Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: ***casian***
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Bloguri. Pagini Personale > Bloguri > Blog gabrielle2003
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48
Lusha&Zbenguica
Gabi...MINUNAT ...
gabrielle2003
QUOTE(Lusha&Zbenguica @ May 9 2009, 09:50 PM) *
Gabi...MINUNAT ...

multumim fete frumoase trandafir.gif trandafir.gif
ruxy
QUOTE(gabrielle2003 @ May 1 2009, 09:40 AM) *
casian la relaxare partners.gif

Adoooooraaaabiiiiilllllllll!!! Un copil frumos si fericit partners.gif partners.gif partners.gif Minunati sunteti partners.gif
gabrielle2003
QUOTE(ruxy @ May 10 2009, 12:15 AM) *
Adoooooraaaabiiiiilllllllll!!! Un copil frumos si fericit partners.gif partners.gif partners.gif Minunati sunteti partners.gif

saru'mana! trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif
gabrielle2003
azi am iesit cu Radu sa agatam fete.......deocamdata nik la orizont
gabrielle2003
mama imi spune k are incredere in mine si k intr-o zi ii voi gasi o nora buna pt ea
gabrielle2003
hai Radu la somn k fetele cred ca nu sunt la plimbare acum.............ce bine este
Luka
QUOTE(gabrielle2003 @ Apr 23 2009, 10:25 PM) *
ne-am plimbat prin parc k a fost foarte frumos afara



M-am uitat la toate pozele dar mereu pe fuga si nu m-am "exprimat" in scris dar m-am tot gandit la Casian ... hug.gif
Acum doua saptamani am fost prin zona , adica in 4 zile am tot "arat" Rucar-Bran (e zona noastra de suflet la care mergem mereu cand putem ...) ,Poiana si Brasovul !
Vineri a plouat cu spume la Brasov (vai de pantofii si geanta mea!) iar sambata cam 10 min am prins o lapovita -ninsoare de toata cinstea , duminica a fost frumos dar rece si eu prin Brasov tot cu gandul la Casian ...
Cred ca am unit 2 topicuri de-ale tale ,mami Gabi , dar asa mi-am declarat iubirea pentru Casian si Brasov ! tzuc.gif
Luka
QUOTE(gabrielle2003 @ Apr 29 2009, 08:20 PM) *
ea este prietena mea Daria
nu iubita. nono.gif ..............prietena tongue.gif
iubita mea e diky love1.gif




Interesant ... rolleyes.gif
Who is Diky ? wub.gif
Luka
QUOTE(gabrielle2003 @ May 10 2009, 11:30 PM) *
mama imi spune k are incredere in mine si k intr-o zi ii voi gasi o nora buna pt ea



Pana la nevasta are atatea de facut ... lasa copilul in pace bouncy.gif .... sa copilareasca !
Inainte sa fie nora buna sa fie sotie buna pentru Casi si pentru familia lor .... yes.gif
Luka
QUOTE(gabrielle2003 @ May 9 2009, 09:42 PM) *
si tot eu cu mama doh.gif



hug.gif tzuc.gif hug.gif

...foarte frumoasa !
ssimmona
Vai cat sunteti de frumooosi! wub.gif
gabrielle2003
QUOTE(Luka @ May 10 2009, 11:49 PM) *
M-am uitat la toate pozele dar mereu pe fuga si nu m-am "exprimat" in scris dar m-am tot gandit la Casian ... hug.gif
Acum doua saptamani am fost prin zona , adica in 4 zile am tot "arat" Rucar-Bran (e zona noastra de suflet la care mergem mereu cand putem ...) ,Poiana si Brasovul !
Vineri a plouat cu spume la Brasov (vai de pantofii si geanta mea!) iar sambata cam 10 min am prins o lapovita -ninsoare de toata cinstea , duminica a fost frumos dar rece si eu prin Brasov tot cu gandul la Casian ...
Cred ca am unit 2 topicuri de-ale tale ,mami Gabi , dar asa mi-am declarat iubirea pentru Casian si Brasov ! tzuc.gif

luka imi pare rau k ai prins vreme ploioasa pe cand ai trecut pe la noi
sper ca in continuare sa te leg si mau mult de noi
poate mai gasesc ceva ce o sa iti placa..........
va pupam si tot binele va dorim tzuc.gif

