Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: ***casian***
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Bloguri. Pagini Personale > Bloguri > Blog gabrielle2003
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48
mamigeo
QUOTE(gabrielle2003 @ Dec 10 2010, 09:28 PM) *
O parte din parinti...in dreapta buni Vera, d-l Jean iar in spate nasa si nasul partners.gif



Gabrielle, foarte frumos dragul de Casian, frumos a mai crescut!
O intrebare daca se poate si nu te deranjez ... am incercat sa-ti trimit mesaj privat dar nu am reusit.
Buni Vera are originile cumva prin Targoviste???
Multumesc si scuze pentru deranj.
gabrielle2003
QUOTE(mamigeo @ Dec 11 2010, 12:23 AM) *
Gabrielle, foarte frumos dragul de Casian, frumos a mai crescut!
O intrebare daca se poate si nu te deranjez ... am incercat sa-ti trimit mesaj privat dar nu am reusit.
Buni Vera are originile cumva prin Targoviste???
Multumesc si scuze pentru deranj.

Cu mesajele private si eu patesc la fel... oFloare1.gif
Cat despre buni Vera(vecinik mea draga) sincer nustiu sa iti spun dar asa ca fapt divers o voi intreba si iti voi spune!
Nu ma deranjezi deloc! trandafir.gif
Alondra
laugh.gif Ce frumos si distractiv la voi...dar v-ati intrat in spiritul de sarbatoare, nu gluma! yes.gif laugh.gif
Mai, dar nu sunt prea mici sa stie ei colinde si poezii si de-astea...?! laugh.gif Saracutii! acute.gif
Ce frumos ai zis , ca o cautau pe mama din priviri..wub.gif
Pupici la murdarici! tzuc.gif
gabrielle2003
QUOTE(Alondra @ Dec 11 2010, 01:07 AM) *
laugh.gif Ce frumos si distractiv la voi...dar v-ati intrat in spiritul de sarbatoare, nu gluma! yes.gif laugh.gif
Mai, dar nu sunt prea mici sa stie ei colinde si poezii si de-astea...?! laugh.gif Saracutii! acute.gif
Ce frumos ai zis , ca o cautau pe mama din priviri..wub.gif
Pupici la murdarici! tzuc.gif

Ramonik asa gandeam si noi ca sunt prrea mici pentru o serbare si eram pregatiti pentru un esec total liwlol.gif dar spre surprinderea noastra au fost....''DELICIOSI''! wub.gif
Cum isi vedea fiecare mama facea cu mana si din priviri spunea ca el are treaba acum dar vorbim mai tarizu love1.gif ,

Si el te pupaceste cu mare drag si eu de altfel love1.gif
ninina
....vai cate poze frumoase am vazut!!!!!!!!!!
...o adevarata sarbatoare !!!!!!!!!!!
..Casian preferatul meu dulce.....esti asa de scump......ce ti/a adus mosu???
,,,frumos, frumos au decorat la cresa....
..va imbratisam frumosilor... trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif
anku
QUOTE(gabrielle2003 @ Dec 10 2010, 08:35 PM) *
Si cu mama!(tot murdarici)


absolut deosebit tot Gaby.....
ai dreptate...si eu cred ca educatoarele fac totul....
dna educatoare....a voastra...pare exigenta si buna.....
minunat acolo la voi...
tu o frumoasaa ca de obicei.....
felicitarile noastre ptr asa un baiat cuminte...minunat!!! oFloare1.gif
gabrielle2003
QUOTE(ninina @ Dec 11 2010, 11:57 AM) *
....vai cate poze frumoase am vazut!!!!!!!!!!
...o adevarata sarbatoare !!!!!!!!!!!
..Casian preferatul meu dulce.....esti asa de scump......ce ti/a adus mosu???
,,,frumos, frumos au decorat la cresa....
..va imbratisam frumosilor... trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif

Mosul de la cresa a fost ft darnic...se pare ca si copii au fost foarte cuminti si ascultatori notworthy.gif
Cu mare drag merge la cresa si imi doresc sa fie asa mereu. notworthy.gif
Si noi va imbratisam , va dorim tot binele din lume si vom astepta si la voi prima serbare de altfel!
gabrielle2003
QUOTE(anku @ Dec 11 2010, 01:03 PM) *
absolut deosebit tot Gaby.....
ai dreptate...si eu cred ca educatoarele fac totul....
dna educatoare....a voastra...pare exigenta si buna.....
minunat acolo la voi...
tu o frumoasaa ca de obicei.....
felicitarile noastre ptr asa un baiat cuminte...minunat!!! oFloare1.gif

