iar la spania ,visez si eu pt o scurta excursie...vom vedea ce hotaram! partners.gif
va imbratisez cu drag! partners.gif

Ohh cate complimente! Multumim, draga noastra! wub.gif Ma bucur ca iti place la noi, asa stim ca vei reveni cand si cand! wink.gif
Mi-ar placea sa veniti aici si daca nu am avea ocazia sa va vedem, macar sa ne aratati pozici hug.gif ... Va pupam si noi si va uram o zi a Invierii plina de bucurie si speranta! love1.gif love1.gif love1.gif

QUOTE(natsandrea @ Mar 31 2010, 12:27 PM) *

Multumim tare mult ca te-ai gandit la noi! Iti dorim de asemenea un Paste unic alaturi de persoane pe care le iubesti! partners.gif

QUOTE(Tania_25 @ Apr 1 2010, 03:53 PM) *

Adevarat a inviat! Multumesc frumos pt urare! Sa fiti sanatosi si binecuvantati! tzuc.gif

QUOTE(USA @ Apr 1 2010, 05:35 PM) *
PASTE PLIN DE BINECUVANTARE, LUMINA SI IUBIRE!
CIOC CIOC.....HAI SA CIOCNIM......GATA'S OUTELE?? floare2.gif

Multumim, USA! Ouale nu sunt gata (anul asta nu am avut resursele necesare pt a le colora - vopsea si timp) sad.gif ... noroc ca mi-ai adus tu o cutie hug.gif ... Va pupam, dragele noastre! Sa aveti o zi de vis alaturi de tati ... in frumoasa voastra gradina pe care am aflat ca ati pregatit-o cu sarg! hi.gif

QUOTE(Mikaell @ Apr 1 2010, 11:07 PM) *

Hmmm ce Iepuras pufos! Iar florile de camp si peisajul din fundal m-au trimis pentru cateva momente acasa! Multumesc! Multi pupici de la noi si Paste fericit! wub.gif tzuc.gif
ruxy
QUOTE(ssimmona @ Mar 28 2010, 01:54 PM) *
Va atasam cateva poze recente ... nud! blush.gif





oFloare.gif

Doamne ce copil de revista! Zici ca-i pictat...suuuuuuuperb....nici nu am cuvinte mami Ssimo love1.gif love1.gif love1.gif
ssimmona
QUOTE(ruxy @ Apr 4 2010, 03:42 PM) *
Doamne ce copil de revista! Zici ca-i pictat...suuuuuuuperb....nici nu am cuvinte mami Ssimo love1.gif love1.gif love1.gif

Nici noi nu gasim cuvintele potrivite pentru a-ti spune cat de draga ne esti, dar sper ca tu simti asta! wub.gif
G.Raluca
Hristos a Inviat!

Toate cele bune,frumosilor!

Am trecut sa trimit pupicei multi multi din inima! partners.gif




Mih@ela
QUOTE(ssimmona @ Mar 28 2010, 12:54 PM) *
Va atasam cateva poze recente ... nud! blush.gif





oFloare.gif

HRISTOS A INVIAT!
CE ERA SA PIERD !!!!!!!!!!!!!!!!!DE REVISTA!!!!!!!!!!!!!!!!ALT MODEL AL FORUMULUI! rolleyes.gif bananab.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif
G.Raluca
Ce mult ma bucur ca mi-am incantat privirea cu asa poze ...se vede fericirea si implinirea pe chipurile voastre!Ce sa zic de bombonel ...as pupaci piciorusele alea micute si dolofanele...un scumpic frumos,Carlos! partners.gif Simonica arati tare bine! trandafir.gif
gabrielle2003
QUOTE(ssimmona @ Mar 28 2010, 01:54 PM) *
Va atasam cateva poze recente ... nud! blush.gif





oFloare.gif

doamne cat de minunat este Carlos!

va pupam si ............Hristos a inviat! rolleyes.gif
ssimmona
QUOTE(G.Raluca @ Apr 4 2010, 08:47 PM) *
Hristos a Inviat!

Toate cele bune,frumosilor!

Am trecut sa trimit pupicei multi multi din inima!