QUOTE(Luka @ May 10 2009, 11:57 PM) *
Pana la nevasta are atatea de facut ... lasa copilul in pace bouncy.gif .... sa copilareasca !
Inainte sa fie nora buna sa fie sotie buna pentru Casi si pentru familia lor .... yes.gif

oooooooodar nu am zis nimic de rau doar ca asta ii explicam si eu ca are timp de toate
si pana la urma nu mie imi trebuie nora ci lui sotie......iubita si prietena...stiu asta notworthy.gif

QUOTE(Luka @ May 11 2009, 12:01 AM) *
hug.gif tzuc.gif hug.gif

...foarte frumoasa !


sar'mana trandafir.gif
QUOTE(ssimmona @ May 11 2009, 12:11 AM) *
Vai cat sunteti de frumooosi! wub.gif

asteptam sa va vedem si pe voi frumosilor hug.gif
hellena09
love1.gif love1.gif love1.gif
ti-am zis cat de mult il iubi noi pe el?
gabrielle2003
QUOTE(hellena09 @ May 11 2009, 01:04 PM) *
love1.gif love1.gif love1.gif
ti-am zis cat de mult il iubi noi pe el?

nu
glumesc liwlol.gif
si noi va iubi pe voi trandafir.gif trandafir.gif
gabrielle2003
azi m-a lasat mama sa pap singur
uitati ce frumos m-am facut



gabrielle2003
am ajuns si in parc dar nu era nici o fetitza
gabrielle2003
trebuie sa fac ceva ca sa apara o fetitza
gabrielle2003
o sa ma folosesc de papuci mei fermecati
dar oare sunt fermecati?


gabrielle2003
WOW ce iarba mare
gabrielle2003
dar eu ma vad ca sunt voinic
gabrielle2003
acum adun niste floricele pt voi
gabrielle2003
am ajuns si la leagane
gabrielle2003
gabrielle2003
eu sunt un copil cuminte
USA
QUOTE(gabrielle2003 @ May 11 2009, 06:57 PM) *
eu sunt un copil cuminte

Contureaza totul....dar, totul.....de ce ii iubim noi ca disperatele pe cei mici! wink.gif hug.gif hug.gif hug.gif hug.gif
roxanne
Moamaaaaa, ce flacau dulce si durduliu are mami! tzuc.gif wub.gif
gabrielle2003
QUOTE(USA @ May 11 2009, 07:02 PM) *
Contureaza totul....dar, totul.....de ce ii iubim noi ca disperatele pe cei mici! wink.gif hug.gif hug.gif hug.gif hug.gif

asa suntem noi si nu ne putem supi pe ei................... hug.gif
trandafir.gif trandafir.gif
gabrielle2003
QUOTE(roxanne @ May 11 2009, 07:08 PM) *
Moamaaaaa, ce flacau dulce si durduliu are mami! tzuc.gif wub.gif

tzuc.gif tzuc.gif hug.gif bere.gif yes.gif bere.gif
ninina
Gabrielle...superbe pozele....CAsian este un dulce, un scump, un frumos......iar tu o mamica frumoasa si hazile....
MUlti pupiki si multimim pt pozele frumoase..... trandafir.gif partners.gif
USA
QUOTE(gabrielle2003 @ May 11 2009, 07:29 PM) *
asa suntem noi si nu ne putem supi pe ei................... hug.gif
trandafir.gif trandafir.gif