Asa si este d-na educatoare love1.gif
La inceput recunosc ca am perceput-o foarte dura dar cand am vazut ca toti copii sunt totusi atasati de ea wacko.gif
Stie ea cum sa ii ia pe toti ,sa o asculte, sa faca ce spune .
Iar d-nele ingrijitoare la fel sunt....fiecare unica in felul ei si acum cand am ajuns sa le cunosc mai bine, sunt foarte multumita de ele.

Multumim frumos pentru tot si va imbratisam cu mare drag pe toti! trandafir.gif
ralucastef
va pupam frumosilor sunteti bestiali toti
iar casian de milioane tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif

alinutza_872000
nu pot sa va spun decat ca mi-e fffff dor de voi si ca ma gandesc mereu la voi...si chiar daca nu va sun tot timpul voi ramaneti sora si nepotul meu...si hai k il adoptam si p mihai....cumnatul my rolleyes.gif
casianu meu frumos e ca un brad...frumos si bine inchegat!mi-e dor sa-l trag d obrajori....
gabrielle2003
QUOTE(ralucastef @ Dec 11 2010, 05:53 PM) *
va pupam frumosilor sunteti bestiali toti
iar casian de milioane tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif

dragii nostri ....stiu ca sunteti pe undeva prin umbra si vreau sa iti spun ca imi este dor sa va revad trandafir.gif
poate ....ne faceti o surpriza notworthy.gif
gabrielle2003
QUOTE(alinutza_872000 @ Dec 11 2010, 06:57 PM) *
nu pot sa va spun decat ca mi-e fffff dor de voi si ca ma gandesc mereu la voi...si chiar daca nu va sun tot timpul voi ramaneti sora si nepotul meu...si hai k il adoptam si p mihai....cumnatul my rolleyes.gif
casianu meu frumos e ca un brad...frumos si bine inchegat!mi-e dor sa-l trag d obrajori....

uite mah unde era ea!!!!!!
ce faceti voi?
cum sunteti?
cand va vedem?
cum este edy?
la cresa e totul ok?
alinutza_872000
QUOTE(gabrielle2003 @ Dec 11 2010, 07:34 PM) *
uite mah unde era ea!!!!!!
ce faceti voi?
cum sunteti?
cand va vedem?
cum este edy?
la cresa e totul ok?

am tot vrut s te sun azi dar ma gandeam k poate dormiti,apoi a venit sefa si m-am luat cu treaba si tot asa...
eu acum sunt l munca.a trebuit s bag 2 zil d dimi pana seara k am fost cu edi la spital ca mi-a facut fimoza si am stat cu el acasa sa-l ingrijesc.
aseara mi-a vomat de 2 ori si dimi mi-a fct diaree...
cu cresa stam mai rau
luma trecuta nu a mers decat vre-o 10 zile k mi-a fost cobza rau de tot..parca ti-am spus...
acum saracul nu trece una ca vine alta...
de luni mergem la cresa...sa speram k nu mai intampinam nici o problemuta k eu..sincer nu mai pot....am 3 nopti nedormite...si 2 zile de 12 ore muncite...am in ochi un pat maaaaare mareee...
de vazut???ah cat mi-as dori....as vrea s va vizitam de craciun,dar...doar as vrea...nu-s fonduri...
s mor eu m-a pocnit un dor de voi..... partners.gif
gabrielle2003
QUOTE(alinutza_872000 @ Dec 11 2010, 09:41 PM) *
am tot vrut s te sun azi dar ma gandeam k poate dormiti,apoi a venit sefa si m-am luat cu treaba si tot asa...
eu acum sunt l munca.a trebuit s bag 2 zil d dimi pana seara k am fost cu edi la spital ca mi-a facut fimoza si am stat cu el acasa sa-l ingrijesc.
aseara mi-a vomat de 2 ori si dimi mi-a fct diaree...
cu cresa stam mai rau
luma trecuta nu a mers decat vre-o 10 zile k mi-a fost cobza rau de tot..parca ti-am spus...
acum saracul nu trece una ca vine alta...
de luni mergem la cresa...sa speram k nu mai intampinam nici o problemuta k eu..sincer nu mai pot....am 3 nopti nedormite...si 2 zile de 12 ore muncite...am in ochi un pat maaaaare mareee...
de vazut???ah cat mi-as dori....as vrea s va vizitam de craciun,dar...doar as vrea...nu-s fonduri...
s mor eu m-a pocnit un dor de voi..... partners.gif