Adevarat a inviat! wub.gif
Ce bucurie mi-ai produs! super.gif De la inceput imi esti foarte, foarte draga! love1.gif
V-am admirat ouale pe care le-ati decorat cu atata rabdare si in echipa! rolleyes.gif Sunteti fantastici si va admir tare mult! hug.gif hug.gif hug.gif

QUOTE(Mih@ela @ Apr 4 2010, 08:55 PM) *
HRISTOS A INVIAT!
CE ERA SA PIERD !!!!!!!!!!!!!!!!!DE REVISTA!!!!!!!!!!!!!!!!ALT MODEL AL FORUMULUI! rolleyes.gif bananab.gif partners.gif

Adevarat a inviat! Cioca? biggrin.gif
tzuc.gif Multumim! notworthy.gif

QUOTE(G.Raluca @ Apr 4 2010, 09:01 PM) *
Ce mult ma bucur ca mi-am incantat privirea cu asa poze ...se vede fericirea si implinirea pe chipurile voastre!Ce sa zic de bombonel ...as pupaci piciorusele alea micute si dolofanele...un scumpic frumos,Carlos! partners.gif Simonica arati tare bine!

blush.gif Multumim tare mult! tzuc.gif

Cateva poze de astazi smile.gif ...

Cautand cu mama prin gradina cadourile de la Iepuras doh.gif ...



Mi-a pus mama si harta in marsupiu sa ma pot orienta bine liwlol.gif ...



Hai sa mai cautam smile.gif ...



Si asta a fost unul dintre daruri biggrin.gif ...
Nervos pe elefantul ala ciudat liwlol.gif ...



N-am facut nimic, mami! Nu ma spune iepurasului! inger.gif



floare2.gif



ssimmona
QUOTE(gabrielle2003 @ Apr 4 2010, 10:48 PM) *
doamne cat de minunat este Carlos!

va pupam si ............Hristos a inviat! rolleyes.gif

Adevarat a inviat! biggrin.gif Tocmai l-am vazut mai devreme pe Casian impreuna cu Paco! Si ne-au placut pozele de anul trecut si de acum, in care statea langa cosul cu oua smile.gif ... Am incercat sa ni-l imaginam si pe bebe strumf asa maricel precum Casian! wub.gif Aaa .. si ne-au mai placut tare, tare mult tinutele lui smecherite! yes.gif eusa_clap.gif
Mih@ela
Nici nu stiu pe ce poza sa dau replay..Atat ma mai bucur sa vad poze muulte cu gordi,frumusete de copil! partners.gif partners.gif partners.gif
Vin cu un ou? rolleyes.gif
Sara1
love1.gif Simonica mica, voiam sa-ti spun Cristos a inviat! M-am mai topit nitel uitindu-ma la Baby Perfect al tau! Daca ai fii scris pe hirtie cu creionul cum ai fii vrut sa-ti iasa, nu se putea mai bine decit atit! Sa iti fie sanatos ca sa va bucurati din plin de el (si noi pe linga voi)! love1.gif
_maia_
tzuc.gif dulceata de bebe hug.gif
USA
Pupik dulce dulce! floare2.gif
Mih@ela
partners.gif Daca vin cu un ou sa ciocnim,mi-l arati pe Carlos?iar... biggrin.gif
Mikaell
Ce frumos creste puiutul tau Simo love1.gif ...sa stapaneasca sanatos cadourile de la iepurasi si sa se bucure de ele...pupicei dulci si parfumati tzuc.gif tzuc.gif hug.gif
meaw_ela
Sunt pierduta dupa atatea poze minunate.....vroiam sa-ti spun...Carlos are o privire atat de inteligenta ..se vede ca este un suflet intzelept( batran-cum se spune) o sa vezi mami ca o sa vorbeasca repede....cred ca are atatea sa-ti zica....deja vorbeste din priviri trebuie doar sa fi atenta. Eu sunt atat de conectata cu Nikolas...si deshi a vorbit foarte devreme ii ghiceam gandurile numai uitandu-ma in ochishorii lui. Aceeasi impresie o am cand ma uit la Carlos. Nu vrei sa mi-l dai mie... ca noi deja cred ca suntem conectatzi. anima1.gif Va pup cu deosebita fortza!!!!LOL love1.gif love1.gif love1.gif
PS. Pozele sunt bestiale!
Lusha&Zbenguica
fara sa exagerez nici un pic mic iti spun cu sufletul deschis ca e cel mai frumos printisor din tot ce am vazut draga Simonel
tocmai m-am delectat cu pozele pe care le-ai pus pe ianuarie 2010 ... sunti multi bebei frumosi ..as putea spune ca toti ... dar al tau este cel mai extraordinar
pe bune
va pupam
ssimmona
QUOTE(Mih@ela @ Apr 4 2010, 11:08 PM) *
Nici nu stiu pe ce poza sa dau replay..Atat ma mai bucur sa vad poze muulte cu gordi,frumusete de copil!
Vin cu un ou?