Cum sa te superi..iti vine sa il papi tot.....mai ales acum ca are si sosul..e iami clar! yes.gif yes.gif hug.gif hug.gif
Babys ii placea la nebunie castronul pe cap!
gabrielle2003
QUOTE(ninina @ May 11 2009, 07:31 PM) *
Gabrielle...superbe pozele....CAsian este un dulce, un scump, un frumos......iar tu o mamica frumoasa si hazile....
MUlti pupiki si multimim pt pozele frumoase..... trandafir.gif partners.gif

mey burtik si noi te pupam si sa ai grija de voi
oricand te asteptam pe la noi
gabrielle2003
QUOTE(USA @ May 11 2009, 07:31 PM) *
Cum sa te superi..iti vine sa il papi tot.....mai ales acum ca are si sosul..e iami clar! yes.gif yes.gif hug.gif hug.gif
Babys ii placea la nebunie castronul pe cap!

liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif
azi e prima zi cand l-am lasat sa isi faca de cap k de obicei papa foarte frumos
o sa-l mai las si cred ca va ajunge si el cu castronul in cap.............sigur........si imi va zambi de nu pot sa ma supi pe el
pe mine ma bufneste rasul cand il vad
USA
QUOTE(gabrielle2003 @ May 11 2009, 07:34 PM) *
pe mine ma bufneste rasul cand il vad

Dar sa vezi cand va descoperii cum suna lingurita pe farfurie...in timp ce ar trebuii sa pape....laugh.gif laugh.gif
gabrielle2003
QUOTE(USA @ May 11 2009, 07:40 PM) *
Dar sa vezi cand va descoperii cum suna lingurita pe farfurie...in timp ce ar trebuii sa pape....laugh.gif laugh.gif

doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif
Luka
QUOTE(gabrielle2003 @ May 11 2009, 06:57 PM) *
eu sunt un copil cuminte



Ce frumos ! bananab.gif bouncy.gif nanner.gif

L-am chemat si pe sotul meu sa-l vada si tocmai cand il laudam pe Casian ca-i un baiat atat de scump si cuminte , el spune : vaaaaaaaaaad liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif !!!

Acum, baba frumoasa si copil cuminte ,cine a pomenit ? tongue.gif
gabrielle2003
QUOTE(Luka @ May 11 2009, 10:00 PM) *
Ce frumos ! bananab.gif bouncy.gif nanner.gif

L-am chemat si pe sotul meu sa-l vada si tocmai cand il laudam pe Casian ca-i un baiat atat de scump si cuminte , el spune : vaaaaaaaaaad liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif !!!

Acum, baba frumoasa si copil cuminte ,cine a pomenit ? tongue.gif

liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif
deci mi-a aratat ca asa zboara castroanele daca nu fac ce zice el
si cum imi spunea si USA ......asta e inceputul doh.gif
USA
QUOTE(gabrielle2003 @ May 11 2009, 10:20 PM) *

biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif ..daa..si asta e placerea...mai rau e cand nu ajunge nimik si in stomak! doh.gif
gabrielle2003
QUOTE(USA @ May 11 2009, 10:27 PM) *
biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif ..daa..si asta e placerea...mai rau e cand nu ajunge nimik si in stomak! doh.gif

deci sa inteleg ca trebuie 2 farfurii pline?
una pt el sa pape solo sau sa faca ce vrea
si una din care sa ii dau eu sa pape?
il sparg.............. rolleyes.gif
USA
Noi papam asa.....una farfurie yo cu Babys...una farfurie babys cu ursuu "Brau".......si eventual un farfurie la dady sa pape cu fata sa se schimonose cat de buna e papica..... oFloare1.gif
gabrielle2003
QUOTE(USA @ May 11 2009, 10:40 PM) *
Noi papam asa.....una farfurie yo cu Babys...una farfurie babys cu ursuu "Brau".......si eventual un farfurie la dady sa pape cu fata sa se schimonose cat de buna e papica..... oFloare1.gif