pai tu soro ce inseamna de dimi pana seara ca deja e cam tarziu....... ohmy.gif
Imi pare rau ca treceti prin asta, noi suntem bine, multumim lui DD si asa om ramane(ce optimista sunt)
Vacanta edy va lua? sad.gif
Sunt sigura ca veti trece cu bine peste tot si va uita de tot.
Poate de Sarbatori stam mai bine cu banii cu totii sad.gif
gabrielle2003
Azi ne-am hotarat sa iesim in oras chiar daca frigul este ca la el acas notworthy.gifa


Cand am ajuns in centru era un frig de.....mama mama! yes.gif

gabrielle2003


dar eu nu renunt si nu mi-e frigg nono.gif
hai la porumbei! love1.gif




gabrielle2003
de aici ii vad pe toti!

gabrielle2003


Ursule ti-e frig?




gabrielle2003


sigur si la porumbei le este frig








gabrielle2003









gabrielle2003


si frumosul nostru brad






gabrielle2003





gabrielle2003

Iubesc mult porumbeii





uite asa zboara ei!



gabrielle2003


Intradevar este foarte frig



In jurul meu e numai gheatza!



anku
QUOTE(gabrielle2003 @ Dec 12 2010, 01:10 PM) *

superb.....si decorul si ...scumpul nostru Casian....
aveti un brad absolut frumos la Brasov..... wub.gif
mamigeo
QUOTE(gabrielle2003 @ Dec 10 2010, 10:39 PM) *
Cu mesajele private si eu patesc la fel... oFloare1.gif
Cat despre buni Vera(vecinik mea draga) sincer nustiu sa iti spun dar asa ca fapt divers o voi intreba si iti voi spune!
Nu ma deranjezi deloc! trandafir.gif


Iti multumesc Gabriela. trandafir.gif
Nu stiu de ce, dar mi s-a parut ca seamana cu o doamna ( prietena a parintilor mei) ce s-a mutat acum muuulti ani din Targoviste in Brasov si cu timpul am pierdut legatura cu dansa! As fi foarte fericita sa aflu ca in sfarsit am dat de dumneaei ... de multe ori i-am cautat numele in cartea de telefon si nu am gasit nimic!

Iti pare ca seamana cu doamna ganditoare si cu parul lung din aceasta fotografie???

Multumesc si scuze ca te-am deranjat dinnou!
PS: pentru a nu strica paginile de viata ale scumpului Casian, iti las adresa mea de e-mail pentru a mai vorbi, daca ai vreo noutate! (georgia_paraschiv@yahoo.com)
Iti multumesc inca odata! trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif
gabrielle2003
QUOTE(mamigeo @ Dec 13 2010, 12:54 AM) *
Iti multumesc Gabriela. trandafir.gif
Nu stiu de ce, dar mi s-a parut ca seamana cu o doamna ( prietena a parintilor mei) ce s-a mutat acum muuulti ani din Targoviste in Brasov si cu timpul am pierdut legatura cu dansa! As fi foarte fericita sa aflu ca in sfarsit am dat de dumneaei ... de multe ori i-am cautat numele in cartea de telefon si nu am gasit nimic!

Iti pare ca seamana cu doamna ganditoare si cu parul lung din aceasta fotografie???