Esti o scumpa! love1.gif Multumim! notworthy.gif Propun sa lasam oul pentru la anu´biggrin.gif , ok? tzuc.gif tzuc.gif

QUOTE(Sara1 @ Apr 5 2010, 05:16 AM) *
love1.gif Simonica mica, voiam sa-ti spun Cristos a inviat! M-am mai topit nitel uitindu-ma la Baby Perfect al tau! Daca ai fii scris pe hirtie cu creionul cum ai fii vrut sa-ti iasa, nu se putea mai bine decit atit! Sa iti fie sanatos ca sa va bucurati din plin de el (si noi pe linga voi)! love1.gif

Adevarat a inviat! tzuc.gif Daaa si eu il observ uneori cand imi adoarme in brate, cat de perfect este ... mi se pare un fenomen incredibil asta ... cum se contureaza o fiinta umana ... rolleyes.gif Ce fac baietii? Nu mai stiu nimic despre voi, nu prea mai am timp de forum asa ca inainte sad.gif ... dar o sa-mi fac! tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif

QUOTE(_maia_ @ Apr 7 2010, 01:24 PM) *
tzuc.gif dulceata de bebe

Te pupam si noi si ne bucuram tare mult ca cineva pe care nu cunoastem prea bine ne urmareste adesea! Speram sa ne cunoastem mai mult, sa mai intru pe la VSFM! Te pupam si-ti multumim! hug.gif tzuc.gif

QUOTE(USA @ Apr 7 2010, 03:10 PM) *
Pupik dulce dulce!

Pupici multi, iubita noastra! wub.gif Pupici si lipicioasei Babys wink.gif !

QUOTE(Mih@ela @ Apr 7 2010, 08:40 PM) *
Daca vin cu un ou sa ciocnim,mi-l arati pe Carlos?iar...

Daaa biggrin.gif ... hai ca rectific, nu la anu´ci de Inaltare! biggrin.gif
ssimmona
QUOTE(Mikaell @ Apr 8 2010, 07:56 PM) *
Ce frumos creste puiutul tau Simo love1.gif ...sa stapaneasca sanatos cadourile de la iepurasi si sa se bucure de ele...pupicei dulci si parfumati tzuc.gif tzuc.gif hug.gif

Multumim, draga noastra! love1.gif Va trimitem si noi multi pupici calzi! wub.gif tzuc.gif tzuc.gif

QUOTE(meaw_ela @ Apr 8 2010, 08:06 PM) *
Sunt pierduta dupa atatea poze minunate.....vroiam sa-ti spun...Carlos are o privire atat de inteligenta ..se vede ca este un suflet intzelept( batran-cum se spune) o sa vezi mami ca o sa vorbeasca repede....cred ca are atatea sa-ti zica....deja vorbeste din priviri trebuie doar sa fi atenta. Eu sunt atat de conectata cu Nikolas...si deshi a vorbit foarte devreme ii ghiceam gandurile numai uitandu-ma in ochishorii lui. Aceeasi impresie o am cand ma uit la Carlos. Nu vrei sa mi-l dai mie... ca noi deja cred ca suntem conectatzi. anima1.gif Va pup cu deosebita fortza!!!!LOL love1.gif love1.gif love1.gif
PS. Pozele sunt bestiale!