bere.gif nervi.gif nervi.gif love1.gif love1.gif
USA
liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif ..la sfarsit era concurs intre Babys si Brau=ursul care e mai murdar! liwlol.gif liwlol.gif ....
aura13
QUOTE(gabrielle2003 @ May 11 2009, 06:57 PM) *
eu sunt un copil cuminte

f tare cum papa casian singurel super.gif
sa-ti spun drept eu n-as fi avut curajul anima1.gif
eu is mai stresata din fire si as fi innebunit sa-l vad asa liwlol.gif
tzuc.gif love1.gif
gabrielle2003
QUOTE(USA @ May 11 2009, 10:43 PM) *
liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif ..la sfarsit era concurs intre Babys si Brau=ursul care e mai murdar! liwlol.gif liwlol.gif ....

parca va vad
sunteti tari...............
sper sa ma descurc si eu si cu ursii, leoparzii , cateii ce or fi................. rolleyes.gif
USA
cu ursul a fost simplu il bagam la masina de spalat si gata...dar cu babys...nu merge asa! unsure.gif doh.gif doh.gif
pupik la un baiet dragut dragutttt! hug.gif
gabrielle2003
QUOTE(aura13 @ May 11 2009, 10:47 PM) *
f tare cum papa casian singurel super.gif
sa-ti spun drept eu n-as fi avut curajul anima1.gif
eu is mai stresata din fire si as fi innebunit sa-l vad asa liwlol.gif
tzuc.gif love1.gif

eu am o problema oricum cu curatenia dar azi am zis ''de ce nu''?
m-a bufnit rasul k altceva nu am avut ce face
mor de ciuda ca nu pot pune filmuleztul de cand a mancat el prima supa sa vedeti ce frumos si cuminte papa si eu ''cu pitici pe creier''.............mereu eram obsedata sa fie curat
k de emotii si eu si el am dat peste lingura din castron dar eu eram mai preocupata sa sterg si el dragul urmarea linguritza ca nu ii mai dadeam sa pape liwlol.gif
e show filmuletzul dar e prea mare pt photobucket si pe you tube .........am incercat dar nu am reusit sad.gif
gabrielle2003
QUOTE(USA @ May 11 2009, 10:49 PM) *
cu ursul a fost simplu il bagam la masina de spalat si gata...dar cu babys...nu merge asa! unsure.gif doh.gif doh.gif
pupik la un baiet dragut dragutttt! hug.gif

cred
eu azi direct in baie cu dusul pe el k oricum cand vede k merg la baie ma urmareste sa-l duc si pe el
acolo ar manca, acolo ar dormi doh.gif
parca l-am facut in apa cool.gif
USA
QUOTE(gabrielle2003 @ May 11 2009, 10:52 PM) *
cred
eu azi direct in baie cu dusul pe el k oricum cand vede k merg la baie ma urmareste sa-l duc si pe el
acolo ar manca, acolo ar dormi doh.gif
parca l-am facut in apa cool.gif

bunn asa.....sa ai grija sa nu se sperie de dus...a mea abia acum a prins cumva prietenie de dus..in rest..e rata nationala....inclusiv in baltoci! oFloare1.gif notworthy.gif notworthy.gif
gabrielle2003
QUOTE(USA @ May 11 2009, 10:55 PM) *
bunn asa.....sa ai grija sa nu se sperie de dus...a mea abia acum a prins cumva prietenie de dus..in rest..e rata nationala....inclusiv in baltoci! oFloare1.gif notworthy.gif notworthy.gif

liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif
s-a obisnuit cu dusul wub.gif
de aproximativ o luna ne-am mutat cu cadita in baie si il clatesc cu dusul
s-a obisnuit
la inceput am avut grija k am vazut k se sperie
si el e ratoi national
LoriG
Pupam un Casian indemanatic anima1.gif si iubitor de apa!! Mult mult! Si pe mami hug.gif
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.