Multumesc si scuze ca te-am deranjat dinnou!
PS: pentru a nu strica paginile de viata ale scumpului Casian, iti las adresa mea de e-mail pentru a mai vorbi, daca ai vreo noutate! (georgia_paraschiv@yahoo.com)
Iti multumesc inca odata! trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif

Mamigeo cu mare drag ma bucur ce am gasit aici si sa sti ca acum am vazut si numai bine ca era si buni Vera la noi doar ca ....nu este ea! oFloare1.gif
A vazut si poza si ii pare rau dar nici nu are rude prin Targoviste! crybaby.gif
Iti doresc sa o poti regasi pe aceasta d-na trandafir.gif
Foarte frumos gestul tau! trandafir.gif
Luka
Gabi si Casian iertati-ma ca nu am fost prezenta de zilele voastre ,dar m-am gandit la voi ! wub.gif
Am fost pe drumuri , am avut mici probleme de logarea .... dar astea sunt doar scuze !
Sper sa-mi pun toate la punct (atat cat depind de mine ) si sa fiu mai mult aici cu voi ...
Casian creste , creste dar ramane cu trasaturi de copil frumos si cuminte . hug.gif love1.gif
Cum merge cu gradi ? Parca ai inceput si tu serviciul , nu?
Am trecut in fuga prin Brasov saptamana trecuta si v-am trimis "bezele" din tot sufletul printre multi fulgi de zapada ...
gabrielle2003
QUOTE(Luka @ Dec 14 2010, 01:24 PM) *
Gabi si Casian iertati-ma ca nu am fost prezenta de zilele voastre ,dar m-am gandit la voi ! wub.gif
Am fost pe drumuri , am avut mici probleme de logarea .... dar astea sunt doar scuze !
Sper sa-mi pun toate la punct (atat cat depind de mine ) si sa fiu mai mult aici cu voi ...
Casian creste , creste dar ramane cu trasaturi de copil frumos si cuminte . hug.gif love1.gif
Cum merge cu gradi ? Parca ai inceput si tu serviciul , nu?
Am trecut in fuga prin Brasov saptamana trecuta si v-am trimis "bezele" din tot sufletul printre multi fulgi de zapada ...

Luka...iubita noastra, ti-am simtit lipsa foarte mult trandafir.gif
Cat despre logare ..stiu cum este si eu sunt patita spada.gif
Iti multumim pentru tot si ne dorim ca la urmatoarea trecere prin Brasov sa faci un popas mai lung
Bezelele sigur le-am simtit love1.gif ...ne tot miram de ce toti fulgi vin la noi pe fata yes.gif
Te imbratisam si sa ne vedem cu bine!
Miha79
QUOTE(gabrielle2003 @ Dec 12 2010, 02:11 PM) *
Iubesc mult porumbeii





uite asa zboara ei!




buna frumosilor partners.gif partners.gif
am venit la voi in vizita si va gasesc tot mai mari si mai frumosi partners.gif partners.gif
va pup dulce dulce tzuc.gif tzuc.gif
anku
Sarbatorile se apropie cu pasi repezi. Zapada cade usor pe trotuar, globuletele asteapta in sertare nerabdatoare. Toti ne pregatim de Craciun
Cu ocazia acestei mari sarbatori va urez cu multa dragoste si caldura Sarbatori fericite!!!Sper ca mos Craciun smile.gif sa va aduca tot ce va doriti si multa sanatate
.


[/quote]
gabrielle2003
Hmmm....oare cum functioneaa?




Super!!!!!!!!!!!!!





gabrielle2003

Data viitoare ma urc in Thomas cu sigurantza!





gabrielle2003

Hai mama si aici notworthy.gif



ceea ce am si facut, ne-am dat amandoi in masinutza liwlol.gif
M-am distrat copios ca eram singura mamica printre tatici,mamicile stateau pe margine liwlol.gif



gabrielle2003
In parc mai erau... notworthy.gif





gabrielle2003
Si mereu pap covrigi cu porumbeii






gabrielle2003
QUOTE(anku @ Dec 19 2010, 09:48 AM) *
Sarbatorile se apropie cu pasi repezi. Zapada cade usor pe trotuar, globuletele asteapta in sertare nerabdatoare. Toti ne pregatim de Craciun
Cu ocazia acestei mari sarbatori va urez cu multa dragoste si caldura Sarbatori fericite!!!Sper ca mos Craciun smile.gif sa va aduca tot ce va doriti si multa sanatate
.