Mai mami bun si desavarsit wub.gif ... asa de frumos descri relatia ta cu Niko, esti fenomenala! se simte atata dragoste si caldura cu fiecare cuvant de-al tau ... unui suflet ca al tau cu drag i-l inmanez pe Carlos ... dar pentru un timp limitat, caci el este iubirea sufletului meu smile.gif .... e un copil special, dar precis fiecare mama simte asta fata de copilul ei smile.gif ... Va iubim mult si va pupaaaam ... cu balonase mai nou doh.gif

QUOTE(Lusha&Zbenguica @ Apr 12 2010, 10:01 PM) *
fara sa exagerez nici un pic mic iti spun cu sufletul deschis ca e cel mai frumos printisor din tot ce am vazut draga Simonel
tocmai m-am delectat cu pozele pe care le-ai pus pe ianuarie 2010 ... sunti multi bebei frumosi ..as putea spune ca toti ... dar al tau este cel mai extraordinar
pe bune
va pupam

ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif M-ai omorat cu marturisirea asta!!! blush.gif nici nu am cuvinte sa-ti spun ce sentiment ai trezit in mine...ce stare de eufoarie biggrin.gif ... si tu stii cat de mult am apreciat-o de la inceput pe ameera si cum imi doream o fetia ca ea .... inca mai astept wub.gif ... va iubesc, frumoaselor! wub.gif wub.gif
ssimmona
In continuare va lasam cateva poze de ieri (3 luni) si de azi de la baie smile.gif ..

Cu bunica lui care-l iubeste tare mult smile.gif ...



Si cu matusa preferata partners.gif





Cu mama-n balarii doh.gif ...



Cineva mi-a lasat un copil la usa ohmy.gif ...



Si la baie mai devreme biggrin.gif ... rata asta buclucasa cauta rame blush.gif



Mi-am descoperit piciorul ...



Iata ce pot face cu el smile.gif ...





Si dupa ... cu mana-n gura ... rusinicaaa unsure.gif



jucaus.gif jucaus.gif jucaus.gif
Lusha&Zbenguica
QUOTE(ssimmona @ Apr 13 2010, 12:29 AM) *
ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif M-ai omorat cu marturisirea asta!!! blush.gif nici nu am cuvinte sa-ti spun ce sentiment ai trezit in mine...ce stare de eufoarie biggrin.gif ... si tu stii cat de mult am apreciat-o de la inceput pe ameera si cum imi doream o fetia ca ea .... inca mai astept wub.gif ... va iubesc, frumoaselor! wub.gif wub.gif

stiu ca iti placea de ea dar sa stii ca nu de aia am scris ceea ce ai vazut mai sus
pur si simplu asta am simtit si m-am si bagat aici pe blog sa scriu ... sunt extrem de fericita cand va vad asa smile.gif nici eu nu-mi explic in totalitate de ce simt asta anima1.gif are ceva special care efectiv m-a vrajit iremediabil
multi pupici tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif

PS Si ca o mica observatie care nu are nicio legatura cu ce am spus mai sus .. sa stii ca balansoar de ala avem si noi si lefanteii aia de sus o incantau enorm ...muzica aia beata ...un pic mai tarziu a atras-o cand a reusit sa trage singura de maner si a facut-o sa cante
USA
Hai sa iti spun si yo acum ce vad....
Vad asa..un bebe'tuk cu o privire atat de luminata incat uiti de toate......precum am uitat yo sa mai plec sa mai ajung si pe la casa mea unsure.gif .....dar sa revenim.... blush.gif
Vad o mami...care daca nu avea un bebeliuc atat de dolofan si pufos...as zice ca e inca o pustoaica pusa pe multe sotii love1.gif
Vad o matusa atat de deulce incat am zambit instant la zambetul ei
Vad o buni foarte mandra de puiul frumos.
asaa
Aaaa si mai vad un balonas pe buric si un piciorus bun de savurat in pupicei....si offf...un puiuc incredibil de frumos!..I'm I'm in love! tzuc.gif
ssimmona
QUOTE(Lusha&Zbenguica @ Apr 12 2010, 10:55 PM) *
stiu ca iti placea de ea dar sa stii ca nu de aia am scris ceea ce ai vazut mai sus
pur si simplu asta am simtit si m-am si bagat aici pe blog sa scriu ... sunt extrem de fericita cand va vad asa smile.gif nici eu nu-mi explic in totalitate de ce simt asta anima1.gif are ceva special care efectiv m-a vrajit iremediabil
multi pupici tzuc.gif tzuc.gif

PS Si ca o mica observatie care nu are nicio legatura cu ce am spus mai sus .. sa stii ca balansoar de ala avem si noi si lefanteii aia de sus o incantau enorm ...muzica aia beata ...un pic mai tarziu a atras-o cand a reusit sa trage singura de maner si a facut-o sa cante

blush.gif blush.gif ce mai putem spune oare!? biggrin.gif ... tinem aproape! biggrin.gif
Si pe el il incanta elefantul ala zornaitor daca i-l agit eu ... el inca nu-i apuca ... muzicuta nici atat smile.gif ... dar e f util pt noi .. isi petrce mult timp in el si m-a scutit de tinutul in brate ... ca eram cu spatele in balamale ... nici acum nu m-am refacut complet smile.gif ... 98547268000 de pupici!!!

QUOTE(USA @ Apr 12 2010, 10:58 PM) *
Hai sa iti spun si yo acum ce vad....
Vad asa..un bebe'tuk cu o privire atat de luminata incat uiti de toate......precum am uitat yo sa mai plec sa mai ajung si pe la casa mea unsure.gif .....dar sa revenim.... blush.gif
Vad o mami...care daca nu avea un bebeliuc atat de dolofan si pufos...as zice ca e inca o pustoaica pusa pe multe sotii love1.gif
Vad o matusa atat de deulce incat am zambit instant la zambetul ei
Vad o buni foarte mandra de puiul frumos.
asaa
Aaaa si mai vad un balonas pe buric si un piciorus bun de savurat in pupicei....si offf...un puiuc incredibil de frumos!..I'm I'm in love! tzuc.gif

Acum hai sa-ti spun si eu smile.gif ...
Puiucul e lumina noastra yes.gif .. asta se stie! Mami a revenit la kg de dinainte de sarcina, si rau imi pare sad.gif mi-as fi dorit sa mai raman cu cateva sad.gif ... Matusa e tare buna, ca si bunica de altfel dar din pacate au cancer crybaby.gif crybaby.gif ... sper sa le avem aproape cat mai mult timp posibil sad.gif ...
Acum fugi acasuca, ca te asteapta Babys si ... tati sa vedeti ce faceti cu ustensilele alea biggrin.gif ! wink.gif
Imbratisari calde! hug.gif hug.gif
meaw_ela
Fascinant!
PS: aratzi bestial! love1.gif anima1.gif partners.gif
Alondra
QUOTE(ssimmona @ Apr 13 2010, 12:33 AM) *


Ahhhhh.,,e un bombon de baietel Carlos...atat de frumos! wub.gif wub.gif Vorba lui USA, m-am indragostit! love1.gif blush.gif tzuc.gif
rami
simo ai un deliciu ma uit la el si sper si baietelul meu sa fie ca el asa pufos si grasunel l-as pupa incontinuu si l-as musca un pic de piciorusele alea grasane eu un scump sa va bucurati de el iar tu simo nici nu zici ca ai fost gravida sper sa imi revin si eu dupa nastere la fel ca tine
Mih@ela
Simplemente fenomenal!!!!! partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif Ce pot sa mai zic si eu,au zis fetele tot! rolleyes.gif Si oricum ti-am zis aseara pe mess.. anima1.gif Pfaa,ce zgarcita-s.. guitar.gif
Simonici ai cel mai frumos bebeliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiin!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Imi place tare cum ii sta cu salopetica!Dar oare cu ce nu-i sta bine?Os quiero!
PS Imi pare rau de yaya si tia oFloare1.gif
Tu,zi mersi ca poti manca cat vrei!!!Eu stiu cum vroiai sa ramai,asta e,tu dai si gordi pune,cam asa era la mine. bananab.gif
pysypisi
Superbe pozele draga Simo....sunteti familia perfecta.
Bebe este un bombonel superb....nici nu am cuvinte....
Sa creasca mare si sanatos !!!
Multi pupici din partea noastra!!!
ruxy
QUOTE(ssimmona @ Apr 13 2010, 12:33 AM) *
In continuare va lasam cateva poze de ieri (3 luni) si de azi de la baie smile.gif ..