Anku , multumim din inima pentru urari trandafir.gif
La fel va dorim si noi si numai cu vesti bune sa ne auzim in noul an.
Va imbratisam cumare drag.
ninina
.... e un dulce CAsian.... partners.gif partners.gif
...ce distractie pe el!!!!!!
...e superba poza cu porumbeii..ultima.....
..va pup frumosilor.....si va doresc sa va bucurati de sarbatori..... partners.gif partners.gif partners.gif
gabrielle2003
QUOTE(ninina @ Dec 19 2010, 04:02 PM) *
.... e un dulce CAsian.... partners.gif partners.gif
...ce distractie pe el!!!!!!
...e superba poza cu porumbeii..ultima.....
..va pup frumosilor.....si va doresc sa va bucurati de sarbatori..... partners.gif partners.gif partners.gif

Tocmai ce va priveam pe voi in frumosul vostru peisaj de langa casa
Sunteti adorabili love1.gif
Casian e mereu vesel, intr-o continua miscare ceea ce nu face decat sa ma bucure enorm!
Va multumim din inimia pentru tot si la fel va dorim si noi. love1.gif
gabrielle2003
QUOTE(Miha79 @ Dec 17 2010, 10:15 PM) *
buna frumosilor partners.gif partners.gif
am venit la voi in vizita si va gasesc tot mai mari si mai frumosi partners.gif partners.gif
va pup dulce dulce tzuc.gif tzuc.gif

si noi te pupam frumoasa mami....wow ce vad la ticker?????????? wacko.gif
super!!!!!!!!
alinutza_872000
il ador!!!!
nepotul meu drag!!!
gabrielle2003
QUOTE(alinutza_872000 @ Dec 19 2010, 06:05 PM) *
il ador!!!!
nepotul meu drag!!!

Si noi va iubim foarte mult pe toti! trandafir.gif
gabrielle2003

Si cum a fost ziua pozelor noastre...continuam liwlol.gif

Cu iubitii mei nasi wub.gif



hai fiti atenti la poza ca eu am treaba! liwlol.gif



yessss.....am reusit sa fac poza






gabrielle2003

Si mama va pupa(intre timp eu mai fac o poza)


geocoto
Buna mamica de Casian.Fff frumos creste puiul.Noroc ca vroiam sa te rog ceva asa am avut ocazia sa vad poze inca proaspete cu iz de Craciun.
Ma gandeam pe cine as putea ruga sa-mi dea si mie nr Dyanei, mamica de Lara si am vazut ca v-ati intalnit mai recent.Noi am venit in tara si mi-am uitat mobilul acasa la Brux.As fi vrut sa o sun dar nu reusesc sa dau de ea pe e-mail.Crezi ca-mi poti trimite numarul ei pe e-mail la geocoto@yahoo.com?
Iti multumesc anticipat si Sarbatori fericite va doresc,
Georgiana
gabrielle2003
QUOTE(geocoto @ Dec 20 2010, 10:11 PM) *
Buna mamica de Casian.Fff frumos creste puiul.Noroc ca vroiam sa te rog ceva asa am avut ocazia sa vad poze inca proaspete cu iz de Craciun.
Ma gandeam pe cine as putea ruga sa-mi dea si mie nr Dyanei, mamica de Lara si am vazut ca v-ati intalnit mai recent.Noi am venit in tara si mi-am uitat mobilul acasa la Brux.As fi vrut sa o sun dar nu reusesc sa dau de ea pe e-mail.Crezi ca-mi poti trimite numarul ei pe e-mail la geocoto@yahoo.com?
Iti multumesc anticipat si Sarbatori fericite va doresc,
Georgiana

Bine ai venit Geo bere.gif
Cu mare drag acum ti-l trimit. trandafir.gif
gabrielle2003
Si daca tot am ajuns aici vreau sa va arat ce om de afaceri am in casa! liwlol.gif
Cu greu il surprind pe camera dar acum ma bucur ca l-am prins!
Mi-as dorii sa-l prind cum danseaza , cum canta dar cum vede camera cum...o vrea el imediat!
(filmul asta e facut prin bradul de Craciun liwlol.gif )

gabrielle2003
Si inca unul (de fapt asta a fost primul ca era muzica data mai tare dar nu-l deranjeaza ...stie sa se faca auzit) liwlol.gif liwlol.gif

gabrielle2003
Si cum orice om de afaceri se intretine...eu de ce nu? liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif

meaw_ela
M-AM TOPPPPIIIIIIITTT TOAAAATAAAA! Este bestial de scump- si frumos rau!!! Va doresc Sarbatori Fericite de pe acum!!! Sunteti formidabili!!! partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.