O infinita dulceata, e micutul Carlos love1.gif love1.gif love1.gif Iar tu mami iubita arati splendid love1.gif Sunteti atat de frumosi....fascinanti Ssimo hug.gif
ninina
Ssima sunteti asa de frumosi!!!!!
Carols e un bebe tare dulce si scump.....superb..... trandafir.gif trandafir.gif ....iar tu o mami super frumoasa.....
...va pup cu drag...si tare mi/at place sa ne vedem...s/ar putea prin iunie la inceput....dar inca nimic sigur.... trandafir.gif trandafir.gif
gabrielle2003
simo...........sunteti minunati notworthy.gif
ce flacau sanatos ai! love1.gif
numai bun de papat! partners.gif
ssimmona
Buna, fetelor! partners.gif

QUOTE(meaw_ela @ Apr 12 2010, 11:50 PM) *
Fascinant!
PS: aratzi bestial!

Ui, venita din partea ta aceasta afirmatie e f valoroasa! blush.gif Multumim! tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif
P.S. Maine sarbatorim? jucaus.gif

QUOTE(Alondra @ Apr 13 2010, 07:23 AM) *
Ahhhhh.,,e un bombon de baietel Carlos...atat de frumos! Vorba lui USA, m-am indragostit!

Esti o draguta, Ramonica! tzuc.gif De fiecare data citesc posturile tale cu multa bucurie! wub.gif

QUOTE(rami @ Apr 13 2010, 07:32 AM) *
simo ai un deliciu ma uit la el si sper si baietelul meu sa fie ca el asa pufos si grasunel l-as pupa incontinuu si l-as musca un pic de piciorusele alea grasane eu un scump sa va bucurati de el iar tu simo nici nu zici ca ai fost gravida sper sa imi revin si eu dupa nastere la fel ca tine

Rami, iti doresc si eu un baietel sanatos in primul rand si grasunel si frumos (cum cu siguranta va fi din parintii atat de frumosi yes.gif ) ... Pentru mine n-a fost greu deloc sa revin la kg initiale ... cu cat ca mi-as fi dorit sa raman cu cateva in plus smile.gif ... Va imbratisam biggrin.gif si va pupam .... pe mamica si burtica! wub.gif wub.gif

QUOTE(Mih@ela @ Apr 13 2010, 04:15 PM) *
Simplemente fenomenal!!!!! partners.gif Ce pot sa mai zic si eu,au zis fetele tot! rolleyes.gif Si oricum ti-am zis aseara pe mess.. anima1.gif Pfaa,ce zgarcita-s.. guitar.gif
Simonici ai cel mai frumos bebeliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiin!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Imi place tare cum ii sta cu salopetica!Dar oare cu ce nu-i sta bine?Os quiero!
PS Imi pare rau de yaya si tia oFloare1.gif
Tu,zi mersi ca poti manca cat vrei!!!Eu stiu cum vroiai sa ramai,asta e,tu dai si gordi pune,cam asa era la mine.

Ba esti f generoasa in complimente! partners.gif Si noi te iubim si ne bucuram tare ca ne urmaresti si esti alaturi de noi ... cat despre silueta mea, m-am conformat doh.gif ... Va pup, frumosilor! tzuc.gif tzuc.gif

QUOTE(pysypisi @ Apr 14 2010, 04:24 PM) *
Superbe pozele draga Simo....sunteti familia perfecta.
Bebe este un bombonel superb....nici nu am cuvinte....
Sa creasca mare si sanatos !!!
Multi pupici din partea noastra!!!

Multumim pentru tot, Pisi! V-am vazut si eu pozele de pe forum, mai pune ca nu ma satur privindu-va! rolleyes.gif Radiezi de fericire! gravida.gif Pana la urma este fetita? bouncy.gif
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.